[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2015/2016, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśnik Manowo 30 62 18 8 4 58-19 9 5 1 31-8 9 3 3 27-11
2.  Kluczevia Stargard 30 58 19 1 10 52-36 8 1 6 24-19 11 0 4 28-17
3.  Ina Goleniów 30 53 16 5 9 68-49 11 2 2 42-19 5 3 7 26-30
4.  Hutnik Szczecin 30 52 16 4 10 58-42 9 3 3 34-18 7 1 7 24-24
5.  MKP Szczecinek 30 51 15 6 9 48-31 8 1 6 26-19 7 5 3 22-12
6.  Astra Ustronie Morskie 30 49 13 10 7 43-32 10 3 2 27-10 3 7 5 16-22
7.  Jeziorak Załom (Szczecin) 30 48 15 3 12 56-46 10 1 4 35-16 5 2 8 21-30
8.  Rasel Dygowo 30 44 12 8 10 34-42 6 5 4 13-14 6 3 6 21-28
9.  Olimp Gościno 30 43 13 4 13 52-51 6 3 6 27-27 7 1 7 25-24
10.  Gryf Kamień Pomorski 30 41 11 8 11 40-42 8 5 2 23-9 3 3 9 17-33
11.  Piast Chociwel 30 39 11 6 13 57-54 6 3 6 32-22 5 3 7 25-32
12.  Dąb Dębno 30 32 9 5 16 46-66 8 0 7 29-26 1 5 9 17-40 2 4 1 1 0 3-1
13.  Osadnik Myślibórz 30 32 8 8 14 44-49 5 3 7 28-28 3 5 7 16-21 2 1 0 1 1 1-3
14.  Iskra Białogard 30 28 7 7 16 43-57 4 4 7 24-27 3 3 9 19-30
15.  Odra Chojna 30 23 6 5 19 32-63 5 4 6 21-22 1 1 13 11-41
16.  Wiekowianka Wiekowo 30 19 5 4 21 38-90 0 3 12 19-50 5 1 9 19-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Leśnik Manowo    0-1 3-0 2-2 0-0 2-2 1-1 5-0 2-1 0-0 5-1 5-0 1-0 1-0 3-0 1-0 
 2 Kluczevia Stargard0-3     2-0 2-1 1-2 0-1 1-0 3-0 0-2 4-0 3-2 0-0 2-1 1-2 4-3 1-2 
 3 Ina Goleniów1-1 2-1     3-1 2-3 0-0 0-4 3-0 3-0 4-2 2-1 4-2 1-0 4-1 5-2 8-1 
 4 Hutnik Szczecin0-3 1-3 4-1     3-0 4-1 3-0 1-1 2-1 3-1 1-2 1-1 1-1 4-2 2-1 4-0 
 5 MKP Szczecinek0-2 1-2 1-2 2-0     2-1 1-0 3-0 1-3 4-1 3-2 3-1 0-1 2-2 3-0 0-2 
 6 Astra Ustronie Morskie3-0 1-0 2-1 3-1 1-0     5-0 1-1 3-0 2-0 1-1 3-2 0-2 0-0 1-0 1-2 
 7 Jeziorak Załom (Szczecin)1-0 2-1 0-1 1-2 1-1 3-0     0-2 3-1 2-1 2-3 9-1 5-2 1-0 2-0 3-1 
 8 Rasel Dygowo0-1 0-1 0-5 1-0 2-2 0-0 2-0     0-0 1-1 0-1 2-2 1-0 2-1 1-0 1-0 
 9 Olimp Gościno1-1 5-4 1-1 1-2 0-1 1-1 4-3 0-4     2-1 2-3 3-1 1-3 2-0 4-1 0-1 
 10 Gryf Kamień Pomorski1-1 0-1 1-0 2-1 0-0 0-0 4-1 0-1 4-0     1-0 3-0* 2-2 2-1 2-0 1-1 
 11 Piast Chociwel1-4 1-2 1-1 1-4 0-1 2-1 0-0 1-2 1-3 4-0     2-0 2-2 3-0 6-1 7-1 
 12 Dąb Dębno2-0 1-3 1-3 4-2 0-2 4-0 4-1 1-2 0-4 1-2 2-1     2-0 3-2 4-1 0-3 
 13 Osadnik Myślibórz1-2 2-3 3-5 0-3 1-0 0-2 0-1 4-1 3-1 3-1 1-1 1-1     2-4 0-0 7-3 
 14 Iskra Białogard0-2 1-2 3-0 1-2 0-3 1-4 2-3 2-2 0-3* 2-2 2-2 2-0 1-1     3-0 4-1 
 15 Odra Chojna0-3 0-1 4-2 1-2 1-1 1-1 1-3 2-1 1-2 0-1 4-1 1-1 2-1 1-1     2-1 
 16 Wiekowianka Wiekowo0-4 0-3* 4-4 0-1 0-6 2-2 2-4 2-4 1-4 1-4 3-4 1-5 0-0 2-3 1-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Iskra Białogard 2-2 Rasel Dygowo 15 sierpnia, 15:00
Olimp Gościno 5-4 Kluczevia Stargard 15 sierpnia, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 5-2 Osadnik Myślibórz 15 sierpnia, 15:00
Piast Chociwel 0-1 MKP Szczecinek 15 sierpnia, 12:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Leśnik Manowo 16 sierpnia, 13:00
Ina Goleniów 4-2 Dąb Dębno 15 sierpnia, 18:00
Hutnik Szczecin 2-1 Odra Chojna 16 sierpnia, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 2-2 Astra Ustronie Morskie 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Rasel Dygowo 0-0 Astra Ustronie Morskie 22 sierpnia, 11:00
Odra Chojna 2-1 Wiekowianka Wiekowo 22 sierpnia, 16:00
Dąb Dębno 4-2 Hutnik Szczecin 22 sierpnia, 16:00
w Słońsku
Leśnik Manowo 3-0 Ina Goleniów 22 sierpnia, 16:00
MKP Szczecinek 4-1 Gryf Kamień Pomorski 22 sierpnia, 11:00
Osadnik Myślibórz 1-1 Piast Chociwel 22 sierpnia, 18:00
Kluczevia Stargard 1-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 22 sierpnia, 16:00
Iskra Białogard 0-3 Olimp Gościno 22 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Olimp Gościno 0-4 Rasel Dygowo 29 sierpnia, 17:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Iskra Białogard 29 sierpnia, 15:00
Piast Chociwel 1-2 Kluczevia Stargard 29 sierpnia, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-2 Osadnik Myślibórz 29 sierpnia, 13:00
Ina Goleniów 2-3 MKP Szczecinek 29 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczecin 0-3 Leśnik Manowo 30 sierpnia, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 1-5 Dąb Dębno 29 sierpnia, 14:00
Astra Ustronie Morskie 1-0 Odra Chojna 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Rasel Dygowo 1-0 Odra Chojna 5 września, 16:00
Dąb Dębno 4-0 Astra Ustronie Morskie 5 września, 16:00
w Słońsku
MKP Szczecinek 2-0 Hutnik Szczecin 5 września, 11:00
Osadnik Myślibórz 3-5 Ina Goleniów 8 września, 17:00
Kluczevia Stargard 4-0 Gryf Kamień Pomorski 5 września, 11:00
Iskra Białogard 2-2 Piast Chociwel 5 września, 11:00
Olimp Gościno 4-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 5 września, 17:00
Wiekowianka Wiekowo 0-4 Leśnik Manowo 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Jeziorak Załom (Szczecin) 0-2 Rasel Dygowo 12 września, 15:00
Piast Chociwel 1-3 Olimp Gościno 12 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Iskra Białogard 12 września, 16:00
Ina Goleniów 2-1 Kluczevia Stargard 12 września, 12:00
Hutnik Szczecin 1-1 Osadnik Myślibórz 12 września, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 0-6 MKP Szczecinek 9 września, 17:30
Astra Ustronie Morskie 3-0 Leśnik Manowo 11 września, 17:30
Odra Chojna 1-1 Dąb Dębno 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Rasel Dygowo 2-2 Dąb Dębno 19 września, 16:00
Leśnik Manowo 3-0 Odra Chojna 19 września, 15:00
MKP Szczecinek 2-1 Astra Ustronie Morskie 19 września, 14:00
Osadnik Myślibórz 7-3 Wiekowianka Wiekowo 19 września, 16:00
Kluczevia Stargard 2-1 Hutnik Szczecin 19 września, 15:00
Iskra Białogard 3-0 Ina Goleniów 19 września, 14:00
Olimp Gościno 2-1 Gryf Kamień Pomorski 19 września, 17:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-3 Piast Chociwel 19 września, 17:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Piast Chociwel 1-2 Rasel Dygowo 26 września, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 4-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 26 września, 15:00
Ina Goleniów 3-0 Olimp Gościno 26 września, 16:00
Hutnik Szczecin 4-2 Iskra Białogard 26 września, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 0-3 Kluczevia Stargard 26 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Astra Ustronie Morskie 0-2 Osadnik Myślibórz 26 września, 16:00
Odra Chojna 1-1 MKP Szczecinek 23 września, 17:00
Dąb Dębno 2-0 Leśnik Manowo 26 września, 16:00
w Słońsku

Kolejka 8 - 3-4 października

Rasel Dygowo 0-1 Leśnik Manowo 3 października, 16:00
MKP Szczecinek 3-1 Dąb Dębno 3 października, 14:00
Osadnik Myślibórz 0-0 Odra Chojna 3 października, 16:00
Kluczevia Stargard 0-1 Astra Ustronie Morskie 3 października, 11:00
Iskra Białogard 4-1 Wiekowianka Wiekowo 3 października, 14:00
Olimp Gościno 1-2 Hutnik Szczecin 3 października, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-1 Ina Goleniów 3 października, 15:00
Piast Chociwel 4-0 Gryf Kamień Pomorski 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Gryf Kamień Pomorski 0-1 Rasel Dygowo 10 października, 11:00
Ina Goleniów 2-1 Piast Chociwel 10 października, 16:00
Hutnik Szczecin 3-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 10 października, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 1-4 Olimp Gościno 10 października, 16:00
Astra Ustronie Morskie 0-0 Iskra Białogard 10 października, 15:00
Odra Chojna 0-1 Kluczevia Stargard 10 października, 11:00
Dąb Dębno 2-0 Osadnik Myślibórz 10 października, 16:00
w Słońsku
Leśnik Manowo 0-0 MKP Szczecinek 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Rasel Dygowo 2-2 MKP Szczecinek 17 października, 11:00
Osadnik Myślibórz 1-2 Leśnik Manowo 17 października, 15:00
Kluczevia Stargard 0-0 Dąb Dębno 17 października, 11:00
Iskra Białogard 3-0 Odra Chojna 17 października, 14:00
Olimp Gościno 1-1 Astra Ustronie Morskie 17 października, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-1 Wiekowianka Wiekowo 17 października, 14:00
Piast Chociwel 1-4 Hutnik Szczecin 17 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Ina Goleniów 17 października, 13:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Ina Goleniów 3-0 Rasel Dygowo 24 października, 15:00
Hutnik Szczecin 3-1 Gryf Kamień Pomorski 24 października, 15:00
Wiekowianka Wiekowo 3-4 Piast Chociwel 24 października, 14:00
Astra Ustronie Morskie 5-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 24 października, 13:00
Odra Chojna 1-2 Olimp Gościno 24 października, 16:00
Dąb Dębno 3-2 Iskra Białogard 24 października, 15:00
w Słońsku
Leśnik Manowo 0-1 Kluczevia Stargard 24 października, 14:00
MKP Szczecinek 0-1 Osadnik Myślibórz 24 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Rasel Dygowo 1-0 Osadnik Myślibórz 31 października, 11:00
Kluczevia Stargard 1-2 MKP Szczecinek 31 października, 11:00
Iskra Białogard 0-2 Leśnik Manowo 31 października, 13:00
Olimp Gościno 3-1 Dąb Dębno 31 października, 14:30
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Odra Chojna 31 października, 13:00
Piast Chociwel 2-1 Astra Ustronie Morskie 31 października, 14:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Wiekowianka Wiekowo 31 października, 11:00
Ina Goleniów 3-1 Hutnik Szczecin 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Hutnik Szczecin 1-1 Rasel Dygowo 8 listopada, 14:00
Wiekowianka Wiekowo 4-4 Ina Goleniów 7 listopada, 13:00
Astra Ustronie Morskie 2-0 Gryf Kamień Pomorski 7 listopada, 13:00
Odra Chojna 4-1 Piast Chociwel 7 listopada, 14:00
Dąb Dębno 4-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 7 listopada, 14:00
w Słońsku
Leśnik Manowo 2-1 Olimp Gościno 8 listopada, 13:00
MKP Szczecinek 2-2 Iskra Białogard 7 listopada, 11:00
Osadnik Myślibórz 2-3 Kluczevia Stargard 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Rasel Dygowo 0-1 Kluczevia Stargard 14 listopada, 13:00
Iskra Białogard 1-1 Osadnik Myślibórz 14 listopada, 13:00
Olimp Gościno 0-1 MKP Szczecinek 14 listopada, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Leśnik Manowo 14 listopada, 13:00
Piast Chociwel 2-0 Dąb Dębno 14 listopada, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Odra Chojna 14 listopada, 13:00
Ina Goleniów 0-0 Astra Ustronie Morskie 14 listopada, 14:00
Hutnik Szczecin 4-0 Wiekowianka Wiekowo 14 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Astra Ustronie Morskie 3-1 Hutnik Szczecin 21 listopada, 13:00
Odra Chojna 4-2 Ina Goleniów 21 listopada, 11:00
Dąb Dębno 1-2 Gryf Kamień Pomorski 21 listopada, 13:00
w Słońsku
Leśnik Manowo 5-1 Piast Chociwel 5 marca, 11:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany
MKP Szczecinek 1-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 21 listopada, 12:00
Osadnik Myślibórz 3-1 Olimp Gościno 21 listopada, 13:00
Kluczevia Stargard 1-2 Iskra Białogard 21 listopada, 11:00
Rasel Dygowo 1-0 Wiekowianka Wiekowo 21 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12-13 marca

Rasel Dygowo 2-1 Iskra Białogard 12 marca, 12:00
Kluczevia Stargard 0-2 Olimp Gościno 12 marca, 14:30
Osadnik Myślibórz 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 12 marca, 14:00
MKP Szczecinek 3-2 Piast Chociwel 12 marca, 15:00
Leśnik Manowo 0-0 Gryf Kamień Pomorski 12 marca, 14:00
Dąb Dębno 1-3 Ina Goleniów 20 kwietnia, 17:30
w Goleniowie; Dąb gospodarzem / w pierwotnym terminie (12 marca, 15:00) odwołany
Odra Chojna 1-2 Hutnik Szczecin 12 marca, 16:00
Astra Ustronie Morskie 1-2 Wiekowianka Wiekowo 12 marca, 15:30

Kolejka 17 - 19-20 marca

Astra Ustronie Morskie 1-1 Rasel Dygowo 19 marca, 15:30
Wiekowianka Wiekowo 1-2 Odra Chojna 19 marca, 16:00
Hutnik Szczecin 1-1 Dąb Dębno 19 marca, 12:00
Ina Goleniów 1-1 Leśnik Manowo 19 marca, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 0-0 MKP Szczecinek 19 marca, 11:00
Piast Chociwel 2-2 Osadnik Myślibórz 19 marca, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Kluczevia Stargard 19 marca, 15:00
Olimp Gościno 2-0 Iskra Białogard 19 marca, 15:00

Kolejka 18 - 26 marca

Rasel Dygowo 0-0 Olimp Gościno 26 marca, 13:00
Iskra Białogard 2-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 26 marca, 13:00
Kluczevia Stargard 3-2 Piast Chociwel 26 marca, 11:00
Osadnik Myślibórz 3-1 Gryf Kamień Pomorski 26 marca, 13:00
MKP Szczecinek 1-2 Ina Goleniów 26 marca, 13:00
Leśnik Manowo 2-2 Hutnik Szczecin 26 marca, 13:00
Dąb Dębno 0-3 Wiekowianka Wiekowo 26 marca, 15:30
w Słońsku
Odra Chojna 1-1 Astra Ustronie Morskie 26 marca, 13:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Leśnik Manowo 1-0 Wiekowianka Wiekowo 3 kwietnia, 14:00
Odra Chojna 2-1 Rasel Dygowo 2 kwietnia, 16:00
Astra Ustronie Morskie 3-2 Dąb Dębno 2 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczecin 3-0 MKP Szczecinek 2 kwietnia, 12:00
Ina Goleniów 1-0 Osadnik Myślibórz 2 kwietnia, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Kluczevia Stargard 2 kwietnia, 15:00
Piast Chociwel 3-0 Iskra Białogard 2 kwietnia, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-1 Olimp Gościno 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Rasel Dygowo 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 9 kwietnia, 15:00
Olimp Gościno 2-3 Piast Chociwel 9 kwietnia, 15:00
Iskra Białogard 2-2 Gryf Kamień Pomorski 9 kwietnia, 14:00
Kluczevia Stargard 2-0 Ina Goleniów 9 kwietnia, 11:00
Osadnik Myślibórz 0-3 Hutnik Szczecin 9 kwietnia, 15:00
MKP Szczecinek 0-2 Wiekowianka Wiekowo 10 kwietnia, 16:00
Leśnik Manowo 2-2 Astra Ustronie Morskie 10 kwietnia, 15:00
Dąb Dębno 4-1 Odra Chojna 9 kwietnia, 16:00
w Słońsku

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Dąb Dębno 1-2 Rasel Dygowo 16 kwietnia, 16:00
w Słońsku
Odra Chojna 0-3 Leśnik Manowo 16 kwietnia, 15:00
Astra Ustronie Morskie 1-0 MKP Szczecinek 16 kwietnia, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 0-0 Osadnik Myślibórz 16 kwietnia, 17:00
Hutnik Szczecin 1-3 Kluczevia Stargard 16 kwietnia, 12:00
Ina Goleniów 4-1 Iskra Białogard 16 kwietnia, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 4-0 Olimp Gościno 16 kwietnia, 15:00
Piast Chociwel 0-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

Rasel Dygowo 0-1 Piast Chociwel 23 kwietnia, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Gryf Kamień Pomorski 23 kwietnia, 15:00
Olimp Gościno 1-1 Ina Goleniów 23 kwietnia, 16:00
Iskra Białogard 1-2 Hutnik Szczecin 23 kwietnia, 11:00
Kluczevia Stargard 1-2 Wiekowianka Wiekowo 23 kwietnia, 14:00
Osadnik Myślibórz 0-2 Astra Ustronie Morskie 23 kwietnia, 16:00
MKP Szczecinek 3-0 Odra Chojna 22 kwietnia, 17:30
Leśnik Manowo 5-0 Dąb Dębno 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Leśnik Manowo 5-0 Rasel Dygowo 29 kwietnia, 17:00
Dąb Dębno 0-2 MKP Szczecinek 30 kwietnia, 16:00
w Słońsku
Odra Chojna 2-1 Osadnik Myślibórz 30 kwietnia, 17:00
Astra Ustronie Morskie 1-0 Kluczevia Stargard 30 kwietnia, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 2-3 Iskra Białogard 30 kwietnia, 17:00
Hutnik Szczecin 2-1 Olimp Gościno 30 kwietnia, 12:00
Ina Goleniów 0-4 Jeziorak Załom (Szczecin) 30 kwietnia, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Piast Chociwel 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 3 maja

Rasel Dygowo 1-1 Gryf Kamień Pomorski 3 maja, 13:00
Piast Chociwel 1-1 Ina Goleniów 3 maja, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-2 Hutnik Szczecin 3 maja, 16:00
Olimp Gościno 0-1 Wiekowianka Wiekowo 3 maja, 14:00
Iskra Białogard 1-4 Astra Ustronie Morskie 3 maja, 13:00
Kluczevia Stargard 4-3 Odra Chojna 3 maja, 14:00
Osadnik Myślibórz 1-1 Dąb Dębno 3 maja, 16:00
MKP Szczecinek 0-2 Leśnik Manowo 3 maja, 16:00

Kolejka 25 - 7-8 maja

MKP Szczecinek 3-0 Rasel Dygowo 7 maja, 18:00
Leśnik Manowo 1-0 Osadnik Myślibórz 8 maja, 15:00
Dąb Dębno 1-3 Kluczevia Stargard 7 maja, 16:00
w Słońsku
Odra Chojna 1-1 Iskra Białogard 7 maja, 17:00
Astra Ustronie Morskie 3-0 Olimp Gościno 7 maja, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 2-4 Jeziorak Załom (Szczecin) 7 maja, 15:00
Hutnik Szczecin 1-2 Piast Chociwel 7 maja, 12:00
Ina Goleniów 4-2 Gryf Kamień Pomorski 7 maja, 17:00

Kolejka 26 - 14-15 maja

Rasel Dygowo 0-5 Ina Goleniów 14 maja, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Hutnik Szczecin 14 maja, 15:00
Piast Chociwel 7-1 Wiekowianka Wiekowo 15 maja, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Astra Ustronie Morskie 14 maja, 16:00
Olimp Gościno 4-1 Odra Chojna 14 maja, 16:00
Iskra Białogard 2-0 Dąb Dębno 14 maja, 15:00
Kluczevia Stargard 0-3 Leśnik Manowo 14 maja, 14:00
Osadnik Myślibórz 1-0 MKP Szczecinek 14 maja, 17:00

Kolejka 27 - 21-22 maja

Osadnik Myślibórz 4-1 Rasel Dygowo 21 maja, 11:00
MKP Szczecinek 1-2 Kluczevia Stargard 21 maja, 16:00
Leśnik Manowo 1-0 Iskra Białogard 22 maja, 15:00
Dąb Dębno 0-4 Olimp Gościno 21 maja, 16:00
w Słońsku
Odra Chojna 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 21 maja, 15:30
Astra Ustronie Morskie 1-1 Piast Chociwel 21 maja, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 1-4 Gryf Kamień Pomorski 21 maja, 15:00
Hutnik Szczecin 4-1 Ina Goleniów 21 maja, 12:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Rasel Dygowo 1-0 Hutnik Szczecin 28 maja, 16:00
Ina Goleniów 8-1 Wiekowianka Wiekowo 29 maja, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Astra Ustronie Morskie 28 maja, 15:00
Piast Chociwel 6-1 Odra Chojna 28 maja, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 9-1 Dąb Dębno 28 maja, 16:00
Olimp Gościno 1-1 Leśnik Manowo 28 maja, 17:00
Iskra Białogard 0-3 MKP Szczecinek 28 maja, 16:00
Kluczevia Stargard 2-1 Osadnik Myślibórz 28 maja, 14:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Kluczevia Stargard 3-0 Rasel Dygowo 4 czerwca, 17:00
Osadnik Myślibórz 2-4 Iskra Białogard 4 czerwca, 17:00
MKP Szczecinek 1-3 Olimp Gościno 4 czerwca, 17:00
Leśnik Manowo 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 5 czerwca, 15:00
Dąb Dębno 2-1 Piast Chociwel 4 czerwca, 17:00
Odra Chojna 0-1 Gryf Kamień Pomorski 4 czerwca, 17:00
Astra Ustronie Morskie 2-1 Ina Goleniów 4 czerwca, 16:00
Wiekowianka Wiekowo 0-1 Hutnik Szczecin 4 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Wiekowianka Wiekowo 2-4 Rasel Dygowo 11 czerwca, 12:00
Hutnik Szczecin 4-1 Astra Ustronie Morskie 7 czerwca, 20:00
Ina Goleniów 5-2 Odra Chojna 11 czerwca, 12:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Dąb Dębno 11 czerwca, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Chociwel 1-4 Leśnik Manowo 11 czerwca, 12:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 MKP Szczecinek 11 czerwca, 12:00
Olimp Gościno 1-3 Osadnik Myślibórz 11 czerwca, 12:00
Iskra Białogard 1-2 Kluczevia Stargard 11 czerwca, 12:00

III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga sportbazar.pl 2015/2016 (pomorska)

Liga okręgowa 2015/2016 (Koszalin)
Liga okręgowa 2015/2016 (Szczecin)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas