[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Piaseczno 30 73 23 4 3 90-31 12 2 1 54-10 11 2 2 36-21
2.  Unia Warszawa 30 62 18 8 4 81-31 11 2 2 50-13 7 6 2 31-18
3.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 54 15 9 6 71-41 8 5 2 40-24 7 4 4 31-17
4.  Perła Złotokłos 30 53 16 5 9 61-38 8 2 5 29-17 8 3 4 32-21
5.  LKS Chlebnia 30 52 16 4 10 61-50 7 3 5 35-32 9 1 5 26-18
6.  SEMP Ursynów (Warszawa) 30 50 15 5 10 63-47 9 2 4 38-23 6 3 6 25-24
7.  KS Teresin 30 45 13 6 11 54-43 6 3 6 26-20 7 3 5 28-23
8.  Naprzód Brwinów 30 43 13 4 13 48-47 7 3 5 20-15 6 1 8 28-32
9.  Milan Milanówek 30 42 12 6 12 54-56 8 3 4 32-22 4 3 8 22-34 2 3 1 0 1 5-3
10.  FC Lesznowola 30 42 13 3 14 62-69 6 1 8 32-31 7 2 6 30-38 2 3 1 0 1 3-5
11.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 39 10 9 11 56-51 6 5 4 32-20 4 4 7 24-31
12.  Okęcie Warszawa 30 37 10 7 13 38-57 7 4 4 23-16 3 3 9 15-41
13.  Naprzód Stare Babice 30 27 8 3 19 40-63 4 3 8 20-31 4 0 11 20-32
14.  Korona Góra Kalwaria 30 24 7 3 20 47-88 5 2 8 29-31 2 1 12 18-57
15.  Laura Chylice 30 23 6 5 19 40-90 5 1 9 25-42 1 4 10 15-48
16.  Zaborowianka Zaborów 30 12 3 3 24 25-89 2 1 12 14-45 1 2 12 11-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MKS Piaseczno    1-1 0-0 1-2 1-0 3-1 6-0 8-0 4-3 3-1 4-1 6-0 2-1 3-0 5-0 7-0 
 2 Unia Warszawa2-1     2-0 1-1 5-1 1-1 3-1 0-1 5-1 1-2 8-2 4-0 1-0 8-0 6-0 3-2 
 3 Przyszłość Włochy (Warszawa)3-1 1-0     2-2 4-2 2-2 0-2 3-1 1-0 8-1 2-2 2-3 4-3 3-3 1-1 4-1 
 4 Perła Złotokłos1-1 1-2 1-0     1-2 2-0 1-3 3-1 3-0 4-0 1-4 5-1 2-0 0-3 4-0 0-0 
 5 LKS Chlebnia1-1 1-3 2-1 1-4     4-2 1-2 2-2 6-2 3-4 1-4 4-3 3-2 4-1 1-1 1-0 
 6 SEMP Ursynów (Warszawa)3-5 1-2 2-2 1-2 1-2     1-0 3-0 2-2 3-2 2-1 2-0 2-1 8-1 5-2 2-1 
 7 KS Teresin1-3 1-0 1-0 4-1 0-0 0-2     1-2 2-3 1-2 1-1 5-0 2-3 3-2 4-1 0-0 
 8 Naprzód Brwinów0-1 1-1 1-2 2-0 1-0 0-1 1-2     0-0 3-1 2-2 1-3 2-0 2-1 1-0 3-1 
 9 Milan Milanówek1-3 3-3 2-4 4-0 1-2 1-0 3-2 3-0     4-1 0-2 0-0 2-1 4-3 1-1 3-0 
 10 FC Lesznowola3-4 0-3 0-2 2-1 0-2 1-2 0-3 2-6 2-1     2-1 1-1 2-4 5-0 7-1 5-0 
 11 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki1-2 2-2 4-4 0-0 1-2 4-1 3-3 2-1 0-3* 0-0     3-0* 0-1 5-0 3-0 4-1 
 12 Okęcie Warszawa0-3 1-2 1-1 1-5 1-0 0-0 2-2 1-0 1-1 0-1 3-0*     3-0 2-0 2-1 5-0 
 13 Naprzód Stare Babice0-1 1-1 0-4 2-3 1-3 0-5 0-0 1-4 4-0 2-2 2-1 0-3     3-0* 2-4 2-0 
 14 Korona Góra Kalwaria1-2 0-2 1-3 0-4 0-2 1-3 2-0 3-2 1-2 3-4 1-1 6-0 4-1     3-3 3-2 
 15 Laura Chylice4-5 3-3 0-3* 0-4 0-4 4-2 0-5 0-3* 0-3* 2-4 1-0 2-1 2-1 5-1     2-3 
 16 Zaborowianka Zaborów0-3 1-6 0-5 0-3 1-4 1-3 0-3 0-5 3-1 1-5 1-2 0-0 1-2 2-3 3-0*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Naprzód Brwinów 16 sierpnia, 17:30
Okęcie Warszawa 0-1 FC Lesznowola 15 sierpnia, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 LKS Chlebnia 15 sierpnia, 17:30
na stadionie KS Ursus
Korona Góra Kalwaria 1-2 MKS Piaseczno 15 sierpnia, 17:30
Perła Złotokłos 3-0 Milan Milanówek 15 sierpnia, 17:30
Naprzód Stare Babice 0-0 KS Teresin 15 sierpnia, 14:00
w Zielonkach
Zaborowianka Zaborów 0-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 sierpnia, 11:00
Laura Chylice 3-3 Unia Warszawa 23 września, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Naprzód Brwinów 1-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 22 sierpnia, 16:00
KS Teresin 0-0 Zaborowianka Zaborów 22 sierpnia, 17:00
Milan Milanówek 2-1 Naprzód Stare Babice 23 sierpnia, 17:00
Laura Chylice 0-4 Perła Złotokłos 22 sierpnia, 17:00
MKS Piaseczno 1-1 Unia Warszawa 22 sierpnia, 17:30
LKS Chlebnia 4-1 Korona Góra Kalwaria 23 sierpnia, 17:00
FC Lesznowola 1-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 22 sierpnia, 11:00
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 Okęcie Warszawa 22 sierpnia, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Okęcie Warszawa 1-0 Naprzód Brwinów 26 sierpnia, 17:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 25 sierpnia, 19:30
na stadionie KS Ursus
Korona Góra Kalwaria 3-4 FC Lesznowola 26 sierpnia, 17:30
Unia Warszawa 5-1 LKS Chlebnia 26 sierpnia, 19:00
na stadionie MBOPN
Perła Złotokłos 1-1 MKS Piaseczno 26 sierpnia, 17:30
Naprzód Stare Babice 2-4 Laura Chylice 26 sierpnia, 17:30
w Zielonkach-Parceli
Zaborowianka Zaborów 3-1 Milan Milanówek 26 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 0-2 KS Teresin 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Naprzód Brwinów 1-2 KS Teresin 29 sierpnia, 15:00
Milan Milanówek 2-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 sierpnia, 15:00
Laura Chylice 2-3 Zaborowianka Zaborów 29 sierpnia, 17:00
MKS Piaseczno 2-1 Naprzód Stare Babice 29 sierpnia, 17:00
LKS Chlebnia 1-4 Perła Złotokłos 30 sierpnia, 17:00
FC Lesznowola 0-3 Unia Warszawa 29 sierpnia, 11:00
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-0 Korona Góra Kalwaria 30 sierpnia, 17:00
Okęcie Warszawa 0-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2 września

SEMP Ursynów (Warszawa) 3-0 Naprzód Brwinów 2 września, 19:30
na stadionie KS Ursus
Korona Góra Kalwaria 6-0 Okęcie Warszawa 2 września, 17:00
Unia Warszawa 8-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2 września, 19:30
na stadionie MBOPN
Perła Złotokłos 4-0 FC Lesznowola 2 września, 17:00
Naprzód Stare Babice 1-3 LKS Chlebnia 2 września, 17:00
w Zielonkach-Parceli
Zaborowianka Zaborów 0-3 MKS Piaseczno 2 września, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 Laura Chylice 2 września, 17:00
KS Teresin 2-3 Milan Milanówek 2 września, 18:30

Kolejka 6 - 5-6 września

Laura Chylice 0-5 KS Teresin 5 września, 16:00
MKS Piaseczno 0-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 września, 17:00
LKS Chlebnia 1-0 Zaborowianka Zaborów 5 września, 11:00
FC Lesznowola 2-4 Naprzód Stare Babice 5 września, 13:00
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-0 Perła Złotokłos 6 września, 17:00
Okęcie Warszawa 1-2 Unia Warszawa 5 września, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 8-1 Korona Góra Kalwaria 6 września, 17:30
na stadionie KS Ursus
Milan Milanówek 3-0 Naprzód Brwinów 23 września, 18:30
w pierwotnym terminie (5 września, 16:00) Naprzód gospodarzem i odwołany z powodu pogrzebu byłego trenera Naprzodu

Kolejka 7 - 12-13 września

Korona Góra Kalwaria 3-2 Naprzód Brwinów 12 września, 16:30
Unia Warszawa 1-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 12 września, 18:00
na stadionie MBOPN
Perła Złotokłos 5-1 Okęcie Warszawa 12 września, 15:30
Naprzód Stare Babice 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 12 września, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Zaborowianka Zaborów 1-5 FC Lesznowola 12 września, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-2 LKS Chlebnia 12 września, 11:00
KS Teresin 1-3 MKS Piaseczno 12 września, 11:00
Milan Milanówek 1-1 Laura Chylice 12 września, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Naprzód Brwinów 1-0 Laura Chylice 19 września, 14:00
MKS Piaseczno 4-3 Milan Milanówek 19 września, 16:30
LKS Chlebnia 1-2 KS Teresin 19 września, 15:00
FC Lesznowola 0-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 19 września, 13:00
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-1 Zaborowianka Zaborów 20 września, 16:30
Okęcie Warszawa 3-0 Naprzód Stare Babice 19 września, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 Perła Złotokłos 20 września, 16:30
na stadionie KS Ursus
Korona Góra Kalwaria 0-2 Unia Warszawa 14 października, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Unia Warszawa 0-1 Naprzód Brwinów 26 września, 11:00
na stadionie MBOPN
Perła Złotokłos 0-3 Korona Góra Kalwaria 26 września, 16:00
Naprzód Stare Babice 0-5 SEMP Ursynów (Warszawa) 26 września, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Zaborowianka Zaborów 0-0 Okęcie Warszawa 26 września, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 26 września, 11:00
KS Teresin 1-2 FC Lesznowola 26 września, 16:00
Milan Milanówek 1-2 LKS Chlebnia 26 września, 14:00
Laura Chylice 4-5 MKS Piaseczno 26 września, 14:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Naprzód Brwinów 0-1 MKS Piaseczno 3 października, 14:00
LKS Chlebnia 1-1 Laura Chylice 3 października, 13:00
FC Lesznowola 2-1 Milan Milanówek 3 października, 16:00
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-3 KS Teresin 4 października, 16:00
Okęcie Warszawa 1-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 3 października, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-1 Zaborowianka Zaborów 4 października, 16:00
na stadionie KS-u Ursus
Korona Góra Kalwaria 4-1 Naprzód Stare Babice 4 października, 12:00
Unia Warszawa 1-1 Perła Złotokłos 4 października, 11:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 11 - 10-11 października

Perła Złotokłos 3-1 Naprzód Brwinów 10 października, 15:30
Naprzód Stare Babice 1-1 Unia Warszawa 10 października, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Zaborowianka Zaborów 2-3 Korona Góra Kalwaria 10 października, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 10 października, 11:00
KS Teresin 5-0 Okęcie Warszawa 10 października, 15:00
Milan Milanówek 0-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 11 października, 12:15
Laura Chylice 2-4 FC Lesznowola 10 października, 12:30
MKS Piaseczno 1-0 LKS Chlebnia 10 października, 15:30

Kolejka 12 - 17-18 października

Naprzód Brwinów 1-0 LKS Chlebnia 17 października, 14:00
FC Lesznowola 3-4 MKS Piaseczno 17 października, 12:30
w Nowej Woli
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 Laura Chylice 18 października, 15:30
Okęcie Warszawa 1-1 Milan Milanówek 17 października, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-0 KS Teresin 18 października, 15:30
na stadionie KS Ursus
Korona Góra Kalwaria 1-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 17 października, 15:30
Unia Warszawa 3-2 Zaborowianka Zaborów 18 października, 11:00
na stadionie MBOPN
Perła Złotokłos 2-0 Naprzód Stare Babice 17 października, 11:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Naprzód Stare Babice 1-4 Naprzód Brwinów 24 października, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Zaborowianka Zaborów 0-3 Perła Złotokłos 24 października, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Unia Warszawa 24 października, 11:00
KS Teresin 3-2 Korona Góra Kalwaria 24 października, 14:30
Milan Milanówek 1-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 24 października, 13:30
Laura Chylice 2-1 Okęcie Warszawa 24 października, 14:00
MKS Piaseczno 4-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 24 października, 15:00
LKS Chlebnia 3-4 FC Lesznowola 24 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Naprzód Brwinów 3-1 FC Lesznowola 7 listopada, 13:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-2 LKS Chlebnia 8 listopada, 13:00
Okęcie Warszawa 0-3 MKS Piaseczno 7 listopada, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 5-2 Laura Chylice 8 listopada, 13:30
na stadionie KS Ursus
Korona Góra Kalwaria 1-2 Milan Milanówek 31 października, 13:00
Unia Warszawa 3-1 KS Teresin 7 listopada, 11:00
na stadionie MBOPN
Perła Złotokłos 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 7 listopada, 13:30
Naprzód Stare Babice 2-0 Zaborowianka Zaborów 8 listopada, 11:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Zaborowianka Zaborów 0-5 Naprzód Brwinów 14 listopada, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-3 Naprzód Stare Babice 14 listopada, 11:00
KS Teresin 4-1 Perła Złotokłos 14 listopada, 13:30
Milan Milanówek 3-3 Unia Warszawa 14 listopada, 13:00
Laura Chylice 5-1 Korona Góra Kalwaria 14 listopada, 14:30
MKS Piaseczno 3-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 14 listopada, 13:00
LKS Chlebnia 4-3 Okęcie Warszawa 14 listopada, 11:00
FC Lesznowola 2-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 14 listopada, 13:00
w Nowej Woli

Kolejka 16 - 19-20 marca

Unia Warszawa 6-0 Laura Chylice 20 marca, 11:00
na stadionie MBOPN
Naprzód Brwinów 2-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 19 marca, 14:00
FC Lesznowola 1-1 Okęcie Warszawa 19 marca, 15:00
w Nowej Woli
LKS Chlebnia 4-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 19 marca, 11:00
MKS Piaseczno 3-0 Korona Góra Kalwaria 19 marca, 15:00
Milan Milanówek 4-0 Perła Złotokłos 19 marca, 15:30
KS Teresin 2-3 Naprzód Stare Babice 19 marca, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-1 Zaborowianka Zaborów 19 marca, 11:00

Kolejka 17 - 26 marca

Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 Naprzód Brwinów 26 marca, 11:00
Zaborowianka Zaborów 0-3 KS Teresin 26 marca, 14:00
Naprzód Stare Babice 4-0 Milan Milanówek 23 marca, 20:00
w Zielonkach-Parceli
Perła Złotokłos 4-0 Laura Chylice 26 marca, 15:00
Unia Warszawa 2-1 MKS Piaseczno 25 marca, 15:00
na stadionie MBOPN
Korona Góra Kalwaria 0-2 LKS Chlebnia 26 marca, 12:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-2 FC Lesznowola 26 marca, 11:00
na stadionie KS Ursus
Okęcie Warszawa 3-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 25 marca, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Naprzód Brwinów 1-3 Okęcie Warszawa 2 kwietnia, 14:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 3 kwietnia, 16:00
FC Lesznowola 5-0 Korona Góra Kalwaria 2 kwietnia, 15:00
w Nowej Woli
LKS Chlebnia 1-3 Unia Warszawa 2 kwietnia, 11:00
MKS Piaseczno 1-2 Perła Złotokłos 2 kwietnia, 16:00
Laura Chylice 2-1 Naprzód Stare Babice 2 kwietnia, 15:00
Milan Milanówek 3-0 Zaborowianka Zaborów 2 kwietnia, 14:45
KS Teresin 1-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

KS Teresin 1-2 Naprzód Brwinów 9 kwietnia, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-0 Milan Milanówek 9 kwietnia, 11:00
Zaborowianka Zaborów 3-0 Laura Chylice 9 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Naprzód Stare Babice 0-1 MKS Piaseczno 9 kwietnia, 16:00
w Zielonkach-Parceli
Perła Złotokłos 1-2 LKS Chlebnia 9 kwietnia, 16:30
Unia Warszawa 1-2 FC Lesznowola 9 kwietnia, 11:00
na stadionie MBOPN
Korona Góra Kalwaria 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 9 kwietnia, 16:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-0 Okęcie Warszawa 10 kwietnia, 15:30
na stadionie KS Ursus

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Naprzód Brwinów 0-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 16 kwietnia, 14:00
Okęcie Warszawa 2-0 Korona Góra Kalwaria 16 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Unia Warszawa 17 kwietnia, 16:30
FC Lesznowola 2-1 Perła Złotokłos 16 kwietnia, 16:00
LKS Chlebnia 3-2 Naprzód Stare Babice 16 kwietnia, 11:00
MKS Piaseczno 7-0 Zaborowianka Zaborów 16 kwietnia, 16:30
Laura Chylice 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Milan Milanówek 3-2 KS Teresin 16 kwietnia, 15:15

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Naprzód Brwinów 0-0 Milan Milanówek 23 kwietnia, 15:00
KS Teresin 4-1 Laura Chylice 23 kwietnia, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 MKS Piaseczno 23 kwietnia, 11:00
Zaborowianka Zaborów 1-4 LKS Chlebnia 23 kwietnia, 16:00
Naprzód Stare Babice 2-2 FC Lesznowola 23 kwietnia, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Perła Złotokłos 1-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 23 kwietnia, 17:00
Unia Warszawa 4-0 Okęcie Warszawa 24 kwietnia, 11:00
na stadionie MBOPN
Korona Góra Kalwaria 1-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Naprzód Brwinów 2-1 Korona Góra Kalwaria 30 kwietnia, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-2 Unia Warszawa 30 kwietnia, 20:00
na stadionie KS Ursus
Okęcie Warszawa 1-5 Perła Złotokłos 30 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-1 Naprzód Stare Babice 30 kwietnia, 14:30
FC Lesznowola 5-0 Zaborowianka Zaborów 27 kwietnia, 17:00
LKS Chlebnia 2-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 kwietnia, 11:00
MKS Piaseczno 6-0 KS Teresin 30 kwietnia, 12:00
Laura Chylice 0-3 Milan Milanówek 30 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 4-2; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 23 - 7-8 maja

Laura Chylice 0-3 Naprzód Brwinów 7 maja, 15:00
(wo)
na boisku 4-2; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Milan Milanówek 1-3 MKS Piaseczno 7 maja, 15:15
KS Teresin 0-0 LKS Chlebnia 7 maja, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 8-1 FC Lesznowola 7 maja, 11:00
Zaborowianka Zaborów 1-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 7 maja, 16:00
Naprzód Stare Babice 0-3 Okęcie Warszawa 7 maja, 11:00
w Zielonkach-Parceli
Perła Złotokłos 2-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 7 maja, 17:30
Unia Warszawa 8-0 Korona Góra Kalwaria 6 maja, 18:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 24 - 14-15 maja

Naprzód Brwinów 1-1 Unia Warszawa 14 maja, 15:00
Korona Góra Kalwaria 0-4 Perła Złotokłos 14 maja, 16:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-1 Naprzód Stare Babice 15 maja, 17:30
na stadionie KS Ursus
Okęcie Warszawa 5-0 Zaborowianka Zaborów 14 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 4-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 14 maja, 14:30
FC Lesznowola 0-3 KS Teresin 14 maja, 13:00
w Nowej Woli
LKS Chlebnia 6-2 Milan Milanówek 14 maja, 11:00
MKS Piaseczno 5-0 Laura Chylice 14 maja, 14:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

MKS Piaseczno 8-0 Naprzód Brwinów 21 maja, 14:00
Laura Chylice 0-4 LKS Chlebnia 21 maja, 14:00
Milan Milanówek 4-1 FC Lesznowola 21 maja, 16:00
KS Teresin 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 21 maja, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-3 Okęcie Warszawa 21 maja, 11:00
Zaborowianka Zaborów 1-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 21 maja, 16:00
Naprzód Stare Babice 3-0 Korona Góra Kalwaria 21 maja, 11:00
(wo)
w Zielonkach-Parceli / przerwany przy stanie 1-0 - goście zeszli z boiska
Perła Złotokłos 1-2 Unia Warszawa 21 maja, 16:00

Kolejka 26 - 25 maja

Naprzód Brwinów 2-0 Perła Złotokłos 25 maja, 17:00
Unia Warszawa 1-0 Naprzód Stare Babice 25 maja, 20:30
na stadionie MBOPN
Korona Góra Kalwaria 3-2 Zaborowianka Zaborów 25 maja, 18:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 25 maja, 19:15
na stadionie KS Ursus
Okęcie Warszawa 2-2 KS Teresin 25 maja, 17:30
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-3 Milan Milanówek 25 maja, 18:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
FC Lesznowola 7-1 Laura Chylice 25 maja, 18:00
LKS Chlebnia 1-1 MKS Piaseczno 25 maja, 18:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

LKS Chlebnia 2-2 Naprzód Brwinów 28 maja, 11:00
MKS Piaseczno 3-1 FC Lesznowola 28 maja, 14:00
Laura Chylice 1-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 28 maja, 16:00
Milan Milanówek 0-0 Okęcie Warszawa 1 czerwca, 18:15
KS Teresin 0-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 28 maja, 14:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-3 Korona Góra Kalwaria 28 maja, 11:00
Zaborowianka Zaborów 1-6 Unia Warszawa 28 maja, 16:00
Naprzód Stare Babice 2-3 Perła Złotokłos 28 maja, 11:00
w Zielonkach-Parceli

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Naprzód Brwinów 2-0 Naprzód Stare Babice 4 czerwca, 15:00
Perła Złotokłos 0-0 Zaborowianka Zaborów 4 czerwca, 18:30
Unia Warszawa 2-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 5 czerwca, 18:00
na stadionie MBOPN
Korona Góra Kalwaria 2-0 KS Teresin 4 czerwca, 18:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-2 Milan Milanówek 5 czerwca, 17:30
na stadionie KS Ursus
Okęcie Warszawa 2-1 Laura Chylice 4 czerwca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-2 MKS Piaseczno 5 czerwca, 18:30
FC Lesznowola 0-2 LKS Chlebnia 4 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

FC Lesznowola 2-6 Naprzód Brwinów 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 11:00) odwołany
LKS Chlebnia 1-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 11 czerwca, 11:00
MKS Piaseczno 6-0 Okęcie Warszawa 11 czerwca, 11:00
Laura Chylice 4-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 11 czerwca, 11:00
Milan Milanówek 4-3 Korona Góra Kalwaria 11 czerwca, 11:00
KS Teresin 1-0 Unia Warszawa 11 czerwca, 11:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-2 Perła Złotokłos 11 czerwca, 11:00
Zaborowianka Zaborów 1-2 Naprzód Stare Babice 11 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Naprzód Brwinów 3-1 Zaborowianka Zaborów 18 czerwca, 11:00
Naprzód Stare Babice 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 czerwca, 20:00
w Zielonkach-Parceli / w pierwotnym terminie (18 czerwca, 11:00) odwołany
Perła Złotokłos 1-3 KS Teresin 18 czerwca, 11:00
Unia Warszawa 5-1 Milan Milanówek 17 czerwca, 20:00
na stadionie MBOPN
Korona Góra Kalwaria 3-3 Laura Chylice 18 czerwca, 11:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-5 MKS Piaseczno 15 czerwca, 19:00
na stadionie KS Ursus
Okęcie Warszawa 1-0 LKS Chlebnia 18 czerwca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0-0 FC Lesznowola 18 czerwca, 11:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Warszawa)

IV liga 2015/2016 (mazowiecka (południe))
IV liga 2015/2016 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2015/2016 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2015/2016 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2015/2016 (Radom)
Liga okręgowa 2015/2016 (Siedlce)
Liga okręgowa 2015/2016 (Warszawa I)

Klasa A 2015/2016 (Warszawa I)
Klasa A 2015/2016 (Warszawa II)
Klasa A 2015/2016 (Warszawa III)
Klasa A 2015/2016 (Warszawa IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas