[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlasie Sokołów Podlaski 32 80 24 8 0 96-29 11 5 0 41-12 13 3 0 55-17
2.  Pogoń II Siedlce 32 68 21 5 6 121-35 13 2 1 75-10 8 3 5 46-25
3.  Hutnik Huta Czechy 32 63 20 3 9 87-48 9 3 4 55-23 11 0 5 32-25
4.  Orzeł Unin 32 61 18 7 7 88-46 9 4 3 46-25 9 3 4 42-21
5.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 32 53 16 5 11 62-60 6 4 6 32-33 10 1 5 30-27
6.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 32 52 16 4 12 69-57 10 2 4 44-22 6 2 8 25-35
7.  Fenix Siennica 32 46 13 7 12 41-46 8 2 6 22-19 5 5 6 19-27
8.  Zryw Sobolew 32 45 13 6 13 71-50 10 3 3 45-16 3 3 10 26-34
9.  Tygrys Huta Mińska 32 44 11 11 10 57-62 5 7 4 26-25 6 4 6 31-37
10.  Płomień Dębe Wielkie 32 42 13 3 16 68-86 8 1 7 39-36 5 2 9 29-50
11.  Tęcza Stanisławów 32 41 10 11 11 50-65 7 4 5 24-26 3 7 6 26-39
12.  Victoria Kałuszyn 32 40 12 4 16 62-60 7 2 7 36-25 5 2 9 26-35 2 3 1 0 1 5-4
13.  Tajfun Jartypory 32 40 12 4 16 50-55 6 0 10 30-33 6 4 6 20-22 2 3 1 0 1 4-5
14.  Wilga Miastków Kościelny 32 38 11 5 16 49-72 5 2 9 26-34 6 3 7 23-38
15.  Watra Mrozy 32 31 9 4 19 52-82 5 3 8 28-31 4 1 11 24-51
16.  Sęp Żelechów 32 19 4 7 21 35-73 3 3 10 21-32 1 4 11 14-41
17.  Miedzanka Miedzna 32 5 1 2 29 17-149 0 1 15 9-74 1 1 14 8-75

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Podlasie Sokołów Podlaski    1-1 2-0 2-2 1-0 2-1 4-0 3-0 1-1 4-1 3-3 3-0* 2-2 4-1 2-0 4-0 3-0* 
 2 Pogoń II Siedlce2-2     5-0 2-3 6-1 6-0 4-0 2-0 3-0* 5-1 8-0 1-0 3-0 9-1 6-2 0-0 13-0 
 3 Hutnik Huta Czechy3-3 1-1     3-6 2-3 2-1 6-1 2-4 1-2 8-0 1-1 5-0 1-0 4-1 1-0 5-0 10-0 
 4 Orzeł Unin0-4 1-3 1-0     6-2 4-1 1-2 3-1 7-1 4-2 2-2 3-0* 1-1 0-0 3-2 3-3 7-1 
 5 Jabłonianka Jabłonna Lacka1-4 4-6 0-4 0-3*     1-3 1-1 4-2 3-1 2-2 1-1 2-2 3-0 0-1 4-1 2-1 4-1 
 6 Mazovia II Mińsk Mazowiecki2-5 4-0 1-3 2-1 0-2     1-0 4-2 2-2 8-2 1-1 1-0 1-0 1-2 9-1 2-1 5-0 
 7 Fenix Siennica2-6 2-1 2-3 1-2 0-1 0-0     2-0 1-2 3-0 2-1 2-0 1-2 1-0 2-1 0-0 1-0 
 8 Zryw Sobolew1-2 1-1 1-2 2-0 0-3* 3-2 0-0     4-1 3-2 2-1 6-0 2-1 1-1 7-0 5-0 7-0 
 9 Tygrys Huta Mińska1-1 0-6 1-2 1-0 0-0 1-2 0-1 2-1     3-1 2-2 1-1 1-1 3-3 4-1 4-1 2-2 
 10 Płomień Dębe Wielkie1-2 3-2 4-3 2-3 3-0* 4-1 2-3 2-1 1-1     1-2 1-8 1-3 6-1 1-5 4-1 3-0* 
 11 Tęcza Stanisławów0-2 2-1 0-2 1-5 2-4 2-0 0-0 3-2 2-2 1-1     1-0 3-1 1-3 1-1 4-2 1-0 
 12 Victoria Kałuszyn0-2 1-2 3-1 1-1 4-1 3-4 3-0* 1-1 2-4 2-3 4-1     1-2 4-0 5-1 1-0 1-2 
 13 Tajfun Jartypory2-5 0-3 1-4 2-3 1-2 1-4 2-0 2-3 3-0* 3-1 0-1 2-4     2-1 1-2 4-0 4-0 
 14 Wilga Miastków Kościelny0-2 0-6 1-2 1-0 1-4 4-0 1-2 1-1 1-7 0-2 4-1 1-3 0-2     1-0 2-2 8-0 
 15 Watra Mrozy0-6 4-2 1-2 1-1 0-1 0-2 1-1 2-1 5-0 3-4 2-2 2-4 1-2 0-1     1-0 5-2 
 16 Sęp Żelechów2-4 0-1 0-1 0-5 0-1 1-3 1-1 1-1 0-2 1-2 6-4 4-1 1-1 0-1 3-4     1-0 
 17 Miedzanka Miedzna0-5 1-10 2-3 0-7 1-5 1-1 0-7 0-6 1-5 0-5 0-3 0-3 0-2 2-6 1-3 0-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Zryw Sobolew.
 
Fenix Siennica 2-1 Watra Mrozy 16 sierpnia, 17:30
Tygrys Huta Mińska 1-1 Victoria Kałuszyn 15 sierpnia, 11:00
Hutnik Huta Czechy 10-0 Miedzanka Miedzna 15 sierpnia, 17:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Tajfun Jartypory 16 sierpnia, 14:00
Sęp Żelechów 0-5 Orzeł Unin 16 sierpnia, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 15 sierpnia, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-6 Pogoń II Siedlce 15 sierpnia, 11:00
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Tęcza Stanisławów 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Watra Mrozy 2-2 Tęcza Stanisławów 23 sierpnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 5-1 Płomień Dębe Wielkie 23 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Zryw Sobolew 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 0-0 Wilga Miastków Kościelny 22 sierpnia, 17:30
Tajfun Jartypory 4-0 Sęp Żelechów 23 sierpnia, 15:00
Miedzanka Miedzna 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 22 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 3-1 Hutnik Huta Czechy 22 sierpnia, 17:30
Fenix Siennica 1-2 Tygrys Huta Mińska 23 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Pauza: Płomień Dębe Wielkie.
 
Tygrys Huta Mińska 4-1 Watra Mrozy 26 sierpnia, 17:30
Hutnik Huta Czechy 6-1 Fenix Siennica 26 sierpnia, 17:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Victoria Kałuszyn 26 sierpnia, 17:30
Sęp Żelechów 1-0 Miedzanka Miedzna 26 sierpnia, 17:30
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Tajfun Jartypory 26 sierpnia, 17:30
Zryw Sobolew 2-0 Orzeł Unin 26 sierpnia, 17:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 26 sierpnia, 17:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Pogoń II Siedlce 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Pauza: Tęcza Stanisławów.
 
Watra Mrozy 4-2 Pogoń II Siedlce 30 sierpnia, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Płomień Dębe Wielkie 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 6-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 29 sierpnia, 13:30
Tajfun Jartypory 2-3 Zryw Sobolew 29 sierpnia, 17:00
Miedzanka Miedzna 2-6 Wilga Miastków Kościelny 29 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 1-0 Sęp Żelechów 30 sierpnia, 16:00
Fenix Siennica 0-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-2 Hutnik Huta Czechy 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Pauza: Pogoń II Siedlce.
 
Hutnik Huta Czechy 1-0 Watra Mrozy 6 września, 17:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Tygrys Huta Mińska 4 września, 17:00
Sęp Żelechów 1-1 Fenix Siennica 6 września, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Victoria Kałuszyn 5 września, 13:00
Zryw Sobolew 7-0 Miedzanka Miedzna 6 września, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Tajfun Jartypory 5 września, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Orzeł Unin 5 września, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 5 września, 14:30

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: Watra Mrozy.
 
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Pogoń II Siedlce 9 września, 17:00
Orzeł Unin 2-2 Tęcza Stanisławów 9 września, 17:00
Tajfun Jartypory 3-1 Płomień Dębe Wielkie 9 września, 17:00
Miedzanka Miedzna 1-5 Jabłonianka Jabłonna Lacka 9 września, 17:00
Victoria Kałuszyn 1-1 Zryw Sobolew 9 września, 17:00
Fenix Siennica 1-0 Wilga Miastków Kościelny 9 września, 17:00
Tygrys Huta Mińska 4-1 Sęp Żelechów 9 września, 17:00
Hutnik Huta Czechy 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Pauza: Podlasie Sokołów Podlaski.
 
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 9-1 Watra Mrozy 13 września, 13:00
Sęp Żelechów 0-1 Hutnik Huta Czechy 13 września, 16:30
Wilga Miastków Kościelny 1-7 Tygrys Huta Mińska 13 września, 16:00
Zryw Sobolew 0-0 Fenix Siennica 12 września, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 Victoria Kałuszyn 12 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 3-0 Miedzanka Miedzna 13 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Stanisławów 3-1 Tajfun Jartypory 12 września, 17:00
Pogoń II Siedlce 2-3 Orzeł Unin 13 września, 17:00
na bocznym boisku

Kolejka 8 - 19-20 września

Pauza: Orzeł Unin.
 
Watra Mrozy 0-6 Podlasie Sokołów Podlaski 19 września, 16:30
Tajfun Jartypory 0-3 Pogoń II Siedlce 20 września, 16:00
Miedzanka Miedzna 0-3 Tęcza Stanisławów 19 września, 12:00
Victoria Kałuszyn 2-3 Płomień Dębe Wielkie 20 września, 17:00
Fenix Siennica 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 19 września, 16:30
Tygrys Huta Mińska 2-1 Zryw Sobolew 19 września, 11:00
Hutnik Huta Czechy 4-1 Wilga Miastków Kościelny 20 września, 16:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Sęp Żelechów 20 września, 16:30

Kolejka 9 - 26-27 września

Pauza: Tajfun Jartypory.
 
Sęp Żelechów 3-4 Watra Mrozy 27 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 4-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 26 września, 11:00
Zryw Sobolew 1-2 Hutnik Huta Czechy 27 września, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-1 Tygrys Huta Mińska 26 września, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 2-3 Fenix Siennica 27 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-0 Victoria Kałuszyn 26 września, 16:00
Pogoń II Siedlce 13-0 Miedzanka Miedzna 26 września, 17:00
na bocznym boisku
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Orzeł Unin 26 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Pauza: Miedzanka Miedzna.
 
Watra Mrozy 1-1 Orzeł Unin 3 października, 16:00
Tajfun Jartypory 2-5 Podlasie Sokołów Podlaski 4 października, 16:00
Victoria Kałuszyn 1-2 Pogoń II Siedlce 3 października, 16:00
Fenix Siennica 2-1 Tęcza Stanisławów 3 października, 16:00
Tygrys Huta Mińska 3-1 Płomień Dębe Wielkie 3 października, 15:30
Hutnik Huta Czechy 2-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 października, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-2 Zryw Sobolew 4 października, 16:00
Sęp Żelechów 0-1 Wilga Miastków Kościelny 4 października, 16:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Pauza: Victoria Kałuszyn.
 
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Watra Mrozy 10 października, 15:00
Zryw Sobolew 5-0 Sęp Żelechów 11 października, 15:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 10 października, 12:00
Płomień Dębe Wielkie 4-3 Hutnik Huta Czechy 11 października, 15:30
Tęcza Stanisławów 2-2 Tygrys Huta Mińska 10 października, 15:30
Pogoń II Siedlce 4-0 Fenix Siennica 10 października, 15:00
na bocznym boisku
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Miedzanka Miedzna 10 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Bartłomiej Gąsior pod fałszywym nazwiskiem Bartłomiej Pabian
Orzeł Unin 1-1 Tajfun Jartypory 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Pauza: Fenix Siennica.
 
Watra Mrozy 1-2 Tajfun Jartypory 17 października, 15:30
Miedzanka Miedzna 0-7 Orzeł Unin 17 października, 15:00
Victoria Kałuszyn 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 18 października, 15:00
Tygrys Huta Mińska 0-6 Pogoń II Siedlce 17 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Tęcza Stanisławów 17 października, 15:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 8-2 Płomień Dębe Wielkie 18 października, 15:30
Sęp Żelechów 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 18 października, 15:30
Wilga Miastków Kościelny 1-1 Zryw Sobolew 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Pauza: Tygrys Huta Mińska.
 
Zryw Sobolew 7-0 Watra Mrozy 25 października, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-1 Wilga Miastków Kościelny 24 października, 15:00
Tęcza Stanisławów 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 24 października, 15:00
Pogoń II Siedlce 5-0 Hutnik Huta Czechy 25 października, 15:00
na bocznym boisku
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Fenix Siennica 24 października, 14:00
Orzeł Unin 3-0 Victoria Kałuszyn 24 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Tajfun Jartypory 4-0 Miedzanka Miedzna 25 października, 15:00
Sęp Żelechów 1-2 Płomień Dębe Wielkie 25 października, 14:45

Kolejka 14 - 31 października

Pauza: Hutnik Huta Czechy.
 
Watra Mrozy 5-2 Miedzanka Miedzna 31 października, 13:30
Victoria Kałuszyn 1-2 Tajfun Jartypory 31 października, 11:00
Fenix Siennica 1-2 Orzeł Unin 31 października, 13:30
Tygrys Huta Mińska 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski 31 października, 13:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 4-0 Pogoń II Siedlce 31 października, 13:30
Sęp Żelechów 6-4 Tęcza Stanisławów 31 października, 13:30
Wilga Miastków Kościelny 0-2 Płomień Dębe Wielkie 31 października, 12:00
Zryw Sobolew 0-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 31 października, 13:00
(wo)
na boisku 1-3 / w drużynie gospodarzy od 74. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Pauza: Mazovia II Mińsk Mazowiecki.
 
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Watra Mrozy 7 listopada, 13:30
Płomień Dębe Wielkie 2-1 Zryw Sobolew 8 listopada, 13:00
Tęcza Stanisławów 1-3 Wilga Miastków Kościelny 7 listopada, 13:30
Pogoń II Siedlce 0-0 Sęp Żelechów 7 listopada, 17:00
na bocznym boisku
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Hutnik Huta Czechy 7 listopada, 11:00
Orzeł Unin 7-1 Tygrys Huta Mińska 7 listopada, 13:30
Tajfun Jartypory 2-0 Fenix Siennica 8 listopada, 13:00
Miedzanka Miedzna 0-3 Victoria Kałuszyn 7 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Sęp Żelechów.
 
Watra Mrozy 2-4 Victoria Kałuszyn 11 listopada, 11:00
Fenix Siennica 1-0 Miedzanka Miedzna 11 listopada, 13:30
Tygrys Huta Mińska 1-1 Tajfun Jartypory 11 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 3-6 Orzeł Unin 11 listopada, 13:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-5 Podlasie Sokołów Podlaski 11 listopada, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 0-6 Pogoń II Siedlce 11 listopada, 13:00 (50)
Zryw Sobolew 2-1 Tęcza Stanisławów 11 listopada, 13:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 Płomień Dębe Wielkie 11 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Pauza: Wilga Miastków Kościelny.
 
Płomień Dębe Wielkie 1-5 Watra Mrozy 15 listopada, 13:00
Tęcza Stanisławów 2-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 14 listopada, 13:00
Pogoń II Siedlce 2-0 Zryw Sobolew 15 listopada, 15:00
na bocznym boisku
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Sęp Żelechów 14 listopada, 11:00
Orzeł Unin 4-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 listopada, 13:00
Tajfun Jartypory 1-4 Hutnik Huta Czechy 14 listopada, 12:00
Miedzanka Miedzna 1-5 Tygrys Huta Mińska 14 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 3-0 Fenix Siennica 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Michał Maciejewski

Kolejka 18 - 12-13 marca

Pauza: Zryw Sobolew.
 
Watra Mrozy 1-1 Fenix Siennica 13 marca, 14:00
Victoria Kałuszyn 2-4 Tygrys Huta Mińska 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Miedzanka Miedzna 2-3 Hutnik Huta Czechy 13 marca, 13:00
Tajfun Jartypory 1-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 13 marca, 13:00
Orzeł Unin 3-3 Sęp Żelechów 12 marca, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Wilga Miastków Kościelny 12 marca, 15:00
Pogoń II Siedlce 6-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 13 marca, 15:00 (70)
na stadionie ARMS
Tęcza Stanisławów 1-1 Płomień Dębe Wielkie 12 marca, 15:30

Kolejka 19 - 19-20 marca

Pauza: Jabłonianka Jabłonna Lacka.
 
Tęcza Stanisławów 1-1 Watra Mrozy 19 marca, 11:00
Płomień Dębe Wielkie 3-2 Pogoń II Siedlce 19 marca, 15:00
w Józefowie
Zryw Sobolew 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 20 marca, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Orzeł Unin 20 marca, 15:00
Sęp Żelechów 1-1 Tajfun Jartypory 19 marca, 13:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5-0 Miedzanka Miedzna 20 marca, 14:00
Hutnik Huta Czechy 5-0 Victoria Kałuszyn 19 marca, 15:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Fenix Siennica 19 marca, 15:30

Kolejka 20 - 25 marca

Pauza: Płomień Dębe Wielkie.
 
Watra Mrozy 5-0 Tygrys Huta Mińska 26 marca, 15:00
Fenix Siennica 2-3 Hutnik Huta Czechy 25 marca, 15:00
Victoria Kałuszyn 3-4 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 26 marca, 12:00
Miedzanka Miedzna 0-3 Sęp Żelechów 26 marca, 15:00
Tajfun Jartypory 2-1 Wilga Miastków Kościelny 26 marca, 15:00
Orzeł Unin 3-1 Zryw Sobolew 26 marca, 13:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 marca, 14:00
Pogoń II Siedlce 8-0 Tęcza Stanisławów 25 marca, 16:00 (40)
na bocznym boisku

Kolejka 21 - 2-3 kwietnia

Pauza: Tęcza Stanisławów.
 
Pogoń II Siedlce 6-2 Watra Mrozy 3 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 3 kwietnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-3 Orzeł Unin 3 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Przemysław Trochimiuk
Zryw Sobolew 2-1 Tajfun Jartypory 3 kwietnia, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 8-0 Miedzanka Miedzna 2 kwietnia, 16:00
Sęp Żelechów 4-1 Victoria Kałuszyn 2 kwietnia, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Fenix Siennica 3 kwietnia, 14:00
na boisku przy ul. Budowlanej
Hutnik Huta Czechy 1-2 Tygrys Huta Mińska 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 9-10 kwietnia

Pauza: Pogoń II Siedlce.
 
Watra Mrozy 1-2 Hutnik Huta Czechy 10 kwietnia, 14:00
Tygrys Huta Mińska 1-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 9 kwietnia, 16:00
Fenix Siennica 0-0 Sęp Żelechów 10 kwietnia, 15:00
Victoria Kałuszyn 4-0 Wilga Miastków Kościelny 10 kwietnia, 15:00
Miedzanka Miedzna 0-6 Zryw Sobolew 9 kwietnia, 16:00
Tajfun Jartypory 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 9 kwietnia, 14:00
Orzeł Unin 4-2 Płomień Dębe Wielkie 10 kwietnia, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-3 Tęcza Stanisławów 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Pauza: Watra Mrozy.
 
Pogoń II Siedlce 2-2 Podlasie Sokołów Podlaski 17 kwietnia, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-5 Orzeł Unin 16 kwietnia, 16:00
Płomień Dębe Wielkie 1-3 Tajfun Jartypory 17 kwietnia, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Miedzanka Miedzna 16 kwietnia, 16:30
Zryw Sobolew 6-0 Victoria Kałuszyn 17 kwietnia, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Fenix Siennica 17 kwietnia, 13:00
Sęp Żelechów 0-2 Tygrys Huta Mińska 16 kwietnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-3 Hutnik Huta Czechy 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 23-24 kwietnia

Pauza: Podlasie Sokołów Podlaski.
 
Watra Mrozy 0-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 23 kwietnia, 16:00
Hutnik Huta Czechy 5-0 Sęp Żelechów 23 kwietnia, 12:00
Tygrys Huta Mińska 3-3 Wilga Miastków Kościelny 23 kwietnia, 11:00
Fenix Siennica 2-0 Zryw Sobolew 24 kwietnia, 15:30
Victoria Kałuszyn 4-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 kwietnia, 15:00
Miedzanka Miedzna 0-5 Płomień Dębe Wielkie 23 kwietnia, 17:00
Tajfun Jartypory 0-1 Tęcza Stanisławów 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Unin 1-3 Pogoń II Siedlce 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Orzeł Unin.
 
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Watra Mrozy 30 kwietnia, 17:00
Pogoń II Siedlce 3-0 Tajfun Jartypory 1 maja, 11:00
Tęcza Stanisławów 1-0 Miedzanka Miedzna 30 kwietnia, 16:30
Płomień Dębe Wielkie 1-8 Victoria Kałuszyn 30 kwietnia, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Fenix Siennica 30 kwietnia, 17:00
Zryw Sobolew 4-1 Tygrys Huta Mińska 1 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 1-2 Hutnik Huta Czechy 30 kwietnia, 17:00
Sęp Żelechów 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 maja, 17:00

Kolejka 26 - 7-8 maja

Pauza: Tajfun Jartypory.
 
Watra Mrozy 1-0 Sęp Żelechów 7 maja, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-2 Wilga Miastków Kościelny 8 maja, 14:00
Hutnik Huta Czechy 2-4 Zryw Sobolew 7 maja, 14:00
Tygrys Huta Mińska 0-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 7 maja, 17:30
Fenix Siennica 3-0 Płomień Dębe Wielkie 8 maja, 16:00
Victoria Kałuszyn 4-1 Tęcza Stanisławów 7 maja, 16:00
Miedzanka Miedzna 1-10 Pogoń II Siedlce 7 maja, 17:00
Orzeł Unin 0-4 Podlasie Sokołów Podlaski 8 maja, 16:00

Kolejka 27 - 14-15 maja

Pauza: Miedzanka Miedzna.
 
Orzeł Unin 3-2 Watra Mrozy 15 maja, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Tajfun Jartypory 15 maja, 17:00
Pogoń II Siedlce 1-0 Victoria Kałuszyn 15 maja, 19:30
Tęcza Stanisławów 0-0 Fenix Siennica 14 maja, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 1-1 Tygrys Huta Mińska 15 maja, 16:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-4 Hutnik Huta Czechy 14 maja, 17:30
Zryw Sobolew 3-2 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 2-2 Sęp Żelechów 15 maja, 17:00

Kolejka 28 - 21-22 maja

Pauza: Victoria Kałuszyn.
 
Watra Mrozy 0-1 Wilga Miastków Kościelny 22 maja, 14:00
Sęp Żelechów 1-1 Zryw Sobolew 21 maja, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 21 maja, 17:00
Hutnik Huta Czechy 8-0 Płomień Dębe Wielkie 21 maja, 14:00
Tygrys Huta Mińska 2-2 Tęcza Stanisławów 21 maja, 17:30
Fenix Siennica 2-1 Pogoń II Siedlce 21 maja, 15:00
Miedzanka Miedzna 0-5 Podlasie Sokołów Podlaski 21 maja, 17:00
Tajfun Jartypory 2-3 Orzeł Unin 22 maja, 12:00

Kolejka 29 - 25 maja

Pauza: Fenix Siennica.
 
Tajfun Jartypory 1-2 Watra Mrozy 25 maja, 18:00
Orzeł Unin 7-1 Miedzanka Miedzna 25 maja, 18:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Victoria Kałuszyn 25 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń II Siedlce 3-0 Tygrys Huta Mińska 25 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Stanisławów 0-2 Hutnik Huta Czechy 25 maja, 17:30
Płomień Dębe Wielkie 4-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 maja, 18:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-1 Sęp Żelechów 25 maja, 18:00
Zryw Sobolew 1-1 Wilga Miastków Kościelny 25 maja, 17:30

Kolejka 30 - 28-29 maja

Pauza: Tygrys Huta Mińska.
 
Płomień Dębe Wielkie 4-1 Sęp Żelechów 29 maja, 16:30
Watra Mrozy 2-1 Zryw Sobolew 29 maja, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 maja, 11:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-1 Tęcza Stanisławów 29 maja, 15:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Pogoń II Siedlce 28 maja, 14:00
Fenix Siennica 2-6 Podlasie Sokołów Podlaski 29 maja, 16:00
Victoria Kałuszyn 1-1 Orzeł Unin 28 maja, 17:00
Miedzanka Miedzna 0-2 Tajfun Jartypory 29 maja, 18:00

Kolejka 31 - 4-5 czerwca

Pauza: Hutnik Huta Czechy.
 
Miedzanka Miedzna 1-3 Watra Mrozy 4 czerwca, 18:00
Tajfun Jartypory 2-4 Victoria Kałuszyn 5 czerwca, 12:00
Orzeł Unin 1-2 Fenix Siennica 5 czerwca, 17:00
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Tygrys Huta Mińska 4 czerwca, 17:00
Pogoń II Siedlce 6-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 5 czerwca, 19:30
Tęcza Stanisławów 4-2 Sęp Żelechów 4 czerwca, 11:00
Płomień Dębe Wielkie 6-1 Wilga Miastków Kościelny 4 czerwca, 17:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-2 Zryw Sobolew 4 czerwca, 18:30

Kolejka 32 - 8 czerwca

Pauza: Mazovia II Mińsk Mazowiecki.
 
Watra Mrozy 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 8 czerwca, 18:30
Zryw Sobolew 3-2 Płomień Dębe Wielkie 8 czerwca, 18:00
Wilga Miastków Kościelny 4-1 Tęcza Stanisławów 8 czerwca, 18:00
Sęp Żelechów 0-1 Pogoń II Siedlce 8 czerwca, 18:00
Hutnik Huta Czechy 3-3 Podlasie Sokołów Podlaski 8 czerwca, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-0 Orzeł Unin 8 czerwca, 18:30
Fenix Siennica 1-2 Tajfun Jartypory 8 czerwca, 18:30
Victoria Kałuszyn 1-2 Miedzanka Miedzna 8 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Pauza: Sęp Żelechów.
 
Victoria Kałuszyn 5-1 Watra Mrozy 11 czerwca, 18:00
Miedzanka Miedzna 0-7 Fenix Siennica 12 czerwca, 13:00
Tajfun Jartypory 3-0 Tygrys Huta Mińska 11 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Unin 1-0 Hutnik Huta Czechy 12 czerwca, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 11 czerwca, 17:00
Pogoń II Siedlce 9-1 Wilga Miastków Kościelny 11 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 3-2 Zryw Sobolew 11 czerwca, 17:30
Płomień Dębe Wielkie 3-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 12 czerwca, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

Pauza: Wilga Miastków Kościelny.
 
Watra Mrozy 3-4 Płomień Dębe Wielkie 18 czerwca, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Tęcza Stanisławów 18 czerwca, 17:00
w Sokołowie Podlaskim
Zryw Sobolew 1-1 Pogoń II Siedlce 18 czerwca, 17:00 (100)
Sęp Żelechów 2-4 Podlasie Sokołów Podlaski 18 czerwca, 17:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-1 Orzeł Unin 18 czerwca, 17:00
Hutnik Huta Czechy 1-0 Tajfun Jartypory 18 czerwca, 15:00
Tygrys Huta Mińska 2-2 Miedzanka Miedzna 18 czerwca, 17:00
Fenix Siennica 2-0 Victoria Kałuszyn 18 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2015/2016 (mazowiecka (południe))
IV liga 2015/2016 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2015/2016 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2015/2016 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2015/2016 (Radom)
Liga okręgowa 2015/2016 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2015/2016 (Warszawa II)

Klasa A 2015/2016 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas