[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Warszawa 34 68 21 5 8 62-25 12 3 2 40-11 9 2 6 22-14
2.  Ursus Warszawa 34 65 19 8 7 56-26 11 3 3 32-13 8 5 4 24-13 6 14 4 2 0 11-3
3.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 65 18 11 5 53-24 10 7 0 27-5 8 4 5 26-19 6 9 2 3 1 7-6
4.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 65 19 8 7 79-37 9 3 5 43-21 10 5 2 36-16 6 6 1 3 2 5-6
5.  Legia II Warszawa 34 65 19 8 7 66-38 10 3 4 36-15 9 5 3 30-23 6 2 0 2 4 4-12
6.  ŁKS Łódź 34 64 19 7 8 71-37 10 4 3 46-21 9 3 5 25-16 2 4 1 1 0 3-2
7.  Pelikan Łowicz 34 64 18 10 6 58-29 12 3 2 38-12 6 7 4 20-17 2 1 0 1 1 2-3
8.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 63 17 12 5 61-27 7 8 2 25-15 10 4 3 36-12
9.  Błękitni Raciąż 34 53 15 8 11 56-52 8 4 5 25-24 7 4 6 31-28
10.  Warta Sieradz 34 43 12 7 15 43-46 9 2 6 31-24 3 5 9 12-22
11.  Broń Radom 34 37 9 10 15 51-70 4 8 5 29-32 5 2 10 22-38
12.  Warta Działoszyn 34 35 10 5 19 33-82 6 3 8 20-35 4 2 11 13-47
13.  Pilica Białobrzegi 34 34 10 4 20 48-60 7 1 9 27-26 3 3 11 21-34
14.  Oskar Przysucha 34 29 7 8 19 42-78 5 5 7 24-26 2 3 12 18-52
15.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 27 6 9 19 36-60 4 4 9 17-21 2 5 10 19-39 2 2 0 2 0 5-5
16.  Energia Kozienice 34 27 6 9 19 41-64 4 3 10 21-30 2 6 9 20-34 2 2 0 2 0 5-5
17.  Start Otwock 34 22 6 4 24 24-86 3 3 11 15-35 3 1 13 9-51
18.  Ner Poddębice 34 21 4 9 21 31-70 3 4 10 17-32 1 5 11 14-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Polonia Warszawa    0-0 1-0 1-2 1-3 2-1 1-1 2-1 2-1 4-0 4-0 5-0 1-0 4-0 4-0 1-1 5-1 2-0 
 2 Ursus Warszawa1-2     2-1 2-1 3-0 1-0 2-0 0-3 4-0 1-0 0-1 6-1 2-1 2-2 2-0 0-0 1-1 3-0 
 3 Sokół Aleksandrów Łódzki1-0 0-0     0-0 1-1 2-0 1-0 1-0 2-0 1-0 1-0 0-0 0-0 4-1 0-0 5-0 5-0 3-3 
 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-1 0-0 2-3     2-1 0-0 0-1 0-1 4-3 1-0 4-1 7-0 6-1 5-0 3-3 4-3 4-0 1-3 
 5 Legia II Warszawa1-0 1-4 1-2 0-0     0-2 1-0 1-2 0-0 5-2 4-1 3-0 2-1 4-0 5-0 1-1 4-0 3-0 
 6 ŁKS Łódź2-1 1-0 3-1 2-2 0-2     1-1 1-3 0-0 0-3 8-0 9-1 6-2 6-2 1-1 1-0 1-0 4-2 
 7 Pelikan Łowicz1-0 1-2 0-0 2-0 2-0 1-2     1-0 3-1 2-0 3-2 2-0 1-1 4-0 3-1 2-1 8-0 2-2 
 8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-1 1-1 2-1 0-3 1-1 2-0 1-1     1-2 0-0 1-0 3-1 2-0 2-2 2-2 1-0 5-0 0-0 
 9 Błękitni Raciąż0-2 0-0 4-1 0-4 0-0 1-3 0-0 0-5     0-0 0-5* 2-1 4-1 5-1 2-0 4-0 1-0 2-1 
 10 Warta Sieradz1-0 0-1 2-2 2-4 3-4 0-2 0-2 1-1 0-1     x-x 
3-2 
2-1 2-1 3-1 2-0 3-1 5-1 2-0 
 11 Broń Radom2-2 0-2 0-1 4-4 0-2 1-4 2-5 0-0 1-1 1-1     2-2 1-1 2-2 3-2 4-3 3-0 3-0 
 12 Warta Działoszyn0-4 0-1 1-3 0-2 2-3 1-1 1-1 0-6 2-5 3-1 2-2     0-5 1-0 2-1 1-0 2-0 2-0 
 13 Pilica Białobrzegi1-0 0-1 0-2 0-4 1-2 1-2 3-0 1-3 2-4 0-2 4-2 2-1     4-0 0-1 1-1 4-0 3-1 
 14 Oskar Przysucha1-2 4-2 0-0 1-2 4-4 3-1 0-2 1-1 0-5 0-0 0-2 0-1 3-1     1-0 1-1 1-2 4-0 
 15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-2 2-1 0-2 0-0 2-3 0-0 1-2 0-1 2-3 2-1 0-1 0-1 1-2 3-0     2-2 1-0 0-0 
 16 Energia Kozienice1-2 1-2 0-2 0-1 1-2 1-2 1-1 1-5 1-1 0-1 2-0 1-2 2-1 2-1 3-3     0-2 4-2 
 17 Start Otwock0-2 0-6 1-1 0-1 0-2 0-3* 2-3 0-2 2-1 1-0 2-2 3-0 0-3 0-2 3-4 1-3     0-0 
 18 Ner Poddębice0-1 2-1 0-4 2-6 0-0 0-2 0-0 2-2 2-3 1-1 0-1 0-1 1-0 1-4 3-1 2-3 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Warta Działoszyn 2-2 Broń Radom 8 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Porochnicki 8, Krzysztof Kukulski 41 - Piotr Nowosielski 75 (k), Wajih Bouchniba 85
Ursus Warszawa 1-0 Warta Sieradz 8 sierpnia, 18:00
Rafał Zaborowski 90 (k)
Polonia Warszawa 1-1 Pelikan Łowicz 8 sierpnia, 17:00
Marcin Kluska 16 - Konrad Kowalczyk 32
Ner Poddębice 0-0 Legia II Warszawa 8 sierpnia, 18:30 (450)
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 sierpnia, 18:00
Piotr Basiuk 17, Dawid Kędra 90 - Mateusz Gliński 26, Damian Jaroń 72
Energia Kozienice 0-2 Start Otwock 8 sierpnia, 17:00 (350)
Jakub Piekut 33, 52
Błękitni Raciąż 1-3 ŁKS Łódź 8 sierpnia, 18:00
Piotr Paczkowski 90 (k) - Adam Patora 23, Mariusz Cichowlas 40, Maurício 41
Lechia Tomaszów Mazowiecki 6-1 Pilica Białobrzegi 9 sierpnia, 11:00
Marcin Mirecki 8, 40, Wiktor Żytek 36, 71, Paweł Majchrowski 43, Paweł Baraniak 64 - Jacek Moryc 57 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-1 Oskar Przysucha 8 sierpnia, 18:00
Oskar Osowski 8 (k), Mateusz Miłosz 49, Michał Wrzesiński 63, Michał Michałek 76 - Piotr Skałbania 77

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Broń Radom 2-2 Oskar Przysucha 15 sierpnia, 14:00
Piotr Nowosielski 74, 90 (k) - Daniel Żurawski 23, 43
Pilica Białobrzegi 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 sierpnia, 17:00
Michał Michałek 4, 30
ŁKS Łódź 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
Kamil Szymczak 45 (s), Maurício 72 - Wiktor Żytek 2 (k), Marcin Mirecki 37
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Dawid Stańdo
Start Otwock 2-1 Błękitni Raciąż 15 sierpnia, 11:00
Mikołaj Tokaj 45, Eryk Padzik 54 (s) - Kamil Majkowski 12
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-2 Energia Kozienice 15 sierpnia, 12:00 (300)
Maciej Tataj 22, 87 - Bartłomiej Michalski 34, Wiktor Putin 90
Legia II Warszawa 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 sierpnia, 11:00 (215)
Karol Drwęcki 90 (s) - Jewhen Radionow 36, 42
w Nowym Dworze Mazowieckim; Legia II gospodarzem
Pelikan Łowicz 2-2 Ner Poddębice 16 sierpnia, 11:15
Marcin Nowak 42, Konrad Kowalczyk 86 - Bartosz Bujalski 45, Tomasz Bogołębski 79
Warta Sieradz 1-0 Polonia Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Jarosław Szyc 90
Warta Działoszyn 0-1 Ursus Warszawa 15 sierpnia, 17:30
Mariusz Zaradny 59

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Ursus Warszawa 0-1 Broń Radom 22 sierpnia, 17:00
Bartosz Kaszubowski 47
Polonia Warszawa 5-0 Warta Działoszyn 21 sierpnia, 20:00
Mariusz Marczak 47, Zbigniew Obłuski 63, 84, 90, Sebastian Pindor 77
Ner Poddębice 1-1 Warta Sieradz 22 sierpnia, 17:00 (421)
Bartosz Bujalski 67 - Marcin Kobierski 45
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Pelikan Łowicz 21 sierpnia, 19:00 (280)
Przemysław Szabat 3 - Michał Adamczyk 81
Energia Kozienice 1-2 Legia II Warszawa 22 sierpnia, 13:00
Patryk Walasek 13 - Filip Karbowy 86, Tomasz Nawotka 90
Błękitni Raciąż 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 sierpnia, 15:00
Tomasz Kamiński 45, Daniel Mitura 90
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Dawid Klepczyński
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 Start Otwock 23 sierpnia, 11:00
Jardel 19, Wiktor Żytek 56, Marcin Mirecki 75, 77
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 ŁKS Łódź 22 sierpnia, 17:00
Michał Michałek 58, Oskar Osowski 62 (k)
Oskar Przysucha 3-1 Pilica Białobrzegi 22 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Skałbania 2, Jakub Sapieja 56 (k), Kamil Lewiński 63 - Jacek Moryc 78

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Broń Radom 1-1 Pilica Białobrzegi 26 sierpnia, 17:30
Piotr Nowosielski 49 (k) - Igor Jaszczak 43
ŁKS Łódź 6-2 Oskar Przysucha 26 sierpnia, 17:30
Artur Golański 8, Maurício 18, Łukasz Dynel 36, Mateusz Jaworski 48 (s), Adam Patora 68, 74 - Jakub Sapieja 5 (k), Paweł Maciejczak 52
Start Otwock 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 sierpnia, 17:00
Paweł Bylak 45 - Michał Michałek 47
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia, 17:30 (400)
Legia II Warszawa 0-0 Błękitni Raciąż 26 sierpnia, 17:00 (130)
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 2-1 Energia Kozienice 26 sierpnia, 17:00
Michał Adamczyk 47, Damian Kosiorek 90 - Łukasz Szary 42
Warta Sieradz 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00
Marcin Kobierski 40 - Karol Drwęcki 19
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Radosław Libera
Warta Działoszyn 2-0 Ner Poddębice 26 sierpnia, 17:30
Michał Stasiak 67 (k), Dominik Cukiernik 79
Ursus Warszawa 1-2 Polonia Warszawa 26 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Ciach 89 - Zbigniew Obłuski 51, Dominik Pusek 68 (s)

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Polonia Warszawa 4-0 Broń Radom 30 sierpnia, 19:11
Aleksander Tomaszewski 13, Mariusz Marczak 39, Marcin Kluska 64, Paweł Ankurowski 67 (s)
Ner Poddębice 2-1 Ursus Warszawa 29 sierpnia, 17:00
Olaf Okoński 6, Joachim Pabjańczyk 87 - Patryk Kamiński 30
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-1 Warta Działoszyn 29 sierpnia, 18:00
Patryk Koziara 20, Jewhen Radionow 55, Rafał Maciejewski 90 - Daniel Lisowski 42
Energia Kozienice 0-1 Warta Sieradz 29 sierpnia, 13:00
Marcin Kobierski 87
Błękitni Raciąż 0-0 Pelikan Łowicz 29 sierpnia, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Legia II Warszawa 30 sierpnia, 11:00
Marcin Mirecki 53, Pablo Dyego 62 (s) - Konrad Michalak 32
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Oskar Przysucha 1-2 Start Otwock 29 sierpnia, 17:00 (300)
Hubert Śliwiński 79 - Mikołaj Tokaj 16, Paweł Bylak 90
Pilica Białobrzegi 1-2 ŁKS Łódź 29 sierpnia, 17:00
Konrad Rudnicki 12 - Adam Patora 66, 81

Kolejka 6 - 5-6 września

Broń Radom 1-4 ŁKS Łódź 5 września, 16:00
Dominik Leśniewski 44 - Tomasz Ostalczyk 64, 69, Adam Patora 71, Rafał Serwaciński 89
Start Otwock 0-3 Pilica Białobrzegi 5 września, 17:00
Marcin Figiel 58, Konrad Rudnicki 82, Maciej Filipowicz 88
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Oskar Przysucha 5 września, 17:00 (300)
Maciej Tataj 57, 83, Mateusz Sołtys 71
Legia II Warszawa 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 września, 11:00 (45)
Michał Suchanek 90 - Łukasz Chojecki 19, Michał Michałek 43
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 września, 11:15
Daniel Bończak 29, Michał Fabijański 87
Warta Sieradz 0-1 Błękitni Raciąż 5 września, 16:00 (200)
Kamil Majkowski 59
Warta Działoszyn 1-0 Energia Kozienice 5 września, 17:00
Paweł Marchewka 87
Ursus Warszawa 0-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 września, 11:00
Patryk Koziara 42, Jewhen Radionow 50, Przemysław Szabat 54
Polonia Warszawa 2-0 Ner Poddębice 6 września, 19:00
Donatas Nakrošius 30, Daniel Choroś 86 (k)

Kolejka 7 - 12-13 września

Ner Poddębice 0-1 Broń Radom 12 września, 16:30 (130)
Jan Kowalski 23
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Polonia Warszawa 12 września, 18:00
Patryk Koziara 4 - Daniel Choroś 78 (k)
Energia Kozienice 1-2 Ursus Warszawa 12 września, 16:00 (180)
Bartłomiej Janiszewski 21 - Wojciech Serodziński 60 (s), Arkadiusz Ciach 70
Błękitni Raciąż 2-1 Warta Działoszyn 12 września, 15:00
Kamil Majkowski 4, 65 - Daniel Lisowski 6
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Warta Sieradz 13 września, 11:00
Wiktor Żytek 65 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Pelikan Łowicz 13 września, 16:00
Oskar Osowski 83 (k)
Oskar Przysucha 4-4 Legia II Warszawa 12 września, 14:00 (500)
Piotr Skałbania 1, 88, Jakub Sapieja 58 (k), Piotr Kornacki 82 - Michał Suchanek 2, Marek Saganowski 16, Bartłomiej Urbański 40 (k), Pablo Dyego 49
Pilica Białobrzegi 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 września, 16:00
Mateusz Michalski 74
ŁKS Łódź 1-0 Start Otwock 12 września, 16:00
Adam Patora 80 (k)

Kolejka 8 - 19-20 września

Broń Radom 3-0 Start Otwock 19 września, 17:00
Piotr Nowosielski 5, Wajih Bouchniba 49, Mateusz Dziubek 86
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 ŁKS Łódź 18 września, 16:30 (650)
Legia II Warszawa 2-1 Pilica Białobrzegi 19 września, 11:00
Adam Ryczkowski 43, Pablo Dyego 69 - Daniel Barzyński 73
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 4-0 Oskar Przysucha 19 września, 16:00 (300)
Robert Kowalczyk 57, Konrad Kowalczyk 70, Bartłomiej Czarnecki 90, Michał Adamczyk 90 (k)
Warta Sieradz 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września, 16:00
Marcin Kobierski 42, 90 - Michał Michałek 47, Kamil Adamek 49 (s)
Warta Działoszyn 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 września, 16:30
Marcin Mirecki 45, 58
Ursus Warszawa 4-0 Błękitni Raciąż 19 września, 16:00
Patryk Kamiński 59, 75, Jakub Kabala 67, Przemysław Sztybrych 90
Polonia Warszawa 1-1 Energia Kozienice 19 września, 19:00
Michał Zapaśnik 55 - Daniel Ciupiński 88
Ner Poddębice 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 września, 16:30
Joachim Pabjańczyk 6, 83 - Jewhen Radionow 50, Michał Steć 64 (k)
w Byczynie

Kolejka 9 - 23 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Broń Radom 23 września, 19:00 (150)
Patryk Koziara 20
Energia Kozienice 4-2 Ner Poddębice 23 września, 16:00
Rafał Stróżka 34, 57, Damian Stanisławski 71, 86 - Joachim Pabjańczyk 37, Tomasz Bogołębski 67
Błękitni Raciąż 0-2 Polonia Warszawa 23 września, 16:00
Zbigniew Obłuski 44, 45
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Ursus Warszawa 23 września, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Warta Działoszyn 23 września, 16:00
Oskar Przysucha 0-0 Warta Sieradz 23 września, 16:00
Pilica Białobrzegi 3-0 Pelikan Łowicz 23 września, 16:00
Adrian Karasek 38, Daniel Barzyński 68, 84
ŁKS Łódź 0-2 Legia II Warszawa 23 września, 16:30 (2800)
Adam Ryczkowski 32, Michał Kopczyński 77
Start Otwock 3-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 września, 16:00
Jarosław Kęsek 7, Tomasz Karaś 18, Mikołaj Tokaj 45 - Maciej Tataj 5, Łukasz Sierociński 13, 48, Damian Jaroń 53

Kolejka 10 - 26-27 września

Broń Radom 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 września, 19:00
Piotr Nowosielski 12, 41 (k), Bartosz Kaszubowski 89 - Mateusz Sołtys 53, 83
Legia II Warszawa 4-0 Start Otwock 27 września, 11:00
Konrad Michalak 59, Mateusz Zawal 81 (k), Michał Suchanek 89, 90
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 1-2 ŁKS Łódź 27 września, 11:15
Robert Kowalczyk 67 - Dominykas Grižas 1, Dawid Sarafiński 61
Warta Sieradz 2-1 Pilica Białobrzegi 26 września, 14:00
Patryk Krymarys 4, Bartosz Narożnik 34 - Konrad Rudnicki 14
Warta Działoszyn 1-0 Oskar Przysucha 26 września, 16:00
Dominik Cukiernik 29
Ursus Warszawa 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 września, 16:00
Łukasz Radomski 8, Arkadiusz Ciach 40 - Łukasz Chojecki 75
Polonia Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 września, 19:00
Mariusz Marczak 16 - Krystian Kolasa 33, Marcin Mirecki 41
Ner Poddębice 2-3 Błękitni Raciąż 26 września, 16:00
Tomasz Bogołębski 39, Joachim Pabjańczyk 64 - Dawid Klepczyński 27, 67, Łukasz Wróblewski 70
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Energia Kozienice 26 września, 16:00
Jewhen Radionow 76

Kolejka 11 - 3-4 października

Energia Kozienice 2-0 Broń Radom 3 października, 16:00
Eugeniusz Kołodziejczyk 23 (k), 51
Błękitni Raciąż 0-5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 października, 15:00
Piotr Gurzęda 8, Jewhen Radionow 22, Patryk Koziara 43, 60, Piotr Basiuk 61
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 Ner Poddębice 4 października, 11:00
Marcin Mirecki 72 - Igor Kania 54, Joachim Pabjańczyk 62, 76
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Polonia Warszawa 3 października, 15:00
Michał Michałek 88 (k)
Oskar Przysucha 4-2 Ursus Warszawa 3 października, 15:30 (250)
Paweł Kowalczyk 56, Piotr Skałbania 65, Jakub Sapieja 72 (k), 87 - Arkadiusz Ciach 13, Łukasz Radomski 38
Pilica Białobrzegi 2-1 Warta Działoszyn 3 października, 15:00
Maciej Filipowicz 21, Marcin Rawski 32 - Daniel Lisowski 68
ŁKS Łódź 0-3 Warta Sieradz 3 października, 15:30
Marcin Kobierski 26, 68, Kacper Jezierski 90
Start Otwock 2-3 Pelikan Łowicz 3 października, 16:00
Łukasz Choiński 9, Dawid Brewczyński 90 - Michał Żółtowski 50, Damian Kosiorek 62, Szymon Maruszewski 75 (s)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-3 Legia II Warszawa 3 października, 16:00 (600)
Mateusz Sołtys 8, Maciej Tataj 62 - Branimir Galić 18, Mateusz Zawal 45, Michał Suchanek 82

Kolejka 12 - 10-11 października

Broń Radom 0-2 Legia II Warszawa 10 października, 18:00
Michał Suchanek 52, Konrad Michalak 67
Pelikan Łowicz 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 października, 11:15
Robert Kowalczyk 32, Michał Adamczyk 69 (k), Bartłomiej Czarnecki 87 - Mateusz Michalski 77
Warta Sieradz 5-1 Start Otwock 10 października, 15:00
Marcin Wałęski 62, Piotr Nawrocki 63, Marcin Kobierski 68, 78, Przemysław Różycki 75 - Mikołaj Tokaj 47
Warta Działoszyn 1-1 ŁKS Łódź 10 października, 15:30
Mariusz Cichowlas 13 (s) - Adam Patora 33
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Krzysztof Kukulski
Ursus Warszawa 2-1 Pilica Białobrzegi 10 października, 15:00
Mateusz Muszyński 10, Jakub Kabala 57 - Bartosz Bogacz 90
Polonia Warszawa 4-0 Oskar Przysucha 9 października, 20:00
Krystian Pieczara 5, 33 (k), 61, Piotr Kosiorowski 80
Ner Poddębice 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 października, 15:30
Michał Wrzesiński 19, 44, Michał Michałek 78, 81
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 października, 18:00
Paweł Magdoń 45, Krystian Kolasa 76, Dawid Stańdo 90
Energia Kozienice 1-1 Błękitni Raciąż 10 października, 13:00
Damian Stanisławski 38 - Tomasz Kamiński 78

Kolejka 13 - 17-18 października

Błękitni Raciąż 0-5 Broń Radom 17 października, 15:00
(wo)
Tomasz Kamiński 51, Konstantine Gabaszwili 82 - Dominik Leśniewski 1, 90, Adrian Dziubiński 22, 44, 66
na boisku 2-5; w drużynie gospodarzy od 63. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-3 Energia Kozienice 18 października, 11:00
Marcin Mirecki 11, 59, Paweł Magdoń 22, Eryk Lebioda 90 - Wiktor Putin 40, Damian Stanisławski 48, Eugeniusz Kołodziejczyk 85
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 października, 14:30
Michał Michałek 32
Oskar Przysucha 4-0 Ner Poddębice 17 października, 15:00 (200)
Jakub Sapieja 5 (k), 73 (k), Piotr Skałbania 44, Paweł Maciejczak 58
Pilica Białobrzegi 1-0 Polonia Warszawa 17 października, 14:30
Adrian Karasek 73
ŁKS Łódź 1-0 Ursus Warszawa 18 października, 15:00
Dawid Sarafiński 27
Start Otwock 3-0 Warta Działoszyn 17 października, 15:00
Bartosz Mroczek 20, Łukasz Choiński 38, 65
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Warta Sieradz 17 października, 15:30 (100)
Damian Jaroń 62, Maciej Tataj 78 - Łukasz Mitek 80
Legia II Warszawa 1-0 Pelikan Łowicz 17 października, 11:30
Branimir Galić 31
w Pruszkowie

Kolejka 14 - 24-25 października

Broń Radom 2-5 Pelikan Łowicz 24 października, 16:00
Mikołaj Skórnicki 38, Paweł Ankurowski 72 - Rafał Parobczyk 7, Michał Gamla 14, Robert Kowalczyk 31, 83, Damian Kosiorek 36
Warta Sieradz 3-4 Legia II Warszawa 24 października, 13:00
Patryk Krymarys 34, Michał Bogdan 66, Marcin Kobierski 90 - Robert Bartczak 19, Adam Ryczkowski 60, Bartłomiej Urbański 63 (k), Michał Kopczyński 90
Warta Działoszyn 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 października, 15:00
Krzysztof Kukulski 70, 78 - Marek Lendzion 44
Ursus Warszawa 1-1 Start Otwock 24 października, 15:00
Arkadiusz Ciach 68 (k) - Mikołaj Tokaj 27
Polonia Warszawa 2-1 ŁKS Łódź 23 października, 20:00 (2200)
Michał Zapaśnik 43, Piotr Kosiorowski 45 (k) - Adam Patora 90
Ner Poddębice 1-0 Pilica Białobrzegi 24 października, 15:00
Olaf Okoński 51
w Byczynie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2 Oskar Przysucha 24 października, 16:00 (150)
Rafał Maciejewski 11, Przemysław Szabat 58 - Paweł Kowalczyk 4, 54
Energia Kozienice 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 24 października, 14:00
Łukasz Chojecki 66, Patryk Pietrasiak 75
Błękitni Raciąż 0-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 października, 13:00
Wiktor Żytek 14, 58, Krystian Kolasa 48, Kamil Szymczak 69

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Broń Radom 8 listopada, 11:00
Kamil Szymczak 13, Jakub Rozwandowicz 15, 37, Krystian Kolasa 26 - Dominik Leśniewski 71
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Błękitni Raciąż 7 listopada, 13:00
Przemysław Woźniczak 23, Samuel Uche Obi 82
Oskar Przysucha 1-1 Energia Kozienice 7 listopada, 11:00 (200)
Jakub Sapieja 82 (k) - Eugeniusz Kołodziejczyk 26
Pilica Białobrzegi 1-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 listopada, 13:00
Konrad Rudnicki 37 (k) - Jewhen Radionow 10, Patryk Koziara 15, 18
ŁKS Łódź 4-2 Ner Poddębice 7 listopada, 13:00
Artur Golański 41, Aleksander Ślęzak 51, Adam Grzybowski 58 (s), Marcin Zimoń 90 - Bartosz Bujalski 6, 45
Start Otwock 0-2 Polonia Warszawa 7 listopada, 14:00
Michał Zapaśnik 33, Krystian Pieczara 36
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Ursus Warszawa 7 listopada, 13:30 (100)
Damian Jaroń 52 (k), 90 - Przemysław Sztybrych 38
Legia II Warszawa 3-0 Warta Działoszyn 7 listopada, 12:00
Michał Kopczyński 71, Konrad Michalak 74, Michał Suchanek 90
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 2-0 Warta Sieradz 8 listopada, 11:15
Michał Adamczyk 38 (k), Michał Fabijański 85

Kolejka 16 - 11 listopada

Broń Radom 1-1 Warta Sieradz 11 listopada, 14:00
Damian Sałek 61 - Kacper Jezierski 56
Warta Działoszyn 1-1 Pelikan Łowicz 11 listopada, 13:30
Daniel Lisowski 26 - Daniel Bończak 73
Ursus Warszawa 3-0 Legia II Warszawa 11 listopada, 13:00
Arkadiusz Ciach 15 (k), 42, Mateusz Zawal 63 (s)
Polonia Warszawa 4-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 listopada, 20:00
Krystian Pieczara 26, 45, Mariusz Marczak 47, Aleksander Tomaszewski 71
Ner Poddębice 1-2 Start Otwock 3 listopada, 19:00
Olaf Okoński 90 - Łukasz Choiński 20, Paweł Nowotka 72
w Byczynie / w pierwotnym terminie (11 listopada, 18:00) odwołany
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 ŁKS Łódź 30 października, 19:00
Rafał Maciejewski 56, Rafał Pachelski 90
Energia Kozienice 2-1 Pilica Białobrzegi 31 października, 11:00
Damian Stanisławski 2, Eugeniusz Kołodziejczyk 56 - Kamil Ziemnicki 90
Błękitni Raciąż 5-1 Oskar Przysucha 11 listopada, 13:00 (150)
Tomasz Grudzień 25, 50, Kamil Majkowski 27, 56, Dawid Klepczyński 90 - Jakub Sapieja 31 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 listopada, 11:00
Paweł Magdoń 19, Wiktor Żytek 88 (k) - Samuel Uche Obi 26, Michał Michałek 51, Michał Wrzesiński 59

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Broń Radom 14 listopada, 13:00
Patryk Pietrasiak 21
Oskar Przysucha 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 listopada, 13:00 (300)
Cezary Czpak 40 - Wiktor Żytek 16 (k), Jardel 68
Pilica Białobrzegi 2-4 Błękitni Raciąż 14 listopada, 13:00
Igor Jaszczak 5, Konrad Rudnicki 90 - Daniel Mitura 11, 38, Kamil Majkowski 23 (k), 88
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu występu w drużynie gości nieuprawnionego zawodnika; potem anulowany
ŁKS Łódź 1-0 Energia Kozienice 15 listopada, 13:00 (1216)
Mariusz Cichowlas 86
Start Otwock 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 listopada, 12:00
Michał Steć 7 (k), Jewhen Radionow 65
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Ner Poddębice 14 listopada, 12:00 (150)
Legia II Warszawa 1-0 Polonia Warszawa 14 listopada, 11:00 (180)
Jakub Szrek 87
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pelikan Łowicz 1-2 Ursus Warszawa 15 listopada, 11:15
Szymon Kiwała 79 - Arkadiusz Ciach 24, Rafał Zaborowski 65
Warta Sieradz 2-1 Warta Działoszyn 14 listopada, 13:00
Kacper Jezierski 29, Patryk Krymarys 90 - Daniel Lisowski 7

Kolejka 18 - 5-6 marca

Broń Radom 2-2 Warta Działoszyn 6 kwietnia, 18:00
Emil Więcek 53, Daiji Kimura 87 - Michał Stasiak 38 (k), Dominik Cukiernik 44
w pierwotnym terminie (6 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Sieradz 0-1 Ursus Warszawa 6 kwietnia, 16:30
Arkadiusz Ciach 62
w pierwotnym terminie (5 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pelikan Łowicz 1-0 Polonia Warszawa 6 kwietnia, 16:30 (400)
Bartosz Broniarek 80
w pierwotnym terminie (6 marca, 11:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legia II Warszawa 3-0 Ner Poddębice 6 kwietnia, 16:30
Miłosz Szczepański 27, Eryk Więdłocha 29, 38
w Nowym Dworze Mazowieckim / w pierwotnym terminie (5 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 kwietnia, 16:30 (200)
Jewhen Radionow 68
w pierwotnym terminie (5 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Otwock 1-3 Energia Kozienice 6 kwietnia, 16:30
Filip Hrynkiewicz 90 - Eugeniusz Kołodziejczyk 8, Damian Stanisławski 64, Konrad Paterek 74
w pierwotnym terminie (5 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS Łódź 0-0 Błękitni Raciąż 6 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (6 marca, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pilica Białobrzegi 0-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 kwietnia, 16:30
Jardel 6, Paweł Baraniak 41, Marcin Mirecki 51, Kamil Szymczak 76
w pierwotnym terminie (5 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Oskar Przysucha 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 kwietnia, 16:30 (200)
w pierwotnym terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 12-13 marca

Oskar Przysucha 0-2 Broń Radom 12 marca, 14:00
Kamil Czarnecki 74, 81
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Pilica Białobrzegi 12 marca, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 ŁKS Łódź 13 marca, 11:00
Błękitni Raciąż 1-0 Start Otwock 12 marca, 13:00
Tomasz Kamiński 62
Energia Kozienice 3-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 marca, 15:00
Bartosz Zawadzki 45, Dariusz Mortka 55, Damian Stanisławski 88 - Damian Jaroń 15 (k), 60, Mateusz Michalski 40
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Legia II Warszawa 12 marca, 15:00
Radosław Kamiński 77 - Tomasz Nawotka 64
Ner Poddębice 0-0 Pelikan Łowicz 12 marca, 15:00
w Byczynie
Polonia Warszawa 4-0 Warta Sieradz 12 marca, 17:00 (900)
Piotr Kosiorowski 51, Bartosz Wiśniewski 68 (k), Daniel Choroś 73, Marcin Kluska 82
Ursus Warszawa 6-1 Warta Działoszyn 12 marca, 15:30
Jakub Kabala 40, 52, Mateusz Baranowski 60, Arkadiusz Ciach 74, Michał Ambrozik 86, Krzysztof Pikus 90 - Paweł Marchewka 19

Kolejka 20 - 19-20 marca

Broń Radom 0-2 Ursus Warszawa 16 marca, 18:00
Arkadiusz Ciach 49 (k), Patryk Kamiński 66 (k)
Warta Działoszyn 0-4 Polonia Warszawa 19 marca, 15:00
Krystian Pieczara 8, 29, 84, Mariusz Marczak 62
Warta Sieradz 2-0 Ner Poddębice 19 marca, 15:00
Marcin Kobierski 27 (k), Rafał Serwaciński 41
Pelikan Łowicz 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 marca, 11:15
Michał Gamla 90
Legia II Warszawa 1-1 Energia Kozienice 19 marca, 11:00
Mateusz Zawal 50 - Konrad Paterek 59
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-3 Błękitni Raciąż 19 marca, 15:00 (300)
Maciej Tataj 14, Mateusz Michalski 64 - Tomasz Kamiński 1, Kamil Majkowski 60, Piotr Paczkowski 86
Start Otwock 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 marca, 15:00
Marcin Mirecki 18
ŁKS Łódź 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 marca, 14:30
Fabian Woźniak 22, Artur Golański 30, Tomasz Ostalczyk 90 (k) - Patryk Pietrasiak 48
Pilica Białobrzegi 4-0 Oskar Przysucha 19 marca, 15:00 (130)
Kamil Hernik 14, Igor Jaszczak 16, Arkadiusz Oziewicz 84 (k), Marcin Rawski 90

Kolejka 21 - 26 marca

Pilica Białobrzegi 4-2 Broń Radom 23 marca, 15:00
Igor Jaszczak 17, 18, Marcin Bykowski 78, Zbigniew Obłuski 85 - Kamil Czarnecki 35, 86
Oskar Przysucha 3-1 ŁKS Łódź 26 marca, 11:00 (700)
Mateusz Jaworski 47 (k), Bartłomiej Madej 67, Paweł Maciejczak 70 - Artur Golański 62
Sokół Aleksandrów Łódzki 5-0 Start Otwock 26 marca, 13:00
Patryk Pietrasiak 21, Michał Wrzesiński 26, Łukasz Chojecki 43, Mateusz Stępień 69, Przemysław Woźniczak 77
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 marca, 15:00
Paweł Baraniak 9, Marcin Mirecki 31 (k), 67 (k) - Mateusz Michalski 57, Damian Jaroń 60 (k), 70
Błękitni Raciąż 0-0 Legia II Warszawa 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 11:00) odwołany z powodu powołania zawodników Legii II do reprezentacji narodowych
Energia Kozienice 1-1 Pelikan Łowicz 26 marca, 16:00
Damian Stanisławski 30 - Wojciech Wojcieszyński 28 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Warta Sieradz 26 marca, 11:00 (200)
Ner Poddębice 0-1 Warta Działoszyn 25 marca, 18:00
Dominik Cukiernik 63
w Byczynie
Polonia Warszawa 0-0 Ursus Warszawa 24 marca, 19:00 (1000)

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Broń Radom 2-2 Polonia Warszawa 31 marca, 18:00 (600)
Adrian Dziubiński 44, Piotr Nowosielski 57 - Bartosz Wiśniewski 22 (k), Krystian Pieczara 83
Ursus Warszawa 3-0 Ner Poddębice 2 kwietnia, 16:00
Mateusz Muszyński 23, Arkadiusz Ciach 71, Patryk Kamiński 90
Warta Działoszyn 0-6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 kwietnia, 15:30 (200)
Patryk Koziara 2, 45, Konrad Karaszewski 15, Jewhen Radionow 42, Krzysztof Napora 50, Sebastian Szerszeń 57
Warta Sieradz 3-1 Energia Kozienice 2 kwietnia, 16:00
Bartosz Narożnik 43, Mikael Idzikowski 45, Marcin Kobierski 72 - Bartosz Kozicki 74
Pelikan Łowicz 3-1 Błękitni Raciąż 3 kwietnia, 11:15
Wojciech Wojcieszyński 52, Jurij Hłuszko 57, Marcin Nowak 87 (k) - Kamil Majkowski 64
Legia II Warszawa 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 kwietnia, 11:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 kwietnia, 16:00
Mariusz Zasada 43, Michał Michałek 84
Start Otwock 0-2 Oskar Przysucha 3 kwietnia, 11:00
Mateusz Jaworski 66 (k), Ołeksandr Menżeha 90
ŁKS Łódź 6-2 Pilica Białobrzegi 3 kwietnia, 15:00
Patryk Bryła 20, Rafał Barzyc 22, Mariusz Cichowlas 51, Fabian Woźniak 60, Artur Golański 69, Adrian Świątek 84 - Konrad Rudnicki 33, Zbigniew Obłuski 39 (k)

Kolejka 23 - 9-10 kwietnia

ŁKS Łódź 8-0 Broń Radom 10 kwietnia, 15:00
Artur Golański 4, Adam Patora 20, 82, Adrian Świątek 45, 58, Michał Stryjewski 88, Maurício 89, Przemysław Kocot 90
Pilica Białobrzegi 4-0 Start Otwock 9 kwietnia, 17:00
Michał Janik 2, Igor Jaszczak 63, 90, Zbigniew Obłuski 65 (k)
Oskar Przysucha 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 kwietnia, 16:00 (280)
Karol Kucharski 90 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Legia II Warszawa 9 kwietnia, 16:00
Mariusz Zasada 18 - Eryk Rakowski 3
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Pelikan Łowicz 10 kwietnia, 11:00
Fabian Fałowski 81
Błękitni Raciąż 0-0 Warta Sieradz 9 kwietnia, 11:00
Energia Kozienice 1-2 Warta Działoszyn 9 kwietnia, 11:00
Eugeniusz Kołodziejczyk 14 - Dominik Cukiernik 8, Paweł Marchewka 68
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Ursus Warszawa 10 kwietnia, 19:00
Radosław Kamiński 88 (k) - Mateusz Baranowski 15
Ner Poddębice 0-1 Polonia Warszawa 9 kwietnia, 17:00 (200)
Mariusz Marczak 65
w Byczynie

Kolejka 24 - 16-17 kwietnia

Broń Radom 3-0 Ner Poddębice 17 kwietnia, 11:00
Dominik Leśniewski 22, Piotr Nowosielski 50 (k), 68 (k)
Polonia Warszawa 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 kwietnia, 17:00
Grzegorz Wojdyga 72, Mariusz Wierzbowski 90 - Patryk Koziara 29
Ursus Warszawa 0-0 Energia Kozienice 16 kwietnia, 11:00
Warta Działoszyn 2-5 Błękitni Raciąż 16 kwietnia, 16:00
Dominik Cukiernik 16, 63 - Kamil Majkowski 44, 72 (k), Tomasz Kamiński 49, Adrian Bieńkowski 67, 90
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Krystian Stolarczyk
Warta Sieradz 2-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 kwietnia, 12:00
Tomasz Bogołębski 34, Kamil Pluta 75 - Paweł Zięba 25, Marcin Mirecki 44, 90, Kamil Szymczak 50
Pelikan Łowicz 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 kwietnia, 11:15
Legia II Warszawa 4-0 Oskar Przysucha 16 kwietnia, 11:00 (70)
Mateusz Wieteska 2, Konrad Michalak 34, Eryk Więdłocha 42, Miłosz Szczepański 67
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Pilica Białobrzegi 16 kwietnia, 13:00 (250)
Jakub Kołaczek 60 - Maciej Filipowicz 49, 55
Start Otwock 0-3 ŁKS Łódź 16 kwietnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Kolejka 25 - 23-24 kwietnia

Start Otwock 2-2 Broń Radom 23 kwietnia, 17:00
Adrian Hagno 58, Filip Hrynkiewicz 73 - Michał Bojek 2, 90
ŁKS Łódź 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 kwietnia, 16:00
Artur Golański 50 (k) - Piotr Maślanka 73
Pilica Białobrzegi 1-2 Legia II Warszawa 23 kwietnia, 17:00
Zbigniew Obłuski 78 (k) - Stojan Vranješ 9 (k), Konrad Michalak 24
Oskar Przysucha 0-2 Pelikan Łowicz 24 kwietnia, 15:00 (250)
Konrad Kowalczyk 74, 81
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Warta Sieradz 23 kwietnia, 13:00
Michał Wrzesiński 12
Lechia Tomaszów Mazowiecki 7-0 Warta Działoszyn 24 kwietnia, 11:00
Krystian Kolasa 6, Jardel 17, Paweł Zięba 19, 32, 57, Marcin Mirecki 30, 45
Błękitni Raciąż 0-0 Ursus Warszawa 23 kwietnia, 15:00
Energia Kozienice 1-2 Polonia Warszawa 23 kwietnia, 14:00 (300)
Wiktor Putin 19 - Bartosz Wiśniewski 89 (k), Mariusz Wierzbowski 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Ner Poddębice 22 kwietnia, 18:00

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja

Broń Radom 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 kwietnia, 18:00 (200)
Ner Poddębice 2-3 Energia Kozienice 30 kwietnia, 17:00
Joachim Pabjańczyk 22, Olaf Okoński 39 - Bartosz Zawadzki 24, Damian Stanisławski 60 (k), 63 (k)
w Byczynie
Polonia Warszawa 2-1 Błękitni Raciąż 30 kwietnia, 19:00
Krystian Pieczara 47, 56 - Damian Szczepański 87
Ursus Warszawa 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 kwietnia, 17:00
Arkadiusz Ciach 24, 72 (k) - Marcin Mirecki 66
Warta Działoszyn 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 kwietnia, 16:30
Michał Stasiak 12 (k) - Patryk Pietrasiak 20, Michał Michałek 52 (k), Jakub Bistuła 90
Warta Sieradz 3-1 Oskar Przysucha 30 kwietnia, 14:00 (120)
Marcin Kobierski 26, 78, Jarosław Szyc 83 - Mariusz Moskwa 57
Pelikan Łowicz 1-1 Pilica Białobrzegi 30 kwietnia, 17:00
Fabian Fałowski 45 - Mateusz Zawisza 90
Legia II Warszawa 0-2 ŁKS Łódź 30 kwietnia, 11:00
Adam Patora 38, 82
w Nowym Dworze Mazowieckim
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Start Otwock 30 kwietnia, 11:00 (50)
Mateusz Michalski 41

Kolejka 27 - 3-4 maja

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Broń Radom 4 maja, 17:00
Adrian Dziubiński 79
Start Otwock 0-2 Legia II Warszawa 4 maja, 17:00
Rafał Makowski 5, Eryk Więdłocha 58
ŁKS Łódź 1-1 Pelikan Łowicz 3 maja, 17:00
Patryk Bryła 65 - Marcin Nowak 85
Pilica Białobrzegi 0-2 Warta Sieradz 4 maja, 17:00
Michał Bogdan 20, Marcin Kobierski 60
Oskar Przysucha 0-1 Warta Działoszyn 4 maja, 17:00 (150)
Piotr Kurpiewski 50
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Ursus Warszawa 3 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Polonia Warszawa 4 maja, 17:00 (400)
Daniel Choroś 85
Błękitni Raciąż 2-1 Ner Poddębice 4 maja, 17:00
Adrian Bieńkowski 28, Kamil Majkowski 75 - Przemysław Różycki 26
Energia Kozienice 1-5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 maja, 17:00
Wiktor Putin 89 (k) - Rafał Maciejewski 17 (k), 73, Krzysztof Napora 53, Piotr Krawczyk 70, Sebastian Szerszeń 78

Kolejka 28 - 7-8 maja

Broń Radom 4-3 Energia Kozienice 8 maja, 13:00
Daiji Kimura 33, Adrian Dziubiński 61, Kamil Czarnecki 70, Wajih Bouchniba 90 (k) - Damian Stanisławski 50, 90, Rafał Stróżka 90
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Błękitni Raciąż 7 maja, 17:00
Radosław Kamiński 80 - Kamil Majkowski 49 (k), Tomasz Grudzień 86
Ner Poddębice 2-6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 maja, 17:00
Joachim Pabjańczyk 33, 65 - Kamil Cyran 7, Marcin Mirecki 13, 44, Jakub Rozwandowicz 19, Jardel 54, Eryk Lebioda 89
w Byczynie
Polonia Warszawa 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 maja, 11:00 (2200)
Mariusz Wierzbowski 4
Ursus Warszawa 2-2 Oskar Przysucha 11 maja, 15:00 (50)
Arkadiusz Ciach 28, 80 (k) - Mateusz Jaworski 50, 90
w pierwotnym terminie (7 maja, 17:00) odwołany z powodu choroby zawodników gości / żółta kartka Mariusza Moskwy nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Warta Działoszyn 0-5 Pilica Białobrzegi 7 maja, 17:00 (250)
Rafał Białecki 5, Michał Janik 7, 44, Zbigniew Obłuski 70, 80
Warta Sieradz 0-2 ŁKS Łódź 7 maja, 17:00
Artur Golański 33, Adam Patora 69
Pelikan Łowicz 8-0 Start Otwock 8 maja, 11:15
Fabian Fałowski 13 (k), 14, 33, Bartosz Bujalski 20, Piotr Gawlik 47, Wojciech Wojcieszyński 50, Jurij Hłuszko 74, Paul Grischok 90 (k)
Legia II Warszawa 5-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 maja, 11:00 (100)
Tomasz Nawotka 13 (k), Jarosław Niezgoda 22, 61, 69, Konrad Michalak 87
w Ząbkach

Kolejka 29 - 14-15 maja

Legia II Warszawa 4-1 Broń Radom 14 maja, 11:00 (150)
Jarosław Niezgoda 37, 43, 49, 90 - Damian Sałek 48
w Ząbkach
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Pelikan Łowicz 14 maja, 11:00 (150)
Welin Damjanow 61 - Fabian Fałowski 13, Michał Brudnicki 22 (s)
Start Otwock 1-0 Warta Sieradz 14 maja, 17:00
Rafał Długosz 71
ŁKS Łódź 9-1 Warta Działoszyn 14 maja, 17:30
Artur Golański 8, 15, Adam Patora 16, 52, Michał Stryjewski 22, Radosław Jacek 31, Kamil Rozmus 49, Fabian Woźniak 68, Przemysław Nawrocki 75 - Michał Nowacki 71
Pilica Białobrzegi 0-1 Ursus Warszawa 14 maja, 17:00
Arkadiusz Ciach 90
Oskar Przysucha 1-2 Polonia Warszawa 15 maja, 15:00 (450)
Bartłomiej Madej 26 - Przemysław Szabat 80, Daniel Choroś 82
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-3 Ner Poddębice 14 maja, 17:00
Michał Wrzesiński 4, 51, Michał Michałek 80 (k) - Joachim Pabjańczyk 45, Igor Kania 49, Olaf Okoński 88 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 maja, 11:00
Piotr Krawczyk 88
Błękitni Raciąż 4-0 Energia Kozienice 14 maja, 16:00 (120)
Adam Radwański 61, Mariusz Holik 68, Kamil Majkowski 88, 90

Kolejka 30 - 18 maja

Broń Radom 1-1 Błękitni Raciąż 18 maja, 18:00 (350)
Wajih Bouchniba 52 - Piotr Paczkowski 79
Energia Kozienice 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 maja, 17:00
Marcin Mirecki 18
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 maja, 19:00
Piotr Gurzęda 19, Piotr Krawczyk 30 - Michał Michałek 7
Ner Poddębice 1-4 Oskar Przysucha 18 maja, 17:30 (80)
Joachim Pabjańczyk 8 - Piotr Skałbania 24, 70, Bartłomiej Madej 40, 45
w Byczynie
Polonia Warszawa 1-0 Pilica Białobrzegi 18 maja, 19:00 (1200)
Krystian Pieczara 66
Ursus Warszawa 1-0 ŁKS Łódź 18 maja, 17:30
Jakub Kabala 56
Warta Działoszyn 2-0 Start Otwock 18 maja, 17:00
Piotr Kurpiewski 24, Jakub Nagielski 26
Warta Sieradz 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 maja, 17:00 (100)
Mikael Idzikowski 72, Kacper Jezierski 90
Pelikan Łowicz 2-0 Legia II Warszawa 24 maja, 16:00 (440)
Mateusz Gul 90, Paul Grischok 90 (k)
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:30) odwołany z powodu choroby zawodników gospodarzy

Kolejka 31 - 21-22 maja

Pelikan Łowicz 3-2 Broń Radom 22 maja, 11:15 (500)
Fabian Fałowski 45, Jurij Hłuszko 87, Mateusz Kasprzyk 90 - Piotr Nowosielski 2 (k), Kamil Czarnecki 24
Legia II Warszawa 5-2 Warta Sieradz 21 maja, 11:00
Jarosław Niezgoda 20, 80, Bartłomiej Urbański 64 (k), Konrad Michalak 84, 90 - Mateusz Zawal 58 (s), Tomasz Bogołębski 82
w Ząbkach
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Warta Działoszyn 21 maja, 18:00 (100)
Dominik Cukiernik 60
Start Otwock 0-6 Ursus Warszawa 22 maja, 11:00
Arkadiusz Ciach 13, 62, Mateusz Muszyński 30, 45, Jakub Piekut 70 (s), Patryk Kamiński 75
ŁKS Łódź 2-1 Polonia Warszawa 22 maja, 16:00
Adam Patora 38, 61 - Mariusz Marczak 28
Pilica Białobrzegi 3-1 Ner Poddębice 21 maja, 13:00
Kamil Hernik 40, Maciej Filipowicz 83, Michał Janik 90 - Filip Skupiński 51
Oskar Przysucha 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 maja, 15:00 (200)
Grzegorz Obuch 32 - Patryk Koziara 30
Sokół Aleksandrów Łódzki 5-0 Energia Kozienice 21 maja, 17:00
Michał Wrzesiński 27, 33, Samuel Uche Obi 48, 65, Przemysław Woźniczak 76
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-3 Błękitni Raciąż 22 maja, 11:00
Marcin Mirecki 11, 37, Kamil Cyran 14, Jardel 21 - Tomasz Grudzień 20, 23, Daniel Mitura 67

Kolejka 32 - 28-29 maja

Broń Radom 4-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 maja, 11:00
Michał Bojek 18, Dominik Leśniewski 41, Paweł Zięba 63 (s), Piotr Nowosielski 69 - Marcin Mirecki 23, 56, Kamil Szymczak 74, Łukasz Matuszczyk 84
Błękitni Raciąż 4-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 maja, 11:00
Kamil Majkowski 16 (k), Piotr Paczkowski 55, Dawid Klepczyński 85 (k), Tomasz Grudzień 89 - Michał Michałek 14
Energia Kozienice 2-1 Oskar Przysucha 29 maja, 11:00 (130)
Eugeniusz Kołodziejczyk 29, Bartłomiej Michalski 89 - Mariusz Moskwa 26
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Pilica Białobrzegi 27 maja, 19:00
Paweł Broniszewski 62, Rafał Maciejewski 88
Ner Poddębice 0-2 ŁKS Łódź 28 maja, 17:00
Mariusz Cichowlas 36, Dawid Sarafiński 75
w Byczynie
Polonia Warszawa 5-1 Start Otwock 28 maja, 19:00
Michał Zapaśnik 19, Krystian Pieczara 37, Mariusz Marczak 59, Marcin Kluska 65, Aleksander Tomaszewski 81 - Tomasz Karaś 90
Ursus Warszawa 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 maja, 17:00
Patryk Kamiński 46, Arkadiusz Ciach 69
Warta Działoszyn 2-3 Legia II Warszawa 28 maja, 17:30 (200)
Krzysztof Kukulski 40, Michał Stasiak 79 (k) - Tomasz Nawotka 16, Jarosław Niezgoda 53, Piotr Cichocki 68
Warta Sieradz 0-2 Pelikan Łowicz 28 maja, 17:00
Wojciech Wojcieszyński 35, Konrad Kowalczyk 42

Kolejka 33 - 1 czerwca

Warta Sieradz x-x Broń Radom 1 czerwca, 18:00
Kamil Czarnecki 27
w pierwotnym terminie przerwany w 40. minucie przy stanie 0-1 z powodu burzy / w drugim terminie (2 czerwca, 19:00) dokończony
Pelikan Łowicz 2-0 Warta Działoszyn 1 czerwca, 18:00 (300)
Wojciech Wojcieszyński 23, Konrad Kowalczyk 71
Legia II Warszawa 1-4 Ursus Warszawa 1 czerwca, 18:00
Mateusz Hołownia 32 - Arkadiusz Ciach 10 (k), 49, Mateusz Muszyński 20, Jakub Kabala 77
w Ząbkach
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Polonia Warszawa 1 czerwca, 18:00 (400)
Dominik Dukalski 81 - Marcin Bochenek 24, Grzegorz Wojdyga 87
Start Otwock 0-0 Ner Poddębice 1 czerwca, 18:00
ŁKS Łódź 1-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 maja, 18:00 (1512)
Artur Golański 7 (k) - Karol Drwęcki 37, Patryk Koziara 69, Radosław Kamiński 75 (k)
Pilica Białobrzegi 1-1 Energia Kozienice 1 czerwca, 18:00
Daniel Barzyński 45 - Damian Stanisławski 65 (k)
Oskar Przysucha 0-5 Błękitni Raciąż 1 czerwca, 18:00 (150)
Dariusz Gorczyczewski 15, Kamil Majkowski 23, 39, Paweł Nowotka 45, Damian Szczepański 81
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 czerwca, 18:00
Warta Sieradz 3-2 Broń Radom 2 czerwca, 19:00
Mikael Idzikowski 54, Tomasz Bogołębski 69, Marcin Kobierski 90 (k) - Patryk Winsztal 81
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 18:00) przerwany w 40. minucie przy stanie 0-1 z powodu burzy / w drugim terminie dokończony

REKLAMA

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Broń Radom 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 czerwca, 17:00
Patryk Pietrasiak 45
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-0 Oskar Przysucha 4 czerwca, 17:00
Marcin Mirecki 17, 27, Maksymilian Rozwandowicz 60, 68, Paweł Baraniak 85
Błękitni Raciąż 4-1 Pilica Białobrzegi 4 czerwca, 17:00
Tomasz Kamiński 11, Damian Szczepański 20, Adam Radwański 72, Kamil Majkowski 90 - Rafał Białecki 78
Energia Kozienice 1-2 ŁKS Łódź 4 czerwca, 17:00
Wiktor Putin 79 - Adam Patora 2, 83
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-0 Start Otwock 4 czerwca, 17:00
Jewhen Radionow 2, 62, Patryk Koziara 5, Piotr Krawczyk 64, Paweł Broniszewski 90
Ner Poddębice 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 czerwca, 17:00
Joachim Pabjańczyk 57, 64, Mikołaj Rogalewicz 90 - Maciej Wilanowski 19
w Byczynie
Polonia Warszawa 1-3 Legia II Warszawa 4 czerwca, 17:00
Michał Zapaśnik 8 (k) - Miłosz Szczepański 6, Sebastian Szymański 26, Eryk Więdłocha 90
Ursus Warszawa 2-0 Pelikan Łowicz 4 czerwca, 17:00
Maciej Ofmański 61, Piotr Jedlikowski 82
Warta Działoszyn 3-1 Warta Sieradz 4 czerwca, 17:00
Arkadiusz Porochnicki 27, Jakub Nagielski 55, Dawid Magiera 80 - Kamil Pluta 7

Baraże o udział w II lidze
Baraże o udział w III lidze (I)

II liga 2015/2016

III liga 2015/2016 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2015/2016 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2015/2016 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2015/2016 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2015/2016 (opolsko-śląska)
III liga 2015/2016 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2015/2016 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2015/2016 (łódzka)
IV liga 2015/2016 (mazowiecka (południe))
IV liga 2015/2016 (mazowiecka (północ))

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas