[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Gdańsk III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wda Lipusz 26 64 21 1 4 90-31 12 0 1 59-13 9 1 3 31-18
2.  Tęcza Brusy 26 63 20 3 3 83-34 10 2 1 33-13 10 1 2 50-21 2 4 1 1 0 5-3
3.  Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 63 20 3 3 107-27 11 0 2 53-13 9 3 1 54-14 2 1 0 1 1 3-5
4.  Victoria Kaliska 26 53 17 2 7 76-34 11 0 2 41-15 6 2 5 35-19
5.  KS Skorzewo 26 46 14 4 8 74-48 6 3 4 37-26 8 1 4 37-22
6.  Kolejarz Chojnice 26 43 14 1 11 47-47 7 1 5 27-18 7 0 6 20-29
7.  Sławek Borzechowo 26 40 12 4 10 42-45 6 3 4 21-18 6 1 6 21-27
8.  LKP Nowa Karczma 26 36 11 3 12 53-80 6 1 6 31-51 5 2 6 22-29
9.  Wda Czarna Woda 26 33 9 6 11 27-46 7 1 5 14-20 2 5 6 13-26
10.  Czarni Piece 26 23 7 2 17 48-65 5 1 7 31-32 2 1 10 17-33
11.  Orzeł Gołubie 26 17 4 5 17 30-79 2 5 6 17-29 2 0 11 13-50 2 4 1 1 0 6-4
12.  Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 26 17 5 2 19 41-79 1 1 11 22-45 4 1 8 19-34 2 1 0 1 1 4-6
13.  Sokół Zblewo 26 12 3 3 20 29-83 3 1 9 15-32 0 2 11 14-51
14.  Ceramik Łubiana 26 16 5 1 20 17-66 3 1 9 8-30 2 0 11 9-36
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wda Lipusz    3-1 2-4 2-1 3-1 5-0 5-1 4-2 4-0 2-1 4-0 7-1 14-0 4-1 
 2 Tęcza Brusy2-1     1-1 3-1 1-1 4-2 3-0 2-0 2-0 3-2 3-0* 2-4 5-0 2-1 
 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański2-3 2-4     3-1 6-0 5-1 2-1 8-1 2-1 4-0 7-0 4-0 5-1 3-0* 
 4 Victoria Kaliska2-3 4-2 3-1     1-3 1-0 7-1 3-0 4-1 2-1 3-0 5-1 3-2 3-0* 
 5 KS Skorzewo2-4 3-5 2-2 1-5     4-1 1-2 3-0 1-1 2-2 7-1 3-2 5-1 3-0* 
 6 Kolejarz Chojnice1-2 0-3 0-3 0-1 6-2     2-1 1-1 5-0 5-0 3-1 2-1 2-0 0-3 
 7 Sławek Borzechowo4-0 2-2 0-5 3-3 0-1 0-1     1-1 2-0 2-1 2-1 0-1 3-1 2-1 
 8 LKP Nowa Karczma0-4 3-7 1-8 1-9 1-13 5-0 0-2     3-3 4-1 3-0* 3-2 2-1 5-1 
 9 Wda Czarna Woda1-1 0-3 0-8 1-0 1-0 0-1 1-3 2-1     0-2 1-0 2-1 1-0 4-0 
 10 Czarni Piece0-2 2-3 1-5 2-8 0-3* 3-4 3-1 1-2 1-1     8-1 4-0 3-2 3-0* 
 11 Orzeł Gołubie0-2 1-5 0-5 2-2 0-2 1-2 0-0 1-3 1-1 3-2     1-1 4-4 3-0* 
 12 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)2-5 1-7 1-1 0-3 2-3 0-3 3-4 2-4 1-2 3-5 3-5     3-1 1-2 
 13 Sokół Zblewo2-1 0-5 3-7 0-1 0-5 1-2 0-2 1-4 0-0 2-0 2-3 1-2     3-0* 
 14 Ceramik Łubiana0-3* 0-3* 0-4 1-0 1-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 4-1 0-3* 1-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Orzeł Gołubie 0-2 Wda Lipusz 22 sierpnia, 17:00
Wda Czarna Woda 4-0 Ceramik Łubiana 22 sierpnia, 17:00
Czarni Piece 4-0 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 23 sierpnia, 14:30
Kolejarz Chojnice 0-1 Victoria Kaliska 23 sierpnia, 14:00
Sokół Zblewo 0-5 Tęcza Brusy 22 sierpnia, 17:00
Sławek Borzechowo 0-1 KS Skorzewo 22 sierpnia, 18:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Beniaminek 03 Starogard Gdański 8-1 LKP Nowa Karczma 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Wda Lipusz 4-2 LKP Nowa Karczma 29 sierpnia, 17:00
KS Skorzewo 2-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 sierpnia, 17:00
Tęcza Brusy 3-0 Sławek Borzechowo 29 sierpnia, 17:00
Victoria Kaliska 3-2 Sokół Zblewo 29 sierpnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 0-3 Kolejarz Chojnice 30 sierpnia, 17:00
Ceramik Łubiana 1-0 Czarni Piece 29 sierpnia, 13:00
Orzeł Gołubie 1-1 Wda Czarna Woda 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Wda Czarna Woda 1-1 Wda Lipusz 5 września, 17:00
Czarni Piece 8-1 Orzeł Gołubie 5 września, 16:00
Kolejarz Chojnice 0-3 Ceramik Łubiana 5 września, 17:00
Sokół Zblewo 1-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 5 września, 17:00
Sławek Borzechowo 3-3 Victoria Kaliska 5 września, 17:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-4 Tęcza Brusy 5 września, 16:00
LKP Nowa Karczma 1-13 KS Skorzewo 6 września, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Wda Lipusz 3-1 KS Skorzewo 12 września, 15:00
Tęcza Brusy 2-0 LKP Nowa Karczma 12 września, 17:00
Victoria Kaliska 3-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-4 Sławek Borzechowo 12 września, 16:00
Ceramik Łubiana 1-1 Sokół Zblewo 12 września, 13:00
Orzeł Gołubie 1-2 Kolejarz Chojnice 13 września, 14:00
Wda Czarna Woda 0-2 Czarni Piece 12 września, 17:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Czarni Piece 0-2 Wda Lipusz 20 września, 14:30
Kolejarz Chojnice 5-0 Wda Czarna Woda 20 września, 14:00
Sokół Zblewo 2-3 Orzeł Gołubie 19 września, 17:00
Sławek Borzechowo 2-1 Ceramik Łubiana 19 września, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4-0 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 19 września, 16:00
LKP Nowa Karczma 1-9 Victoria Kaliska 19 września, 16:00
KS Skorzewo 3-5 Tęcza Brusy 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Wda Lipusz 3-1 Tęcza Brusy 27 września, 14:00
Victoria Kaliska 1-3 KS Skorzewo 26 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-4 LKP Nowa Karczma 26 września, 16:00
Ceramik Łubiana 0-4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 września, 11:00
Orzeł Gołubie 0-0 Sławek Borzechowo 27 września, 14:00
Wda Czarna Woda 1-0 Sokół Zblewo 26 września, 17:00
Czarni Piece 3-4 Kolejarz Chojnice 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Kolejarz Chojnice 1-2 Wda Lipusz 4 października, 13:00
Sokół Zblewo 2-0 Czarni Piece 3 października, 16:00
Sławek Borzechowo 2-0 Wda Czarna Woda 3 października, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 7-0 Orzeł Gołubie 3 października, 16:00
LKP Nowa Karczma 5-1 Ceramik Łubiana 3 października, 16:00
KS Skorzewo 3-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3 października, 16:00
Tęcza Brusy 3-1 Victoria Kaliska 3 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Wda Lipusz 2-1 Victoria Kaliska 10 października, 15:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-7 Tęcza Brusy 10 października, 15:30
Ceramik Łubiana 1-3 KS Skorzewo 10 października, 13:00
Orzeł Gołubie 1-3 LKP Nowa Karczma 11 października, 14:00
Wda Czarna Woda 0-8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 października, 16:00
Czarni Piece 3-1 Sławek Borzechowo 10 października, 16:00
Kolejarz Chojnice 2-0 Sokół Zblewo 10 października, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Sokół Zblewo 2-1 Wda Lipusz 17 października, 16:00
Sławek Borzechowo 0-1 Kolejarz Chojnice 17 października, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4-0 Czarni Piece 17 października, 15:00
LKP Nowa Karczma 3-3 Wda Czarna Woda 17 października, 16:00
KS Skorzewo 7-1 Orzeł Gołubie 17 października, 16:00
Tęcza Brusy 2-1 Ceramik Łubiana 17 października, 15:00
Victoria Kaliska 5-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 17 października, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Wda Lipusz 7-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 24 października, 14:00
Ceramik Łubiana 1-0 Victoria Kaliska 24 października, 13:00
Orzeł Gołubie 1-5 Tęcza Brusy 25 października, 14:00
Wda Czarna Woda 1-0 KS Skorzewo 24 października, 14:30
Czarni Piece 1-2 LKP Nowa Karczma 25 października, 14:30
Kolejarz Chojnice 0-3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 października, 14:00
Sokół Zblewo 0-2 Sławek Borzechowo 24 października, 16:00

Kolejka 11 - 31 października

Sławek Borzechowo 4-0 Wda Lipusz 31 października, 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5-1 Sokół Zblewo 28 października, 19:00
LKP Nowa Karczma 5-0 Kolejarz Chojnice 31 października, 14:00
KS Skorzewo 2-2 Czarni Piece 31 października, 14:00
Tęcza Brusy 2-0 Wda Czarna Woda 31 października, 14:00
Victoria Kaliska 3-0 Orzeł Gołubie 31 października, 14:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-2 Ceramik Łubiana 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Wda Lipusz 4-1 Ceramik Łubiana 7 listopada, 11:00
Orzeł Gołubie 1-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 8 listopada, 14:00
Wda Czarna Woda 1-0 Victoria Kaliska 7 listopada, 13:30
Czarni Piece 2-3 Tęcza Brusy 7 listopada, 14:00
Kolejarz Chojnice 6-2 KS Skorzewo 7 listopada, 14:00
Sokół Zblewo 1-4 LKP Nowa Karczma 7 listopada, 15:00
Sławek Borzechowo 0-5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-3 Wda Lipusz 15 listopada, 15:00
LKP Nowa Karczma 0-2 Sławek Borzechowo 15 listopada, 12:00
KS Skorzewo 5-1 Sokół Zblewo 14 listopada, 14:00
Tęcza Brusy 4-2 Kolejarz Chojnice 14 listopada, 14:00
Victoria Kaliska 2-1 Czarni Piece 14 listopada, 14:00
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-2 Wda Czarna Woda 14 listopada, 14:00
Ceramik Łubiana 4-1 Orzeł Gołubie 14 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Wda Lipusz 4-0 Orzeł Gołubie 3 kwietnia, 14:00
Ceramik Łubiana 0-3 Wda Czarna Woda
(wo)
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-5 Czarni Piece 3 kwietnia, 13:00
Victoria Kaliska 1-0 Kolejarz Chojnice 3 kwietnia, 11:00
Tęcza Brusy 5-0 Sokół Zblewo 2 kwietnia, 15:00
KS Skorzewo 1-2 Sławek Borzechowo 2 kwietnia, 16:00
LKP Nowa Karczma 1-8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

LKP Nowa Karczma 0-4 Wda Lipusz 9 kwietnia, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 6-0 KS Skorzewo 9 kwietnia, 16:00
Sławek Borzechowo 2-2 Tęcza Brusy 9 kwietnia, 16:00
Sokół Zblewo 0-1 Victoria Kaliska 9 kwietnia, 17:00
Kolejarz Chojnice 2-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 10 kwietnia, 14:00
w Krojantach
Czarni Piece 3-0 Ceramik Łubiana
(wo)
Wda Czarna Woda 1-0 Orzeł Gołubie 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Wda Lipusz 4-0 Wda Czarna Woda 16 kwietnia, 18:00
Orzeł Gołubie 3-2 Czarni Piece 17 kwietnia, 14:00
Ceramik Łubiana 0-3 Kolejarz Chojnice
(wo)
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-1 Sokół Zblewo 16 kwietnia, 16:00
Victoria Kaliska 7-1 Sławek Borzechowo 16 kwietnia, 17:00
Tęcza Brusy 1-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 kwietnia, 15:00
KS Skorzewo 3-0 LKP Nowa Karczma 16 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

KS Skorzewo 2-4 Wda Lipusz 22 kwietnia, 18:00
LKP Nowa Karczma 3-7 Tęcza Brusy 23 kwietnia, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-1 Victoria Kaliska 23 kwietnia, 17:00
Sławek Borzechowo 0-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 23 kwietnia, 17:00
Sokół Zblewo 3-0 Ceramik Łubiana
(wo)
Kolejarz Chojnice 3-1 Orzeł Gołubie 23 kwietnia, 16:00
w Krojantach
Czarni Piece 1-1 Wda Czarna Woda 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Wda Lipusz 2-1 Czarni Piece 30 kwietnia, 16:00
Wda Czarna Woda 0-1 Kolejarz Chojnice 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Gołubie 4-4 Sokół Zblewo 1 maja, 12:00
Ceramik Łubiana 0-3 Sławek Borzechowo
(wo)
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 1-1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 kwietnia, 16:00
Victoria Kaliska 3-0 LKP Nowa Karczma 1 maja, 11:00
Tęcza Brusy 1-1 KS Skorzewo 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Tęcza Brusy 2-1 Wda Lipusz 7 maja, 17:00
KS Skorzewo 1-5 Victoria Kaliska 7 maja, 14:00
LKP Nowa Karczma 3-2 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 7 maja, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-0 Ceramik Łubiana
(wo)
Sławek Borzechowo 2-1 Orzeł Gołubie 7 maja, 17:00
Sokół Zblewo 0-0 Wda Czarna Woda 7 maja, 17:00
Kolejarz Chojnice 5-0 Czarni Piece 8 maja, 14:00
na boisku przy ul. Rzepakowej

Kolejka 20 - 14-15 maja

Wda Lipusz 5-0 Kolejarz Chojnice 14 maja, 16:00
Czarni Piece 3-2 Sokół Zblewo 14 maja, 15:00
Wda Czarna Woda 1-3 Sławek Borzechowo 14 maja, 17:00
Orzeł Gołubie 0-5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 maja, 14:00
Ceramik Łubiana 0-3 LKP Nowa Karczma
(wo)
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-3 KS Skorzewo 14 maja, 16:00
Victoria Kaliska 4-2 Tęcza Brusy 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Victoria Kaliska 2-3 Wda Lipusz 21 maja, 17:00
Tęcza Brusy 2-4 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 21 maja, 17:00
KS Skorzewo 3-0 Ceramik Łubiana
(wo)
LKP Nowa Karczma 3-0 Orzeł Gołubie 22 maja, 15:00
(wo)
nie odbył się
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1 Wda Czarna Woda 21 maja, 18:00
Sławek Borzechowo 2-1 Czarni Piece 21 maja, 17:00
Sokół Zblewo 1-2 Kolejarz Chojnice 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25 maja

Wda Lipusz 14-0 Sokół Zblewo 25 maja, 18:00
Kolejarz Chojnice 2-1 Sławek Borzechowo 25 maja, 17:00
Czarni Piece 1-5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 maja, 18:30
Wda Czarna Woda 2-1 LKP Nowa Karczma 25 maja, 17:00
Orzeł Gołubie 0-2 KS Skorzewo 25 maja, 18:00
Ceramik Łubiana 0-3 Tęcza Brusy
(wo)
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 0-3 Victoria Kaliska 25 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 2-5 Wda Lipusz 28 maja, 16:00
Victoria Kaliska 3-0 Ceramik Łubiana
(wo)
Tęcza Brusy 3-0 Orzeł Gołubie 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Skorzewo 1-1 Wda Czarna Woda 28 maja, 14:00
LKP Nowa Karczma 4-1 Czarni Piece 1 czerwca, 19:15
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5-1 Kolejarz Chojnice 28 maja, 17:00
Sławek Borzechowo 3-1 Sokół Zblewo 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Wda Lipusz 5-1 Sławek Borzechowo 4 czerwca, 16:00
Sokół Zblewo 3-7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 czerwca, 18:00
Kolejarz Chojnice 1-1 LKP Nowa Karczma 4 czerwca, 17:00
Czarni Piece 0-3 KS Skorzewo 4 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Wda Czarna Woda 0-3 Tęcza Brusy 4 czerwca, 17:00
Orzeł Gołubie 2-2 Victoria Kaliska 5 czerwca, 14:00
Ceramik Łubiana 0-3 Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
(wo)

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Ceramik Łubiana 0-3 Wda Lipusz
(wo)
Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 3-5 Orzeł Gołubie 11 czerwca, 16:00
Victoria Kaliska 4-1 Wda Czarna Woda 11 czerwca, 17:00
Tęcza Brusy 3-2 Czarni Piece 11 czerwca, 16:00
KS Skorzewo 4-1 Kolejarz Chojnice 11 czerwca, 14:00
LKP Nowa Karczma 2-1 Sokół Zblewo 11 czerwca, 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1 Sławek Borzechowo 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Wda Lipusz 2-4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 czerwca, 13:00
Sławek Borzechowo 1-1 LKP Nowa Karczma 19 czerwca, 13:00
Sokół Zblewo 0-5 KS Skorzewo 19 czerwca, 13:00
Kolejarz Chojnice 0-3 Tęcza Brusy 19 czerwca, 13:00
Czarni Piece 2-8 Victoria Kaliska 19 czerwca, 13:00
Wda Czarna Woda 2-1 Czarni Ostrowite (k. Chojnic) 19 czerwca, 13:00
Orzeł Gołubie 3-0 Ceramik Łubiana
(wo)

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk II)

Klasa A 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk II)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk IV)

Klasa B 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk II)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk III)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk IV)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk V)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas