[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Malbork VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Kulice 22 54 17 3 2 87-18 8 2 1 37-11 9 1 1 50-7
2.  Styna Godziszewo 22 53 17 2 3 106-15 8 1 2 64-10 9 1 1 42-5
3.  Pogoń Smętowo 22 49 16 1 5 89-43 8 0 3 46-15 8 1 2 43-28
4.  GKS Bobowo 22 46 14 4 4 79-38 7 2 2 47-19 7 2 2 32-19
5.  Sokół Lubichowo 22 34 11 1 10 80-64 7 0 4 51-25 4 1 6 29-39
6.  Orzeł Borkowo 22 31 9 4 9 43-44 5 1 5 22-24 4 3 4 21-20
7.  KS Bytonia 22 28 9 1 12 71-85 6 0 5 38-30 3 1 7 33-55
8.  LZS Bytonia 22 27 8 3 11 40-56 5 2 4 26-32 3 1 7 14-24
9.  Szpak Skórcz 22 25 7 4 11 49-57 4 3 4 23-25 3 1 7 26-32
10.  OTS Osiek 22 18 6 0 16 33-100 3 0 8 18-50 3 0 8 15-50
11.  Orzeł Radziejewo 22 13 4 1 17 30-98 3 1 7 19-36 1 0 10 11-62
12.  Wisła Walichnowy 22 6 2 0 20 20-109 1 0 10 8-51 1 0 10 12-58
Wisła Walichnowy wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Start Kulice    2-0 4-3 0-1 4-2 1-1 2-2 1-0 3-2 8-0 9-0 3-0* 
 2 Styna Godziszewo0-1     3-4 2-2 10-0 5-0 11-0 4-2 4-0* 12-0 10-1 3-0* 
 3 Pogoń Smętowo1-0 0-2     2-3 6-2 4-1 9-2 4-0* 4-1 3-4 5-0 8-0 
 4 GKS Bobowo1-3 1-4 2-2     7-4 2-1 7-4 3-1 0-0 9-0 12-0 3-0* 
 5 Sokół Lubichowo0-5 0-4 1-3 6-2     1-3 8-4 2-1 8-2 3-0* 7-0 15-1 
 6 Orzeł Borkowo2-2 1-3 1-3 1-6 1-4     3-0 0-1 2-1 4-1 4-3 3-0* 
 7 KS Bytonia0-3 0-4 5-6 0-3 0-5 3-0     3-1 6-1 4-2 5-2 12-3 
 8 LZS Bytonia0-7 0-0 3-6 3-0* 5-0 1-1 5-4     0-7 2-1 3-4 4-2 
 9 Szpak Skórcz0-7 0-1 5-6 1-1 2-6 1-1 6-1 0-0     3-1 2-1 3-0* 
 10 OTS Osiek1-5 1-7 0-4 1-7 2-1 0-6 4-7 6-3 0-4     2-0 1-6 
 11 Orzeł Radziejewo1-7 0-4 4-3 1-2 2-2 2-5 0-6 1-2 3-2 2-3     3-0* 
 12 Wisła Walichnowy1-10 0-13 0-3* 2-5 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 2-6 0-3* 3-0*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

OTS Osiek 1-7 GKS Bobowo 30 sierpnia, 14:00
Wisła Walichnowy 2-6 Szpak Skórcz 30 sierpnia, 14:00
w Gniewie
Styna Godziszewo 11-0 KS Bytonia 29 sierpnia, 16:00
LZS Bytonia 3-4 Orzeł Radziejewo 29 sierpnia, 16:00
Start Kulice 4-3 Pogoń Smętowo 30 sierpnia, 14:00
Sokół Lubichowo 1-3 Orzeł Borkowo 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 5-6 września

GKS Bobowo 2-1 Orzeł Borkowo 5 września, 18:00
Pogoń Smętowo 6-2 Sokół Lubichowo 5 września, 17:00
Orzeł Radziejewo 1-7 Start Kulice 6 września, 14:00
KS Bytonia 3-1 LZS Bytonia 6 września, 17:00
Szpak Skórcz 0-1 Styna Godziszewo 6 września, 13:00
w Wielkim Bukowcu
OTS Osiek 1-6 Wisła Walichnowy 6 września, 14:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Wisła Walichnowy 2-5 GKS Bobowo 13 września, 14:00
w Gniewie
Styna Godziszewo 12-0 OTS Osiek 12 września, 16:00
LZS Bytonia 0-7 Szpak Skórcz 12 września, 17:00
Start Kulice 2-2 KS Bytonia 13 września, 14:00
Sokół Lubichowo 7-0 Orzeł Radziejewo 12 września, 17:00
Orzeł Borkowo 1-3 Pogoń Smętowo 13 września, 14:00

Kolejka 4 - 19-20 września

GKS Bobowo 2-2 Pogoń Smętowo 20 września, 16:00
Orzeł Radziejewo 2-5 Orzeł Borkowo 20 września, 14:00
KS Bytonia 0-5 Sokół Lubichowo 20 września, 17:00
Szpak Skórcz 0-7 Start Kulice 19 września, 17:00
w Wielkim Bukowcu
OTS Osiek 6-3 LZS Bytonia 20 września, 14:00
Wisła Walichnowy 0-13 Styna Godziszewo 20 września, 12:00
w Gniewie

Kolejka 5 - 26-27 września

Styna Godziszewo 2-2 GKS Bobowo 26 września, 15:00
LZS Bytonia 4-2 Wisła Walichnowy 26 września, 17:00
Start Kulice 8-0 OTS Osiek 27 września, 14:00
Sokół Lubichowo 8-2 Szpak Skórcz 27 września, 16:00
Orzeł Borkowo 3-0 KS Bytonia 27 września, 14:00
Pogoń Smętowo 5-0 Orzeł Radziejewo 26 września, 16:30

Kolejka 6 - 3-4 października

GKS Bobowo 12-0 Orzeł Radziejewo 3 października, 16:00
KS Bytonia 5-6 Pogoń Smętowo 4 października, 16:00
Szpak Skórcz 1-1 Orzeł Borkowo 4 października, 13:00
w Wielkim Bukowcu
OTS Osiek 2-1 Sokół Lubichowo 4 października, 14:00
Wisła Walichnowy 1-10 Start Kulice 4 października, 12:00
w Gniewie
Styna Godziszewo 4-2 LZS Bytonia 3 października, 15:00

Kolejka 7 - 10-11 października

LZS Bytonia 3-0 GKS Bobowo 11 października, 11:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Start Kulice 2-0 Styna Godziszewo 11 października, 14:00
Sokół Lubichowo 15-1 Wisła Walichnowy 10 października, 16:00
Orzeł Borkowo 4-1 OTS Osiek 11 października, 14:00
Pogoń Smętowo 4-1 Szpak Skórcz 10 października, 16:00
Orzeł Radziejewo 0-6 KS Bytonia 11 października, 13:00

Kolejka 8 - 17-18 października

GKS Bobowo 7-4 KS Bytonia 17 października, 15:00
Szpak Skórcz 2-1 Orzeł Radziejewo 18 października, 13:00
w Wielkim Bukowcu
OTS Osiek 0-4 Pogoń Smętowo 18 października, 13:00
Wisła Walichnowy 0-2 Orzeł Borkowo 18 października, 14:00
w Gniewie
Styna Godziszewo 10-0 Sokół Lubichowo 17 października, 15:00
LZS Bytonia 0-7 Start Kulice 18 października, 11:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Start Kulice 0-1 GKS Bobowo 24 października, 15:00
Sokół Lubichowo 2-1 LZS Bytonia 24 października, 15:00
Orzeł Borkowo 1-3 Styna Godziszewo 25 października, 14:00
Pogoń Smętowo 8-0 Wisła Walichnowy 24 października, 15:30
Orzeł Radziejewo 2-3 OTS Osiek 25 października, 13:00
KS Bytonia 6-1 Szpak Skórcz 25 października, 15:00

Kolejka 10 - 31 października

GKS Bobowo 0-0 Szpak Skórcz 31 października, 14:00
OTS Osiek 4-7 KS Bytonia 31 października, 13:00
Wisła Walichnowy 3-0 Orzeł Radziejewo 31 października, 14:00
(wo)
w Gniewie / nie odbył się
Styna Godziszewo 3-4 Pogoń Smętowo 31 października, 14:30
LZS Bytonia 1-1 Orzeł Borkowo 31 października, 14:00
Start Kulice 4-2 Sokół Lubichowo 31 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Sokół Lubichowo 6-2 GKS Bobowo 8 listopada, 14:00
Orzeł Borkowo 2-2 Start Kulice 8 listopada, 14:00
Pogoń Smętowo 4-0 LZS Bytonia 7 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 4-2
Orzeł Radziejewo 0-4 Styna Godziszewo 8 listopada, 13:00
KS Bytonia 12-3 Wisła Walichnowy 8 listopada, 14:00
Szpak Skórcz 3-1 OTS Osiek 8 listopada, 13:00
w Wielkim Bukowcu

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

GKS Bobowo 9-0 OTS Osiek 16 kwietnia, 17:00
Szpak Skórcz 3-0 Wisła Walichnowy
(wo)
KS Bytonia 0-4 Styna Godziszewo 17 kwietnia, 14:00
Orzeł Radziejewo 1-2 LZS Bytonia 17 kwietnia, 14:00
Pogoń Smętowo 1-0 Start Kulice 16 kwietnia, 16:30
Orzeł Borkowo 1-4 Sokół Lubichowo 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 23-24 kwietnia

Orzeł Borkowo 1-6 GKS Bobowo 24 kwietnia, 14:00
Sokół Lubichowo 1-3 Pogoń Smętowo 24 kwietnia, 17:00
Start Kulice 9-0 Orzeł Radziejewo 23 kwietnia, 16:00
LZS Bytonia 5-4 KS Bytonia 24 kwietnia, 13:00
Styna Godziszewo 4-0 Szpak Skórcz 23 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
Wisła Walichnowy 0-3 OTS Osiek
(wo)

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

GKS Bobowo 3-0 Wisła Walichnowy
(wo)
OTS Osiek 1-7 Styna Godziszewo 1 maja, 14:00
Szpak Skórcz 0-0 LZS Bytonia 1 maja, 13:00
w Wielkim Bukowcu
KS Bytonia 0-3 Start Kulice 1 maja, 14:00
Orzeł Radziejewo 2-2 Sokół Lubichowo 1 maja, 14:00
Pogoń Smętowo 4-1 Orzeł Borkowo 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 7-8 maja

Pogoń Smętowo 2-3 GKS Bobowo 7 maja, 17:00
Orzeł Borkowo 4-3 Orzeł Radziejewo 8 maja, 14:00
Sokół Lubichowo 8-4 KS Bytonia 7 maja, 17:00
Start Kulice 3-2 Szpak Skórcz 8 maja, 14:00
LZS Bytonia 2-1 OTS Osiek 8 maja, 13:00
Styna Godziszewo 3-0 Wisła Walichnowy
(wo)

Kolejka 16 - 14-15 maja

GKS Bobowo 1-4 Styna Godziszewo 14 maja, 17:00
Wisła Walichnowy 0-3 LZS Bytonia
(wo)
OTS Osiek 1-5 Start Kulice 15 maja, 14:00
Szpak Skórcz 2-6 Sokół Lubichowo 15 maja, 13:00
KS Bytonia 3-0 Orzeł Borkowo 14 maja, 18:00
Orzeł Radziejewo 4-3 Pogoń Smętowo 15 maja, 14:00

Kolejka 17 - 21-22 maja

Orzeł Radziejewo 1-2 GKS Bobowo 22 maja, 14:00
Pogoń Smętowo 9-2 KS Bytonia 22 maja, 17:00
Orzeł Borkowo 2-1 Szpak Skórcz 22 maja, 14:00
Sokół Lubichowo 3-0 OTS Osiek 21 maja, 17:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Start Kulice 3-0 Wisła Walichnowy
(wo)
LZS Bytonia 0-0 Styna Godziszewo 22 maja, 13:00

Kolejka 18 - 25 maja

GKS Bobowo 3-1 LZS Bytonia 25 maja, 19:00
Styna Godziszewo 0-1 Start Kulice 25 maja, 18:00
Wisła Walichnowy 0-3 Sokół Lubichowo
(wo)
OTS Osiek 0-6 Orzeł Borkowo 25 maja, 18:30
Szpak Skórcz 5-6 Pogoń Smętowo 25 maja, 17:00
KS Bytonia 5-2 Orzeł Radziejewo 25 maja, 18:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

KS Bytonia 0-3 GKS Bobowo 29 maja, 14:00
Orzeł Radziejewo 3-2 Szpak Skórcz 29 maja, 14:00
Pogoń Smętowo 3-4 OTS Osiek 28 maja, 17:00
Orzeł Borkowo 3-0 Wisła Walichnowy
(wo)
Sokół Lubichowo 0-4 Styna Godziszewo 28 maja, 17:00
Start Kulice 1-0 LZS Bytonia 29 maja, 14:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

GKS Bobowo 1-3 Start Kulice 5 czerwca, 18:00
LZS Bytonia 5-0 Sokół Lubichowo 4 czerwca, 18:00
Styna Godziszewo 5-0 Orzeł Borkowo 5 czerwca, 14:00
Wisła Walichnowy 0-3 Pogoń Smętowo
(wo)
OTS Osiek 2-0 Orzeł Radziejewo 5 czerwca, 14:00
Szpak Skórcz 6-1 KS Bytonia 5 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Szpak Skórcz 1-1 GKS Bobowo 12 czerwca, 13:00
KS Bytonia 4-2 OTS Osiek 12 czerwca, 14:00
Orzeł Radziejewo 3-0 Wisła Walichnowy
(wo)
Pogoń Smętowo 0-2 Styna Godziszewo 11 czerwca, 18:00
Orzeł Borkowo 0-1 LZS Bytonia 12 czerwca, 14:00
Sokół Lubichowo 0-5 Start Kulice 11 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

GKS Bobowo 7-4 Sokół Lubichowo 19 czerwca, 16:00
Start Kulice 1-1 Orzeł Borkowo 19 czerwca, 16:00
LZS Bytonia 3-6 Pogoń Smętowo 19 czerwca, 16:00
Styna Godziszewo 10-1 Orzeł Radziejewo 19 czerwca, 16:00
Wisła Walichnowy 0-3 KS Bytonia
(wo)
OTS Osiek 0-4 Szpak Skórcz 19 czerwca, 16:00

Klasa A 2015/2016 (Gdańsk IV)

Klasa B 2015/2016 (Malbork VII)
Klasa B 2015/2016 (Malbork VIII)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas