[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016, grupa: Słupsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Wyczechy 30 68 22 2 6 110-38 13 0 2 63-17 9 2 4 47-21
2.  Garbarnia Kępice 30 63 21 0 9 82-40 12 0 3 46-20 9 0 6 36-20
3.  MKS Debrzno 30 60 19 3 8 97-53 10 3 2 59-24 9 0 6 38-29
4.  Kaszubia Studzienice 30 58 18 4 8 74-41 12 1 2 43-13 6 3 6 31-28
5.  GKS Pęplino 30 54 17 3 10 56-36 10 1 4 32-17 7 2 6 24-19
6.  Piast Człuchów 30 52 16 4 10 67-50 9 2 4 45-23 7 2 6 22-27
7.  Czarni Czarne 30 46 14 4 12 71-57 10 1 4 51-23 4 3 8 20-34
8.  Wybrzeże Objazda 30 45 14 3 13 52-54 8 2 5 24-17 6 1 8 28-37 2 4 1 1 0 5-2
9.  Sparta Sycewice 30 45 14 3 13 69-58 8 2 5 39-26 6 1 8 30-32 2 1 0 1 1 2-5
10.  Stal Jezierzyce 30 39 12 3 15 52-52 5 1 9 24-23 7 2 6 28-29
11.  Diament Trzebielino 30 37 11 4 15 42-60 7 2 6 24-28 4 2 9 18-32
12.  Czarni Bruskowo Wielkie 30 33 10 3 17 44-67 6 2 7 23-21 4 1 10 21-46
13.  Słupia Kobylnica 30 32 8 8 14 46-57 2 6 7 20-33 6 2 7 26-24
14.  ZS Damnica 30 25 7 4 19 43-76 6 2 7 29-25 1 2 12 14-51
15.  Lipniczanka Lipnica 30 20 6 2 22 30-87 5 1 9 19-29 1 1 13 11-58
16.  Skotawa Budowo 30 17 5 2 23 34-143 4 0 11 22-67 1 2 12 12-76

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sokół Wyczechy    1-3 5-1 2-1 3-0 7-1 2-1 0-1 5-2 6-1 7-0 4-1 3-1 3-2 8-2 7-0 
 2 Garbarnia Kępice0-2     2-3 4-0 2-1 2-0 2-0 3-1 5-2 4-0 2-1 4-2 0-4 5-0 5-2 6-2 
 3 MKS Debrzno4-5 1-0     4-3 1-2 2-2 6-1 9-2 2-0 2-2 3-2 3-0 6-1 9-0 3-0* 4-4 
 4 Kaszubia Studzienice3-2 0-1 3-0     1-1 3-0 3-2 4-3 3-0 3-1 4-0 6-0 0-1 3-2 2-0 5-0 
 5 GKS Pęplino5-1 1-0 1-2 1-3     1-0 1-1 0-3* 3-1 3-0 3-2 4-0 1-3 1-0 4-1 3-0 
 6 Piast Człuchów1-0 1-2 5-3 6-1 2-0     5-0 4-6 1-5 6-0 1-0 0-3 1-1 1-1 6-0 5-1 
 7 Czarni Czarne1-2 1-10 2-1 2-2 2-1 5-0     3-1 1-2 0-4 4-0 7-0 3-0* 3-0* 5-0* 12-0 
 8 Wybrzeże Objazda0-4 1-2 3-2 1-0 1-2 1-1 1-1     3-0 0-3* 3-0 3-0 1-2 1-0 4-0 1-0 
 9 Sparta Sycewice1-3 1-0 0-1 2-3 2-1 0-3* 1-0 2-2     0-3 1-1 5-4 3-2 5-2 5-0 11-1 
 10 Stal Jezierzyce0-1 3-0* 1-4 2-3 1-2 1-2 1-2 1-0 0-1     0-2 3-2 1-0 8-1 1-1 1-2 
 11 Diament Trzebielino2-1 3-0 1-5 0-0 0-2 0-3 1-0 5-1 0-8 1-1     4-1 0-3 3-1 1-2 3-0 
 12 Czarni Bruskowo Wielkie1-5 2-5 0-3 0-0 1-2 2-0 5-0 0-1 0-0 1-0 0-2     2-1 1-2 3-0* 5-0 
 13 Słupia Kobylnica1-1 2-5 2-4 2-5 2-2 0-1 2-2 3-2 1-3 0-3 1-1 0-2     1-1 2-0 1-1 
 14 ZS Damnica0-0 1-0 3-1 0-6 0-1 3-4 3-4 2-0 0-1 1-2 1-3 0-0 2-0     5-2 8-1 
 15 Lipniczanka Lipnica1-5 1-4 1-4 1-4 1-0 0-1 0-1 1-2 3-1 1-3 2-0 1-3 0-0 2-1     4-0 
 16 Skotawa Budowo1-15 1-4 0-4 1-0 0-7 0-4 1-5 0-3 5-4 1-5 0-4 2-3 1-7 5-1 4-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Skotawa Budowo 5-4 Sparta Sycewice 16 sierpnia, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice 4-0 Stal Jezierzyce 16 sierpnia, 14:00
Wybrzeże Objazda 1-0 ZS Damnica 16 sierpnia, 13:00
Sokół Wyczechy 2-1 Czarni Czarne 15 sierpnia, 17:00
w Czarnem; Sokół gospodarzem
MKS Debrzno 2-2 Piast Człuchów 16 sierpnia, 17:00
Kaszubia Studzienice 1-1 GKS Pęplino 15 sierpnia, 12:00
Diament Trzebielino 1-2 Lipniczanka Lipnica 15 sierpnia, 17:00
Czarni Bruskowo Wielkie 2-1 Słupia Kobylnica 16 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Sparta Sycewice 3-2 Słupia Kobylnica 22 sierpnia, 17:00
Lipniczanka Lipnica 1-3 Czarni Bruskowo Wielkie 23 sierpnia, 11:00
GKS Pęplino 3-2 Diament Trzebielino 23 sierpnia, 17:00
Piast Człuchów 6-1 Kaszubia Studzienice 22 sierpnia, 17:00
w Dębnicy
Czarni Czarne 2-1 MKS Debrzno 22 sierpnia, 15:00
ZS Damnica 0-0 Sokół Wyczechy 22 sierpnia, 16:00
Stal Jezierzyce 1-0 Wybrzeże Objazda 22 sierpnia, 17:00
Skotawa Budowo 1-4 Garbarnia Kępice 23 sierpnia, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Garbarnia Kępice 5-2 Sparta Sycewice 29 sierpnia, 17:00
Wybrzeże Objazda 1-0 Skotawa Budowo 30 sierpnia, 13:00
Sokół Wyczechy 6-1 Stal Jezierzyce 29 sierpnia, 17:00
w Czarnem
MKS Debrzno 9-0 ZS Damnica 30 sierpnia, 17:00
Kaszubia Studzienice 3-2 Czarni Czarne 30 sierpnia, 15:00
Diament Trzebielino 0-3 Piast Człuchów 29 sierpnia, 17:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-2 GKS Pęplino 30 sierpnia, 17:00
Słupia Kobylnica 2-0 Lipniczanka Lipnica 30 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Sparta Sycewice 5-0 Lipniczanka Lipnica 5 września, 17:00
GKS Pęplino 1-3 Słupia Kobylnica 6 września, 17:00
Piast Człuchów 0-3 Czarni Bruskowo Wielkie 5 września, 17:00
w Dębnicy
Czarni Czarne 4-0 Diament Trzebielino 5 września, 15:00
ZS Damnica 0-6 Kaszubia Studzienice 5 września, 16:00
Stal Jezierzyce 1-4 MKS Debrzno 5 września, 17:00
Skotawa Budowo 1-15 Sokół Wyczechy 5 września, 16:00
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice 3-1 Wybrzeże Objazda 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Wybrzeże Objazda 3-0 Sparta Sycewice 12 września, 15:00
Sokół Wyczechy 1-3 Garbarnia Kępice 13 września, 15:00
w Czarnem
MKS Debrzno 4-4 Skotawa Budowo 13 września, 16:00
Kaszubia Studzienice 3-1 Stal Jezierzyce 13 września, 15:00
Diament Trzebielino 3-1 ZS Damnica 12 września, 17:00
Czarni Bruskowo Wielkie 5-0 Czarni Czarne 13 września, 17:00
Słupia Kobylnica 0-1 Piast Człuchów 12 września, 17:00
Lipniczanka Lipnica 1-0 GKS Pęplino 13 września, 15:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Sparta Sycewice 2-1 GKS Pęplino 19 września, 17:00
Piast Człuchów 6-0 Lipniczanka Lipnica 19 września, 16:00
w Dębnicy
Czarni Czarne 3-0 Słupia Kobylnica 19 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
ZS Damnica 0-0 Czarni Bruskowo Wielkie 19 września, 16:00
Stal Jezierzyce 0-2 Diament Trzebielino 19 września, 17:00
Skotawa Budowo 1-0 Kaszubia Studzienice 20 września, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice 2-3 MKS Debrzno 20 września, 11:00
Wybrzeże Objazda 0-4 Sokół Wyczechy 20 września, 13:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Sokół Wyczechy 5-2 Sparta Sycewice 27 września, 15:00
w Czarnem
MKS Debrzno 9-2 Wybrzeże Objazda 27 września, 16:00
Kaszubia Studzienice 0-1 Garbarnia Kępice 27 września, 12:00
Diament Trzebielino 3-0 Skotawa Budowo 26 września, 16:30
Słupia Kobylnica 1-1 ZS Damnica 27 września, 16:00
Lipniczanka Lipnica 0-1 Czarni Czarne 27 września, 15:00
GKS Pęplino 1-0 Piast Człuchów 27 września, 16:00
Stal Jezierzyce 3-2 Czarni Bruskowo Wielkie 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Sparta Sycewice 0-3 Piast Człuchów 3 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-3
Czarni Czarne 2-1 GKS Pęplino 3 października, 15:00
ZS Damnica 5-2 Lipniczanka Lipnica 3 października, 15:00
Stal Jezierzyce 1-0 Słupia Kobylnica 3 października, 16:00
Skotawa Budowo 2-3 Czarni Bruskowo Wielkie 4 października, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice 2-1 Diament Trzebielino 4 października, 15:00
Wybrzeże Objazda 1-0 Kaszubia Studzienice 4 października, 13:00
Sokół Wyczechy 5-1 MKS Debrzno 4 października, 15:00
w Czarnem

Kolejka 9 - 10-11 października

MKS Debrzno 2-0 Sparta Sycewice 11 października, 15:00
Kaszubia Studzienice 3-2 Sokół Wyczechy 11 października, 12:00
Diament Trzebielino 5-1 Wybrzeże Objazda 10 października, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 2-5 Garbarnia Kępice 11 października, 15:00
Słupia Kobylnica 1-1 Skotawa Budowo 10 października, 15:30
Lipniczanka Lipnica 1-3 Stal Jezierzyce 11 października, 15:00
GKS Pęplino 1-0 ZS Damnica 11 października, 11:00
Piast Człuchów 5-0 Czarni Czarne 10 października, 15:00
w Dębnicy

Kolejka 10 - 17-18 października

Sparta Sycewice 1-0 Czarni Czarne 17 października, 15:00
ZS Damnica 3-4 Piast Człuchów 17 października, 15:00
Stal Jezierzyce 1-2 GKS Pęplino 17 października, 15:30
Skotawa Budowo 4-1 Lipniczanka Lipnica 18 października, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice 0-4 Słupia Kobylnica 18 października, 15:00
Wybrzeże Objazda 3-0 Czarni Bruskowo Wielkie 18 października, 13:00
Sokół Wyczechy 7-0 Diament Trzebielino 18 października, 15:00
w Czarnem
MKS Debrzno 4-3 Kaszubia Studzienice 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Kaszubia Studzienice 3-0 Sparta Sycewice 25 października, 11:00
Diament Trzebielino 1-5 MKS Debrzno 24 października, 15:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-5 Sokół Wyczechy 24 października, 11:00
Słupia Kobylnica 3-2 Wybrzeże Objazda 25 października, 13:00
Lipniczanka Lipnica 1-4 Garbarnia Kępice 25 października, 15:00
GKS Pęplino 3-0 Skotawa Budowo 25 października, 14:00
Piast Człuchów 6-0 Stal Jezierzyce 24 października, 15:00
w Dębnicy
Czarni Czarne 3-0 ZS Damnica 24 października, 15:00
(wo)
przerwany w 22. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 12 - 31 października

Sparta Sycewice 5-2 ZS Damnica 31 października, 14:00
Stal Jezierzyce 1-2 Czarni Czarne 31 października, 14:00
Skotawa Budowo 0-4 Piast Człuchów 31 października, 14:30
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice 2-1 GKS Pęplino 31 października, 14:00
Wybrzeże Objazda 4-0 Lipniczanka Lipnica 31 października, 14:00
Sokół Wyczechy 3-1 Słupia Kobylnica 31 października, 14:00
w Czarnem
MKS Debrzno 3-0 Czarni Bruskowo Wielkie 31 października, 13:00
Kaszubia Studzienice 4-0 Diament Trzebielino 31 października, 12:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Diament Trzebielino 0-8 Sparta Sycewice 7 listopada, 14:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-0 Kaszubia Studzienice 7 listopada, 11:00
Słupia Kobylnica 2-4 MKS Debrzno 7 listopada, 14:30
Lipniczanka Lipnica 1-5 Sokół Wyczechy 8 listopada, 14:00
GKS Pęplino 0-3 Wybrzeże Objazda 8 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-2
Piast Człuchów 1-2 Garbarnia Kępice 7 listopada, 14:00
w Dębnicy
Czarni Czarne 12-0 Skotawa Budowo 7 listopada, 14:00
ZS Damnica 1-2 Stal Jezierzyce 8 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Sparta Sycewice 0-3 Stal Jezierzyce 11 listopada, 13:00
Skotawa Budowo 5-1 ZS Damnica 11 listopada, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej
Garbarnia Kępice 2-0 Czarni Czarne 11 listopada, 11:00
Wybrzeże Objazda 1-1 Piast Człuchów 11 listopada, 13:00
Sokół Wyczechy 3-0 GKS Pęplino 11 listopada, 14:00
w Czarnem
MKS Debrzno 3-0 Lipniczanka Lipnica 11 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Kaszubia Studzienice 0-1 Słupia Kobylnica 11 listopada, 12:00
Diament Trzebielino 4-1 Czarni Bruskowo Wielkie 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Czarni Bruskowo Wielkie 0-0 Sparta Sycewice 14 listopada, 11:00
Słupia Kobylnica 1-1 Diament Trzebielino 14 listopada, 14:00
Lipniczanka Lipnica 1-4 Kaszubia Studzienice 14 listopada, 14:00
GKS Pęplino 1-2 MKS Debrzno 15 listopada, 13:00
Piast Człuchów 1-0 Sokół Wyczechy 14 listopada, 12:00
w Dębnicy
Czarni Czarne 3-1 Wybrzeże Objazda 14 listopada, 13:00
ZS Damnica 1-0 Garbarnia Kępice 15 listopada, 12:00
Stal Jezierzyce 1-2 Skotawa Budowo 14 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Sparta Sycewice 11-1 Skotawa Budowo 19 marca, 15:00
Stal Jezierzyce 3-0 Garbarnia Kępice 19 marca, 15:30
(wo)
nie odbył się; goście nie mieli ważnych badań lekarskich
ZS Damnica 2-0 Wybrzeże Objazda 19 marca, 11:00
Czarni Czarne 1-2 Sokół Wyczechy 19 marca, 14:00
Piast Człuchów 5-3 MKS Debrzno 19 marca, 13:00
w Dębnicy
GKS Pęplino 1-3 Kaszubia Studzienice 20 marca, 15:30
Lipniczanka Lipnica 2-0 Diament Trzebielino 20 marca, 15:00
Słupia Kobylnica 0-2 Czarni Bruskowo Wielkie 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 23 marca

Słupia Kobylnica 1-3 Sparta Sycewice 26 marca, 15:00
Czarni Bruskowo Wielkie 3-0 Lipniczanka Lipnica 24 marca, 16:00
(wo)
nie odbył się
Diament Trzebielino 0-2 GKS Pęplino 26 marca, 14:00
Kaszubia Studzienice 3-0 Piast Człuchów 26 marca, 15:00
MKS Debrzno 6-1 Czarni Czarne 26 marca, 15:00
Sokół Wyczechy 3-2 ZS Damnica 26 marca, 15:00
w Czarnem
Wybrzeże Objazda 0-3 Stal Jezierzyce 23 marca, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 38. minucie przy stanie 0-1 - zawodnik gospodarzy kopnął piłką sędziego asystenta
Garbarnia Kępice 6-2 Skotawa Budowo 23 marca, 16:30

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Sparta Sycewice 1-0 Garbarnia Kępice 3 kwietnia, 15:00
Skotawa Budowo 0-3 Wybrzeże Objazda 3 kwietnia, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej
Stal Jezierzyce 0-1 Sokół Wyczechy 2 kwietnia, 16:00
ZS Damnica 3-1 MKS Debrzno 2 kwietnia, 15:00
Czarni Czarne 2-2 Kaszubia Studzienice 2 kwietnia, 14:00
Piast Człuchów 1-0 Diament Trzebielino 2 kwietnia, 14:00
w Dębnicy
GKS Pęplino 4-0 Czarni Bruskowo Wielkie 3 kwietnia, 17:00
Lipniczanka Lipnica 0-0 Słupia Kobylnica 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Lipniczanka Lipnica 3-1 Sparta Sycewice 10 kwietnia, 15:00
Słupia Kobylnica 2-2 GKS Pęplino 9 kwietnia, 15:00
Czarni Bruskowo Wielkie 2-0 Piast Człuchów 10 kwietnia, 17:00
Diament Trzebielino 1-0 Czarni Czarne 9 kwietnia, 16:30
Kaszubia Studzienice 3-2 ZS Damnica 9 kwietnia, 15:00
MKS Debrzno 2-2 Stal Jezierzyce 9 kwietnia, 16:00
Sokół Wyczechy 7-0 Skotawa Budowo 10 kwietnia, 15:00
w Czarnem
Wybrzeże Objazda 1-2 Garbarnia Kępice 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Sparta Sycewice 2-2 Wybrzeże Objazda 16 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kępice 0-2 Sokół Wyczechy 16 kwietnia, 17:30
Skotawa Budowo 0-4 MKS Debrzno 17 kwietnia, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej
Stal Jezierzyce 2-3 Kaszubia Studzienice 16 kwietnia, 16:30
ZS Damnica 1-3 Diament Trzebielino 16 kwietnia, 17:00
Czarni Czarne 7-0 Czarni Bruskowo Wielkie 16 kwietnia, 16:00
Piast Człuchów 1-1 Słupia Kobylnica 16 kwietnia, 15:00
w Dębnicy
GKS Pęplino 4-1 Lipniczanka Lipnica 17 kwietnia, 17:30

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

GKS Pęplino 3-1 Sparta Sycewice 24 kwietnia, 17:30
Lipniczanka Lipnica 0-1 Piast Człuchów 24 kwietnia, 15:00
Słupia Kobylnica 2-2 Czarni Czarne 23 kwietnia, 14:00
Czarni Bruskowo Wielkie 1-2 ZS Damnica 8 czerwca, 18:00
Diament Trzebielino 1-1 Stal Jezierzyce 23 kwietnia, 14:00
Kaszubia Studzienice 5-0 Skotawa Budowo 24 kwietnia, 13:00
MKS Debrzno 1-0 Garbarnia Kępice 23 kwietnia, 18:00
Sokół Wyczechy 0-1 Wybrzeże Objazda 24 kwietnia, 15:00
w Czarnem

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Czarni Bruskowo Wielkie 1-0 Stal Jezierzyce 30 kwietnia, 11:00
Sparta Sycewice 1-3 Sokół Wyczechy 30 kwietnia, 13:00
Wybrzeże Objazda 3-2 MKS Debrzno 1 maja, 13:00
w Ustce
Garbarnia Kępice 4-0 Kaszubia Studzienice 30 kwietnia, 16:00
Skotawa Budowo 0-4 Diament Trzebielino 1 maja, 14:00
w Dębnicy Kaszubskiej
ZS Damnica 2-0 Słupia Kobylnica 30 kwietnia, 15:00
Czarni Czarne 5-0 Lipniczanka Lipnica 30 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 5-1
Piast Człuchów 2-0 GKS Pęplino 30 kwietnia, 14:00
w Dębnicy

Kolejka 23 - 7-8 maja

Piast Człuchów 1-5 Sparta Sycewice 7 maja, 14:00
w Dębnicy
GKS Pęplino 1-1 Czarni Czarne 8 maja, 18:00
Lipniczanka Lipnica 2-1 ZS Damnica 8 maja, 15:00
Słupia Kobylnica 0-3 Stal Jezierzyce 8 maja, 15:30
Czarni Bruskowo Wielkie 5-0 Skotawa Budowo 7 maja, 11:00
Diament Trzebielino 3-0 Garbarnia Kępice 7 maja, 17:00
Kaszubia Studzienice 4-3 Wybrzeże Objazda 8 maja, 13:00
MKS Debrzno 4-5 Sokół Wyczechy 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Sparta Sycewice 0-1 MKS Debrzno 14 maja, 13:00
Sokół Wyczechy 2-1 Kaszubia Studzienice 15 maja, 16:00
Wybrzeże Objazda 3-0 Diament Trzebielino 15 maja, 13:00
Garbarnia Kępice 4-2 Czarni Bruskowo Wielkie 14 maja, 17:30
Skotawa Budowo 1-7 Słupia Kobylnica 15 maja, 14:00
Stal Jezierzyce 1-1 Lipniczanka Lipnica 15 maja, 17:00
ZS Damnica 0-1 GKS Pęplino 15 maja, 15:00
Czarni Czarne 5-0 Piast Człuchów 14 maja, 15:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Czarni Czarne 1-2 Sparta Sycewice 21 maja, 15:00
Piast Człuchów 1-1 ZS Damnica 21 maja, 14:00
GKS Pęplino 3-0 Stal Jezierzyce 22 maja, 18:30
Lipniczanka Lipnica 4-0 Skotawa Budowo 22 maja, 15:00
Słupia Kobylnica 2-5 Garbarnia Kępice 21 maja, 15:30
Czarni Bruskowo Wielkie 0-1 Wybrzeże Objazda 21 maja, 11:00
Diament Trzebielino 2-1 Sokół Wyczechy 21 maja, 17:00
Kaszubia Studzienice 3-0 MKS Debrzno 22 maja, 13:00

Kolejka 26 - 25 maja

Sparta Sycewice 2-3 Kaszubia Studzienice 25 maja, 16:00
MKS Debrzno 3-2 Diament Trzebielino 26 maja, 16:00
Sokół Wyczechy 4-1 Czarni Bruskowo Wielkie 25 maja, 17:00
Wybrzeże Objazda 1-2 Słupia Kobylnica 26 maja, 13:00
Garbarnia Kępice 5-2 Lipniczanka Lipnica 25 maja, 17:30
Skotawa Budowo 0-7 GKS Pęplino 26 maja, 15:30
Stal Jezierzyce 1-2 Piast Człuchów 25 maja, 17:00
ZS Damnica 3-4 Czarni Czarne 25 maja, 16:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

ZS Damnica 0-1 Sparta Sycewice 29 maja, 16:00
Czarni Czarne 0-4 Stal Jezierzyce 28 maja, 15:00
Piast Człuchów 5-1 Skotawa Budowo 28 maja, 15:00
GKS Pęplino 1-0 Garbarnia Kępice 29 maja, 18:30
Lipniczanka Lipnica 1-2 Wybrzeże Objazda 29 maja, 15:00
Słupia Kobylnica 1-1 Sokół Wyczechy 29 maja, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-3 MKS Debrzno 29 maja, 17:00
Diament Trzebielino 0-0 Kaszubia Studzienice 28 maja, 16:30

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Sparta Sycewice 1-1 Diament Trzebielino 4 czerwca, 16:00
Kaszubia Studzienice 6-0 Czarni Bruskowo Wielkie 5 czerwca, 13:00
MKS Debrzno 6-1 Słupia Kobylnica 4 czerwca, 17:00
Sokół Wyczechy 8-2 Lipniczanka Lipnica 4 czerwca, 17:00
Wybrzeże Objazda 1-2 GKS Pęplino 5 czerwca, 17:00
Garbarnia Kępice 2-0 Piast Człuchów 4 czerwca, 16:00
Skotawa Budowo 1-5 Czarni Czarne 5 czerwca, 14:00
Stal Jezierzyce 8-1 ZS Damnica 4 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Stal Jezierzyce 0-1 Sparta Sycewice 11 czerwca, 17:00
ZS Damnica 8-1 Skotawa Budowo 11 czerwca, 16:00
Czarni Czarne 1-10 Garbarnia Kępice 11 czerwca, 15:00
Piast Człuchów 4-6 Wybrzeże Objazda 11 czerwca, 14:00
GKS Pęplino 5-1 Sokół Wyczechy 10 czerwca, 19:00
Lipniczanka Lipnica 1-4 MKS Debrzno 12 czerwca, 16:00
Słupia Kobylnica 2-5 Kaszubia Studzienice 11 czerwca, 16:00
Czarni Bruskowo Wielkie 0-2 Diament Trzebielino 11 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Sparta Sycewice 5-4 Czarni Bruskowo Wielkie 18 czerwca, 17:00
Diament Trzebielino 0-3 Słupia Kobylnica 18 czerwca, 17:00
Kaszubia Studzienice 2-0 Lipniczanka Lipnica 18 czerwca, 17:00
MKS Debrzno 1-2 GKS Pęplino 18 czerwca, 17:00
Sokół Wyczechy 7-1 Piast Człuchów 18 czerwca, 17:00
Wybrzeże Objazda 1-1 Czarni Czarne 18 czerwca, 17:00
Garbarnia Kępice 5-0 ZS Damnica 18 czerwca, 17:00
Skotawa Budowo 1-5 Stal Jezierzyce 18 czerwca, 17:00

IV liga sportbazar.pl 2015/2016 (pomorska)

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk II)

Klasa A 2015/2016 (Słupsk I)
Klasa A 2015/2016 (Słupsk II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas