[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga sportbazar.pl 2015/2016, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Lębork 34 78 24 6 4 75-26 13 3 1 39-10 11 3 3 36-16
2.  Rodło Kwidzyn 34 77 23 8 3 82-18 12 5 0 35-7 11 3 3 47-11
3.  KP Starogard Gdański 34 66 20 6 8 92-35 10 3 4 53-21 10 3 4 39-14
4.  GKS Kolbudy 34 61 19 4 11 71-35 9 1 7 36-20 10 3 4 35-15
5.  Bytovia II Bytów 34 60 19 3 12 73-49 11 1 5 40-18 8 2 7 33-31
6.  Powiśle Dzierzgoń 34 58 17 7 10 53-44 7 5 5 25-22 10 2 5 28-22
7.  Gedania Gdańsk 34 57 17 6 11 68-43 10 1 6 40-20 7 5 5 28-23
8.  Anioły Garczegorze 34 51 15 6 13 54-42 11 4 2 34-11 4 2 11 20-31 2 3 1 0 1 5-2
9.  Stolem Gniewino 34 51 14 9 11 55-41 7 5 5 22-19 7 4 6 33-22 2 3 1 0 1 2-5
10.  Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 34 47 12 11 11 49-48 6 5 6 20-26 6 6 5 29-22 2 4 1 1 0 3-2
11.  Centrum Pelplin 34 47 14 5 15 48-51 8 3 6 24-23 6 2 9 24-28 2 1 0 1 1 2-3
12.  GOSRiT Luzino 34 44 12 8 14 52-43 6 4 7 25-17 6 4 7 27-26
13.  Brda Przechlewo 34 43 12 7 15 51-74 7 6 4 31-26 5 1 11 20-48
14.  MKS Władysławowo 34 38 12 2 20 54-81 6 0 11 29-44 6 2 9 25-37
15.  Start Miastko 34 34 8 10 16 42-63 6 2 9 30-33 2 8 7 12-30
16.  Jantar Ustka 34 29 8 5 21 50-107 3 3 11 25-47 5 2 10 25-60
17.  Gryf 2009 Tczew 34 20 6 2 26 37-106 5 1 11 25-57 1 1 15 12-49
18.  Zawisza Borzytuchom 34 4 1 1 32 21-121 1 1 15 14-59 0 0 17 7-62
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Pogoń Lębork    2-5 1-0 1-0 3-0 3-1 3-0 1-0 0-0 1-1 4-0 1-0 4-0 1-0 1-1 7-2 1-0 5-0 
 2 Rodło Kwidzyn2-0     2-0 3-0* 3-0 2-1 1-1 3-0 0-0 2-2 1-1 3-1 2-0 1-0 0-0 6-1 3-0 1-0 
 3 KP Starogard Gdański0-3 1-2     1-0 2-2 2-3 3-3 2-0 4-1 2-1 0-0 1-3 10-2 8-0 4-0 8-0 2-1 3-0* 
 4 GKS Kolbudy1-2 3-0 0-0     1-2 0-1 0-3* 3-0 1-0 0-1 5-1 1-4 0-3* 2-0 3-0 7-0 4-1 5-2 
 5 Bytovia II Bytów3-1 0-2 0-2 0-2     2-0 3-0 2-1 0-3 5-0 1-0 1-3 4-0 6-2 0-0 7-0 1-0 5-2 
 6 Powiśle Dzierzgoń0-2 0-0 3-5 1-2 3-2     3-1 2-2 0-3 0-0 2-1 0-0 2-0 0-2 1-1 3-0* 2-0 3-1 
 7 Gedania Gdańsk1-0 0-6 0-0 0-1 6-0 0-1     4-2 0-3 2-3 2-0 4-0 5-0 4-1 5-0 1-3 3-0* 3-0* 
 8 Anioły Garczegorze0-0 0-0 2-1 1-1 1-0 3-0* 2-1     5-1 1-0 0-1 2-1 2-0 1-1 6-1 0-1 3-0* 5-2 
 9 Stolem Gniewino1-1 1-0 1-2 2-1 0-2 0-2 2-2 1-0     0-0 1-3 0-0 1-2 2-1 2-1 5-1 1-1 2-0 
 10 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)0-5 0-3 0-0 0-4 0-5 1-1 1-1 1-1 1-0     1-0 3-0 1-3 0-1 1-1 2-1 5-0 3-0* 
 11 Centrum Pelplin0-1 0-5 0-4 0-0 1-3 2-0 3-0* 3-0 2-1 2-2     2-0 1-0 0-4* 0-0 1-3 4-0 3-0* 
 12 GOSRiT Luzino1-1 0-1 0-3 0-2 1-3 0-1 0-0 3-1 4-0 3-0 0-2     1-1 0-2 0-0 4-0 4-0 4-0 
 13 Brda Przechlewo1-3 1-0 3-0 2-2 3-1 1-1 1-4 3-0 1-1 0-4 1-3 2-2     1-1 2-0 1-1 5-3 3-0* 
 14 MKS Władysławowo3-4 0-7 0-5 2-5 1-0 2-3 0-2 0-2 1-4 1-0 2-4 2-4 5-0     2-1 1-3 4-0 3-0* 
 15 Start Miastko0-2 1-4 0-2 0-1 3-4 1-4 0-2 1-2 1-2 2-2 2-0 2-2 5-1 3-1     3-2 3-2 3-0* 
 16 Jantar Ustka2-4 1-1 2-5 1-7 2-2 2-3 0-1 0-5 2-2 0-6 1-6 0-2 1-0 0-2 0-1     3-0* 8-0 
 17 Gryf 2009 Tczew1-4 1-8 0-5 1-4 1-4 1-3 0-2 2-1 0-9 1-4 2-1 1-0 2-3 4-2 1-3 4-4     3-0* 
 18 Zawisza Borzytuchom0-3* 0-3* 0-5 0-3* 0-3* 0-3* 1-5 0-3* 0-3* 0-3* 3-1 1-5 2-5 4-5 2-2 0-3* 1-4     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

KP Starogard Gdański 2-0 Anioły Garczegorze 8 sierpnia, 17:00
Stolem Gniewino 0-2 Powiśle Dzierzgoń 8 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 2-0 Centrum Pelplin 8 sierpnia, 11:00
Rodło Kwidzyn 3-0 Bytovia II Bytów 8 sierpnia, 11:00
Brda Przechlewo 2-0 Start Miastko 8 sierpnia, 13:00
Pogoń Lębork 1-0 GKS Kolbudy 9 sierpnia, 18:00
Gryf 2009 Tczew 4-2 MKS Władysławowo 8 sierpnia, 12:00
GOSRiT Luzino 4-0 Zawisza Borzytuchom 8 sierpnia, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 Jantar Ustka 11 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 18:00) odwołany

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Anioły Garczegorze 0-1 Jantar Ustka 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Borzytuchom 0-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 sierpnia, 14:00
(wo)
w Trzebielinie / na boisku 1-2
MKS Władysławowo 2-4 GOSRiT Luzino 15 sierpnia, 17:00
GKS Kolbudy 4-1 Gryf 2009 Tczew 15 sierpnia, 17:00
Start Miastko 0-2 Pogoń Lębork 15 sierpnia, 15:00
Bytovia II Bytów 4-0 Brda Przechlewo 16 sierpnia, 13:00
Centrum Pelplin 0-5 Rodło Kwidzyn 16 sierpnia, 11:00
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Gedania Gdańsk 15 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański 4-1 Stolem Gniewino 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Stolem Gniewino 1-0 Anioły Garczegorze 22 sierpnia, 17:00
Gedania Gdańsk 0-0 KP Starogard Gdański 22 sierpnia, 11:00
Rodło Kwidzyn 2-1 Powiśle Dzierzgoń 22 sierpnia, 15:00
Brda Przechlewo 1-3 Centrum Pelplin 22 sierpnia, 15:00
Pogoń Lębork 3-0 Bytovia II Bytów 22 sierpnia, 17:00
Gryf 2009 Tczew 1-3 Start Miastko 22 sierpnia, 14:00
GOSRiT Luzino 0-2 GKS Kolbudy 22 sierpnia, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1 MKS Władysławowo 22 sierpnia, 13:00
Jantar Ustka 8-0 Zawisza Borzytuchom 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Anioły Garczegorze 5-2 Zawisza Borzytuchom 29 sierpnia, 17:00
MKS Władysławowo 1-3 Jantar Ustka 29 sierpnia, 14:00
GKS Kolbudy 0-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 29 sierpnia, 17:00
Start Miastko 2-2 GOSRiT Luzino 26 sierpnia, 17:00
Bytovia II Bytów 1-0 Gryf 2009 Tczew 29 sierpnia, 13:00
Centrum Pelplin 0-1 Pogoń Lębork 30 sierpnia, 18:00
Powiśle Dzierzgoń 2-0 Brda Przechlewo 29 sierpnia, 17:00
KP Starogard Gdański 1-2 Rodło Kwidzyn 30 sierpnia, 12:00
Stolem Gniewino 2-2 Gedania Gdańsk 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Gedania Gdańsk 4-2 Anioły Garczegorze 5 września, 11:00
Rodło Kwidzyn 0-0 Stolem Gniewino 5 września, 11:00
Brda Przechlewo 3-0 KP Starogard Gdański 5 września, 17:00
Pogoń Lębork 3-1 Powiśle Dzierzgoń 5 września, 16:00
Gryf 2009 Tczew 2-1 Centrum Pelplin 5 września, 14:00
GOSRiT Luzino 1-3 Bytovia II Bytów 5 września, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 Start Miastko 6 września, 13:00
Jantar Ustka 1-7 GKS Kolbudy 5 września, 17:00
Zawisza Borzytuchom 4-5 MKS Władysławowo 5 września, 16:30
w Trzebielinie

Kolejka 6 - 12-13 września

Anioły Garczegorze 1-1 MKS Władysławowo 13 września, 14:00
GKS Kolbudy 5-2 Zawisza Borzytuchom 12 września, 16:00
Start Miastko 3-2 Jantar Ustka 12 września, 15:00
Bytovia II Bytów 5-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 września, 13:00
Centrum Pelplin 2-0 GOSRiT Luzino 13 września, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2-0 Gryf 2009 Tczew 12 września, 17:00
KP Starogard Gdański 0-3 Pogoń Lębork 12 września, 11:00
Stolem Gniewino 1-2 Brda Przechlewo 12 września, 17:00
Gedania Gdańsk 0-6 Rodło Kwidzyn 11 września, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem

Kolejka 7 - 19-20 września

Rodło Kwidzyn 3-0 Anioły Garczegorze 20 września, 15:00
Brda Przechlewo 1-4 Gedania Gdańsk 19 września, 13:00
Pogoń Lębork 0-0 Stolem Gniewino 19 września, 16:00
Gryf 2009 Tczew 0-5 KP Starogard Gdański 19 września, 14:00
GOSRiT Luzino 0-1 Powiśle Dzierzgoń 19 września, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0 Centrum Pelplin 19 września, 11:00
Jantar Ustka 2-2 Bytovia II Bytów 19 września, 16:00
Zawisza Borzytuchom 2-2 Start Miastko 20 września, 14:00
w Trzebielinie
MKS Władysławowo 2-5 GKS Kolbudy 19 września, 11:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Anioły Garczegorze 1-1 GKS Kolbudy 27 września, 14:00
Start Miastko 3-1 MKS Władysławowo 26 września, 15:00
Bytovia II Bytów 5-2 Zawisza Borzytuchom 27 września, 13:00
Centrum Pelplin 1-3 Jantar Ustka 27 września, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 26 września, 16:00
KP Starogard Gdański 1-3 GOSRiT Luzino 26 września, 16:00
Stolem Gniewino 1-1 Gryf 2009 Tczew 26 września, 11:00
Gedania Gdańsk 1-0 Pogoń Lębork 26 września, 16:45
Rodło Kwidzyn 2-0 Brda Przechlewo 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Brda Przechlewo 3-0 Anioły Garczegorze 3 października, 14:00
Pogoń Lębork 2-5 Rodło Kwidzyn 3 października, 15:00
Gryf 2009 Tczew 0-2 Gedania Gdańsk 3 października, 14:00
GOSRiT Luzino 4-0 Stolem Gniewino 3 października, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-0 KP Starogard Gdański 3 października, 15:00
Jantar Ustka 2-3 Powiśle Dzierzgoń 3 października, 15:00
Zawisza Borzytuchom 3-1 Centrum Pelplin 3 października, 16:00
w Trzebielinie
MKS Władysławowo 1-0 Bytovia II Bytów 3 października, 14:00
GKS Kolbudy 3-0 Start Miastko 3 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Anioły Garczegorze 6-1 Start Miastko 11 października, 14:00
Bytovia II Bytów 0-2 GKS Kolbudy 11 października, 13:00
Centrum Pelplin 0-4 MKS Władysławowo 11 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-4
Powiśle Dzierzgoń 3-1 Zawisza Borzytuchom 10 października, 15:00
KP Starogard Gdański 8-0 Jantar Ustka 10 października, 15:00
Stolem Gniewino 0-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 10 października, 13:00
Gedania Gdańsk 4-0 GOSRiT Luzino 10 października, 11:00
Rodło Kwidzyn 3-0 Gryf 2009 Tczew 10 października, 15:00
Brda Przechlewo 1-3 Pogoń Lębork 10 października, 14:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Pogoń Lębork 1-0 Anioły Garczegorze 17 października, 15:00
Gryf 2009 Tczew 2-3 Brda Przechlewo 17 października, 14:00
GOSRiT Luzino 0-1 Rodło Kwidzyn 17 października, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 Gedania Gdańsk 17 października, 16:00
Jantar Ustka 2-2 Stolem Gniewino 17 października, 15:00
Zawisza Borzytuchom 0-5 KP Starogard Gdański 17 października, 11:00
MKS Władysławowo 2-3 Powiśle Dzierzgoń 17 października, 11:00
GKS Kolbudy 5-1 Centrum Pelplin 17 października, 15:00
Start Miastko 3-4 Bytovia II Bytów 17 października, 14:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Anioły Garczegorze 1-0 Bytovia II Bytów 24 października, 15:00
Centrum Pelplin 0-0 Start Miastko 25 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1-2 GKS Kolbudy 24 października, 15:00
KP Starogard Gdański 8-0 MKS Władysławowo 24 października, 15:00
Stolem Gniewino 2-0 Zawisza Borzytuchom 24 października, 13:00
Gedania Gdańsk 1-3 Jantar Ustka 24 października, 11:00
Rodło Kwidzyn 2-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 24 października, 14:00
Brda Przechlewo 2-2 GOSRiT Luzino 24 października, 14:00
Pogoń Lębork 1-0 Gryf 2009 Tczew 24 października, 14:00

Kolejka 13 - 28 października

Gryf 2009 Tczew 2-1 Anioły Garczegorze 31 października, 14:00
GOSRiT Luzino 1-1 Pogoń Lębork 31 października, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3 Brda Przechlewo 31 października, 14:00
Jantar Ustka 1-1 Rodło Kwidzyn 31 października, 14:00
Zawisza Borzytuchom 1-5 Gedania Gdańsk 31 października, 14:00
MKS Władysławowo 1-4 Stolem Gniewino 28 października, 15:00
GKS Kolbudy 0-0 KP Starogard Gdański 31 października, 11:00
Start Miastko 1-4 Powiśle Dzierzgoń 31 października, 14:00
Bytovia II Bytów 1-0 Centrum Pelplin 28 października, 16:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Anioły Garczegorze 0-1 Centrum Pelplin 8 listopada, 13:00
Powiśle Dzierzgoń 3-2 Bytovia II Bytów 7 listopada, 13:00
KP Starogard Gdański 4-0 Start Miastko 7 listopada, 14:00
Stolem Gniewino 2-1 GKS Kolbudy 7 listopada, 13:00
Gedania Gdańsk 4-1 MKS Władysławowo 7 listopada, 11:00
Rodło Kwidzyn 1-0 Zawisza Borzytuchom 7 listopada, 13:00
Brda Przechlewo 1-1 Jantar Ustka 7 listopada, 13:00
Pogoń Lębork 1-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 listopada, 13:00
Gryf 2009 Tczew 1-0 GOSRiT Luzino 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

GOSRiT Luzino 3-1 Anioły Garczegorze 11 listopada, 11:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5-0 Gryf 2009 Tczew 11 listopada, 12:00
Jantar Ustka 2-4 Pogoń Lębork 11 listopada, 13:00
Zawisza Borzytuchom 2-5 Brda Przechlewo 11 listopada, 11:00
MKS Władysławowo 0-7 Rodło Kwidzyn 11 listopada, 11:00
GKS Kolbudy 0-3 Gedania Gdańsk 11 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 0-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Miastko 1-2 Stolem Gniewino 11 listopada, 13:00
Bytovia II Bytów 0-2 KP Starogard Gdański 11 listopada, 15:00
Centrum Pelplin 2-0 Powiśle Dzierzgoń 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Anioły Garczegorze 3-0 Powiśle Dzierzgoń 16 marca, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (15 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KP Starogard Gdański 0-0 Centrum Pelplin 14 listopada, 13:00
Stolem Gniewino 0-2 Bytovia II Bytów 14 listopada, 13:00
Gedania Gdańsk 5-0 Start Miastko 14 listopada, 11:00
Rodło Kwidzyn 3-0 GKS Kolbudy 14 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Brda Przechlewo 1-1 MKS Władysławowo 14 listopada, 13:00
Pogoń Lębork 5-0 Zawisza Borzytuchom 14 listopada, 13:00
Gryf 2009 Tczew 4-4 Jantar Ustka 14 listopada, 13:00
GOSRiT Luzino 3-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 14 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 Anioły Garczegorze 21 listopada, 14:00
Jantar Ustka 0-2 GOSRiT Luzino 21 listopada, 13:00
Zawisza Borzytuchom 1-4 Gryf 2009 Tczew 21 listopada, 13:00
MKS Władysławowo 3-4 Pogoń Lębork 21 listopada, 11:00
GKS Kolbudy 0-3 Brda Przechlewo 21 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 6-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Miastko 1-4 Rodło Kwidzyn 21 listopada, 13:00
Bytovia II Bytów 3-0 Gedania Gdańsk 22 listopada, 13:00
Centrum Pelplin 2-1 Stolem Gniewino 21 listopada, 13:00
Powiśle Dzierzgoń 3-5 KP Starogard Gdański 21 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 28-29 listopada

Anioły Garczegorze 2-1 KP Starogard Gdański 30 marca, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0-3 Stolem Gniewino 28 listopada, 12:30
Centrum Pelplin 3-0 Gedania Gdańsk 30 marca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bytovia II Bytów 0-2 Rodło Kwidzyn 29 listopada, 11:00
Start Miastko 5-1 Brda Przechlewo 30 marca, 16:30
GKS Kolbudy 1-2 Pogoń Lębork 30 marca, 16:45
MKS Władysławowo 4-0 Gryf 2009 Tczew 5 marca, 14:00
Zawisza Borzytuchom 1-5 GOSRiT Luzino 29 listopada, 12:00
Jantar Ustka 0-6 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 30 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (28 listopada, 11:00) odwołany

Kolejka 19 - 12-13 marca

Jantar Ustka 0-5 Anioły Garczegorze 12 marca, 14:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0 Zawisza Borzytuchom
(wo)
GOSRiT Luzino 0-2 MKS Władysławowo 12 marca, 14:00
Gryf 2009 Tczew 1-4 GKS Kolbudy 13 marca, 13:00
Pogoń Lębork 1-1 Start Miastko 12 marca, 14:00
Brda Przechlewo 3-1 Bytovia II Bytów 12 marca, 14:00
Rodło Kwidzyn 1-1 Centrum Pelplin 12 marca, 11:00
Gedania Gdańsk 0-1 Powiśle Dzierzgoń 12 marca, 11:00
Stolem Gniewino 1-2 KP Starogard Gdański 12 marca, 14:30

Kolejka 20 - 19-20 marca

Anioły Garczegorze 5-1 Stolem Gniewino 20 marca, 14:00
KP Starogard Gdański 3-3 Gedania Gdańsk 19 marca, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0-0 Rodło Kwidzyn 19 marca, 15:00
Centrum Pelplin 1-0 Brda Przechlewo 19 marca, 15:00
Bytovia II Bytów 3-1 Pogoń Lębork 20 marca, 11:00
Start Miastko 3-2 Gryf 2009 Tczew 19 marca, 14:00
GKS Kolbudy 1-4 GOSRiT Luzino 19 marca, 15:00
MKS Władysławowo 1-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 19 marca, 14:00
Zawisza Borzytuchom 0-3 Jantar Ustka
(wo)

Kolejka 21 - 23 marca

Zawisza Borzytuchom 0-3 Anioły Garczegorze
(wo)
Jantar Ustka 0-2 MKS Władysławowo 23 marca, 16:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-4 GKS Kolbudy 23 marca, 16:00
GOSRiT Luzino 0-0 Start Miastko 24 marca, 15:30
Gryf 2009 Tczew 1-4 Bytovia II Bytów 23 marca, 15:30
Pogoń Lębork 4-0 Centrum Pelplin 23 marca, 16:00
Brda Przechlewo 1-1 Powiśle Dzierzgoń 26 marca, 15:00
Rodło Kwidzyn 2-0 KP Starogard Gdański 23 marca, 16:00
Gedania Gdańsk 0-3 Stolem Gniewino 23 marca, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Anioły Garczegorze 2-1 Gedania Gdańsk 3 kwietnia, 14:00
Stolem Gniewino 1-0 Rodło Kwidzyn 2 kwietnia, 15:00
KP Starogard Gdański 10-2 Brda Przechlewo 2 kwietnia, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Pogoń Lębork 2 kwietnia, 16:00
Centrum Pelplin 4-0 Gryf 2009 Tczew 2 kwietnia, 16:00
Bytovia II Bytów 1-3 GOSRiT Luzino 2 kwietnia, 15:00
Start Miastko 2-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 kwietnia, 16:00
GKS Kolbudy 7-0 Jantar Ustka 2 kwietnia, 16:00
MKS Władysławowo 3-0 Zawisza Borzytuchom
(wo)

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

MKS Władysławowo 0-2 Anioły Garczegorze 9 kwietnia, 15:00
Zawisza Borzytuchom 0-3 GKS Kolbudy
(wo)
Jantar Ustka 0-1 Start Miastko 9 kwietnia, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-5 Bytovia II Bytów 9 kwietnia, 16:00
GOSRiT Luzino 0-2 Centrum Pelplin 9 kwietnia, 15:00
Gryf 2009 Tczew 1-3 Powiśle Dzierzgoń 9 kwietnia, 13:00
Pogoń Lębork 1-0 KP Starogard Gdański 10 kwietnia, 16:00
Brda Przechlewo 1-1 Stolem Gniewino 9 kwietnia, 15:00
Rodło Kwidzyn 1-1 Gedania Gdańsk 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 16-17 kwietnia

Anioły Garczegorze 0-0 Rodło Kwidzyn 17 kwietnia, 14:00
Gedania Gdańsk 5-0 Brda Przechlewo 16 kwietnia, 11:00
Stolem Gniewino 1-1 Pogoń Lębork 16 kwietnia, 15:00
KP Starogard Gdański 2-1 Gryf 2009 Tczew 16 kwietnia, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0-0 GOSRiT Luzino 16 kwietnia, 16:00
Centrum Pelplin 2-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 kwietnia, 17:00
Bytovia II Bytów 7-0 Jantar Ustka 17 kwietnia, 11:00
Start Miastko 3-0 Zawisza Borzytuchom
(wo)
GKS Kolbudy 2-0 MKS Władysławowo 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

GKS Kolbudy 3-0 Anioły Garczegorze 23 kwietnia, 16:00
MKS Władysławowo 2-1 Start Miastko 23 kwietnia, 15:00
Zawisza Borzytuchom 0-3 Bytovia II Bytów
(wo)
Jantar Ustka 1-6 Centrum Pelplin 23 kwietnia, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 Powiśle Dzierzgoń 23 kwietnia, 16:00
GOSRiT Luzino 0-3 KP Starogard Gdański 23 kwietnia, 16:00
Gryf 2009 Tczew 0-9 Stolem Gniewino 23 kwietnia, 13:00
Pogoń Lębork 3-0 Gedania Gdańsk 23 kwietnia, 16:00
Brda Przechlewo 1-0 Rodło Kwidzyn 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Anioły Garczegorze 2-0 Brda Przechlewo 1 maja, 14:00
Rodło Kwidzyn 2-0 Pogoń Lębork 1 maja, 16:00
Gedania Gdańsk 3-0 Gryf 2009 Tczew 30 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stolem Gniewino 0-0 GOSRiT Luzino 29 kwietnia, 18:00
KP Starogard Gdański 2-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 maja, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 3-0 Jantar Ustka 30 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Centrum Pelplin 3-0 Zawisza Borzytuchom
(wo)
Bytovia II Bytów 6-2 MKS Władysławowo 1 maja, 11:00
Start Miastko 0-1 GKS Kolbudy 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 27 - 7-8 maja

Start Miastko 1-2 Anioły Garczegorze 7 maja, 11:00
GKS Kolbudy 1-2 Bytovia II Bytów 7 maja, 17:00
MKS Władysławowo 2-4 Centrum Pelplin 7 maja, 15:00
Zawisza Borzytuchom 0-3 Powiśle Dzierzgoń
(wo)
Jantar Ustka 2-5 KP Starogard Gdański 7 maja, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0 Stolem Gniewino 7 maja, 16:00
GOSRiT Luzino 0-0 Gedania Gdańsk 7 maja, 16:00
Gryf 2009 Tczew 1-8 Rodło Kwidzyn 7 maja, 15:00
Pogoń Lębork 4-0 Brda Przechlewo 7 maja, 17:00

Kolejka 28 - 14-15 maja

Anioły Garczegorze 0-0 Pogoń Lębork 15 maja, 14:00
Brda Przechlewo 5-3 Gryf 2009 Tczew 15 maja, 16:00
Rodło Kwidzyn 3-1 GOSRiT Luzino 15 maja, 15:00
Gedania Gdańsk 2-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12 maja, 18:00
Stolem Gniewino 5-1 Jantar Ustka 14 maja, 11:00
KP Starogard Gdański 3-0 Zawisza Borzytuchom
(wo)
Powiśle Dzierzgoń 0-2 MKS Władysławowo 14 maja, 17:00
Centrum Pelplin 0-0 GKS Kolbudy 15 maja, 14:00
Bytovia II Bytów 0-0 Start Miastko 15 maja, 11:00

Kolejka 29 - 21-22 maja

Bytovia II Bytów 2-1 Anioły Garczegorze 22 maja, 11:00
Start Miastko 2-0 Centrum Pelplin 21 maja, 16:00
GKS Kolbudy 0-1 Powiśle Dzierzgoń 21 maja, 17:00
MKS Władysławowo 0-5 KP Starogard Gdański 21 maja, 15:00
Zawisza Borzytuchom 0-3 Stolem Gniewino
(wo)
Jantar Ustka 0-1 Gedania Gdańsk 20 maja, 19:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-3 Rodło Kwidzyn 21 maja, 16:00
GOSRiT Luzino 1-1 Brda Przechlewo 21 maja, 16:00
Gryf 2009 Tczew 1-4 Pogoń Lębork 21 maja, 15:00

Kolejka 30 - 25 maja

Anioły Garczegorze 3-0 Gryf 2009 Tczew 25 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogoń Lębork 1-0 GOSRiT Luzino 25 maja, 17:00
Brda Przechlewo 0-4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 25 maja, 17:00
Rodło Kwidzyn 6-1 Jantar Ustka 25 maja, 17:00
Gedania Gdańsk 3-0 Zawisza Borzytuchom
(wo)
Stolem Gniewino 2-1 MKS Władysławowo 25 maja, 18:30
KP Starogard Gdański 1-0 GKS Kolbudy 25 maja, 18:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Start Miastko 25 maja, 17:00
Centrum Pelplin 1-3 Bytovia II Bytów 25 maja, 17:30

Kolejka 31 - 28-29 maja

Centrum Pelplin 3-0 Anioły Garczegorze 29 maja, 14:00
Bytovia II Bytów 2-0 Powiśle Dzierzgoń 29 maja, 18:00
Start Miastko 0-2 KP Starogard Gdański 28 maja, 16:00
GKS Kolbudy 1-0 Stolem Gniewino 28 maja, 17:00
MKS Władysławowo 0-2 Gedania Gdańsk 28 maja, 15:00
Zawisza Borzytuchom 0-3 Rodło Kwidzyn
(wo)
Jantar Ustka 1-0 Brda Przechlewo 29 maja, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-5 Pogoń Lębork 28 maja, 16:00
GOSRiT Luzino 4-0 Gryf 2009 Tczew 29 maja, 14:00

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Anioły Garczegorze 2-1 GOSRiT Luzino 5 czerwca, 14:00
Gryf 2009 Tczew 1-4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 czerwca, 15:00
Pogoń Lębork 7-2 Jantar Ustka 4 czerwca, 17:00
Brda Przechlewo 3-0 Zawisza Borzytuchom
(wo)
Rodło Kwidzyn 1-0 MKS Władysławowo 4 czerwca, 17:00
Gedania Gdańsk 0-1 GKS Kolbudy 5 czerwca, 17:00
Stolem Gniewino 2-1 Start Miastko 4 czerwca, 18:00
KP Starogard Gdański 2-2 Bytovia II Bytów 4 czerwca, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Centrum Pelplin 4 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Powiśle Dzierzgoń 2-2 Anioły Garczegorze 11 czerwca, 17:00
Centrum Pelplin 0-4 KP Starogard Gdański 11 czerwca, 17:00
Bytovia II Bytów 0-3 Stolem Gniewino 12 czerwca, 13:00
w Gniewinie; Bytovia II gospodarzem
Start Miastko 0-2 Gedania Gdańsk 11 czerwca, 16:00
GKS Kolbudy 3-0 Rodło Kwidzyn 11 czerwca, 18:00
MKS Władysławowo 5-0 Brda Przechlewo 12 czerwca, 13:00
Zawisza Borzytuchom 0-3 Pogoń Lębork
(wo)
Jantar Ustka 3-0 Gryf 2009 Tczew 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0 GOSRiT Luzino 15 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Anioły Garczegorze 1-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 czerwca, 17:00
GOSRiT Luzino 4-0 Jantar Ustka 18 czerwca, 17:00
Gryf 2009 Tczew 3-0 Zawisza Borzytuchom
(wo)
Pogoń Lębork 1-0 MKS Władysławowo 18 czerwca, 17:00
Brda Przechlewo 2-2 GKS Kolbudy 18 czerwca, 17:00
Rodło Kwidzyn 0-0 Start Miastko 18 czerwca, 17:00
w Dzierzgoniu
Gedania Gdańsk 6-0 Bytovia II Bytów 18 czerwca, 17:00
Stolem Gniewino 1-3 Centrum Pelplin 18 czerwca, 17:00
w Pelplinie; Stolem gospodarzem
KP Starogard Gdański 2-3 Powiśle Dzierzgoń 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 czerwca, 17:00) odwołany

III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2015/2016 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Słupsk)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas