[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amur Wilga 26 65 21 2 3 97-33 10 1 2 52-19 11 1 1 45-14
2.  Sokół Celestynów 26 56 16 8 2 89-41 7 5 1 34-14 9 3 1 55-27
3.  Wisła Maciejowice 26 48 14 6 6 61-43 8 1 4 27-16 6 5 2 34-27
4.  AON Rembertów (Warszawa) 26 42 13 3 10 58-48 9 2 2 30-15 4 1 8 28-33
5.  Wisła Dziecinów 26 38 11 5 10 67-74 6 2 5 40-34 5 3 5 27-40 2 4 1 1 0 7-6
6.  Advit Wiązowna 26 38 11 5 10 60-51 5 2 6 32-32 6 3 4 28-19 2 1 0 1 1 6-7
7.  Snajper Sośninka 26 36 11 3 12 55-61 6 1 6 31-29 5 2 6 24-32
8.  Victoria Zerzeń (Warszawa) 26 31 9 4 13 38-51 7 3 3 29-17 2 1 10 9-34
9.  Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 26 30 9 3 14 42-64 3 2 8 19-30 6 1 6 23-34
10.  KS Puznówka 1996 26 28 7 7 12 31-38 4 3 6 20-21 3 4 6 11-17 4 6 1 3 0 7-4
11.  Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 26 28 7 7 12 45-52 3 2 8 18-27 4 5 4 27-25 4 5 1 2 1 9-7
12.  Józefovia II Józefów 26 28 8 4 14 49-74 4 3 6 27-35 4 1 8 22-39 4 4 1 1 2 5-10
13.  Amigos Warszawa 26 23 6 5 15 39-62 3 4 6 27-30 3 1 9 12-32
14.  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 26 24 8 0 18 47-86 5 0 8 31-42 3 0 10 16-44
Kosa Konstancin wycofała się z rozgrywek po 21. kolejce.
W związku ze spadkiem Józefovii Józefów z ligi okręgowej dodatkowo spadła Józefovia II Józefów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Amur Wilga    4-5 3-3 5-2 6-0 3-0* 4-1 3-0* 7-2 1-2 6-1 3-0* 3-0 4-3 
 2 Sokół Celestynów3-1     2-2 4-1 1-1 1-2 2-2 1-0 1-1 1-0 0-0 5-2 6-2 7-0 
 3 Wisła Maciejowice0-3 4-2     3-0 1-2 0-2 4-0 1-0 0-1 2-0 2-2 4-2 2-0 4-2 
 4 AON Rembertów (Warszawa)0-6 3-3 4-0     2-1 2-1 1-0 5-0 4-2 3-0 3-0* 3-0 0-0 0-2 
 5 Wisła Dziecinów1-5 1-7 2-2 5-2     3-3 3-0* 4-1 3-4 1-2 2-7 4-0 5-0 6-1 
 6 Advit Wiązowna2-4 1-3 5-5 3-2 3-4     1-2 4-0 1-3 1-0 4-4 1-4 3-1 3-0* 
 7 Snajper Sośninka1-2 1-3 3-1 1-5 4-3 1-6     0-2 5-0 2-2 3-0* 2-4 4-0 4-1 
 8 Victoria Zerzeń (Warszawa)2-2 1-6 1-1 4-1 0-0 0-2 3-1     6-0 1-0 0-3 2-0 4-1 5-0 
 9 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie0-3 0-1 1-4 1-6 3-4 3-1 1-2 2-2     3-0 0-2 2-2 0-3 3-0* 
 10 KS Puznówka 19961-3 4-4 1-2 2-1 0-1 2-1 1-1 1-2 0-1     2-2 3-0 1-0 2-3 
 11 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock)1-3 1-7 1-2 3-2 1-2 0-0 0-2 5-1 0-2 1-1     2-4 0-1 3-0* 
 12 Józefovia II Józefów2-3 0-5* 2-3 1-1 4-4 3-6 4-1 1-0 2-5 1-1 0-4     4-1 3-1 
 13 Amigos Warszawa0-5 4-4 1-2 1-3 11-2 1-1 2-5 3-1 2-0 0-0 1-1 1-3     0-3 
 14 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)1-5 3-5 1-7 0-2 4-3 0-3* 6-7 4-0 3-2 0-3* 2-1 7-1 0-3*     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 0-1 Amigos Warszawa 23 sierpnia, 13:00
Amur Wilga 4-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 23 sierpnia, 17:00
Sokół Celestynów 1-2 Advit Wiązowna 22 sierpnia, 17:00
Wisła Maciejowice 0-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 22 sierpnia, 17:30
Józefovia II Józefów 1-1 KS Puznówka 1996 23 sierpnia, 11:00
AON Rembertów (Warszawa) 5-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 3 września, 17:30
Wisła Dziecinów 3-0 Snajper Sośninka 22 sierpnia, 13:30
(wo)
na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Amigos Warszawa 2-5 Snajper Sośninka 29 sierpnia, 10:00
w Sulejówku
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-0 Wisła Dziecinów 30 sierpnia, 17:00
KS Puznówka 1996 2-1 AON Rembertów (Warszawa) 30 sierpnia, 17:00
w Trąbkach
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-2 Józefovia II Józefów 29 sierpnia, 16:00
Advit Wiązowna 5-5 Wisła Maciejowice 29 sierpnia, 16:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-5 Sokół Celestynów 30 sierpnia, 14:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 1-3 Amur Wilga 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Amur Wilga 3-0 Amigos Warszawa 6 września, 16:00
Sokół Celestynów 0-0 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 5 września, 17:00
Wisła Maciejowice 4-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6 września, 16:30
w Łaskarzewie
Józefovia II Józefów 3-6 Advit Wiązowna 6 września, 11:00
AON Rembertów (Warszawa) 4-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 5 września, 17:00
Wisła Dziecinów 1-2 KS Puznówka 1996 5 września, 17:00
Snajper Sośninka 0-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 5 września, 11:00
w Sobolewie

Kolejka 4 - 12-13 września

Amigos Warszawa 3-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 12 września, 12:00
w Sulejówku
KS Puznówka 1996 1-1 Snajper Sośninka 13 września, 17:00
w Trąbkach
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3-4 Wisła Dziecinów 12 września, 16:00
Advit Wiązowna 3-2 AON Rembertów (Warszawa) 12 września, 16:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7-1 Józefovia II Józefów 12 września, 15:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 1-2 Wisła Maciejowice 13 września, 13:00
Amur Wilga 4-5 Sokół Celestynów 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Sokół Celestynów 6-2 Amigos Warszawa 20 września, 14:30
Wisła Maciejowice 0-3 Amur Wilga 20 września, 16:00
Józefovia II Józefów 0-4 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 20 września, 11:00
AON Rembertów (Warszawa) 0-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 września, 16:30
Wisła Dziecinów 3-3 Advit Wiązowna 19 września, 16:30
Snajper Sośninka 5-0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 19 września, 11:00
w Sobolewie
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-0 KS Puznówka 1996 19 września, 15:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Amigos Warszawa 0-0 KS Puznówka 1996 26 września, 14:00
w Sulejówku
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 26 września, 16:30
Advit Wiązowna 1-2 Snajper Sośninka 27 września, 16:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-3 Wisła Dziecinów 26 września, 16:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 3-2 AON Rembertów (Warszawa) 27 września, 16:00
Amur Wilga 3-0 Józefovia II Józefów 27 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Celestynów 2-2 Wisła Maciejowice 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Wisła Maciejowice 2-0 Amigos Warszawa 4 października, 16:00
Józefovia II Józefów 0-5 Sokół Celestynów 4 października, 11:00
(wo)
na boisku 4-5
AON Rembertów (Warszawa) 0-6 Amur Wilga 3 października, 16:00
Wisła Dziecinów 2-7 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 3 października, 16:00
Snajper Sośninka 4-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 października, 16:00
w Sobolewie
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-2 Advit Wiązowna 3 października, 14:00
KS Puznówka 1996 0-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 4 października, 16:00
w Trąbkach

Kolejka 8 - 10-11 października

Amigos Warszawa 2-0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 10 października, 11:00
w Sulejówku
Advit Wiązowna 1-0 KS Puznówka 1996 10 października, 16:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 11 października, 14:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 0-2 Snajper Sośninka 11 października, 15:30
Amur Wilga 6-0 Wisła Dziecinów 11 października, 15:00
Sokół Celestynów 4-1 AON Rembertów (Warszawa) 10 października, 15:30
w Lasku
Wisła Maciejowice 4-2 Józefovia II Józefów 11 października, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Józefovia II Józefów 4-1 Amigos Warszawa 18 października, 11:00
AON Rembertów (Warszawa) 4-0 Wisła Maciejowice 18 października, 15:30
Wisła Dziecinów 1-7 Sokół Celestynów 17 października, 15:30
Snajper Sośninka 1-2 Amur Wilga 18 października, 13:00
w Sobolewie
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-3 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 17 października, 14:00
KS Puznówka 1996 2-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 października, 15:30
w Trąbkach
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3-1 Advit Wiązowna 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Amigos Warszawa 1-1 Advit Wiązowna 25 października, 15:30
w Sulejówku
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 25 października, 14:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 1-1 KS Puznówka 1996 25 października, 15:00
Amur Wilga 3-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 25 października, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
Sokół Celestynów 2-2 Snajper Sośninka 25 października, 14:00
Wisła Maciejowice 1-2 Wisła Dziecinów 25 października, 14:00
Józefovia II Józefów 1-1 AON Rembertów (Warszawa) 25 października, 11:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

AON Rembertów (Warszawa) 0-0 Amigos Warszawa 7 listopada, 11:00
Wisła Dziecinów 4-0 Józefovia II Józefów 7 listopada, 13:30
Snajper Sośninka 3-1 Wisła Maciejowice 8 listopada, 11:00
w Sobolewie
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-6 Sokół Celestynów 8 listopada, 13:30
KS Puznówka 1996 1-3 Amur Wilga 8 listopada, 13:30
w Trąbkach
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-2 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 7 listopada, 14:00
Advit Wiązowna 3-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 12 - 11 listopada

Amigos Warszawa 0-3 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 listopada, 10:00
w Sulejówku
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 0-0 Advit Wiązowna 11 listopada, 13:30
Amur Wilga 7-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 11 listopada, 13:00
Sokół Celestynów 1-0 KS Puznówka 1996 11 listopada, 13:30
Wisła Maciejowice 1-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 11 listopada, 13:00
Józefovia II Józefów 4-1 Snajper Sośninka 11 listopada, 18:00
AON Rembertów (Warszawa) 2-1 Wisła Dziecinów 11 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Wisła Dziecinów 5-0 Amigos Warszawa 14 listopada, 13:00
Snajper Sośninka 1-5 AON Rembertów (Warszawa) 14 listopada, 12:00
w Sobolewie
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-0 Józefovia II Józefów 14 listopada, 13:00
KS Puznówka 1996 1-2 Wisła Maciejowice 15 listopada, 13:00
w Trąbkach
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-1 Sokół Celestynów 14 listopada, 13:00
Advit Wiązowna 2-4 Amur Wilga 14 listopada, 13:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 14 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Amigos Warszawa 1-1 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 19 marca, 11:00
w Sulejówku
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-5 Amur Wilga 20 marca, 12:30
Advit Wiązowna 1-3 Sokół Celestynów 19 marca, 15:30
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1-4 Wisła Maciejowice 26 marca, 14:00
KS Puznówka 1996 3-0 Józefovia II Józefów 20 marca, 15:00
w Trąbkach
Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-1 AON Rembertów (Warszawa) 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Snajper Sośninka 4-3 Wisła Dziecinów 19 marca, 15:30
w Sobolewie

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Snajper Sośninka 4-0 Amigos Warszawa 2 kwietnia, 16:00
w Sobolewie
Wisła Dziecinów 4-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 3 kwietnia, 15:00
AON Rembertów (Warszawa) 3-0 KS Puznówka 1996 3 kwietnia, 15:30
Józefovia II Józefów 2-5 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2 kwietnia, 15:00
Wisła Maciejowice 0-2 Advit Wiązowna 3 kwietnia, 16:30
Sokół Celestynów 7-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3 kwietnia, 15:00
Amur Wilga 6-1 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Amigos Warszawa 0-5 Amur Wilga 10 kwietnia, 11:00
w Sulejówku
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 1-7 Sokół Celestynów 9 kwietnia, 19:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-7 Wisła Maciejowice 10 kwietnia, 12:15
Advit Wiązowna 1-4 Józefovia II Józefów 9 kwietnia, 16:30
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1-6 AON Rembertów (Warszawa) 9 kwietnia, 17:00
KS Puznówka 1996 0-1 Wisła Dziecinów 10 kwietnia, 16:00
w Trąbkach
Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-1 Snajper Sośninka 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Victoria Zerzeń (Warszawa) 4-1 Amigos Warszawa 17 kwietnia, 16:00
Snajper Sośninka 2-2 KS Puznówka 1996 16 kwietnia, 16:30
w Sobolewie
Wisła Dziecinów 3-4 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 16 kwietnia, 16:30
AON Rembertów (Warszawa) 2-1 Advit Wiązowna 17 kwietnia, 16:00
Józefovia II Józefów 3-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 kwietnia, 15:00
Wisła Maciejowice 2-2 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 17 kwietnia, 16:30
Sokół Celestynów 3-1 Amur Wilga 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Amigos Warszawa 4-4 Sokół Celestynów 23 kwietnia, 11:00
w Sulejówku
Amur Wilga 3-3 Wisła Maciejowice 24 kwietnia, 16:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 2-4 Józefovia II Józefów 23 kwietnia, 13:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-2 AON Rembertów (Warszawa) 24 kwietnia, 12:15
Advit Wiązowna 3-4 Wisła Dziecinów 23 kwietnia, 17:00
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1-2 Snajper Sośninka 23 kwietnia, 17:00
KS Puznówka 1996 1-2 Victoria Zerzeń (Warszawa) 24 kwietnia, 16:30
w Trąbkach

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

KS Puznówka 1996 1-0 Amigos Warszawa 1 maja, 17:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 6-0 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 30 kwietnia, 14:30
Snajper Sośninka 1-6 Advit Wiązowna 30 kwietnia, 17:00
w Sobolewie
Wisła Dziecinów 6-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 kwietnia, 11:00
AON Rembertów (Warszawa) 3-0 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 30 kwietnia, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Józefovia II Józefów 2-3 Amur Wilga 28 kwietnia, 20:00
Wisła Maciejowice 4-2 Sokół Celestynów 1 maja, 16:30

Kolejka 20 - 7-8 maja

Amigos Warszawa 1-2 Wisła Maciejowice 7 maja, 10:00
w Sulejówku
Sokół Celestynów 5-2 Józefovia II Józefów 7 maja, 16:00
Amur Wilga 5-2 AON Rembertów (Warszawa) 8 maja, 17:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 1-2 Wisła Dziecinów 8 maja, 16:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-7 Snajper Sośninka 8 maja, 11:00
Advit Wiązowna 4-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 7 maja, 17:30
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3-0 KS Puznówka 1996 7 maja, 17:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-3 Amigos Warszawa 14 maja, 17:00
KS Puznówka 1996 2-1 Advit Wiązowna 15 maja, 17:00
w Trąbkach
Victoria Zerzeń (Warszawa) 5-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 maja, 16:00
Snajper Sośninka 3-0 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 14 maja, 17:30
(wo)
w Sobolewie / nie odbył się
Wisła Dziecinów 1-5 Amur Wilga 14 maja, 17:30
AON Rembertów (Warszawa) 3-3 Sokół Celestynów 15 maja, 11:00
Józefovia II Józefów 2-3 Wisła Maciejowice 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Amigos Warszawa 1-3 Józefovia II Józefów 21 maja, 11:00
w Sulejówku
Wisła Maciejowice 3-0 AON Rembertów (Warszawa) 22 maja, 16:30
Sokół Celestynów 1-1 Wisła Dziecinów 22 maja, 16:00
Amur Wilga 4-1 Snajper Sośninka 22 maja, 17:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 5-1 Victoria Zerzeń (Warszawa) 22 maja, 16:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 KS Puznówka 1996
(wo)
Advit Wiązowna 1-3 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 21 maja, 17:30

Kolejka 23 - 28-29 maja

Advit Wiązowna 3-1 Amigos Warszawa 1 czerwca, 18:30
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
(wo)
KS Puznówka 1996 2-2 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 29 maja, 17:00
w Trąbkach
Victoria Zerzeń (Warszawa) 2-2 Amur Wilga 29 maja, 16:00
Snajper Sośninka 1-3 Sokół Celestynów 26 maja, 15:30
w Sobolewie / w pierwotnym terminie (28 maja, 17:30) odwołany
Wisła Dziecinów 2-2 Wisła Maciejowice 28 maja, 18:00
AON Rembertów (Warszawa) 3-0 Józefovia II Józefów 29 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Amigos Warszawa 1-3 AON Rembertów (Warszawa) 4 czerwca, 11:00
w Sulejówku
Józefovia II Józefów 4-4 Wisła Dziecinów 4 czerwca, 15:00
Wisła Maciejowice 4-0 Snajper Sośninka 5 czerwca, 11:00
w Łaskarzewie
Sokół Celestynów 1-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 5 czerwca, 16:00
Amur Wilga 1-2 KS Puznówka 1996 5 czerwca, 17:00
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 0-2 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3 czerwca, 19:00
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Advit Wiązowna
(wo)

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Amigos Warszawa
(wo)
Advit Wiązowna 4-4 Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 14 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 11:00) odwołany
Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 0-3 Amur Wilga 11 czerwca, 17:30
KS Puznówka 1996 4-4 Sokół Celestynów 12 czerwca, 15:30
w Trąbkach
Victoria Zerzeń (Warszawa) 1-1 Wisła Maciejowice 11 czerwca, 16:00
Snajper Sośninka 2-4 Józefovia II Józefów 12 czerwca, 10:00
w Sobolewie
Wisła Dziecinów 5-2 AON Rembertów (Warszawa) 11 czerwca, 18:30

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Amigos Warszawa 11-2 Wisła Dziecinów 19 czerwca, 12:00
AON Rembertów (Warszawa) 1-0 Snajper Sośninka 19 czerwca, 12:00
Józefovia II Józefów 1-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 19 czerwca, 12:00
Wisła Maciejowice 2-0 KS Puznówka 1996 19 czerwca, 12:00
Sokół Celestynów 1-1 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 19 czerwca, 12:00
Amur Wilga 3-0 Advit Wiązowna 19 czerwca, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Vulcan II Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)
(wo)

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Warszawa)

Liga okręgowa 2015/2016 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2015/2016 (Warszawa II)

Klasa A 2015/2016 (Warszawa I)
Klasa A 2015/2016 (Warszawa III)
Klasa A 2015/2016 (Warszawa IV)

Klasa B 2015/2016 (Warszawa I)
Klasa B 2015/2016 (Warszawa II)
Klasa B 2015/2016 (Warszawa III)
Klasa B 2015/2016 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas