[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Elbląg 34 86 27 5 2 115-17 14 3 0 51-8 13 2 2 64-9
2.  Huragan Morąg 34 79 25 4 5 79-22 13 1 3 43-11 12 3 2 36-11
3.  MKS Ełk 34 78 24 6 4 77-23 14 2 1 42-5 10 4 3 35-18
4.  Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 70 21 7 6 80-32 12 3 2 49-16 9 4 4 31-16
5.  ŁKS 1926 Łomża 34 65 20 5 9 70-35 10 3 4 34-19 10 2 5 36-16
6.  Sokół Ostróda 34 59 18 5 11 68-49 10 3 4 32-24 8 2 7 36-25
7.  Jagiellonia II Białystok 34 54 16 6 12 55-37 6 5 6 21-15 10 1 6 34-22
8.  Concordia Elbląg 34 52 16 4 14 48-42 7 2 8 21-16 9 2 6 27-26
9.  Wissa Szczuczyn 34 51 15 6 13 52-44 10 2 5 33-17 5 4 8 19-27
10.  Znicz Biała Piska 34 50 13 11 10 57-43 9 4 4 37-21 4 7 6 20-22
11.  GKS Wikielec 34 42 11 9 14 52-56 6 4 7 30-25 5 5 7 22-31
12.  Warmia Grajewo 34 41 12 5 17 49-72 9 1 7 37-30 3 4 10 12-42
13.  Rominta Gołdap 34 35 9 8 17 43-55 6 5 6 28-24 3 3 11 15-31
14.  MKS Korsze 34 29 8 5 21 27-90 5 3 9 16-47 3 2 12 11-43
15.  KS Wasilków 34 22 6 4 24 40-79 4 2 11 22-38 2 2 13 18-41
16.  Granica Kętrzyn 34 18 5 3 26 29-104 3 1 13 17-50 2 2 13 12-54
17.  Start Działdowo 34 14 3 5 26 19-101 1 4 12 11-48 2 1 14 8-53
18.  Olimpia Olsztynek 34 23 7 2 25 20-79 4 2 11 8-34 3 0 14 12-45
Płomień Ełk połączył się z Mazurem Ełk i występuje pod nazwą MKS Ełk.
Olimpia Olsztynek wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Olimpia Elbląg    1-0 6-0 0-0 2-1 1-0 5-1 5-0 4-2 0-0 2-2 4-0 2-0 7-0 4-1 3-0 3-0 2-1 
 2 Huragan Morąg3-1     2-2 0-1 1-2 1-3 1-0 4-0 2-1 4-0 2-0 4-0 2-0 5-0 2-1 2-0 4-0 4-0 
 3 MKS Ełk2-1 1-1     1-0 2-1 3-0 0-1 1-0 3-0 2-0 5-0 5-0 1-0 4-0 1-1 5-0 3-0 3-0* 
 4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie1-1 0-4 1-3     2-2 2-1 3-0 0-0 1-0 4-2 3-1 7-0 2-1 2-0 3-0 8-0 4-0 6-1 
 5 ŁKS 1926 Łomża1-4 1-1 0-0 2-1     1-0 3-4 0-2 4-0 1-1 0-1 3-0 3-1 3-2 4-1 3-0 3-0 2-1 
 6 Sokół Ostróda0-3 0-3 3-2 3-3 2-1     1-0 2-1 1-3 0-1 3-2 3-0 2-1 1-1 4-1 2-2 2-0 3-0* 
 7 Jagiellonia II Białystok1-2 0-1 1-1 0-1 0-0 2-1     0-1 0-1 3-2 3-1 1-1 2-0 1-1 1-0 6-1 0-0 0-1 
 8 Concordia Elbląg0-0 2-0 0-2 0-1 0-3 0-2 0-1     0-2 0-0 0-1 1-2 5-1 4-0 3-1 2-0 1-0 3-0* 
 9 Wissa Szczuczyn0-4 0-1 1-2 3-1 0-3 1-1 3-0* 2-0     2-1 2-2 0-1 2-1 4-0 4-0 3-0 3-0* 3-0* 
 10 Znicz Biała Piska0-2 1-2 1-0 2-2 4-2 3-1 1-3 0-1 2-2     4-1 1-1 1-1 2-0 5-2 3-1 4-0 3-0* 
 11 GKS Wikielec0-4 0-2 0-1 0-0 1-5 1-1 0-3 1-2 2-0 1-1     1-3 3-3 2-0 3-0 7-0 5-0 3-0* 
 12 Warmia Grajewo0-7 0-3 0-2 3-2 0-3 2-1 3-0 1-2 1-1 2-0 1-4     1-2 4-0 2-1 5-1 9-1 3-0* 
 13 Rominta Gołdap0-3 2-2 1-1 0-1 1-3 3-6 1-1 0-2 0-2 0-0 2-2 3-0     2-1 2-0 2-0 7-0 2-0 
 14 MKS Korsze0-11 1-3 0-3 0-5 1-0 1-3 1-4 2-5 1-0 2-2 1-1 4-2 0-0     0-4 1-0 1-0 0-4 
 15 KS Wasilków0-4 1-4 1-3 1-2 0-1 0-4 0-5 3-3 3-1 1-2 1-0 1-1 3-0 1-2     1-3 1-3 4-0 
 16 Granica Kętrzyn1-7 0-3 0-7 1-5 0-4 3-5 0-2 2-4 1-1 0-1 0-1 2-0 1-3 1-0 1-4     3-1 1-2 
 17 Start Działdowo0-7 1-3 0-1 0-3 0-2 0-5 0-6 1-3 2-2 0-7 1-2 1-1 0-1 0-1 1-1 1-1     3-2 
 18 Olimpia Olsztynek0-3* 0-3* 1-5 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 2-1 0-1 0-0 1-1 1-0 1-0 0-3* 1-0 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Granica Kętrzyn 1-5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 sierpnia, 17:00
Kacper Rałowiec 51 - Grzegorz Domżalski 4, 52, Tomasz Kowalski 13, Adrian Świątek 21, Mariusz Baranowski 67 (k)
GKS Wikielec 1-3 Warmia Grajewo 7 sierpnia, 17:00 (600)
Kamil Ludwiczak 79 - Damian Zubowski 60, Marcin Mikucki 90, Tomasz Dzierzgowski 90
Huragan Morąg 1-0 Jagiellonia II Białystok 8 sierpnia, 17:00
Kamil Kopycki 90
Wissa Szczuczyn 2-0 Concordia Elbląg 8 sierpnia, 17:00
Wojciech Łapiński 54, Mateusz Zambrowski 90
Olimpia Elbląg 3-0 Start Działdowo 8 sierpnia, 18:00 (500)
Radosław Stępień 16, Paweł Piceluk 28, Patryk Sokołowski 77
Znicz Biała Piska 1-0 MKS Ełk 8 sierpnia, 17:00
Maciej Kierznowski 46
Rominta Gołdap 2-0 Olimpia Olsztynek 8 sierpnia, 17:00
Marcin Kruczyk 43, Michał Mościński 72
KS Wasilków 0-1 ŁKS 1926 Łomża 8 sierpnia, 17:00
Albert Rydzewski 31
MKS Korsze 1-3 Sokół Ostróda 8 sierpnia, 17:00
Paweł Kowalewski 28 - Michał Jankowski 24, 90, Krzysztof Filipek 33

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Sokół Ostróda 12 sierpnia, 17:00
Michał Miller 23, Marcin Kajca 54 - Łukasz Goździejewski 49
ŁKS 1926 Łomża 3-2 MKS Korsze 12 sierpnia, 18:00
Michał Sadowski 45, Reinaldo Melão 53, Maciej Malinowski 67 - Piotr Kozłowski 23, Paweł Sawicki 34
Olimpia Olsztynek 1-0 KS Wasilków 12 sierpnia, 17:00
Mateusz Różowicz 3
MKS Ełk 1-0 Rominta Gołdap 12 sierpnia, 17:00
Mateusz Butkiewicz 45
Start Działdowo 0-7 Znicz Biała Piska 12 sierpnia, 18:00
Michał Świderski 44, 45, Łukasz Tercjak 51, Daniel Świderski 65, 70, 76, Tomasz Tuttas 80
Concordia Elbląg 0-0 Olimpia Elbląg 12 sierpnia, 18:00
na Stadionie Miejskim
Jagiellonia II Białystok 0-1 Wissa Szczuczyn 12 sierpnia, 17:00
Adrian Citko 59
na boisku MOSP
Warmia Grajewo 0-3 Huragan Morąg 12 sierpnia, 17:30 (200)
Radosław Stefanowicz 13, 36, 40
Granica Kętrzyn 0-1 GKS Wikielec 12 sierpnia, 17:00
Michał Piceluk 90

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

GKS Wikielec 0-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 sierpnia, 18:00 (900)
Huragan Morąg 2-0 Granica Kętrzyn 15 sierpnia, 17:00
Paweł Podhorodecki 42, Mateusz Czorniej 61
Wissa Szczuczyn 0-1 Warmia Grajewo 15 sierpnia, 17:00 (150)
Damian Zubowski 84
Olimpia Elbląg 5-1 Jagiellonia II Białystok 16 sierpnia, 16:00
Damian Szuprytowski 10, Łukasz Pietroń 13, 33, Paweł Piceluk 20, Radosław Bukacki 39 - Paweł Drażba 52 (k)
Znicz Biała Piska 0-1 Concordia Elbląg 15 sierpnia, 13:00
Mariusz Pelc 56
Rominta Gołdap 7-0 Start Działdowo 15 sierpnia, 17:00
Patryk Rynkiewicz 16, 17, Damian Roksela 29, Michał Mościński 48, 88, Mateusz Dyniszuk 65, Daiji Kimura 72
KS Wasilków 1-3 MKS Ełk 15 sierpnia, 15:00
Piotr Skiepko 87 - Mateusz Butkiewicz 62, Michał Pietroń 89, 90 (k)
MKS Korsze 0-4 Olimpia Olsztynek 15 sierpnia, 13:00
Filip Francuz 15, Karol Narojczyk 39, 81, Sebastian Kowalski 78
Sokół Ostróda 2-1 ŁKS 1926 Łomża 16 sierpnia, 18:00 (640)
Łukasz Kuśnierz 24, 41 - Michał Sadowski 42

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 ŁKS 1926 Łomża 22 sierpnia, 17:00
Marcin Kajca 31, Michał Miller 44 - Rafał Maćkowski 33 (k), Reinaldo Melão 90
Olimpia Olsztynek 1-2 Sokół Ostróda 21 sierpnia, 17:00 (300)
Mateusz Różowicz 47 - Kamil Smyt 63, Przemysław Płoszczuk 68
MKS Ełk 4-0 MKS Korsze 22 sierpnia, 17:00
Patryk Gondek 19, Michał Pietroń 52, Kamil Jackiewicz 58, Mateusz Butkiewicz 75
Start Działdowo 1-1 KS Wasilków 22 sierpnia, 18:00
Łukasz Łukaszewski 9 - Piotr Romaniuk 6
Concordia Elbląg 5-1 Rominta Gołdap 22 sierpnia, 16:00
Rafał Kruczkowski 24, Patryk Burzyński 49, Karol Styś I 65, Mateusz Szmydt 66, Michał Kiełtyka 90 - Daiji Kimura 21
Jagiellonia II Białystok 3-2 Znicz Biała Piska 23 sierpnia, 13:00
Paweł Drażba 2, 43, Ilir Pali 29 - Jacek Falkowski 44, Daniel Michałowski 59
na boisku MOSP
Warmia Grajewo 0-7 Olimpia Elbląg 22 sierpnia, 16:00 (200)
Paweł Piceluk 16, 42, 51, Radosław Stępień 53, Łukasz Pietroń 65, 69, Anton Kołosow 90
Granica Kętrzyn 1-1 Wissa Szczuczyn 22 sierpnia, 17:00
Paweł Aleksandrowicz 32 - Marcin Gałązka 45
GKS Wikielec 0-2 Huragan Morąg 22 sierpnia, 17:00
Radosław Stefanowicz 60, Paweł Galik 64

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Huragan Morąg 0-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 26 sierpnia, 17:00
Marcin Kajca 2 (k)
Wissa Szczuczyn 2-2 GKS Wikielec 26 sierpnia, 17:00
Adrian Mleczek 79, Piotr Suchocki 90 (s) - Remigiusz Sobociński 57 (k), 82
Olimpia Elbląg 3-0 Granica Kętrzyn 26 sierpnia, 17:00
Radosław Stępień 17, Paweł Lubowiecki 55 (s), Kamil Kuczkowski 75
Znicz Biała Piska 1-1 Warmia Grajewo 26 sierpnia, 17:00 (200)
Daniel Świderski 52 - Paweł Sypytkowski 57
Rominta Gołdap 1-1 Jagiellonia II Białystok 26 sierpnia, 17:00
Michał Mościński 50 - Emil Gajko 41
KS Wasilków 3-3 Concordia Elbląg 26 sierpnia, 17:00
Bartosz Stachelski 6, Jacek Gagacki 52, Karol Styś II 67 - Michał Kiełtyka 45, Mateusz Szmydt 61 (k), Karol Styś I 81
MKS Korsze 1-0 Start Działdowo 26 sierpnia, 17:00
Piotr Kozłowski 67
Sokół Ostróda 3-2 MKS Ełk 26 sierpnia, 18:00
Przemysław Płoszczuk 18, Jakub Błażewicz 60 (k), Adrian Korzeniewski 68 - Mateusz Butkiewicz 74, Patryk Rosoliński 80
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Olimpia Olsztynek 26 sierpnia, 18:00
Albert Rydzewski 68, Rafał Maćkowski 80 - Mateusz Różowicz 25

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6-1 Olimpia Olsztynek 29 sierpnia, 17:00
Grzegorz Domżalski 4, Damian Kostkowski 15, Jarosław Wieczorek 38, Michał Miller 51, Marcin Kajca 61, Dominik Głowiński 90 - Konrad Rusiecki 75
MKS Ełk 2-1 ŁKS 1926 Łomża 29 sierpnia, 17:00
Patryk Gondek 55, Wojciech Zalewski 85 - Rafał Maćkowski 36
Start Działdowo 0-5 Sokół Ostróda 29 sierpnia, 17:30
Piotr Piceluk 44, Łukasz Kuśnierz 46, Michał Jankowski 48, Krzysztof Filipek 82, Kamil Smyt 90
Concordia Elbląg 4-0 MKS Korsze 29 sierpnia, 16:00
Karol Styś I 40, 90, Sebastian Tomczuk 75, Pedro 79
Jagiellonia II Białystok 1-0 KS Wasilków 30 sierpnia, 11:00
Emil Łupiński 45
na boisku MOSP
Warmia Grajewo 1-2 Rominta Gołdap 29 sierpnia, 16:00 (150)
Paweł Sypytkowski 83 - Michał Mościński 45, Daiji Kimura 50
Granica Kętrzyn 0-1 Znicz Biała Piska 29 sierpnia, 17:00
Paweł Adamiec 28
GKS Wikielec 0-4 Olimpia Elbląg 29 sierpnia, 17:00
Michał Ressel 17, Paweł Piceluk 32, Damian Szuprytowski 52, Kamil Kuczkowski 73
Huragan Morąg 2-1 Wissa Szczuczyn 29 sierpnia, 17:00
Paweł Galik 29, Paweł Podhorodecki 90 - Wojciech Łapiński 55

Kolejka 7 - 5-6 września

Wissa Szczuczyn 3-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 września, 16:00
Radosław Guzowski 60, Michał Poduch 70, Ołeksandr Berezowśkyj 75 - Damian Kostkowski 10
Olimpia Elbląg 1-0 Huragan Morąg 5 września, 17:00
Kamil Graczyk 70
Znicz Biała Piska 4-1 GKS Wikielec 5 września, 17:00
Paweł Adamiec 6, 48, Konrad Radzikowski 37, 56 - Remigiusz Sobociński 14 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Przemysław Masłowski
Rominta Gołdap 2-0 Granica Kętrzyn 4 września, 17:30
Patryk Kostrzanowski 43, Michał Mościński 73 (k)
KS Wasilków 1-1 Warmia Grajewo 5 września, 17:00
Piotr Skiepko 90 - Maksym Mirwa 80
MKS Korsze 1-4 Jagiellonia II Białystok 6 września, 17:00
Paweł Kowalewski 70 - Rafał Augustyniak 40, Łukasz Sekulski 47, 75, 78
Sokół Ostróda 2-1 Concordia Elbląg 5 września, 18:00 (550)
Michał Jankowski 53, Jakub Błażewicz 73 - Patryk Burzyński 90 (k)
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Start Działdowo 6 września, 17:00
Łukasz Zaniewski 26, 36, 84
Olimpia Olsztynek 1-5 MKS Ełk 5 września, 17:00
Mateusz Różowicz 90 - Łukasz Gryko 15, Patryk Gondek 17, Michał Pietroń 36, Mateusz Krysiński 86, Kamil Jackiewicz 90

Kolejka 8 - 12-13 września

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-3 MKS Ełk 12 września, 17:00
Jarosław Wieczorek 72 (k) - Patryk Gondek 20, Kamil Jackiewicz 50 (k), 90
Start Działdowo 3-2 Olimpia Olsztynek 12 września, 12:00
Marcin Rogoziński 21, Anton Hartman 44, Dariusz Wółkiewicz 45 - Cezary Sobolewski 30, Paweł Alancewicz 34
Concordia Elbląg 0-3 ŁKS 1926 Łomża 12 września, 16:00
Łukasz Zaniewski 7, Rafał Maćkowski 57, Sebastian Tomczuk 90 (s)
Jagiellonia II Białystok 2-1 Sokół Ostróda 13 września, 13:00
Przemysław Frankowski 7, 45 - Łukasz Goździejewski 88
na boisku MOSP
Warmia Grajewo 4-0 MKS Korsze 12 września, 16:00 (100)
Mateusz Cybulski 18, Marcin Strzeliński 48, Tomasz Dzierzgowski 55, 90 (k)
Granica Kętrzyn 1-4 KS Wasilków 12 września, 17:00
Konrad Szerszeń 71 - Bartosz Stachelski 8, Karol Styś II 52, Jacek Gagacki 59, Bartosz Maksimowski 64
GKS Wikielec 3-3 Rominta Gołdap 12 września, 17:00
Piotr Kacperek 26, Piotr Karłowicz 39, 52 - Mariusz Łapiński 59, Daiji Kimura 70, Marcin Kruczyk 90
Huragan Morąg 4-0 Znicz Biała Piska 12 września, 16:00
Daniel Chiliński 71, Paweł Podhorodecki 72, Daniel Mlonek 81, Mateusz Czorniej 90
Wissa Szczuczyn 0-4 Olimpia Elbląg 12 września, 16:00
Paweł Piceluk 8, 90, Łukasz Pietroń 28, Radosław Stępień 90

Kolejka 9 - 19-20 września

Olimpia Elbląg 0-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 września, 16:00
Znicz Biała Piska 2-2 Wissa Szczuczyn 19 września, 16:00
Konrad Radzikowski 19, Tomasz Tuttas 30 - Michał Poduch 7, Adrian Mleczek 56
Rominta Gołdap 2-2 Huragan Morąg 19 września, 16:00
Mateusz Dyniszuk 5, Michał Mościński 57 - Radosław Lenart 74, Tomasz Szawara 90 (k)
KS Wasilków 1-0 GKS Wikielec 19 września, 16:00
Bartosz Stachelski 90
MKS Korsze 1-0 Granica Kętrzyn 20 września, 16:00
Piotr Kozłowski 52
Sokół Ostróda 3-0 Warmia Grajewo 19 września, 18:00 (927)
Krystian Słowicki 38, Jakub Błażewicz 90, Piotr Piceluk 90
ŁKS 1926 Łomża 3-4 Jagiellonia II Białystok 20 września, 16:00
Damian Gałązka 30, Rafał Maćkowski 41 (k), 50 - Przemysław Mystkowski 44, 80, Łukasz Sekulski 54, 62
Olimpia Olsztynek 2-1 Concordia Elbląg 19 września, 16:30
Paweł Alancewicz 13, Cezary Sobolewski 17 - Michał Kiełtyka 90
MKS Ełk 3-0 Start Działdowo 19 września, 16:00
Kamil Jackiewicz 4, Bartłomiej Wierzbicki 15, 23

Kolejka 10 - 26-27 września

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Start Działdowo 26 września, 16:00
Arkadiusz Kuciński 65, Adrian Świątek 72, 90, Marcin Kajca 87
Concordia Elbląg 0-2 MKS Ełk 27 września, 16:00
Patryk Gondek 8, Przemysław Matłoka 37 (s)
Jagiellonia II Białystok 0-1 Olimpia Olsztynek 27 września, 13:00
Piotr Żórański 9
na boisku MOSP
Warmia Grajewo 0-3 ŁKS 1926 Łomża 26 września, 16:00 (600)
Michał Sadowski 29, 39, Rafał Maćkowski 79
Granica Kętrzyn 3-5 Sokół Ostróda 27 września, 15:00
Paweł Aleksandrowicz 15, 74, Konrad Szerszeń 27 - Kamil Smyt 4, 56, Łukasz Kuśnierz 16, Łukasz Gwiazda 35, 45
GKS Wikielec 2-0 MKS Korsze 26 września, 17:00
Paweł Sagan 60, Paweł Tomkiewicz 82
Huragan Morąg 2-1 KS Wasilków 26 września, 16:00
Radosław Stefanowicz 30, Radosław Lenart 58 - Bartosz Stachelski 45
Wissa Szczuczyn 2-1 Rominta Gołdap 26 września, 16:00
Marcin Firańczyk 16, Adrian Citko 60 - Krystian Przyborowski 88
Olimpia Elbląg 0-0 Znicz Biała Piska 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Znicz Biała Piska 2-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 października, 16:00
Paweł Adamiec 22, Karol Janik 77 (k) - Michał Miller 17, 26
Rominta Gołdap 0-3 Olimpia Elbląg 3 października, 16:00
Paweł Piceluk 36, Anton Kołosow 69, Kamil Kuczkowski 90
KS Wasilków 3-1 Wissa Szczuczyn 3 października, 16:00
Rafał Kuleszczyk 17, Karol Styś II 89, 90 - Tomasz Kiljańczyk 66
MKS Korsze 1-3 Huragan Morąg 3 października, 16:00
Adam Krajewski 90 - Radosław Stefanowicz 21, 52, Daniel Mlonek 78
Sokół Ostróda 3-2 GKS Wikielec 2 października, 20:00
Krystian Słowicki 53, Krzysztof Filipek 79, Przemysław Płoszczuk 84 (k) - Paweł Tomkiewicz 41, 89
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Granica Kętrzyn 3 października, 16:00
Łukasz Zaniewski 57, 61, Rafał Maćkowski 66
Olimpia Olsztynek 1-0 Warmia Grajewo 3 października, 16:00 (40)
Piotr Żórański 54
MKS Ełk 0-1 Jagiellonia II Białystok 3 października, 16:00
Jacek Góralski 34
Start Działdowo 1-3 Concordia Elbląg 3 października, 16:00
Dariusz Wółkiewicz 54 - Karol Styś I 15, Jean-Claude Essomba 89, Martin Strach 90

Kolejka 12 - 10-11 października

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Concordia Elbląg 10 października, 16:00
Jagiellonia II Białystok 0-0 Start Działdowo 11 października, 13:00
na boisku MOSP
Warmia Grajewo 0-2 MKS Ełk 10 października, 15:00 (150)
Kamil Jackiewicz 63, Mateusz Butkiewicz 89
Granica Kętrzyn 1-2 Olimpia Olsztynek 10 października, 16:00
Damian Awtuch 59 - Karol Narojczyk 50, Marek Traut 89 (s)
GKS Wikielec 1-5 ŁKS 1926 Łomża 9 października, 18:00
Kamil Tomczyk 21 - Łukasz Zaniewski 22 (k), Przemysław Olesiński 36, Przemysław Przysowa 45, Adrian Żukiewicz 67 (s), Michał Sadowski 73
Huragan Morąg 1-3 Sokół Ostróda 10 października, 16:00
Paweł Podhorodecki 70 - Łukasz Kuśnierz 49, Krzysztof Filipek 55, Michał Jankowski 89
Wissa Szczuczyn 4-0 MKS Korsze 10 października, 15:00
Mateusz Lisowski 18, Wojciech Łapiński 24, Adrian Mleczek 75, Michał Poduch 77
Olimpia Elbląg 4-1 KS Wasilków 10 października, 16:00
Anton Kołosow 17, Łukasz Pietroń 23, Radosław Bukacki 45, Jakub Bojas 90 (k) - Bartosz Stachelski 46
Znicz Biała Piska 1-1 Rominta Gołdap 10 października, 15:00
Jakub Giza 23 - Daiji Kimura 89

Kolejka 13 - 17-18 października

Rominta Gołdap 0-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 października, 15:00
Adrian Świątek 62
KS Wasilków 1-2 Znicz Biała Piska 17 października, 15:00
Bartosz Stachelski 72 - Konrad Radzikowski 48, Tomasz Tuttas 75
MKS Korsze 0-11 Olimpia Elbląg 17 października, 15:30
Paweł Piceluk 7, 36, Anton Kołosow 11, 21, 73, 85, Jakub Bojas 16, 58, Damian Szuprytowski 25, Łukasz Pietroń 51, 87
Sokół Ostróda 1-3 Wissa Szczuczyn 17 października, 18:00 (320)
Kamil Smyt 24 - Kamil Wojtkielewicz 10, Michał Poduch 22, 46
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Huragan Morąg 17 października, 15:00
Przemysław Olesiński 55 - Daniel Chiliński 73
Olimpia Olsztynek 1-1 GKS Wikielec 17 października, 15:30
Paweł Alancewicz 61 - Remigiusz Sobociński 81
MKS Ełk 5-0 Granica Kętrzyn 17 października, 12:00
Łukasz Wesołowski 18, Kamil Jackiewicz 20 (k), 30, Patryk Gondek 58, Mateusz Furman 90
Start Działdowo 1-1 Warmia Grajewo 17 października, 15:30 (40)
Anton Hartman 35 - Maksym Mirwa 61
Concordia Elbląg 0-1 Jagiellonia II Białystok 17 października, 15:30
Kacper Falon 32

Kolejka 14 - 24-25 października

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Jagiellonia II Białystok 24 października, 15:00
Michał Miller 36, 50, Sebastian Czapa 42
Warmia Grajewo 1-2 Concordia Elbląg 24 października, 15:00 (100)
Mateusz Cybulski 65 - Mateusz Szmydt 1, Karol Styś I 5
Granica Kętrzyn 3-1 Start Działdowo 24 października, 15:30
Damian Awtuch 31, 68, 73 - Andrzej Łochnicki 65
GKS Wikielec 0-1 MKS Ełk 24 października, 15:30
Patryk Gondek 60
Huragan Morąg 4-0 Olimpia Olsztynek 24 października, 15:00
Tomasz Szawara 70, Mateusz Czorniej 72, 90, Daniel Mlonek 85
żółta kartka Radosława Lenarta nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Wissa Szczuczyn 0-3 ŁKS 1926 Łomża 24 października, 15:00
Przemysław Przysowa 34, Rafał Maćkowski 52, Reinaldo Melão 90
Olimpia Elbląg 1-0 Sokół Ostróda 24 października, 15:00
Łukasz Pietroń 7
Znicz Biała Piska 2-0 MKS Korsze 24 października, 15:00
Konrad Radzikowski 55, Tomasz Tuttas 59 (k)
Rominta Gołdap 2-0 KS Wasilków 24 października, 15:00
Daiji Kimura 30, Michał Mościński 34 (k)

Kolejka 15 - 31 października

KS Wasilków 1-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 31 października, 14:00
Rafał Kuleszczyk 82 - Adrian Świątek 28, Mateusz Zawiska 86
w 88. minucie czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Tomasz Kowalski
MKS Korsze 0-0 Rominta Gołdap 31 października, 14:00
Sokół Ostróda 0-1 Znicz Biała Piska 31 października, 18:00
Konrad Radzikowski 49
ŁKS 1926 Łomża 1-4 Olimpia Elbląg 31 października, 13:00
Rafał Maćkowski 42 - Anton Kołosow 12 (k), Dawid Kubowicz 18 (k), Piotr Pisiak 40 (s), Łukasz Pietroń 74
Olimpia Olsztynek 0-1 Wissa Szczuczyn 31 października, 14:00
Kamil Wojtkielewicz 13
MKS Ełk 1-1 Huragan Morąg 31 października, 14:00
Michał Pietroń 55 - Tomasz Szawara 58
Start Działdowo 1-2 GKS Wikielec 31 października, 14:00
Dariusz Wółkiewicz 45 - Piotr Karłowicz 10, Remigiusz Sobociński 31 (k)
Concordia Elbląg 2-0 Granica Kętrzyn 31 października, 14:00
Michał Kiełtyka 32, Mateusz Szmydt 45
Jagiellonia II Białystok 1-1 Warmia Grajewo 31 października, 13:00 (40)
Rafał Augustyniak 65 - Paweł Matysiewicz 72
na boisku MOSP

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7-0 Warmia Grajewo 7 listopada, 14:00 (100)
Kamil Stankiewicz 27, Jarosław Wieczorek 32, Michał Miller 34, Adrian Świątek 65, 69, 83, Marcin Kajca 74
Granica Kętrzyn 0-2 Jagiellonia II Białystok 7 listopada, 14:00
Łukasz Sekulski 45, 58
GKS Wikielec 1-2 Concordia Elbląg 7 listopada, 14:00
Michał Lepczak 90 (s) - Mateusz Szmydt 61, Grzegorz Miecznik 75
Huragan Morąg 4-0 Start Działdowo 7 listopada, 14:00
Radosław Stefanowicz 15, Mateusz Czorniej 42, 44, 66
Wissa Szczuczyn 1-2 MKS Ełk 7 listopada, 13:00
Michał Poduch 27 - Bartosz Szaraniec 51, Kamil Jackiewicz 83
Olimpia Elbląg 2-1 Olimpia Olsztynek 7 listopada, 13:00 (350)
Paweł Piceluk 63, Marcin Wronka 65 (s) - Karol Narojczyk 83
Znicz Biała Piska 4-2 ŁKS 1926 Łomża 7 listopada, 13:00
Michał Świderski 20, 50, Konrad Radzikowski 55, Karol Janik 90 (k) - Przemysław Przysowa 2, Bartłomiej Makowski 84
Rominta Gołdap 3-6 Sokół Ostróda 7 listopada, 14:00
Dawid Paszkowski 15, Michał Mościński 36, 58 - Grzegorz Naczas 55, Łukasz Gwiazda 60, Łukasz Kuśnierz 62, Krzysztof Filipek 76, 88, Łukasz Goździejewski 78
KS Wasilków 1-2 MKS Korsze 7 listopada, 13:30
Piotr Romaniuk 75 - Paweł Naliwajko 71 (s), Paweł Sawicki 85

Kolejka 17 - 11 listopada

MKS Korsze 0-5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 listopada, 13:00
Marcin Kajca 3, Arkadiusz Kuciński 33, Jarosław Wieczorek 68 (k), 74, Adrian Świątek 89
Sokół Ostróda 4-1 KS Wasilków 11 listopada, 17:00 (278)
Michał Jankowski 18 (k), 50, Krzysztof Filipek 30, Piotr Piceluk 59 - Karol Styś II 69
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Rominta Gołdap 11 listopada, 13:00
Maciej Malinowski 10, Łukasz Zaniewski 56 (k), Rafał Maćkowski 84 (k) - Michał Mościński 71
Olimpia Olsztynek 0-0 Znicz Biała Piska 11 listopada, 13:30
MKS Ełk 2-1 Olimpia Elbląg 11 listopada, 13:00
Kamil Jackiewicz 31 (k), Patryk Gondek 83 - Dawid Kubowicz 17
Start Działdowo 2-2 Wissa Szczuczyn 11 listopada, 13:30
Szymon Piórek 69, Adrian Zasadzki 90 - Adrian Mleczek 20, Michał Poduch 38
Concordia Elbląg 2-0 Huragan Morąg 11 listopada, 13:30
Karol Styś I 20, Michał Kiełtyka 89
Jagiellonia II Białystok 3-1 GKS Wikielec 11 listopada, 13:00
Łukasz Sekulski 9, 78, Emil Gajko 50 - Remigiusz Sobociński 11
na boisku MOSP
Warmia Grajewo 5-1 Granica Kętrzyn 11 listopada, 13:00 (80)
Maksym Mirwa 37, Łukasz Domurat 63, Mateusz Cybulski 73, Piotr Chyliński 80, Tomasz Dzierzgowski 84 (k) - Mikołaj Rałowiec 86

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8-0 Granica Kętrzyn 14 listopada, 13:00
Michał Miller 24, 61, Kamil Stankiewicz 39, Adrian Świątek 52, 75, Arkadiusz Kuciński 69, Sebastian Czapa 84, Patryk Czarnota 87 (k)
Warmia Grajewo 1-4 GKS Wikielec 15 listopada, 13:00 (80)
Marcin Strzeliński 75 - Adrian Żukiewicz 41, Remigiusz Sobociński 50, 83 (k), Piotr Suchocki 85
Jagiellonia II Białystok 0-1 Huragan Morąg 15 listopada, 13:00
Radosław Lenart 1
na bocznym boisku
Concordia Elbląg 0-2 Wissa Szczuczyn 14 listopada, 13:30
Michał Poduch 15, Marcin Firańczyk 48
Start Działdowo 0-7 Olimpia Elbląg 14 listopada, 13:30
Damian Szuprytowski 21, 90, Jakub Bojas 26, 65, Jacek Koza 28, Paweł Piceluk 40, 50
MKS Ełk 2-0 Znicz Biała Piska 14 listopada, 13:30
Maciej Orpik 15, Michał Pietroń 29
Olimpia Olsztynek 1-0 Rominta Gołdap 14 listopada, 13:30
Karol Narojczyk 74
ŁKS 1926 Łomża 4-1 KS Wasilków 14 listopada, 13:00
Rafał Maćkowski 3, 56 (k), 87, Michał Sadowski 83 - Piotr Skiepko 9
Sokół Ostróda 1-1 MKS Korsze 14 listopada, 18:00
Krzysztof Filipek 45 - Krzysztof Piwiszkis 2

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Sokół Ostróda 3-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 21 listopada, 18:00 (340)
Łukasz Kuśnierz 21, Kamil Smyt 77, Łukasz Goździejewski 82 - Jarosław Wieczorek 41 (k), Kamil Stankiewicz 48, Michał Miller 73
MKS Korsze 1-0 ŁKS 1926 Łomża 13 kwietnia, 17:00
Piotr Kozłowski 6
w pierwotnym terminie (21 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wasilków 4-0 Olimpia Olsztynek 21 listopada, 13:00
Piotr Romaniuk 36, 90, Mateusz Cichocki 79, Rafał Kuleszczyk 88
Rominta Gołdap 1-1 MKS Ełk 21 listopada, 13:00
Daiji Kimura 26 - Kamil Jackiewicz 76
Znicz Biała Piska 4-0 Start Działdowo 21 listopada, 13:00
Konrad Radzikowski 8, Paweł Adamiec 41, 55 (k), Karol Drągowski 89
Olimpia Elbląg 5-0 Concordia Elbląg 22 listopada, 13:00
Łukasz Pietroń 63, 75, Dawid Kubowicz 68, 70, Paweł Piceluk 74
Wissa Szczuczyn 3-0 Jagiellonia II Białystok 21 listopada, 13:00
(wo)
Adrian Mleczek 85 - Radosław Guzowski 15 (s), Alvarinho 18, Paweł Drażba 70 (k)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Mateusz Kondraciuk
Huragan Morąg 4-0 Warmia Grajewo 21 listopada, 13:00 (90)
Marcin Arciszewski 20 (s), Jakub Lipka 28, Daniel Chiliński 77, Paweł Galik 80
GKS Wikielec 7-0 Granica Kętrzyn 21 listopada, 13:00
Adam Kołakowski 16, Piotr Kacperek 25, Piotr Karłowicz 52, Remigiusz Sobociński 55, Krystian Oleszko 64, Michał Kwiatkowski 86, Dawid Chabko 90

Kolejka 20 - 12-13 marca

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 GKS Wikielec 12 marca, 14:00
Filip Elżanowski 3 (s), Grzegorz Domżalski 58, Miłosz Małachowski 90 - Piotr Kacperek 41
Granica Kętrzyn 0-3 Huragan Morąg 12 marca, 15:30
Paweł Galik 1, Daniel Mlonek 14, Daniel Chiliński 81
bez udziału publiczności
Warmia Grajewo 1-1 Wissa Szczuczyn 12 marca, 15:00 (250)
Tomasz Dzierzgowski 64 - Wojciech Łapiński 58
Jagiellonia II Białystok 1-2 Olimpia Elbląg 13 marca, 13:00
Alvarinho 86 - Patryk Sokołowski 47, Jonatan Straus 65 (s)
na bocznym boisku
Concordia Elbląg 0-0 Znicz Biała Piska 12 marca, 15:30
Start Działdowo 0-1 Rominta Gołdap 12 marca, 15:30
Dawid Paszkowski 75 (k)
MKS Ełk 1-1 KS Wasilków 12 marca, 13:00
Kamil Jackiewicz 72 - Dawid Śliwowski 19
Olimpia Olsztynek 0-3 MKS Korsze
(wo)
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Sokół Ostróda 13 marca, 14:00
Marcin Truszkowski 49 (k)

Kolejka 21 - 19-20 marca

ŁKS 1926 Łomża 2-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 marca, 14:00
Przemysław Olesiński 45, 76 - Michał Miller 77
Sokół Ostróda 3-0 Olimpia Olsztynek
(wo)
MKS Korsze 0-3 MKS Ełk 20 kwietnia, 17:00
Jakub Ciuńczyk 6, Patryk Gondek 27, 45 (k)
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wasilków 1-3 Start Działdowo 19 marca, 13:00
Dawid Śliwowski 87 - Marcin Ogrodowczyk 30, 48, 68
Rominta Gołdap 0-2 Concordia Elbląg 19 marca, 15:30
Karol Styś I 35, Martin Strach 74
Znicz Biała Piska 1-3 Jagiellonia II Białystok 11 maja, 17:00
Paweł Adamiec 80 - Kacper Falon 4, Damian Grabowski 15, 66
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Elbląg 4-0 Warmia Grajewo 19 marca, 15:00 (300)
Łukasz Pietroń 8 (k), Paweł Piceluk 27, 75, Kamil Wenger 60
Wissa Szczuczyn 3-0 Granica Kętrzyn 25 maja, 17:00
Michał Poduch 43, Marcin Banicki 56, 67
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Morąg 2-0 GKS Wikielec 19 marca, 15:30
Paweł Podhorodecki 77, Wiktor Biedrzycki 81

Kolejka 22 - 26 marca

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-4 Huragan Morąg 25 marca, 15:30
Sebastian Zajączkowski 58, Paweł Galik 67, Wiktor Biedrzycki 74, Tomasz Szawara 86
GKS Wikielec 2-0 Wissa Szczuczyn 25 marca, 17:00
Piotr Kacperek 41, Michał Piceluk 88
Granica Kętrzyn 1-7 Olimpia Elbląg 25 marca, 15:30
Tomasz Bobrowski 64 - Łukasz Ostrowski 3 (s), Paweł Piceluk 4, 5, 50, Damian Szuprytowski 61, Michał Bartkowski 81, Radosław Stępień 90
Warmia Grajewo 2-0 Znicz Biała Piska 26 marca, 15:30 (300)
Maksym Mirwa 15, Łukasz Domurat 58
Jagiellonia II Białystok 2-0 Rominta Gołdap 25 marca, 15:30
Karol Mackiewicz 52, Kacper Falon 89
na bocznym boisku
Concordia Elbląg 3-1 KS Wasilków 25 marca, 15:30
Karol Styś I 9 (k), 43 (k), Martin Strach 65 - Przemysław Panek 60
Start Działdowo 0-1 MKS Korsze 26 marca, 13:00
Paweł Sawicki 68
MKS Ełk 3-0 Sokół Ostróda 26 marca, 15:30
Rafał Darda 3, Kamil Jackiewicz 20, Tomasz Tuttas 28
Olimpia Olsztynek 0-3 ŁKS 1926 Łomża
(wo)

Kolejka 23 - 2-3 kwietnia

Olimpia Olsztynek 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
(wo)
ŁKS 1926 Łomża 0-0 MKS Ełk 3 kwietnia, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Sokół Ostróda 2-0 Start Działdowo 2 kwietnia, 18:00
Kamil Smyt 33, Michał Jankowski 59 (k)
MKS Korsze 2-5 Concordia Elbląg 2 kwietnia, 16:00
Piotr Kozłowski 2, 56 - Martin Strach 5, 18, Jean-Claude Essomba 54, 72, Karol Styś I 87
KS Wasilków 0-5 Jagiellonia II Białystok 2 kwietnia, 15:00
Alvarinho 7, Paweł Drażba 28, Emil Łupiński 52, Przemysław Mystkowski 72, Sebastian Madera 74
Rominta Gołdap 3-0 Warmia Grajewo 2 kwietnia, 16:00 (100)
Konrad Piwko 15, Mateusz Dyniszuk 68, Dawid Dorochowicz 90
Znicz Biała Piska 3-1 Granica Kętrzyn 2 kwietnia, 16:00
Mariusz Łapiński 28, Marcin Denert 45, 63 - Tomasz Bobrowski 56
Olimpia Elbląg 2-2 GKS Wikielec 2 kwietnia, 16:00
Paweł Piceluk 69, Anton Kołosow 90 (k) - Aleksandr Matiuchiewicz 6, Adrian Płoski 79
Wissa Szczuczyn 0-1 Huragan Morąg 2 kwietnia, 14:00
Mateusz Bogdanowicz 72
żółta kartka Pawła Podhorodeckiego nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie

Kolejka 24 - 9-10 kwietnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Wissa Szczuczyn 9 kwietnia, 16:00
Michał Miller 56
Huragan Morąg 3-1 Olimpia Elbląg 9 kwietnia, 16:00
Wiktor Biedrzycki 55, Daniel Chiliński 56, Mateusz Szmydt 90 - Paweł Piceluk 34
GKS Wikielec 1-1 Znicz Biała Piska 9 kwietnia, 17:00
Aleksandr Matiuchiewicz 22 - Adrian Mleczek 42
Granica Kętrzyn 1-3 Rominta Gołdap 9 kwietnia, 16:00
Tomasz Rotenberg 75 - Damian Roksela 7, Bartłomiej Wierzbicki 31, 57
Warmia Grajewo 2-1 KS Wasilków 9 kwietnia, 16:00 (100)
Marcin Strzeliński 69, Tomasz Dzierzgowski 79 (k) - Dawid Śliwowski 55
Jagiellonia II Białystok 1-1 MKS Korsze 10 kwietnia, 13:00
Kacper Falon 67 - Piotr Kozłowski 22
w Juchnowcu Dolnym
Concordia Elbląg 0-2 Sokół Ostróda 10 kwietnia, 13:00 (150)
Kamil Smyt 61, Piotr Piceluk 80
Start Działdowo 0-2 ŁKS 1926 Łomża 9 kwietnia, 16:00
Michał Sadowski 25, Damian Gałązka 42
MKS Ełk 3-0 Olimpia Olsztynek
(wo)

Kolejka 25 - 16-17 kwietnia

MKS Ełk 1-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 kwietnia, 16:00
Mateusz Furman 64
Olimpia Olsztynek 0-3 Start Działdowo
(wo)
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Concordia Elbląg 16 kwietnia, 16:00
Patryk Burzyński 17, Michał Kiełtyka 63
w 85. minucie czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Rafał Sominka
Sokół Ostróda 1-0 Jagiellonia II Białystok 16 kwietnia, 18:00 (600)
Łukasz Gwiazda 90
MKS Korsze 4-2 Warmia Grajewo 16 kwietnia, 16:00
Paweł Kowalewski 4, 87, Paweł Sawicki 17, Piotr Kozłowski 85 (k) - Tomasz Dzierzgowski 18, 58
KS Wasilków 1-3 Granica Kętrzyn 16 kwietnia, 16:00
Bartosz Stachelski 27 - Kacper Rałowiec 26, Tomasz Bobrowski 34, Jarosław Wołowik 70
Rominta Gołdap 2-2 GKS Wikielec 16 kwietnia, 16:00
Dawid Paszkowski 8, Mateusz Dyniszuk 67 - Adrian Płoski 65, Remigiusz Sobociński 81 (k)
Znicz Biała Piska 1-2 Huragan Morąg 16 kwietnia, 16:00
Adrian Mleczek 45 - Wiktor Biedrzycki 36, Mateusz Czorniej 84
bez udziału publiczności
Olimpia Elbląg 4-2 Wissa Szczuczyn 16 kwietnia, 17:00
Paweł Piceluk 9, 30, 80, Jakub Bojas 72 - Radosław Guzowski 45 (k), Michał Poduch 55 (k)

Kolejka 26 - 23-24 kwietnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Olimpia Elbląg 23 kwietnia, 15:00
Tomasz Kowalski 77 - Paweł Piceluk 59
Wissa Szczuczyn 2-1 Znicz Biała Piska 23 kwietnia, 16:00
Marcin Firańczyk 57, Michał Poduch 84 (k) - Łukasz Tercjak 52
Huragan Morąg 2-0 Rominta Gołdap 23 kwietnia, 16:00
Daniel Chiliński 36 (k), Mateusz Szmydt 90
GKS Wikielec 3-0 KS Wasilków 23 kwietnia, 17:00
Adam Kołakowski 3, 32, Aleksandr Matiuchiewicz 43
Granica Kętrzyn 1-0 MKS Korsze 23 kwietnia, 17:00
Paweł Miłoszewski 90
Warmia Grajewo 2-1 Sokół Ostróda 23 kwietnia, 16:00 (100)
Marcin Arciszewski 12, Paweł Matysiewicz 73 - Piotr Piceluk 81
Jagiellonia II Białystok 0-0 ŁKS 1926 Łomża 24 kwietnia, 15:00
na boisku MOSP
Concordia Elbląg 3-0 Olimpia Olsztynek
(wo)
Start Działdowo 0-1 MKS Ełk 23 kwietnia, 16:00
Tomasz Tuttas 31

Kolejka 27 - 30 kwietnia-1 maja

Start Działdowo 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 kwietnia, 17:00
Grzegorz Domżalski 6 (k), 83, Sebastian Czapa 70
MKS Ełk 1-0 Concordia Elbląg 30 kwietnia, 17:00
Kamil Jackiewicz 35
Olimpia Olsztynek 0-3 Jagiellonia II Białystok
(wo)
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Warmia Grajewo 30 kwietnia, 14:00
Łukasz Zaniewski 59, 65, 90
Sokół Ostróda 2-2 Granica Kętrzyn 30 kwietnia, 18:00
Piotr Piceluk 13, Adrian Korzeniewski 18 - Tomasz Bobrowski 56, Tomasz Rotenberg 84
MKS Korsze 1-1 GKS Wikielec 30 kwietnia, 17:00
Daniel Fedczak 66 - Michał Piceluk 76
KS Wasilków 1-4 Huragan Morąg 30 kwietnia, 16:00
Bartosz Stachelski 48 - Daniel Chiliński 41, 79, Mateusz Czorniej 54, Dawid Chabko 84
Rominta Gołdap 0-2 Wissa Szczuczyn 1 czerwca, 17:00
Mateusz Zambrowski 41, Michał Poduch 45
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu epidemii grypy w drużynie gości
Znicz Biała Piska 0-2 Olimpia Elbląg 30 kwietnia, 16:00
Anton Kołosow 31, 56

Kolejka 28 - 3 maja

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-2 Znicz Biała Piska 3 maja, 16:00
Paweł Olszewski 12, Grzegorz Domżalski 35 (k), Michał Miller 40, 72 - Michał Świderski 21, 66
Olimpia Elbląg 2-0 Rominta Gołdap 3 maja, 17:00
Michał Pietroń 51 (k), Jakub Bojas 70
Wissa Szczuczyn 4-0 KS Wasilków 3 maja, 17:00
Marcin Banicki 33, Mateusz Zambrowski 63, Radosław Guzowski 73, Michał Poduch 85
Huragan Morąg 5-0 MKS Korsze 3 maja, 16:00
Daniel Mlonek 15, Daniel Chiliński 20 (k), Paweł Galik 52, Mateusz Szmydt 59, Dawid Chabko 82
GKS Wikielec 1-1 Sokół Ostróda 3 maja, 17:00
Michał Piceluk 90 - Łukasz Kuśnierz 3
Granica Kętrzyn 0-4 ŁKS 1926 Łomża 3 maja, 17:00
Łukasz Zaniewski 44, 60, Reinaldo Melão 65, 88
Warmia Grajewo 3-0 Olimpia Olsztynek
(wo)
Jagiellonia II Białystok 1-1 MKS Ełk 3 maja, 13:00
Matija Širok 90 - Tomasz Tuttas 90
Concordia Elbląg 1-0 Start Działdowo 3 maja, 13:00
Patryk Burzyński 88

Kolejka 29 - 7-8 maja

Concordia Elbląg 0-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 maja, 17:00
Dominik Głowiński 15
Start Działdowo 0-6 Jagiellonia II Białystok 7 maja, 17:00
Kacper Falon 1, 68, 78, Maciej Kondracki 76, Jakub Kołodziejczyk 81, Emil Łupiński 84
MKS Ełk 5-0 Warmia Grajewo 7 maja, 17:00 (80)
Jakub Ciuńczyk 29, 67, Patryk Gondek 44, Kamil Jackiewicz 49 (k), Mateusz Furman 90
Olimpia Olsztynek 0-3 Granica Kętrzyn
(wo)
ŁKS 1926 Łomża 0-1 GKS Wikielec 7 maja, 16:00
Kamil Tomczyk 54
Sokół Ostróda 0-3 Huragan Morąg 7 maja, 20:00
Jakub Lipka 45, Wiktor Biedrzycki 59, Radosław Lenart 90
MKS Korsze 1-0 Wissa Szczuczyn 7 maja, 13:00
Piotr Kozłowski 75 (k)
KS Wasilków 0-4 Olimpia Elbląg 7 maja, 16:00
Jakub Bojas 45, Anton Kołosow 57, Paweł Piceluk 70, Łukasz Pietroń 78
Rominta Gołdap 0-0 Znicz Biała Piska 7 maja, 17:00

Kolejka 30 - 14-15 maja

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Rominta Gołdap 14 maja, 16:00
Michał Miller 35, Grzegorz Domżalski 39 - Konrad Piwko 17
Znicz Biała Piska 5-2 KS Wasilków 14 maja, 16:00
Paweł Adamiec 26, Konrad Radziowski 28, Mateusz Romachów 29, Marcin Gałązka 70, 75 - Bartosz Stachelski 63, Adam Butkiewicz 90 (k)
Olimpia Elbląg 7-0 MKS Korsze 14 maja, 17:00
Damian Szuprytowski 8, Radosław Stępień 14, Paweł Piceluk 25, 58, 62, Kamil Wenger 52, Jakub Bojas 68 (k)
Wissa Szczuczyn 1-1 Sokół Ostróda 14 maja, 17:00
Marcin Banicki 6 - Michał Jankowski 65
Huragan Morąg 1-2 ŁKS 1926 Łomża 15 maja, 14:00
Arkadiusz Koprucki 13 - Przemysław Olesiński 7, Karol Styś II 61
GKS Wikielec 3-0 Olimpia Olsztynek
(wo)
Granica Kętrzyn 0-7 MKS Ełk 14 maja, 17:00
Rafał Darda 7, Kamil Jackiewicz 9, 48, 60 (k), Patryk Rosoliński 15, Tomasz Tuttas 20 (k), Patryk Gondek 33
Warmia Grajewo 9-1 Start Działdowo 14 maja, 16:00 (100)
Tomasz Dzierzgowski 12, 41, 90, Marcin Strzeliński 34, Rafał Kozikowski 57, Łukasz Domurat 60, 65, Kamil Prusinowski 86, 88 - Łukasz Szymański 51
Jagiellonia II Białystok 0-1 Concordia Elbląg 15 maja, 15:00
Michał Kiełtyka 54
na bocznym boisku

Kolejka 31 - 18 maja

Jagiellonia II Białystok 0-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 18 maja, 16:00
Paweł Olszewski 45
na bocznym boisku
Concordia Elbląg 1-2 Warmia Grajewo 18 maja, 17:00
Jean-Claude Essomba 76 - Marcin Strzeliński 24, Tomasz Dzierzgowski 74
Start Działdowo 1-1 Granica Kętrzyn 18 maja, 17:00
Marcin Ogrodowczyk 60 - Tomasz Bobrowski 31
MKS Ełk 5-0 GKS Wikielec 18 maja, 17:00
Kamil Jackiewicz 18, 48, Patryk Gondek 41, Jakub Ciuńczyk 63, Mateusz Furman 69
Olimpia Olsztynek 0-3 Huragan Morąg
(wo)
ŁKS 1926 Łomża 4-0 Wissa Szczuczyn 18 maja, 17:00
Łukasz Zaniewski 72 (k), 83, 90, Radosław Guzowski 85 (s)
Sokół Ostróda 0-3 Olimpia Elbląg 18 maja, 20:00 (760)
Anton Kołosow 12, Paweł Piceluk 27, 90
MKS Korsze 2-2 Znicz Biała Piska 18 maja, 17:00
Piotr Kozłowski 60, Paweł Kowalewski 62 - Konrad Radzikowski 25, Mateusz Romachów 90
KS Wasilków 3-0 Rominta Gołdap 18 maja, 17:00
Arkadiusz Wojno 53, Sewak Safarjan 59 (s), Dawid Śliwowski 68

Kolejka 32 - 21-22 maja

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 KS Wasilków 21 maja, 16:00
Tomasz Kowalski 15, Kamil Szewczyk 55, Michał Miller 90
Rominta Gołdap 2-1 MKS Korsze 20 maja, 17:30
Tomasz Kamiński 19, Dawid Paszkowski 87 (k) - Paweł Kowalewski 44
Znicz Biała Piska 3-1 Sokół Ostróda 21 maja, 16:00
Michał Świderski 7, 42, 72 - Cezary Nowiński 68
Olimpia Elbląg 2-1 ŁKS 1926 Łomża 22 maja, 17:15
Kamil Wenger 21, Anton Kołosow 62 - Albert Rydzewski 79
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Wissa Szczuczyn 3-0 Olimpia Olsztynek
(wo)
Huragan Morąg 2-2 MKS Ełk 21 maja, 17:00
Mateusz Szmydt 20, Wiktor Biedrzycki 28 - Kamil Jackiewicz 60, Patryk Rosoliński 86
GKS Wikielec 5-0 Start Działdowo 21 maja, 17:00
Remigiusz Sobociński 3, 25 (k), 42 (k), 60 (k), Paweł Sagan 63
Granica Kętrzyn 2-4 Concordia Elbląg 21 maja, 17:00
Kacper Rałowiec 25, Damian Awtuch 90 - Jean-Claude Essomba 5, Michał Kiełtyka 22, 83, Patryk Burzyński 90
Warmia Grajewo 3-0 Jagiellonia II Białystok 21 maja, 16:00
Rafał Kozikowski 7, 20, Tomasz Dzierzgowski 39

Kolejka 33 - 28-29 maja

Warmia Grajewo 3-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28 maja, 16:00 (100)
Tomasz Dzierzgowski 22, Mateusz Cybulski 31, Maksym Mirwa 34 - Michał Miller 5, Damian Kostkowski 65
Jagiellonia II Białystok 6-1 Granica Kętrzyn 28 maja, 18:00
Damian Grabowski 25, 75, Emil Gajko 35, Emil Łupiński 39, Kacper Falon 69, Maciej Kondracki 89 - Damian Awtuch 49
na bocznym boisku
Concordia Elbląg 0-1 GKS Wikielec 28 maja, 12:00
Remigiusz Sobociński 79 (k)
Start Działdowo 1-3 Huragan Morąg 28 maja, 17:00
Adrian Zasadzki 60 - Paweł Galik 41, Radosław Lenart 49, Sebastian Zajączkowski 89
MKS Ełk 3-0 Wissa Szczuczyn 28 maja, 17:00
Tomasz Tuttas 17, 79, Mateusz Furman 55
Olimpia Olsztynek 0-3 Olimpia Elbląg
(wo)
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Znicz Biała Piska 29 maja, 16:00
Przemysław Przysowa 72 - Karol Drągowski 31 (k)
Sokół Ostróda 2-1 Rominta Gołdap 28 maja, 18:00 (400)
Cezary Nowiński 6, Michał Jankowski 90 - Sewak Safarjan 40
MKS Korsze 0-4 KS Wasilków 26 maja, 16:00
Bartosz Dudziński 25, 29, Paweł Naliwajko 45, Bartosz Stachelski 48
w pierwotnym terminie (28 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 MKS Korsze 4 czerwca, 16:00
Grzegorz Domżalski 45 (k), Miłosz Małachowski 90
KS Wasilków 0-4 Sokół Ostróda 4 czerwca, 13:00
Michał Jankowski 5, 19, 21, Krzysztof Filipek 55
Rominta Gołdap 1-3 ŁKS 1926 Łomża 4 czerwca, 13:00
Dawid Paszkowski 63 (k) - Przemysław Olesiński 7, Łukasz Zaniewski 42, Michał Sadowski 45
Znicz Biała Piska 3-0 Olimpia Olsztynek
(wo)
Olimpia Elbląg 6-0 MKS Ełk 4 czerwca, 16:00
Anton Kołosow 27, 53, Jakub Bojas 41, Damian Szuprytowski 60, Łukasz Pietroń 73, Rafał Maciążek 80
Wissa Szczuczyn 3-0 Start Działdowo 4 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Huragan Morąg 4-0 Concordia Elbląg 4 czerwca, 16:00
Paweł Galik 50, Mateusz Szmydt 55, Daniel Chiliński 77, Daniel Mlonek 90
GKS Wikielec 0-3 Jagiellonia II Białystok 4 czerwca, 16:00
Emil Gajko 45, Kacper Falon 61, Damian Grabowski 71
Granica Kętrzyn 2-0 Warmia Grajewo 4 czerwca, 16:00
Kacper Rałowiec 35, Tomasz Bobrowski 88

Baraże o udział w II lidze

II liga 2015/2016

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2015/2016 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)
III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2015/2016 (podlaska)
IV liga 2015/2016 (warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas