[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Keeza 2021/2022, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS III Łódź 11 25 8 1 2 44-11 5 0 1 31-6 3 1 1 13-5
2.  LKS Różyca 11 24 8 0 3 33-22 3 0 2 11-13 5 0 1 22-9
3.  GKS Ksawerów 11 23 7 2 2 35-17 4 1 0 20-4 3 1 2 15-13
4.  Włókniarz Pabianice 11 21 6 3 2 28-13 2 2 1 8-5 4 1 1 20-8
5.  AKS SMS Łódź 10 19 6 1 3 31-16 4 0 1 18-7 2 1 2 13-9 3 6 2 0 1 8-2
6.  Iskra Dobroń 11 19 6 1 4 32-27 4 0 2 15-9 2 1 2 17-18 3 4 1 1 1 7-7
7.  Zawisza Rzgów 11 19 6 1 4 23-16 3 0 3 10-10 3 1 1 13-6 2 3 1 0 1 4-5
8.  Ner Poddębice 11 19 6 1 4 32-27 2 1 2 13-18 4 0 2 19-9 2 1 0 1 1 4-9
9.  Termy Uniejów 11 17 4 5 2 24-20 1 3 1 12-13 3 2 1 12-7
10.  KAS Konstantynów Łódzki 11 15 5 0 6 15-16 4 0 2 12-8 1 0 4 3-8
11.  UKS SMS Łódź 11 14 4 2 5 14-22 2 2 2 11-9 2 0 3 3-13
12.  Victoria Rąbień 11 13 4 1 6 27-35 2 0 3 17-17 2 1 3 10-18
13.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 11 7 2 1 8 18-37 1 0 5 8-20 1 1 3 10-17 1 1 0 1 0 2-2
14.  Górnik Łęczyca 11 7 1 4 6 9-36 1 3 2 6-11 0 1 4 3-25 1 1 0 1 0 2-2
15.  GLKS Sarnów/Dalików 11 4 1 1 9 9-38 0 0 5 1-18 1 1 4 8-20
16.  Włókniarz Zgierz 10 2 0 2 8 9-30 0 1 4 5-17 0 1 4 4-13

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 ŁKS III Łódź    2-3 3-0 5-1 4-0 4-2 13-0 
 2 LKS Różyca1-5     1-0 3-6 2-1 4-1 
 3 GKS Ksawerów3-1     2-2 6-0 3-1 6-0 
 4 Włókniarz Pabianice0-0     2-2 2-3 2-0 2-0 
 5 AKS SMS Łódź5-2     3-1 0-1 7-2 3-1 
 6 Iskra Dobroń1-0     2-3 2-0 1-4 5-2 4-0 
 7 Zawisza Rzgów2-0 0-4*     1-2 2-1 1-2 4-1 
 8 Ner Poddębice1-5 0-5 4-4     5-2 3-2 
 9 Termy Uniejów1-1 3-3 7-5 1-4     0-0 
 10 KAS Konstantynów Łódzki1-3 0-3 2-0 1-0     5-0 3-2 
 11 UKS SMS Łódź1-3 1-3 0-0 2-2 1-0     6-1 
 12 Victoria Rąbień2-6 5-1 3-4 1-5     6-1 
 13 Sokół II Aleksandrów Łódzki2-3 0-4 1-3 1-6 1-4 3-0     
 14 Górnik Łęczyca0-6 2-0 1-2 1-1 2-2     0-0 
 15 GLKS Sarnów/Dalików1-5 0-6 0-2 0-2 0-3     
 16 Włókniarz Zgierz0-4 0-4 2-4 1-1 2-4     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Górnik Łęczyca 1-1 Victoria Rąbień 14 sierpnia, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 1-0 Termy Uniejów 18 sierpnia, 20:00
Iskra Dobroń 1-0 AKS SMS Łódź 14 sierpnia, 16:00
Zawisza Rzgów 0-4 LKS Różyca 14 sierpnia, 15:30
(wo)
na boisku 1-4
ŁKS III Łódź 2-3 GKS Ksawerów 14 sierpnia, 15:00
UKS SMS Łódź 1-3 Włókniarz Pabianice 14 sierpnia, 18:00
Włókniarz Zgierz 2-4 GLKS Sarnów/Dalików 15 sierpnia, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-6 Ner Poddębice 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Victoria Rąbień 1-5 Ner Poddębice 21 sierpnia, 15:00
GLKS Sarnów/Dalików 0-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 22 sierpnia, 12:00
Włókniarz Pabianice 2-0 Włókniarz Zgierz 21 sierpnia, 17:00
GKS Ksawerów 6-0 UKS SMS Łódź 20 sierpnia, 18:30
LKS Różyca 1-5 ŁKS III Łódź 22 sierpnia, 14:30
AKS SMS Łódź 3-1 Zawisza Rzgów 21 sierpnia, 10:00
Termy Uniejów 7-5 Iskra Dobroń 20 sierpnia, 19:00
Górnik Łęczyca 2-0 KAS Konstantynów Łódzki 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

KAS Konstantynów Łódzki 5-0 Victoria Rąbień 27 sierpnia, 20:00
Iskra Dobroń 4-0 Górnik Łęczyca 28 sierpnia, 15:00
Zawisza Rzgów 1-2 Termy Uniejów 28 sierpnia, 15:30
ŁKS III Łódź 3-0 AKS SMS Łódź 27 sierpnia, 19:00
UKS SMS Łódź 1-3 LKS Różyca 29 sierpnia, 11:00
Włókniarz Zgierz 0-4 GKS Ksawerów 28 sierpnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-4 Włókniarz Pabianice 28 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice 3-2 GLKS Sarnów/Dalików 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Victoria Rąbień 6-1 GLKS Sarnów/Dalików 4 września, 15:00
Włókniarz Pabianice 2-3 Ner Poddębice 4 września, 17:00
GKS Ksawerów 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 4 września, 15:30
LKS Różyca 4-1 Włókniarz Zgierz 4 września, 17:25
AKS SMS Łódź 0-1 UKS SMS Łódź 5 września, 16:00
Termy Uniejów 1-1 ŁKS III Łódź 3 września, 19:00
Górnik Łęczyca 0-6 Zawisza Rzgów 5 września, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 0-3 Iskra Dobroń 3 września, 20:00

Kolejka 5 - 22 września

Iskra Dobroń 1-4 Victoria Rąbień 22 września, 16:30
Zawisza Rzgów 2-1 KAS Konstantynów Łódzki 22 września, 16:30
ŁKS III Łódź 13-0 Górnik Łęczyca 22 września, 19:00
UKS SMS Łódź 2-2 Termy Uniejów 22 września, 16:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-3 LKS Różyca 22 września, 17:00
Ner Poddębice 1-5 GKS Ksawerów 22 września, 19:00
GLKS Sarnów/Dalików 0-6 Włókniarz Pabianice 22 września, 16:30
AKS SMS Łódź - Włókniarz Zgierz 27 października, 18:00
w pierwotnym terminie (22 września, 17:00) w Zgierzu odwołany

Kolejka 6 - 11-12 września

Victoria Rąbień 3-4 Włókniarz Pabianice 11 września, 15:00
GKS Ksawerów 6-0 GLKS Sarnów/Dalików 10 września, 18:30
LKS Różyca 2-1 Ner Poddębice 11 września, 17:30
AKS SMS Łódź 7-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 13 września, 20:15
Termy Uniejów 0-0 Włókniarz Zgierz 10 września, 19:00
Górnik Łęczyca 1-2 UKS SMS Łódź 11 września, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 1-3 ŁKS III Łódź 10 września, 20:00
Iskra Dobroń 2-3 Zawisza Rzgów 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Zawisza Rzgów 1-2 Victoria Rąbień 18 września, 15:30
ŁKS III Łódź 5-1 Iskra Dobroń 18 września, 18:30
UKS SMS Łódź 1-0 KAS Konstantynów Łódzki 19 września, 11:00
Włókniarz Zgierz 1-1 Górnik Łęczyca 18 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-4 Termy Uniejów 19 września, 11:00
Ner Poddębice 0-5 AKS SMS Łódź 18 września, 15:00
GLKS Sarnów/Dalików 1-5 LKS Różyca 18 września, 16:00
Włókniarz Pabianice 0-0 GKS Ksawerów 18 września, 16:30

Kolejka 8 - 25-26 września

Victoria Rąbień 5-1 GKS Ksawerów 25 września, 15:00
LKS Różyca 1-0 Włókniarz Pabianice 25 września, 16:00
AKS SMS Łódź 3-1 GLKS Sarnów/Dalików 24 września, 19:00
Termy Uniejów 1-4 Ner Poddębice 24 września, 19:00
Górnik Łęczyca 2-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 25 września, 16:00
KAS Konstantynów Łódzki 3-2 Włókniarz Zgierz 25 września, 15:00
Iskra Dobroń 2-0 UKS SMS Łódź 25 września, 15:30
Zawisza Rzgów 2-0 ŁKS III Łódź 25 września, 15:30

Kolejka 9 - 2-3 października

ŁKS III Łódź 4-2 Victoria Rąbień 2 października, 15:00
UKS SMS Łódź 0-0 Zawisza Rzgów 3 października, 15:30
Włókniarz Zgierz 2-4 Iskra Dobroń 2 października, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-0 KAS Konstantynów Łódzki 3 października, 11:00
Ner Poddębice 5-2 Górnik Łęczyca 2 października, 15:00
GLKS Sarnów/Dalików 0-2 Termy Uniejów 2 października, 15:00
Włókniarz Pabianice 2-2 AKS SMS Łódź 3 października, 15:00
GKS Ksawerów 3-1 LKS Różyca 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Victoria Rąbień 2-6 LKS Różyca 9 października, 15:00
AKS SMS Łódź 5-2 GKS Ksawerów 9 października, 15:00
Termy Uniejów 3-3 Włókniarz Pabianice 8 października, 19:00
Górnik Łęczyca 0-0 GLKS Sarnów/Dalików 9 października, 16:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-0 Ner Poddębice 8 października, 20:00
Iskra Dobroń 5-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 9 października, 15:00
Zawisza Rzgów 4-1 Włókniarz Zgierz 9 października, 15:00
ŁKS III Łódź 4-0 UKS SMS Łódź 9 października, 18:30

Kolejka 11 - 16-17 października

UKS SMS Łódź 6-1 Victoria Rąbień 17 października, 11:00
Włókniarz Zgierz 0-4 ŁKS III Łódź 16 października, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-3 Zawisza Rzgów 16 października, 15:30
Ner Poddębice 4-4 Iskra Dobroń 16 października, 15:00
GLKS Sarnów/Dalików 0-2 KAS Konstantynów Łódzki 16 października, 14:00
Włókniarz Pabianice 2-0 Górnik Łęczyca 16 października, 15:00
GKS Ksawerów 2-2 Termy Uniejów 16 października, 15:00
LKS Różyca 3-6 AKS SMS Łódź 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Victoria Rąbień - AKS SMS Łódź 23 października, 15:00
Termy Uniejów - LKS Różyca 22 października, 19:00
Górnik Łęczyca - GKS Ksawerów 23 października, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki - Włókniarz Pabianice 22 października, 20:00
Iskra Dobroń - GLKS Sarnów/Dalików 23 października, 14:30
Zawisza Rzgów - Ner Poddębice 23 października, 14:30
ŁKS III Łódź - Sokół II Aleksandrów Łódzki 23 października, 15:00
UKS SMS Łódź - Włókniarz Zgierz 24 października, 12:30

Kolejka 13 - 30-31 października

Włókniarz Zgierz - Victoria Rąbień
Sokół II Aleksandrów Łódzki - UKS SMS Łódź
Ner Poddębice - ŁKS III Łódź
GLKS Sarnów/Dalików - Zawisza Rzgów
Włókniarz Pabianice - Iskra Dobroń
GKS Ksawerów - KAS Konstantynów Łódzki
LKS Różyca - Górnik Łęczyca
AKS SMS Łódź - Termy Uniejów

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Victoria Rąbień - Termy Uniejów
Górnik Łęczyca - AKS SMS Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - LKS Różyca
Iskra Dobroń - GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów - Włókniarz Pabianice
ŁKS III Łódź - GLKS Sarnów/Dalików
UKS SMS Łódź - Ner Poddębice
Włókniarz Zgierz - Sokół II Aleksandrów Łódzki

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Sokół II Aleksandrów Łódzki - Victoria Rąbień
Ner Poddębice - Włókniarz Zgierz
GLKS Sarnów/Dalików - UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice - ŁKS III Łódź
GKS Ksawerów - Zawisza Rzgów
LKS Różyca - Iskra Dobroń
AKS SMS Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Termy Uniejów - Górnik Łęczyca

Kolejka 16

Victoria Rąbień - Górnik Łęczyca
Termy Uniejów - KAS Konstantynów Łódzki
AKS SMS Łódź - Iskra Dobroń
LKS Różyca - Zawisza Rzgów
GKS Ksawerów - ŁKS III Łódź
Włókniarz Pabianice - UKS SMS Łódź
GLKS Sarnów/Dalików - Włókniarz Zgierz
Ner Poddębice - Sokół II Aleksandrów Łódzki

Kolejka 17

Ner Poddębice - Victoria Rąbień
Sokół II Aleksandrów Łódzki - GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Zgierz - Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź - GKS Ksawerów
ŁKS III Łódź - LKS Różyca
Zawisza Rzgów - AKS SMS Łódź
Iskra Dobroń - Termy Uniejów
KAS Konstantynów Łódzki - Górnik Łęczyca

Kolejka 18

Victoria Rąbień - KAS Konstantynów Łódzki
Górnik Łęczyca - Iskra Dobroń
Termy Uniejów - Zawisza Rzgów
AKS SMS Łódź - ŁKS III Łódź
LKS Różyca - UKS SMS Łódź
GKS Ksawerów - Włókniarz Zgierz
Włókniarz Pabianice - Sokół II Aleksandrów Łódzki
GLKS Sarnów/Dalików - Ner Poddębice

Kolejka 19

GLKS Sarnów/Dalików - Victoria Rąbień
Ner Poddębice - Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki - GKS Ksawerów
Włókniarz Zgierz - LKS Różyca
UKS SMS Łódź - AKS SMS Łódź
ŁKS III Łódź - Termy Uniejów
Zawisza Rzgów - Górnik Łęczyca
Iskra Dobroń - KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 20

Włókniarz Zgierz - AKS SMS Łódź
Victoria Rąbień - Iskra Dobroń
KAS Konstantynów Łódzki - Zawisza Rzgów
Górnik Łęczyca - ŁKS III Łódź
Termy Uniejów - UKS SMS Łódź
LKS Różyca - Sokół II Aleksandrów Łódzki
GKS Ksawerów - Ner Poddębice
Włókniarz Pabianice - GLKS Sarnów/Dalików

Kolejka 21

Włókniarz Pabianice - Victoria Rąbień
GLKS Sarnów/Dalików - GKS Ksawerów
Ner Poddębice - LKS Różyca
Sokół II Aleksandrów Łódzki - AKS SMS Łódź
Włókniarz Zgierz - Termy Uniejów
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczyca
ŁKS III Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Zawisza Rzgów - Iskra Dobroń

Kolejka 22

Victoria Rąbień - Zawisza Rzgów
Iskra Dobroń - ŁKS III Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - UKS SMS Łódź
Górnik Łęczyca - Włókniarz Zgierz
Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
AKS SMS Łódź - Ner Poddębice
LKS Różyca - GLKS Sarnów/Dalików
GKS Ksawerów - Włókniarz Pabianice

Kolejka 23

GKS Ksawerów - Victoria Rąbień
Włókniarz Pabianice - LKS Różyca
GLKS Sarnów/Dalików - AKS SMS Łódź
Ner Poddębice - Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Górnik Łęczyca
Włókniarz Zgierz - KAS Konstantynów Łódzki
UKS SMS Łódź - Iskra Dobroń
ŁKS III Łódź - Zawisza Rzgów

Kolejka 24

Victoria Rąbień - ŁKS III Łódź
Zawisza Rzgów - UKS SMS Łódź
Iskra Dobroń - Włókniarz Zgierz
KAS Konstantynów Łódzki - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca - Ner Poddębice
Termy Uniejów - GLKS Sarnów/Dalików
AKS SMS Łódź - Włókniarz Pabianice
LKS Różyca - GKS Ksawerów

Kolejka 25

LKS Różyca - Victoria Rąbień
GKS Ksawerów - AKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice - Termy Uniejów
GLKS Sarnów/Dalików - Górnik Łęczyca
Ner Poddębice - KAS Konstantynów Łódzki
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Iskra Dobroń
Włókniarz Zgierz - Zawisza Rzgów
UKS SMS Łódź - ŁKS III Łódź

Kolejka 26

Victoria Rąbień - UKS SMS Łódź
ŁKS III Łódź - Włókniarz Zgierz
Zawisza Rzgów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Iskra Dobroń - Ner Poddębice
KAS Konstantynów Łódzki - GLKS Sarnów/Dalików
Górnik Łęczyca - Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów - GKS Ksawerów
AKS SMS Łódź - LKS Różyca

Kolejka 27

AKS SMS Łódź - Victoria Rąbień
LKS Różyca - Termy Uniejów
GKS Ksawerów - Górnik Łęczyca
Włókniarz Pabianice - KAS Konstantynów Łódzki
GLKS Sarnów/Dalików - Iskra Dobroń
Ner Poddębice - Zawisza Rzgów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - ŁKS III Łódź
Włókniarz Zgierz - UKS SMS Łódź

Kolejka 28

Victoria Rąbień - Włókniarz Zgierz
UKS SMS Łódź - Sokół II Aleksandrów Łódzki
ŁKS III Łódź - Ner Poddębice
Zawisza Rzgów - GLKS Sarnów/Dalików
Iskra Dobroń - Włókniarz Pabianice
KAS Konstantynów Łódzki - GKS Ksawerów
Górnik Łęczyca - LKS Różyca
Termy Uniejów - AKS SMS Łódź

Kolejka 29

Termy Uniejów - Victoria Rąbień
AKS SMS Łódź - Górnik Łęczyca
LKS Różyca - KAS Konstantynów Łódzki
GKS Ksawerów - Iskra Dobroń
Włókniarz Pabianice - Zawisza Rzgów
GLKS Sarnów/Dalików - ŁKS III Łódź
Ner Poddębice - UKS SMS Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Zgierz

Kolejka 30

Victoria Rąbień - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Zgierz - Ner Poddębice
UKS SMS Łódź - GLKS Sarnów/Dalików
ŁKS III Łódź - Włókniarz Pabianice
Zawisza Rzgów - GKS Ksawerów
Iskra Dobroń - LKS Różyca
KAS Konstantynów Łódzki - AKS SMS Łódź
Górnik Łęczyca - Termy Uniejów

IV liga 2021/2022 (łódzka)

Klasa okręgowa Keeza 2021/2022 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa Keeza 2021/2022 (Sieradz)
Klasa okręgowa Keeza 2021/2022 (Skierniewice)

Klasa A 2021/2022 (Łódź I)
Klasa A 2021/2022 (Łódź II)
Klasa A 2021/2022 (Łódź III)
Klasa A 2021/2022 (Łódź IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas