[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Stryków 34 83 25 8 1 112-45 14 2 1 66-26 11 6 0 46-19
2.  Start Brzeziny 34 80 25 5 4 106-16 13 4 0 58-6 12 1 4 48-10
3.  Zawisza Rzgów 34 73 22 7 5 77-35 11 4 2 39-13 11 3 3 38-22
4.  MKS Kutno 34 70 22 4 8 103-49 10 2 5 51-29 12 2 3 52-20
5.  Kolejarz Łódź 34 64 20 4 10 89-40 11 0 6 48-20 9 4 4 41-20
6.  LZS Justynów 34 63 20 3 11 58-49 9 2 6 30-19 11 1 5 28-30
7.  UKS SMS Łódź 34 61 17 10 7 84-44 9 6 2 42-15 8 4 5 42-29
8.  HAS Wartkowice 34 58 17 7 10 70-46 11 4 2 53-26 6 3 8 17-20
9.  LKS Różyca 34 50 15 5 14 63-57 8 3 6 29-18 7 2 8 34-39
10.  PTC Pabianice 34 45 14 3 17 58-58 10 1 6 42-27 4 2 11 16-31
11.  GKS Ksawerów 34 44 13 5 16 61-73 8 2 7 33-32 5 3 9 28-41
12.  Ner Poddębice 34 41 12 5 17 47-75 8 2 7 26-27 4 3 10 21-48
13.  Malina Piątek 34 30 8 6 20 35-64 5 4 8 19-25 3 2 12 16-39
14.  Orzeł Łódź 34 27 8 3 23 45-86 5 1 11 25-31 3 2 12 20-55
15.  LKS Rosanów 34 26 6 8 20 42-88 6 4 7 24-34 0 4 13 18-54
16.  MGLKS Uniejów/Ostrowsko 34 22 5 7 22 34-104 3 4 10 18-44 2 3 12 16-60
17.  Stal II Głowno 34 20 6 2 26 45-130 5 1 11 35-59 1 1 15 10-71
18.  Orzeł II Parzęczew 34 13 3 4 27 33-103 2 2 13 22-51 1 2 14 11-52
Po przesunięciu do IV ligi Startu Łódź i Orła Parzęczew zwolnione przez te zespoły miejsca zajęły Orzeł Łódź (miał spaść) i Orzeł II Parzęczew.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Zjednoczeni Stryków    3-2 3-0 0-3 3-1 4-2 3-3 3-2 4-2 2-0 6-2 4-1 2-2 9-1 4-2 5-1 4-1 7-1 
 2 Start Brzeziny1-1     0-0 3-1 1-1 11-0 2-1 3-0 4-0 2-0 5-0 6-0 1-0 3-0 8-1 0-0 2-1 6-0 
 3 Zawisza Rzgów0-2 1-1     2-2 0-1 4-1 2-2 1-1 2-1 1-0 4-1 5-0 3-0 2-0 2-1 5-0 2-0 3-0* 
 4 MKS Kutno2-3 3-2 1-3     4-2 1-3 2-2 0-1 5-1 1-0 2-3 3-3 4-1 3-2 3-2 5-0 9-0 3-1 
 5 Kolejarz Łódź2-3 0-2 1-3 0-3     0-1 3-0 0-1 2-1 6-0 3-2 3-0 4-0 3-2 3-1 6-0 9-1 3-0* 
 6 LZS Justynów2-4 0-2 1-2 0-4 1-0     0-0 1-0 1-2 2-0 3-1 1-0 1-0 3-1 1-1 9-0 1-2 3-0* 
 7 UKS SMS Łódź0-0 1-0 2-2 6-1 0-3 0-1     3-0* 5-3 2-0 1-1 0-0 2-0 5-1 1-1 5-1 8-0 1-1 
 8 HAS Wartkowice2-2 0-3* 1-0 1-1 2-2 2-0 2-3     3-3 5-2 4-1 1-0 5-1 4-3 6-2 8-2 6-1 1-0 
 9 LKS Różyca0-2 0-2 3-1 1-2 0-1 1-1 3-2 2-1     0-2 2-1 5-1 3-0 0-1 1-1 0-0 5-0 3-0* 
 10 PTC Pabianice1-7 1-0 1-2 0-4 2-2 0-3 2-0 1-0 1-2     3-2 1-3 2-0 6-0 8-1 5-0 4-1 4-0 
 11 GKS Ksawerów1-4 0-3 1-3 1-5 0-6 1-0 0-1 0-1 2-1 2-1     2-2 1-1 7-1 5-1 3-1 5-1 2-0 
 12 Ner Poddębice2-2 1-7 0-1 0-1 2-2 2-3 2-1 0-2 1-0 3-2 1-3     0-1 2-0 2-0 2-0 3-0 3-2 
 13 Malina Piątek2-3 0-1 3-3 1-2 1-7 1-2 0-1 0-0 0-0 0-1 1-0 1-2     1-1 2-1 2-1 1-0 3-0 
 14 Orzeł Łódź1-2 0-1 0-2 2-1 0-3 1-2 2-3 1-1 2-3 1-2 2-4 2-4 1-0     1-0 2-1 6-0 1-2 
 15 LKS Rosanów1-1 0-3 0-4 1-4 1-0 1-2 1-9 2-0 0-1 0-0 0-2 2-0 3-0 3-3     2-2 2-1 5-2 
 16 MGLKS Uniejów/Ostrowsko1-1 0-4 2-5 0-8 1-3 1-2 2-5 1-3 0-3 0-0 1-1 2-1 1-4 1-2 2-1     0-0 3-1 
 17 Stal II Głowno0-4 0-9 2-5 1-5 2-4 0-2 2-7 2-0 3-5 1-6 1-2 8-1 5-2 3-1 3-0 1-5     1-1 
 18 Orzeł II Parzęczew1-5 0-6 1-2 1-5 0-3* 0-3 1-2 0-4 4-6 3-0 2-2 2-3 1-4 0-1 2-2 0-2 4-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Zawisza Rzgów 2-1 LKS Rosanów
GKS Ksawerów 2-0 Orzeł II Parzęczew 7 września
Malina Piątek 0-0 LKS Różyca
HAS Wartkowice 4-3 Orzeł Łódź 21 września
Stal II Głowno 0-4 Zjednoczeni Stryków
PTC Pabianice 5-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Start Brzeziny 3-1 MKS Kutno
Ner Poddębice 2-2 Kolejarz Łódź
UKS SMS Łódź 0-1 LZS Justynów 7 września

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

LKS Rosanów 1-2 LZS Justynów
MKS Kutno 3-3 Ner Poddębice
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-4 Start Brzeziny
Zjednoczeni Stryków 2-0 PTC Pabianice
Orzeł Łódź 6-0 Stal II Głowno
LKS Różyca 2-1 HAS Wartkowice
Orzeł II Parzęczew 1-4 Malina Piątek
Zawisza Rzgów 4-1 GKS Ksawerów
UKS SMS Łódź 0-3 Kolejarz Łódź

Kolejka 3 - 24 sierpnia

GKS Ksawerów 5-1 LKS Rosanów
Malina Piątek 3-3 Zawisza Rzgów
HAS Wartkowice 1-0 Orzeł II Parzęczew
Stal II Głowno 3-5 LKS Różyca
PTC Pabianice 6-0 Orzeł Łódź
Start Brzeziny 1-1 Zjednoczeni Stryków
Ner Poddębice 2-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
UKS SMS Łódź 6-1 MKS Kutno
LZS Justynów 1-0 Kolejarz Łódź

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

LKS Rosanów 1-0 Kolejarz Łódź
MKS Kutno 1-3 LZS Justynów
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-5 UKS SMS Łódź
Orzeł Łódź 0-1 Start Brzeziny
LKS Różyca 0-2 PTC Pabianice
Orzeł II Parzęczew 4-1 Stal II Głowno
Zawisza Rzgów 1-1 HAS Wartkowice 7 września
GKS Ksawerów 1-1 Malina Piątek
Ner Poddębice 2-2 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 5 - 2-4 września

Malina Piątek 2-1 LKS Rosanów
HAS Wartkowice 4-1 GKS Ksawerów
Stal II Głowno 2-5 Zawisza Rzgów
PTC Pabianice 4-0 Orzeł II Parzęczew
Start Brzeziny 4-0 LKS Różyca
Ner Poddębice 2-0 Orzeł Łódź
UKS SMS Łódź 0-0 Zjednoczeni Stryków
LZS Justynów 9-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
MKS Kutno 4-2 Kolejarz Łódź

Kolejka 6 - 10-11 września

LKS Rosanów 1-4 MKS Kutno
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-3 Kolejarz Łódź
Orzeł Łódź 2-3 UKS SMS Łódź
LKS Różyca 5-1 Ner Poddębice
Orzeł II Parzęczew 0-6 Start Brzeziny
Zawisza Rzgów 1-0 PTC Pabianice
GKS Ksawerów 5-1 Stal II Głowno
Malina Piątek 0-0 HAS Wartkowice
LZS Justynów 2-4 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 7 - 14 września

HAS Wartkowice 6-2 LKS Rosanów
Stal II Głowno 5-2 Malina Piątek
PTC Pabianice 3-2 GKS Ksawerów
Start Brzeziny 0-0 Zawisza Rzgów
Ner Poddębice 3-2 Orzeł II Parzęczew
UKS SMS Łódź 5-3 LKS Różyca
LZS Justynów 3-1 Orzeł Łódź
Kolejarz Łódź 2-3 Zjednoczeni Stryków
MKS Kutno 5-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko

Kolejka 8 - 17-18 września

LKS Rosanów 2-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Zjednoczeni Stryków 0-3 MKS Kutno
Orzeł Łódź 0-3 Kolejarz Łódź
LKS Różyca 1-1 LZS Justynów
Orzeł II Parzęczew 1-2 UKS SMS Łódź
Zawisza Rzgów 5-0 Ner Poddębice
GKS Ksawerów 0-3 Start Brzeziny
Malina Piątek 0-1 PTC Pabianice
HAS Wartkowice 6-1 Stal II Głowno

Kolejka 9 - 24-25 września

Stal II Głowno 3-0 LKS Rosanów
PTC Pabianice 1-0 HAS Wartkowice
Start Brzeziny 1-0 Malina Piątek
Ner Poddębice 1-3 GKS Ksawerów
UKS SMS Łódź 2-2 Zawisza Rzgów
LZS Justynów 3-0 Orzeł II Parzęczew
(wo)
goście przyjechali w ośmioosobowym składzie, a około 10. minuty dwóch z nich zeszło z boiska
Kolejarz Łódź 2-1 LKS Różyca
MKS Kutno 3-2 Orzeł Łódź
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-1 Zjednoczeni Stryków

Kolejka 10 - 1-2 października

LKS Rosanów 1-1 Zjednoczeni Stryków
Orzeł Łódź 2-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
LKS Różyca 1-2 MKS Kutno
Orzeł II Parzęczew 0-3 Kolejarz Łódź
(wo)
Zawisza Rzgów 4-1 LZS Justynów
GKS Ksawerów 0-1 UKS SMS Łódź
Malina Piątek 1-2 Ner Poddębice
HAS Wartkowice 0-3 Start Brzeziny
(wo)
Stal II Głowno 1-6 PTC Pabianice

Kolejka 11 - 5 października

PTC Pabianice 8-1 LKS Rosanów
Start Brzeziny 2-1 Stal II Głowno
Ner Poddębice 0-2 HAS Wartkowice
UKS SMS Łódź 2-0 Malina Piątek
LZS Justynów 3-1 GKS Ksawerów
Kolejarz Łódź 1-3 Zawisza Rzgów
MKS Kutno 3-1 Orzeł II Parzęczew
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-3 LKS Różyca
Zjednoczeni Stryków 9-1 Orzeł Łódź

Kolejka 12 - 8-9 października

LKS Rosanów 3-3 Orzeł Łódź
LKS Różyca 0-2 Zjednoczeni Stryków
Orzeł II Parzęczew 0-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Zawisza Rzgów 2-2 MKS Kutno
GKS Ksawerów 0-6 Kolejarz Łódź
Malina Piątek 1-2 LZS Justynów
HAS Wartkowice 2-3 UKS SMS Łódź
Stal II Głowno 8-1 Ner Poddębice
PTC Pabianice 1-0 Start Brzeziny

Kolejka 13 - 15-16 października

Start Brzeziny 8-1 LKS Rosanów
Ner Poddębice 3-2 PTC Pabianice
UKS SMS Łódź 8-0 Stal II Głowno
LZS Justynów 1-0 HAS Wartkowice
Kolejarz Łódź 4-0 Malina Piątek
MKS Kutno 2-3 GKS Ksawerów
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-5 Zawisza Rzgów
Zjednoczeni Stryków 7-1 Orzeł II Parzęczew
Orzeł Łódź 2-3 LKS Różyca

Kolejka 14 - 22-23 października

LKS Rosanów 0-1 LKS Różyca
Orzeł II Parzęczew 0-1 Orzeł Łódź
Zawisza Rzgów 0-2 Zjednoczeni Stryków
GKS Ksawerów 3-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Malina Piątek 1-2 MKS Kutno
HAS Wartkowice 2-2 Kolejarz Łódź
Stal II Głowno 0-2 LZS Justynów
PTC Pabianice 2-0 UKS SMS Łódź
Start Brzeziny 6-0 Ner Poddębice

Kolejka 15 - 29-30 października

Ner Poddębice 2-0 LKS Rosanów
UKS SMS Łódź 1-0 Start Brzeziny
LZS Justynów 2-0 PTC Pabianice
Kolejarz Łódź 9-1 Stal II Głowno
MKS Kutno 0-1 HAS Wartkowice
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-4 Malina Piątek
Zjednoczeni Stryków 6-2 GKS Ksawerów
Orzeł Łódź 0-2 Zawisza Rzgów
LKS Różyca 3-0 Orzeł II Parzęczew
(wo)
na boisku 4-4

Kolejka 16 - 5-6 listopada

LKS Rosanów 5-2 Orzeł II Parzęczew
Zawisza Rzgów 2-1 LKS Różyca
GKS Ksawerów 7-1 Orzeł Łódź
Malina Piątek 2-3 Zjednoczeni Stryków
HAS Wartkowice 8-2 MGLKS Uniejów/Ostrowsko
Stal II Głowno 1-5 MKS Kutno
PTC Pabianice 2-2 Kolejarz Łódź
Start Brzeziny 11-0 LZS Justynów
Ner Poddębice 2-1 UKS SMS Łódź

Kolejka 17 - 11-13 listopada

UKS SMS Łódź 1-1 LKS Rosanów
LZS Justynów 1-0 Ner Poddębice
Kolejarz Łódź 0-2 Start Brzeziny
MKS Kutno 1-0 PTC Pabianice 19 listopada
przełożony w związku z tragiczną śmiercią zawodnika gości - Kamila Sachrajdy
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-0 Stal II Głowno
Zjednoczeni Stryków 3-2 HAS Wartkowice
Orzeł Łódź 1-0 Malina Piątek
LKS Różyca 2-1 GKS Ksawerów
Orzeł II Parzęczew 1-2 Zawisza Rzgów

Kolejka 18 - 19 kwietnia

LKS Rosanów 0-4 Zawisza Rzgów 19 kwietnia, 17:00
Orzeł II Parzęczew 2-2 GKS Ksawerów 19 kwietnia, 17:00
LKS Różyca 3-0 Malina Piątek 19 kwietnia, 17:00
Orzeł Łódź 1-1 HAS Wartkowice 19 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 4-1 Stal II Głowno 19 kwietnia, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-0 PTC Pabianice 19 kwietnia, 17:00
MKS Kutno 3-2 Start Brzeziny 19 kwietnia, 17:00
Kolejarz Łódź 3-0 Ner Poddębice 19 kwietnia, 17:00
LZS Justynów 0-0 UKS SMS Łódź 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 17 maja

Kolejarz Łódź 3-0 UKS SMS Łódź 17 maja, 17:30
LZS Justynów 1-1 LKS Rosanów 17 maja, 17:30
Ner Poddębice 0-1 MKS Kutno 17 maja, 17:30
Start Brzeziny 0-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 17 maja, 17:30
PTC Pabianice 1-7 Zjednoczeni Stryków 17 maja, 17:30
Stal II Głowno 3-1 Orzeł Łódź 17 maja, 17:30
HAS Wartkowice 3-3 LKS Różyca 17 maja, 17:30
Malina Piątek 3-0 Orzeł II Parzęczew 17 maja, 17:30
GKS Ksawerów 1-3 Zawisza Rzgów 17 maja, 17:30

Kolejka 20 - 29 marca

LKS Rosanów 0-2 GKS Ksawerów 29 marca, 17:00
Zawisza Rzgów 3-0 Malina Piątek 29 marca, 16:30
Orzeł II Parzęczew 0-4 HAS Wartkowice 30 marca, 17:00
LKS Różyca 5-0 Stal II Głowno 26 kwietnia, 17:00
Orzeł Łódź 1-2 PTC Pabianice 29 marca, 17:00
Zjednoczeni Stryków 3-2 Start Brzeziny 29 marca, 16:30
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-1 Ner Poddębice 29 marca, 17:00
MKS Kutno 2-2 UKS SMS Łódź 29 marca, 15:30
Kolejarz Łódź 0-1 LZS Justynów 29 marca, 15:30

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Zjednoczeni Stryków 4-1 Ner Poddębice 1 kwietnia, 17:00
Kolejarz Łódź 3-1 LKS Rosanów 1 kwietnia, 15:00
LZS Justynów 0-4 MKS Kutno 1 kwietnia, 16:30
w Wiśniowej Górze
UKS SMS Łódź 5-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1 kwietnia, 15:00
Start Brzeziny 3-0 Orzeł Łódź 1 kwietnia, 15:00
PTC Pabianice 1-2 LKS Różyca 1 kwietnia, 16:00
Stal II Głowno 1-1 Orzeł II Parzęczew 2 kwietnia, 16:00
HAS Wartkowice 1-0 Zawisza Rzgów 1 kwietnia, 15:00
Malina Piątek 1-0 GKS Ksawerów 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 5 kwietnia

Kolejarz Łódź 0-3 MKS Kutno 5 kwietnia, 16:00
LKS Rosanów 3-0 Malina Piątek 5 kwietnia, 17:00
GKS Ksawerów 0-1 HAS Wartkowice 5 kwietnia, 16:00
Zawisza Rzgów 2-0 Stal II Głowno 5 kwietnia, 16:30
Orzeł II Parzęczew 3-0 PTC Pabianice 5 kwietnia, 17:30
LKS Różyca 0-2 Start Brzeziny 5 kwietnia, 16:00
Orzeł Łódź 2-4 Ner Poddębice 5 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 3-3 UKS SMS Łódź 5 kwietnia, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-2 LZS Justynów 5 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 kwietnia

Zjednoczeni Stryków 4-2 LZS Justynów 8 kwietnia, 17:00
MKS Kutno 3-2 LKS Rosanów 8 kwietnia, 16:00
Kolejarz Łódź 6-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 8 kwietnia, 15:00
UKS SMS Łódź 5-1 Orzeł Łódź 8 kwietnia, 15:00
Ner Poddębice 1-0 LKS Różyca 8 kwietnia, 16:00
Start Brzeziny 6-0 Orzeł II Parzęczew 8 kwietnia, 16:00
PTC Pabianice 1-2 Zawisza Rzgów 8 kwietnia, 16:00
Stal II Głowno 1-2 GKS Ksawerów 9 kwietnia, 16:00
HAS Wartkowice 5-1 Malina Piątek 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 14-15 kwietnia

LKS Rosanów 2-0 HAS Wartkowice 14 kwietnia, 16:00
Malina Piątek 1-0 Stal II Głowno 14 kwietnia, 16:00
GKS Ksawerów 2-1 PTC Pabianice 15 kwietnia, 15:00
Zawisza Rzgów 1-1 Start Brzeziny 14 kwietnia, 16:30
Orzeł II Parzęczew 2-3 Ner Poddębice 15 kwietnia, 17:00
LKS Różyca 3-2 UKS SMS Łódź 15 kwietnia, 14:00
Orzeł Łódź 1-2 LZS Justynów 14 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 3-1 Kolejarz Łódź 14 kwietnia, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 0-8 MKS Kutno 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 22-23 kwietnia

MGLKS Uniejów/Ostrowsko 2-1 LKS Rosanów 22 kwietnia, 17:30
MKS Kutno 2-3 Zjednoczeni Stryków 22 kwietnia, 16:00
Kolejarz Łódź 3-2 Orzeł Łódź 22 kwietnia, 15:00
LZS Justynów 1-2 LKS Różyca 22 kwietnia, 17:00
UKS SMS Łódź 1-1 Orzeł II Parzęczew 22 kwietnia, 15:00
Ner Poddębice 0-1 Zawisza Rzgów 22 kwietnia, 16:00
Start Brzeziny 5-0 GKS Ksawerów 22 kwietnia, 16:00
PTC Pabianice 2-0 Malina Piątek 22 kwietnia, 16:00
Stal II Głowno 2-0 HAS Wartkowice 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 28-30 kwietnia

LKS Rosanów 2-1 Stal II Głowno 29 kwietnia, 16:00
HAS Wartkowice 5-2 PTC Pabianice 30 kwietnia, 16:00
Malina Piątek 0-1 Start Brzeziny 30 kwietnia, 16:00
GKS Ksawerów 2-2 Ner Poddębice 28 kwietnia, 16:00
Zawisza Rzgów 2-2 UKS SMS Łódź 29 kwietnia, 16:30
Orzeł II Parzęczew 0-3 LZS Justynów 29 kwietnia, 17:00
LKS Różyca 0-1 Kolejarz Łódź 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Łódź 2-1 MKS Kutno 29 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Stryków 5-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 27 - 3 maja

Zjednoczeni Stryków 4-2 LKS Rosanów 3 maja, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-2 Orzeł Łódź 3 maja, 15:00
MKS Kutno 5-1 LKS Różyca 3 maja, 16:00
Kolejarz Łódź 3-0 Orzeł II Parzęczew 3 maja, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
LZS Justynów 1-2 Zawisza Rzgów 3 maja, 17:00
UKS SMS Łódź 1-1 GKS Ksawerów 3 maja, 11:00
Ner Poddębice 0-1 Malina Piątek 3 maja, 17:00
Start Brzeziny 3-0 HAS Wartkowice 3 maja, 11:00
PTC Pabianice 4-1 Stal II Głowno 3 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 maja

LKS Rosanów 0-0 PTC Pabianice 6 maja, 16:00
Stal II Głowno 0-9 Start Brzeziny 7 maja, 17:00
HAS Wartkowice 1-0 Ner Poddębice 6 maja, 16:00
Malina Piątek 0-1 UKS SMS Łódź 7 maja, 16:00
GKS Ksawerów 1-0 LZS Justynów 7 maja, 16:00
Zawisza Rzgów 0-1 Kolejarz Łódź 6 maja, 17:00
Orzeł II Parzęczew 1-5 MKS Kutno 6 maja, 17:00
LKS Różyca 0-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 6 maja, 17:00
Orzeł Łódź 1-2 Zjednoczeni Stryków 6 maja, 15:00

Kolejka 29 - 13 maja

Orzeł Łódź 1-0 LKS Rosanów 13 maja, 15:00
Zjednoczeni Stryków 4-2 LKS Różyca 13 maja, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 3-1 Orzeł II Parzęczew 13 maja, 15:00
MKS Kutno 1-3 Zawisza Rzgów 13 maja, 17:00
Kolejarz Łódź 3-2 GKS Ksawerów 13 maja, 15:00
LZS Justynów 1-0 Malina Piątek 13 maja, 17:00
UKS SMS Łódź 3-0 HAS Wartkowice 13 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Ner Poddębice 3-0 Stal II Głowno 13 maja, 17:00
Start Brzeziny 2-0 PTC Pabianice 13 maja, 17:00

Kolejka 30 - 20-21 maja

LKS Rosanów 0-3 Start Brzeziny 20 maja, 16:00
PTC Pabianice 1-3 Ner Poddębice 20 maja, 16:00
Stal II Głowno 2-7 UKS SMS Łódź 21 maja, 17:00
HAS Wartkowice 2-0 LZS Justynów 21 maja, 16:00
Malina Piątek 1-7 Kolejarz Łódź 21 maja, 17:00
GKS Ksawerów 1-5 MKS Kutno 21 maja, 11:15
Zawisza Rzgów 5-0 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 20 maja, 17:00
Orzeł II Parzęczew 1-5 Zjednoczeni Stryków 20 maja, 17:00
LKS Różyca 0-1 Orzeł Łódź 20 maja, 17:00

Kolejka 31 - 27-28 maja

LKS Różyca 1-1 LKS Rosanów 28 maja, 17:00
Orzeł Łódź 1-2 Orzeł II Parzęczew 27 maja, 15:00
Zjednoczeni Stryków 3-0 Zawisza Rzgów 27 maja, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-1 GKS Ksawerów 27 maja, 15:00
MKS Kutno 4-1 Malina Piątek 27 maja, 17:00
Kolejarz Łódź 0-1 HAS Wartkowice 27 maja, 15:00
LZS Justynów 1-2 Stal II Głowno 27 maja, 17:00
UKS SMS Łódź 2-0 PTC Pabianice 27 maja, 15:00
Ner Poddębice 1-7 Start Brzeziny 27 maja, 17:00

Kolejka 32 - 31 maja

LKS Rosanów 2-0 Ner Poddębice 31 maja, 17:00
Start Brzeziny 2-1 UKS SMS Łódź 31 maja, 17:00
PTC Pabianice 0-3 LZS Justynów 31 maja, 17:00
Stal II Głowno 2-4 Kolejarz Łódź 1 czerwca
HAS Wartkowice 1-1 MKS Kutno 6 czerwca, 17:00
przełożony
Malina Piątek 2-1 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 31 maja, 17:00
GKS Ksawerów 1-4 Zjednoczeni Stryków 31 maja, 17:00
Zawisza Rzgów 2-0 Orzeł Łódź 31 maja, 17:30
Orzeł II Parzęczew 4-6 LKS Różyca 31 maja, 17:30

Kolejka 33 - 3 czerwca

Orzeł II Parzęczew 2-2 LKS Rosanów 3 czerwca, 17:00
LKS Różyca 3-1 Zawisza Rzgów 3 czerwca, 17:00
Orzeł Łódź 2-4 GKS Ksawerów 3 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Stryków 2-2 Malina Piątek 3 czerwca, 17:00
MGLKS Uniejów/Ostrowsko 1-3 HAS Wartkowice 3 czerwca, 17:00
MKS Kutno 9-0 Stal II Głowno 3 czerwca, 17:00
Goście zagrali w 10-osobowym składzie
Kolejarz Łódź 6-0 PTC Pabianice 3 czerwca, 17:00
LZS Justynów 0-2 Start Brzeziny 3 czerwca, 17:00
UKS SMS Łódź 0-0 Ner Poddębice 3 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 10 czerwca

LKS Rosanów 1-9 UKS SMS Łódź 10 czerwca, 17:00
Ner Poddębice 2-3 LZS Justynów 10 czerwca, 17:00
Start Brzeziny 1-1 Kolejarz Łódź 10 czerwca, 17:00
PTC Pabianice 0-4 MKS Kutno 10 czerwca, 17:00
Stal II Głowno 1-5 MGLKS Uniejów/Ostrowsko 10 czerwca, 17:00
HAS Wartkowice 2-2 Zjednoczeni Stryków 10 czerwca, 17:00
Malina Piątek 1-1 Orzeł Łódź 10 czerwca, 17:00
GKS Ksawerów 2-1 LKS Różyca 10 czerwca, 17:00
Zawisza Rzgów 3-0 Orzeł II Parzęczew 10 czerwca, 17:00
(wo)

IV liga 2005/2006 (łódzka)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Skierniewice)

Klasa A 2005/2006 (Łódź I)
Klasa A 2005/2006 (Łódź II)
Klasa A 2005/2006 (Łódź III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas