[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2015/2016, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Przasnysz 28 61 20 1 7 70-28 12 0 2 36-9 8 1 5 34-19
2.  Huragan Wołomin 28 58 18 4 6 76-36 10 3 1 51-12 8 1 5 25-24
3.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 28 57 17 6 5 48-18 10 2 2 24-8 7 4 3 24-10
4.  Mławianka Mława 28 56 17 5 6 51-21 13 1 0 37-6 4 4 6 14-15
5.  Wisła II Płock 28 52 16 4 8 56-24 10 2 2 36-9 6 2 6 20-15
6.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 29 49 15 4 10 64-39 10 2 3 34-13 5 2 7 30-26 1 1 0 1 0 2-2
7.  MKS Ciechanów 29 49 15 4 10 51-36 7 2 5 24-15 8 2 5 27-21 1 1 0 1 0 2-2
8.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 45 14 3 11 36-34 8 2 4 22-12 6 1 7 14-22
9.  KS Łomianki 28 44 13 5 10 41-32 7 2 5 24-14 6 3 5 17-18
10.  Bug Wyszków 28 43 13 4 11 41-45 7 3 4 17-23 6 1 7 24-22
11.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 29 39 11 6 12 50-46 8 2 5 37-20 3 4 7 13-26
12.  Czarni Węgrów 28 32 9 5 14 25-50 7 3 4 13-8 2 2 10 12-42
13.  Naprzód Skórzec 28 27 8 3 17 34-69 6 0 8 24-37 2 3 9 10-32
14.  Mazur Gostynin 28 26 8 2 18 34-64 5 0 9 18-25 3 2 9 16-39
15.  Korona Szydłowo 28 20 5 5 18 31-89 2 4 8 19-48 3 1 10 12-41
16.  Wkra Bieżuń 29 18 4 6 19 23-51 3 5 6 14-17 1 1 13 9-34
17.  Błękitni Gąbin 28 9 2 3 23 13-62 1 2 11 7-31 1 1 12 6-31
Narew Ostrołęka wycofała się z rozgrywek po 7. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
Błękitni Gąbin wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 MKS Przasnysz    1-2 3-0 3-0 3-0 5-1 2-1 0-1 4-2 4-0 4-0 2-1 2-0 1-0 2-1 
 2 Huragan Wołomin4-0     1-1 2-0 3-1 1-2 3-0 6-1 1-1 8-1 6-0 8-2 3-2 4-0 1-1 
 3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki2-0 1-2     1-0 2-0 2-0 2-3 3-1 1-0 2-0 0-0 2-0 1-0 2-2 3-0* 
 4 Mławianka Mława2-1 3-0 0-0     2-0 3-2 1-0 3-0 3-0 1-0 3-0 6-0 3-1 3-0 4-2 
 5 Wisła II Płock1-1 3-2     1-2 2-1 3-0 0-2 2-1 0-0 9-0 2-0 6-0 2-0 2-0 3-0* 
 6 Mazovia Mińsk Mazowiecki1-3 2-1 0-1 0-0 3-0     3-0 3-0 4-1 5-2 2-0 2-2 2-1 4-0 3-1 0-1 
 7 MKS Ciechanów2-0 0-3 1-0 0-2 2-2     1-2 0-1 1-4 4-0 4-0 3-0 1-1 3-0 2-0 
 8 Ostrovia Ostrów Mazowiecka2-1 4-0 0-1 0-3 0-0 0-2     0-0 2-1 3-1 1-3 3-0 4-0 2-0 1-0 
 9 KS Łomianki1-0 2-3 0-2 3-0 1-1 3-2 0-1 0-1     0-2 3-1 0-0 7-1 3-0 1-0 
 10 Bug Wyszków1-4 2-1 1-0 2-0 0-8 2-1 2-3 0-0 1-1     0-3 1-0 2-0 1-1 2-1 
 11 Bzura Chodaków (Sochaczew)1-3 0-1 0-3 1-0 2-2 4-0 2-3 1-0 2-4     2-2 5-0 4-0 7-1 3-1 3-0 
 12 Czarni Węgrów1-1 0-0 0-1 2-1 1-0 1-0 0-1 0-1 2-1     2-1 0-0 0-1 1-0 3-0* 
 13 Naprzód Skórzec0-5 2-5 0-4 2-3 0-5 2-5 3-1 1-3 2-1 1-2     3-1 2-0 3-2 3-0* 
 14 Mazur Gostynin2-4 0-3 0-2 1-0 0-1 1-3 0-2 0-1 3-2 2-0 4-1 2-0     2-3 1-3 
 15 Korona Szydłowo2-6 1-2 2-8 1-1 1-4 1-7 2-2 4-4 0-2 1-1 3-2 0-2 0-7     1-0 
 16 Wkra Bieżuń0-3 3-4 1-1 0-0 0-2 1-1 1-0 0-0 0-2 1-2 1-1 0-1 3-0     3-0* 
 17 Błękitni Gąbin0-3* 0-0 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-3 1-1 0-1 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Wkra Bieżuń 1-1 MKS Ciechanów 8 sierpnia, 14:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 sierpnia, 16:00
Korona Szydłowo - Narew Ostrołęka 8 sierpnia, 17:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Huragan Wołomin 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 8 sierpnia, 11:00
Mazur Gostynin 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 sierpnia, 17:00
Mławianka Mława 4-2 Błękitni Gąbin 9 sierpnia, 14:00
Naprzód Skórzec 2-1 Bug Wyszków 9 sierpnia, 17:00 (120)
MKS Przasnysz 3-0 Wisła II Płock 9 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 0-1 KS Łomianki 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

MKS Ciechanów 0-1 KS Łomianki 15 sierpnia, 17:00
Wisła II Płock 9-0 Czarni Węgrów 16 sierpnia, 12:00
Bug Wyszków 1-4 MKS Przasnysz 14 sierpnia, 18:00 (220)
Błękitni Gąbin 1-1 Naprzód Skórzec 15 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Mławianka Mława 15 sierpnia, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Mazur Gostynin 15 sierpnia, 17:00
Narew Ostrołęka - Huragan Wołomin 15 sierpnia, 14:30
było 1-7, anulowany
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-0 Korona Szydłowo 15 sierpnia, 17:00
Wkra Bieżuń 0-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-0 MKS Ciechanów 22 sierpnia, 11:00
Korona Szydłowo 1-0 Wkra Bieżuń 22 sierpnia, 17:00
Huragan Wołomin 3-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 22 sierpnia, 11:00
Mazur Gostynin - Narew Ostrołęka 22 sierpnia, 17:00
było 9-1, anulowany
Mławianka Mława 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 22 sierpnia, 16:00
Naprzód Skórzec 0-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
MKS Przasnysz 2-1 Błękitni Gąbin 22 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 0-1 Bug Wyszków 23 sierpnia, 17:00 (130)
KS Łomianki 1-1 Wisła II Płock 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

MKS Ciechanów 0-2 Wisła II Płock 26 sierpnia, 17:30
Bug Wyszków 1-1 KS Łomianki 26 sierpnia, 17:00 (150)
Błękitni Gąbin 2-3 Czarni Węgrów 26 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 MKS Przasnysz 26 sierpnia, 17:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-3 Naprzód Skórzec 26 sierpnia, 17:00
Narew Ostrołęka - Mławianka Mława 26 sierpnia, 17:00
było 0-9, anulowany
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Mazur Gostynin 25 sierpnia, 17:30
Wkra Bieżuń 3-4 Huragan Wołomin 26 sierpnia, 18:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 7-1 Korona Szydłowo 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Korona Szydłowo 2-2 MKS Ciechanów 29 sierpnia, 17:00
Huragan Wołomin 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 29 sierpnia, 11:00
Mazur Gostynin 1-3 Wkra Bieżuń 29 sierpnia, 16:30
Mławianka Mława 3-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 sierpnia, 14:00
Naprzód Skórzec - Narew Ostrołęka 30 sierpnia, 17:00
było 15-2, anulowany
MKS Przasnysz 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 29 sierpnia, 17:00
Czarni Węgrów 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00
KS Łomianki 1-0 Błękitni Gąbin 29 sierpnia, 11:00
Wisła II Płock 2-1 Bug Wyszków 30 sierpnia, 12:00 (30)

Kolejka 6 - 5-6 września

MKS Ciechanów 1-4 Bug Wyszków 6 września, 17:00 (80)
Błękitni Gąbin 0-2 Wisła II Płock 5 września, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 KS Łomianki 5 września, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 Czarni Węgrów 5 września, 17:00
Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 5 września, 14:30
było 1-12, anulowany
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-2 Naprzód Skórzec 5 września, 11:00
Wkra Bieżuń 0-0 Mławianka Mława 5 września, 17:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-0 Mazur Gostynin 5 września, 15:00
Korona Szydłowo 1-2 Huragan Wołomin 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Huragan Wołomin 1-2 MKS Ciechanów 12 września, 11:00
Mazur Gostynin 2-3 Korona Szydłowo 12 września, 16:00
Mławianka Mława 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 12 września, 16:00
Naprzód Skórzec 3-2 Wkra Bieżuń 13 września, 16:00
MKS Przasnysz 5-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 12 września, 16:00
Czarni Węgrów - Narew Ostrołęka 13 września, 16:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KS Łomianki 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12 września, 11:00
Wisła II Płock 3-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 13 września, 12:00
Bug Wyszków 2-1 Błękitni Gąbin 12 września, 11:00 (100)

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: KS Łomianki.
 
MKS Ciechanów 2-0 Błękitni Gąbin 19 września, 16:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Bug Wyszków 19 września, 16:30 (100)
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 Wisła II Płock 19 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Czarni Węgrów 19 września, 16:30
Wkra Bieżuń 0-3 MKS Przasnysz 19 września, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 5-0 Naprzód Skórzec 19 września, 15:00
Korona Szydłowo 1-1 Mławianka Mława 19 września, 14:00
Huragan Wołomin 8-2 Mazur Gostynin 19 września, 11:00

Kolejka 9 - 23 września

Pauza: Wisła II Płock.
 
Mazur Gostynin 1-3 MKS Ciechanów 23 września, 16:00
Mławianka Mława 3-0 Huragan Wołomin 23 września, 16:00
Naprzód Skórzec 2-0 Korona Szydłowo 23 września, 16:00
MKS Przasnysz 4-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 23 września, 16:00
Czarni Węgrów 1-0 Wkra Bieżuń 23 września, 16:30
KS Łomianki 3-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 września, 16:30
Bug Wyszków 0-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 23 września, 16:30 (80)
Błękitni Gąbin 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 września, 16:30

Kolejka 10 - 26-27 września

Pauza: Bug Wyszków.
 
MKS Ciechanów 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 27 września, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Błękitni Gąbin 26 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Wisła II Płock 26 września, 16:00
Wkra Bieżuń 1-0 KS Łomianki 26 września, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Czarni Węgrów 26 września, 15:00
Korona Szydłowo 2-6 MKS Przasnysz 26 września, 15:00
Huragan Wołomin 6-0 Naprzód Skórzec 26 września, 11:00
Mazur Gostynin 1-0 Mławianka Mława 26 września, 16:00

Kolejka 11 - 3-4 października

Pauza: Błękitni Gąbin.
 
Mławianka Mława 1-0 MKS Ciechanów 3 października, 16:00
Naprzód Skórzec 3-1 Mazur Gostynin 4 października, 16:00
MKS Przasnysz 1-2 Huragan Wołomin 3 października, 15:00
Czarni Węgrów 0-1 Korona Szydłowo 4 października, 16:00
KS Łomianki 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 3 października, 11:00
Wisła II Płock 2-0 Wkra Bieżuń 4 października, 12:00
Bug Wyszków 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 października, 16:00 (120)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 października, 16:00

Kolejka 12 - 10-11 października

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
MKS Ciechanów 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 10 października, 14:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Błękitni Gąbin 10 października, 15:30
Wkra Bieżuń 0-0 Bug Wyszków 10 października, 11:00 (30)
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-0 Wisła II Płock 10 października, 13:30
Korona Szydłowo 4-4 KS Łomianki 10 października, 15:00
Huragan Wołomin 8-1 Czarni Węgrów 10 października, 11:00
Mazur Gostynin 2-4 MKS Przasnysz 10 października, 15:00
Mławianka Mława 3-0 Naprzód Skórzec 10 października, 12:00

Kolejka 13 - 17-18 października

Pauza: Ostrovia Ostrów Mazowiecka.
 
Naprzód Skórzec 2-5 MKS Ciechanów 18 października, 15:00
MKS Przasnysz 3-0 Mławianka Mława 17 października, 14:30
Czarni Węgrów 0-0 Mazur Gostynin 18 października, 15:00
KS Łomianki 2-3 Huragan Wołomin 17 października, 11:00
Wisła II Płock 2-0 Korona Szydłowo 18 października, 12:00
Bug Wyszków 0-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 17 października, 15:00 (70)
Błękitni Gąbin 3-1 Wkra Bieżuń 17 października, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 października, 15:30

Kolejka 14 - 24-25 października

Pauza: MKS Ciechanów.
 
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 24 października, 15:00
Wkra Bieżuń 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 24 października, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Błękitni Gąbin 24 października, 15:00
Korona Szydłowo 0-2 Bug Wyszków 24 października, 14:00 (40)
Huragan Wołomin 2-0 Wisła II Płock 24 października, 11:00
Mazur Gostynin 0-1 KS Łomianki 31 października, 12:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:30) odwołany
Mławianka Mława 1-0 Czarni Węgrów 24 października, 14:00
Naprzód Skórzec 0-5 MKS Przasnysz 25 października, 14:00

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
 
MKS Przasnysz 2-1 MKS Ciechanów 7 listopada, 13:00
Czarni Węgrów 2-1 Naprzód Skórzec 8 listopada, 13:00
KS Łomianki 3-0 Mławianka Mława 7 listopada, 11:00
Wisła II Płock 6-0 Mazur Gostynin 8 listopada, 11:00
Bug Wyszków 2-1 Huragan Wołomin 7 listopada, 13:00 (200)
Błękitni Gąbin 1-2 Korona Szydłowo 7 listopada, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 7 listopada, 13:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Wkra Bieżuń 7 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Wkra Bieżuń.
 
MKS Ciechanów 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 listopada, 13:30
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 11 listopada, 13:30
Korona Szydłowo 2-8 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 11 listopada, 13:00
Huragan Wołomin 1-1 Błękitni Gąbin 11 listopada, 11:00
Mazur Gostynin 3-2 Bug Wyszków 11 listopada, 13:00 (75)
Mławianka Mława 2-0 Wisła II Płock 11 listopada, 12:00
Naprzód Skórzec 1-3 KS Łomianki 11 listopada, 12:00
MKS Przasnysz 4-0 Czarni Węgrów 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Pauza: Bzura Chodaków (Sochaczew).
 
Czarni Węgrów 1-0 MKS Ciechanów 15 listopada, 13:00
KS Łomianki 1-0 MKS Przasnysz 14 listopada, 11:00
Wisła II Płock 2-0 Naprzód Skórzec 15 listopada, 11:00
Bug Wyszków 2-0 Mławianka Mława 14 listopada, 13:00 (90)
Błękitni Gąbin 0-1 Mazur Gostynin 14 listopada, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-2 Huragan Wołomin 15 listopada, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 Korona Szydłowo 14 listopada, 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Wkra Bieżuń 14 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 12-13 marca

Pauza: Korona Szydłowo.
 
MKS Ciechanów 3-0 Wkra Bieżuń 12 marca, 12:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 12 marca, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 Huragan Wołomin 12 marca, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 Mazur Gostynin 13 marca, 14:00
Błękitni Gąbin 0-3 Mławianka Mława
(wo)
Bug Wyszków 2-0 Naprzód Skórzec 12 marca, 14:00 (230)
Wisła II Płock 1-1 MKS Przasnysz 13 marca, 11:00
KS Łomianki 0-0 Czarni Węgrów 12 marca, 11:00

Kolejka 19 - 19-20 marca

Pauza: Huragan Wołomin.
 
KS Łomianki 0-1 MKS Ciechanów 19 marca, 11:00
Czarni Węgrów 0-1 Wisła II Płock 20 marca, 15:00
MKS Przasnysz 4-2 Bug Wyszków 19 marca, 14:00 (100)
Naprzód Skórzec 3-0 Błękitni Gąbin
(wo)
Mławianka Mława 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 19 marca, 15:00
Mazur Gostynin 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 marca, 15:30
Korona Szydłowo 1-7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 marca, 12:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-1 Wkra Bieżuń 19 marca, 15:30

Kolejka 20 - 26 marca

Pauza: Mazur Gostynin.
 
MKS Ciechanów 4-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 25 marca, 16:00
Wkra Bieżuń 3-0 Korona Szydłowo 25 marca, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Huragan Wołomin 25 marca, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-3 Mławianka Mława 25 marca, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Naprzód Skórzec 25 marca, 16:00
Błękitni Gąbin 0-3 MKS Przasnysz
(wo)
Bug Wyszków 1-0 Czarni Węgrów 25 marca, 15:00 (100)
Wisła II Płock 0-2 KS Łomianki 25 marca, 15:00

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

Pauza: Mławianka Mława.
 
Wisła II Płock 2-1 MKS Ciechanów 3 kwietnia, 11:00
KS Łomianki 0-2 Bug Wyszków 2 kwietnia, 11:00
Czarni Węgrów 3-0 Błękitni Gąbin
(wo)
MKS Przasnysz 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 kwietnia, 11:00
Naprzód Skórzec 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 kwietnia, 16:00
Mazur Gostynin 0-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 kwietnia, 16:00
Huragan Wołomin 4-0 Wkra Bieżuń 2 kwietnia, 11:00
Korona Szydłowo 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Pauza: Naprzód Skórzec.
 
MKS Ciechanów 1-1 Korona Szydłowo 9 kwietnia, 12:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-1 Huragan Wołomin 9 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 0-1 Mazur Gostynin 9 kwietnia, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-0 Mławianka Mława 9 kwietnia, 12:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 MKS Przasnysz 9 kwietnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Czarni Węgrów 9 kwietnia, 12:00
Błękitni Gąbin 0-3 KS Łomianki
(wo)
Bug Wyszków 0-8 Wisła II Płock 9 kwietnia, 11:00 (50)

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Pauza: MKS Przasnysz.
 
Bug Wyszków 2-3 MKS Ciechanów 16 kwietnia, 16:00 (200)
Wisła II Płock 3-0 Błękitni Gąbin
(wo)
KS Łomianki 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 kwietnia, 11:00
Czarni Węgrów 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 kwietnia, 16:00
Naprzód Skórzec 0-5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 kwietnia, 16:00
Mławianka Mława 3-0 Wkra Bieżuń 16 kwietnia, 12:00
Mazur Gostynin 2-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 16 kwietnia, 16:30
Huragan Wołomin 3-2 Korona Szydłowo 16 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Pauza: Czarni Węgrów.
 
MKS Ciechanów 2-0 Huragan Wołomin 23 kwietnia, 12:00
Korona Szydłowo 0-7 Mazur Gostynin 23 kwietnia, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-3 Mławianka Mława 23 kwietnia, 13:00
Wkra Bieżuń 1-1 Naprzód Skórzec 23 kwietnia, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-3 MKS Przasnysz 23 kwietnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 KS Łomianki 23 kwietnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Wisła II Płock 23 kwietnia, 17:00
Błękitni Gąbin 0-3 Bug Wyszków
(wo)

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: KS Łomianki.
 
Błękitni Gąbin 0-3 MKS Ciechanów
(wo)
Bug Wyszków 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 kwietnia, 14:50 (150)
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Wisła II Płock 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 kwietnia, 11:00
Czarni Węgrów 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 maja, 17:00
MKS Przasnysz 1-0 Wkra Bieżuń 30 kwietnia, 11:00
Naprzód Skórzec 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 30 kwietnia, 16:00
Mławianka Mława 3-1 Korona Szydłowo 29 kwietnia, 17:00
Mazur Gostynin 0-3 Huragan Wołomin 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

Pauza: Wisła II Płock.
 
MKS Ciechanów 3-0 Mazur Gostynin 7 maja, 14:00
Huragan Wołomin 1-1 Mławianka Mława 7 maja, 11:00
Korona Szydłowo 0-2 Naprzód Skórzec 7 maja, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-3 MKS Przasnysz 7 maja, 16:00
Wkra Bieżuń 1-2 Czarni Węgrów 7 maja, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-0 KS Łomianki 7 maja, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Bug Wyszków 7 maja, 17:00 (70)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Błękitni Gąbin
(wo)

Kolejka 27 - 14-15 maja

Pauza: Bug Wyszków.
 
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-3 MKS Ciechanów 14 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
(wo)
Wisła II Płock 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 maja, 16:30
KS Łomianki 3-0 Wkra Bieżuń 14 maja, 11:00
Czarni Węgrów 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 maja, 17:00
MKS Przasnysz 2-0 Korona Szydłowo 14 maja, 16:00
Naprzód Skórzec 2-5 Huragan Wołomin 15 maja, 17:00
Mławianka Mława 6-0 Mazur Gostynin 13 maja, 17:30

Kolejka 28 - 18 maja

Pauza: Błękitni Gąbin.
 
MKS Ciechanów 1-0 Mławianka Mława 18 maja, 17:30
Mazur Gostynin 2-0 Naprzód Skórzec 18 maja, 17:30
Huragan Wołomin 4-0 MKS Przasnysz 18 maja, 17:30
Korona Szydłowo 3-2 Czarni Węgrów 18 maja, 17:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-0 KS Łomianki 18 maja, 17:30
Wkra Bieżuń 0-2 Wisła II Płock 18 maja, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 Bug Wyszków 18 maja, 17:00 (80)
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 18 maja, 17:00

Kolejka 29 - 21-22 maja

Pauza: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki.
 
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 MKS Ciechanów 21 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
(wo)
Bug Wyszków 1-1 Wkra Bieżuń 21 maja, 16:00
Wisła II Płock 0-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 21 maja, 11:00
KS Łomianki 7-1 Korona Szydłowo 21 maja, 11:00
Czarni Węgrów 1-1 Huragan Wołomin 21 maja, 17:30
MKS Przasnysz 2-1 Mazur Gostynin 21 maja, 17:00
Naprzód Skórzec 2-3 Mławianka Mława 21 maja, 17:00

Kolejka 30 - 28-29 maja

Pauza: Ostrovia Ostrów Mazowiecka.
 
MKS Ciechanów 4-0 Naprzód Skórzec 28 maja, 17:00
Mławianka Mława 2-1 MKS Przasnysz 27 maja, 18:00
Mazur Gostynin 4-1 Czarni Węgrów 28 maja, 11:00
Huragan Wołomin 6-1 KS Łomianki 25 maja, 18:00
Korona Szydłowo 1-4 Wisła II Płock 28 maja, 18:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-4 Bug Wyszków 28 maja, 11:00 (90)
Wkra Bieżuń 3-0 Błękitni Gąbin
(wo)
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 28 maja, 17:00

Kolejka 31 - 1 czerwca

Pauza: MKS Ciechanów.
 
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 czerwca, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Wkra Bieżuń 1 czerwca, 18:00
Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Bug Wyszków - Korona Szydłowo 1 czerwca, 18:00
Wisła II Płock - Huragan Wołomin 1 czerwca, 16:00
KS Łomianki - Mazur Gostynin 1 czerwca, 18:00
Czarni Węgrów - Mławianka Mława 1 czerwca, 18:00
MKS Przasnysz - Naprzód Skórzec 1 czerwca, 16:00

Kolejka 32 - 4-5 czerwca

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
 
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz
Naprzód Skórzec - Czarni Węgrów
Mławianka Mława - KS Łomianki
Mazur Gostynin - Wisła II Płock
Huragan Wołomin - Bug Wyszków 4 czerwca, 11:00
Korona Szydłowo - Błękitni Gąbin
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wkra Bieżuń - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Pauza: Wkra Bieżuń.
 
Mazovia Mińsk Mazowiecki - MKS Ciechanów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Korona Szydłowo
Błękitni Gąbin - Huragan Wołomin
Bug Wyszków - Mazur Gostynin 11 czerwca, 17:00
Wisła II Płock - Mławianka Mława
KS Łomianki - Naprzód Skórzec
Czarni Węgrów - MKS Przasnysz

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Pauza: Bzura Chodaków (Sochaczew).
 
MKS Ciechanów - Czarni Węgrów
MKS Przasnysz - KS Łomianki
Naprzód Skórzec - Wisła II Płock
Mławianka Mława - Bug Wyszków 18 czerwca, 17:00
Mazur Gostynin - Błękitni Gąbin
Huragan Wołomin - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona Szydłowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wkra Bieżuń - Mazovia Mińsk Mazowiecki

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2015/2016 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2015/2016 (łódzka)
IV liga 2015/2016 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2015/2016 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2015/2016 (Płock)
Liga okręgowa 2015/2016 (Siedlce)
Liga okręgowa 2015/2016 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2015/2016 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas