[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Gdańsk IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Sulmin 20 48 15 3 2 72-24 9 1 0 53-11 6 2 2 19-13 2 4 1 1 0 3-2
2.  Orzeł Straszyn 20 48 15 3 2 69-15 8 0 2 41-10 7 3 0 28-5 2 1 0 1 1 2-3
3.  Wierzyca Stara Kiszewa 20 44 14 2 4 54-27 8 0 2 32-10 6 2 2 22-17
4.  Santana Wielki Klincz 20 41 13 2 5 50-15 8 1 1 28-5 5 1 4 22-10
5.  Słupia Sulęczyno 20 30 9 3 8 48-34 6 1 3 30-13 3 2 5 18-21
6.  GKS Trąbki Wielkie 20 26 8 2 10 37-55 4 1 5 22-26 4 1 5 15-29
7.  Gryf Goręczyno 20 23 6 5 9 40-40 3 3 4 23-16 3 2 5 17-24
8.  FC Gowidlino 20 18 4 6 10 34-56 3 4 3 19-22 1 2 7 15-34
9.  Huragan Nowe Polaszki 20 14 3 5 12 19-58 2 3 5 11-25 1 2 7 8-33
10.  Olimp Mierzeszyn 20 11 3 2 15 25-77 2 2 6 14-26 1 0 9 11-51
11.  GTS Przywidz 20 9 2 3 15 36-83 1 2 7 17-30 1 1 8 19-53
Kaliszanka Dziemiany wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 KS Sulmin    2-2 5-1 3-1 4-3 5-0 5-1 7-0 5-0 10-0 7-3 
 2 Orzeł Straszyn0-1     3-4 2-0 3-2 7-0 3-1 4-0 7-2 7-0 5-0 
 3 Wierzyca Stara Kiszewa1-2 1-4     2-1 3-1 8-0 3-1 3-0 3-0 4-0 4-1 
 4 Santana Wielki Klincz3-1 0-1 0-0     2-1 4-0 3-0 4-2 3-0* 3-0 6-0* 
 5 Słupia Sulęczyno2-1 0-3 0-1 1-0     1-3 5-2 2-2 3-0 6-1 10-0 
 6 GKS Trąbki Wielkie0-1 0-2 5-2 0-8 1-1     0-3 3-6 4-0 2-1 7-2 
 7 Gryf Goręczyno1-2 1-1 1-4 0-2 1-2 0-0     4-2 1-1 9-0 5-2 
 8 FC Gowidlino1-1 0-3 1-4 1-1 0-0 1-4 2-2     5-1 3-2 5-4 
 9 Huragan Nowe Polaszki0-4 0-8 2-2 0-3* 1-3 2-1 1-2 0-0     3-0* 2-2 
 10 Olimp Mierzeszyn4-5 0-3 0-1 0-3 4-2 0-4 1-1 2-1 1-1     2-5 
 11 GTS Przywidz1-1 1-1 0-3 1-3 2-3 1-3 1-4 5-2 1-3 4-7     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: KS Sulmin.
 
Wierzyca Stara Kiszewa 3-0 FC Gowidlino 30 sierpnia, 17:30
w Łubianie
Słupia Sulęczyno 1-3 GKS Trąbki Wielkie 30 sierpnia, 14:00
Santana Wielki Klincz 3-0 Gryf Goręczyno 30 sierpnia, 14:00
w Małym Klinczu
Orzeł Straszyn 5-0 GTS Przywidz 30 sierpnia, 13:00
Olimp Mierzeszyn 1-1 Huragan Nowe Polaszki 30 sierpnia, 15:00
w Domachowie

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: FC Gowidlino.
 
Huragan Nowe Polaszki 0-4 KS Sulmin 5 września, 17:00
GTS Przywidz 4-7 Olimp Mierzeszyn 5 września, 17:00
Gryf Goręczyno 1-1 Orzeł Straszyn 5 września, 16:00
w Somoninie
GKS Trąbki Wielkie 0-8 Santana Wielki Klincz 5 września, 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 3-1 Słupia Sulęczyno 5 września, 16:30
w Łubianie

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Huragan Nowe Polaszki.
 
Słupia Sulęczyno 2-2 FC Gowidlino 13 września, 14:00
Santana Wielki Klincz 0-0 Wierzyca Stara Kiszewa 13 września, 14:00
w Małym Klinczu
Orzeł Straszyn 7-0 GKS Trąbki Wielkie 13 września, 13:00
Olimp Mierzeszyn 1-1 Gryf Goręczyno 12 września, 17:00
w Domachowie
KS Sulmin 7-3 GTS Przywidz 13 września, 18:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: GTS Przywidz.
 
FC Gowidlino 5-1 Huragan Nowe Polaszki 19 września, 16:00
Gryf Goręczyno 1-2 KS Sulmin 19 września, 16:00
w Somoninie
GKS Trąbki Wielkie 2-1 Olimp Mierzeszyn 19 września, 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 1-4 Orzeł Straszyn 19 września, 16:00
w Łubianie
Słupia Sulęczyno 1-0 Santana Wielki Klincz 20 września, 14:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: Gryf Goręczyno.
 
Santana Wielki Klincz 4-2 FC Gowidlino 27 września, 14:00
w Małym Klinczu
Orzeł Straszyn 3-2 Słupia Sulęczyno 27 września, 13:00
Olimp Mierzeszyn 0-1 Wierzyca Stara Kiszewa 27 września, 15:00
w Domachowie
KS Sulmin 5-0 GKS Trąbki Wielkie 26 września, 17:00
Huragan Nowe Polaszki 2-2 GTS Przywidz 26 września, 16:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: GKS Trąbki Wielkie.
 
FC Gowidlino 5-4 GTS Przywidz 3 października, 16:00
Gryf Goręczyno 1-1 Huragan Nowe Polaszki 3 października, 16:00
w Somoninie
Wierzyca Stara Kiszewa 1-2 KS Sulmin 3 października, 16:00
w Łubianie
Słupia Sulęczyno 6-1 Olimp Mierzeszyn 4 października, 14:00
Santana Wielki Klincz 0-1 Orzeł Straszyn 4 października, 14:00
w Małym Klinczu

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa.
 
Orzeł Straszyn 4-0 FC Gowidlino 11 października, 13:00
Olimp Mierzeszyn 0-3 Santana Wielki Klincz 11 października, 16:00
w Domachowie
KS Sulmin 4-3 Słupia Sulęczyno 10 października, 16:00
Huragan Nowe Polaszki 2-1 GKS Trąbki Wielkie 11 października, 15:00
GTS Przywidz 1-4 Gryf Goręczyno 10 października, 16:30

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Słupia Sulęczyno.
 
FC Gowidlino 2-2 Gryf Goręczyno 17 października, 16:00
GKS Trąbki Wielkie 7-2 GTS Przywidz 17 października, 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 3-0 Huragan Nowe Polaszki 17 października, 15:00
w Łubianie
Santana Wielki Klincz 3-1 KS Sulmin 18 października, 14:00
w Małym Klinczu
Orzeł Straszyn 7-0 Olimp Mierzeszyn 18 października, 13:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Santana Wielki Klincz.
 
Olimp Mierzeszyn 2-1 FC Gowidlino 25 października, 15:00
w Domachowie
KS Sulmin 2-2 Orzeł Straszyn 25 października, 14:00
Huragan Nowe Polaszki 1-3 Słupia Sulęczyno 24 października, 14:00
GTS Przywidz 0-3 Wierzyca Stara Kiszewa 24 października, 16:00
Gryf Goręczyno 0-0 GKS Trąbki Wielkie 24 października, 15:00
w Somoninie

Kolejka 10 - 31 października

Pauza: Orzeł Straszyn.
 
FC Gowidlino 1-4 GKS Trąbki Wielkie 31 października, 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 3-1 Gryf Goręczyno 31 października, 14:00
w Łubianie
Słupia Sulęczyno 10-0 GTS Przywidz 31 października, 14:00
Santana Wielki Klincz 3-0 Huragan Nowe Polaszki 31 października, 14:00
(wo)
w Małym Klinczu / goście nie dojechali
Olimp Mierzeszyn 4-5 KS Sulmin 31 października, 15:00
w Domachowie

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Olimp Mierzeszyn.
 
KS Sulmin 7-0 FC Gowidlino 8 listopada, 14:00
Huragan Nowe Polaszki 0-8 Orzeł Straszyn 7 listopada, 14:00
GTS Przywidz 1-3 Santana Wielki Klincz 8 listopada, 14:00
Gryf Goręczyno 1-2 Słupia Sulęczyno 7 listopada, 15:00
w Somoninie
GKS Trąbki Wielkie 5-2 Wierzyca Stara Kiszewa 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Pauza: KS Sulmin.
 
FC Gowidlino 1-4 Wierzyca Stara Kiszewa 16 kwietnia, 11:00
GKS Trąbki Wielkie 1-1 Słupia Sulęczyno 17 kwietnia, 14:00
Gryf Goręczyno 0-2 Santana Wielki Klincz 16 kwietnia, 16:00
w Somoninie
GTS Przywidz 1-1 Orzeł Straszyn 16 kwietnia, 17:00
Huragan Nowe Polaszki 3-0 Olimp Mierzeszyn 17 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 13 - 23-24 kwietnia

Pauza: FC Gowidlino.
 
KS Sulmin 5-0 Huragan Nowe Polaszki 23 kwietnia, 16:00
Olimp Mierzeszyn 2-5 GTS Przywidz 23 kwietnia, 16:00
w Domachowie
Orzeł Straszyn 3-1 Gryf Goręczyno 24 kwietnia, 13:00
Santana Wielki Klincz 4-0 GKS Trąbki Wielkie 24 kwietnia, 14:00
w Małym Klinczu
Słupia Sulęczyno 0-1 Wierzyca Stara Kiszewa 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Huragan Nowe Polaszki.
 
FC Gowidlino 0-0 Słupia Sulęczyno 30 kwietnia, 17:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2-1 Santana Wielki Klincz 30 kwietnia, 16:00
GKS Trąbki Wielkie 0-2 Orzeł Straszyn 30 kwietnia, 15:00
Gryf Goręczyno 9-0 Olimp Mierzeszyn 30 kwietnia, 11:00
w Somoninie
GTS Przywidz 1-1 KS Sulmin 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 7-8 maja

Pauza: GTS Przywidz.
 
Huragan Nowe Polaszki 0-0 FC Gowidlino 7 maja, 15:00
KS Sulmin 5-1 Gryf Goręczyno 7 maja, 16:00
Olimp Mierzeszyn 0-4 GKS Trąbki Wielkie 8 maja, 14:00
w Domachowie
Orzeł Straszyn 3-4 Wierzyca Stara Kiszewa 8 maja, 13:00
Santana Wielki Klincz 2-1 Słupia Sulęczyno 8 maja, 14:00
w Małym Klinczu

Kolejka 16 - 14-15 maja

Pauza: Gryf Goręczyno.
 
FC Gowidlino 1-1 Santana Wielki Klincz 14 maja, 17:00
Słupia Sulęczyno 0-3 Orzeł Straszyn 14 maja, 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 4-0 Olimp Mierzeszyn 14 maja, 16:00
GKS Trąbki Wielkie 0-1 KS Sulmin 14 maja, 16:00
GTS Przywidz 1-3 Huragan Nowe Polaszki 14 maja, 17:00

Kolejka 17 - 21-22 maja

Pauza: GKS Trąbki Wielkie.
 
GTS Przywidz 5-2 FC Gowidlino 21 maja, 17:00
Huragan Nowe Polaszki 1-2 Gryf Goręczyno 21 maja, 17:00
KS Sulmin 5-1 Wierzyca Stara Kiszewa 21 maja, 16:00
Olimp Mierzeszyn 4-2 Słupia Sulęczyno 22 maja, 14:00
Orzeł Straszyn 2-0 Santana Wielki Klincz 22 maja, 13:00

Kolejka 18 - 25 maja

Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa.
 
FC Gowidlino 0-3 Orzeł Straszyn 25 maja, 17:00
Santana Wielki Klincz 3-0 Olimp Mierzeszyn 25 maja, 16:00
Słupia Sulęczyno 2-1 KS Sulmin 25 maja, 17:00
GKS Trąbki Wielkie 4-0 Huragan Nowe Polaszki 25 maja, 17:00
Gryf Goręczyno 5-2 GTS Przywidz 25 maja, 18:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: Słupia Sulęczyno.
 
Gryf Goręczyno 4-2 FC Gowidlino 28 maja, 16:00
GTS Przywidz 1-3 GKS Trąbki Wielkie 28 maja, 17:00
Huragan Nowe Polaszki 2-2 Wierzyca Stara Kiszewa 29 maja, 14:00
KS Sulmin 3-1 Santana Wielki Klincz 28 maja, 16:00
Olimp Mierzeszyn 0-3 Orzeł Straszyn 28 maja, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Santana Wielki Klincz.
 
FC Gowidlino 3-2 Olimp Mierzeszyn 4 czerwca, 17:00
Orzeł Straszyn 0-1 KS Sulmin 5 czerwca, 13:00
Słupia Sulęczyno 3-0 Huragan Nowe Polaszki 5 czerwca, 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa 4-1 GTS Przywidz 5 czerwca, 16:00
GKS Trąbki Wielkie 0-3 Gryf Goręczyno 5 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Pauza: Orzeł Straszyn.
 
GKS Trąbki Wielkie 3-6 FC Gowidlino 11 czerwca, 15:00
Gryf Goręczyno 1-4 Wierzyca Stara Kiszewa 11 czerwca, 16:00
GTS Przywidz 2-3 Słupia Sulęczyno 11 czerwca, 17:00
Huragan Nowe Polaszki 0-3 Santana Wielki Klincz 11 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
KS Sulmin 10-0 Olimp Mierzeszyn 11 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Pauza: Olimp Mierzeszyn.
 
FC Gowidlino 1-1 KS Sulmin 19 czerwca, 16:00
Orzeł Straszyn 7-2 Huragan Nowe Polaszki 19 czerwca, 16:00
Santana Wielki Klincz 6-0 GTS Przywidz 19 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 6-1
Słupia Sulęczyno 5-2 Gryf Goręczyno 19 czerwca, 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 8-0 GKS Trąbki Wielkie 19 czerwca, 16:00

Klasa A 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk II)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk III)

Klasa B 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk II)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk III)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk V)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas