[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Ner Poddębice Ludowy Klub Sportowy Ner Poddębice
Rok założenia: 1958
Barwy: biało-zielono-czerwone
Adres: Mickiewicza 19, 99-200 Poddębice
telefon: (43) 678-38-01 (prezes), 678-22-12
WWW: http://nerpoddebice.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Poddębicach
pojemność - 4 000 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 106 m x 64 m
Prezes: Jarosław Ignaczak
Trener: Piotr Szarpak (od grudnia 2014), Jarosław Ignaczak (od października 2015), Tomasz Muchiński (od 16 listopada 2015), Jacek Włodarczewski i Romuald Solarek wspólnie (od 19 kwietnia 2016)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - IV liga
 
Kadra


Bramkarze: Michał Chachuła (21.09.82, 190/78, W, Widzew Łódź), Jakub Krzyżostaniak (22.07.97, Pilica Przedbórz), Maciej Marciniak (04.03.91, J -> Górnik Łęczyca), Sebastian Ostrowski (01.08.94, 185/78, Sokół Aleksandrów Łódzki, J -> Sokół Aleksandrów Łódzki).
Obrońcy: Jakub Bąk (07.09.98, juniorzy), Tomasz Bogołębski (08.04.92, 178/70, J -> Warta Sieradz), Adrian Filipiak (26.08.94, 176/69, W, ŁKS Łódź), Patryk Gniadzik (14.09.95, 185/74), Adam Grzybowski (29.08.88, 180/78, MKS Polonia Warszawa, J -> Töcksfors IF), Jacek Karbowniak (04.06.94, 178/68, ŁKS Łódź), Damian Sosin (26.01.96, J), Beniamin Tonn (02.06.91, 183/72).
Pomocnicy: Bartosz Bujalski (04.06.94, 179/77, ŁKS Łódź, J -> Pelikan Łowicz), Dariusz Jarczewski (09.07.94), Sebastian Kobiera (27.05.96), Mariusz Krawczyk (20.10.96, 172/70, W, Lechia Tomaszów Mazowiecki), Rafał Kubiak (20.11.77, 172/68, J -> Żyrardowianka Żyrardów), Szymon Łuczak (26.06.96, Górnik Konin), Przemysław Nowak (28.12.97), Jakub Owczarek (08.09.78, 175/70), Joachim Pabjańczyk (04.01.91, 175/67), Kamil Paluch (22.04.91, 171/66), Patryk Przybylski (02.11.95, 183/72, W, Zjednoczeni Stryków), Mikołaj Rogalewicz (30.10.98, juniorzy), Szymon Salwin (01.08.93, 185/80, W, Pelikan Łowicz), Filip Skupiński (01.09.92, Pelikan Łowicz), Krzysztof Woźniak (31.05.80).
Napastnicy: Igor Kania (31.07.97), Adam Konieczny (23.06.92, W, Jutrzenka Warta), Michał Łągiewczyk (13.07.92, 172/70, Sokół Aleksandrów Łódzki, J -> Zjednoczeni Bełchatów), Sebastian Motyka (20.01.96, J), Olaf Okoński (13.08.90, 178/66), Przemysław Różycki (18.10.94, 178/78, W, Warta Sieradz), Alex Sesay (06.05.88, SLE, W).
Brak danych o pozycji: Przemysław Matusiak (27.10.97), Kacper Walczyk (12.05.97, W).
 
Dane z sezonu: 2015/16
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Łódź II
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Łódź II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Łódź
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Łódź
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Łódź
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Łódź
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Łódź
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Łódź III
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: Łódź III
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Łódź III
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Łódź
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: łódzka
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: łódzka
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Łódzki ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: łódzko-mazowiecka
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: łódzka
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: łódzka
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: łódzka
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2019/20 - IV liga 2019/2020, grupa: łódzka
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2020/21 - IV liga 2020/2021, grupa: łódzka
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

 

Napisz do nas