[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2015/2016, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vineta Wolin 30 70 21 7 2 71-21 12 1 2 37-10 9 6 0 34-11
2.  GKS Przodkowo 30 69 22 3 5 69-25 13 2 0 43-14 9 1 5 26-11
3.  Bałtyk Gdynia 30 63 19 6 5 52-20 11 3 1 31-7 8 3 4 21-13
4.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 56 17 5 8 48-40 7 2 6 22-21 10 3 2 26-19
5.  KS Chwaszczyno 30 49 14 7 9 55-47 8 4 3 32-25 6 3 6 23-22
6.  Pogoń II Szczecin 30 45 14 3 13 44-40 8 2 5 25-18 6 1 8 19-22 4 9 3 0 1 9-4
7.  Gwardia Koszalin 30 45 13 6 11 42-36 9 3 3 23-11 4 3 8 19-25 4 6 2 0 2 3-4
8.  Drawa Drawsko Pomorskie 30 45 13 6 11 45-43 8 4 3 24-16 5 2 8 21-27 4 3 1 0 3 5-9
9.  Lechia II Gdańsk 30 44 13 5 12 38-32 8 2 5 24-14 5 3 7 14-18
10.  Kaszubia Kościerzyna 30 36 10 6 14 41-48 5 2 8 23-22 5 4 6 18-26
11.  Arka II Gdynia 30 32 8 8 14 48-52 5 5 5 30-21 3 3 9 18-31
12.  Cartusia Kartuzy 30 31 9 4 17 31-49 4 3 8 13-25 5 1 9 18-24 2 4 1 1 0 2-1
13.  Wierzyca Pelplin 30 31 8 7 15 34-52 6 2 7 20-28 2 5 8 14-24 2 1 0 1 1 1-2
14.  Gryf Słupsk 30 23 6 5 19 28-60 4 3 8 14-18 2 2 11 14-42
15.  Bałtyk Koszalin 30 19 5 4 21 21-60 2 3 10 10-28 3 1 11 11-32
16.  Chemik Police 30 20 6 2 22 19-61 3 1 11 8-29 3 1 11 11-32
Chemik Police wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Vineta Wolin    1-0 1-0 1-3 1-2 3-1 3-2 5-1 3-0* 5-0 3-0 3-0 1-1 5-0 1-0 1-0 
 2 GKS Przodkowo0-0     1-0 2-0 3-3 1-0 3-2 5-3 2-0 3-1 3-1 2-1 3-0 5-1 7-2 3-0* 
 3 Bałtyk Gdynia2-2 2-1     5-0 5-0 3-1 0-1 2-0 3-0 1-1 2-1 2-0 1-0 2-0 1-0 0-0 
 4 Świt Skolwin (Szczecin)0-0 0-2 2-1     0-4 0-1 0-2 1-0 1-4 0-0 2-3 2-0 2-1 6-3 3-0 3-0* 
 5 KS Chwaszczyno3-7 1-0 2-2 1-2     5-1 5-1 1-0 0-0 3-2 2-1 1-1 2-1 2-2 3-2 1-3 
 6 Pogoń II Szczecin0-1 3-1 0-1 2-3 2-1     2-0 4-2 2-1 1-2 1-2 2-0 1-1 1-1 2-1 2-1 
 7 Gwardia Koszalin0-0 0-3 2-3 0-0 1-0 1-0     2-0 1-0 4-1 2-2 3-0 2-0 1-2 1-0 3-0* 
 8 Drawa Drawsko Pomorskie2-2 0-0 1-2 0-2 2-1 1-3 2-0     1-1 1-0 3-3 3-1 2-1 1-0 2-0 3-0* 
 9 Lechia II Gdańsk0-2 0-3 0-1 1-1 1-0 3-0 1-0 0-3*     3-0 3-0 0-2 5-1 4-0 0-0 3-1 
 10 Kaszubia Kościerzyna1-3 1-2 0-2 1-2 1-2 2-1 2-3 1-1 0-1     3-1 1-3 1-1 4-0 2-0 3-0* 
 11 Arka II Gdynia1-3 2-0 2-2 2-2 1-2 0-0 0-3 2-2 1-2 2-4     1-0 1-1 4-0 8-0 3-0* 
 12 Cartusia Kartuzy1-3 0-1 0-1 1-2 1-1 0-3 2-1 1-5 1-0 2-2 0-2     1-1 1-0 1-0 1-3 
 13 Wierzyca Pelplin1-2 1-8 0-2 1-3 1-1 2-1 2-2 3-1 2-1 0-1 1-0 0-1     2-1 1-2 3-2 
 14 Gryf Słupsk0-0 0-1 0-0 1-2 2-3 1-3 1-1 0-1 0-1 0-2 2-1 2-1 2-1     0-1 3-0* 
 15 Bałtyk Koszalin0-6 0-2 2-1 1-3 1-0 0-1 0-0 0-1 1-1 0-1 1-1 2-5 0-1 2-4     0-1 
 16 Chemik Police0-3* 0-2 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 2-1 0-1 0-2 1-1 3-0 0-3* 0-3* 2-0 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Bałtyk Gdynia 2-1 GKS Przodkowo 15 sierpnia, 11:00
Piotr Karasiński 3, Sebastian Żołnowski 82 - Filip Patok 56
na Narodowym Stadionie Rugby
Gwardia Koszalin 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Brzeziański 88, Maciej Stańczyk 90
Vineta Wolin 1-2 KS Chwaszczyno 15 sierpnia, 17:00
Adam Nagórski 58 - Jakub Tarka 53 (s), Przemysław Duda 90
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia, 17:20 (600)
mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Cartusia Kartuzy 0-3 Pogoń II Szczecin 15 sierpnia, 16:00
Patryk Paczuk 13, 69, Robert Obst 25
Chemik Police 0-2 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia, 13:00 (300)
Daniel Górski 13, Michał Żebrakowski 76
Gryf Słupsk 0-1 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia, 17:00 (600)
Adrian Rząsa 83
Wierzyca Pelplin 1-0 Arka II Gdynia 15 sierpnia, 17:30 (400)
Jędrzej Chyła 28

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

GKS Przodkowo 3-1 Arka II Gdynia 22 sierpnia, 17:00
Filip Patok 28, Łukasz Stasiak 67, Mateusz Frankowski 80 - Maciej Koziara 58
Bałtyk Koszalin 0-1 Wierzyca Pelplin 22 sierpnia, 12:00
Łukasz Racki 87
Lechia II Gdańsk 4-0 Gryf Słupsk 22 sierpnia, 11:00
Michał Mak 47, 51, Neven Marković 77, Maciej Wolski 82
Pogoń II Szczecin 2-1 Chemik Police 22 sierpnia, 11:00 (200)
Sebastian Rudol 2 (k), Dominik Kun 80 - Krzysztof Filipowicz 21
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Cartusia Kartuzy 22 sierpnia, 14:00 (300)
Michał Drzymała 76 (k) - Rafał Bujnowski 49, Patryk Brzeski 54, 65
KS Chwaszczyno 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia, 11:00
Przemysław Duda 27 - Marcin Garlej 19, Adam Ładziak 78
Drawa Drawsko Pomorskie 2-2 Vineta Wolin 22 sierpnia, 17:00
Konrad Mularczyk 31, Kacper Stukonis 44 - Kacper Wittbrodt 7, Adam Nagórski 59
Bałtyk Gdynia 0-1 Gwardia Koszalin 22 sierpnia, 11:00
Przemysław Brzeziański 40
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Gwardia Koszalin 0-3 GKS Przodkowo 29 sierpnia, 17:00
Franciszek Barzowski 37, Łukasz Kwaśnik 65, Paweł Rzepnikowski 89
Vineta Wolin 1-0 Bałtyk Gdynia 29 sierpnia, 17:00
Adrian Skorb 80
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 29 sierpnia, 17:00 (450)
Marcin Garlej 55
Cartusia Kartuzy 1-1 KS Chwaszczyno 29 sierpnia, 11:00
Patryk Sidor 37 (k) - Arkadiusz Byczkowski 21
Chemik Police 1-1 Kaszubia Kościerzyna 29 sierpnia, 13:00
Daniel Jałoszyński 80 - Adrian Wysiecki 55
Gryf Słupsk 1-3 Pogoń II Szczecin 29 sierpnia, 17:00 (400)
Damian Tofil 58 - Patryk Paczuk 24, Michał Walski 67 (k), Rafał Maćkowski 90
Wierzyca Pelplin 2-1 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia, 17:30
Przemysław Skalski 27, Łukasz Racki 80 - Michał Mak 54
Arka II Gdynia 8-0 Bałtyk Koszalin 30 sierpnia, 11:00
Jakub Bach 33, Dawid Tomczak 35, Michał Czenko 43 (s), Damian Mosiejko 51, 65 (k), Maciej Wardziński 55, 57, 67

Kolejka 4 - 5-6 września

GKS Przodkowo 7-2 Bałtyk Koszalin 5 września, 17:00
Piotr Łapigrowski 45, Łukasz Kwaśnik 52, Paweł Rzepnikowski 54, Michał Marczak 58, 89, Mateusz Frankowski 65, Łukasz Stasiak 83 - Przemysław Saliwon 6, Adrian Rząsa 69
Lechia II Gdańsk 3-0 Arka II Gdynia 5 września, 11:00 (200)
Tiago Valente 18, Juliusz Letniowski 33, Przemysław Macierzyński 47
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Pogoń II Szczecin 1-1 Wierzyca Pelplin 5 września, 11:00
Damian Kowalczyk 60 - Patryk Drewek 57
na bocznym boisku nr 2
Kaszubia Kościerzyna 4-0 Gryf Słupsk 5 września, 17:00
Mohamed Doumbouya 23, 33, Karol Zieliński 45, 70
KS Chwaszczyno 1-3 Chemik Police 5 września, 16:00
Marcin Dampc 21 - Paweł Krawiec 39, 90, Jakub Szałek 88
Drawa Drawsko Pomorskie 3-1 Cartusia Kartuzy 5 września, 17:00
Kacper Stukonis 38, Ryūki Kozawa 48, Maciej Capek 80 - Adam Skierkowski 28
Bałtyk Gdynia 5-0 Świt Skolwin (Szczecin) 5 września, 16:00
Krzysztof Bułka 11 (k), Krzysztof Rusinek 25, 54, Jakub Zejglic 86 (k), Piotr Karasiński 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Gwardia Koszalin 0-0 Vineta Wolin 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Vineta Wolin 1-0 GKS Przodkowo 12 września, 17:00
Kajetan Pogorzelczyk 43
Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 Gwardia Koszalin 12 września, 16:00
Daniel Wólkiewicz 49, Łukasz Szymański 72
Cartusia Kartuzy 0-1 Bałtyk Gdynia 12 września, 13:00 (120)
Sebastian Żołnowski 73
Chemik Police 0-1 Drawa Drawsko Pomorskie 11 września, 17:00
Konrad Mularczyk 2
Gryf Słupsk 2-3 KS Chwaszczyno 12 września, 17:00 (300)
Adrian Solczak 22, Szymon Schulz 61 - Przemysław Duda 33, Arkadiusz Byczkowski 72 (k), 84 (k)
Wierzyca Pelplin 0-1 Kaszubia Kościerzyna 12 września, 17:00
Michał Drzymała 90 (k)
Arka II Gdynia 0-0 Pogoń II Szczecin 13 września, 11:00 (100)
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 1-1 Lechia II Gdańsk 9 września, 17:00
Krystian Krauze 31 - Przemysław Macierzyński 17

Kolejka 6 - 19-20 września

GKS Przodkowo 2-0 Lechia II Gdańsk 19 września, 16:00
Paweł Rzepnikowski 11, Michał Marczak 46
Pogoń II Szczecin 2-1 Bałtyk Koszalin 20 września, 11:00
Szymon Kapelusz 46 (k), 87 - Ołeksandr Sestrenśkyj 75
na bocznym boisku nr 2
Kaszubia Kościerzyna 3-1 Arka II Gdynia 19 września, 11:00
Adrian Wysiecki 28, Błażej Troka 75, Patryk Duda 81 - Dawid Tomczak 19
KS Chwaszczyno 2-1 Wierzyca Pelplin 19 września, 16:00
Mateusz Łuczak 6, Dawid Siemko 53 - Patryk Orzechowski 79
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Gryf Słupsk 19 września, 16:00 (250)
Kacper Stukonis 76
Bałtyk Gdynia 0-0 Chemik Police 19 września, 11:00 (300)
na Narodowym Stadionie Rugby
Gwardia Koszalin 3-0 Cartusia Kartuzy 19 września, 16:00
Przemysław Brzeziański 43, Kacper Wąsowicz 83, Michał Szałek 88
Vineta Wolin 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 19 września, 16:00
Bartosz Ława 90 (k) - Grzegorz Szczepanik 46, Marcin Garlej 77, 81

Kolejka 7 - 26-27 września

Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 GKS Przodkowo 26 września, 16:00
Łukasz Stasiak 2, 66
Cartusia Kartuzy 1-3 Vineta Wolin 26 września, 13:00
Patryk Sidor 10 - Bartosz Ława 52 (k), Adam Nagórski 60, Paweł Chamera 88
od 81. minuty w bramce gospodarzy stał Robert Zbrzyzny
Chemik Police 2-1 Gwardia Koszalin 26 września, 13:00 (300)
Krzysztof Filipowicz 18, Paweł Odlanicki-Poczobut 54 - Łukasz Szymański 41
Gryf Słupsk 0-0 Bałtyk Gdynia 26 września, 16:00 (500)
Wierzyca Pelplin 3-1 Drawa Drawsko Pomorskie 26 września, 16:00
Przemysław Skalski 3, Łukasz Racki 7 (k), 16 - Mateusz Owedyk 2
Arka II Gdynia 1-2 KS Chwaszczyno 27 września, 11:00 (100)
Patrik Lomski 30 - Przemysław Duda 48, Roland Kazubowski 87
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 0-1 Kaszubia Kościerzyna 23 września, 17:00
Adrian Wysiecki 72
Lechia II Gdańsk 3-0 Pogoń II Szczecin 27 września, 11:00
Piotr Wiśniewski 32, Lukáš Haraslín 40, 68

Kolejka 8 - 3-4 października

GKS Przodkowo 1-0 Pogoń II Szczecin 3 października, 12:00
Piotr Łapigrowski 21
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Lechia II Gdańsk 3 października, 11:00
Piotr Wiśniewski 83
KS Chwaszczyno 3-2 Bałtyk Koszalin 3 października, 16:00
Mateusz Łuczak 45, Przemysław Duda 50, Łukasz Czerwionka 86 - Tomasz Kamiński 8, 45 (k)
w 90. minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Paweł Rak
Drawa Drawsko Pomorskie 3-3 Arka II Gdynia 3 października, 11:00
Kacper Stukonis 10, 45 (k), 57 - Sebastian Szerszeń 12, Maciej Wardziński 27, 82
Bałtyk Gdynia 1-0 Wierzyca Pelplin 3 października, 11:00
Daniel Czapiewski 74 (s)
Gwardia Koszalin 1-2 Gryf Słupsk 3 października, 15:00 (500)
Przemysław Brzeziański 41 - Adrian Solczak 43, Marcin Kozłowski 64
Vineta Wolin 1-0 Chemik Police 3 października, 16:00 (150)
Adam Nagórski 75 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Cartusia Kartuzy 3 października, 14:00
Jarosław Jóźwiak 24, Konrad Prawucki 74

Kolejka 9 - 10-11 października

Cartusia Kartuzy 0-1 GKS Przodkowo 10 października, 13:00
Filip Patok 23
Chemik Police 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 października, 13:00 (600)
Marcin Krystek 63
Gryf Słupsk 0-0 Vineta Wolin 10 października, 15:00 (400)
Wierzyca Pelplin 2-2 Gwardia Koszalin 10 października, 15:00
Mateusz Bujanowski 13, Łukasz Racki 55 - Fabian Słowiński 78, Przemysław Brzeziański 82
Arka II Gdynia 2-2 Bałtyk Gdynia 11 października, 11:00 (250)
Grzegorz Tomasiewicz 53, 67 - Wojciech Zyska 5, Krzysztof Bułka 31
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 0-1 Drawa Drawsko Pomorskie 11 października, 12:00
Maciej Capek 5
Lechia II Gdańsk 1-0 KS Chwaszczyno 10 października, 11:00
Oskar Paprzycki 11
Pogoń II Szczecin 1-2 Kaszubia Kościerzyna 10 października, 11:00
Filip Bobowski 12 (s) - Karol Zieliński 27, Kacper Kreft 57
na bocznym boisku nr 2

Kolejka 10 - 17-18 października

GKS Przodkowo 3-1 Kaszubia Kościerzyna 17 października, 15:00
Łukasz Stasiak 40, Filip Patok 53, Michał Marczak 59 - Karol Zieliński 86
KS Chwaszczyno 5-1 Pogoń II Szczecin 17 października, 13:00
Roland Kazubowski 2, 50, Mateusz Łuczak 13, Przemysław Kuss 28, Przemysław Duda 63 - Szymon Kapelusz 61
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Lechia II Gdańsk 17 października, 11:00
Wojciech Witoń 90 - Tiago Valente 17
Bałtyk Gdynia 1-0 Bałtyk Koszalin 17 października, 17:00
Wojciech Zyska 56
na Narodowym Stadionie Rugby
Gwardia Koszalin 2-2 Arka II Gdynia 17 października, 14:00
Łukasz Wiśniewski 58, Maciej Koziara 61 (s) - Jakub Bach 65, Sebastian Szerszeń 82
Vineta Wolin 1-1 Wierzyca Pelplin 17 października, 15:00
Adam Nagórski 59 (k) - Maciej Meler 37
Świt Skolwin (Szczecin) 6-3 Gryf Słupsk 18 października, 13:00 (200)
Marcin Krystek 6, 51, Jarosław Jóźwiak 36, Daniel Kozłowski 65, Konrad Prawucki 85, Hubert Kotus 90 - Radosław Terefenko 38, Tomasz Ślusarz 73, Mateusz Ciok 90
Cartusia Kartuzy 1-3 Chemik Police 17 października, 13:00
Rafał Bujnowski 27 - Krzysztof Filipowicz 33, 46, 75

Kolejka 11 - 24-25 października

Chemik Police 0-2 GKS Przodkowo 24 października, 13:00 (200)
Filip Patok 52, Łukasz Stasiak 69
Gryf Słupsk 2-1 Cartusia Kartuzy 24 października, 15:00 (300)
Radosław Terefenko 61, Marcin Kozłowski 71 - Marcin Adamkiewicz 30
Wierzyca Pelplin 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 24 października, 14:00 (100)
Maciej Meler 71 - Marcin Krystek 24, 34, Michał Kołodziejski 90 (k)
Arka II Gdynia 1-3 Vineta Wolin 25 października, 11:00 (150)
Damian Mosiejko 11 - Adam Nagórski 5 (k), 73, Bartosz Ława 22
Bałtyk Koszalin 0-0 Gwardia Koszalin 24 października, 13:00
Lechia II Gdańsk 0-1 Bałtyk Gdynia 24 października, 11:00
Paweł Rasmus 2
Pogoń II Szczecin 4-2 Drawa Drawsko Pomorskie 25 października, 11:00
Patryk Paczuk 45, Michał Walski 46 (k), Patryk Małecki 79 (k), Jakub Piotrowski 90 - Konrad Mularczyk 68, Kacper Stukonis 88
Kaszubia Kościerzyna 1-2 KS Chwaszczyno 24 października, 14:00
Karol Zieliński 4 - Mateusz Machola 26 (s), Arkadiusz Byczkowski 90

Kolejka 12 - 31 października

GKS Przodkowo 3-3 KS Chwaszczyno 31 października, 14:00
Łukasz Stasiak 8, 65, Michał Marczak 76 - Radosław Robakowski 34, Roland Kazubowski 41, Paweł Piotrowski 84
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Kaszubia Kościerzyna 31 października, 13:15
Kacper Stukonis 80
mecz pierwotnie zaplanowany na godzinę 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Bałtyk Gdynia 3-1 Pogoń II Szczecin 31 października, 11:00
Sebastian Żołnowski 46, 78, Wojciech Zyska 66 (k) - Andrzej Kotłowski 36
na Narodowym Stadionie Rugby
Gwardia Koszalin 1-0 Lechia II Gdańsk 31 października, 13:00
Fabian Słowiński 78
Vineta Wolin 1-0 Bałtyk Koszalin 31 października, 14:00
Adam Nagórski 39
Świt Skolwin (Szczecin) 2-3 Arka II Gdynia 31 października, 12:00
Oskar Szczepanik 24, Jarosław Jóźwiak 43 - Dawid Tomczak 14, Maksymilian Hebel 17, Jakub Bach 25
Cartusia Kartuzy 1-1 Wierzyca Pelplin 31 października, 13:00
Patryk Brzeski 30 - Radosław Czapiewski 66
Chemik Police 2-0 Gryf Słupsk 31 października, 13:00 (250)
Paweł Krawiec 41, Mateusz Sowała 81

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Gryf Słupsk 0-1 GKS Przodkowo 7 listopada, 14:00
Łukasz Duszkiewicz 66
bez udziału publiczności
Wierzyca Pelplin 3-2 Chemik Police 7 listopada, 14:00
Łukasz Racki 10, 29, 33 (k) - Mateusz Sowała 78, Paweł Krawiec 84
Arka II Gdynia 1-0 Cartusia Kartuzy 8 listopada, 11:00 (100)
Dawid Tomczak 60
na Narodowym Stadionie Rugby
Bałtyk Koszalin 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 8 listopada, 12:00
Michał Czenko 43 - Marcin Krystek 5, 84, Marcin Garlej 78
Lechia II Gdańsk 0-2 Vineta Wolin 8 listopada, 13:20
Kajetan Pogorzelczyk 9, 31
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Pogoń II Szczecin 2-0 Gwardia Koszalin 8 listopada, 11:00
Patryk Paczuk 27, Oskar Fijałkowski 90
Kaszubia Kościerzyna 0-2 Bałtyk Gdynia 7 listopada, 14:00
Sebastian Żołnowski 6, Paweł Rasmus 72 (k)
KS Chwaszczyno 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 7 listopada, 13:00
Łukasz Kowalski 13

Kolejka 14 - 11 listopada

GKS Przodkowo 5-3 Drawa Drawsko Pomorskie 6 grudnia, 12:00
Paweł Rzepnikowski 45, Łukasz Stasiak 51, 78, 85 (k), Łukasz Duszkiewicz 89 - Łukasz Kondraciuk 21, Ryūki Kozawa 74, 79
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie (29 listopada, 12:00) w Gdańsku; na boisku CSA PG odwołany - goście nie dojechali / w trzecim terminie w Gdańsku; na boisku CSA PG
Bałtyk Gdynia 5-0 KS Chwaszczyno 11 listopada, 13:00 (446)
Sebastian Żołnowski 7, 77, Jakub Zejglic 54, Mariusz Węgliński 71, Radosław Krysiński 80
na Narodowym Stadionie Rugby
Gwardia Koszalin 4-1 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada, 13:00
Michał Szałek 24, 32, Przemysław Brzeziański 58, 59 - Daniel Wojciechowski 18 (s)
Vineta Wolin 3-1 Pogoń II Szczecin 11 listopada, 14:00
Adrian Nagórski 22, Adam Nagórski 65, 80 - Takuya Murayama 45 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 1-4 Lechia II Gdańsk 11 listopada, 12:00
Marcin Krystek 71 (k) - Bruno Nazário 33, Juliusz Letniowski 47, 67, 81
Cartusia Kartuzy 1-0 Bałtyk Koszalin 11 listopada, 13:00
Patryk Brzeski 35
Chemik Police 3-0 Arka II Gdynia 11 listopada, 13:00 (150)
Krzysztof Filipowicz 6, 66, Emil Andrzejewski 83
Gryf Słupsk 2-1 Wierzyca Pelplin 11 listopada, 12:00
Adrian Solczak 35, Patryk Pytlak 77 - Przemysław Skalski 17
bez udziału publiczności

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Wierzyca Pelplin 1-8 GKS Przodkowo 14 listopada, 13:00
Michał Benkowski 86 - Łukasz Stasiak 6, 48, 58, Łukasz Duszkiewicz 11, Michał Marczak 14, 29, 64, Karol Domjan 90
Arka II Gdynia 4-0 Gryf Słupsk 15 listopada, 17:00 (100)
Sebastian Szerszeń 59, Mateusz Czapłygin 76, Maciej Koziara 81, Maciej Wardziński 88
Bałtyk Koszalin 0-1 Chemik Police 14 listopada, 12:00
Krzysztof Filipowicz 59
Lechia II Gdańsk 0-2 Cartusia Kartuzy 14 listopada, 11:00
Rafał Bujnowski 12, Adam Skierkowski 43
Pogoń II Szczecin 2-3 Świt Skolwin (Szczecin) 14 listopada, 11:00
Szymon Kapelusz 2 (k), 68 (k) - Adrian Krzywicki 35 (s), Marcin Krystek 50 (k), 88 (k)
Kaszubia Kościerzyna 1-3 Vineta Wolin 15 listopada, 12:00
Marek Niewiada 63 (s) - Adam Nagórski 20 (k), 60, Michał Adamczak 90
KS Chwaszczyno 5-1 Gwardia Koszalin 14 listopada, 13:00
Przemysław Duda 24, Michał Wiśniewski 44, 58, Roland Kazubowski 51, Arkadiusz Byczkowski 75 - Daniel Sidor 52
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Junpei Shimmura
Drawa Drawsko Pomorskie 1-2 Bałtyk Gdynia 14 listopada, 13:00 (61)
Marek Hermanowicz 90 - Mariusz Węgliński 22, Jakub Zejglic 73

Kolejka 16 - 21-22 listopada

GKS Przodkowo 1-0 Bałtyk Gdynia 21 listopada, 13:00
Paweł Rzepnikowski 73
w Gdańsku; na boisku CSA PG
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Gwardia Koszalin 21 listopada, 13:00
Ryūki Kozawa 6, Kacper Stukonis 68
KS Chwaszczyno 3-7 Vineta Wolin 21 listopada, 13:00
Mateusz Łuczak 23, Arkadiusz Byczkowski 60, 86 (k) - Michał Adamczak 16, Kajetan Pogorzelczyk 17, Kacper Wittbrodt 18, 62, Adam Nagórski 58, 76, Dawid Jeż 70
Kaszubia Kościerzyna 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 listopada, 12:00
Błażej Troka 9 - Patryk Wysiecki 37 (s), Michał Kołodziejski 68
bez udziału publiczności / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mikołaj Rolbiecki
Pogoń II Szczecin 2-0 Cartusia Kartuzy 21 listopada, 11:00
Damian Kowalczyk 15, Rafał Maćkowski 31
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lechia II Gdańsk 3-1 Chemik Police 21 listopada, 13:00 (15)
Adam Gołuński 49, 53, Przemysław Macierzyński 67 - Mateusz Sowała 9
Bałtyk Koszalin 2-4 Gryf Słupsk 6 marca, 12:00
Pedro Felipe 23, Łukasz Szymański 43 - Adrian Solczak 7, Damian Tofil 27, 76 (k), Dawid Mikulski 90
w pierwotnym terminie (21 listopada, 12:00) odwołany
Arka II Gdynia 1-1 Wierzyca Pelplin 21 listopada, 11:00 (100)
Paweł Dirda 60 (s) - Patryk Drewek 34

Kolejka 17 - 12-13 marca

Arka II Gdynia 2-0 GKS Przodkowo 12 marca, 11:00 (80)
Rafał Siemaszko 61, Jakub Bach 85
na Narodowym Stadionie Rugby
Wierzyca Pelplin 1-2 Bałtyk Koszalin 12 marca, 15:00
Przemysław Skalski 53 - Marcel Stanischewski 10, Bartłomiej Fastyn 84
Gryf Słupsk 0-1 Lechia II Gdańsk 12 marca, 15:00 (300)
Martin Kobylański 24
Chemik Police 0-3 Pogoń II Szczecin
(wo)
Cartusia Kartuzy 2-2 Kaszubia Kościerzyna 12 marca, 13:00
Rafał Bujnowski 17, Mateusz Niedźwiecki 79 - Jan Przybyszewski 7 (k), 21 (k)
Świt Skolwin (Szczecin) 0-4 KS Chwaszczyno 13 marca, 18:00 (300)
Radosław Roeske 14, Przemysław Duda 48, Damian Kugiel 51, Roland Kazubowski 71
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Vineta Wolin 5-1 Drawa Drawsko Pomorskie 12 marca, 16:00
Adrian Nagórski 11, Adam Nagórski 65, Kajetan Pogorzelczyk 67, Paweł Chamera 88, Kamil Zieliński 90 - Paweł Cierech 60
w Kamieniu Pomorskim
Gwardia Koszalin 2-3 Bałtyk Gdynia 12 marca, 15:00
Przemysław Brzeziański 23, Robert Ziętarski 86 - Wojciech Zyska 28 (k), Piotr Karasiński 50, Dominik Klecha 72

Kolejka 18 - 19-20 marca

GKS Przodkowo 3-2 Gwardia Koszalin 19 marca, 14:00
Filip Patok 10, Andrzej Kaszuba 43, Łukasz Stasiak 75 (k) - Wojciech Wójcik 14, Bartłomiej Oleszczuk 90
Bałtyk Gdynia 2-2 Vineta Wolin 19 marca, 17:00
Radosław Krysiński 21, Wojciech Zyska 55 - Kacper Wittbrodt 3, Kajetan Pogorzelczyk 31
na Narodowym Stadionie Rugby
Drawa Drawsko Pomorskie 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 20 marca, 17:00
Maciej Wyganowski 51 (s), Krzysztof Filipowicz 90
KS Chwaszczyno 1-1 Cartusia Kartuzy 19 marca, 15:00
Radosław Robakowski 53 - Marcin Adamkiewicz 62
Kaszubia Kościerzyna 3-0 Chemik Police
(wo)
Pogoń II Szczecin 1-1 Gryf Słupsk 19 marca, 11:00
Michał Walski 15 (k) - Karol Świdziński 49
na bocznym boisku nr 2
Lechia II Gdańsk 5-1 Wierzyca Pelplin 19 marca, 11:00
Adam Dźwigała 18, 44, Martin Kobylański 19, Oskar Paprzycki 72, Piotr Przybylski 76 (s) - Daniel Sławiński 86
Bałtyk Koszalin 1-1 Arka II Gdynia 19 marca, 15:00
Pedro Felipe 33 - Gastón Sangoy 17

Kolejka 19 - 26-27 marca

Bałtyk Koszalin 0-2 GKS Przodkowo 23 marca, 16:00
Przemysław Kostuch 20, Mateusz Frankowski 90
Arka II Gdynia 1-2 Lechia II Gdańsk 13 kwietnia, 17:00 (150)
Mateusz Goerke 86 (s) - Daniel Lisowski 25 (s), Michał Żebrakowski 34
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie (23 marca, 17:00) odwołany z powodu powołania zawodników Lechii II do reprezentacji narodowych
Wierzyca Pelplin 2-1 Pogoń II Szczecin 26 marca, 16:00
Daniel Sławiński 62, Łukasz Racki 78 - Damian Kowalczyk 84
Gryf Słupsk 0-2 Kaszubia Kościerzyna 26 marca, 15:00 (300)
Filip Bobowski 44, Adrian Wysiecki 86
Chemik Police 0-3 KS Chwaszczyno
(wo)
Cartusia Kartuzy 1-5 Drawa Drawsko Pomorskie 26 marca, 13:00
Bartłomiej Nałęcz 90 - Marek Hermanowicz 24, Maciej Capek 26, Kacper Stukonis 60, Damian Kupisz 63, Konrad Mularczyk 88
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Bałtyk Gdynia 26 marca, 13:00 (500)
Marcin Garlej 86, Kamil Walków 89 - Sebastian Żołnowski 67
Vineta Wolin 3-2 Gwardia Koszalin 26 marca, 13:00
Kajetan Pogorzelczyk 36, 68, Adam Nagórski 75 - Norbert Dondera 27, Robert Ziętarski 55
w Kamieniu Pomorskim

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

GKS Przodkowo 0-0 Vineta Wolin 2 kwietnia, 13:00
Gwardia Koszalin 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 2 kwietnia, 16:00
Bałtyk Gdynia 2-0 Cartusia Kartuzy 3 kwietnia, 12:30
Wojciech Zyska 58, Dominik Klecha 83
na boisku A Gdyńskiego Centrum Sportu
Drawa Drawsko Pomorskie 3-0 Chemik Police
(wo)
KS Chwaszczyno 2-2 Gryf Słupsk 2 kwietnia, 15:00
Roland Kazubowski 68, Damian Kugiel 86 - Radosław Terefenko 13, Adrian Solczak 24
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Wierzyca Pelplin 2 kwietnia, 15:00
Błażej Wenta 49 - Michał Benkowski 60
Pogoń II Szczecin 1-2 Arka II Gdynia 3 kwietnia, 16:00
Damian Kowalczyk 60 - Przemysław Stolc 10, Rashid Yussuff 63
na bocznym boisku nr 2
Lechia II Gdańsk 0-0 Bałtyk Koszalin 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Lechia II Gdańsk 0-3 GKS Przodkowo 10 kwietnia, 11:00
Mateusz Frankowski 17, 90, Łukasz Stasiak 88
Bałtyk Koszalin 0-1 Pogoń II Szczecin 10 kwietnia, 12:00
Seiya Kitano 86
Arka II Gdynia 2-4 Kaszubia Kościerzyna 6 kwietnia, 17:00 (150)
Mateusz Węsierski 2, 59 - Daniel Lisowski 6 (s), Błażej Troka 50, Jan Przybyszewski 73 (k), Adrian Wysiecki 74
Wierzyca Pelplin 1-1 KS Chwaszczyno 9 kwietnia, 17:00
Patryk Brzeski 13 - Arkadiusz Byczkowski 44
Gryf Słupsk 0-1 Drawa Drawsko Pomorskie 9 kwietnia, 16:00
Konrad Mularczyk 89
Chemik Police 0-3 Bałtyk Gdynia
(wo)
Cartusia Kartuzy 2-1 Gwardia Koszalin 9 kwietnia, 13:00
Patryk Sidor 23 (k), Adam Skierkowski 90 - Wojciech Wójcik 24
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Vineta Wolin 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

GKS Przodkowo 2-0 Świt Skolwin (Szczecin) 16 kwietnia, 15:00
Łukasz Stasiak 7, Michał Marczak 84
Vineta Wolin 3-0 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia, 20:00 (100)
Marek Niewiada 35, Kamil Zieliński 55, Adam Nagórski 67
w Kamieniu Pomorskim
Gwardia Koszalin 3-0 Chemik Police
(wo)
Bałtyk Gdynia 2-0 Gryf Słupsk 17 kwietnia, 11:00
Kewin Wesołowski 6, Sebastian Żołnowski 47
na Narodowym Stadionie Rugby
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 Wierzyca Pelplin 16 kwietnia, 11:00
Damian Kupisz 9, Daniel Szymański 63 - Daniel Sławiński 11
KS Chwaszczyno 2-1 Arka II Gdynia 17 kwietnia, 15:00
Maciej Portasiński 26 (k), Damian Kugiel 69 - Rashid Yussuff 54 (k)
Kaszubia Kościerzyna 2-0 Bałtyk Koszalin 16 kwietnia, 16:00
Adrian Wysiecki 45, Adrian Dałek 89
Pogoń II Szczecin 2-1 Lechia II Gdańsk 17 kwietnia, 16:00
Patryk Paczuk 7, 75 - Michał Żebrakowski 67
na bocznym boisku nr 2

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Pogoń II Szczecin 3-1 GKS Przodkowo 24 kwietnia, 16:00
Michał Walski 42 (k), Seiya Kitano 83, Damian Kowalczyk 87 - Przemysław Kostuch 58
na bocznym boisku nr 2
Lechia II Gdańsk 3-0 Kaszubia Kościerzyna 23 kwietnia, 11:00
Piotr Wiśniewski 55, Michał Żebrakowski 80, Juliusz Letniowski 90
Bałtyk Koszalin 1-0 KS Chwaszczyno 24 kwietnia, 12:00
Łukasz Szymański 21
Arka II Gdynia 2-2 Drawa Drawsko Pomorskie 24 kwietnia, 18:00 (100)
Mateusz Węsierski 58, Jakub Bach 79 - Paweł Cierech 62, Wojciech Witoń 88
Wierzyca Pelplin 0-2 Bałtyk Gdynia 23 kwietnia, 17:00
Piotr Karasiński 49, Sebastian Żołnowski 86
Gryf Słupsk 1-1 Gwardia Koszalin 23 kwietnia, 16:00 (700)
Szymon Schulz 81 - Mateusz Kołodziejski 53
Chemik Police 0-3 Vineta Wolin
(wo)
Cartusia Kartuzy 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 23 kwietnia, 13:00
Robert Zbrzyzny 36 - Kamil Walków 17, Marcin Krystek 47 (k)

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

GKS Przodkowo 2-1 Cartusia Kartuzy 30 kwietnia, 13:00
Łukasz Stasiak 42, Przemysław Kostuch 82 - Ryszard Dawidowski 18
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Chemik Police
(wo)
Vineta Wolin 5-0 Gryf Słupsk 30 kwietnia, 16:00
Adam Nagórski 37, Adrian Nagórski 42, Kajetan Pogorzelczyk 78, 81, Kamil Zieliński 86
w Kamieniu Pomorskim
Gwardia Koszalin 2-0 Wierzyca Pelplin 30 kwietnia, 17:00
Robert Ziętarski 11, Przemysław Brzeziański 61
Bałtyk Gdynia 2-1 Arka II Gdynia 29 kwietnia, 18:00 (250)
Jakub Zejglic 56, Dominik Klecha 71 - Maksymilian Hebel 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Bałtyk Koszalin 30 kwietnia, 15:00
Daniel Szymański 33, Kacper Stukonis 53
KS Chwaszczyno 0-0 Lechia II Gdańsk 30 kwietnia, 15:00
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Pogoń II Szczecin 30 kwietnia, 12:00
Adrian Wysiecki 13, Jan Przybyszewski 62 - Michał Walski 15 (k)

Kolejka 25 - 3 maja

Kaszubia Kościerzyna 1-2 GKS Przodkowo 3 maja, 16:00
Kacper Kreft 8 - Krzysztof Cysewski 59, Michał Marczak 65
Pogoń II Szczecin 2-1 KS Chwaszczyno 3 maja, 16:00
Michał Walski 63 (k), Błażej Chouwer 78 - Michał Stańczyk 41 (s)
na bocznym boisku nr 2
Lechia II Gdańsk 0-3 Drawa Drawsko Pomorskie 18 maja, 17:00
(wo)
Konrad Mularczyk 30, Maciej Capek 74
w pierwotnym terminie (3 maja, 11:00) odwołany / na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Adam Chrzanowski
Bałtyk Koszalin 2-1 Bałtyk Gdynia 3 maja, 12:00
Mateusz Bany 13, Marcel Stanischewski 85 - Sebastian Żołnowski 53
Arka II Gdynia 0-3 Gwardia Koszalin 3 maja, 18:00 (150)
Michał Szałek 33, Robert Ziętarski 64, Przemysław Brzeziański 82
na Narodowym Stadionie Rugby
Wierzyca Pelplin 1-2 Vineta Wolin 3 maja, 17:00
Patryk Brzeski 72 - Michał Adamczak 42, Wojciech Gałecki 50
Gryf Słupsk 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 3 maja, 16:00
Adrian Solczak 53 - Kamil Walków 14, Marcin Krystek 69
Chemik Police 0-3 Cartusia Kartuzy
(wo)

Kolejka 26 - 7-8 maja

GKS Przodkowo 3-0 Chemik Police
(wo)
Cartusia Kartuzy 1-0 Gryf Słupsk 7 maja, 13:00
Rafał Bujnowski 27
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Wierzyca Pelplin 8 maja, 14:00
Marcin Krystek 49 (k), Kamil Walków 51 - Daniel Sławiński 20
Vineta Wolin 3-0 Arka II Gdynia 7 maja, 17:00
Adam Nagórski 15, Kajetan Pogorzelczyk 19, Bartosz Ława 28
Gwardia Koszalin 1-0 Bałtyk Koszalin 7 maja, 17:00
Przemysław Brzeziański 61
Bałtyk Gdynia 3-0 Lechia II Gdańsk 7 maja, 11:00
Radosław Krysiński 19, 23, Mateusz Młynarczyk 85
na Narodowym Stadionie Rugby
Drawa Drawsko Pomorskie 1-3 Pogoń II Szczecin 7 maja, 15:00
Kacper Stukonis 32 - Michał Walski 60 (k), Seiya Kitano 85, 90
KS Chwaszczyno 3-2 Kaszubia Kościerzyna 7 maja, 15:00
Damian Kugiel 34, 90, Paweł Rasmus 75 - Michał Drzymała 30, Kacper Krauze 77

Kolejka 27 - 14-15 maja

KS Chwaszczyno 1-0 GKS Przodkowo 15 maja, 15:00
Radosław Robakowski 74
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 14 maja, 16:00
Szymon Rychłowski 2 - Paweł Cierech 60 (k)
Pogoń II Szczecin 0-1 Bałtyk Gdynia 14 maja, 17:00
Radosław Krysiński 70
Lechia II Gdańsk 1-0 Gwardia Koszalin 14 maja, 17:30
Mateusz Goerke 79
Bałtyk Koszalin 0-6 Vineta Wolin 15 maja, 12:00
Adam Nagórski 26, 31, 63 (k), Kajetan Pogorzelczyk 34, Jakub Tarka 52, Michał Adamczak 90
Arka II Gdynia 2-2 Świt Skolwin (Szczecin) 15 maja, 11:00 (100)
Grzegorz Tomasiewicz 38, Damian Mosiejko 88 (k) - Konrad Prawucki 31, Michał Kołodziejski 82
na Narodowym Stadionie Rugby
Wierzyca Pelplin 0-1 Cartusia Kartuzy 14 maja, 17:00
Patryk Bejrowski 67
Gryf Słupsk 3-0 Chemik Police
(wo)

Kolejka 28 - 21-22 maja

GKS Przodkowo 5-1 Gryf Słupsk 21 maja, 16:00
Łukasz Stasiak 2, Przemysław Kostuch 8, Karol Szopiński 31, Łukasz Duszkiewicz 48, Michał Marczak 90 - Patryk Pytlak 27
Chemik Police 0-3 Wierzyca Pelplin
(wo)
Cartusia Kartuzy 0-2 Arka II Gdynia 21 maja, 13:00
Grzegorz Tomasiewicz 56, Damian Mosiejko 90
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Bałtyk Koszalin 21 maja, 17:00 (350)
Krzysztof Filipowicz 18, Ernest Graś 44, Paweł Krawiec 75
Vineta Wolin 3-0 Lechia II Gdańsk 21 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - Łukasz Budziłek i Adam Chrzanowski
Gwardia Koszalin 1-0 Pogoń II Szczecin 21 maja, 17:00
Przemysław Brzeziański 56
Bałtyk Gdynia 1-1 Kaszubia Kościerzyna 21 maja, 11:00
Wojciech Zyska 38 (k) - Filip Bobowski 78
na Narodowym Stadionie Rugby
Drawa Drawsko Pomorskie 2-1 KS Chwaszczyno 21 maja, 11:00
Damian Kupisz 48, Wojciech Witoń 90 - Damian Kugiel 60

Kolejka 29 - 28-29 maja

Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 GKS Przodkowo 28 maja, 16:00
KS Chwaszczyno 2-2 Bałtyk Gdynia 28 maja, 15:00
Damian Kugiel 36, Mateusz Łuczak 71 - Wojciech Zyska 26 (k), Piotr Karasiński 74
Kaszubia Kościerzyna 2-3 Gwardia Koszalin 28 maja, 16:00
Szymon Rychłowski 21, Michał Drzymała 84 - Przemysław Brzeziański 23, Michał Szałek 32, Robert Ziętarski 86
Pogoń II Szczecin 0-1 Vineta Wolin 29 maja, 16:00
Adam Nagórski 66
na bocznym boisku nr 2
Lechia II Gdańsk 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 28 maja, 15:00
Przemysław Macierzyński 17 - Kamil Adamczyk 87
Bałtyk Koszalin 2-5 Cartusia Kartuzy 27 maja, 18:30
Krystian Krauze 19, Adrian Kwiatkowski 35 - Rafał Bujnowski 24, Mateusz Toporek 42, Patryk Bejrowski 51, Marcin Adamkiewicz 56, Robert Zbrzyzny 74
Arka II Gdynia 3-0 Chemik Police
(wo)
Wierzyca Pelplin 2-1 Gryf Słupsk 28 maja, 17:00
Łukasz Racki 28, Patryk Brzeski 45 - Adrian Solczak 79

Kolejka 30 - 4-5 czerwca

GKS Przodkowo 3-0 Wierzyca Pelplin 4 czerwca, 16:00
Maciej Borski 14, Paweł Czoska 24, Michał Marczak 45
Gryf Słupsk 2-1 Arka II Gdynia 4 czerwca, 16:00
Damian Tofil 50 (k), Dawid Kukliński 87 - Mateusz Węsierski 21
Chemik Police 0-3 Bałtyk Koszalin
(wo)
Cartusia Kartuzy 1-0 Lechia II Gdańsk 4 czerwca, 16:00
Rafał Bujnowski 74
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Pogoń II Szczecin 4 czerwca, 16:00
Seiya Kitano 45
Vineta Wolin 5-0 Kaszubia Kościerzyna 4 czerwca, 16:00
Dawid Łodyga 19, Adam Nagórski 53, 67, 77, Kamil Zieliński 90
Gwardia Koszalin 1-0 KS Chwaszczyno 4 czerwca, 16:00
Przemysław Brzeziański 45
Bałtyk Gdynia 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie 4 czerwca, 16:00
Sebastian Żołnowski 6, Dominik Klecha 90
na Narodowym Stadionie Rugby

Baraże o udział w II lidze

II liga 2015/2016

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2015/2016 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)
III liga 2015/2016 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga sportbazar.pl 2015/2016 (pomorska)
IV liga 2015/2016 (zachodniopomorska)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas