[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cosmos Józefów 22 52 16 4 2 81-30 10 1 0 49-11 6 3 2 32-19
2.  Sokół Zwierzyniec 22 50 16 2 4 66-24 9 1 1 29-8 7 1 3 37-16
3.  Włókniarz Frampol 22 36 11 3 8 53-43 6 2 3 28-18 5 1 5 25-25
4.  Albatros Biszcza 22 35 10 5 7 36-30 5 2 4 21-18 5 3 3 15-12
5.  Olimpiakos Tarnogród 22 33 9 6 7 37-37 6 3 2 27-21 3 3 5 10-16
6.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 32 9 5 8 56-43 5 3 3 29-15 4 2 5 27-28
7.  Metalowiec Goraj 22 28 8 4 10 33-44 5 2 4 19-14 3 2 6 14-30
8.  Orzeł Tereszpol 22 27 7 6 9 41-32 3 3 5 20-15 4 3 4 21-17
9.  Tarpan Korchów 22 25 7 4 11 26-45 5 1 5 18-20 2 3 6 8-25
10.  Nord 98 Wysokie 22 24 7 3 12 30-47 5 2 4 20-22 2 1 8 10-25
11.  Relax Księżpol 22 19 5 4 13 36-66 3 3 5 23-29 2 1 8 13-37
12.  Perła Deszkowice 22 12 4 0 18 22-76 3 0 8 10-33 1 0 10 12-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Cosmos Józefów    5-2 4-1 3-0 3-1 4-3 7-0 1-1 5-0 3-0 9-2 5-1 
 2 Sokół Zwierzyniec2-1     3-0 0-2 2-1 6-0 5-1 1-0 2-0 2-1 1-1 5-1 
 3 Włókniarz Frampol5-8 2-0     0-1 0-1 3-3 3-0 3-3 4-1 4-0 3-1 1-0 
 4 Albatros Biszcza2-5 1-3 0-2     1-1 2-2 1-2 3-0 3-1 4-1 1-0 3-1 
 5 Olimpiakos Tarnogród2-1 4-4 1-5 1-0     0-3 2-2 2-1 0-0 2-1 4-1 9-3 
 6 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)1-1 0-4 5-0 1-3 1-1     1-1 0-2 6-0 3-0* 6-0 5-3 
 7 Metalowiec Goraj1-2 0-3* 3-2 2-0 0-1 1-4     1-1 1-1 1-0 4-0 5-0 
 8 Orzeł Tereszpol1-1 1-2 1-1 2-2 2-3 1-2 0-1     1-2 3-1 4-0 4-0 
 9 Tarpan Korchów0-3 0-4 2-1 0-1 3-0* 3-2 2-0 2-3     1-1 2-3 3-2 
 10 Nord 98 Wysokie1-1 2-1 3-4 2-2 1-0 4-3 1-3 1-5 2-0     3-2 0-1 
 11 Relax Księżpol4-5 1-7 2-6 0-0 1-1 3-0* 6-3 1-4 1-1 1-2     3-0* 
 12 Perła Deszkowice0-4 0-7 1-3 1-4 2-0 1-5 2-1 2-1 0-2 1-3 0-3*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Perła Deszkowice 1-3 Nord 98 Wysokie 19 sierpnia, 17:00
Albatros Biszcza 1-0 Relax Księżpol 19 sierpnia, 12:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 19 sierpnia, 17:00
Włókniarz Frampol 3-0 Metalowiec Goraj 19 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 5-2 Sokół Zwierzyniec 19 sierpnia, 16:00
w Długim Kącie
Tarpan Korchów 3-0 Olimpiakos Tarnogród 19 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Nord 98 Wysokie 1-0 Olimpiakos Tarnogród 26 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 2-0 Tarpan Korchów 26 sierpnia, 18:00
Metalowiec Goraj 1-2 Cosmos Józefów 26 sierpnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5-0 Włókniarz Frampol 26 sierpnia, 17:00
Relax Księżpol 1-4 Orzeł Tereszpol 26 sierpnia, 17:00
Perła Deszkowice 1-4 Albatros Biszcza 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Albatros Biszcza 4-1 Nord 98 Wysokie 2 września, 16:00
Orzeł Tereszpol 4-0 Perła Deszkowice 2 września, 17:00
Włókniarz Frampol 3-1 Relax Księżpol 2 września, 17:00
Cosmos Józefów 4-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2 września, 16:00
Tarpan Korchów 2-0 Metalowiec Goraj 2 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 4-4 Sokół Zwierzyniec 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Nord 98 Wysokie 2-1 Sokół Zwierzyniec 9 września, 16:00
Metalowiec Goraj 0-1 Olimpiakos Tarnogród 9 września, 16:30
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6-0 Tarpan Korchów 9 września, 16:00
Relax Księżpol 4-5 Cosmos Józefów 9 września, 15:00
Perła Deszkowice 1-3 Włókniarz Frampol 9 września, 16:00
Albatros Biszcza 3-0 Orzeł Tereszpol 9 września, 12:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Orzeł Tereszpol 3-1 Nord 98 Wysokie 16 września, 16:00
Włókniarz Frampol 0-1 Albatros Biszcza 16 września, 15:00
Cosmos Józefów 5-1 Perła Deszkowice 16 września, 16:00
w Długim Kącie
Tarpan Korchów 2-3 Relax Księżpol 16 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 0-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 16 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 5-1 Metalowiec Goraj 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Nord 98 Wysokie 1-3 Metalowiec Goraj 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) przerwany w 84. minucie przy stanie 1-2 / w drugim terminie (3-4 listopada) odwołany z powodu odwołania się gości od decyzji Wydziału Gier dotyczącej powtórzenia meczu / po odwołaniu uznano wynik z boiska / w późniejszym terminie wynik anulowano / w trzecim terminie dokończony
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-4 Sokół Zwierzyniec 23 września, 16:00
Relax Księżpol 1-1 Olimpiakos Tarnogród 23 września, 15:00
Perła Deszkowice 0-2 Tarpan Korchów 23 września, 15:00
Albatros Biszcza 2-5 Cosmos Józefów 23 września, 15:00
Orzeł Tereszpol 1-1 Włókniarz Frampol 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Włókniarz Frampol 4-0 Nord 98 Wysokie 30 września, 15:00
Cosmos Józefów 1-1 Orzeł Tereszpol 30 września, 16:00
w Długim Kącie
Tarpan Korchów 0-1 Albatros Biszcza 30 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 9-3 Perła Deszkowice 30 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-1 Relax Księżpol 30 września, 16:00
Metalowiec Goraj 1-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 30 września, 15:30

Kolejka 8 - 6-7 października

Nord 98 Wysokie 4-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6 października, 15:00
Relax Księżpol 6-3 Metalowiec Goraj 7 października, 15:00
Perła Deszkowice 0-7 Sokół Zwierzyniec 7 października, 15:00
Albatros Biszcza 1-1 Olimpiakos Tarnogród 7 października, 15:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Tarpan Korchów 7 października, 15:00
Włókniarz Frampol 5-8 Cosmos Józefów 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Cosmos Józefów 3-0 Nord 98 Wysokie 14 października, 15:00
w Długim Kącie
Tarpan Korchów 2-1 Włókniarz Frampol 13 października, 15:30
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Orzeł Tereszpol 14 października, 15:00
Sokół Zwierzyniec 0-2 Albatros Biszcza 14 października, 15:00
Metalowiec Goraj 5-0 Perła Deszkowice 14 października, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6-0 Relax Księżpol 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Nord 98 Wysokie 3-2 Relax Księżpol 20 października, 14:00
Perła Deszkowice 1-5 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 21 października, 14:00
Albatros Biszcza 1-2 Metalowiec Goraj 21 października, 15:00
Orzeł Tereszpol 1-2 Sokół Zwierzyniec 21 października, 15:00
Włókniarz Frampol 0-1 Olimpiakos Tarnogród 21 października, 15:00
Cosmos Józefów 5-0 Tarpan Korchów 21 października, 12:00
w Długim Kącie

Kolejka 11 - 27-28 października

Tarpan Korchów 1-1 Nord 98 Wysokie 28 października, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Cosmos Józefów 3 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Zwierzyniec 3-0 Włókniarz Frampol 28 października, 14:00
Metalowiec Goraj 1-1 Orzeł Tereszpol 28 października, 14:30
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-3 Albatros Biszcza 28 października, 14:00
Relax Księżpol 3-0 Perła Deszkowice 27 października, 12:00
(wo)
odwołany

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Nord 98 Wysokie 0-1 Perła Deszkowice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Relax Księżpol 0-0 Albatros Biszcza 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-2 Orzeł Tereszpol 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Metalowiec Goraj 3-2 Włókniarz Frampol 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Zwierzyniec 2-1 Cosmos Józefów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpiakos Tarnogród 0-0 Tarpan Korchów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Olimpiakos Tarnogród 2-1 Nord 98 Wysokie 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarpan Korchów 0-4 Sokół Zwierzyniec 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cosmos Józefów 7-0 Metalowiec Goraj 14 kwietnia, 16:00
w Długim Kącie
Włókniarz Frampol 3-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Tereszpol 4-0 Relax Księżpol 14 kwietnia, 16:00
Albatros Biszcza 3-1 Perła Deszkowice 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Nord 98 Wysokie 2-2 Albatros Biszcza 21 kwietnia, 16:00
Perła Deszkowice 2-1 Orzeł Tereszpol 21 kwietnia, 16:00
Relax Księżpol 2-6 Włókniarz Frampol 21 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Cosmos Józefów 21 kwietnia, 16:00
Metalowiec Goraj 1-1 Tarpan Korchów 21 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 2-1 Olimpiakos Tarnogród 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Sokół Zwierzyniec 2-1 Nord 98 Wysokie 28 kwietnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 2-2 Metalowiec Goraj 27 kwietnia, 16:00
Tarpan Korchów 3-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 28 kwietnia, 16:00
Cosmos Józefów 9-2 Relax Księżpol 27 kwietnia, 12:00
w Długim Kącie
Włókniarz Frampol 1-0 Perła Deszkowice 28 kwietnia, 16:00
Orzeł Tereszpol 2-2 Albatros Biszcza 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Nord 98 Wysokie 1-5 Orzeł Tereszpol 5 maja, 17:00
Albatros Biszcza 0-2 Włókniarz Frampol 5 maja, 16:00
Perła Deszkowice 0-4 Cosmos Józefów 5 maja, 17:00
Relax Księżpol 1-1 Tarpan Korchów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 17:00) odwołany
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Olimpiakos Tarnogród 5 maja, 17:00
Metalowiec Goraj 0-3 Sokół Zwierzyniec 5 maja, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 81. minucie przy stanie 1-0 z powodu wtargnięcia kibica na boisko

Kolejka 17 - 11-12 maja

Metalowiec Goraj 1-0 Nord 98 Wysokie 12 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec 6-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 12 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 4-1 Relax Księżpol 11 maja, 16:00
Tarpan Korchów 3-2 Perła Deszkowice 12 maja, 16:00
Cosmos Józefów 3-0 Albatros Biszcza 11 maja, 17:00
w Długim Kącie
Włókniarz Frampol 3-3 Orzeł Tereszpol 12 maja, 16:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Nord 98 Wysokie 3-4 Włókniarz Frampol 19 maja, 17:00
Orzeł Tereszpol 1-1 Cosmos Józefów 18 maja, 17:00
Albatros Biszcza 3-1 Tarpan Korchów 19 maja, 16:00
Perła Deszkowice 2-0 Olimpiakos Tarnogród 18 maja, 17:00
Relax Księżpol 1-7 Sokół Zwierzyniec 19 maja, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Metalowiec Goraj 19 maja, 17:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Nord 98 Wysokie 26 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Metalowiec Goraj 4-0 Relax Księżpol 25 maja, 16:00
Sokół Zwierzyniec 5-1 Perła Deszkowice 26 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 1-0 Albatros Biszcza 25 maja, 17:00
Tarpan Korchów 2-3 Orzeł Tereszpol 26 maja, 16:00
Cosmos Józefów 4-1 Włókniarz Frampol 26 maja, 14:00
w Długim Kącie

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Nord 98 Wysokie 1-1 Cosmos Józefów 2 czerwca, 17:00
Włókniarz Frampol 4-1 Tarpan Korchów 30 maja, 17:00
Orzeł Tereszpol 2-3 Olimpiakos Tarnogród 2 czerwca, 17:00
Albatros Biszcza 1-3 Sokół Zwierzyniec 2 czerwca, 17:00
Perła Deszkowice 2-1 Metalowiec Goraj 1 czerwca, 17:00
Relax Księżpol 3-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2 czerwca, 17:00
(wo)

Kolejka 21 - 9 czerwca

Relax Księżpol 1-2 Nord 98 Wysokie 9 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5-3 Perła Deszkowice 9 czerwca, 17:00
Metalowiec Goraj 2-0 Albatros Biszcza 9 czerwca, 17:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Orzeł Tereszpol 9 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-5 Włókniarz Frampol 9 czerwca, 17:00
Tarpan Korchów 0-3 Cosmos Józefów 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Nord 98 Wysokie 2-0 Tarpan Korchów 16 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 3-1 Olimpiakos Tarnogród 16 czerwca, 17:00
w Długim Kącie
Włókniarz Frampol 2-0 Sokół Zwierzyniec 16 czerwca, 17:00
Orzeł Tereszpol 0-1 Metalowiec Goraj 16 czerwca, 17:00
Albatros Biszcza 2-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 16 czerwca, 17:00
Perła Deszkowice 0-3 Relax Księżpol 16 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 2-2 - zawodnik gospodarzy znieważył sędziego

Klasa okręgowa 2012/2013 (Zamość)

Klasa A 2012/2013 (Zamość II)

Klasa B 2012/2013 (Zamość I)
Klasa B 2012/2013 (Zamość II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas