[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

Runda wstępna - 8 sierpnia

Witonianka Witonia 3-0 Hetman Śleszyn 8 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Zamek Skotniki 4-1 Kotan Ozorków 9 sierpnia, 17:30
w Dąbrówce
Pisia Zygry - Błękitni Dmosin 8 sierpnia, 17:30
wynik nieznany - awans Pisi Zygry
LKS Dąbrówka 0-3 Orlik Sobień 8 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Referees Łódź 3-2 LZS Borowa 7 sierpnia
w Borowej

I runda - 22 sierpnia

Burza Pawlikowice 0-3 PTC Pabianice 22 sierpnia, 17:30
Dąbrowianka Dąbrowice 3-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 22 sierpnia, 17:30
(wo)
MGLKS wycofał się z rozgrywek
Włókniarz II Pabianice - Malina Piątek 22 sierpnia, 17:30
wyniki nieznany - awansował Włókniarz II
Polonia Andrzejów (Łódź) - LKS Gałkówek 22 sierpnia, 17:30
wyniki nieznany - awansowała Polonia Andrzejów
TUR Ozorków 2-0 MKS II Kutno 22 sierpnia, 17:30
Jutrzenka Bychlew - MKS 2000 Tuszyn 22 sierpnia, 17:30
w Tuszynie / wyniki nieznany - awansował MKS 2000 Tuszyn
Witonianka Witonia - Sparta Dobrzelin 22 sierpnia, 17:30
wyniki nieznany - awansowała Witonianka Witonia
1-2 Victoria Grabów 22 sierpnia, 17:30
Pisia Zygry 3-0 LKS Rosanów 22 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Referees Łódź 2-5 GLKS Dłutów 22 sierpnia, 17:30
w Dłutowie
Orlik Sobień 3-2 Iskra Dobroń 22 sierpnia, 17:30

II runda - 12 września
Do gry dołączają: Start Łódź, Sokół II Aleksandrów Łódzki, Start Brzeziny, Kolejarz Łódź, Orzeł Łódź, Widzew II Łódź, Włókniarz Pabianice, Ner Poddębice, LKS Różyca, Zawisza Rzgów, Orzeł Parzęczew, MKP Zgierz, Zjednoczeni Stryków, KKS Koluszki, Włókniarz Konstantynów Łódzki, Górnik Łęczyca, MKS Kutno, UKS SMS Bałucz, UKS SMS Łódź, Stal Głowno, Sokół Aleksandrów Łódzki.

Orlik Sobień 3-1 Ner Poddębice 12 września, 16:30
Stal Głowno 3-1 Start Łódź 12 września, 16:30
Kolejarz Łódź 1-2 UKS SMS Łódź 12 września, 16:30
pd.
Dąbrowianka Dąbrowice 1-12 MKS Kutno 12 września, 16:30
Witonianka Witonia 0-9 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 września, 16:30
GLKS Dłutów 2-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 września, 16:30
MKS 2000 Tuszyn 4-5 KKS Koluszki 12 września, 16:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-3 MKP Zgierz 12 września, 16:30
Victoria Grabów 0-1 Orzeł Parzęczew 12 września, 16:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-6 Zjednoczeni Stryków 12 września, 16:30
TUR Ozorków 2-5 Górnik Łęczyca 12 września, 16:30
Pisia Zygry 3-2 Włókniarz Pabianice 12 września, 16:30
PTC Pabianice 3-1 UKS SMS Bałucz 12 września, 16:30
Orzeł Łódź 6-2 Zawisza Rzgów 12 września, 16:30
Włókniarz II Pabianice 1-4 Widzew II Łódź 12 września, 16:30
LKS Różyca 1-4 Start Brzeziny
przełożony

III runda - 3 października

Orlik Sobień 11-2 Start Brzeziny
Widzew II Łódź 1-2 Stal Głowno
Orzeł Łódź 2-3 UKS SMS Łódź
PTC Pabianice 0-6 MKS Kutno
Pisia Zygry 0-5 Sokół Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 Górnik Łęczyca
KKS Koluszki 4-3 Zjednoczeni Stryków
MKP Zgierz 1-4 Orzeł Parzęczew

IV runda - 24 października

MKS Kutno 4-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 24 października, 15:00 (100)
pd. k. 5-6
Andrzej Grzegorek 36, Michał Rosiak 57, 96, Mariusz Jakubowski 81 - Przemysław Sztybrych 72 (k), 85, 102 (k), Tomasz Kurstak 87
Orlik Sobień 0-6 Orzeł Parzęczew 24 października, 15:00
Jacek Bernat ?, ?, ?, Maciej Pakulski ?, Maciej Niwiński ?, Marcin Walczak ?
KKS Koluszki 2-6 Stal Głowno 24 października, 15:00
Marek Sulkowski 45, Marcin Muszalak 53 - Kabir Olakunle Ojikutu 31, 68, Ndubuisi Nnamani 38, 60, Ivo Tem 85, Joshua Pepple 90
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-5 UKS SMS Łódź 24 października, 15:00
Sebastian Dębicki ? - Dawid Żłobiński ?, ?, Kamil Gumel ?, Gracjan Sobczak ?, Mateusz Cholewiak ?

V runda - 7 listopada

Stal Głowno 0-2 UKS SMS Łódź 14 listopada, 14:00
Wojciech Wolański 12 (k), Dawid Borys 87
Orzeł Parzęczew 2-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 listopada, 14:00
Krzysztof Nowakowski ?, Maciej Pakulski ? - Przemysław Sztybrych ?, ?, Łukasz Świętosławski ?

Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas