[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Nowy Staw 30 73 23 4 3 95-21 11 2 2 49-10 12 2 1 46-11
2.  Pomezania Malbork 30 72 22 6 2 101-21 14 1 0 63-6 8 5 2 38-15
3.  Chojniczanka II Chojnice 30 56 17 5 8 71-32 10 3 2 43-9 7 2 6 28-23
4.  Gwiazda Karsin 30 55 16 7 7 70-38 11 3 1 45-18 5 4 6 25-20 4 9 3 0 1 6-1
5.  Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 55 17 4 9 64-38 10 3 2 41-14 7 1 7 23-24 4 6 2 0 2 4-4
6.  Sparta Kleszczewko 30 55 17 4 9 62-32 10 3 2 33-10 7 1 7 29-22 4 3 1 0 3 3-8
7.  Borowiak Czersk 30 47 14 5 11 60-64 8 4 3 36-23 6 1 8 24-41
8.  Błękitni Stare Pole 30 44 12 8 10 47-49 6 6 3 26-23 6 2 7 21-26 2 4 1 1 0 3-2
9.  Kornowscy Szarża Krojanty 30 44 14 2 14 65-57 8 0 7 35-27 6 2 7 30-30 2 1 0 1 1 2-3
10.  Radunia Stężyca 30 41 13 2 15 50-56 7 2 6 24-21 6 0 9 26-35
11.  Czarni Przemysław 30 38 11 5 14 62-73 7 3 5 32-22 4 2 9 30-51
12.  Meteor Pinczyn 30 31 9 4 17 46-66 4 1 10 17-36 5 3 7 29-30
13.  Orzeł Subkowy 30 29 8 5 17 54-75 6 1 8 31-34 2 4 9 23-41 2 3 1 0 1 3-3
14.  Wisła Korzeniewo 30 29 8 5 17 37-66 3 1 11 14-41 5 4 6 23-25 2 3 1 0 1 3-3
15.  Jurand Lasowice Wielkie 30 8 2 2 26 13-126 2 1 12 10-57 0 1 14 3-69
16.  Piaski Wąglikowice 30 7 1 4 25 19-102 1 2 12 14-52 0 2 13 5-50
Piaski Wąglikowice wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Grom Nowy Staw    0-0 3-0 1-1 7-0 1-3 2-0 0-1 3-2 4-0 5-2 2-0 7-1 4-0 7-0 3-0* 
 2 Pomezania Malbork0-0     5-0 4-0 2-0 2-1 11-0 1-0 7-1 3-0 2-0 3-1 5-3 1-0 7-0 10-0 
 3 Chojniczanka II Chojnice0-0 5-0     2-1 1-0 2-1 3-4 1-0 0-0 6-0 13-1 5-0 2-0 1-2 0-0 2-0 
 4 Gwiazda Karsin2-4 1-1 1-1     1-0 3-0* 3-2 7-0 3-2 4-2 5-1 4-2 1-1 3-1 4-1 3-0 
 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański4-1 0-2 3-1 1-0     3-2 5-0 1-0 4-1 4-0 1-1 2-3 1-0 1-1 9-0 2-2 
 6 Sparta Kleszczewko0-1 0-0 3-0 0-2 1-0     4-1 5-3 2-0 3-0 4-1 0-0 4-1 0-0 3-0 4-1 
 7 Borowiak Czersk1-6 2-2 2-0 1-3 3-3 2-0     2-2 4-0 1-3 5-1 1-1 3-1 4-1 2-0 3-0* 
 8 Błękitni Stare Pole1-4 2-2 2-2 2-1 3-1 2-2 0-3     1-1 1-0 1-2 3-1 2-2 2-2 1-0 3-0* 
 9 Kornowscy Szarża Krojanty0-1 2-4 0-1 3-2 1-3 1-4 3-2 1-2     0-3 4-1 3-1 4-1 3-0 5-0 5-2 
 10 Radunia Stężyca0-3 0-3 1-2 1-1 1-3 0-1 3-0 2-0 3-2     1-0 3-3 3-1 1-2 2-0 3-0* 
 11 Czarni Przemysław1-2 1-0 2-1 2-0 1-3 3-0* 1-3 1-3 0-3 5-1     3-2 3-3 0-0 9-1 0-0 
 12 Meteor Pinczyn1-5 0-6 0-4 1-1 2-0 1-4 2-3 0-1 0-3 0-2 3-0     1-2 1-5 2-0 3-0* 
 13 Orzeł Subkowy1-3 1-4 1-2 0-5 0-1 2-1 0-2 3-1 1-6 3-2 4-4 0-1     2-1 10-1 3-0* 
 14 Wisła Korzeniewo0-3 1-4 0-7 0-3 1-2 0-3 1-1 0-4 2-4 0-2 1-2 0-5 2-1     3-0* 3-0* 
 15 Jurand Lasowice Wielkie0-5 0-7 0-4 2-2 0-4 0-4 2-1 0-2 0-2 0-5 2-11 1-4 0-3* 0-3     3-0* 
 16 Piaski Wąglikowice0-8 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 2-2 0-3* 1-6 0-3* 0-5 3-3 2-5 5-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Chojniczanka II Chojnice 1-0 Błękitni Stare Pole 16 sierpnia, 17:00
na stadionie Kolejarza
Wisła Korzeniewo 1-1 Borowiak Czersk 15 sierpnia, 15:00
Gwiazda Karsin 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 sierpnia, 18:00
Meteor Pinczyn 1-5 Grom Nowy Staw 15 sierpnia, 14:00
Sparta Kleszczewko 2-0 Kornowscy Szarża Krojanty 15 sierpnia, 15:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-5 Radunia Stężyca 15 sierpnia, 16:00
Pomezania Malbork 2-0 Czarni Przemysław 15 sierpnia, 17:00
Piaski Wąglikowice 3-3 Orzeł Subkowy 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Błękitni Stare Pole 2-2 Orzeł Subkowy 22 sierpnia, 15:00
Czarni Przemysław 0-0 Piaski Wąglikowice 23 sierpnia, 16:00
Radunia Stężyca 0-3 Pomezania Malbork 22 sierpnia, 17:00
Kornowscy Szarża Krojanty 5-0 Jurand Lasowice Wielkie 23 sierpnia, 14:00
Grom Nowy Staw 1-3 Sparta Kleszczewko 22 sierpnia, 13:00
w Malborku
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-3 Meteor Pinczyn 22 sierpnia, 17:00
Borowiak Czersk 1-3 Gwiazda Karsin 22 sierpnia, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 1-2 Wisła Korzeniewo 23 sierpnia, 17:00
na stadionie Kolejarza

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Wisła Korzeniewo 0-4 Błękitni Stare Pole 29 sierpnia, 15:00
Gwiazda Karsin 1-1 Chojniczanka II Chojnice 29 sierpnia, 14:00
Meteor Pinczyn 2-3 Borowiak Czersk 30 sierpnia, 12:30
Sparta Kleszczewko 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 sierpnia, 15:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-5 Grom Nowy Staw 28 sierpnia, 18:30
Pomezania Malbork 7-1 Kornowscy Szarża Krojanty 29 sierpnia, 17:00
Piaski Wąglikowice 1-6 Radunia Stężyca 29 sierpnia, 14:00
Orzeł Subkowy 4-4 Czarni Przemysław 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Błękitni Stare Pole 1-2 Czarni Przemysław 5 września, 15:00
Radunia Stężyca 3-1 Orzeł Subkowy 5 września, 16:00
Kornowscy Szarża Krojanty 5-2 Piaski Wąglikowice 5 września, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9-0 Jurand Lasowice Wielkie 5 września, 17:00
Borowiak Czersk 2-0 Sparta Kleszczewko 5 września, 17:00
Chojniczanka II Chojnice 5-0 Meteor Pinczyn 6 września, 17:00
na stadionie Kolejarza / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Wisła Korzeniewo 0-3 Gwiazda Karsin 5 września, 11:00
Pomezania Malbork 0-0 Grom Nowy Staw 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Gwiazda Karsin 7-0 Błękitni Stare Pole 12 września, 16:00
Meteor Pinczyn 1-5 Wisła Korzeniewo 12 września, 11:00
Sparta Kleszczewko 3-0 Chojniczanka II Chojnice 12 września, 15:00
Jurand Lasowice Wielkie 2-1 Borowiak Czersk 12 września, 16:00
Pomezania Malbork 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 września, 17:00
Piaski Wąglikowice 0-8 Grom Nowy Staw 12 września, 14:00
Orzeł Subkowy 1-6 Kornowscy Szarża Krojanty 13 września, 14:00
Czarni Przemysław 5-1 Radunia Stężyca 13 września, 14:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Błękitni Stare Pole 1-0 Radunia Stężyca 19 września, 15:00
Kornowscy Szarża Krojanty 4-1 Czarni Przemysław 20 września, 14:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-2 Piaski Wąglikowice 19 września, 16:00
Borowiak Czersk 2-2 Pomezania Malbork 19 września, 17:00
Chojniczanka II Chojnice 0-0 Jurand Lasowice Wielkie 20 września, 13:45
na boisku przy ul. Rzepakowej
Wisła Korzeniewo 0-3 Sparta Kleszczewko 19 września, 15:00
Gwiazda Karsin 4-2 Meteor Pinczyn 19 września, 16:00
Orzeł Subkowy 1-3 Grom Nowy Staw 20 września, 14:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Meteor Pinczyn 0-1 Błękitni Stare Pole 26 września, 12:00
Sparta Kleszczewko 0-2 Gwiazda Karsin 26 września, 15:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-3 Wisła Korzeniewo 26 września, 16:00
Pomezania Malbork 5-0 Chojniczanka II Chojnice 26 września, 16:00
Piaski Wąglikowice 1-2 Borowiak Czersk 27 września, 13:00
Orzeł Subkowy 0-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 września, 14:00
Czarni Przemysław 1-2 Grom Nowy Staw 27 września, 14:00
Radunia Stężyca 3-2 Kornowscy Szarża Krojanty 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Błękitni Stare Pole 1-1 Kornowscy Szarża Krojanty 3 października, 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 Czarni Przemysław 3 października, 16:00
Borowiak Czersk 3-1 Orzeł Subkowy 3 października, 16:00
Chojniczanka II Chojnice 2-0 Piaski Wąglikowice 4 października, 16:00
na stadionie Kolejarza
Wisła Korzeniewo 1-4 Pomezania Malbork 3 października, 15:00
Gwiazda Karsin 4-1 Jurand Lasowice Wielkie 3 października, 14:00
Meteor Pinczyn 1-4 Sparta Kleszczewko 3 października, 16:00
Radunia Stężyca 0-3 Grom Nowy Staw 3 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Sparta Kleszczewko 5-3 Błękitni Stare Pole 10 października, 15:00
Jurand Lasowice Wielkie 1-4 Meteor Pinczyn 10 października, 16:00
Pomezania Malbork 4-0 Gwiazda Karsin 10 października, 15:00
Piaski Wąglikowice 2-5 Wisła Korzeniewo 10 października, 15:30
Orzeł Subkowy 1-2 Chojniczanka II Chojnice 10 października, 16:00
Czarni Przemysław 1-3 Borowiak Czersk 11 października, 14:00
Radunia Stężyca 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 października, 16:00
Kornowscy Szarża Krojanty 0-1 Grom Nowy Staw 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Błękitni Stare Pole 1-4 Grom Nowy Staw 17 października, 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-1 Kornowscy Szarża Krojanty 17 października, 15:00
Borowiak Czersk 1-3 Radunia Stężyca 17 października, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 13-1 Czarni Przemysław 18 października, 16:00
na stadionie Kolejarza
Wisła Korzeniewo 2-1 Orzeł Subkowy 17 października, 15:00
Gwiazda Karsin 3-0 Piaski Wąglikowice 17 października, 14:00
Meteor Pinczyn 0-6 Pomezania Malbork 18 października, 13:00
Sparta Kleszczewko 3-0 Jurand Lasowice Wielkie 17 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Jurand Lasowice Wielkie 0-2 Błękitni Stare Pole 24 października, 16:00
Pomezania Malbork 2-1 Sparta Kleszczewko 24 października, 15:00
Piaski Wąglikowice 0-5 Meteor Pinczyn 25 października, 13:00
Orzeł Subkowy 0-5 Gwiazda Karsin 25 października, 14:00
Czarni Przemysław 0-0 Wisła Korzeniewo 25 października, 14:00
Radunia Stężyca 1-2 Chojniczanka II Chojnice 24 października, 15:00
Kornowscy Szarża Krojanty 3-2 Borowiak Czersk 24 października, 14:00
Grom Nowy Staw 7-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października, 11:00
w Malborku

Kolejka 12 - 31 października

Błękitni Stare Pole 3-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 października, 15:00
Borowiak Czersk 1-6 Grom Nowy Staw 28 października, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 0-0 Kornowscy Szarża Krojanty 27 października, 14:00
na stadionie Kolejarza
Wisła Korzeniewo 0-2 Radunia Stężyca 31 października, 14:00
Gwiazda Karsin 5-1 Czarni Przemysław 31 października, 11:00
Meteor Pinczyn 1-2 Orzeł Subkowy 31 października, 15:00
Sparta Kleszczewko 4-1 Piaski Wąglikowice 31 października, 14:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-7 Pomezania Malbork 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Piaski Wąglikowice 5-0 Jurand Lasowice Wielkie 7 listopada, 13:00
Orzeł Subkowy 2-1 Sparta Kleszczewko 8 listopada, 13:30
Czarni Przemysław 3-2 Meteor Pinczyn 8 listopada, 13:00
Radunia Stężyca 1-1 Gwiazda Karsin 7 listopada, 13:00
Kornowscy Szarża Krojanty 3-0 Wisła Korzeniewo 7 listopada, 13:00
Grom Nowy Staw 3-0 Chojniczanka II Chojnice 7 listopada, 12:00
w Malborku
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-0 Borowiak Czersk 7 listopada, 13:00
Błękitni Stare Pole 2-2 Pomezania Malbork 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Błękitni Stare Pole 0-3 Borowiak Czersk 11 listopada, 13:00
Chojniczanka II Chojnice 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada, 16:00
na boisku przy ul. Rzepakowej
Wisła Korzeniewo 0-3 Grom Nowy Staw 11 listopada, 14:00
Gwiazda Karsin 3-2 Kornowscy Szarża Krojanty 11 listopada, 13:00
Meteor Pinczyn 0-2 Radunia Stężyca 11 listopada, 13:30
Sparta Kleszczewko 4-1 Czarni Przemysław 11 listopada, 14:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-3 Orzeł Subkowy 11 listopada, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Pomezania Malbork 10-0 Piaski Wąglikowice 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Piaski Wąglikowice 2-2 Błękitni Stare Pole 14 listopada, 13:00
Orzeł Subkowy 1-4 Pomezania Malbork 15 listopada, 13:00
Czarni Przemysław 9-1 Jurand Lasowice Wielkie 15 listopada, 13:00
Radunia Stężyca 0-1 Sparta Kleszczewko 14 listopada, 13:00
Kornowscy Szarża Krojanty 3-1 Meteor Pinczyn 15 listopada, 13:00
Grom Nowy Staw 1-1 Gwiazda Karsin 14 listopada, 12:00
w Malborku
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 Wisła Korzeniewo 14 listopada, 13:00
Borowiak Czersk 2-0 Chojniczanka II Chojnice 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Błękitni Stare Pole 2-2 Chojniczanka II Chojnice 19 marca, 12:00
Borowiak Czersk 4-1 Wisła Korzeniewo 20 marca, 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Gwiazda Karsin 19 marca, 14:00
Grom Nowy Staw 2-0 Meteor Pinczyn 19 marca, 15:00
w Malborku
Kornowscy Szarża Krojanty 1-4 Sparta Kleszczewko 20 marca, 13:00
Radunia Stężyca 2-0 Jurand Lasowice Wielkie 19 marca, 15:00
Czarni Przemysław 1-0 Pomezania Malbork 20 marca, 14:00
Orzeł Subkowy 3-0 Piaski Wąglikowice
(wo)

Kolejka 17 - 23 marca

Orzeł Subkowy 3-1 Błękitni Stare Pole 23 marca, 15:00
Piaski Wąglikowice 0-3 Czarni Przemysław
(wo)
Pomezania Malbork 3-0 Radunia Stężyca 26 marca, 15:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-2 Kornowscy Szarża Krojanty 23 marca, 15:30
Sparta Kleszczewko 0-1 Grom Nowy Staw 23 marca, 15:00
Meteor Pinczyn 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 marca, 15:00
Gwiazda Karsin 3-2 Borowiak Czersk 23 marca, 15:00
Wisła Korzeniewo 0-7 Chojniczanka II Chojnice 26 marca, 14:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Błękitni Stare Pole 2-2 Wisła Korzeniewo 2 kwietnia, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 2-1 Gwiazda Karsin 3 kwietnia, 16:00
na boisku przy ul. Rzepakowej
Borowiak Czersk 1-1 Meteor Pinczyn 3 kwietnia, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-2 Sparta Kleszczewko 2 kwietnia, 16:00
Grom Nowy Staw 7-0 Jurand Lasowice Wielkie 2 kwietnia, 15:00
w Malborku
Kornowscy Szarża Krojanty 2-4 Pomezania Malbork 3 kwietnia, 13:00
Radunia Stężyca 3-0 Piaski Wąglikowice
(wo)
Czarni Przemysław 3-3 Orzeł Subkowy 3 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Grom Nowy Staw 0-0 Pomezania Malbork 9 kwietnia, 15:00
w Malborku; Grom gospodarzem
Czarni Przemysław 1-3 Błękitni Stare Pole 10 kwietnia, 14:00
Orzeł Subkowy 3-2 Radunia Stężyca 9 kwietnia, 16:00
Piaski Wąglikowice 0-3 Kornowscy Szarża Krojanty
(wo)
Jurand Lasowice Wielkie 0-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 kwietnia, 15:00
Sparta Kleszczewko 4-1 Borowiak Czersk 9 kwietnia, 14:00
Meteor Pinczyn 0-4 Chojniczanka II Chojnice 9 kwietnia, 16:00
Gwiazda Karsin 3-1 Wisła Korzeniewo 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Błękitni Stare Pole 2-1 Gwiazda Karsin 16 kwietnia, 11:00
Wisła Korzeniewo 0-5 Meteor Pinczyn 16 kwietnia, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 2-1 Sparta Kleszczewko 16 kwietnia, 16:00
na boisku przy ul. Rzepakowej
Borowiak Czersk 2-0 Jurand Lasowice Wielkie 17 kwietnia, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-2 Pomezania Malbork 16 kwietnia, 16:00
Grom Nowy Staw 3-0 Piaski Wąglikowice
(wo)
Kornowscy Szarża Krojanty 4-1 Orzeł Subkowy 17 kwietnia, 13:00
Radunia Stężyca 1-0 Czarni Przemysław 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Grom Nowy Staw 7-1 Orzeł Subkowy 23 kwietnia, 15:00
w Malborku
Radunia Stężyca 2-0 Błękitni Stare Pole 23 kwietnia, 16:00
Czarni Przemysław 0-3 Kornowscy Szarża Krojanty 24 kwietnia, 14:00
Piaski Wąglikowice 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
(wo)
Pomezania Malbork 11-0 Borowiak Czersk 23 kwietnia, 20:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-4 Chojniczanka II Chojnice 23 kwietnia, 15:00
Sparta Kleszczewko 0-0 Wisła Korzeniewo 23 kwietnia, 14:00
Meteor Pinczyn 1-1 Gwiazda Karsin 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Błękitni Stare Pole 3-1 Meteor Pinczyn 30 kwietnia, 11:00
Gwiazda Karsin 3-0 Sparta Kleszczewko 3 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-6
Wisła Korzeniewo 3-0 Jurand Lasowice Wielkie 30 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
Chojniczanka II Chojnice 5-0 Pomezania Malbork 1 maja, 11:00
na boisku przy ul. Rzepakowej
Borowiak Czersk 3-0 Piaski Wąglikowice
(wo)
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Orzeł Subkowy 30 kwietnia, 16:00
Grom Nowy Staw 5-2 Czarni Przemysław 30 kwietnia, 15:00
w Malborku
Kornowscy Szarża Krojanty 0-3 Radunia Stężyca 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Grom Nowy Staw 4-0 Radunia Stężyca 7 maja, 15:00
w Malborku
Kornowscy Szarża Krojanty 1-2 Błękitni Stare Pole 7 maja, 16:00
Czarni Przemysław 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 maja, 15:00
Orzeł Subkowy 0-2 Borowiak Czersk 7 maja, 16:00
Piaski Wąglikowice 0-3 Chojniczanka II Chojnice
(wo)
Pomezania Malbork 1-0 Wisła Korzeniewo 7 maja, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 2-2 Gwiazda Karsin 7 maja, 15:00
Sparta Kleszczewko 0-0 Meteor Pinczyn 7 maja, 14:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Błękitni Stare Pole 2-2 Sparta Kleszczewko 14 maja, 16:00
Meteor Pinczyn 2-0 Jurand Lasowice Wielkie 14 maja, 16:00
Gwiazda Karsin 1-1 Pomezania Malbork 14 maja, 11:00
Wisła Korzeniewo 3-0 Piaski Wąglikowice
(wo)
Chojniczanka II Chojnice 2-0 Orzeł Subkowy 14 maja, 17:00
Borowiak Czersk 5-1 Czarni Przemysław 15 maja, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-0 Radunia Stężyca 14 maja, 17:00
Grom Nowy Staw 3-2 Kornowscy Szarża Krojanty 14 maja, 15:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Grom Nowy Staw 0-1 Błękitni Stare Pole 21 maja, 15:00
Kornowscy Szarża Krojanty 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 maja, 11:00
Radunia Stężyca 3-0 Borowiak Czersk 21 maja, 17:00
Czarni Przemysław 2-1 Chojniczanka II Chojnice 21 maja, 16:00
Orzeł Subkowy 2-1 Wisła Korzeniewo 21 maja, 16:00
Piaski Wąglikowice 0-3 Gwiazda Karsin
(wo)
Pomezania Malbork 3-1 Meteor Pinczyn 21 maja, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 0-4 Sparta Kleszczewko 21 maja, 15:00

Kolejka 26 - 25 maja

Błękitni Stare Pole 1-0 Jurand Lasowice Wielkie 25 maja, 15:00
Sparta Kleszczewko 0-0 Pomezania Malbork 25 maja, 15:00
Meteor Pinczyn 3-0 Piaski Wąglikowice
(wo)
Gwiazda Karsin 1-1 Orzeł Subkowy 25 maja, 17:00
Wisła Korzeniewo 1-2 Czarni Przemysław 25 maja, 17:00
Chojniczanka II Chojnice 6-0 Radunia Stężyca 25 maja, 16:00
Borowiak Czersk 4-0 Kornowscy Szarża Krojanty 25 maja, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-1 Grom Nowy Staw 25 maja, 17:30

Kolejka 27 - 28-29 maja

Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Błękitni Stare Pole 28 maja, 17:00
Grom Nowy Staw 2-0 Borowiak Czersk 28 maja, 15:00
Kornowscy Szarża Krojanty 0-1 Chojniczanka II Chojnice 28 maja, 17:00
Radunia Stężyca 1-2 Wisła Korzeniewo 28 maja, 17:00
Czarni Przemysław 2-0 Gwiazda Karsin 29 maja, 15:00
Orzeł Subkowy 0-1 Meteor Pinczyn 28 maja, 16:00
Piaski Wąglikowice 0-3 Sparta Kleszczewko
(wo)
Pomezania Malbork 7-0 Jurand Lasowice Wielkie 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Pomezania Malbork 1-0 Błękitni Stare Pole 4 czerwca, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 3-0 Piaski Wąglikowice
(wo)
Sparta Kleszczewko 4-1 Orzeł Subkowy 4 czerwca, 14:00
Meteor Pinczyn 3-0 Czarni Przemysław 4 czerwca, 16:00
Gwiazda Karsin 4-2 Radunia Stężyca 4 czerwca, 17:00
Wisła Korzeniewo 2-4 Kornowscy Szarża Krojanty 4 czerwca, 15:00
Chojniczanka II Chojnice 0-0 Grom Nowy Staw 4 czerwca, 16:00
Borowiak Czersk 3-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Borowiak Czersk 2-2 Błękitni Stare Pole 12 czerwca, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-1 Chojniczanka II Chojnice 11 czerwca, 17:00
Grom Nowy Staw 4-0 Wisła Korzeniewo 11 czerwca, 15:00
Kornowscy Szarża Krojanty 3-2 Gwiazda Karsin 11 czerwca, 15:00
Radunia Stężyca 3-3 Meteor Pinczyn 11 czerwca, 17:00
Czarni Przemysław 3-0 Sparta Kleszczewko 12 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Subkowy 10-1 Jurand Lasowice Wielkie 11 czerwca, 16:00
Piaski Wąglikowice 0-3 Pomezania Malbork
(wo)

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Błękitni Stare Pole 3-0 Piaski Wąglikowice
(wo)
Pomezania Malbork 5-3 Orzeł Subkowy 18 czerwca, 17:00
Jurand Lasowice Wielkie 2-11 Czarni Przemysław 18 czerwca, 17:00
Sparta Kleszczewko 3-0 Radunia Stężyca 18 czerwca, 17:00
Meteor Pinczyn 0-3 Kornowscy Szarża Krojanty 18 czerwca, 17:00
Gwiazda Karsin 2-4 Grom Nowy Staw 18 czerwca, 17:00
Wisła Korzeniewo 1-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 czerwca, 17:00
Chojniczanka II Chojnice 3-4 Borowiak Czersk 18 czerwca, 17:00

IV liga sportbazar.pl 2015/2016 (pomorska)

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Słupsk)

Klasa A 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk II)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk III)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas