[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2005/2006, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadnarwianka Pułtusk 34 69 21 6 7 58-25 12 2 3 41-11 9 4 4 17-14
2.  Narew Ostrołęka 34 65 18 11 5 58-26 12 4 1 37-7 6 7 4 21-19
3.  Mazur Karczew 34 64 19 7 8 51-33 12 3 2 32-16 7 4 6 19-17
4.  GLKS Nadarzyn 34 63 17 12 5 74-34 10 5 2 44-17 7 7 3 30-17
5.  Korona Ostrołęka 34 61 18 7 9 47-32 11 3 3 30-11 7 4 6 17-21
6.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 51 14 9 11 49-40 6 6 5 21-19 8 3 6 28-21
7.  Legionovia Legionowo 34 50 13 11 10 40-31 7 6 4 21-14 6 5 6 19-17
8.  Żbik Nasielsk 34 48 13 9 12 56-44 9 5 3 37-16 4 4 9 19-28
9.  Okęcie Warszawa 34 47 15 2 17 46-56 8 1 8 25-28 7 1 9 21-28 2 3 1 0 1 2-2
10.  Szydłowianka Szydłowiec 34 47 12 11 11 46-47 8 4 5 28-22 4 7 6 18-25 2 3 1 0 1 2-2
11.  Polonia II Warszawa 34 45 12 9 13 51-53 7 5 5 25-21 5 4 8 26-32
12.  Gwardia Warszawa 34 43 12 7 15 35-43 8 4 5 16-12 4 3 10 19-31
13.  Powiślanka Lipsko 34 41 11 8 15 41-50 7 4 6 25-20 4 4 9 16-30
14.  Pogoń Siedlce 34 39 9 12 13 29-40 4 7 6 16-18 5 5 7 13-22
15.  KS Piaseczno 34 38 11 5 18 42-63 5 2 10 22-30 6 3 8 20-33
16.  Podlasie Sokołów Podlaski 34 31 9 4 21 37-63 7 3 7 22-18 2 1 14 15-45
17.  KS Warka 34 25 6 7 21 33-68 3 4 10 19-31 3 3 11 14-37
18.  Delta Warszawa 34 20 5 5 24 38-83 3 3 11 22-37 2 2 13 16-46
Delta Warszawa wycofała się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Nadnarwianka Pułtusk    2-0 1-0 1-1 0-1 4-2 1-2 3-0 2-1 5-0 0-1 3-1 3-0 1-1 1-0 3-0 5-1 6-0 
 2 Narew Ostrołęka2-0     4-1 0-0 0-0 4-0 0-0 2-2 1-0 2-0 2-1 2-1 2-0 3-0 4-0 1-2 2-0 6-0 
 3 Mazur Karczew0-0 3-2     1-0 1-1 1-0 2-1 2-2 1-2 2-0 3-0* 2-3 3-2 1-0 3-0 2-1 2-0 3-2 
 4 GLKS Nadarzyn0-0 3-0 3-2     3-0 1-3 1-1 3-1 0-2 1-1 3-0 5-3 4-1 1-1 7-0 6-2 0-0 3-0 
 5 Korona Ostrołęka2-0 0-0 0-1 1-2     1-0 1-1 3-0 5-1 4-2 2-0 2-0 2-0 3-2 0-2 2-0 0-0 2-0 
 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki0-1 1-1 0-0 0-0 0-0     0-2 3-1 2-1 1-1 3-5 1-2 3-0 0-1 2-2 2-1 2-1 1-0 
 7 Legionovia Legionowo1-2 0-1 0-0 1-1 1-3 0-3     1-0 3-0 2-2 3-0 0-0 1-1 2-0 0-0 3-1 2-0 1-0 
 8 Żbik Nasielsk1-0 2-3 3-1 2-2 0-1 1-2 2-2     4-2 1-1 0-0 4-1 3-0 0-0 3-1 3-0 4-0 4-0 
 9 Okęcie Warszawa4-1 0-2 0-3* 3-0* 2-1 0-6 1-0 3-1     1-0 0-5 2-0 0-3 1-2 0-1 6-0 0-1 2-2 
 10 Szydłowianka Szydłowiec1-2 2-2 0-2 0-0 0-1 1-1 0-2 1-0 2-1     1-3 2-1 2-0 3-1 2-2 5-1 3-1 3-2 
 11 Polonia II Warszawa0-0 1-1 1-3 2-1 2-1 0-0 0-3 0-3* 3-1 2-2     0-0 0-1 3-1 4-0 2-1 1-3 4-0* 
 12 Gwardia Warszawa0-1 1-1 2-1 0-2 0-1 1-0 3-0 1-0 1-0 0-0 2-1     2-0 0-1 2-0 1-1 0-3* 0-0 
 13 Powiślanka Lipsko0-1 1-2 0-0 1-5 3-0* 1-4 1-1 1-1 1-1 0-1 4-1 1-0     0-1 1-0 1-0 6-0 3-2 
 14 Pogoń Siedlce0-2 1-0 0-0 1-1 3-1 0-1 1-0 2-2 0-1 1-1 1-1 1-1 0-1     2-3 1-0 2-2 0-1 
 15 KS Piaseczno1-2 0-0 2-1 1-2 1-2 1-2 2-1 0-3 0-1 0-1 0-3 3-4 0-0 3-0     4-2 4-0 0-6 
 16 Podlasie Sokołów Podlaski0-0 0-1 0-1 1-5 2-0 3-0 0-2 0-1 0-1 1-0 5-2 1-0 2-2 0-0 1-2     2-1 4-0 
 17 KS Warka1-2 1-4 0-1 0-2 2-2 1-1 2-0 0-1 2-3 0-3* 2-2 1-0 2-2 0-1 0-3 1-3     4-1 
 18 Delta Warszawa1-3 1-1 1-2 2-6 1-2 1-3 0-1 3-1 1-3 2-3 1-1 1-2 1-3 1-1 1-4 2-0 2-1     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Delta Warszawa 2-3 Szydłowianka Szydłowiec 10 sierpnia, 17:00 (230)
Pokropek 39, Paluchowski 53 - Dohojda 65, A.Koniarczyk 75, Siudek 90
Gwardia Warszawa 3-0 Legionovia Legionowo 10 sierpnia, 17:00 (100)
Przewdziecki 39, 90, A.Kołakowski 86
Korona Ostrołęka 2-0 Polonia II Warszawa 10 sierpnia, 17:00 (400)
Niedźwiecki 52, Napiórkowski 79
GLKS Nadarzyn 7-0 KS Piaseczno 14 września, 16:30 (150)
Włódarczyk 18 (k), Staniszewski 21, 53, Tataj 43, 61 (k), 73, Zbrzeźniak 75
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Pogoń Siedlce 10 sierpnia, 17:00 (400)
KS Warka 0-1 Mazur Karczew 10 sierpnia, 17:00 (150)
D.Trzaskowski 44
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Narew Ostrołęka 10 sierpnia, 17:00 (500)
Milankiewicz 2 - Jaskot 86
Żbik Nasielsk 4-2 Okęcie Warszawa 11 sierpnia, 17:30 (300)
Eresaba 13, 61, 66, Koza 81 - Kopciński 38, Eibl 57
Powiślanka Lipsko 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 10 sierpnia, 17:30 (400)
Miąszkiewicz 85 (k)

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Szydłowianka Szydłowiec 1-2 Nadnarwianka Pułtusk 14 sierpnia, 17:00
Czarnecki 44 - Rembowski 49, 60
Okęcie Warszawa 0-3 Powiślanka Lipsko 14 sierpnia, 11:00 (100)
Szary 42, Ciupiński 90, 90
Narew Ostrołęka 2-2 Żbik Nasielsk 13 sierpnia, 17:00 (500)
Wyrębek 22, Strzeżysz 68 - Eresaba 13, Sazonowicz 63
Mazur Karczew 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 sierpnia, 14:00 (300)
K.Kowalczyk 39
Pogoń Siedlce 2-2 KS Warka 13 sierpnia, 17:00 (250)
Kiełb 26, Iliński 68 - Jończyk 25, Madej 45
KS Piaseczno 4-2 Podlasie Sokołów Podlaski 13 sierpnia, 11:00 (150)
Kłosiewicz 11, Dąbrowski 23, Kościanek 78, Kenneth 80 - Protazy 20, M.Anusiewicz 48
Polonia II Warszawa 2-1 GLKS Nadarzyn 13 sierpnia, 11:00 (100)
Król 53, Stokowiec 63 - Staniszewski 68
Legionovia Legionowo 1-3 Korona Ostrołęka 13 sierpnia, 17:00 (100)
Karaszewski 23 - Napiórkowski 17 (k), A.Roman 62, 70
Delta Warszawa 1-2 Gwardia Warszawa 14 sierpnia, 17:00 (200)
Polniak 32 - Grudziński 82, Faberski 89

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Gwardia Warszawa 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 20 sierpnia, 11:00 (150)
Korona Ostrołęka 2-0 Delta Warszawa 20 sierpnia, 15:00 (400)
Niedźwiecki 41, Różański 65
GLKS Nadarzyn 1-1 Legionovia Legionowo 20 sierpnia, 16:00 (300)
Romanowski 10 - Borkowski 89
Podlasie Sokołów Podlaski 5-2 Polonia II Warszawa 20 sierpnia, 16:00 (500)
Grzywiński 7, 26, M.Anusiewicz 42 (k), Artur Witkowski 87, 89 - Mikłowski 44 (k), 46
KS Warka 0-3 KS Piaseczno 20 sierpnia, 17:00
Kenneth 49, Jasieniecki 72, 85
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Pogoń Siedlce 20 sierpnia, 17:00 (500)
Firus 67
Żbik Nasielsk 3-1 Mazur Karczew 20 sierpnia, 17:00 (200)
M.Gumowski 9, Sazonowicz 38 (k), Markiewicz 70 - Baca 85 (k)
Powiślanka Lipsko 1-2 Narew Ostrołęka 20 sierpnia, 15:00 (150)
Ciupiński 71 - Strzeżysz 16, nieznany 60 (s)
Okęcie Warszawa 4-1 Nadnarwianka Pułtusk 20 sierpnia, 11:00 (100)
Grochowski 50, 53, Jaworski 58, P.Jakóbiak 81 - Rembowski 26

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Okęcie Warszawa 24 sierpnia, 17:00 (250)
Dohojda 8, G.Kowalski 80 - Pijewski 75 (k)
Narew Ostrołęka 2-0 Nadnarwianka Pułtusk 24 sierpnia, 17:00 (500)
R.Chmielewski 44, Sudy 62
Mazur Karczew 3-2 Powiślanka Lipsko 24 sierpnia, 17:00 (250)
Baliński 18, Zegarek 66, Lewandowski 90 - Panek 56, Ciupiński 60
Pogoń Siedlce 2-2 Żbik Nasielsk 24 sierpnia, 17:00 (300)
Kiełb 71, 73 - Eresaba 38, Załoga 55
KS Piaseczno 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 sierpnia, 17:30 (350)
Dudek 60 (k) - Pawłowski 21, Koźbiał 81
Polonia II Warszawa 1-3 KS Warka 24 sierpnia, 17:00
Kosmalski 15 - Skorupa 20, Jończyk 75, Bawor 87
Legionovia Legionowo 3-1 Podlasie Sokołów Podlaski 24 sierpnia, 17:00
Barchwic 8 (k), 90, Kos 20 - Florczuk 35 (k)
Delta Warszawa 2-6 GLKS Nadarzyn 24 sierpnia, 17:00 (300)
Polniak 3, K.Michalski 57 - Tataj 25, 63, 64, Zbrzeźniak 31, 46, Starczewski 55
Gwardia Warszawa 0-1 Korona Ostrołęka 24 sierpnia, 17:00 (100)
Prusaczyk 90

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Korona Ostrołęka 4-2 Szydłowianka Szydłowiec 27 sierpnia, 15:00 (400)
Samsel 23, Niedźwiecki 46, A.Roman 61, Stachowicz 78 - Gołębiowski 48, Czarnecki 84
GLKS Nadarzyn 5-3 Gwardia Warszawa 27 sierpnia, 17:00 (250)
Zbrzeźniak 9, 73, Staniszewski 66, 72, Tataj 77 - Bystros 16, M.Witkowski 22, Pytlewicz 45
Podlasie Sokołów Podlaski 4-0 Delta Warszawa 28 sierpnia, 17:00 (300)
M.Anusiewicz 25, Damętko 67, Wróbel 68, 75
KS Warka 2-0 Legionovia Legionowo 27 sierpnia, 17:00
Jończyk 26, Papierz 64
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-5 Polonia II Warszawa 27 sierpnia, 17:00 (100)
Maciej Milewski 45, Wolski 77, Koźbiał 90 - Serafin 50, Olszar 60, Piątek 68, Ignatowicz 83, Janusiński 85
Żbik Nasielsk 3-1 KS Piaseczno 27 sierpnia, 16:30 (300)
Sazonowicz 43, Eresaba 71, M.Gumowski 90 - P.Senator 77
Powiślanka Lipsko 0-1 Pogoń Siedlce 28 sierpnia, 17:00
M.Kozłowski 63
Okęcie Warszawa 0-2 Narew Ostrołęka 27 sierpnia, 11:00 (100)
A.Kamiński 72, Pyskło 82
Mazur Karczew 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 27 sierpnia, 14:30 (200)

Kolejka 6 - 3-4 września

Szydłowianka Szydłowiec 2-2 Narew Ostrołęka 4 września, 16:00 (300)
Siudek 55, Dohojda 70 - Jaskot 30, 83
lub pierwszy gol dla Narwi Chmielewskiego
Mazur Karczew 1-2 Okęcie Warszawa 3 września, 16:00 (300)
Baca 60 (k) - Grochowski 23, Pijewski 40
Pogoń Siedlce 0-2 Nadnarwianka Pułtusk 3 września, 17:00
Kwiatkowski 27 (s), Zalewski 68
KS Piaseczno 0-0 Powiślanka Lipsko 3 września, 11:00 (200)
Polonia II Warszawa 0-3 Żbik Nasielsk 3 września, 11:00 (100)
(wo)
Koza 63
na boisku 0-1
Legionovia Legionowo 0-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 września, 16:30
Koźbiał 62, 87, Maciej Milewski 77
Delta Warszawa 2-1 KS Warka 3 września, 15:00 (220)
Polniak 41, 81 - Papierz 67
Gwardia Warszawa 1-1 Podlasie Sokołów Podlaski 3 września, 11:00 (100)
Kiepuszewski 59 (k) - Parzonka 28
Korona Ostrołęka 1-2 GLKS Nadarzyn 3 września, 14:45 (600)
Napiórkowski 32 (k) - Tataj 67, Staniszewski 78
mecz zamiast w pierwotnym terminie (14:00) rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 7 - 10-11 września

GLKS Nadarzyn 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 10 września, 14:00 (200)
Zbrzeźniak 66 - Ludew 44
Podlasie Sokołów Podlaski 2-0 Korona Ostrołęka 11 września, 16:00 (400)
Romaniuk 77, Krupieńczyk 88
KS Warka 1-0 Gwardia Warszawa 10 września, 16:00 (150)
Bawor 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Delta Warszawa 10 września, 16:30 (200)
Maciej Milewski 47
Żbik Nasielsk 2-2 Legionovia Legionowo 10 września, 16:30 (350)
Eresaba 14, Sazonowicz 50 (k) - Barchwic 32, 39
Powiślanka Lipsko 4-1 Polonia II Warszawa 10 września, 16:00 (200)
Panek 23, 88, Bilke 65, Kochańczyk 68 - Różycki 34 (k)
Okęcie Warszawa 1-2 Pogoń Siedlce 11 września, 11:00 (100)
Eibl 13 - A.Pawlusiewicz 45, Firus 62
Narew Ostrołęka 4-1 Mazur Karczew 10 września, 16:00 (800)
Sudy 55, 78, Jaskot 88, T.Sadłowski 90 (k) - Zegarek 16
KS Piaseczno 1-2 Nadnarwianka Pułtusk 11 września, 13:00
Podoliński 81 - Rembowski 25, Miąszkiewicz 75

Kolejka 8 - 17-18 września

Szydłowianka Szydłowiec 0-2 Mazur Karczew 18 września, 16:00 (250)
Szcześniak 29 (s), Zegarek 75
Pogoń Siedlce 1-0 Narew Ostrołęka 17 września, 16:00 (150)
Kiełb 66
KS Piaseczno 0-1 Okęcie Warszawa 17 września, 11:00
P.Jakóbiak 40
Polonia II Warszawa 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 18 września, 11:00 (100)
w Ząbkach
Legionovia Legionowo 1-1 Powiślanka Lipsko 15 września, 16:30
Starnacki 54 - Kochańczyk 75
Delta Warszawa 3-1 Żbik Nasielsk 17 września, 16:00 (170)
Paluchowski 32, 45, Milczarek 52 - Unierzyski 90
Gwardia Warszawa 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 września, 11:00 (100)
Przewdziecki 14
Korona Ostrołęka 0-0 KS Warka 17 września, 13:00 (400)
GLKS Nadarzyn 6-2 Podlasie Sokołów Podlaski 17 września, 13:00 (150)
Tataj 1, 10, Zbrzeźniak 22, 57, 69, Iwanicki 64 - Parzonka 11, 80

Kolejka 9 - 23 września

Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 24 września, 16:00 (300)
Krupieńczyk 88
KS Warka 0-2 GLKS Nadarzyn 24 września, 16:00 (350)
Tataj 32, 55
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Korona Ostrołęka 23 września, 16:00 (200)
Żbik Nasielsk 4-1 Gwardia Warszawa 24 września, 15:30 (250)
M.Gumowski 6, Eresaba 8, 79, 90 (k) - Pytlewicz 23
Powiślanka Lipsko 3-2 Delta Warszawa 23 września, 16:00 (200)
Panek 10, 21, 44 - Pokropek 36, Polniak 45
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Legionovia Legionowo 23 września, 16:00
Białowicz 41 - Banasiak 47, Barchwic 75 (k)
Okęcie Warszawa 0-5 Polonia II Warszawa 23 września, 16:00
Różycki 30 (k), Król 42, 60, 70, 80
Narew Ostrołęka 4-0 KS Piaseczno 24 września, 15:00 (800)
T.Sadłowski 11 (k), Pyskło 37, Grzeszczyk 63, Biechoński 77
Mazur Karczew 1-0 Pogoń Siedlce 23 września, 16:00 (250)
Głąbicki 35

Kolejka 10 - 1-2 października

Szydłowianka Szydłowiec 3-1 Pogoń Siedlce 2 października, 15:00 (100)
G.Kowalski 49, Czarnecki 67, Janik 77 - Kruk 43
KS Piaseczno 2-1 Mazur Karczew 1 października, 11:00 (200)
Kobza 50, R.Kołakowski 90 - Baliński 26
Polonia II Warszawa 1-1 Narew Ostrołęka 2 października, 11:00 (100)
Różycki 68 (k) - T.Sadłowski 42 (k)
Legionovia Legionowo 3-0 Okęcie Warszawa 1 października, 15:30
Barchwic 10 (k), Karaszewski 63, 80
Delta Warszawa 1-3 Nadnarwianka Pułtusk 2 października, 15:00 (250)
Milczarek 65 - G.Chmielewski 31, Parszewski 50, 82
Gwardia Warszawa 2-0 Powiślanka Lipsko 1 października, 11:00 (50)
Pytlewicz 9, Woźniak 20
Korona Ostrołęka 3-0 Żbik Nasielsk 1 października, 12:00 (600)
Robaszkiewicz 57, Samsel 71, Gawrych 81
GLKS Nadarzyn 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 października, 11:00 (150)
Tataj 59 - Kakietek 42, 43, 78
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 KS Warka 2 października, 15:00
Florczuk 34 (k), Parzonka 69 - Jeszmuchanbetow 9

Kolejka 11 - 7 października

KS Warka 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 7 października, 15:00
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie stawili się na zawody myśląc, że mecz ma się odbyć dopiero w sobotę
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski 7 października, 15:00 (250)
Wolski 17, Tankiewicz 76 - Florczuk 29
Żbik Nasielsk 2-2 GLKS Nadarzyn 8 października, 15:00
Krzyczkowski 3, Eresaba 37 - Tataj 27 (k), 68
Powiślanka Lipsko 3-0 Korona Ostrołęka 7 października, 15:00
(wo)
Kochańczyk 26 - A.Roman 80
na boisku 1-1; zbyt mało młodzieżowców w składzie Korony
Nadnarwianka Pułtusk 3-1 Gwardia Warszawa 8 października, 15:00 (300)
Dobrowolski 49, 88, G.Chmielewski 73 - Prusik 90 (k)
Okęcie Warszawa 2-2 Delta Warszawa 7 października, 15:00 (100)
Jaworski 35, P.Jakóbiak 65 - Paluchowski 59, 78
Narew Ostrołęka 0-0 Legionovia Legionowo 8 października, 15:00 (700)
Mazur Karczew 3-0 Polonia II Warszawa 7 października, 15:00 (150)
(wo)
na boisku 0-0; w składzie Polonii II grał nieuprawniony zawodnik
Pogoń Siedlce 2-3 KS Piaseczno 8 października, 11:00 (200)
Kruk 12, Firus 39 - R.Kołakowski 1, 19, 55

Kolejka 12 - 15-16 października

Szydłowianka Szydłowiec 2-2 KS Piaseczno 16 października, 15:00
Janik 68, Sasal 85 - Kobza 65, 75
Polonia II Warszawa 3-1 Pogoń Siedlce 16 października, 14:30
Iezzi 10, Swisher 17, Łukasiewicz 35 - Cabaj 80
w Ząbkach
Legionovia Legionowo 0-0 Mazur Karczew 15 października, 15:00 (500)
Delta Warszawa 1-1 Narew Ostrołęka 16 października, 15:00 (150)
Paluchowski 90 - Jaskot 9
Gwardia Warszawa 1-0 Okęcie Warszawa 15 października, 11:00 (200)
Koczur 51
Korona Ostrołęka 2-0 Nadnarwianka Pułtusk 15 października, 12:00 (300)
A.Roman 22, Samsel 75 (k)
GLKS Nadarzyn 4-1 Powiślanka Lipsko 15 października, 15:00 (250)
Tataj 36, 78, 86, 88 - Panek 2
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Żbik Nasielsk 16 października, 15:00 (150)
P.Maksymiak 15 (s)
KS Warka 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 października, 15:00
Radecki 88 - Koźbiał 90

Kolejka 13 - 28 września

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 28 września, 15:30 (100)
Krzywicki 75 (k) - Janik 32
Żbik Nasielsk 4-0 KS Warka 22 października, 14:00
Sazonowicz 23, 73, 78, Krzyczkowski 90
Powiślanka Lipsko 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 28 września, 15:30 (150)
Donoch 11
Nadnarwianka Pułtusk 1-1 GLKS Nadarzyn 22 października, 15:00 (500)
Miąszkiewicz 34 - Włódarczyk 29
Okęcie Warszawa 2-1 Korona Ostrołęka 28 września, 15:30 (100)
Jeliński 82, Eibl 90 (k) - Robaszkiewicz 45
Narew Ostrołęka 2-1 Gwardia Warszawa 22 października, 14:00
Sudy 19, Jaskot 72 - Mariusz Milewski 84
mecz bez udziału publiczności
Mazur Karczew 3-2 Delta Warszawa 28 września, 15:30 (150)
Głąbicki 22, A.Milewski 44, Zegarek 78 - Paluchowski 43, Polniak 70
Pogoń Siedlce 1-0 Legionovia Legionowo 22 października, 14:00
Kruk 58
KS Piaseczno 0-3 Polonia II Warszawa 28 września, 15:30 (100)
Seweryn 14, 19, Janusiński 30

Kolejka 14 - 29-30 października

Szydłowianka Szydłowiec 1-3 Polonia II Warszawa 30 października, 14:00
A.Koniarczyk 32 - Różycki 36 (k), Król 45, Stokowiec 65
Legionovia Legionowo 0-0 KS Piaseczno 29 października, 14:00
Delta Warszawa 1-1 Pogoń Siedlce 30 października, 14:00 (100)
Paluchowski 8 - Kruk 78
Gwardia Warszawa 2-1 Mazur Karczew 29 października, 11:00 (100)
Koczur 18, Pytlewicz 57 - Siwak 90
Korona Ostrołęka 0-0 Narew Ostrołęka 29 października, 13:00 (1600)
GLKS Nadarzyn 0-2 Okęcie Warszawa 29 października, 14:00 (150)
Kopciński 86, P.Jakóbiak 90
Podlasie Sokołów Podlaski 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 30 października, 13:00 (150)
KS Warka 2-2 Powiślanka Lipsko 29 października, 14:00
Papierz 13, Osiński 75 - Ciupiński 81, Bilke 85
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Żbik Nasielsk 29 października, 11:00 (150)
Koźbiał 32, Tankiewicz 42, Krzywicki 52 (k) - Obi 60

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Żbik Nasielsk 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 5 listopada, 13:30 (200)
Sobczyk 18 - Dohojda 85
Powiślanka Lipsko 1-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 listopada, 13:00 (150)
Krupa 75 - Kakietek 50, Maciej Milewski 65, Wieczorek 68, 86
Nadnarwianka Pułtusk 5-1 KS Warka 5 listopada, 13:30 (300)
Salamon 10, Granosik 24, Parszewski 49, Sobieraj 56, Elak 75 - Papierz 34
Narew Ostrołęka 0-0 GLKS Nadarzyn 5 listopada, 13:00 (1000)
Mazur Karczew 1-1 Korona Ostrołęka 5 listopada, 13:30 (200)
Zegarek 9 - Samsel 35
Pogoń Siedlce 1-1 Gwardia Warszawa 5 listopada, 13:00 (300)
Dziuba 60 - A.Kołakowski 2
KS Piaseczno 0-6 Delta Warszawa 5 listopada, 11:00 (250)
Paluchowski 33, 35, 38, 45, Polniak 59, Milczarek 82
Polonia II Warszawa 0-3 Legionovia Legionowo 6 listopada, 11:00
Barchwic 38, Reks 47, Karaszewski 90
w Legionowie - Polonia II gospodarzem
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Okęcie Warszawa 22 października, 15:00 (50)
Jaworski 8

Kolejka 16 - 11-13 listopada

Szydłowianka Szydłowiec 0-2 Legionovia Legionowo 13 listopada, 13:00
Barchwic 31, Reks 90
bez udziału publiczności
Delta Warszawa 1-1 Polonia II Warszawa 13 listopada, 13:00 (180)
Paluchowski 75 - Bąk 5
Gwardia Warszawa 2-0 KS Piaseczno 12 listopada, 11:00 (100)
Mariusz Milewski 17, A.Kołakowski 90
Korona Ostrołęka 3-2 Pogoń Siedlce 12 listopada, 12:00 (400)
Rychlik 17, Samsel 49 (k), Manowski 89 - Kruk 9, Demczenko 90
GLKS Nadarzyn 3-2 Mazur Karczew 11 listopada, 13:30 (250)
Figiel 6, Tataj 60, 64 - J.Świętochowski 12, A.Milewski 67
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Narew Ostrołęka 13 listopada, 13:00 (120)
Wyrębek 73
KS Warka 2-3 Okęcie Warszawa 11 listopada, 13:00
Papierz 47, Osiński 66 (k) - Eibl 58, Pijewski 83, Jaworski 86
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 11 listopada, 11:00 (300)
Granosik 60
Żbik Nasielsk 3-0 Powiślanka Lipsko 11 listopada, 13:00 (350)
Eresaba 32, Markiewicz 53, Sazonowicz 86

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Powiślanka Lipsko 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 20 listopada, 13:00 (1000)
Janik 84
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Żbik Nasielsk 19 listopada, 13:00 (500)
Salamon 10, Białowicz 23, G.Chmielewski 60
Okęcie Warszawa 0-6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 listopada, 11:00 (100)
Tankiewicz 28, 66, Kakietek 30, 43, Koźbiał 78, Krzywicki 86
Narew Ostrołęka 2-0 KS Warka 19 listopada, 13:00 (500)
A.Kamiński 12, Grzeszczyk 47
Mazur Karczew 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski 19 listopada, 12:00 (150)
Baca 84 (k), D.Trzaskowski 90 - Krysiński 20
Pogoń Siedlce 1-1 GLKS Nadarzyn 19 listopada, 12:00 (300)
Dziuba 90 (k) - Tataj 68
KS Piaseczno 1-2 Korona Ostrołęka 19 listopada, 11:00 (150)
Kobza 79 - Dmochowski 27, Lis 90
Polonia II Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa 20 listopada, 11:00 (30)
w Ząbkach
Legionovia Legionowo 1-0 Delta Warszawa 19 listopada, 13:00 (150)
Reks 24

Kolejka 18 - 29 marca

Szydłowianka Szydłowiec 3-2 Delta Warszawa 5 kwietnia, 16:30
Dohojda 26, 34, K.Koniarczyk 48 - Łoszakiewicz 24, Milczarek 90
Legionovia Legionowo 0-0 Gwardia Warszawa 5 kwietnia, 16:00
Polonia II Warszawa 2-1 Korona Ostrołęka 6 kwietnia, 16:00 (300)
Jarosiewicz 1, 36 - Różański 66
w Ostrołęce - Polonia II gospodarzem
KS Piaseczno 1-2 GLKS Nadarzyn 31 maja, 17:30 (150)
Podoliński 44 - Korkuć 65, Tataj 71
Pogoń Siedlce 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 5 kwietnia, 16:30 (350)
Zawadka 68
Mazur Karczew 2-0 KS Warka 5 kwietnia, 16:30 (250)
Obi 74, Laskowiecki 90
Narew Ostrołęka 4-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 marca, 16:15 (950)
Dmochowski 1, Grzeszczyk 62, Sudy 65, Pyskło 80
Okęcie Warszawa 3-1 Żbik Nasielsk 5 kwietnia, 16:30 (100)
Biechoński 43, Figaszewski 60 (k), Jankowski 65 - Eresaba 39
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Powiślanka Lipsko 10 maja, 17:00
Potera 16, Salamon 45, Rembowski 56

Kolejka 19 - 26 kwietnia

Nadnarwianka Pułtusk 5-0 Szydłowianka Szydłowiec 26 kwietnia, 17:00 (300)
Rembowski 2, 14, Miąszkiewicz 10, 75 (k), Salamon 90
Powiślanka Lipsko 1-1 Okęcie Warszawa 26 kwietnia, 17:00 (250)
Panek 32 - Cieślikowski 40 (s)
Żbik Nasielsk 2-3 Narew Ostrołęka 26 kwietnia, 17:00 (250)
Wróbel 21, Załoga 77 - Grzeszczyk 1, Pyskło 28, Strzeżysz 66
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Mazur Karczew 26 kwietnia, 17:00 (350)
KS Warka 0-1 Pogoń Siedlce 26 kwietnia, 17:00 (100)
Ogórek 87
Podlasie Sokołów Podlaski 1-2 KS Piaseczno 26 kwietnia, 17:00 (200)
Krzyżanowski 53 - Kościanek 46, 58
GLKS Nadarzyn 3-0 Polonia II Warszawa 26 kwietnia, 17:00 (250)
Tataj 28, 62 (k), 90
Korona Ostrołęka 1-1 Legionovia Legionowo 26 kwietnia, 17:00 (400)
Kaliszewski 61 - Reks 81
lub bramka dla Legionovii Wierzbickiego
Gwardia Warszawa 0-0 Delta Warszawa 26 kwietnia, 17:00 (30)

Kolejka 20 - 25-26 marca

Nadnarwianka Pułtusk 2-1 Okęcie Warszawa 24 maja, 17:00 (300)
Rembowski 18, Granosik 51 - Figaszewski 88
Szydłowianka Szydłowiec 2-1 Gwardia Warszawa 19 kwietnia, 16:00 (300)
Janik 11, A.Koniarczyk 85 - Bystros 59
Delta Warszawa 1-2 Korona Ostrołęka 31 maja, 17:30 (80)
Milczarek 71 - Kamionowski 60, Kaliszewski 85
Legionovia Legionowo 1-1 GLKS Nadarzyn 10 maja, 17:00
Barchwic 70 (k) - Korkuć 18
Polonia II Warszawa 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski 26 marca, 14:00 (150)
Jarosiewicz 71 (k), Terlecki 75 - Florczuk 73 (k)
KS Piaseczno 4-0 KS Warka 24 maja, 17:30 (150)
Podoliński 49, R.Kołakowski 67, 72, Kościanek 88
Pogoń Siedlce 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24 maja, 17:00
Maciej Milewski 44
lub gol dla Pogoni Milankiewicza
Mazur Karczew 2-2 Żbik Nasielsk 31 maja, 17:00 (250)
Zegarek 10, Głąbicki 50 - Zubel 52, M.Gumowski 79
Narew Ostrołęka 2-0 Powiślanka Lipsko 5 kwietnia, 17:00 (1100)
Pyskło 20, T.Sadłowski 87 (k)

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Okęcie Warszawa 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 10 maja, 17:00 (50)
Jankowski 75
przełożony z powodu złego stanu boiska
Nadnarwianka Pułtusk 2-0 Narew Ostrołęka 1 kwietnia, 15:00 (600)
Rembowski 43, 71
Powiślanka Lipsko 0-0 Mazur Karczew 2 kwietnia, 15:00 (350)
Żbik Nasielsk 0-0 Pogoń Siedlce 1 kwietnia, 15:30 (150)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-2 KS Piaseczno 1 kwietnia, 13:00 (300)
Popiński 30, Maciej Milewski 39 - R.Kołakowski 18, Tankiewicz 22
KS Warka 2-2 Polonia II Warszawa 1 kwietnia, 15:00 (300)
Gajowniczek 7, Buczek 75 - Jarosiewicz 27, 65
Podlasie Sokołów Podlaski 0-2 Legionovia Legionowo 2 kwietnia, 15:00 (300)
Karaszewski 16, Kaca 86
GLKS Nadarzyn 3-0 Delta Warszawa 1 kwietnia, 15:00 (250)
Tataj 2, 8, Korkuć 23
Korona Ostrołęka 2-0 Gwardia Warszawa 1 kwietnia, 13:00 (300)
Rychlik 21, Nadrowski 81 (k)

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Nadnarwianka Pułtusk 1-0 Mazur Karczew 8 kwietnia, 16:00 (600)
Soska 75
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Korona Ostrołęka 9 kwietnia, 15:00 (800)
Rychlik 59
Gwardia Warszawa 0-2 GLKS Nadarzyn 8 kwietnia, 11:00 (150)
Zbrzeźniak 24, Tataj 89
Delta Warszawa 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski 9 kwietnia, 14:00 (80)
Milczarek 31, Łoszakiewicz 90
Legionovia Legionowo 2-0 KS Warka 8 kwietnia, 16:00 (350)
Fijołek 11, Reks 88
Polonia II Warszawa 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 kwietnia, 11:00 (300)
w Grodzisku Mazowieckim - Polonia II gospodarzem
KS Piaseczno 0-3 Żbik Nasielsk 9 kwietnia, 11:00 (300)
Eresaba 58, 67, Sazonowicz 75
Pogoń Siedlce 0-1 Powiślanka Lipsko 8 kwietnia, 15:00 (400)
Klepacz 23
Narew Ostrołęka 1-0 Okęcie Warszawa 8 kwietnia, 16:00 (1000)
T.Sadłowski 86 (k)

Kolejka 23 - 13-15 kwietnia

Narew Ostrołęka 2-0 Szydłowianka Szydłowiec 14 kwietnia, 16:00 (700)
Babatunde 32, Grzeszczyk 83
Okęcie Warszawa 0-3 Mazur Karczew 15 kwietnia, 11:00 (200)
(wo)
Grzelak 78
na boisku 1-0
Nadnarwianka Pułtusk 1-1 Pogoń Siedlce 14 kwietnia, 16:00 (400)
Salamon 69 (k) - Ogórek 62
Powiślanka Lipsko 1-0 KS Piaseczno 15 kwietnia, 11:00 (200)
Klepacz 75
Żbik Nasielsk 0-0 Polonia II Warszawa 15 kwietnia, 16:00 (70)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Legionovia Legionowo 13 kwietnia, 16:00 (300)
Karaszewski 61, Rostkowski 86
KS Warka 4-1 Delta Warszawa 15 kwietnia, 11:00 (150)
Gajowniczek 49, 55, Prokopczyk 68, Papierz 72 - Łoszakiewicz 65 (k)
Podlasie Sokołów Podlaski 1-0 Gwardia Warszawa 15 kwietnia, 15:00 (150)
Firus 44
GLKS Nadarzyn 3-0 Korona Ostrołęka 14 kwietnia, 16:00 (250)
Zbrzeźniak 36, Figiel 50, Tataj 55

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Nadnarwianka Pułtusk 1-0 KS Piaseczno 22 kwietnia, 16:00 (500)
Rembowski 77
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 GLKS Nadarzyn 23 kwietnia, 15:00 (500)
Korona Ostrołęka 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski 22 kwietnia, 13:00 (100)
Robaszkiewicz 16, Rychlik 29 (k)
Gwardia Warszawa 0-3 KS Warka 22 kwietnia, 11:00 (50)
(wo)
Nwoji 87 - Papierz 21, Osiński 27
na boisku 1-2 - w zespole Gwardii wystąpił nieuprawniony zawodnik
Delta Warszawa 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 kwietnia, 16:00 (200)
Milczarek 50 - Maciej Milewski 17, P.Jakóbiak 90, Kakietek 90
Legionovia Legionowo 1-0 Żbik Nasielsk 22 kwietnia, 16:30 (500)
Barchwic 14
Polonia II Warszawa 0-1 Powiślanka Lipsko 22 kwietnia, 15:00 (200)
Golisz 88 (k)
w Lipsku - Polonia II gospodarzem
Pogoń Siedlce 0-1 Okęcie Warszawa 22 kwietnia, 16:00 (250)
Kopciński 90
Mazur Karczew 3-2 Narew Ostrołęka 22 kwietnia, 16:30 (400)
Samsel 6 (s), Zegarek 59, Baca 65 (k) - T.Sadłowski 40 (k), Samsel 78

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Mazur Karczew 2-0 Szydłowianka Szydłowiec 29 kwietnia, 16:15 (200)
Wójcik 68, 89
Narew Ostrołęka 3-0 Pogoń Siedlce 29 kwietnia, 16:00 (700)
Dmochowski 35, 76, Pyskło 45
Okęcie Warszawa 0-1 KS Piaseczno 29 kwietnia, 13:30 (150)
R.Kołakowski 39
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Polonia II Warszawa 29 kwietnia, 16:00 (300)
Kmiecik 15
Powiślanka Lipsko 1-1 Legionovia Legionowo 30 kwietnia, 16:00 (250)
Golisz 80 (k) - Chinedu 67
Żbik Nasielsk 4-0 Delta Warszawa 29 kwietnia, 16:30 (130)
Kucharski 8, Eresaba 45, Wojtczak 55, 68
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Gwardia Warszawa 29 kwietnia, 14:00 (250)
P.Jakóbiak 68 - Nwoji 16, Mariusz Milewski 42
KS Warka 2-2 Korona Ostrołęka 29 kwietnia, 16:00 (50)
Gajowniczek 49, Klimkowski 53 - Niedźwiecki 62, Robaszkiewicz 84
Podlasie Sokołów Podlaski 1-5 GLKS Nadarzyn 30 kwietnia, 17:00 (200)
Firus 16 - Maciej Witkowski 28, Staniszewski 29, Tataj 55, 57, Koczur 90

Kolejka 26 - 3 maja

Szydłowianka Szydłowiec 5-1 Podlasie Sokołów Podlaski 3 maja, 16:00
A.Koniarczyk 46, 50, 80, Ciupiński 75, Janik 89 - Firus 18
GLKS Nadarzyn 0-0 KS Warka 3 maja, 17:00 (150)
Korona Ostrołęka 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 maja, 16:00 (350)
Robaszkiewicz 12
Gwardia Warszawa 1-0 Żbik Nasielsk 3 maja, 11:00 (50)
Bystros 63
Delta Warszawa 1-3 Powiślanka Lipsko 3 maja, 18:00 (150)
Milczarek 68 (k) - Serwatko 15 (s), Sejdziński 65, Golisz 72 (k)
Legionovia Legionowo 1-2 Nadnarwianka Pułtusk 3 maja, 17:00
Barchwic 68 - Miąszkiewicz 33, Soska 90
Polonia II Warszawa 3-1 Okęcie Warszawa 3 maja, 16:00
Markowski 5 (k), Kmiecik 60, Lewandowski 75 - Grochowski 80
KS Piaseczno 0-0 Narew Ostrołęka 3 maja, 17:00 (450)
Pogoń Siedlce 0-0 Mazur Karczew 3 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 maja

Pogoń Siedlce 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 7 maja, 16:00 (150)
Cabaj 54 (k) - Ciupiński 45
Mazur Karczew 3-0 KS Piaseczno 6 maja, 17:00 (400)
Świętochowski 63, A.Milewski 70, Baca 90 (k)
Narew Ostrołęka 2-1 Polonia II Warszawa 6 maja, 16:00 (800)
Pyskło 4, Sudy 13 - Mąka 12
Okęcie Warszawa 1-0 Legionovia Legionowo 6 maja, 11:00 (100)
Jankowski 14
Nadnarwianka Pułtusk 6-0 Delta Warszawa 6 maja, 16:00 (650)
Salamon 25 (k), Potera 48, 54, Rembowski 55, 63, Ausfeld 86
Powiślanka Lipsko 1-0 Gwardia Warszawa 7 maja, 16:30 (400)
Turczyk 90
Żbik Nasielsk 0-1 Korona Ostrołęka 6 maja, 17:00 (250)
Różański 51
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 GLKS Nadarzyn 6 maja, 14:00 (400)
KS Warka 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski 6 maja, 16:00
Gajowniczek 60 - Siedlecki 23, Krysiński 44, M.Anusiewicz 80 (k)

Kolejka 28 - 13-14 maja

Szydłowianka Szydłowiec 3-1 KS Warka 14 maja, 16:00 (400)
G.Kowalski 22, Czarnecki 60, Gołębiowski 89 - Papierz 49
Podlasie Sokołów Podlaski 3-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 maja, 17:00 (100)
Siedlecki 26, Krzyżanowski 51, Firus 89
GLKS Nadarzyn 3-1 Żbik Nasielsk 13 maja, 17:00 (200)
Cytloch 50, Korkuć 64, Tataj 90 - Kucharski 8
Korona Ostrołęka 2-0 Powiślanka Lipsko 13 maja, 12:00 (200)
Różański 18, Kamionowski 20
Gwardia Warszawa 0-1 Nadnarwianka Pułtusk 13 maja, 11:00 (50)
Potera 28
Delta Warszawa 1-3 Okęcie Warszawa 14 maja, 11:00 (220)
Mateusz Pyrka 3 - Grochowski 10, 85, Jankowski 90
wg niektórych źródeł trzecią bramkę dla Okęcia zdobył Bobrowski
Legionovia Legionowo 0-1 Narew Ostrołęka 13 maja, 17:00 (350)
Babatunde 89
Polonia II Warszawa 1-3 Mazur Karczew 14 maja, 16:00 (300)
Kmiecik 12 - Zegarek 17, Nwolisa 84, 90
w Karczewie - Polonia II gospodarzem
KS Piaseczno 3-0 Pogoń Siedlce 13 maja, 11:00 (200)
R.Kołakowski 45, Kościanek 66, Kłosiewicz 79

Kolejka 29 - 17 maja

KS Piaseczno 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 17 maja, 17:30 (100)
G.Kowalski 65
Pogoń Siedlce 1-1 Polonia II Warszawa 17 maja, 17:00
Cabaj 70 - Terlecki 85
Mazur Karczew 2-1 Legionovia Legionowo 17 maja, 17:00 (300)
Nwolisa 16, Głąbicki 58 - Chinedu 90
Narew Ostrołęka 6-0 Delta Warszawa 17 maja, 17:00 (500)
T.Sadłowski 12, 77, Ciesielski 40 (s), Babatunde 56, Pyskło 67, Sudy 79
Okęcie Warszawa 2-0 Gwardia Warszawa 17 maja, 17:00 (150)
Jeliński 26, Eibl 90
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Korona Ostrołęka 17 maja, 17:00
Różański 84
Powiślanka Lipsko 1-5 GLKS Nadarzyn 17 maja, 17:00 (150)
Klepacz 25 - Cytloch 31, Starczewski 65, R.Michalski 75, Korkuć 78, 88
Żbik Nasielsk 3-0 Podlasie Sokołów Podlaski 17 maja, 17:30
Wojtczak 43, Krzyczkowski 68, Załoga 82
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 KS Warka 17 maja, 17:00 (300)
Demich 70 (k), M.Jakóbiak 75 - Gajowniczek 60

Kolejka 30 - 20-21 maja

Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 maja, 17:00 (500)
G.Kowalski 63 - Mikulski 55
KS Warka 0-1 Żbik Nasielsk 20 maja, 17:00 (300)
Eresaba 83
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Powiślanka Lipsko 21 maja, 17:00 (200)
Firus 35, M.Anusiewicz 53 (k) - Turczyk 69, Cieciura 76
GLKS Nadarzyn 0-0 Nadnarwianka Pułtusk 20 maja, 17:00 (250)
Korona Ostrołęka 5-1 Okęcie Warszawa 20 maja, 13:00 (250)
Niedźwiecki 32, 63, Napiórkowski 35, Różański 53, A.Roman 82 - Eibl 70
Gwardia Warszawa 1-1 Narew Ostrołęka 20 maja, 11:00 (150)
Faberski 45 - Babatunde 34
Delta Warszawa 1-2 Mazur Karczew 21 maja, 14:00 (180)
Łoszakiewicz 54 (k) - Laskowiecki 74, Baca 76 (k)
Legionovia Legionowo 2-0 Pogoń Siedlce 20 maja, 17:00 (300)
Starnacki 23, Górski 43
Polonia II Warszawa 4-0 KS Piaseczno 20 maja, 17:30 (400)
Kosmalski 13, 67, Terlecki 65, Kmiecik 66
w Piasecznie - Polonia II gospodarzem

Kolejka 31 - 27-28 maja

Polonia II Warszawa 2-2 Szydłowianka Szydłowiec 27 maja, 14:00
Markowski 75 (k), Kmiecik 86 - Stokowiec 38 (s), Wiśnios 88
na stadionie Drukarza
KS Piaseczno 2-1 Legionovia Legionowo 27 maja, 17:00 (150)
Słomski 32, Kłosiewicz 90 - Kaca 4
Pogoń Siedlce 0-1 Delta Warszawa 27 maja, 17:00 (200)
Milczarek 72
Mazur Karczew 2-3 Gwardia Warszawa 27 maja, 17:00 (400)
Baca 74 (k), Głąbicki 87 - Grudziński 45, Rymbiewski 63, Król 85
Narew Ostrołęka 0-0 Korona Ostrołęka 27 maja, 15:00 (2300)
Okęcie Warszawa 3-0 GLKS Nadarzyn 27 maja, 11:00 (120)
(wo)
Jankowski 34, Eibl 57, 88 - Zbrzeźniak 47, Tataj 66 (k), Koczur 89
na boisku 3-3
Nadnarwianka Pułtusk 3-0 Podlasie Sokołów Podlaski 27 maja, 16:00
Miąszkiewicz 45 (k), Soska 80, De-Flery 90
Powiślanka Lipsko 6-0 KS Warka 30 maja, 17:30 (400)
Donoch 9, 50, 60, Golisz 29, Turczyk 60, Gołda 74
Żbik Nasielsk 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 maja, 17:30
T.Gumowski 66 - Maciej Milewski 14, Demich 75 (k)

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Okęcie Warszawa 6-0 Podlasie Sokołów Podlaski 3 czerwca, 11:00 (50)
Jeliński 20, Eibl 22, Bartkiewicz 37, Jankowski 43, Jaworski 82, Grochowski 90
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Żbik Nasielsk 4 czerwca, 17:00
Janik 70
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Powiślanka Lipsko 3 czerwca, 17:00 (200)
Mikulski 2, 45, Milankiewicz 59
KS Warka 1-2 Nadnarwianka Pułtusk 3 czerwca, 17:00 (200)
Klimowski 54 (k) - Miąszkiewicz 8, Parszewski 62
GLKS Nadarzyn 3-0 Narew Ostrołęka 3 czerwca, 11:00 (250)
Tataj 13, 90, Korkuć 56
Korona Ostrołęka 0-1 Mazur Karczew 3 czerwca, 13:15 (250)
K.Kowalczyk 28
mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem (planowo o 13:00)
Gwardia Warszawa 0-1 Pogoń Siedlce 3 czerwca, 11:00 (75)
Buga 90
Delta Warszawa 1-4 KS Piaseczno 4 czerwca, 18:00 (150)
Łoszakiewicz 32 - R.Kołakowski 14, Kościanek 16, Podoliński 41, 86
Legionovia Legionowo 3-0 Polonia II Warszawa 31 maja, 17:30 (100)
Starnacki 14, 59, Karaszewski 89

Kolejka 33 - 10-11 czerwca

Legionovia Legionowo 2-2 Szydłowianka Szydłowiec 10 czerwca, 11:00 (50)
Barchwic 24, Kaca 41 - Ciupiński 43, Szcześniak 53
Polonia II Warszawa 4-0 Delta Warszawa 10 czerwca, 17:00 (35)
(wo)
Stokowiec 45, 66, Mąka 49, Mioduszewski 63 - Milczarek 43, 54
w Pruszkowie; na boisku 4-2
KS Piaseczno 3-4 Gwardia Warszawa 10 czerwca, 11:00 (200)
Kłosiewicz 49, R.Kołakowski 55, Podoliński 57 - M.Witkowski 47, Pytlewicz 60, Przewdziecki 65, Mariusz Milewski 90
Pogoń Siedlce 3-1 Korona Ostrołęka 10 czerwca, 11:00 (150)
Kępa 58, Osiej 67, D.Kozłowski 90 - Stachowicz 25
Mazur Karczew 1-0 GLKS Nadarzyn 10 czerwca, 11:00 (350)
Zegarek 19 (k)
Narew Ostrołęka 1-2 Podlasie Sokołów Podlaski 10 czerwca, 11:15 (250)
Sudy 90 - M.Anusiewicz 30, 70 (k)
mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Okęcie Warszawa 0-1 KS Warka 10 czerwca, 11:00 (100)
Gajowniczek 27
Nadnarwianka Pułtusk 4-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 czerwca, 11:00 (1000)
Miąszkiewicz 15, 34, Rembowski 28, G.Chmielewski 74 - Wolski 47, Maciej Milewski 78
Powiślanka Lipsko 1-1 Żbik Nasielsk 10 czerwca, 11:00 (200)
Klepacz 22 - Zubel 90

Kolejka 34 - 17-18 czerwca

Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Powiślanka Lipsko 16 czerwca, 17:00 (300)
G.Kowalski 28, Ciupiński 75
Żbik Nasielsk 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 17 czerwca, 11:00 (200)
M.Gumowski 70
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Okęcie Warszawa 17 czerwca, 11:00 (300)
Maciej Milewski 15, 31 - K.Kowalski 41
KS Warka 1-4 Narew Ostrołęka 17 czerwca, 11:00 (100)
Gajowniczek 68 - Grzeszczyk 8, 30, Jaskot 74, Pyskło 87
Podlasie Sokołów Podlaski 0-1 Mazur Karczew 17 czerwca, 11:00 (200)
Bondara 65
GLKS Nadarzyn 1-1 Pogoń Siedlce 17 czerwca, 11:00 (100)
Tataj 90 - Demczenko 29
Korona Ostrołęka 0-2 KS Piaseczno 17 czerwca, 11:00 (50)
R.Kołakowski 22, 70
Gwardia Warszawa 2-1 Polonia II Warszawa 17 czerwca, 11:00 (100)
Rymbiewski 35 (k), A.Kołakowski 37 - Worsztynowicz 45
Delta Warszawa 0-1 Legionovia Legionowo 17 czerwca, 11:00 (70)
Starnacki 88

III liga 2005/2006 (1 (Warmia i Mazury, Podlasie, Łódzkie, Mazowsze))

IV liga 2005/2006 (łódzka)
IV liga 2005/2006 (podlaska)
IV liga 2005/2006 (warmińsko-mazurska)

V liga 2005/2006 (mazowiecka (południe))
V liga 2005/2006 (mazowiecka (północ))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas