[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Wożuczyn 22 59 19 2 1 80-25 9 1 1 44-11 10 1 0 36-14
2.  Huragan Hrubieszów 22 47 15 2 5 72-31 9 0 2 39-9 6 2 3 33-22
3.  Granica Lubycza Królewska 22 44 13 5 4 35-18 8 2 1 24-7 5 3 3 11-11
4.  Pogoń 96 Łaszczówka 22 42 12 6 4 64-19 6 3 2 40-8 6 3 2 24-11
5.  AMSPN Hetman II Zamość 22 36 11 3 8 60-48 7 2 2 40-16 4 1 6 20-32
6.  Echo Zawada 22 31 9 4 9 33-38 6 2 3 20-16 3 2 6 13-22
7.  Szyszła Tarnoszyn 22 29 9 2 11 47-38 4 1 6 29-22 5 1 5 18-16
8.  Ruch Machnów Nowy 22 28 8 4 10 48-54 4 3 4 23-20 4 1 6 25-34
9.  Szumy Susiec 22 26 7 5 10 43-39 3 3 5 18-19 4 2 5 25-20
10.  Graf Chodywańce 22 15 4 3 15 29-73 0 2 9 14-39 4 1 6 15-34
11.  Zryw Ulhówek 22 9 2 3 17 22-105 1 2 8 12-40 1 1 9 10-65
12.  Spartakus Szarowola 22 9 2 3 17 18-63 1 0 10 7-34 1 3 7 11-29
Spartakus Szarowola wycofał się z rozgrywek po 13. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sparta Wożuczyn    3-2 1-0 1-1 0-3* 4-1 4-1 6-1 3-0 5-2 14-0 3-0* 
 2 Huragan Hrubieszów2-3     4-1 0-3 5-0 2-0 2-0 5-1 1-0 7-1 8-0 3-0* 
 3 Granica Lubycza Królewska0-3 2-0     2-1 7-0 1-0 1-0 2-2 1-0 4-0 1-1 3-0* 
 4 Pogoń 96 Łaszczówka1-2 0-0 2-0     0-1 8-0 1-1 9-0 4-1 6-0 6-0 3-3 
 5 AMSPN Hetman II Zamość1-3 3-3 1-1 1-0     3-2 0-3* 4-0 5-3 8-1 11-0 3-0* 
 6 Echo Zawada1-3 4-2 1-2 0-0 4-2     1-0 0-3 2-2 2-1 3-0* 2-1 
 7 Szyszła Tarnoszyn2-3 1-5 0-0 2-3 6-0 0-2     4-2 1-3 0-2 9-2 4-0 
 8 Ruch Machnów Nowy2-3 2-5 1-1 1-2 3-0* 2-1 5-2     2-2 0-1 3-1 2-2 
 9 Szumy Susiec1-1 3-4 0-1 1-5 3-1 0-0 1-2 3-1     0-2 5-1 1-1 
 10 Graf Chodywańce0-5 2-3 1-2 2-2 1-1 1-3 1-3 1-8 1-3     2-5 2-4 
 11 Zryw Ulhówek2-7 1-6 0-1 1-4 2-4 1-1 0-3* 0-4 0-8 2-2     3-0* 
 12 Spartakus Szarowola2-3 1-3 0-2 0-3* 1-8 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-0*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Sparta Wożuczyn 5-2 Graf Chodywańce 19 sierpnia, 16:00
Ruch Machnów Nowy 2-1 Echo Zawada 19 sierpnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Huragan Hrubieszów 19 sierpnia, 17:00
Szyszła Tarnoszyn 2-3 Pogoń 96 Łaszczówka 19 sierpnia, 17:00
AMSPN Hetman II Zamość 11-0 Zryw Ulhówek 18 sierpnia, 16:00
Szumy Susiec 1-1 Spartakus Szarowola 19 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Graf Chodywańce 2-4 Spartakus Szarowola 26 sierpnia, 11:00
Zryw Ulhówek 0-8 Szumy Susiec 25 sierpnia, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-1 AMSPN Hetman II Zamość 26 sierpnia, 15:00
Huragan Hrubieszów 2-0 Szyszła Tarnoszyn 26 sierpnia, 17:00
Echo Zawada 1-2 Granica Lubycza Królewska 25 sierpnia, 13:30
Sparta Wożuczyn 6-1 Ruch Machnów Nowy 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Ruch Machnów Nowy 0-1 Graf Chodywańce 2 września, 15:00
Granica Lubycza Królewska 0-3 Sparta Wożuczyn 2 września, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 0-2 Echo Zawada 2 września, 16:00
AMSPN Hetman II Zamość 3-3 Huragan Hrubieszów 2 września, 11:00
Szumy Susiec 1-5 Pogoń 96 Łaszczówka 2 września, 17:00
Spartakus Szarowola 3-0 Zryw Ulhówek 2 września, 16:00
(wo)
przerwany w 5. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 4 - 8-9 września

Graf Chodywańce 2-5 Zryw Ulhówek 9 września, 11:00
w Jarczowie
Pogoń 96 Łaszczówka 3-3 Spartakus Szarowola 12 września, 17:00
Huragan Hrubieszów 1-0 Szumy Susiec 8 września, 17:00
Echo Zawada 4-2 AMSPN Hetman II Zamość 8 września, 16:00
Sparta Wożuczyn 4-1 Szyszła Tarnoszyn 9 września, 12:00
Ruch Machnów Nowy 1-1 Granica Lubycza Królewska 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Granica Lubycza Królewska 4-0 Graf Chodywańce 15 września, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 4-2 Ruch Machnów Nowy 16 września, 16:00
AMSPN Hetman II Zamość 1-3 Sparta Wożuczyn 16 września, 11:00
Szumy Susiec 0-0 Echo Zawada 16 września, 17:00
Spartakus Szarowola 1-3 Huragan Hrubieszów 16 września, 16:00
Zryw Ulhówek 1-4 Pogoń 96 Łaszczówka 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Graf Chodywańce 2-2 Pogoń 96 Łaszczówka 25 września, 16:00
w Jarczowie
Huragan Hrubieszów 8-0 Zryw Ulhówek 23 września, 16:00
Echo Zawada 2-1 Spartakus Szarowola 22 września, 16:00
Sparta Wożuczyn 3-0 Szumy Susiec 23 września, 15:00
Ruch Machnów Nowy 3-0 AMSPN Hetman II Zamość 23 września, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Granica Lubycza Królewska 1-0 Szyszła Tarnoszyn 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Szyszła Tarnoszyn 0-2 Graf Chodywańce 30 września, 15:00
AMSPN Hetman II Zamość 1-1 Granica Lubycza Królewska 29 września, 16:00
Szumy Susiec 3-1 Ruch Machnów Nowy 30 września, 13:00
Spartakus Szarowola 2-3 Sparta Wożuczyn 30 września, 16:00
Zryw Ulhówek 1-1 Echo Zawada 30 września, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-0 Huragan Hrubieszów 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Graf Chodywańce 2-3 Huragan Hrubieszów 7 października, 11:00
w Jarczowie
Echo Zawada 0-0 Pogoń 96 Łaszczówka 6 października, 15:00
Sparta Wożuczyn 14-0 Zryw Ulhówek 7 października, 14:00
Ruch Machnów Nowy 2-2 Spartakus Szarowola 7 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Szumy Susiec 6 października, 15:00
Szyszła Tarnoszyn 6-0 AMSPN Hetman II Zamość 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

AMSPN Hetman II Zamość 8-1 Graf Chodywańce 14 października, 11:00
Szumy Susiec 1-2 Szyszła Tarnoszyn 14 października, 13:00
Spartakus Szarowola 0-2 Granica Lubycza Królewska 14 października, 14:00
Zryw Ulhówek 0-4 Ruch Machnów Nowy 14 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Sparta Wożuczyn 14 października, 13:00
Huragan Hrubieszów 2-0 Echo Zawada 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Graf Chodywańce 1-3 Echo Zawada 21 października, 11:00
w Jarczowie
Sparta Wożuczyn 3-2 Huragan Hrubieszów 21 października, 14:00
Ruch Machnów Nowy 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 21 października, 13:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Zryw Ulhówek 21 października, 14:00
Szyszła Tarnoszyn 4-0 Spartakus Szarowola 21 października, 15:00
AMSPN Hetman II Zamość 5-3 Szumy Susiec 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Szumy Susiec 0-2 Graf Chodywańce 28 października, 13:00
Spartakus Szarowola 1-8 AMSPN Hetman II Zamość 28 października, 13:00
Zryw Ulhówek 0-3 Szyszła Tarnoszyn 28 października, 14:00
(wo)
przerwany w 52. minucie przy stanie 0-0 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
Pogoń 96 Łaszczówka 2-0 Granica Lubycza Królewska 28 października, 13:00
Huragan Hrubieszów 5-1 Ruch Machnów Nowy 27 października, 15:00
Echo Zawada 1-3 Sparta Wożuczyn 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Graf Chodywańce 0-5 Sparta Wożuczyn 1 maja, 13:00
w Jarczowie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Echo Zawada 0-3 Ruch Machnów Nowy 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Hrubieszów 4-1 Granica Lubycza Królewska 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Szyszła Tarnoszyn 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Ulhówek 2-4 AMSPN Hetman II Zamość 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartakus Szarowola 0-3 Szumy Susiec
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (1 maja, 17:00)

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Spartakus Szarowola 0-3 Graf Chodywańce
(wo)
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu
Szumy Susiec 5-1 Zryw Ulhówek 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AMSPN Hetman II Zamość 1-0 Pogoń 96 Łaszczówka 14 kwietnia, 17:00
Szyszła Tarnoszyn 1-5 Huragan Hrubieszów 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granica Lubycza Królewska 1-0 Echo Zawada 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Machnów Nowy 2-3 Sparta Wożuczyn 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Graf Chodywańce 1-8 Ruch Machnów Nowy 21 kwietnia, 13:00
w Jarczowie
Sparta Wożuczyn 1-0 Granica Lubycza Królewska 21 kwietnia, 15:00
Echo Zawada 1-0 Szyszła Tarnoszyn 20 kwietnia, 16:00
Huragan Hrubieszów 5-0 AMSPN Hetman II Zamość 20 kwietnia, 17:30
Pogoń 96 Łaszczówka 4-1 Szumy Susiec 21 kwietnia, 15:00
Zryw Ulhówek 3-0 Spartakus Szarowola
(wo)

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Zryw Ulhówek 2-2 Graf Chodywańce 28 kwietnia, 15:00
Spartakus Szarowola 0-3 Pogoń 96 Łaszczówka
(wo)
Szumy Susiec 3-4 Huragan Hrubieszów 28 kwietnia, 13:00
AMSPN Hetman II Zamość 3-2 Echo Zawada 28 kwietnia, 11:00
Szyszła Tarnoszyn 2-3 Sparta Wożuczyn 28 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-2 Ruch Machnów Nowy 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Graf Chodywańce 1-2 Granica Lubycza Królewska 5 maja, 13:00
w Jarczowie
Ruch Machnów Nowy 5-2 Szyszła Tarnoszyn 4 maja, 15:00
Sparta Wożuczyn 0-3 AMSPN Hetman II Zamość 5 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; drużyna gospodarzy przekroczyła limit zmian
Echo Zawada 2-2 Szumy Susiec 4 maja, 16:00
Huragan Hrubieszów 3-0 Spartakus Szarowola
(wo)
Pogoń 96 Łaszczówka 6-0 Zryw Ulhówek 5 maja, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pogoń 96 Łaszczówka 6-0 Graf Chodywańce 11 maja, 16:00
Zryw Ulhówek 1-6 Huragan Hrubieszów 12 maja, 15:00
Spartakus Szarowola 0-3 Echo Zawada
(wo)
Szumy Susiec 1-1 Sparta Wożuczyn 12 maja, 14:00
AMSPN Hetman II Zamość 4-0 Ruch Machnów Nowy 11 maja, 16:30
lub 5-0
Szyszła Tarnoszyn 0-0 Granica Lubycza Królewska 12 maja, 16:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Graf Chodywańce 1-3 Szyszła Tarnoszyn 19 maja, 13:00
w Jarczowie
Granica Lubycza Królewska 7-0 AMSPN Hetman II Zamość 19 maja, 17:00
Ruch Machnów Nowy 2-2 Szumy Susiec 19 maja, 16:00
Sparta Wożuczyn 3-0 Spartakus Szarowola
(wo)
Echo Zawada 3-0 Zryw Ulhówek 18 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Huragan Hrubieszów 0-3 Pogoń 96 Łaszczówka 19 maja, 17:30

Kolejka 19 - 25-26 maja

Huragan Hrubieszów 7-1 Graf Chodywańce 26 maja, 17:30
Pogoń 96 Łaszczówka 8-0 Echo Zawada 26 maja, 16:00
Zryw Ulhówek 2-7 Sparta Wożuczyn 26 maja, 15:00
Spartakus Szarowola 0-3 Ruch Machnów Nowy
(wo)
Szumy Susiec 0-1 Granica Lubycza Królewska 26 maja, 14:00
AMSPN Hetman II Zamość 0-3 Szyszła Tarnoszyn
(wo)
w pierwotnym terminie (25 maja, 16:00) odwołany

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Graf Chodywańce 1-1 AMSPN Hetman II Zamość 2 czerwca, 13:00
w Jarczowie
Szyszła Tarnoszyn 1-3 Szumy Susiec 2 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Spartakus Szarowola
(wo)
Ruch Machnów Nowy 3-1 Zryw Ulhówek 2 czerwca, 17:00
Sparta Wożuczyn 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 2 czerwca, 16:00
Echo Zawada 4-2 Huragan Hrubieszów 1 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 9 czerwca

Echo Zawada 2-1 Graf Chodywańce 9 czerwca, 17:00
Huragan Hrubieszów 2-3 Sparta Wożuczyn 9 czerwca, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 9-0 Ruch Machnów Nowy 9 czerwca, 17:00
Zryw Ulhówek 0-1 Granica Lubycza Królewska 9 czerwca, 17:00
Spartakus Szarowola 0-3 Szyszła Tarnoszyn
(wo)
Szumy Susiec 3-1 AMSPN Hetman II Zamość 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Graf Chodywańce 1-3 Szumy Susiec 16 czerwca, 17:00
w Jarczowie
AMSPN Hetman II Zamość 3-0 Spartakus Szarowola
(wo)
Szyszła Tarnoszyn 9-2 Zryw Ulhówek 16 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 16 czerwca, 17:00
Ruch Machnów Nowy 2-5 Huragan Hrubieszów 16 czerwca, 17:00
lub 2-6
Sparta Wożuczyn 4-1 Echo Zawada 16 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Zamość)

Klasa A 2012/2013 (Zamość I)

Klasa B 2012/2013 (Zamość I)
Klasa B 2012/2013 (Zamość II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas