[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vojsławia Wojsławice 18 42 13 3 2 65-25 6 2 1 33-12 7 1 1 32-13
2.  Spółdzielca Siedliszcze 18 39 13 0 5 57-29 7 0 2 34-14 6 0 3 23-15 2 3 1 0 1 2-2
3.  Sawena Sawin 18 39 12 3 3 46-18 8 0 1 26-8 4 3 2 20-10 2 3 1 0 1 2-2
4.  Leszkopol Bezek 18 33 10 3 5 51-39 4 2 3 22-17 6 1 2 29-22
5.  Astra Leśniowice 18 27 8 3 7 43-42 4 1 4 22-24 4 2 3 21-18
6.  Hutnik Dubeczno 18 26 8 2 8 37-37 4 1 4 24-17 4 1 4 13-20
7.  Zryw Gorzków 18 20 6 2 10 34-39 2 2 5 15-21 4 0 5 19-18
8.  Agros Suchawa 18 18 5 3 10 27-38 2 1 6 7-15 3 2 4 20-23
9.  Bug Hanna 18 7 2 1 15 25-101 1 1 7 17-39 1 0 8 8-62
10.  Pocisk/Włodawianka II Włodawa 18 9 3 0 15 31-48 2 0 7 25-24 1 0 8 6-24
Pocisk/Włodawianka II Włodawa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Vojsławia Wojsławice    3-2 1-1 3-4 2-2 4-0 2-1 5-2 10-0 3-0* 
 2 Spółdzielca Siedliszcze0-3*     1-0 2-5 4-0 3-0 5-1 4-2 11-0 4-3 
 3 Sawena Sawin3-2 2-1     3-1 4-1 0-1 3-0 4-0 4-2 3-0* 
 4 Leszkopol Bezek2-2 4-0 0-4     3-3 3-0 1-4 1-3 6-0 2-1 
 5 Astra Leśniowice1-3 2-4 0-6 5-2     3-3 1-4 2-1 5-1 3-0 
 6 Hutnik Dubeczno1-3 2-3 3-0 3-3 1-2     3-1 3-5 5-0 3-0* 
 7 Zryw Gorzków1-3 0-3 2-2 3-4 0-3* 1-3     2-2 3-1 3-0* 
 8 Agros Suchawa0-2 0-1 1-1 0-3 2-1 0-1 1-0     3-4 0-2 
 9 Bug Hanna1-8 2-6 0-3 3-4 2-6 2-5 2-5 2-2     3-0* 
 10 Pocisk/Włodawianka II Włodawa4-6 0-3* 2-3 0-3* 0-3* 4-0 0-3* 0-3* 15-0     

Kolejka 1 - 1-2 września

Spółdzielca Siedliszcze 4-3 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 1 września, 16:00
Zryw Gorzków 3-1 Bug Hanna 2 września, 13:00
Agros Suchawa 0-1 Hutnik Dubeczno 2 września, 13:00
Leszkopol Bezek 0-4 Sawena Sawin 2 września, 13:00
Astra Leśniowice 1-3 Vojsławia Wojsławice 2 września, 13:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 4-6 Vojsławia Wojsławice 9 września, 15:00
Sawena Sawin 4-1 Astra Leśniowice 9 września, 13:00
Hutnik Dubeczno 3-3 Leszkopol Bezek 9 września, 13:00
Bug Hanna 2-2 Agros Suchawa 9 września, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 5-1 Zryw Gorzków 9 września, 16:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Zryw Gorzków 3-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 16 września, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Agros Suchawa 0-1 Spółdzielca Siedliszcze 16 września, 13:00
Leszkopol Bezek 6-0 Bug Hanna 16 września, 13:00
Astra Leśniowice 3-3 Hutnik Dubeczno 16 września, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-1 Sawena Sawin 16 września, 13:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 2-3 Sawena Sawin 23 września, 13:00
Hutnik Dubeczno 1-3 Vojsławia Wojsławice 23 września, 16:00
Bug Hanna 2-6 Astra Leśniowice 23 września, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-5 Leszkopol Bezek 23 września, 14:00
Zryw Gorzków 2-2 Agros Suchawa 23 września, 13:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Agros Suchawa 0-2 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 30 września, 16:00
Leszkopol Bezek 1-4 Zryw Gorzków 30 września, 13:00
Astra Leśniowice 2-4 Spółdzielca Siedliszcze 30 września, 13:00
Vojsławia Wojsławice 10-0 Bug Hanna 30 września, 13:00
Sawena Sawin 0-1 Hutnik Dubeczno 30 września, 13:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 4-0 Hutnik Dubeczno 7 października, 13:00
Bug Hanna 0-3 Sawena Sawin 7 października, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-3 Vojsławia Wojsławice 7 października, 13:00
(wo)
na boisku 9-5; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Zryw Gorzków 0-3 Astra Leśniowice 7 października, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Agros Suchawa 0-3 Leszkopol Bezek 7 października, 13:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Leszkopol Bezek 2-1 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 14 października, 13:00
Astra Leśniowice 2-1 Agros Suchawa 14 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 2-1 Zryw Gorzków 14 października, 13:00
Sawena Sawin 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 14 października, 13:00
Hutnik Dubeczno 5-0 Bug Hanna 14 października, 13:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 15-0 Bug Hanna 21 października, 12:00
w Orchówku
Spółdzielca Siedliszcze 3-0 Hutnik Dubeczno 21 października, 13:00
Zryw Gorzków 2-2 Sawena Sawin 21 października, 13:00
Agros Suchawa 0-2 Vojsławia Wojsławice 21 października, 13:00
Leszkopol Bezek 3-3 Astra Leśniowice 21 października, 13:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Astra Leśniowice 3-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 28 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 3-4 Leszkopol Bezek 28 października, 13:00
Sawena Sawin 4-0 Agros Suchawa 28 października, 13:00
Hutnik Dubeczno 3-1 Zryw Gorzków 28 października, 13:00
Bug Hanna 2-6 Spółdzielca Siedliszcze 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 0-3 Spółdzielca Siedliszcze
(wo)
Bug Hanna 2-5 Zryw Gorzków 2 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Dubeczno 3-5 Agros Suchawa 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sawena Sawin 3-1 Leszkopol Bezek 2 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Vojsławia Wojsławice 2-2 Astra Leśniowice 2 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 20-21 kwietnia

Vojsławia Wojsławice 3-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa
(wo)
Astra Leśniowice 0-6 Sawena Sawin 21 kwietnia, 13:00
w Sawinie; Astra gospodarzem
Leszkopol Bezek 3-0 Hutnik Dubeczno 21 kwietnia, 13:00
Agros Suchawa 3-4 Bug Hanna 21 kwietnia, 13:00
Zryw Gorzków 0-3 Spółdzielca Siedliszcze 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 0-3 Zryw Gorzków
(wo)
Spółdzielca Siedliszcze 4-2 Agros Suchawa 28 kwietnia, 13:00
Bug Hanna 3-4 Leszkopol Bezek 28 kwietnia, 15:00
Hutnik Dubeczno 1-2 Astra Leśniowice 28 kwietnia, 13:00
Sawena Sawin 3-2 Vojsławia Wojsławice 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

Sawena Sawin 3-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa
(wo)
Vojsławia Wojsławice 4-0 Hutnik Dubeczno 5 maja, 13:00
Astra Leśniowice 5-1 Bug Hanna 5 maja, 13:00
Leszkopol Bezek 4-0 Spółdzielca Siedliszcze 5 maja, 13:00
Agros Suchawa 1-0 Zryw Gorzków 5 maja, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 maja

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 0-3 Agros Suchawa
(wo)
Zryw Gorzków 3-4 Leszkopol Bezek 12 maja, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-0 Astra Leśniowice 12 maja, 13:00
Bug Hanna 1-8 Vojsławia Wojsławice 12 maja, 15:00
Hutnik Dubeczno 3-0 Sawena Sawin 12 maja, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Hutnik Dubeczno 3-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa
(wo)
Sawena Sawin 4-2 Bug Hanna 19 maja, 13:00
Vojsławia Wojsławice 3-2 Spółdzielca Siedliszcze 19 maja, 15:00
Astra Leśniowice 1-4 Zryw Gorzków 19 maja, 13:00
Leszkopol Bezek 1-3 Agros Suchawa 19 maja, 13:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 0-3 Leszkopol Bezek
(wo)
Agros Suchawa 2-1 Astra Leśniowice 26 maja, 13:00
Zryw Gorzków 1-3 Vojsławia Wojsławice 26 maja, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Sawena Sawin 26 maja, 13:00
Bug Hanna 2-5 Hutnik Dubeczno 26 maja, 15:00

Kolejka 17 - 9 czerwca

Bug Hanna 3-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa
(wo)
Hutnik Dubeczno 2-3 Spółdzielca Siedliszcze 9 czerwca, 14:00
Sawena Sawin 3-0 Zryw Gorzków 9 czerwca, 14:00
Vojsławia Wojsławice 5-2 Agros Suchawa 9 czerwca, 14:00
Astra Leśniowice 5-2 Leszkopol Bezek 9 czerwca, 14:00

Kolejka 18 - 16 czerwca

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 0-3 Astra Leśniowice
(wo)
Leszkopol Bezek 2-2 Vojsławia Wojsławice 16 czerwca, 14:00
Agros Suchawa 1-1 Sawena Sawin 16 czerwca, 14:00
Zryw Gorzków 1-3 Hutnik Dubeczno 16 czerwca, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 11-0 Bug Hanna 16 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Chełm)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas