[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Gdańsk IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Powiśle II Dzierzgoń 26 62 19 5 2 83-29 9 3 1 44-15 10 2 1 39-14
2.  Błękitni Kmiecin 26 49 15 4 7 71-36 6 3 4 28-20 9 1 3 43-16
3.  Delta Miłoradz 26 46 15 1 10 63-50 9 1 3 34-20 6 0 7 29-30
4.  Powiśle Stary Targ 26 43 14 1 11 77-59 9 0 4 41-28 5 1 7 36-31 2 6 2 0 0 6-2
5.  Rodło II Kwidzyn 26 43 13 4 9 56-50 8 1 4 28-21 5 3 5 28-29 2 0 0 0 2 2-6
6.  GDKiS Ostaszewo 26 41 12 5 9 59-42 8 1 4 30-18 4 4 5 29-24
7.  Spójnia Sadlinki 26 40 12 4 10 49-46 7 3 3 25-12 5 1 7 24-34
8.  Świt Radostowo 26 38 11 5 10 46-42 8 2 3 27-15 3 3 7 19-27
9.  LKS Waplewo Wielkie 26 35 10 5 11 58-54 6 4 3 30-23 4 1 8 28-31
10.  Okland Szprudowo 26 33 10 3 13 64-89 5 2 6 35-50 5 1 7 29-39
11.  Pogoń Prabuty 26 32 9 5 12 52-55 5 0 8 28-34 4 5 4 24-21
12.  Sobieski Gniew 26 27 7 6 13 38-61 5 4 4 26-26 2 2 9 12-35
13.  Korona Rywałd 26 16 5 1 20 49-107 3 0 10 34-53 2 1 10 15-54
14.  Olimpia Sztum 26 14 3 5 18 36-81 2 3 8 20-36 1 2 10 16-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Powiśle II Dzierzgoń    1-1 4-0 5-1 5-0 3-1 1-0 3-3 2-1 4-3 2-2 0-2 5-0 9-1 
 2 Błękitni Kmiecin1-2     2-3 2-2 3-3 2-2 0-1 3-0 1-6 1-0 2-0 4-0 6-1 1-0 
 3 Delta Miłoradz2-0 0-3     3-2 3-1 0-3 3-2 2-1 2-1 10-1 3-2 3-0 2-2 1-2 
 4 Powiśle Stary Targ2-4 4-2 3-2     3-1 1-5 0-3 2-1 5-4 3-1 2-4 6-0 7-1 3-0 
 5 Rodło II Kwidzyn0-6 0-3 3-0 1-3     3-2 4-1 4-0 3-1 1-2 1-1 3-0 2-1 3-1 
 6 GDKiS Ostaszewo0-0 1-3 4-1 1-2 0-4     7-3 2-0 2-1 2-0 1-3 4-0 3-1 3-0 
 7 Spójnia Sadlinki1-2 1-2 1-0 2-1 2-1 0-0     1-0 2-3 5-1 1-1 3-0 5-0 1-1 
 8 Świt Radostowo0-1 3-2 1-0 4-1 0-3 1-0 4-2     1-0 1-3 2-2 0-0 6-1 4-0 
 9 LKS Waplewo Wielkie2-2 1-0 3-0 2-1 2-2 1-2 1-5 1-1     2-2 1-4 3-2 6-1 5-1 
 10 Okland Szprudowo2-6 2-7 1-6 3-11 2-7 3-3 2-2 2-1 3-5     2-0 4-0 6-0 3-2 
 11 Pogoń Prabuty1-2 3-6 2-4 3-2 1-2 2-0 0-1 4-5 0-3* 4-2     2-1 0-3* 6-3 
 12 Sobieski Gniew0-3 0-4 1-4 2-1 6-1 2-2 4-2 1-1 2-1 0-2 1-1     5-2 2-2 
 13 Korona Rywałd3-10 0-5 3-6 3-5 0-1 1-5 8-0 2-4 6-0 2-6 1-3 1-5     4-3 
 14 Olimpia Sztum0-1 0-5 2-3 0-4 2-2 5-4 0-2 0-2 2-2 4-6 2-1 2-2 1-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

GDKiS Ostaszewo 2-0 Okland Szprudowo 23 sierpnia, 14:00
Powiśle Stary Targ 5-4 LKS Waplewo Wielkie 22 sierpnia, 15:00
Sobieski Gniew 4-2 Spójnia Sadlinki 23 sierpnia, 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 5-0 Rodło II Kwidzyn 22 sierpnia, 16:00
w Starym Mieście
Świt Radostowo 4-0 Olimpia Sztum 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Kmiecin 6-1 Korona Rywałd 22 sierpnia, 16:00
Delta Miłoradz 3-2 Pogoń Prabuty 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Okland Szprudowo 2-0 Pogoń Prabuty 30 sierpnia, 17:00
w Gniewie
Korona Rywałd 3-6 Delta Miłoradz 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Sztum 0-5 Błękitni Kmiecin 29 sierpnia, 17:00
Rodło II Kwidzyn 4-0 Świt Radostowo 29 sierpnia, 16:00
Spójnia Sadlinki 1-2 Powiśle II Dzierzgoń 29 sierpnia, 12:00
LKS Waplewo Wielkie 3-2 Sobieski Gniew 29 sierpnia, 17:00
GDKiS Ostaszewo 1-2 Powiśle Stary Targ 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Powiśle Stary Targ 3-1 Okland Szprudowo 5 września, 15:00
Sobieski Gniew 2-2 GDKiS Ostaszewo 6 września, 18:00
Powiśle II Dzierzgoń 2-1 LKS Waplewo Wielkie 5 września, 16:00
w Starym Mieście
Świt Radostowo 4-2 Spójnia Sadlinki 6 września, 16:00
Błękitni Kmiecin 3-3 Rodło II Kwidzyn 5 września, 15:00
Delta Miłoradz 1-2 Olimpia Sztum 5 września, 17:00
Pogoń Prabuty 0-3 Korona Rywałd 5 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-0

Kolejka 4 - 12-13 września

Okland Szprudowo 6-0 Korona Rywałd 13 września, 16:00
w Gniewie
Olimpia Sztum 2-1 Pogoń Prabuty 12 września, 17:00
Rodło II Kwidzyn 3-0 Delta Miłoradz 12 września, 16:00
Spójnia Sadlinki 1-2 Błękitni Kmiecin 12 września, 16:00
LKS Waplewo Wielkie 1-1 Świt Radostowo 12 września, 16:00
GDKiS Ostaszewo 0-0 Powiśle II Dzierzgoń 12 września, 11:05
Powiśle Stary Targ 6-0 Sobieski Gniew 12 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Sobieski Gniew 0-2 Okland Szprudowo 20 września, 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 5-1 Powiśle Stary Targ 19 września, 16:00
w Starym Mieście
Świt Radostowo 1-0 GDKiS Ostaszewo 20 września, 15:00
Błękitni Kmiecin 1-6 LKS Waplewo Wielkie 20 września, 15:00
Delta Miłoradz 3-2 Spójnia Sadlinki 19 września, 17:00
Pogoń Prabuty 1-2 Rodło II Kwidzyn 19 września, 16:00
Korona Rywałd 4-3 Olimpia Sztum 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Okland Szprudowo 3-2 Olimpia Sztum 27 września, 16:00
w Gniewie
Rodło II Kwidzyn 2-1 Korona Rywałd 26 września, 16:00
Spójnia Sadlinki 1-1 Pogoń Prabuty 26 września, 11:30
LKS Waplewo Wielkie 3-0 Delta Miłoradz 26 września, 16:00
GDKiS Ostaszewo 1-3 Błękitni Kmiecin 27 września, 14:00
Powiśle Stary Targ 2-1 Świt Radostowo 26 września, 15:00
Sobieski Gniew 0-3 Powiśle II Dzierzgoń 27 września, 11:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Powiśle II Dzierzgoń 4-3 Okland Szprudowo 3 października, 15:00
w Starym Mieście
Świt Radostowo 0-0 Sobieski Gniew 4 października, 15:00
Błękitni Kmiecin 2-2 Powiśle Stary Targ 4 października, 15:00
Delta Miłoradz 0-3 GDKiS Ostaszewo 3 października, 16:00
Pogoń Prabuty 0-3 LKS Waplewo Wielkie 3 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
Korona Rywałd 8-0 Spójnia Sadlinki 3 października, 16:00
Olimpia Sztum 2-2 Rodło II Kwidzyn 3 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Okland Szprudowo 2-7 Rodło II Kwidzyn 11 października, 15:00
w Gniewie
Spójnia Sadlinki 1-1 Olimpia Sztum 10 października, 16:00
LKS Waplewo Wielkie 6-1 Korona Rywałd 10 października, 16:00
GDKiS Ostaszewo 1-3 Pogoń Prabuty 10 października, 16:00
Powiśle Stary Targ 3-2 Delta Miłoradz 10 października, 15:00
Sobieski Gniew 0-4 Błękitni Kmiecin 11 października, 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 3-3 Świt Radostowo 10 października, 14:00
w Starym Mieście

Kolejka 9 - 17-18 października

Świt Radostowo 1-3 Okland Szprudowo 18 października, 15:00
Błękitni Kmiecin 1-2 Powiśle II Dzierzgoń 18 października, 15:00
Delta Miłoradz 3-0 Sobieski Gniew 17 października, 16:00
Pogoń Prabuty 3-2 Powiśle Stary Targ 17 października, 15:30
Korona Rywałd 1-5 GDKiS Ostaszewo 17 października, 15:00
Olimpia Sztum 2-2 LKS Waplewo Wielkie 17 października, 15:00
Rodło II Kwidzyn 4-1 Spójnia Sadlinki 18 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Okland Szprudowo 2-2 Spójnia Sadlinki 24 października, 14:00
w Gniewie
LKS Waplewo Wielkie 2-2 Rodło II Kwidzyn 24 października, 15:00
GDKiS Ostaszewo 3-0 Olimpia Sztum 25 października, 14:00
Powiśle Stary Targ 7-1 Korona Rywałd 24 października, 15:00
Sobieski Gniew 1-1 Pogoń Prabuty 25 października, 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 4-0 Delta Miłoradz 24 października, 14:00
w Starym Mieście
Świt Radostowo 3-2 Błękitni Kmiecin 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 28 października

Błękitni Kmiecin 1-0 Okland Szprudowo 31 października, 14:00
Delta Miłoradz 2-1 Świt Radostowo 31 października, 12:00
Pogoń Prabuty 1-2 Powiśle II Dzierzgoń 31 października, 15:00
Korona Rywałd 1-5 Sobieski Gniew 31 października, 15:00
Olimpia Sztum 0-4 Powiśle Stary Targ 31 października, 13:00
Spójnia Sadlinki 2-3 LKS Waplewo Wielkie 28 października, 15:00
GDKiS Ostaszewo 0-4 Rodło II Kwidzyn 28 października, 15:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Okland Szprudowo 3-5 LKS Waplewo Wielkie 8 listopada, 11:00
w Gniewie
GDKiS Ostaszewo 7-3 Spójnia Sadlinki 8 listopada, 12:30
Powiśle Stary Targ 3-1 Rodło II Kwidzyn 7 listopada, 13:00
Sobieski Gniew 2-2 Olimpia Sztum 7 listopada, 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 5-0 Korona Rywałd 7 listopada, 13:00
w Starym Mieście
Świt Radostowo 2-2 Pogoń Prabuty 8 listopada, 14:00
Błękitni Kmiecin 2-3 Delta Miłoradz 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Delta Miłoradz 10-1 Okland Szprudowo 15 listopada, 12:00
Pogoń Prabuty 3-6 Błękitni Kmiecin 14 listopada, 13:00
Korona Rywałd 2-4 Świt Radostowo 14 listopada, 13:00
Olimpia Sztum 0-1 Powiśle II Dzierzgoń 14 listopada, 13:00
Rodło II Kwidzyn 3-0 Sobieski Gniew 14 listopada, 14:00
Spójnia Sadlinki 2-1 Powiśle Stary Targ 14 listopada, 13:00
LKS Waplewo Wielkie 1-2 GDKiS Ostaszewo 14 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Okland Szprudowo 3-3 GDKiS Ostaszewo 3 kwietnia, 16:00
w Gniewie
LKS Waplewo Wielkie 2-1 Powiśle Stary Targ 2 kwietnia, 16:00
Spójnia Sadlinki 3-0 Sobieski Gniew 2 kwietnia, 14:00
Rodło II Kwidzyn 0-6 Powiśle II Dzierzgoń 3 kwietnia, 11:00
Olimpia Sztum 0-2 Świt Radostowo 2 kwietnia, 14:00
Korona Rywałd 0-5 Błękitni Kmiecin 3 kwietnia, 16:00
Pogoń Prabuty 2-4 Delta Miłoradz 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pogoń Prabuty 4-2 Okland Szprudowo 10 kwietnia, 16:30
Delta Miłoradz 2-2 Korona Rywałd 9 kwietnia, 16:00
Błękitni Kmiecin 1-0 Olimpia Sztum 10 kwietnia, 14:00
Świt Radostowo 0-3 Rodło II Kwidzyn 9 kwietnia, 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 1-0 Spójnia Sadlinki 9 kwietnia, 16:00
Sobieski Gniew 2-1 LKS Waplewo Wielkie 9 kwietnia, 17:00
Powiśle Stary Targ 1-5 GDKiS Ostaszewo 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Okland Szprudowo 3-11 Powiśle Stary Targ 17 kwietnia, 13:00
w Gniewie
GDKiS Ostaszewo 4-0 Sobieski Gniew 17 kwietnia, 14:00
LKS Waplewo Wielkie 2-2 Powiśle II Dzierzgoń 16 kwietnia, 16:00
Spójnia Sadlinki 1-0 Świt Radostowo 17 kwietnia, 15:30
Rodło II Kwidzyn 0-3 Błękitni Kmiecin 16 kwietnia, 12:00
Olimpia Sztum 2-3 Delta Miłoradz 16 kwietnia, 15:00
Korona Rywałd 1-3 Pogoń Prabuty 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Korona Rywałd 2-6 Okland Szprudowo 24 kwietnia, 17:00
Pogoń Prabuty 6-3 Olimpia Sztum 24 kwietnia, 11:05
Delta Miłoradz 3-1 Rodło II Kwidzyn 23 kwietnia, 16:00
Błękitni Kmiecin 0-1 Spójnia Sadlinki 24 kwietnia, 14:00
Świt Radostowo 1-0 LKS Waplewo Wielkie 24 kwietnia, 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 3-1 GDKiS Ostaszewo 23 kwietnia, 16:00
Sobieski Gniew 2-1 Powiśle Stary Targ 23 kwietnia, 18:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Okland Szprudowo 4-0 Sobieski Gniew 1 maja, 13:00
w Gniewie; Okland gospodarzem
Powiśle Stary Targ 2-4 Powiśle II Dzierzgoń 30 kwietnia, 15:00
GDKiS Ostaszewo 2-0 Świt Radostowo 1 maja, 14:00
LKS Waplewo Wielkie 1-0 Błękitni Kmiecin 30 kwietnia, 16:00
Spójnia Sadlinki 1-0 Delta Miłoradz 30 kwietnia, 15:00
Rodło II Kwidzyn 1-1 Pogoń Prabuty 30 kwietnia, 14:00
Olimpia Sztum 1-2 Korona Rywałd 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Olimpia Sztum 4-6 Okland Szprudowo 7 maja, 16:00
Korona Rywałd 0-1 Rodło II Kwidzyn 8 maja, 17:00
Pogoń Prabuty 0-1 Spójnia Sadlinki 7 maja, 17:00
Delta Miłoradz 2-1 LKS Waplewo Wielkie 7 maja, 16:00
Błękitni Kmiecin 2-2 GDKiS Ostaszewo 7 maja, 16:00
Świt Radostowo 4-1 Powiśle Stary Targ 8 maja, 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 0-2 Sobieski Gniew 7 maja, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Okland Szprudowo 2-6 Powiśle II Dzierzgoń 15 maja, 13:00
Sobieski Gniew 1-1 Świt Radostowo 14 maja, 18:00
Powiśle Stary Targ 4-2 Błękitni Kmiecin 14 maja, 15:00
GDKiS Ostaszewo 4-1 Delta Miłoradz 14 maja, 17:00
LKS Waplewo Wielkie 1-4 Pogoń Prabuty 14 maja, 16:00
Spójnia Sadlinki 5-0 Korona Rywałd 15 maja, 16:00
Rodło II Kwidzyn 3-1 Olimpia Sztum 15 maja, 13:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Rodło II Kwidzyn 1-2 Okland Szprudowo 22 maja, 11:00
Olimpia Sztum 0-2 Spójnia Sadlinki 21 maja, 16:00
Korona Rywałd 6-0 LKS Waplewo Wielkie 21 maja, 17:00
Pogoń Prabuty 2-0 GDKiS Ostaszewo 21 maja, 18:00
Delta Miłoradz 3-2 Powiśle Stary Targ 21 maja, 16:00
Błękitni Kmiecin 4-0 Sobieski Gniew 22 maja, 15:00
Świt Radostowo 0-1 Powiśle II Dzierzgoń 22 maja, 15:00

Kolejka 22 - 25 maja

Okland Szprudowo 2-1 Świt Radostowo 25 maja, 16:30
Powiśle II Dzierzgoń 1-1 Błękitni Kmiecin 25 maja, 17:00
Sobieski Gniew 1-4 Delta Miłoradz 25 maja, 18:30
Powiśle Stary Targ 2-4 Pogoń Prabuty 25 maja, 17:00
GDKiS Ostaszewo 3-1 Korona Rywałd 25 maja, 18:30
LKS Waplewo Wielkie 5-1 Olimpia Sztum 25 maja, 18:00
Spójnia Sadlinki 2-1 Rodło II Kwidzyn 25 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Spójnia Sadlinki 5-1 Okland Szprudowo 29 maja, 16:00
Rodło II Kwidzyn 3-1 LKS Waplewo Wielkie 28 maja, 12:00
Olimpia Sztum 5-4 GDKiS Ostaszewo 28 maja, 16:00
Korona Rywałd 3-5 Powiśle Stary Targ 29 maja, 17:00
Pogoń Prabuty 2-1 Sobieski Gniew 28 maja, 11:00
Delta Miłoradz 2-0 Powiśle II Dzierzgoń 28 maja, 16:00
Błękitni Kmiecin 3-0 Świt Radostowo 29 maja, 15:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Rodło II Kwidzyn 3-2 GDKiS Ostaszewo 4 czerwca, 16:00
Okland Szprudowo 2-7 Błękitni Kmiecin 5 czerwca, 16:00
Świt Radostowo 1-0 Delta Miłoradz 5 czerwca, 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 2-2 Pogoń Prabuty 4 czerwca, 17:00
Sobieski Gniew 5-2 Korona Rywałd 4 czerwca, 18:00
Powiśle Stary Targ 3-0 Olimpia Sztum 4 czerwca, 15:00
LKS Waplewo Wielkie 1-5 Spójnia Sadlinki 4 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

LKS Waplewo Wielkie 2-2 Okland Szprudowo 11 czerwca, 16:00
Spójnia Sadlinki 0-0 GDKiS Ostaszewo 11 czerwca, 11:00
Rodło II Kwidzyn 1-3 Powiśle Stary Targ 11 czerwca, 14:00
Olimpia Sztum 2-2 Sobieski Gniew 11 czerwca, 16:00
Korona Rywałd 3-10 Powiśle II Dzierzgoń 11 czerwca, 17:00
Pogoń Prabuty 4-5 Świt Radostowo 11 czerwca, 17:00
Delta Miłoradz 0-3 Błękitni Kmiecin 11 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Okland Szprudowo 1-6 Delta Miłoradz 19 czerwca, 13:00
Błękitni Kmiecin 2-0 Pogoń Prabuty 19 czerwca, 13:00
Świt Radostowo 6-1 Korona Rywałd 19 czerwca, 13:00
Powiśle II Dzierzgoń 9-1 Olimpia Sztum 19 czerwca, 13:00
Sobieski Gniew 6-1 Rodło II Kwidzyn 19 czerwca, 13:00
Powiśle Stary Targ 0-3 Spójnia Sadlinki 19 czerwca, 13:00
GDKiS Ostaszewo 2-1 LKS Waplewo Wielkie 19 czerwca, 13:00

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa sportbazar.pl 2015/2016 (Gdańsk II)

Klasa A 2015/2016 (Gdańsk I)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk II)
Klasa A 2015/2016 (Gdańsk III)

Klasa B 2015/2016 (Malbork VI)
Klasa B 2015/2016 (Malbork VII)
Klasa B 2015/2016 (Malbork VIII)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas