[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Mściszewice 26 59 19 2 5 83-41 9 0 4 42-24 10 2 1 41-17
2.  EX Siedlce (Gdańsk) 26 58 19 1 6 87-37 11 1 1 45-11 8 0 5 42-26
3.  Gedania II Gdańsk 26 56 18 2 6 90-44 11 1 1 55-21 7 1 5 35-23
4.  LZS Więckowy 26 42 13 3 10 87-66 6 0 7 46-34 7 3 3 41-32 2 6 2 0 0 12-2
5.  GLKS Różyny 26 42 13 3 10 70-61 7 1 5 40-29 6 2 5 30-32 2 0 0 0 2 2-12
6.  Korona Cedry Małe 26 41 12 5 9 53-43 7 3 3 31-19 5 2 6 22-24
7.  Wietcisa Skarszewy 26 40 13 1 12 61-53 8 0 5 35-20 5 1 7 26-33
8.  Osiczanka Osice 26 38 11 5 10 46-48 7 3 3 26-20 4 2 7 20-28
9.  GTS Rusocin 26 34 10 4 12 42-54 4 3 6 16-23 6 1 6 26-31
10.  GKS Żukowo 26 31 9 4 13 54-64 4 3 6 33-34 5 1 7 21-30
11.  GKS II Kolbudy 26 28 7 7 12 39-56 4 5 4 21-25 3 2 8 18-31
12.  Amigo Przyjaźń 26 25 7 4 15 37-59 5 1 7 21-25 2 3 8 16-34
13.  Wisła Długie Pole 26 18 4 6 16 35-76 3 2 8 19-36 1 4 8 16-40
14.  Wisła Steblewo 26 10 3 1 22 40-122 1 1 11 22-51 2 0 11 18-71

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Mściszewice    0-3* 3-1 2-5 2-3 4-2 3-2 4-1 3-2 2-0 5-1 1-2 5-0 8-2 
 2 EX Siedlce (Gdańsk)0-3*     4-2 3-0 2-1 3-0 4-2 3-0 3-0 7-0 1-0 4-2 1-1 10-0 
 3 Gedania II Gdańsk4-1 1-5     10-3 6-3 4-1 9-0 4-1 6-1 4-2 1-1 1-0 3-2 2-1 
 4 LZS Więckowy0-4 2-3 1-7     7-2 1-2 0-2 2-0 3-1 2-5 3-4 2-0 11-2 12-2 
 5 GLKS Różyny1-4 6-2 1-3 0-5     3-1 3-2 3-3 4-0 1-2 0-2 4-1 5-2 9-2 
 6 Korona Cedry Małe1-1 4-2 3-2 2-3 2-2     4-1 0-1 4-2 2-2 1-2 5-1 1-0 2-0 
 7 Wietcisa Skarszewy1-2 3-0 0-4 1-2 3-4 3-1     4-0 1-2 4-1 4-3 4-0 2-0 5-1 
 8 Osiczanka Osice2-2 1-0 2-1 5-5 2-1 1-4 2-3     0-0 2-0 3-0 4-0 2-0 0-4 
 9 GTS Rusocin0-3 2-1 1-2 3-2 0-3 1-3 0-2 3-0     1-4 1-1 0-0 1-1 3-1 
 10 GKS Żukowo2-3 4-6 2-1 0-7 2-2 1-1 2-5 2-3 1-3     2-0 2-1 2-2 11-0 
 11 GKS II Kolbudy2-5 0-6* 1-1 2-2 3-1 0-0 1-0 0-2 1-2 3-0     3-3 2-2 3-1 
 12 Amigo Przyjaźń0-1 2-5 2-4 0-1 1-3 2-1 3-2 1-1 1-3 2-0 3-1     3-1 1-2 
 13 Wisła Długie Pole2-8 0-6 2-4 1-1 0-2 0-2 2-2 1-0 2-4 0-1 2-0 2-4     5-2 
 14 Wisła Steblewo2-4 1-3 1-3 3-5 2-3 1-4 0-3* 1-8 2-6 0-4* 5-3 2-2 2-3     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

GLKS Różyny 4-1 Amigo Przyjaźń 23 sierpnia, 17:00
GKS Żukowo 4-6 EX Siedlce (Gdańsk) 22 sierpnia, 11:00
KS Mściszewice 3-1 Gedania II Gdańsk 22 sierpnia, 11:00
LZS Więckowy 3-4 GKS II Kolbudy 23 sierpnia, 11:00
w Skarszewach
Osiczanka Osice 2-0 Wisła Długie Pole 23 sierpnia, 16:00
Wietcisa Skarszewy 5-1 Wisła Steblewo 22 sierpnia, 16:00
Korona Cedry Małe 4-2 GTS Rusocin 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Amigo Przyjaźń 1-3 GTS Rusocin 30 sierpnia, 13:00
Wisła Steblewo 1-4 Korona Cedry Małe 29 sierpnia, 17:00
Wisła Długie Pole 2-2 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia, 16:00
GKS II Kolbudy 0-2 Osiczanka Osice 30 sierpnia, 17:00
Gedania II Gdańsk 10-3 LZS Więckowy 30 sierpnia, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 0-3 KS Mściszewice 29 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku przy ul. Smoleńskiej / na boisku 1-0
GLKS Różyny 1-2 GKS Żukowo 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

GKS Żukowo 2-1 Amigo Przyjaźń 5 września, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
KS Mściszewice 2-3 GLKS Różyny 6 września, 14:00
LZS Więckowy 2-3 EX Siedlce (Gdańsk) 6 września, 11:00
w Skarszewach
Osiczanka Osice 2-1 Gedania II Gdańsk 6 września, 17:00
Wietcisa Skarszewy 4-3 GKS II Kolbudy 5 września, 16:00
Korona Cedry Małe 1-0 Wisła Długie Pole 5 września, 17:00
GTS Rusocin 3-1 Wisła Steblewo 6 września, 14:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Amigo Przyjaźń 1-2 Wisła Steblewo 13 września, 13:00
Wisła Długie Pole 2-4 GTS Rusocin 12 września, 16:00
GKS II Kolbudy 0-0 Korona Cedry Małe 13 września, 16:00
Gedania II Gdańsk 9-0 Wietcisa Skarszewy 12 września, 14:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-0 Osiczanka Osice 12 września, 16:00
na boisku przy ul. Smoleńskiej
GLKS Różyny 0-5 LZS Więckowy 13 września, 17:00
GKS Żukowo 2-3 KS Mściszewice 12 września, 11:00

Kolejka 5 - 19-20 września

KS Mściszewice 1-2 Amigo Przyjaźń 20 września, 14:00
LZS Więckowy 2-5 GKS Żukowo 20 września, 16:00
w Skarszewach
Osiczanka Osice 2-1 GLKS Różyny 19 września, 17:00
Wietcisa Skarszewy 3-0 EX Siedlce (Gdańsk) 19 września, 16:00
Korona Cedry Małe 3-2 Gedania II Gdańsk 19 września, 15:00
GTS Rusocin 1-1 GKS II Kolbudy 19 września, 16:00
Wisła Steblewo 2-3 Wisła Długie Pole 19 września, 17:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Amigo Przyjaźń 3-1 Wisła Długie Pole 27 września, 13:00
GKS II Kolbudy 3-1 Wisła Steblewo 27 września, 16:00
Gedania II Gdańsk 6-1 GTS Rusocin 27 września, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-0 Korona Cedry Małe 26 września, 16:00
na boisku przy ul. Smoleńskiej
GLKS Różyny 3-2 Wietcisa Skarszewy 26 września, 16:00
GKS Żukowo 2-3 Osiczanka Osice 26 września, 11:00
KS Mściszewice 2-5 LZS Więckowy 27 września, 14:00

Kolejka 7 - 3-4 października

LZS Więckowy 2-0 Amigo Przyjaźń 4 października, 15:00
w Skarszewach
Osiczanka Osice 2-2 KS Mściszewice 4 października, 15:00
Wietcisa Skarszewy 4-1 GKS Żukowo 3 października, 15:00
Korona Cedry Małe 2-2 GLKS Różyny 3 października, 14:00
GTS Rusocin 2-1 EX Siedlce (Gdańsk) 3 października, 16:00
Wisła Steblewo 1-3 Gedania II Gdańsk 3 października, 17:00
Wisła Długie Pole 2-0 GKS II Kolbudy 3 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Amigo Przyjaźń 3-1 GKS II Kolbudy 11 października, 13:00
Gedania II Gdańsk 3-2 Wisła Długie Pole 11 października, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 10-0 Wisła Steblewo 11 października, 13:00
na boisku przy ul. Smoleńskiej
GLKS Różyny 4-0 GTS Rusocin 10 października, 16:00
GKS Żukowo 1-1 Korona Cedry Małe 10 października, 11:00
KS Mściszewice 3-2 Wietcisa Skarszewy 11 października, 14:00
LZS Więckowy 2-0 Osiczanka Osice 10 października, 15:00
w Skarszewach / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 9 - 17-18 października

Osiczanka Osice 4-0 Amigo Przyjaźń 18 października, 15:00
Wietcisa Skarszewy 1-2 LZS Więckowy 17 października, 15:00
Korona Cedry Małe 1-1 KS Mściszewice 17 października, 14:00
GTS Rusocin 1-4 GKS Żukowo 18 października, 12:00
Wisła Steblewo 2-3 GLKS Różyny 17 października, 13:00
Wisła Długie Pole 0-6 EX Siedlce (Gdańsk) 17 października, 15:30
GKS II Kolbudy 1-1 Gedania II Gdańsk 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Amigo Przyjaźń 2-4 Gedania II Gdańsk 25 października, 13:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-0 GKS II Kolbudy 24 października, 15:00
na boisku przy ul. Smoleńskiej
GLKS Różyny 5-2 Wisła Długie Pole 25 października, 11:00
GKS Żukowo 11-0 Wisła Steblewo 24 października, 11:00
KS Mściszewice 3-2 GTS Rusocin 25 października, 14:00
LZS Więckowy 1-2 Korona Cedry Małe 24 października, 14:00
w Skarszewach
Osiczanka Osice 2-3 Wietcisa Skarszewy 25 października, 15:00

Kolejka 11 - 31 października

Wietcisa Skarszewy 4-0 Amigo Przyjaźń 31 października, 13:30
Korona Cedry Małe 0-1 Osiczanka Osice 31 października, 14:00
GTS Rusocin 3-2 LZS Więckowy 31 października, 14:00
Wisła Steblewo 2-4 KS Mściszewice 31 października, 14:30
Wisła Długie Pole 0-1 GKS Żukowo 31 października, 15:00
Gedania II Gdańsk 1-5 EX Siedlce (Gdańsk) 28 października, 15:30
GLKS Różyny 0-2 GKS II Kolbudy 31 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Amigo Przyjaźń 2-5 EX Siedlce (Gdańsk) 8 listopada, 13:00
GLKS Różyny 1-3 Gedania II Gdańsk 8 listopada, 11:00
GKS Żukowo 2-0 GKS II Kolbudy 7 listopada, 11:00
KS Mściszewice 5-0 Wisła Długie Pole 8 listopada, 14:00
LZS Więckowy 12-2 Wisła Steblewo 8 listopada, 11:00
w Skarszewach
Osiczanka Osice 0-0 GTS Rusocin 8 listopada, 13:00
Wietcisa Skarszewy 3-1 Korona Cedry Małe 7 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Korona Cedry Małe 5-1 Amigo Przyjaźń 14 listopada, 13:00
GTS Rusocin 0-2 Wietcisa Skarszewy 15 listopada, 12:00
Wisła Steblewo 1-8 Osiczanka Osice 15 listopada, 13:00
Wisła Długie Pole 1-1 LZS Więckowy 15 listopada, 13:30
GKS II Kolbudy 2-5 KS Mściszewice 15 listopada, 13:00
Gedania II Gdańsk 4-2 GKS Żukowo 14 listopada, 14:00
EX Siedlce (Gdańsk) 2-1 GLKS Różyny 14 listopada, 11:00
w Różynach; EX gospodarzem

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Amigo Przyjaźń 1-3 GLKS Różyny 3 kwietnia, 13:00
EX Siedlce (Gdańsk) 7-0 GKS Żukowo 2 kwietnia, 13:00
na stadionie Polonii
Gedania II Gdańsk 4-1 KS Mściszewice 2 kwietnia, 14:00
GKS II Kolbudy 2-2 LZS Więckowy 3 kwietnia, 16:00
Wisła Długie Pole 1-0 Osiczanka Osice 3 kwietnia, 15:00
Wisła Steblewo 0-3 Wietcisa Skarszewy 2 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
GTS Rusocin 1-3 Korona Cedry Małe 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

GTS Rusocin 0-0 Amigo Przyjaźń 10 kwietnia, 12:00
Korona Cedry Małe 2-0 Wisła Steblewo 9 kwietnia, 16:00
Wietcisa Skarszewy 2-0 Wisła Długie Pole 9 kwietnia, 17:00
Osiczanka Osice 3-0 GKS II Kolbudy 10 kwietnia, 16:00
LZS Więckowy 1-7 Gedania II Gdańsk 9 kwietnia, 15:00
w Starogardzie Gdańskim
KS Mściszewice 0-3 EX Siedlce (Gdańsk) 9 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-2
GKS Żukowo 2-2 GLKS Różyny 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Amigo Przyjaźń 2-0 GKS Żukowo 17 kwietnia, 13:00
GLKS Różyny 1-4 KS Mściszewice 16 kwietnia, 17:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-0 LZS Więckowy 17 kwietnia, 13:00
na stadionie Polonii
Gedania II Gdańsk 4-1 Osiczanka Osice 17 kwietnia, 14:00
GKS II Kolbudy 1-0 Wietcisa Skarszewy 17 kwietnia, 17:00
Wisła Długie Pole 0-2 Korona Cedry Małe 16 kwietnia, 16:00
Wisła Steblewo 2-6 GTS Rusocin 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Wisła Steblewo 2-2 Amigo Przyjaźń 23 kwietnia, 17:00
GTS Rusocin 1-1 Wisła Długie Pole 24 kwietnia, 12:00
Korona Cedry Małe 1-2 GKS II Kolbudy 23 kwietnia, 16:00
Wietcisa Skarszewy 0-4 Gedania II Gdańsk 23 kwietnia, 17:00
Osiczanka Osice 1-0 EX Siedlce (Gdańsk) 24 kwietnia, 13:00
LZS Więckowy 7-2 GLKS Różyny 24 kwietnia, 14:00
w Skarszewach
KS Mściszewice 2-0 GKS Żukowo 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Amigo Przyjaźń 0-1 KS Mściszewice 1 maja, 13:00
GKS Żukowo 0-7 LZS Więckowy 30 kwietnia, 11:00
GLKS Różyny 3-3 Osiczanka Osice 30 kwietnia, 17:00
EX Siedlce (Gdańsk) 4-2 Wietcisa Skarszewy 30 kwietnia, 16:30
na stadionie Polonii
Gedania II Gdańsk 4-1 Korona Cedry Małe 30 kwietnia, 14:00
GKS II Kolbudy 1-2 GTS Rusocin 30 kwietnia, 16:00
Wisła Długie Pole 5-2 Wisła Steblewo 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Wisła Długie Pole 2-4 Amigo Przyjaźń 7 maja, 16:00
Wisła Steblewo 5-3 GKS II Kolbudy 7 maja, 17:00
GTS Rusocin 1-2 Gedania II Gdańsk 7 maja, 17:00
Korona Cedry Małe 4-2 EX Siedlce (Gdańsk) 7 maja, 16:00
Wietcisa Skarszewy 3-4 GLKS Różyny 7 maja, 17:00
Osiczanka Osice 2-0 GKS Żukowo 7 maja, 17:30
LZS Więckowy 0-4 KS Mściszewice 8 maja, 14:00
w Skarszewach

Kolejka 20 - 14-15 maja

Amigo Przyjaźń 0-1 LZS Więckowy 15 maja, 13:00
KS Mściszewice 4-1 Osiczanka Osice 14 maja, 17:00
GKS Żukowo 2-5 Wietcisa Skarszewy 14 maja, 11:00
GLKS Różyny 3-1 Korona Cedry Małe 14 maja, 17:00
EX Siedlce (Gdańsk) 3-0 GTS Rusocin 14 maja, 16:00
Gedania II Gdańsk 2-1 Wisła Steblewo 14 maja, 14:00
GKS II Kolbudy 2-2 Wisła Długie Pole 15 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

GKS II Kolbudy 3-3 Amigo Przyjaźń 22 maja, 17:00
Wisła Długie Pole 2-4 Gedania II Gdańsk 21 maja, 16:00
Wisła Steblewo 1-3 EX Siedlce (Gdańsk) 21 maja, 17:00
GTS Rusocin 0-3 GLKS Różyny 22 maja, 12:00
Korona Cedry Małe 2-2 GKS Żukowo 21 maja, 16:00
Wietcisa Skarszewy 1-2 KS Mściszewice 21 maja, 17:00
Osiczanka Osice 5-5 LZS Więckowy 22 maja, 16:00

Kolejka 22 - 25 maja

Amigo Przyjaźń 1-1 Osiczanka Osice 25 maja, 18:00
LZS Więckowy 0-2 Wietcisa Skarszewy 25 maja, 17:00
KS Mściszewice 4-2 Korona Cedry Małe 25 maja, 18:00
GKS Żukowo 1-3 GTS Rusocin 25 maja, 18:00
GLKS Różyny 9-2 Wisła Steblewo 25 maja, 18:00
EX Siedlce (Gdańsk) 1-1 Wisła Długie Pole 26 maja, 11:00
Gedania II Gdańsk 1-1 GKS II Kolbudy 25 maja, 17:30

Kolejka 23 - 28-29 maja

Gedania II Gdańsk 1-0 Amigo Przyjaźń 28 maja, 16:00
GKS II Kolbudy 0-6 EX Siedlce (Gdańsk) 29 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-6
Wisła Długie Pole 0-2 GLKS Różyny 28 maja, 16:00
Wisła Steblewo 0-4 GKS Żukowo 28 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-4
GTS Rusocin 0-3 KS Mściszewice 29 maja, 12:00
Korona Cedry Małe 2-3 LZS Więckowy 28 maja, 16:00
Wietcisa Skarszewy 4-0 Osiczanka Osice 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

GKS II Kolbudy 3-1 GLKS Różyny 5 czerwca, 17:00
Amigo Przyjaźń 3-2 Wietcisa Skarszewy 4 czerwca, 17:00
Osiczanka Osice 1-4 Korona Cedry Małe 5 czerwca, 17:30
LZS Więckowy 3-1 GTS Rusocin 4 czerwca, 17:00
KS Mściszewice 8-2 Wisła Steblewo 5 czerwca, 14:00
GKS Żukowo 2-2 Wisła Długie Pole 4 czerwca, 11:00
EX Siedlce (Gdańsk) 4-2 Gedania II Gdańsk 4 czerwca, 17:30

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

EX Siedlce (Gdańsk) 4-2 Amigo Przyjaźń 11 czerwca, 12:00
Gedania II Gdańsk 6-3 GLKS Różyny 11 czerwca, 11:00
GKS II Kolbudy 3-0 GKS Żukowo 11 czerwca, 13:30
Wisła Długie Pole 2-8 KS Mściszewice 11 czerwca, 16:00
Wisła Steblewo 3-5 LZS Więckowy 11 czerwca, 17:00
GTS Rusocin 3-0 Osiczanka Osice 12 czerwca, 12:00
Korona Cedry Małe 4-1 Wietcisa Skarszewy 11 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Amigo Przyjaźń 2-1 Korona Cedry Małe 19 czerwca, 13:00
Wietcisa Skarszewy 1-2 GTS Rusocin 19 czerwca, 13:00
Osiczanka Osice 0-4 Wisła Steblewo 19 czerwca, 13:00
LZS Więckowy 11-2 Wisła Długie Pole 19 czerwca, 13:00
KS Mściszewice 5-1 GKS II Kolbudy 19 czerwca, 13:00
GKS Żukowo 2-1 Gedania II Gdańsk 19 czerwca, 13:00
GLKS Różyny 6-2 EX Siedlce (Gdańsk) 19 czerwca, 13:00

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk II)

Klasa A 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk III)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk IV)

Klasa B 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk II)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk III)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk IV)
Klasa B 2015/2016 (Gdańsk V)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas