[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2005/2006, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Concordia Piotrków Trybunalski 34 69 21 6 7 79-37 12 2 3 42-18 9 4 4 37-19
2.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 34 66 19 9 6 48-26 13 4 0 25-9 6 5 6 23-17
3.  Omega Kleszczów 34 65 19 8 7 55-30 13 2 2 37-13 6 6 5 18-17
4.  Woy Opoczno 34 61 17 10 7 59-32 11 4 2 42-14 6 6 5 17-18
5.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 57 16 9 9 45-34 8 7 2 28-15 8 2 7 17-19
6.  Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 34 54 14 12 8 55-45 8 6 3 32-20 6 6 5 23-25
7.  Warta Sieradz 34 53 15 8 11 45-34 10 2 5 30-15 5 6 6 15-19
8.  LKS Bałucz 34 50 13 11 10 54-34 8 5 4 29-15 5 6 6 25-19
9.  Stal Niewiadów 34 48 13 9 12 38-46 9 5 3 28-23 4 4 9 10-23
10.  Włókniarz Pabianice 34 45 13 6 15 38-38 9 5 3 18-6 4 1 12 20-32
11.  GKS II Bełchatów 34 43 12 7 15 44-56 7 4 6 29-25 5 3 9 15-31
12.  KKS Koluszki 34 41 11 8 15 54-51 9 4 4 34-16 2 4 11 20-35
13.  MKP Zgierz 34 39 8 15 11 40-45 5 8 4 15-17 3 7 7 25-28
14.  Orzeł Parzęczew 34 38 10 8 16 34-48 9 3 5 24-15 1 5 11 10-33
15.  Łódzki KS II 34 36 10 6 18 41-62 9 3 5 27-19 1 3 13 14-43
16.  Pelikan II Łowicz 34 30 8 6 20 31-65 7 4 6 23-22 1 2 14 8-43
17.  Warta Działoszyn 34 27 7 6 21 30-68 6 3 8 21-28 1 3 13 9-40
18.  Start Łódź 34 21 5 6 23 34-73 3 4 10 20-30 2 2 13 14-43
Ekolog Wojsławice połączył się w trakcie sezonu 2004/05 z Pogonią Zduńska Wola.
Widzew II Łódź wycofał się przed sezonem. Jego miejsce zajął Start Łódź.
Bzura Ozorków wycofała się przed sezonem. Jej miejsce zajął Orzeł Parzęczew.
LKS Gomunice wycofał się przed sezonem. Jego miejsce zajął GKS II Bełchatów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Concordia Piotrków Trybunalski    0-0 4-1 0-1 2-1 4-1 3-0 2-3 2-0 2-0 1-2 4-2 2-2 4-1 2-0 4-1 3-2 3-1 
 2 Włókniarz Konstantynów Łódzki2-1     0-0 0-0 2-1 0-0 3-2 2-1 1-0 1-0 1-0 2-1 1-1 2-0 3-1 2-1 1-0 2-0 
 3 Omega Kleszczów1-0 1-0     0-0 0-1 3-2 1-0 3-1 0-1 3-2 1-0 2-0 2-1 1-1 5-2 4-0 6-1 4-1 
 4 Woy Opoczno3-1 0-1 1-0     6-1 1-1 1-0 0-0 4-0 3-1 4-0 4-0 3-1 4-1 4-2 2-2 0-0 2-3 
 5 Sokół Aleksandrów Łódzki0-0 0-3 1-0 1-1     1-1 2-2 1-0 2-1 1-2 0-0 0-0 3-3 4-0 5-1 4-0 1-0 2-1 
 6 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola1-3 1-0 1-1 1-1 0-2     0-1 1-1 4-0 5-2 3-1 3-2 2-2 0-0 2-2 3-1 2-0 3-1 
 7 Warta Sieradz1-2 1-1 0-1 2-1 0-2 1-2     0-0 2-0 1-0 5-0 3-2 1-2 1-0 2-0 2-0 4-1 4-1 
 8 LKS Bałucz1-1 1-0 1-1 3-1 0-1 1-2 1-0     0-0 2-1 0-2 0-1 2-1 2-2 5-0 4-0 1-1 5-1 
 9 Stal Niewiadów0-6 2-1 1-3 1-1 2-0 0-0 2-4 2-1     1-0 3-1 3-3 2-1 3-0 1-1 2-0 1-1 2-0 
 10 Włókniarz Pabianice0-1 0-1 2-1 0-0 1-0 0-1 0-0 3-0 2-0     2-0 3-0 0-0 1-0 2-1 1-1 1-0 0-0 
 11 GKS II Bełchatów3-2 5-0 0-0 1-2 0-1 1-3 3-0 0-0 0-4 2-4     0-3* 2-2 2-2 2-1 1-0 6-1 1-0 
 12 KKS Koluszki1-1 1-1 0-1 6-1 0-1 3-2 1-2 1-3 0-0 3-0 2-2     1-0 3-0 2-1 5-0 1-0 4-1 
 13 MKP Zgierz1-1 1-1 1-3 2-1 0-0 2-2 0-0 0-5 1-1 2-0 1-2 2-0     1-0 0-0 1-0 0-1 0-0 
 14 Orzeł Parzęczew1-3 1-0 0-0 0-1 2-0 3-1 0-0 1-1 2-1 0-3 3-0 1-0 0-3*     5-0 3-1 2-0 0-1 
 15 Łódzki KS II1-3 1-5 2-1 1-0 2-2 3-0 0-0 0-0 3-0 1-3 0-1 2-1 2-1 1-0     0-1 4-0 4-1 
 16 Pelikan II Łowicz2-5 2-2 1-2 0-2 0-1 0-2 0-1 2-1 0-0 1-0 2-0 2-2 3-2 1-1 2-0     3-0 2-1 
 17 Warta Działoszyn1-4 0-4 0-0 0-3 1-0 1-2 2-2 0-3 0-1 2-0 2-2 3-2 1-2 1-2 1-0 1-0     5-1 
 18 Start Łódź0-3 0-3 2-3 0-1 1-3 1-1 0-1 1-5 0-1 2-2 1-2 1-1 1-1 2-0 0-2 4-0 4-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Łódzki KS II 0-0 Warta Sieradz 14 sierpnia, 17:00
MKP Zgierz 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 sierpnia, 17:00
Kołodziejski 30 - Olczyk 15
LKS Bałucz 1-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 sierpnia, 16:00
Nowak 82 - Kosuń 31, Janicki 42
Woy Opoczno 3-1 Concordia Piotrków Trybunalski 14 sierpnia, 17:00
Marcin Surma 67, Starus 68, Mirecki 81 - Daniel Janeczko 8
Stal Niewiadów 1-3 Omega Kleszczów 13 sierpnia, 17:00
Przybył 82 - Zimoch 8, 72, Owczarek 10
Warta Działoszyn 2-0 Włókniarz Pabianice 13 sierpnia, 17:00
Stachera 10, Kozakiewicz 87
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-0 Orzeł Parzęczew 13 sierpnia, 17:00
Saganowski 38, 39, Maciej Wiśniewski 65, A.Świętosławski 82 (k)
KKS Koluszki 4-1 Start Łódź 7 września, 16:30
Nowakowski 43, Sałuda 60, Gajek 75, Jakubowski 83 - Krata 88
GKS II Bełchatów 1-0 Pelikan II Łowicz 14 sierpnia, 13:00
Karoń 72 (k)

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Warta Sieradz 4-1 Start Łódź 20 sierpnia, 17:00
M.Kobierski 5, 15, 82, M.Graczykowski 75 (k) - Kozibura 54
Orzeł Parzęczew 1-0 KKS Koluszki 20 sierpnia, 17:00
Chmielecki 90
Włókniarz Pabianice 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 21 sierpnia, 17:30
Kacprzyk 24
Omega Kleszczów 6-1 Warta Działoszyn 20 sierpnia, 17:00
Łęgowiak 32, Zimoch 49, Stępień 52, 56, 58, Piórkowski 76 - Pawłowski 17
GKS II Bełchatów 0-4 Stal Niewiadów 21 sierpnia, 13:00
Węglarski 44, Pyka 52, 63, Wojciechowski 88
Concordia Piotrków Trybunalski 4-1 Pelikan II Łowicz 20 sierpnia, 17:00
Górski 8, I.Komar 52, 70, Jabłecki 77 - Sekuła 75
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 Woy Opoczno 21 sierpnia, 17:00
Kosuń 70 - Mirecki 90
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 LKS Bałucz 20 sierpnia, 17:00
Marciniak 25, Stęborowski 67 - Turek 80
Łódzki KS II 2-1 MKP Zgierz 21 sierpnia, 17:00
Łochowski 15, Michał Szymczak 29 - Galanciak 60 (k)

Kolejka 3 - 24 sierpnia

MKP Zgierz 0-0 Warta Sieradz 24 sierpnia, 17:00
LKS Bałucz 5-0 Łódzki KS II 24 sierpnia, 17:00
Cichosz 36, 89, Neścior 60, 63, 90
Woy Opoczno 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 sierpnia, 17:00
Marciniak 47
Pelikan II Łowicz 0-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 24 sierpnia, 17:00 (450)
Kosuń 44, Janicki 82
Stal Niewiadów 0-6 Concordia Piotrków Trybunalski 24 sierpnia, 17:00
Górski 7 (k), 53, I.Komar 35, 83, Michał Surma 45, Daniel Janeczko 67
Warta Działoszyn 2-2 GKS II Bełchatów 24 sierpnia, 17:00
Góra 20, 71 - Czubała 32, Stobieniecki 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Omega Kleszczów 24 sierpnia, 17:00
Saganowski 43
KKS Koluszki 3-0 Włókniarz Pabianice 24 sierpnia, 17:00
Nowakowski 32, Sikorski 68, Muszalak 90
Start Łódź 2-0 Orzeł Parzęczew 24 sierpnia, 17:00
Kozibura 9, Bernat 82

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Warta Sieradz 1-0 Orzeł Parzęczew 27 sierpnia, 17:00
Mitek 31
Włókniarz Pabianice 0-0 Start Łódź 27 sierpnia, 16:00
Omega Kleszczów 2-0 KKS Koluszki 27 sierpnia, 15:00
Sowała 66, Stępień 90
GKS II Bełchatów 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 sierpnia, 13:00
A.Świętosławski 18
Concordia Piotrków Trybunalski 3-2 Warta Działoszyn 27 sierpnia, 17:00
I.Komar 15, B.Idzikowski 55, Górski 73 - Góra 43, Stachera 74
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4-0 Stal Niewiadów 28 sierpnia, 17:00
Banach 29, Kosuń 43, 44, Janicki 45
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Pelikan II Łowicz 27 sierpnia, 17:00
Kurstak 39, M.Czaplarski 51 - Ługowski 62
Łódzki KS II 1-0 Woy Opoczno 28 sierpnia, 17:00
Jodłowiec 55
MKP Zgierz 0-5 LKS Bałucz 27 sierpnia, 16:00
Burski 30, 57, 63, Szeller 65, Neścior 85

Kolejka 5 - 3-4 września

LKS Bałucz 1-0 Warta Sieradz 4 września, 17:00
Stefanowicz 90
Woy Opoczno 3-1 MKP Zgierz 4 września, 17:00
Jura 28, Majsak 43, Starus 47 - Kołodziejski 59 (k)
Pelikan II Łowicz 2-0 Łódzki KS II 4 września, 16:30
Kosiorek 11, Salamon 85
Stal Niewiadów 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 września, 17:00
Michał Nowacki 17, P.Idzikowski 90 - Polak 90
Warta Działoszyn 1-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3 września, 17:00
Krawczyk 25 - Kosuń 32 (k), 43
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Concordia Piotrków Trybunalski 3 września, 17:00 (800)
KKS Koluszki 2-2 GKS II Bełchatów 3 września, 17:00
Dziąg 20, Sałuda 42 - Wieprzowski 17, Stobieniecki 76
Start Łódź 2-3 Omega Kleszczów 4 września, 11:00
Krata 18, Olszewski 75 - Stępień 13, 77, Dymek 90
Orzeł Parzęczew 0-3 Włókniarz Pabianice 3 września, 16:00
Baczyński 4, Lechowski 15, Grącki 25

Kolejka 6 - 10-11 września

Warta Sieradz 1-0 Włókniarz Pabianice 10 września, 17:00
Wróbel 1
Omega Kleszczów 1-1 Orzeł Parzęczew 10 września, 16:00
Zimoch 53 - J.Gajewski 28
GKS II Bełchatów 1-0 Start Łódź 11 września, 13:00 (130)
Mrowiec 58
Concordia Piotrków Trybunalski 4-2 KKS Koluszki 10 września, 17:00
Górski 7, 85 (k), 88, B.Idzikowski 80 - Sałuda 17, Gajek 29
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 września, 16:00 (800)
A.Świętosławski 24, Maciej Wiśniewski 89
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Warta Działoszyn 10 września, 17:00
Komorowski 83
Łódzki KS II 3-0 Stal Niewiadów 11 września, 16:00
Sotirović 60, 75 (k), P.Idzikowski 77 (s)
MKP Zgierz 1-0 Pelikan II Łowicz 10 września, 16:00
Ważny 62
LKS Bałucz 3-1 Woy Opoczno 11 września, 17:00
Burski 36, 65, Neścior 59 - Pacan 9

Kolejka 7 - 14 września

Woy Opoczno 1-0 Warta Sieradz 14 września, 17:00
M.Koćmin 81
Pelikan II Łowicz 2-1 LKS Bałucz 14 września, 16:00 (350)
Rozkwitalski 43, Skowroński 53 (k) - Neścior 22
Stal Niewiadów 2-1 MKP Zgierz 14 września, 17:00
Chmielewski 49, Wojciechowski 56 - Adamiuk 72
Warta Działoszyn 1-0 Łódzki KS II 14 września, 17:00
Góra 45
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 września, 17:00
Kurstak 5, 74, Bienias 60
KKS Koluszki 3-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 września, 17:00
Wawrzko 6, Dziąg 39, 90 - Kosuń 11, Janicki 73
Orzeł Parzęczew 3-0 GKS II Bełchatów 14 września
J.Gajewski 12, Kończarek 67, Ziemniak 75
Włókniarz Pabianice 2-1 Omega Kleszczów 14 września, 16:00
Nowiński 8, Bernaciak 24 - Stępień 67
Concordia Piotrków Trybunalski 3-1 Start Łódź 14 września, 17:00
Górski 32, 89, Michał Surma 42 - Krata 21

Kolejka 8 - 17-18 września

Warta Sieradz 0-1 Omega Kleszczów 17 września, 16:30
Stępień 88
GKS II Bełchatów 2-4 Włókniarz Pabianice 18 września, 11:00
Mrowiec 31, Szczęsny 90 - Bernaciak 10, 27, Lechowski 37, Kubiak 75
Concordia Piotrków Trybunalski 4-1 Orzeł Parzęczew 17 września, 16:00
Lamch 8, Górski 12, 72, Rudzki 43 - Chmielecki 48
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-1 Start Łódź 18 września, 16:00
Janicki 32, Kosuń 63, Banach 90 - Krata 82
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 KKS Koluszki 17 września, 16:00
Komorowski 38, Kurstak 78 - Wawrzko 43
Łódzki KS II 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 września, 16:00
Sotirović 12, Potocki 24 - Saganowski 50, Sztybrych 82
MKP Zgierz 0-1 Warta Działoszyn 17 września, 16:00
Stachera 50
LKS Bałucz 0-0 Stal Niewiadów 18 września, 16:00
Woy Opoczno 2-2 Pelikan II Łowicz 17 września, 14:00
Knera 81 (s), Machniewski 87 - Skowroński 14, 77

Kolejka 9 - 24-25 września

Pelikan II Łowicz 0-1 Warta Sieradz 25 września, 11:15
M.Kobierski 71
Stal Niewiadów 1-1 Woy Opoczno 24 września, 16:30
Michał Nowacki 24 - Jura 50
Warta Działoszyn 0-3 LKS Bałucz 24 września, 16:00
Stefański 51, 90, Cichosz 77
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-3 MKP Zgierz 24 września, 16:00
Woźniczak 68, Maciej Wiśniewski 75, Ratajczyk 90 - Wójcik 34, Kałużny 53, Sobczak 66
KKS Koluszki 2-1 Łódzki KS II 24 września, 16:00
Dziąg 24, Muszalak 70 - Centkowski 90
Start Łódź 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 września, 15:00
M.Czaplarski 28, Kurstak 37, Stęborowski 43
Orzeł Parzęczew 3-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 25 września, 15:00
J.Gajewski 23, Ziemniak 27, Ł.Świętosławski 48 - Janicki 88 (k)
Włókniarz Pabianice 0-1 Concordia Piotrków Trybunalski 24 września, 16:00 (400)
Górski 83
Omega Kleszczów 1-0 GKS II Bełchatów 24 września, 16:00
Stępień 75

Kolejka 10 - 1-2 października

Warta Sieradz 5-0 GKS II Bełchatów 1 października, 16:00
Sośnicki 11, Asatrian-Fijałkowski 26, M.Graczykowski 53 (k), Mitek 63, 68 (k)
Concordia Piotrków Trybunalski 4-1 Omega Kleszczów 1 października, 16:00
Lamch 18, Górski 47, 70, 78 - Zimoch 1
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 5-2 Włókniarz Pabianice 2 października, 15:00
Janicki 18, 90, Banach 58, Majzner 61, Przybylski 63 - Marszał 4, Felczerek 48
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Orzeł Parzęczew 1 października, 16:00
Bienias 32 (k), Kurstak 54
Łódzki KS II 4-1 Start Łódź 2 października, 15:00
Rożniata 36 (s), Kamiński 56, Mordzakowski 61, Sotirović 80 - Bancerz 31 (s)
MKP Zgierz 2-0 KKS Koluszki 1 października, 16:00
Wójcik 30, Kociński 70
LKS Bałucz 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 października, 16:00 (500)
Sztybrych 5
lub samobójcza bramka Grali
Woy Opoczno 0-0 Warta Działoszyn 2 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-0 Stal Niewiadów 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 5 października

Stal Niewiadów 2-4 Warta Sieradz 5 października, 16:00
Gaugier 38, Makowski 53 - M.Graczykowski 13, 60 (k), M.Kobierski 39, Wróbel 68
Warta Działoszyn 1-0 Pelikan II Łowicz 5 października, 16:00
Góra 54
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Woy Opoczno 5 października, 16:00
Będkowski 89 - M.Koćmin 65
KKS Koluszki 1-3 LKS Bałucz 5 października, 16:00
Chojnacki 47 - Neścior 5, Cichosz 8, Burski 55
Start Łódź 1-1 MKP Zgierz 5 października, 16:00
Krata 7 - Kałużny 70
Orzeł Parzęczew 5-0 Łódzki KS II 5 października, 16:00
Ziemniak 8, 16, 25, Itczak 29, J.Gajewski 48
Włókniarz Pabianice 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 października, 15:00
Kurstak 36
Omega Kleszczów 3-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 5 października, 15:00
Stępień 32, 48, Zimoch 90 - Pietrzak 64, Banach 82
GKS II Bełchatów 3-2 Concordia Piotrków Trybunalski 5 października, 15:00
Czołnowski 23, Szczęsny 30, Ujek 86 - Michał Surma 65, Jagodziński 83

Kolejka 12 - 8-9 października

Warta Sieradz 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski 8 października, 14:00 (500)
M.Kobierski 34 - I.Komar 65, Lamch 90
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-1 GKS II Bełchatów 9 października, 15:00
Janicki 34, 40, 82 - Czubała 25
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Omega Kleszczów 8 października, 15:00
Łódzki KS II 1-3 Włókniarz Pabianice 29 września, 16:00
Michał Szymczak 10 - Bernaciak 1, Lechowski 52, Niwiński 87
MKP Zgierz 1-0 Orzeł Parzęczew 8 października, 16:00
Podolski 78
LKS Bałucz 5-1 Start Łódź 8 października, 15:30
Szeller 26, Neścior 28, 62, Burski 50, Cichosz 90 - Rożniata 20
Woy Opoczno 4-0 KKS Koluszki 9 października, 15:00
M.Koćmin 27, 50, Knap 30, Mirecki 70
Pelikan II Łowicz 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 października, 15:00
Andrzejczak 42
Stal Niewiadów 1-1 Warta Działoszyn 9 października, 16:00
Wojciechowski 41 - Pawlak 90 (s)

Kolejka 13 - 15-16 października

Warta Działoszyn 2-2 Warta Sieradz 15 października, 15:30
Stachera 42, 90 - Valente 14, Wróbel 56
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Stal Niewiadów 15 października, 15:00
A.Świętosławski 9, Maciej Wiśniewski 62 - Wojciechowski 50
KKS Koluszki 5-0 Pelikan II Łowicz 15 października, 15:30
Muszalak 20 (k), Jakubowski 32, 62, Sieczkowski 60, Pajor 64
Start Łódź 0-1 Woy Opoczno 15 października, 14:00
Machniewski 55
Orzeł Parzęczew 1-1 LKS Bałucz 15 października, 15:30
Ziemniak 33 - Neścior 25
Włókniarz Pabianice 0-0 MKP Zgierz 15 października, 15:00
Omega Kleszczów 5-2 Łódzki KS II 15 października, 14:00
Owczarek 7, Stępień 15, 54, Zimoch 32, K.Kowalski 72 - Miśkiewicz 45, Michał Szymczak 77
GKS II Bełchatów 5-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 16 października, 13:00
P.Matusiak 10, Popek 21, Janković 45, Ujek 75, Mrowiec 90
Concordia Piotrków Trybunalski 4-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 15 października, 15:00 (900)
Lamch 10, Michał Surma 34, Górski 54 (k), 84 - Janicki 25

Kolejka 14 - 22-23 października

Warta Sieradz 1-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 22 października, 15:00
Chrzanowski 88 - Pietrzak 17, Janicki 89
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 22 października, 15:00 (400)
Stęborowski 38, Słodkiewicz 84 - Lamch 14
Łódzki KS II 0-1 GKS II Bełchatów 22 października, 14:00
Dobkowski 81
MKP Zgierz 1-3 Omega Kleszczów 22 października, 15:00
Kołodziejski 81 (k) - Stępień 31 (k), Kurzawa 37, Dymek 72
LKS Bałucz 2-1 Włókniarz Pabianice 23 października, 15:00
Stefanowicz 31, Neścior 59 - Dziubałtowski 40
Woy Opoczno 4-1 Orzeł Parzęczew 23 października, 14:00
Machniewski 4 (k), M.Koćmin 25, Wojtaszek 64, 84 (k) - Kończarek 74
Pelikan II Łowicz 2-1 Start Łódź 23 października, 14:30
Grzegorek 60, Cipiński 72 - Krata 15
Stal Niewiadów 3-3 KKS Koluszki 22 października, 15:30
Antczak 21, Pyka 40, Węglarski 90 - Gajek 27, Łapin 80, Jakubowski 88
Warta Działoszyn 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 października, 15:00
Kozakiewicz 58

Kolejka 15 - 29-30 października

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 Warta Sieradz 29 października, 14:00
A.Świętosławski 58, 90 (k) - Markiewicz 75, M.Kobierski 80
KKS Koluszki 1-0 Warta Działoszyn 30 października, 14:00
Sałuda 50
Start Łódź 0-1 Stal Niewiadów 29 października, 14:00
Wojciechowski 35
Orzeł Parzęczew 3-1 Pelikan II Łowicz 30 października, 14:00
Ł.Świętosławski 30, 33 (k), Ziemniak 52 - Skowroński 34 (k)
Włókniarz Pabianice 0-0 Woy Opoczno 29 października, 14:00
Omega Kleszczów 3-1 LKS Bałucz 29 października, 12:00
Dymek 25, Zimoch 64, 85 - Burski 76
GKS II Bełchatów 2-2 MKP Zgierz 30 października, 11:00
P.Matusiak 5, Czubała 67 - Kałużny 9, 37
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Łódzki KS II 29 października, 15:00
Łaski 57, Boros 90
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 października, 14:00 (400)
Sikora 26

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Warta Sieradz 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 listopada, 14:00 (300)
Valente 65 (k) - Marciniak 27
Łódzki KS II 3-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 6 listopada, 14:00
Potocki 40, Radunović 63, Sabela 90 (k)
MKP Zgierz 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 5 listopada, 14:00
Kałużny 73 - Dawidziak 38
LKS Bałucz 0-2 GKS II Bełchatów 6 listopada, 14:00
Szczęsny 27, Krzciuk 90
Woy Opoczno 1-0 Omega Kleszczów 6 listopada, 13:00
Machniewski 33
Pelikan II Łowicz 1-0 Włókniarz Pabianice 5 listopada, 13:00
Ł.Olaczek 19
Stal Niewiadów 3-0 Orzeł Parzęczew 6 listopada, 12:00
Chmielewski 11, Antczak 77, Mucha 85
Warta Działoszyn 5-1 Start Łódź 5 listopada, 14:00
Krawczyk 7, 72, Stachera 37, Kozakiewicz 78, 89 - Pajor 27
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 KKS Koluszki 5 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 11-13 listopada

KKS Koluszki 1-2 Warta Sieradz 11 listopada, 12:00
Łapin 64 - M.Kobierski 3, M.Graczykowski 90 (k)
Start Łódź 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 listopada, 13:30
Krata 77 - A.Świętosławski 7, Saganowski 78, Wielemborek 89
Orzeł Parzęczew 2-0 Warta Działoszyn 11 listopada, 14:00
Chmielecki 6, Ł.Świętosławski 37
Włókniarz Pabianice 2-0 Stal Niewiadów 12 listopada, 12:00
Bernaciak 70, Lechowski 81
Omega Kleszczów 4-0 Pelikan II Łowicz 11 listopada, 12:00
Stępień 20, Sowała 25 (k), 50, P.Kowalski 90
GKS II Bełchatów 1-2 Woy Opoczno 11 listopada, 11:00
Dobkowski 61 - Marcin Surma 56, M.Koćmin 88
Concordia Piotrków Trybunalski 2-3 LKS Bałucz 11 listopada, 13:30
I.Komar 70 (k), Łaski 76 - Burski 3, 43, 56
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-2 MKP Zgierz 11 listopada, 13:00
Sikora 8, Janicki 40 - Lewandowski 17, Wójcik 65
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 Łódzki KS II 12 listopada, 11:00
M.Czaplarski 15, Kurstak 34, 47 - Michał Szymczak 28

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Pelikan II Łowicz 2-0 GKS II Bełchatów 27 kwietnia, 17:00 (250)
Kutkowski 31, Brzózka 79 (k)
Warta Sieradz 2-0 Łódzki KS II 26 kwietnia, 17:00
P.Kobierski 72, Stolarski 90
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 MKP Zgierz 26 kwietnia, 17:00
Łanowy 73 - Kałużny 36
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 LKS Bałucz 26 kwietnia, 17:00
Kosuń 62 (k) - C.Jarosiński 78
Concordia Piotrków Trybunalski 0-1 Woy Opoczno 26 kwietnia, 17:00
Wojtaszek 22
Omega Kleszczów 0-1 Stal Niewiadów 26 kwietnia, 17:00
Chmielewski 30
Włókniarz Pabianice 1-0 Warta Działoszyn 26 kwietnia, 17:00
Kacprzyk 47
Orzeł Parzęczew 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 kwietnia, 17:00
Ziemniak 13, Itczak 44
Start Łódź 1-1 KKS Koluszki 26 kwietnia, 17:00
Grala 55 (s) - Melon 90

Kolejka 19 - 17 maja

Start Łódź 0-1 Warta Sieradz 17 maja, 17:30
Stolarski 46
KKS Koluszki 3-0 Orzeł Parzęczew 17 maja, 17:30
Gajek 27, Muszalak 44, Jóźwik 60
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 Włókniarz Pabianice 17 maja, 17:30
Woźniczak 60 - Bocian 7, Bernaciak 84
Warta Działoszyn 0-0 Omega Kleszczów 17 maja, 17:30
Stal Niewiadów 3-1 GKS II Bełchatów 17 maja, 17:30
Pawlak 51, Dzwonek 58, Kochelski 60 - Michalak 42
Pelikan II Łowicz 2-5 Concordia Piotrków Trybunalski 18 maja, 17:30
Kosiorek 65, Brzózka 77 (k) - Górski 3, 44, Sowała 39, 49, 85
Woy Opoczno 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 17 maja, 17:30
M.Koćmin 34 - Kaleta 7
LKS Bałucz 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 17 maja, 17:30
Burski 27
MKP Zgierz 0-0 Łódzki KS II 17 maja, 17:30

Kolejka 20 - 29 marca

Warta Sieradz 1-2 MKP Zgierz 29 marca, 16:00
Wróbel 45 - Krystek 24, Suliński 54
Łódzki KS II 0-0 LKS Bałucz 29 marca, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Woy Opoczno 29 marca, 16:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-1 Pelikan II Łowicz 29 marca, 16:00
Królewiak 10, Kaleta 22, Pietrzak 33 (k) - Brzózka 47 (k)
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Stal Niewiadów 29 marca, 16:00
I.Komar 22 (k), Sowała 80 (k)
w Gutowie Małym
GKS II Bełchatów 6-1 Warta Działoszyn 12 kwietnia, 16:00 (100)
D.Nowak 9, 32, Czubała 25, 56, Cieciura 45, Omeonu 47 - Góra 84
Omega Kleszczów 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 marca, 16:00
A.Świętosławski 52
Włókniarz Pabianice 3-0 KKS Koluszki 29 marca, 15:30
Bocian 22, Bernaciak 61, Lechowski 65
Orzeł Parzęczew 0-1 Start Łódź 29 marca, 15:00 (80)
Marcin Szymczak 72

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Orzeł Parzęczew 0-0 Warta Sieradz 1 kwietnia, 17:00
Start Łódź 2-2 Włókniarz Pabianice 1 kwietnia, 15:00 (130)
Rożniata 27, Fenger 83 - Stężycki 57, Bernaciak 59
KKS Koluszki 0-1 Omega Kleszczów 1 kwietnia, 16:30
Pawlikowski 7
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 GKS II Bełchatów 1 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 1-4 Concordia Piotrków Trybunalski 1 kwietnia, 16:00 (400)
Stachera 68 (k) - Sowała 41, 82, I.Komar 62, Raczyński 88
Stal Niewiadów 0-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 kwietnia, 15:00
Pelikan II Łowicz 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 kwietnia, 15:30
Brózka 73 (k), Kacprowski 88 - Bienias 65 (k), Kurstak 90
Woy Opoczno 4-2 Łódzki KS II 1 kwietnia, 16:00
Machniewski 19 (k), 43, Mirecki 47, M.Koćmin 68 - Michał Szymczak 33, Mordzakowski 45
LKS Bałucz 2-1 MKP Zgierz 2 kwietnia, 16:00
Szeller 35, 54 - Galanciak 80 (k)

Kolejka 22 - 5 kwietnia

Warta Sieradz 0-0 LKS Bałucz 5 kwietnia, 16:00
MKP Zgierz 2-1 Woy Opoczno 5 kwietnia, 16:30
Olczyk 29, Galanciak 65 - Machniewski 77
Łódzki KS II 0-1 Pelikan II Łowicz 5 kwietnia, 16:00
Kosiorek 75
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Stal Niewiadów 5 kwietnia, 16:00
Słyścio 28
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-0 Warta Działoszyn 5 kwietnia, 16:00
Kaleta 44, Dąbrowski 88
Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 kwietnia, 16:00
I.Komar 48, Jagodziński 85 - Pieprzyk 46
GKS II Bełchatów 0-3 KKS Koluszki 5 kwietnia, 16:00
(wo)
Łuczywek 36 (k), P.Matusiak 45, Jarzębowski 68, 77 - Pajor 58
na boisku 4-1 - występ nieuprawnionego w zespole gospodarzy
Omega Kleszczów 4-1 Start Łódź 5 kwietnia, 16:00
Pawlikowski 20, 55, Zimoch 31, Grzywiński 67 - Malec 35
Włókniarz Pabianice 1-0 Orzeł Parzęczew 5 kwietnia, 15:30
Lechowski 65

Kolejka 23 - 8-9 kwietnia

Włókniarz Pabianice 0-0 Warta Sieradz 8 kwietnia, 15:00
Orzeł Parzęczew 0-0 Omega Kleszczów 9 kwietnia, 11:00
Start Łódź 1-2 GKS II Bełchatów 8 kwietnia, 15:00 (80)
Rożniata 77 - P.Matusiak 12, Mrowiec 25
KKS Koluszki 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 8 kwietnia, 17:00
Łapin 57 - Stolarski 47
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 8 kwietnia, 16:00
Będkowski 90 - Światowy 7
Warta Działoszyn 0-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 kwietnia, 17:00 (100)
Łanowy 17, M.Czaplarski 24, 45, Bienias 80
Stal Niewiadów 1-1 Łódzki KS II 8 kwietnia, 15:00
Wojciechowski 34 - Radunović 54
Pelikan II Łowicz 3-2 MKP Zgierz 9 kwietnia, 11:15
Kosiorek 56, 75, M.Plichta 66 - Kociński 33, Kosiorek 72 (s)
Woy Opoczno 0-0 LKS Bałucz 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 14-15 kwietnia

Start Łódź 0-3 Concordia Piotrków Trybunalski 14 kwietnia, 16:30 (80)
Sowała 18, 27, Jagodziński 78
Warta Sieradz 2-1 Woy Opoczno 14 kwietnia, 16:30
M.Kobierski 72, M.Graczykowski 87 - Machniewski 90
LKS Bałucz 4-0 Pelikan II Łowicz 15 kwietnia, 16:00
Burski 6, 23, 87, Nowak 73
MKP Zgierz 1-1 Stal Niewiadów 15 kwietnia, 12:00
Galanciak 27 - Kochelski 45
Łódzki KS II 4-0 Warta Działoszyn 25 maja, 16:30 (30)
Rozkwitalski 49, Rubinkowski 60, Kiełbasa 78, Przybyszewski 85
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 kwietnia, 13:00 (700)
Słodkiewicz 46, Kurstak 56 - Łanowy 15 (s)
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-2 KKS Koluszki 15 kwietnia, 16:00
Kosuń 37, Felczerek 54, Kaleta 86 - Muszalak 39, Jakubowski 90
GKS II Bełchatów 2-2 Orzeł Parzęczew 14 kwietnia, 16:00
Omeonu 50, Tosik 64 - Łuczak 42, Gieraga 78
Omega Kleszczów 3-2 Włókniarz Pabianice 14 kwietnia, 16:00
Stępień 63 (k), 75, Krzciuk 90 - Bernaciak 55, Kaczorowski 86

Kolejka 25 - 22-23 kwietnia

Omega Kleszczów 1-0 Warta Sieradz 22 kwietnia, 16:00
Krzciuk 12
Włókniarz Pabianice 2-0 GKS II Bełchatów 22 kwietnia, 16:00
Lechowski 30, M.Stasiak 70
Orzeł Parzęczew 1-3 Concordia Piotrków Trybunalski 23 kwietnia, 11:00
Kałuziński 8 - Górski 11 (k), Sowała 49 (k), I.Komar 69
Start Łódź 1-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 22 kwietnia, 15:00
Malec 27 - Kosuń 14 (k)
KKS Koluszki 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 kwietnia, 17:00
Jakubowski 48 - Krysiak 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 5-1 Łódzki KS II 22 kwietnia, 17:00
Pińkowski 6 (k), Szcześniak 45, Będkowski 61, 78, Woźniczak 89 - Niwiński 51
lub piąta bramka dla Sokoła samobójcza Marciniaka
Warta Działoszyn 1-2 MKP Zgierz 22 kwietnia, 17:00 (300)
Krawczyk 60 - Kociński 15, 90
Stal Niewiadów 2-1 LKS Bałucz 22 kwietnia, 15:00
Wojciechowski 7, Kochelski 80 - Nowak 67
Pelikan II Łowicz 0-2 Woy Opoczno 23 kwietnia, 11:15
Machniewski 10 (k), Marcin Surma 48
lub druga bramka Jury

Kolejka 26 - 29-30 kwietnia

Warta Sieradz 2-0 Pelikan II Łowicz 29 kwietnia, 17:00
P.Kobierski 29, Kubiak 90
Woy Opoczno 4-0 Stal Niewiadów 30 kwietnia, 16:00 (500)
Machniewski 28, 82, Pęczek 51, Baran 90
LKS Bałucz 1-1 Warta Działoszyn 30 kwietnia, 17:30
Szeler 44 - Misiek 87
lub bramka dla LKS-u Łapińskiego
MKP Zgierz 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 kwietnia, 16:00
Łódzki KS II 2-1 KKS Koluszki 30 kwietnia, 17:00
Ostalczyk 1, 66 - Grala 33
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Start Łódź 29 kwietnia, 16:00 (80)
Kurstak 14, M.Czaplarski 39
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-0 Orzeł Parzęczew 30 kwietnia, 16:00
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 Włókniarz Pabianice 29 kwietnia, 17:00
Lamch 67, Górski 76
GKS II Bełchatów 0-0 Omega Kleszczów 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 27 - 3 maja

GKS II Bełchatów 3-0 Warta Sieradz 3 maja, 17:00
Michalak 23, D.Nowak 63, Łuczywek 90
Omega Kleszczów 1-0 Concordia Piotrków Trybunalski 3 maja, 15:00
Mikołajczyk 50
Włókniarz Pabianice 0-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3 maja, 17:00
Kosuń 13
Orzeł Parzęczew 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3 maja, 17:00
Poszeptowicz 75
Start Łódź 0-2 Łódzki KS II 3 maja, 17:00
Michał Szymczak 41, Ambroż 68
KKS Koluszki 1-0 MKP Zgierz 3 maja, 17:00
Rybarczyk 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 LKS Bałucz 3 maja, 17:00
Pieprzyk 10
Warta Działoszyn 0-3 Woy Opoczno 3 maja, 17:00
Marcin Surma 35, Jura 67, M.Koćmin 83
Stal Niewiadów 2-0 Pelikan II Łowicz 3 maja, 16:00
Michał Nowacki 32, Urbańczyk 86

Kolejka 28 - 6-7 maja

Warta Sieradz 2-0 Stal Niewiadów 6 maja, 17:00
Markiewicz 55, M.Kobierski 67
Pelikan II Łowicz 3-0 Warta Działoszyn 7 maja, 11:15
Kutkowski 12, 62, Cipiński 21
Woy Opoczno 6-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 maja, 17:00
Jura 5, 75, Marcin Surma 17, Machniewski 37, 43, Pęczek 67 - Ratajczyk 72
LKS Bałucz 0-1 KKS Koluszki 7 maja, 17:00
Gajek 90
MKP Zgierz 0-0 Start Łódź 6 maja, 16:00
Łódzki KS II 1-0 Orzeł Parzęczew 7 maja, 17:00
Kwaśniak 85
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Włókniarz Pabianice 6 maja, 17:00 (350)
Smakowski 80
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 Omega Kleszczów 7 maja, 17:00
Kaleta 69 - Grzywiński 64
Concordia Piotrków Trybunalski 1-2 GKS II Bełchatów 6 maja, 17:00
Maciej Wiśniewski 90 - Łuczywek 13, Mrowiec 36

Kolejka 29 - 13-14 maja

Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 Warta Sieradz 13 maja, 17:00
Sowała 45, Szulc 49, Górski 50
GKS II Bełchatów 1-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 maja, 11:00
Łuczywek 27 - Pietrzak 22 (k), Kaleta 65, 74
Omega Kleszczów 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 13 maja, 16:00 (100)
Zimoch 82
Włókniarz Pabianice 2-1 Łódzki KS II 13 maja, 17:00
Kuriata 8 (k), Bernaciak 76 - Mordzakowski 85
Orzeł Parzęczew 0-3 MKP Zgierz 14 maja, 11:00
(wo)
Poszeptowicz 39, Chmielecki 90 - Wójcik 21
W meczu padł wynik 2:1
Start Łódź 1-5 LKS Bałucz 13 maja, 16:00
Posiedlik 7 - Neścior 32, 64, 75, Burski 58, J.Jarosiński 72
KKS Koluszki 6-1 Woy Opoczno 13 maja, 18:00
Muszalak 15, Sałuda 36, Jakubowski 65, 85, Grala 79, Wawrzko 80 - Machniewski 24
Sokół Aleksandrów Łódzki 4-0 Pelikan II Łowicz 13 maja, 17:00
A.Świętosławski 27, 69 (k), Olejniczak 31, Pińkowski 79
Warta Działoszyn 0-1 Stal Niewiadów 13 maja, 17:00
Kłosiński 50

Kolejka 30 - 20-21 maja

Warta Sieradz 4-1 Warta Działoszyn 20 maja, 17:00
Mitek 10, Matysiak 55, Pawłowski 59 (s), Kubiak 86 - Góra 35
Stal Niewiadów 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 maja, 16:00
Wojciechowski 35, Woźniczak 42 (s)
Pelikan II Łowicz 2-2 KKS Koluszki 21 maja, 18:00
Kutkowski 35, M.Plichta 65 - Sieczkowski 48, Wawrzko 90
Woy Opoczno 2-3 Start Łódź 21 maja, 17:00
Machniewski 70 (k), M.Koćmin 86 - Bancerz 25, Rożniata 33, Stachlewski 55
LKS Bałucz 2-2 Orzeł Parzęczew 21 maja, 17:00
Burski 55, Neścior 70 - Chmielecki 4, Gieraga 34
MKP Zgierz 2-0 Włókniarz Pabianice 20 maja, 16:00
Olczyk 44, Lewandowski 67
Łódzki KS II 2-1 Omega Kleszczów 21 maja, 17:00
Wasilewski 16, Hinc 63 - Mikołajczyk 6
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 GKS II Bełchatów 20 maja, 17:00
Słyścio 90
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-3 Concordia Piotrków Trybunalski 21 maja, 17:00 (500)
Kaleta 62 - Górski 18, Maciej Wiśniewski 84, Jabłecki 89

Kolejka 31 - 27-28 maja

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Warta Sieradz 28 maja, 17:00
Markiewicz 15
Concordia Piotrków Trybunalski 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 maja, 17:00 (800)
GKS II Bełchatów 2-1 Łódzki KS II 28 maja, 11:00
Strąk 13, Fon 56 - Mężyk 90
Omega Kleszczów 2-1 MKP Zgierz 27 maja, 16:00
Kurzawa 48, 60 - Kałużny 42
Włókniarz Pabianice 3-0 LKS Bałucz 27 maja, 17:00
Dziuba 10, Lechowski 23, 72
Orzeł Parzęczew 0-1 Woy Opoczno 28 maja, 11:00
Machniewski 57 (k)
Start Łódź 4-0 Pelikan II Łowicz 27 maja, 16:00 (40)
Stachlewski 35, Rożniata 73, 87, Zawadzak 90
KKS Koluszki 0-0 Stal Niewiadów 27 maja, 16:30
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Warta Działoszyn 27 maja, 18:00
Pińkowski 10

Kolejka 32 - 31 maja

Warta Sieradz 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 31 maja, 17:30
Pieprzyk 37, Woźniczak 90
Warta Działoszyn 3-2 KKS Koluszki 31 maja, 17:30 (100)
Stachera 16, 62, Góra 22 - Sałuda 3, Sieczkowski 75
Stal Niewiadów 2-0 Start Łódź 31 maja, 16:00
Uzoma 48, Michał Nowacki 53
Pelikan II Łowicz 1-1 Orzeł Parzęczew 1 czerwca, 17:00 (150)
Brzózka 68 (k) - Itczak 88
Woy Opoczno 3-1 Włókniarz Pabianice 31 maja, 17:00
Starus 27, Machniewski 68, 80 - Kaczorowski 86
LKS Bałucz 1-1 Omega Kleszczów 31 maja, 18:00
Szeller 90 - Zimoch 16
MKP Zgierz 1-2 GKS II Bełchatów 31 maja, 16:30
Krystek 66 - Komorowski 47, 83
Łódzki KS II 1-3 Concordia Piotrków Trybunalski 31 maja, 17:00
Wieczorek 21 - I.Komar 23, 28, Górski 45
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 31 maja, 17:00

Kolejka 33 - 4 czerwca

Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-2 Warta Sieradz 4 czerwca, 16:00
Kurstak 52, Bartosik 55, Baranowski 73 - P.Kobierski 32, M.Kobierski 75
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-2 Łódzki KS II 4 czerwca, 16:00 (500)
Kosuń 20, Kaleta 72 - Kiełbasa 9, Rubinkowski 84
Concordia Piotrków Trybunalski 2-2 MKP Zgierz 4 czerwca, 16:00
Lamch 88, B.Idzikowski 90 - Krystek 55, Kociński 70
GKS II Bełchatów 0-0 LKS Bałucz 4 czerwca, 16:00
Omega Kleszczów 0-0 Woy Opoczno 4 czerwca, 16:00
Włókniarz Pabianice 1-1 Pelikan II Łowicz 4 czerwca, 16:00
Kacprzyk 58 - Ługowski 25
Orzeł Parzęczew 2-1 Stal Niewiadów 4 czerwca, 16:00
Itczak 2, J.Gajewski 85 - Uzoma 70
Start Łódź 4-1 Warta Działoszyn 4 czerwca, 16:00 (45)
Rożniata 19, Michał Wiśniewski 51, Zawadzak 64, Pajor 77 - Stachera 36 (k)
KKS Koluszki 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 czerwca, 16:00
Pieprzyk 80

Kolejka 34 - 11 czerwca

Warta Sieradz 3-2 KKS Koluszki 11 czerwca, 16:00
M.Kobierski 50, 62, M.Graczykowski 75 - Samecki 45, Muszalak 79
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Start Łódź 11 czerwca, 16:00 (300)
A.Świętosławski 70, 78 - Pajor 24
Warta Działoszyn 1-2 Orzeł Parzęczew 11 czerwca, 16:00 (100)
Góra 63 - Woźniak 47, Kończarek 85
Stal Niewiadów 1-0 Włókniarz Pabianice 11 czerwca, 16:00
Nowacki 30
Pelikan II Łowicz 1-2 Omega Kleszczów 11 czerwca, 16:00
Kutkowski 42 - Krzciuk 16, P.Kowalski 81
Woy Opoczno 4-0 GKS II Bełchatów 11 czerwca, 16:00
Baran 27, Starus 43, Marcin Surma 90, Wojtaszek 90
LKS Bałucz 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 11 czerwca, 16:00 (400)
Łapiński 34 - Jagodziński 41
MKP Zgierz 2-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 11 czerwca, 16:00
Kociński 46, 80 - Kosuń 15, Kaleta 32
Łódzki KS II 1-5 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 czerwca, 16:00
Kiełbasa 88 - Bienias 38 (k), Bartosik 54, 67, Stęborowski 59, Kurstak 74

III liga 2005/2006 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2005/2006 (mazowiecka)
IV liga 2005/2006 (podlaska)
IV liga 2005/2006 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Łódź)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Skierniewice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas