[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 5 sierpnia
Motor Bujniczki - wolny los

Kiełbikowa Strzecha Leonów 1-2 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 5 sierpnia, 17:00
LZS Sulejów 5-2 Luciążanka Przygłów 5 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców (oldboje) 3-3 Orzeł Wola Wiązowa 5 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
OSP Bąkowa Góra 3-5 Zapał Krzętów 5 sierpnia, 17:00
KS Aleksandrów (oldboje) 1-14 Leśnik Sitowa 5 sierpnia, 17:00
Budmar Skronina 0-3 LKS Mroczków 5 sierpnia, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie dopełnili obowiązków organizacyjnych
Pionier Baby 3-0 Grabka Grabica 5 sierpnia, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście mieli nieuprawnionych zawodników

II runda - 12 sierpnia
Victoria Żytno - wolny los

Motor Bujniczki 1-2 Start Niechcice 12 sierpnia, 17:00
LKS Będków 0-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 12 sierpnia, 17:00
Relax Czerniewice 2-1 LKS Lubochnia 12 sierpnia, 17:00
Tęcza Janków 2-2 Polonia Rokiciny 12 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
KS Poświętne 2-2 Sparta Ostrów 12 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-4
Warta Pławno 1-2 VIS Gidle 12 sierpnia, 17:00
Start Lgota Wielka 2-1 KS Grocholice (Bełchatów) 12 sierpnia, 17:00
Concordia II Piotrków Trybunalski 3-0 Czarni Rozprza 12 sierpnia, 17:00
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 1-0 Szczerbiec Wolbórz 12 sierpnia, 17:00
LZS Sulejów 3-0 Polonia Piotrków Trybunalski 12 sierpnia, 17:00
(wo)
Orzeł Wola Wiązowa 1-2 Hetman Rusiec 12 sierpnia, 17:00
Zapał Krzętów 1-5 Czarni Radomsko 12 sierpnia, 17:00
Leśnik Sitowa 6-3 LKS Januszewice 12 sierpnia, 17:00
LKS Mroczków 1-4 LKS Radzice 12 sierpnia, 17:00
Pionier Baby 0-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 12 sierpnia, 17:00

III runda - 29 sierpnia

Lechia II Tomaszów Mazowiecki 4-0 Relax Czerniewice 29 sierpnia, 17:00
LZS Sulejów 7-5 Leśnik Sitowa 29 sierpnia, 17:00
Czarni Radomsko 4-2 Hetman Rusiec 29 sierpnia, 17:00
pd.
LKS Radzice 2-3 Sparta Ostrów 29 sierpnia, 17:00
Tęcza Janków 2-2 Zjednoczeni Budziszewice 29 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4
VIS Gidle 5-6 Victoria Żytno 29 sierpnia, 17:00
Start Niechcice 3-3 Concordia II Piotrków Trybunalski 29 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-4

IV runda - 12 września

Lechia II Tomaszów Mazowiecki 2-1 KS Opoczno-Gorzałków 12 września, 16:30
LZS Sulejów 2-1 Skalnik Sulejów 12 września, 16:30
Czarni Radomsko 4-2 Polonia Gorzędów 12 września, 16:30
Sparta Ostrów 0-8 KS Paradyż 12 września, 16:30
mecz odbył się na boisku drużyny KS Paradyż
Zjednoczeni Budziszewice 0-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 września, 16:30
Victoria Żytno 1-5 GUKS Gorzkowice 12 września, 16:30
Concordia II Piotrków Trybunalski 6-1 Włókniarz Moszczenica 12 września, 16:30
Start Lgota Wielka 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 12 września, 16:30
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-4 LKS Mierzyn 12 września, 16:30
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-3 Stal Niewiadów 12 września, 16:30
LKS Wola Krzysztoporska 0-4 Concordia Piotrków Trybunalski 12 września, 16:30
Astoria Szczerców 1-5 Włókniarz Zelów 12 września, 16:30
Świt Kamieńsk 3-3 Pilica Przedbórz 12 września, 16:30
pd. k. 4-2
LKS Żarnów 1-2 Woy Opoczno 12 września, 16:30
Ceramika Opoczno 6-3 Omega Kleszczów 12 września, 16:30
Omega II Kleszczów 4-1 Błysk Aleksandrów 12 września, 16:30

V runda - 25-26 września

LZS Sulejów 2-1 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 27 września, 16:00
pd.
Concordia II Piotrków Trybunalski - LKS Mierzyn 26 września, 15:30
wynik nieznany - awans LKS Mierzyn
GUKS Gorzkowice 0-2 Omega II Kleszczów 26 września, 15:30
Zjednoczeni Bełchatów 0-1 Woy Opoczno 26 września, 15:30
Czarni Radomsko 4-1 Włókniarz Zelów 26 września, 15:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Stal Niewiadów 3 października, 15:30
KS Paradyż 2-2 Ceramika Opoczno 26 września, 15:30
pd. k. 5-3
Świt Kamieńsk 0-4 Concordia Piotrków Trybunalski 26 września, 15:30

1/4 finału - 10 października

Omega II Kleszczów - LKS Mierzyn 10 października, 15:30
wynik nieznany, awans Omegi II Kleszczów
KS Paradyż 3-3 Concordia Piotrków Trybunalski 10 października, 15:30
k. 2-4
LZS Sulejów 2-7 Woy Opoczno 10 października, 15:30
Czarni Radomsko - Stal Niewiadów 10 października, 15:30

1/2 finału
Zwycięzcy (Omega II Kleszczów, Concordia Piotrków Trybunalski) zakwalifikowali się do 1/4 finału rozgrywek wojewódzkich ŁZPN.

Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2007/2008 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas