[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2021/2022, grupa: Łódź III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sazan Pęczniew 22 61 20 1 1 93-22 11 0 0 52-7 9 1 1 41-15
2.  UMKS Korab Łask 22 49 15 4 3 49-19 8 2 1 25-8 7 2 2 24-11
3.  Orzeł Kazimierz 22 46 14 4 4 55-28 7 2 2 28-12 7 2 2 27-16
4.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 22 37 12 1 9 53-31 6 1 4 21-13 6 0 5 32-18
5.  Pogoń II Zduńska Wola 22 34 10 4 8 56-51 6 2 3 39-26 4 2 5 17-25
6.  PTC Pabianice 22 33 10 3 9 47-33 6 1 4 29-14 4 2 5 18-19
7.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 31 10 1 11 43-30 5 1 5 24-11 5 0 6 19-19
8.  Orzeł Piątkowisko 22 29 9 2 11 44-50 6 2 3 25-18 3 0 8 19-32 2 4 1 1 0 8-5
9.  Victoria Szadek 22 29 8 5 9 54-57 5 1 5 30-35 3 4 4 24-22 2 1 0 1 1 5-8
10.  MULKS Łask 22 26 8 2 12 37-60 5 1 5 22-24 3 1 7 15-36
11.  Pisia Zygry 22 7 2 1 19 15-92 1 1 9 12-37 1 0 10 3-55
12.  Rokita Rokitnica 22 0 0 0 22 9-82 0 0 11 5-38 0 0 11 4-44
Rokita Rokitnica wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sazan Pęczniew    5-0 9-2 2-1 3-0* 5-0 5-2 3-1 2-0 4-1 11-0 3-0* 
 2 UMKS Korab Łask1-1     1-1 2-0 1-2 2-1 1-0 3-0 2-1 3-1 6-0 3-1 
 3 Orzeł Kazimierz3-4 1-1     0-4 0-0 2-0 3-0 3-0* 4-1 6-1 3-0 3-1 
 4 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)0-2 1-2 0-2     1-1 2-1 1-4 2-0 3-1 6-0 2-0 3-0* 
 5 Pogoń II Zduńska Wola1-5 1-0 1-7 5-3     3-0* 1-2 4-2 3-3 3-3 6-0 11-1 
 6 PTC Pabianice0-5 0-1 0-2 0-1 7-1     3-2 5-1 1-1 3-0 5-0 5-0 
 7 Włókniarz Konstantynów Łódzki4-1 0-1 0-1 0-2 3-0* 0-1     3-0 3-3 0-1 7-0 4-1 
 8 Orzeł Piątkowisko2-3 1-6 0-1 2-1 4-1 1-1 2-1     3-3 4-1 3-0 3-0* 
 9 Victoria Szadek2-9 2-5 2-2 2-5 3-1 0-4 3-2 2-5     4-1 7-1 3-0* 
 10 MULKS Łask0-6 0-5 3-0* 3-1 2-3 2-2 0-1 4-3 1-3     4-0 3-0* 
 11 Pisia Zygry1-3 0-0 0-6 2-6 1-5 2-5 0-2 2-5 0-3 1-2     3-0* 
 12 Rokita Rokitnica1-2 0-3* 0-3* 0-8 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-5 2-4 1-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Victoria Szadek 2-9 Sazan Pęczniew 22 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 0-1 UMKS Korab Łask 21 sierpnia, 17:00
Rokita Rokitnica 0-8 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 21 sierpnia, 17:00
Pisia Zygry 0-6 Orzeł Kazimierz 22 sierpnia, 13:00
Pogoń II Zduńska Wola 4-2 Orzeł Piątkowisko 22 sierpnia, 16:00
MULKS Łask 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Sazan Pęczniew 5-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 sierpnia, 11:00
Orzeł Piątkowisko 4-1 MULKS Łask 28 sierpnia, 15:00
Orzeł Kazimierz 0-0 Pogoń II Zduńska Wola 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-0 Pisia Zygry 28 sierpnia, 17:00
UMKS Korab Łask 3-1 Rokita Rokitnica 28 sierpnia, 16:00
PTC Pabianice 1-1 Victoria Szadek 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 4-5 września

PTC Pabianice 0-5 Sazan Pęczniew 4 września, 17:00
Rokita Rokitnica 0-5 Victoria Szadek 4 września, 16:00
Pisia Zygry 0-0 UMKS Korab Łask 5 września, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 5-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 5 września, 16:00
MULKS Łask 3-0 Orzeł Kazimierz 5 września, 11:00
(wo)
na boisku 3-3
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Orzeł Piątkowisko 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Sazan Pęczniew 3-1 Orzeł Piątkowisko 11 września, 16:00
Orzeł Kazimierz 3-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 września, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 6-0 MULKS Łask 12 września, 17:00
UMKS Korab Łask 1-2 Pogoń II Zduńska Wola 11 września, 16:00
Victoria Szadek 7-1 Pisia Zygry 11 września, 17:00
PTC Pabianice 5-0 Rokita Rokitnica 11 września, 17:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Rokita Rokitnica 1-2 Sazan Pęczniew 18 września, 16:00
Pisia Zygry 2-5 PTC Pabianice 19 września, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 3-3 Victoria Szadek 19 września, 16:00
MULKS Łask 0-5 UMKS Korab Łask 19 września, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 19 września, 17:00
Orzeł Piątkowisko 0-1 Orzeł Kazimierz 19 września, 13:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Sazan Pęczniew 9-2 Orzeł Kazimierz 26 września, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-0 Orzeł Piątkowisko 26 września, 16:00
UMKS Korab Łask 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 września, 16:00
Victoria Szadek 4-1 MULKS Łask 25 września, 17:00
PTC Pabianice 7-1 Pogoń II Zduńska Wola 25 września, 16:00
Rokita Rokitnica 1-2 Pisia Zygry 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Pisia Zygry 1-3 Sazan Pęczniew 3 października, 15:00
Pogoń II Zduńska Wola 11-1 Rokita Rokitnica 3 października, 15:00
MULKS Łask 2-2 PTC Pabianice 3 października, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-3 Victoria Szadek 2 października, 17:00
Orzeł Piątkowisko 1-6 UMKS Korab Łask 3 października, 13:00
Orzeł Kazimierz 0-4 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Sazan Pęczniew 2-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 9 października, 15:00
UMKS Korab Łask 1-1 Orzeł Kazimierz 9 października, 15:00
Victoria Szadek 2-5 Orzeł Piątkowisko 9 października, 17:00
PTC Pabianice 3-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 października, 15:30
Rokita Rokitnica 2-4 MULKS Łask 9 października, 15:00
Pisia Zygry 1-5 Pogoń II Zduńska Wola 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Pogoń II Zduńska Wola 1-5 Sazan Pęczniew 17 października, 15:00
MULKS Łask 4-0 Pisia Zygry 17 października, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 Rokita Rokitnica 16 października, 17:00
Orzeł Piątkowisko 1-1 PTC Pabianice 16 października, 15:00
Orzeł Kazimierz 4-1 Victoria Szadek 16 października, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-2 UMKS Korab Łask 17 października, 16:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Sazan Pęczniew 5-0 UMKS Korab Łask 24 października, 14:00
Victoria Szadek 2-5 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 23 października, 17:00
PTC Pabianice 0-2 Orzeł Kazimierz 23 października, 15:00
Rokita Rokitnica 1-2 Orzeł Piątkowisko 23 października, 15:00
Pisia Zygry 0-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 października, 15:00
Pogoń II Zduńska Wola 3-3 MULKS Łask 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

MULKS Łask 0-6 Sazan Pęczniew 31 października, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Pogoń II Zduńska Wola 30 października, 16:00
(wo)
nie odbył się
Orzeł Piątkowisko 3-0 Pisia Zygry 30 października, 15:00
Orzeł Kazimierz 3-1 Rokita Rokitnica 30 października, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-1 PTC Pabianice 30 października, 15:00
UMKS Korab Łask 2-1 Victoria Szadek 30 października, 15:00

Kolejka 12 - 26-27 marca

Sazan Pęczniew 2-0 Victoria Szadek 26 marca, 15:00
UMKS Korab Łask 2-1 PTC Pabianice 26 marca, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
Orzeł Kazimierz 3-0 Pisia Zygry 26 marca, 16:00
Orzeł Piątkowisko 4-1 Pogoń II Zduńska Wola 26 marca, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 MULKS Łask 27 marca, 11:00

Kolejka 13 - 2-3 kwietnia

Victoria Szadek 0-4 PTC Pabianice 14 kwietnia, 19:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 Sazan Pęczniew 3 kwietnia, 13:00
MULKS Łask 4-3 Orzeł Piątkowisko 2 kwietnia, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 1-7 Orzeł Kazimierz 3 kwietnia, 16:30
Pisia Zygry 2-6 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3 kwietnia, 15:00
Rokita Rokitnica 0-3 UMKS Korab Łask
(wo)

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Sazan Pęczniew 5-0 PTC Pabianice 9 kwietnia, 16:00
Victoria Szadek 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
UMKS Korab Łask 6-0 Pisia Zygry 9 kwietnia, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 Pogoń II Zduńska Wola 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Kazimierz 6-1 MULKS Łask 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Piątkowisko 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Orzeł Piątkowisko 2-3 Sazan Pęczniew 24 kwietnia, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Orzeł Kazimierz 23 kwietnia, 17:00
MULKS Łask 3-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 23 kwietnia, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 1-0 UMKS Korab Łask 24 kwietnia, 16:00
Pisia Zygry 0-3 Victoria Szadek 24 kwietnia, 16:00
Rokita Rokitnica 0-3 PTC Pabianice
(wo)

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Sazan Pęczniew 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
PTC Pabianice 5-0 Pisia Zygry 28 kwietnia, 18:00
Victoria Szadek 3-1 Pogoń II Zduńska Wola 30 kwietnia, 17:00
UMKS Korab Łask 3-1 MULKS Łask 30 kwietnia, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1 maja, 16:00
Orzeł Kazimierz 3-0 Orzeł Piątkowisko 30 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 17 - 7-8 maja

Orzeł Kazimierz 3-4 Sazan Pęczniew 7 maja, 16:00
Orzeł Piątkowisko 2-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 7 maja, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 UMKS Korab Łask 7 maja, 17:00
MULKS Łask 1-3 Victoria Szadek 7 maja, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 3-0 PTC Pabianice 8 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Pisia Zygry 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)

Kolejka 18 - 14-15 maja

Sazan Pęczniew 11-0 Pisia Zygry 14 maja, 16:00
Rokita Rokitnica 0-3 Pogoń II Zduńska Wola
(wo)
PTC Pabianice 3-0 MULKS Łask 14 maja, 17:00
Victoria Szadek 3-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 maja, 17:00
UMKS Korab Łask 3-0 Orzeł Piątkowisko 14 maja, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-2 Orzeł Kazimierz 15 maja, 17:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-2 Sazan Pęczniew 21 maja, 17:00
Orzeł Kazimierz 1-1 UMKS Korab Łask 21 maja, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-3 Victoria Szadek 21 maja, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 PTC Pabianice 21 maja, 17:00
MULKS Łask 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
Pogoń II Zduńska Wola 6-0 Pisia Zygry 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 20 - 28-29 maja

Sazan Pęczniew 3-0 Pogoń II Zduńska Wola 28 maja, 18:00
(wo)
nie odbył się
Pisia Zygry 1-2 MULKS Łask 29 maja, 16:00
Rokita Rokitnica 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
(wo)
PTC Pabianice 5-1 Orzeł Piątkowisko 28 maja, 17:30
Victoria Szadek 2-2 Orzeł Kazimierz 29 maja, 17:00
UMKS Korab Łask 2-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 28 maja, 15:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

UMKS Korab Łask 1-1 Sazan Pęczniew 4 czerwca, 15:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-1 Victoria Szadek 5 czerwca, 17:00
Orzeł Kazimierz 2-0 PTC Pabianice 4 czerwca, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-0 Rokita Rokitnica
(wo)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 7-0 Pisia Zygry 4 czerwca, 16:30
MULKS Łask 2-3 Pogoń II Zduńska Wola 4 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Sazan Pęczniew 4-1 MULKS Łask 12 czerwca, 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 czerwca, 16:00
Pisia Zygry 2-5 Orzeł Piątkowisko 12 czerwca, 16:00
Rokita Rokitnica 0-3 Orzeł Kazimierz
(wo)
PTC Pabianice 0-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 12 czerwca, 16:00
Victoria Szadek 2-5 UMKS Korab Łask 12 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa Keeza 2021/2022 (Łódź)

Klasa A 2021/2022 (Łódź I)
Klasa A 2021/2022 (Łódź II)
Klasa A 2021/2022 (Łódź IV)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas