[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

I runda - 22 lipca

LZS Czarnożyły 3-0 GKS Siemkowice
(wo)
goście nie dojechali
Słowian Dworszowice 1-6 Piast Ruda
LZS Dubidzie 2-1 GLKS Biała
LZS Pątnów 0-1 ChKS Chotów
LZS Trębaczew 3-0 GLKS Strzelce Wielkie
Orion Olewin 3-2 LKS Bobrowniki
LZS Młynisko 2-4 Sparta Mokrsko
LZS Łaszew 3-0 LZS Bilew
KS Sokolniki 2-7 LZS Walichnowy
LKS Łyskornia 0-1 Unia Męka (Sieradz)
GKS Czastary 3-0 Płomień Dzigorzew
(wo)
goście nie dojechali
LZS Pyszków 2-0 Zryw Wójcin
UKS Ustków 2-10 LZS Wrońsko
Zryw Ożegów 2-4 Widavia Widawa
Widavia II Widawa 3-0 LZS Słomków
(wo)
goście nie dojechali
Warta II Sieradz 1-5 Jaga Lututów
LZS Tymienice 1-3 GKS Burzenin
LKS II Kwiatkowice 2-1 Zryw Brzeźnio
Rolnik Skąpa 5-3 RKS Rychłocice
pd.
LZS Masłowice 3-0 Flormarbut Osiek
(wo)
goście nie dojechali
AKS Juve Warta 3-0 LZS Chrząstawa
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 2-3 Orkan II Buczek
LZS Wągłczew 0-4 LKS Wierzchlas
LKS Paprotnia 0-0 Korab II Łask
pd. k. 5-4

II runda - 29 lipca

LKS Wierzchlas 1-11 Mabudo Suchoczasy
Widavia II Widawa 0-7 LKS Dąbrowa
LZS Czarnożyły 0-7 LGKS Charłupia Mała
Piast Ruda 2-2 Orkan Buczek
pd. k. 3-4
LZS Dubidzie 1-0 Orzeł Galewice
ChKS Chotów 0-3 LZS Wydrzyn
LZS Trębaczew 4-2 Warta Osjaków
Orion Olewin 2-4 KS Radoszewice
Sparta Mokrsko 3-0 LKS Kwiatkowice
(wo)
goście zrezygnowali z gry
LZS Łaszew 2-0 Złoczevia Złoczew
LZS Walichnowy 2-5 Zawisza Pajęczno
Unia Męka (Sieradz) 6-0 Czarni Rząśnia
GKS Czastary 2-5 Korab Łask
LZS Pyszków 1-2 Gal Gaz Galewice
LZS Wrońsko 1-2 MLKS Konopnica
pd.
Widavia Widawa 1-3 Warta Działoszyn
Jaga Lututów 3-1 KS Kraszkowice
GKS Burzenin 0-1 Victoria Skomlin
LKS II Kwiatkowice 1-3 LKS Kobierzycko
Rolnik Skąpa 1-9 Jutrzenka Warta
LKS Paprotnia 1-4 LKS Chojne
LZS Masłowice 3-1 WKS Wieluń
AKS Juve Warta 3-0 TS Gruszczyce
Orkan II Buczek 1-3 Victoria Szadek

III runda - 5 sierpnia

Orkan Buczek 2-3 LGKS Charłupia Mała 5 sierpnia, 17:00
LZS Dubidzie 0-1 LZS Wydrzyn 5 sierpnia, 17:00
LZS Trębaczew 3-0 KS Radoszewice 5 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 3-3 LZS Łaszew 5 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
Unia Męka (Sieradz) 0-1 Zawisza Pajęczno 5 sierpnia, 17:00
Gal Gaz Galewice 2-2 Korab Łask 8 sierpnia
pd. k. 3-4
MLKS Konopnica 5-3 Warta Działoszyn 5 sierpnia, 17:00
Jaga Lututów 5-0 LKS Dąbrowa 5 sierpnia, 17:00
Victoria Skomlin 3-0 LKS Kobierzycko 5 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Chojne 1-1 Jutrzenka Warta 5 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-5
AKS Juve Warta 2-1 LZS Masłowice 5 sierpnia, 17:00
Victoria Szadek 0-5 Mabudo Suchoczasy 5 sierpnia, 17:00

1/8 finału - 25-26 września
LGKS Charłupia Mała - wolny los.

MLKS Konopnica 1-7 Warta Sieradz
Jaga Lututów 4-3 Victoria Skomlin
Jutrzenka Warta 3-0 Pogoń Łask Kolumna
(wo)
goście nie dojechali
AKS Juve Warta 1-8 Mabudo Suchoczasy
LZS Trębaczew 0-4 LZS Wydrzyn
LZS Łaszew 1-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Zawisza Pajęczno 3-4 Korab Łask

1/4 finału - 10 października

Jaga Lututów 1-3 Warta Sieradz
Krzysztof Mak 73 (k) - Adam Kaczmarek 40, Piotr Kobierski 63, Marcin Kobierski 80
Jutrzenka Warta 1-1 Mabudo Suchoczasy
pd. k. 1-3
Piotr Sajda 65 - Marcin Szewczyk 20
LZS Wydrzyn 4-3 LGKS Charłupia Mała
Tomasz Grzęda ?, Arkadiusz Tomczyk ?, Dariusz Warzecha ?, Kamil Gładysz ? (k) - Tomasz Sośnicki ?, ?, Marcin Orzepiński ?
Korab Łask 0-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Krzysztof Cichosz ?, Michał Sikora ?

1/2 finału - 18 listopada
Zwycięzcy zakwalifikowali się do 1/4 finału rozgrywek wojewódzkich ŁZPN.

LZS Wydrzyn 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 18 listopada, 12:00
pd. k. 2-3
Tomasz Grzęda ? - nieznany ?
Mabudo Suchoczasy 0-4 Warta Sieradz 7 listopada, 13:00
Marcin Kobierski ?, ?, ?, Mariusz Graczykowski ?
w Zduńskiej Woli

Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas