[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łada 1945 Biłgoraj 30 69 22 3 5 63-26 11 1 3 32-14 11 2 2 31-12
2.  Grom Różaniec 30 67 21 4 5 75-35 13 1 1 48-16 8 3 4 27-19
3.  Unia Hrubieszów 30 62 20 2 8 87-36 12 0 3 59-15 8 2 5 28-21
4.  Kryształ Werbkowice 30 55 16 7 7 58-31 10 4 1 36-13 6 3 6 22-18
5.  Olimpia Miączyn 30 50 15 5 10 65-49 8 3 4 36-22 7 2 6 29-27
6.  Ostoja Skierbieszów 30 47 14 5 11 53-52 8 0 7 32-33 6 5 4 21-19 4 10 3 1 0 11-6
7.  Korona Łaszczów 30 47 14 5 11 68-47 10 4 1 41-16 4 1 10 27-31 4 5 1 2 1 7-7
8.  Igros Krasnobród 30 47 13 8 9 71-46 8 5 2 43-16 5 3 7 28-30 4 1 0 1 3 4-9
9.  Aleksandria Aleksandrów 30 46 13 7 10 53-49 8 4 3 27-16 5 3 7 26-33
10.  Tur Turobin 30 38 10 8 12 43-52 4 5 6 19-24 6 3 6 24-28
11.  Sparta Łabunie 30 36 10 6 14 41-47 4 4 7 14-19 6 2 7 27-28
12.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 30 9 3 18 45-61 5 1 9 23-25 4 2 9 22-36
13.  Orkan Bełżec 30 27 9 0 21 37-77 4 0 11 17-43 5 0 10 20-34
14.  Piast Babice 30 25 8 1 21 44-86 5 0 10 26-42 3 1 11 18-44
15.  Tanew Majdan Stary 30 23 7 2 21 37-75 6 0 9 20-27 1 2 12 17-48
16.  Płomień Spartan Nieledew 30 17 5 2 23 39-110 4 2 9 27-38 1 0 14 12-72

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Łada 1945 Biłgoraj    1-3 1-1 1-0 1-0 2-0 2-3 2-1 0-2 4-0 5-0 1-0 2-1 2-0 5-1 3-2 
 2 Grom Różaniec0-3*     2-1 3-0 5-2 3-1 4-1 5-1 3-1 2-2 2-1 2-1 2-0 5-0 4-0 6-2 
 3 Unia Hrubieszów0-1 4-0     0-2 1-0 4-2 0-3 4-1 8-1 6-0 7-0 4-1 5-1 5-1 5-1 6-1 
 4 Kryształ Werbkowice2-0 1-2 2-1     4-0 0-0 3-0 0-0 3-0 2-1 2-1 2-2 4-3 1-0 2-2 8-1 
 5 Olimpia Miączyn3-3 4-1 1-3 0-2     1-1 2-1 3-1 1-1 0-3 0-2 5-0 3-1 5-1 3-1 5-1 
 6 Ostoja Skierbieszów1-3 0-5 0-3 0-4 2-3     3-2 4-1 3-1 1-4 1-4 2-1 3-1 4-0 5-0 3-1 
 7 Korona Łaszczów2-0 3-0 2-0 4-2 3-2 2-2     2-1 4-1 1-2 0-0 2-2 5-1 7-3 0-0 4-0 
 8 Igros Krasnobród2-2 1-1 2-0 3-0 2-2 1-2 1-1     3-2 2-2 4-0 6-0 0-3* 3-1 1-0 12-0* 
 9 Aleksandria Aleksandrów0-2 1-1 1-1 3-1 1-1 0-2 3-1 4-3     1-0 1-0 3-1 0-1 0-0 4-2 5-0 
 10 Tur Turobin0-4 0-0 1-2 1-1 2-4 0-0 1-4 0-4 1-1     0-0 2-0 0-1 2-1 4-2 5-0 
 11 Sparta Łabunie0-1 1-5 1-2 0-0 0-1 0-1 1-0 1-1 2-2 1-1     1-2 0-1 1-0 3-1 2-1 
 12 Victoria Łukowa/Chmielek0-2 0-4 1-3 0-1 0-1 0-2 2-1 2-2 1-2 4-1 1-2     3-0 1-3 3-0 5-1 
 13 Orkan Bełżec1-3 0-1 2-0 0-4 1-5 3-1 2-6 0-5 0-2 0-2 1-0 1-6     2-3 0-5 4-0 
 14 Piast Babice0-2 3-1 3-5 0-3 3-2 0-3 2-1 0-1 1-6 1-2 2-7 2-3 3-2     5-2 1-2 
 15 Tanew Majdan Stary1-2 0-1 1-4 3-2 1-3 2-3 1-0 1-3 2-1 0-2 1-2 2-1 2-1 0-2     3-0* 
 16 Płomień Spartan Nieledew0-3* 0-2 1-2 0-0 1-3 1-1 4-3 2-3 1-3 3-2 1-8 1-2 2-3 6-3 4-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Ostoja Skierbieszów 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 12 sierpnia, 17:00
Tur Turobin 0-0 Grom Różaniec 11 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-1 Tanew Majdan Stary 12 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 2-0 Unia Hrubieszów 12 sierpnia, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 4-3 Korona Łaszczów 12 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Sparta Łabunie 12 sierpnia, 17:00
w Mirczu
Piast Babice 0-1 Igros Krasnobród 12 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 1-1 Aleksandria Aleksandrów 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Aleksandria Aleksandrów 15 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 2-2 Olimpia Miączyn 15 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 1-0 Piast Babice 15 sierpnia, 15:00
Korona Łaszczów 4-2 Kryształ Werbkowice 15 sierpnia, 14:00
Unia Hrubieszów 6-1 Płomień Spartan Nieledew 15 sierpnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-1 Orkan Bełżec 15 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 0-3 Łada 1945 Biłgoraj 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Ostoja Skierbieszów 1-4 Tur Turobin 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Tur Turobin 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek 18 sierpnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Ostoja Skierbieszów 19 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 0-1 Grom Różaniec 19 sierpnia, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 4-0 Tanew Majdan Stary 19 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Unia Hrubieszów 19 sierpnia, 17:00
Piast Babice 2-1 Korona Łaszczów 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 0-2 Sparta Łabunie 19 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 4-3 Igros Krasnobród 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 Igros Krasnobród 25 sierpnia, 17:00
Sparta Łabunie 2-2 Aleksandria Aleksandrów 26 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 3-2 Olimpia Miączyn 26 sierpnia, 11:00
Unia Hrubieszów 5-1 Piast Babice 26 sierpnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 3-2 Kryształ Werbkowice 26 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 6-2 Płomień Spartan Nieledew 26 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Orkan Bełżec 26 sierpnia, 17:00
Tur Turobin 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 29 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 0-2 Tur Turobin 29 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-1 Ostoja Skierbieszów 29 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Grom Różaniec 29 sierpnia, 17:00
w Mirczu
Piast Babice 5-2 Tanew Majdan Stary 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 1-3 Unia Hrubieszów 29 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Korona Łaszczów 29 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 4-0 Sparta Łabunie 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 1-2 września

Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Sparta Łabunie 2 września, 17:00
Unia Hrubieszów 8-1 Aleksandria Aleksandrów 2 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-3 Olimpia Miączyn 2 września, 16:00
Grom Różaniec 5-0 Piast Babice 1 września, 11:00
Ostoja Skierbieszów 0-4 Kryształ Werbkowice 2 września, 17:00
Tur Turobin 5-0 Płomień Spartan Nieledew 2 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Orkan Bełżec 2 września, 16:00
Igros Krasnobród 1-1 Korona Łaszczów 2 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Orkan Bełżec 1-6 Victoria Łukowa/Chmielek 8 września, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 0-3 Łada 1945 Biłgoraj
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Kryształ Werbkowice 2-1 Tur Turobin 9 września, 17:00
w Mirczu
Piast Babice 0-3 Ostoja Skierbieszów 9 września, 15:00
Olimpia Miączyn 4-1 Grom Różaniec 9 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 4-2 Tanew Majdan Stary 9 września, 16:00
Igros Krasnobród 2-0 Unia Hrubieszów 9 września, 16:00
Sparta Łabunie 1-0 Korona Łaszczów 9 września, 15:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Korona Łaszczów 16 września, 16:00
Unia Hrubieszów 7-0 Sparta Łabunie 16 września, 15:00
Tanew Majdan Stary 1-3 Igros Krasnobród 16 września, 16:00
Grom Różaniec 3-1 Aleksandria Aleksandrów 16 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 2-3 Olimpia Miączyn 16 września, 16:00
Tur Turobin 2-1 Piast Babice 16 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Kryształ Werbkowice 16 września, 16:00
Orkan Bełżec 4-0 Płomień Spartan Nieledew 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Płomień Spartan Nieledew 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 23 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 4-3 Orkan Bełżec 22 września, 14:00
w Mirczu
Piast Babice 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 22 września, 13:00
Olimpia Miączyn 0-3 Tur Turobin 23 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Ostoja Skierbieszów 23 września, 16:00
Igros Krasnobród 1-1 Grom Różaniec 23 września, 16:00
Sparta Łabunie 3-1 Tanew Majdan Stary 23 września, 15:00
Korona Łaszczów 2-0 Unia Hrubieszów 23 września, 14:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Unia Hrubieszów 30 września, 15:00
Tanew Majdan Stary 1-0 Korona Łaszczów 30 września, 16:00
Grom Różaniec 2-1 Sparta Łabunie 30 września, 15:00
Ostoja Skierbieszów 4-1 Igros Krasnobród 30 września, 16:00
Tur Turobin 1-1 Aleksandria Aleksandrów 30 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Olimpia Miączyn 30 września, 15:00
Orkan Bełżec 2-3 Piast Babice 30 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 0-0 Kryształ Werbkowice 30 września, 15:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Kryształ Werbkowice 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 7 października, 16:00
Piast Babice 1-2 Płomień Spartan Nieledew 7 października, 14:00
Olimpia Miączyn 3-1 Orkan Bełżec 7 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 7 października, 16:00
Igros Krasnobród 2-2 Tur Turobin 7 października, 15:00
Sparta Łabunie 0-1 Ostoja Skierbieszów 7 października, 15:00
Korona Łaszczów 3-0 Grom Różaniec 7 października, 14:00
Unia Hrubieszów 5-1 Tanew Majdan Stary 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Tanew Majdan Stary 14 października, 14:00
Grom Różaniec 2-1 Unia Hrubieszów 14 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-2 Korona Łaszczów 14 października, 15:00
Tur Turobin 0-0 Sparta Łabunie 14 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Igros Krasnobród 14 października, 15:00
Orkan Bełżec 0-2 Aleksandria Aleksandrów 14 października, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 1-3 Olimpia Miączyn 14 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Piast Babice 14 października, 16:00
w Mirczu

Kolejka 13 - 20-21 października

Piast Babice 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek 20 października, 13:00
Olimpia Miączyn 0-2 Kryształ Werbkowice 21 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 5-0 Płomień Spartan Nieledew 21 października, 15:00
Igros Krasnobród 0-3 Orkan Bełżec 21 października, 15:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Łabunie 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 21 października, 15:00
w Biłgoraju; Sparta gospodarzem
Korona Łaszczów 1-2 Tur Turobin 21 października, 14:00
Unia Hrubieszów 4-2 Ostoja Skierbieszów 21 października, 14:00
Tanew Majdan Stary 0-1 Grom Różaniec 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Victoria Łukowa/Chmielek 0-4 Grom Różaniec 28 października, 13:00
Ostoja Skierbieszów 5-0 Tanew Majdan Stary 28 października, 14:00
Tur Turobin 1-2 Unia Hrubieszów 28 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-3 Korona Łaszczów 28 października, 14:00
Orkan Bełżec 1-0 Sparta Łabunie 28 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 2-3 Igros Krasnobród 28 października, 14:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Aleksandria Aleksandrów 27 października, 13:00
w Mirczu
Piast Babice 3-2 Olimpia Miączyn 28 października, 12:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Olimpia Miączyn 5-0 Victoria Łukowa/Chmielek 4 listopada, 12:00
Aleksandria Aleksandrów 0-0 Piast Babice 3 listopada, 14:00
Igros Krasnobród 3-0 Kryształ Werbkowice 3 listopada, 13:00
Sparta Łabunie 2-1 Płomień Spartan Nieledew 4 listopada, 13:00
Korona Łaszczów 5-1 Orkan Bełżec 4 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 4 listopada, 13:00
Tanew Majdan Stary 0-2 Tur Turobin 4 listopada, 14:00
Grom Różaniec 3-1 Ostoja Skierbieszów 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Ostoja Skierbieszów 24 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Różaniec 2-2 Tur Turobin 24 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tanew Majdan Stary 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 24 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Hrubieszów 5-1 Orkan Bełżec 24 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Łaszczów 4-0 Płomień Spartan Nieledew 24 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Łabunie 0-0 Kryształ Werbkowice 24 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Igros Krasnobród 3-1 Piast Babice 24 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Aleksandria Aleksandrów 1-1 Olimpia Miączyn 24 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Aleksandria Aleksandrów 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Miączyn 3-1 Igros Krasnobród 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Babice 2-7 Sparta Łabunie 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kryształ Werbkowice 3-0 Korona Łaszczów 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Spartan Nieledew 1-2 Unia Hrubieszów 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Bełżec 0-5 Tanew Majdan Stary 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie przerwany w 86. minucie przy stanie 0-5 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodników gospodarzy / uznano wynik z boiska
Łada 1945 Biłgoraj 1-3 Grom Różaniec 30 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tur Turobin 0-0 Ostoja Skierbieszów 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Tur Turobin 15 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostoja Skierbieszów 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Różaniec 2-0 Orkan Bełżec 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tanew Majdan Stary 3-0 Płomień Spartan Nieledew 5 czerwca, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Unia Hrubieszów 0-2 Kryształ Werbkowice 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Łaszczów 7-3 Piast Babice 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Łabunie 0-1 Olimpia Miączyn 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Igros Krasnobród 3-2 Aleksandria Aleksandrów 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Igros Krasnobród 6-0 Victoria Łukowa/Chmielek 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Aleksandria Aleksandrów 1-0 Sparta Łabunie 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Miączyn 2-1 Korona Łaszczów 14 kwietnia, 14:00
Piast Babice 3-5 Unia Hrubieszów 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kryształ Werbkowice 2-2 Tanew Majdan Stary 14 kwietnia, 15:00
w Mirczu
Płomień Spartan Nieledew 0-2 Grom Różaniec 14 kwietnia, 15:00
Orkan Bełżec 3-1 Ostoja Skierbieszów 14 kwietnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 Tur Turobin 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 21 kwietnia, 16:00
Tur Turobin 0-1 Orkan Bełżec 21 kwietnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Płomień Spartan Nieledew 21 kwietnia, 17:00
Grom Różaniec 3-0 Kryształ Werbkowice 21 kwietnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 0-2 Piast Babice 21 kwietnia, 16:00
Unia Hrubieszów 1-0 Olimpia Miączyn 21 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 4-1 Aleksandria Aleksandrów 21 kwietnia, 14:00
Sparta Łabunie 1-1 Igros Krasnobród 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Korona Łaszczów 2-1 Igros Krasnobród 28 kwietnia, 14:00
Sparta Łabunie 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 28 kwietnia, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 1-1 Unia Hrubieszów 27 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 3-1 Tanew Majdan Stary 28 kwietnia, 14:00
Piast Babice 3-1 Grom Różaniec 28 kwietnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Ostoja Skierbieszów 28 kwietnia, 17:00
w Mirczu
Płomień Spartan Nieledew 3-2 Tur Turobin 28 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Orkan Bełżec 1 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Płomień Spartan Nieledew 1 maja, 17:00
Tur Turobin 1-1 Kryształ Werbkowice 1 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Piast Babice 1 maja, 17:00
Grom Różaniec 5-2 Olimpia Miączyn 1 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 2-1 Aleksandria Aleksandrów 1 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 4-1 Igros Krasnobród 1 maja, 16:00
Korona Łaszczów 0-0 Sparta Łabunie 1 maja, 14:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Korona Łaszczów 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 5 maja, 14:00
Sparta Łabunie 1-2 Unia Hrubieszów 5 maja, 14:00
Igros Krasnobród 1-0 Tanew Majdan Stary 5 maja, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 1-1 Grom Różaniec 5 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 1-1 Ostoja Skierbieszów 5 maja, 14:00
Piast Babice 1-2 Tur Turobin 5 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 22 maja, 17:30
Płomień Spartan Nieledew 2-3 Orkan Bełżec 5 maja, 16:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Płomień Spartan Nieledew 11 maja, 13:00
Orkan Bełżec 0-4 Kryształ Werbkowice 12 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Piast Babice 12 maja, 14:00
Tur Turobin 2-4 Olimpia Miączyn 11 maja, 12:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Aleksandria Aleksandrów 12 maja, 17:00
Grom Różaniec 5-1 Igros Krasnobród 12 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 1-2 Sparta Łabunie 12 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 0-3 Korona Łaszczów 12 maja, 16:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Unia Hrubieszów 4-1 Victoria Łukowa/Chmielek 19 maja, 17:00
Korona Łaszczów 0-0 Tanew Majdan Stary 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 14:00) nie odbył się - goście nie dojechali
Sparta Łabunie 1-5 Grom Różaniec 19 maja, 15:00
Igros Krasnobród 1-2 Ostoja Skierbieszów 18 maja, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 1-0 Tur Turobin 19 maja, 17:00
Olimpia Miączyn 3-3 Łada 1945 Biłgoraj 18 maja, 11:00
Piast Babice 3-2 Orkan Bełżec 19 maja, 18:00
Kryształ Werbkowice 8-1 Płomień Spartan Nieledew 18 maja, 16:00
w Mirczu

Kolejka 26 - 25-26 maja

Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Kryształ Werbkowice 26 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 6-3 Piast Babice 26 maja, 16:00
Orkan Bełżec 1-5 Olimpia Miączyn 26 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Aleksandria Aleksandrów 26 maja, 17:00
Tur Turobin 0-4 Igros Krasnobród 26 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-4 Sparta Łabunie 25 maja, 17:00
Grom Różaniec 4-1 Korona Łaszczów 25 maja, 17:30
Tanew Majdan Stary 1-4 Unia Hrubieszów 26 maja, 15:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Tanew Majdan Stary 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 2 czerwca, 16:00
Unia Hrubieszów 4-0 Grom Różaniec 2 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 2-2 Ostoja Skierbieszów 2 czerwca, 16:00
Sparta Łabunie 1-1 Tur Turobin 2 czerwca, 16:00
Igros Krasnobród 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 2 czerwca, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Orkan Bełżec 2 czerwca, 16:00
Olimpia Miączyn 5-1 Płomień Spartan Nieledew 2 czerwca, 16:00
Piast Babice 0-3 Kryształ Werbkowice 2 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Piast Babice 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany
Kryształ Werbkowice 4-0 Olimpia Miączyn 9 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-3 Aleksandria Aleksandrów 9 czerwca, 16:00
Orkan Bełżec 0-5 Igros Krasnobród 9 czerwca, 16:00
w Łabuniach
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 Sparta Łabunie 9 czerwca, 17:00
Tur Turobin 1-4 Korona Łaszczów 9 czerwca, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Unia Hrubieszów 8 czerwca, 17:00
w Hrubieszowie; Ostoja gospodarzem
Grom Różaniec 4-0 Tanew Majdan Stary 9 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Grom Różaniec 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 19 czerwca, 17:30
Tanew Majdan Stary 2-3 Ostoja Skierbieszów 19 czerwca, 17:30
Unia Hrubieszów 6-0 Tur Turobin 19 czerwca, 17:30
Korona Łaszczów 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 19 czerwca, 17:30
Sparta Łabunie 0-1 Orkan Bełżec 19 czerwca, 17:30
Igros Krasnobród 12-0 Płomień Spartan Nieledew 19 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 12-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Kryształ Werbkowice 16 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 5-1 Piast Babice 19 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 23 czerwca

Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Olimpia Miączyn 23 czerwca, 17:00
Piast Babice 1-6 Aleksandria Aleksandrów 23 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-0 Igros Krasnobród 23 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-8 Sparta Łabunie 23 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec 2-6 Korona Łaszczów 23 czerwca, 17:00
w Łaszczowie
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Unia Hrubieszów 23 czerwca, 17:00
Tur Turobin 4-2 Tanew Majdan Stary 23 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 0-5 Grom Różaniec 23 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (lubelska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Chełm)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Lublin)

Klasa A 2012/2013 (Zamość I)
Klasa A 2012/2013 (Zamość II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas