[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
37 goli - Tataj (GLKS Nadarzyn),
17 goli - Eresaba (Żbik Nasielsk),
14 goli - Rembowski (Nadnarwianka Pułtusk),
13 goli - R.Kołakowski (KS Piaseczno), Paluchowski (Delta Warszawa),
12 goli - Barchwic (Legionovia Legionowo), Zbrzeźniak (GLKS Nadarzyn),
11 goli - Milczarek (Delta Warszawa), Maciej Milewski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
10 goli - Miąszkiewicz (Nadnarwianka Pułtusk),
9 goli - Ciupiński (Powiślanka Lipsko 5, Szydłowianka Szydłowiec 4), Eibl (Okęcie Warszawa), Pyskło (Narew Ostrołęka), Sazonowicz (Żbik Nasielsk), Zegarek (Mazur Karczew),
8 goli - Firus (Pogoń Siedlce 3, Podlasie Sokołów Podlaski 5), Gajowniczek (KS Warka), Panek (Powiślanka Lipsko), Papierz (KS Warka), T.Sadłowski (Narew Ostrołęka), Sudy (Narew Ostrołęka),
7 goli - M.Anusiewicz (Podlasie Sokołów Podlaski), Baca (Mazur Karczew), Grochowski (Okęcie Warszawa), Grzeszczyk (Narew Ostrołęka), Janik (Szydłowianka Szydłowiec), Jaskot (Narew Ostrołęka), Kakietek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Karaszewski (Legionovia Legionowo), Korkuć (GLKS Nadarzyn), Koźbiał (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Król (Polonia II Warszawa 6, Gwardia Warszawa 1), Polniak (Delta Warszawa), Staniszewski (GLKS Nadarzyn),
6 goli - Dohojda (Szydłowianka Szydłowiec), P.Jakóbiak (Okęcie Warszawa 4, Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2), Jankowski (Okęcie Warszawa), A.Koniarczyk (Szydłowianka Szydłowiec), Kościanek (KS Piaseczno), G.Kowalski (Szydłowianka Szydłowiec), Niedźwiecki (Korona Ostrołęka), Podoliński (KS Piaseczno), A.Roman (Korona Ostrołęka), Różański (Korona Ostrołęka), Salamon (Nadnarwianka Pułtusk), Samsel (Korona Ostrołęka 5, Narew Ostrołęka 1),
5 goli - Głąbicki (Mazur Karczew), M.Gumowski (Żbik Nasielsk), Jarosiewicz (Polonia II Warszawa), Jaworski (Okęcie Warszawa), Kmiecik (Polonia II Warszawa), Kruk (Pogoń Siedlce), Łoszakiewicz (Delta Warszawa), Pytlewicz (Gwardia Warszawa), Reks (Legionovia Legionowo), Robaszkiewicz (Korona Ostrołęka), Starnacki (Legionovia Legionowo), Tankiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4, KS Piaseczno 1),
4 gole - Babatunde (Narew Ostrołęka), G.Chmielewski (Nadnarwianka Pułtusk), Czarnecki (Szydłowianka Szydłowiec), Dmochowski (Korona Ostrołęka 1, Narew Ostrołęka 3), Donoch (Powiślanka Lipsko), Florczuk (Podlasie Sokołów Podlaski), Golisz (Powiślanka Lipsko), Kiełb (Pogoń Siedlce), Klepacz (Powiślanka Lipsko), Kłosiewicz (KS Piaseczno), Kobza (KS Piaseczno), Koczur (Gwardia Warszawa 2, GLKS Nadarzyn 2), A.Kołakowski (Gwardia Warszawa), Mariusz Milewski (Gwardia Warszawa), Napiórkowski (Korona Ostrołęka), Parszewski (Nadnarwianka Pułtusk), Parzonka (Podlasie Sokołów Podlaski), Potera (Nadnarwianka Pułtusk), Przewdziecki (Gwardia Warszawa), Różycki (Polonia II Warszawa), Rychlik (Korona Ostrołęka), Stokowiec (Polonia II Warszawa),
3 gole - Bystros (Gwardia Warszawa), Cabaj (Pogoń Siedlce), Granosik (Nadnarwianka Pułtusk), Jeliński (Okęcie Warszawa), Jończyk (KS Warka), Kaca (Legionovia Legionowo), Kochańczyk (Powiślanka Lipsko), Kopciński (Okęcie Warszawa), Kosmalski (Polonia II Warszawa), Krzyczkowski (Żbik Nasielsk), Krzywicki (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mikulski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), A.Milewski (Mazur Karczew), Nwolisa (Mazur Karczew), Osiński (KS Warka), Pijewski (Okęcie Warszawa), Soska (Nadnarwianka Pułtusk), Strzeżysz (Narew Ostrołęka), Terlecki (Polonia II Warszawa), Turczyk (Powiślanka Lipsko), Wojtczak (Żbik Nasielsk), Wolski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Wróbel (Podlasie Sokołów Podlaski 2, Żbik Nasielsk 1), Załoga (Żbik Nasielsk),
2 gole - Baliński (Mazur Karczew), Bawor (KS Warka), Białowicz (Nadnarwianka Pułtusk), Biechoński (Narew Ostrołęka 1, Okęcie Warszawa 1), Bilke (Powiślanka Lipsko), Chinedu (Legionovia Legionowo), Cytloch (GLKS Nadarzyn), Demczenko (Pogoń Siedlce), Demich (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Dobrowolski (Nadnarwianka Pułtusk), Dziuba (Pogoń Siedlce), Faberski (Gwardia Warszawa), Figaszewski (Okęcie Warszawa), Figiel (GLKS Nadarzyn), Gołębiowski (Szydłowianka Szydłowiec), Grudziński (Gwardia Warszawa), Grzywiński (Podlasie Sokołów Podlaski), Janusiński (Polonia II Warszawa), Jasieniecki (KS Piaseczno), Kaliszewski (Korona Ostrołęka), A.Kamiński (Narew Ostrołęka), Kamionowski (Korona Ostrołęka), Kenneth (KS Piaseczno), K.Kowalczyk (Mazur Karczew), Koza (Żbik Nasielsk), Krupieńczyk (Podlasie Sokołów Podlaski), Krysiński (Podlasie Sokołów Podlaski), Krzyżanowski (Podlasie Sokołów Podlaski), Kucharski (Żbik Nasielsk), Laskowiecki (Mazur Karczew), Lewandowski (Mazur Karczew 1, Polonia II Warszawa 1), Markiewicz (Żbik Nasielsk), Markowski (Polonia II Warszawa), Mąka (Polonia II Warszawa), Mikłowski (Polonia II Warszawa), Milankiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Nwoji (Gwardia Warszawa), Obi (Żbik Nasielsk 1, Mazur Karczew 1), Ogórek (Pogoń Siedlce), Pokropek (Delta Warszawa), Rymbiewski (Gwardia Warszawa), Seweryn (Polonia II Warszawa), Siedlecki (Podlasie Sokołów Podlaski), Siudek (Szydłowianka Szydłowiec), Stachowicz (Korona Ostrołęka), Starczewski (GLKS Nadarzyn), D.Trzaskowski (Mazur Karczew), Wieczorek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), M.Witkowski (Gwardia Warszawa), Artur Witkowski (Podlasie Sokołów Podlaski), Włódarczyk (GLKS Nadarzyn), Wójcik (Mazur Karczew), Wyrębek (Narew Ostrołęka), Zubel (Żbik Nasielsk),
1 gol - Ausfeld (Nadnarwianka Pułtusk), Banasiak (Legionovia Legionowo), Bartkiewicz (Okęcie Warszawa), Bąk (Polonia II Warszawa), Bondara (Mazur Karczew), Borkowski (Legionovia Legionowo), Buczek (KS Warka), Buga (Pogoń Siedlce), R.Chmielewski (Narew Ostrołęka), Cieciura (Powiślanka Lipsko), Damętko (Podlasie Sokołów Podlaski), Dąbrowski (KS Piaseczno), De-Flery (Nadnarwianka Pułtusk), Dudek (KS Piaseczno), Elak (Nadnarwianka Pułtusk), Fijołek (Legionovia Legionowo), Gawrych (Korona Ostrołęka), Gołda (Powiślanka Lipsko), Górski (Legionovia Legionowo), Grzelak (Okęcie Warszawa), T.Gumowski (Żbik Nasielsk), Iezzi (Polonia II Warszawa), Ignatowicz (Polonia II Warszawa), Iliński (Pogoń Siedlce), Iwanicki (GLKS Nadarzyn), M.Jakóbiak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Jeszmuchanbetow (KS Warka), Kępa (Pogoń Siedlce), Kiepuszewski (Gwardia Warszawa), Klimkowski (KS Warka), Klimowski (KS Warka), K.Koniarczyk (Szydłowianka Szydłowiec), Kos (Legionovia Legionowo), K.Kowalski (Okęcie Warszawa), D.Kozłowski (Pogoń Siedlce), M.Kozłowski (Pogoń Siedlce), Krupa (Powiślanka Lipsko), Lis (Korona Ostrołęka), Ludew (Szydłowianka Szydłowiec), Łukasiewicz (Polonia II Warszawa), Madej (KS Warka), Manowski (Korona Ostrołęka), K.Michalski (Delta Warszawa), R.Michalski (GLKS Nadarzyn), Mioduszewski (Polonia II Warszawa), Nadrowski (Korona Ostrołęka), Olszar (Polonia II Warszawa), Osiej (Pogoń Siedlce), A.Pawlusiewicz (Pogoń Siedlce), Pawłowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Piątek (Polonia II Warszawa), Popiński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Prokopczyk (KS Warka), Protazy (Podlasie Sokołów Podlaski), Prusaczyk (Korona Ostrołęka), Prusik (Gwardia Warszawa), Mateusz Pyrka (Delta Warszawa), Radecki (KS Warka), Romaniuk (Podlasie Sokołów Podlaski), Romanowski (GLKS Nadarzyn), Rostkowski (Legionovia Legionowo), Sasal (Szydłowianka Szydłowiec), Sejdziński (Powiślanka Lipsko), P.Senator (KS Piaseczno), Serafin (Polonia II Warszawa), Siwak (Mazur Karczew), Skorupa (KS Warka), Słomski (KS Piaseczno), Sobczyk (Żbik Nasielsk), Sobieraj (Nadnarwianka Pułtusk), Swisher (Polonia II Warszawa), Szary (Powiślanka Lipsko), Szcześniak (Szydłowianka Szydłowiec), J.Świętochowski (Mazur Karczew), Świętochowski (Mazur Karczew), Unierzyski (Żbik Nasielsk), Wiśnios (Szydłowianka Szydłowiec), Maciej Witkowski (GLKS Nadarzyn), Worsztynowicz (Polonia II Warszawa), Woźniak (Gwardia Warszawa), Zalewski (Nadnarwianka Pułtusk), Zawadka (Pogoń Siedlce).

Strzelcy według drużyn:
 
Delta Warszawa: 13 - Paluchowski, 11 - Milczarek, 7 - Polniak, 5 - Łoszakiewicz, 2 - Pokropek, 1 - K.Michalski, Mateusz Pyrka
GLKS Nadarzyn: 37 - Tataj, 12 - Zbrzeźniak, 7 - Korkuć, Staniszewski, 2 - Cytloch, Figiel, Koczur, Starczewski, Włódarczyk, 1 - Iwanicki, R.Michalski, Romanowski, Maciej Witkowski
Gwardia Warszawa: 5 - Pytlewicz, 4 - A.Kołakowski, Mariusz Milewski, Przewdziecki, 3 - Bystros, 2 - Faberski, Grudziński, Koczur, Nwoji, Rymbiewski, M.Witkowski, 1 - Kiepuszewski, Król, Prusik, Woźniak
Korona Ostrołęka: 6 - Niedźwiecki, A.Roman, Różański, 5 - Robaszkiewicz, Samsel, 4 - Napiórkowski, Rychlik, 2 - Kaliszewski, Kamionowski, Stachowicz, 1 - Dmochowski, Gawrych, Lis, Manowski, Nadrowski, Prusaczyk
KS Piaseczno: 13 - R.Kołakowski, 6 - Kościanek, Podoliński, 4 - Kłosiewicz, Kobza, 2 - Jasieniecki, Kenneth, 1 - Dąbrowski, Dudek, P.Senator, Słomski, Tankiewicz
KS Warka: 8 - Gajowniczek, Papierz, 3 - Jończyk, Osiński, 2 - Bawor, 1 - Buczek, Jeszmuchanbetow, Klimkowski, Klimowski, Madej, Prokopczyk, Radecki, Skorupa
Legionovia Legionowo: 12 - Barchwic, 7 - Karaszewski, 5 - Reks, Starnacki, 3 - Kaca, 2 - Chinedu, 1 - Banasiak, Borkowski, Fijołek, Górski, Kos, Rostkowski
Mazur Karczew: 9 - Zegarek, 7 - Baca, 5 - Głąbicki, 3 - A.Milewski, Nwolisa, 2 - Baliński, K.Kowalczyk, Laskowiecki, D.Trzaskowski, Wójcik, 1 - Bondara, Lewandowski, Obi, Siwak, J.Świętochowski, Świętochowski
Nadnarwianka Pułtusk: 14 - Rembowski, 10 - Miąszkiewicz, 6 - Salamon, 4 - G.Chmielewski, Parszewski, Potera, 3 - Granosik, Soska, 2 - Białowicz, Dobrowolski, 1 - Ausfeld, De-Flery, Elak, Sobieraj, Zalewski
Narew Ostrołęka: 9 - Pyskło, 8 - T.Sadłowski, Sudy, 7 - Grzeszczyk, Jaskot, 4 - Babatunde, 3 - Dmochowski, Strzeżysz, 2 - A.Kamiński, Wyrębek, 1 - Biechoński, R.Chmielewski, Samsel
Okęcie Warszawa: 9 - Eibl, 7 - Grochowski, 6 - Jankowski, 5 - Jaworski, 4 - P.Jakóbiak, 3 - Jeliński, Kopciński, Pijewski, 2 - Figaszewski, 1 - Bartkiewicz, Biechoński, Grzelak, K.Kowalski
Podlasie Sokołów Podlaski: 7 - M.Anusiewicz, 5 - Firus, 4 - Florczuk, Parzonka, 2 - Grzywiński, Krupieńczyk, Krysiński, Krzyżanowski, Siedlecki, Artur Witkowski, Wróbel, 1 - Damętko, Protazy, Romaniuk
Pogoń Grodzisk Mazowiecki: 11 - Maciej Milewski, 7 - Kakietek, Koźbiał, 4 - Tankiewicz, 3 - Krzywicki, Mikulski, Wolski, 2 - Demich, P.Jakóbiak, Milankiewicz, Wieczorek, 1 - M.Jakóbiak, Pawłowski, Popiński
Pogoń Siedlce: 5 - Kruk, 4 - Kiełb, 3 - Cabaj, Firus, 2 - Demczenko, Dziuba, Ogórek, 1 - Buga, Iliński, Kępa, D.Kozłowski, M.Kozłowski, Osiej, A.Pawlusiewicz, Zawadka
Polonia II Warszawa: 6 - Król, 5 - Jarosiewicz, Kmiecik, 4 - Różycki, Stokowiec, 3 - Kosmalski, Terlecki, 2 - Janusiński, Markowski, Mąka, Mikłowski, Seweryn, 1 - Bąk, Iezzi, Ignatowicz, Lewandowski, Łukasiewicz, Mioduszewski, Olszar, Piątek, Serafin, Swisher, Worsztynowicz
Powiślanka Lipsko: 8 - Panek, 5 - Ciupiński, 4 - Donoch, Golisz, Klepacz, 3 - Kochańczyk, Turczyk, 2 - Bilke, 1 - Cieciura, Gołda, Krupa, Sejdziński, Szary
Szydłowianka Szydłowiec: 7 - Janik, 6 - Dohojda, A.Koniarczyk, G.Kowalski, 4 - Ciupiński, Czarnecki, 2 - Gołębiowski, Siudek, 1 - K.Koniarczyk, Ludew, Sasal, Szcześniak, Wiśnios
Żbik Nasielsk: 17 - Eresaba, 9 - Sazonowicz, 5 - M.Gumowski, 3 - Krzyczkowski, Wojtczak, Załoga, 2 - Koza, Kucharski, Markiewicz, Zubel, 1 - T.Gumowski, Obi, Sobczyk, Unierzyski, Wróbel

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas