[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2005/2006, grupa: mazowiecka (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Piastów 30 72 23 3 4 59-26 14 1 0 32-9 9 2 4 27-17
2.  Ursus Warszawa 30 62 19 5 6 75-33 11 1 3 35-15 8 4 3 40-18
3.  Naprzód Zielonki 30 60 18 6 6 76-39 12 2 1 45-15 6 4 5 31-24
4.  Mazowsze Płock 30 55 17 4 9 69-33 7 1 7 34-17 10 3 2 35-16
5.  MKS Ciechanów 30 54 16 6 8 75-44 9 3 3 41-19 7 3 5 34-25
6.  Huragan Wołomin 30 53 15 8 7 64-49 9 4 2 35-21 6 4 5 29-28
7.  Orkan Sochaczew 30 50 15 5 10 52-41 8 3 4 35-20 7 2 6 17-21
8.  Wkra Żuromin 30 42 11 9 10 35-31 9 5 1 22-7 2 4 9 13-24 2 4 1 1 0 3-1
9.  Błękitni Gąbin 30 42 12 6 12 45-52 8 4 3 27-19 4 2 9 18-33 2 1 0 1 1 1-3
10.  Kasztelan Sierpc 30 41 12 5 13 49-45 9 3 3 33-17 3 2 10 16-28
11.  Tęcza 34 Płońsk 30 38 11 5 14 51-61 6 3 6 30-32 5 2 8 21-29
12.  Błękitni Raciąż 30 34 9 7 14 36-51 6 4 5 23-19 3 3 9 13-32
13.  NTP Wyszków 30 30 8 6 16 43-58 5 3 7 23-24 3 3 9 20-34
14.  Makowianka Maków Mazowiecki 30 20 6 2 22 32-74 4 1 10 20-35 2 1 12 12-39
15.  KS Łomianki 30 13 2 7 21 29-80 1 4 10 13-37 1 3 11 16-43
16.  Legionovia II Legionowo 30 10 2 4 24 22-95 2 2 11 16-42 0 2 13 6-53
Wskutek wycofania z rozgrywek Wisły II Płock przesunięto na jej miejsce z grupy II Legionovię II Legionowo. Miejsce Legionovii II w grupie II zajął natomiast spadkowicz - Mazovia Mińsk Mazowiecki.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Piastów    1-0 1-0 1-1 1-0 2-0 2-1 1-0 3-1 2-1 2-0 2-1 3-0 6-2 2-1 3-1 
 2 Ursus Warszawa0-1     0-3 2-3 3-3 3-0 4-1 3-1 3-0 2-0 1-0 3-1 3-0 2-1 2-1 4-0 
 3 Naprzód Zielonki2-1 1-5     2-1 3-2 2-0 1-1 1-1 5-1 5-1 1-0 4-0 2-1 6-1 2-0 8-0 
 4 Mazowsze Płock2-0 0-0 2-4     0-1 0-1 0-1 2-1 7-1 0-1 6-0 0-3* 4-1 2-3 4-0 5-0 
 5 MKS Ciechanów3-0 2-4 3-4 0-0     2-2 3-0 2-1 0-1 2-1 3-0 6-1 0-0 3-2 4-2 8-1 
 6 Huragan Wołomin0-0 1-4 1-1 2-2 4-2     1-2 0-0 3-1 3-0 4-3 5-2 3-2 1-0 5-2 2-0 
 7 Orkan Sochaczew1-3 1-3 4-2 0-2 2-1 3-3     4-0 0-1 2-1 3-2 0-0 2-2 4-0 3-0 6-0 
 8 Wkra Żuromin2-0 3-0* 1-1 0-2 1-1 1-1 1-0     2-0 3-1 2-1 0-0 0-0 3-0 2-0 1-0 
 9 Błękitni Gąbin1-4 2-1 3-1 1-4 4-1 2-1 2-2 1-1     0-3 0-0 2-1 4-0 2-0 0-0 3-0 
 10 Kasztelan Sierpc0-0 1-3 2-2 1-0 0-2 4-0 0-1 3-1 2-1     1-1 3-1 4-3 4-0 6-1 2-1 
 11 Tęcza 34 Płońsk1-4 0-5 1-2 1-4 2-2 1-5 3-0 3-2 4-2 1-1     0-1 5-1 3-1 4-1 1-1 
 12 Błękitni Raciąż1-2 2-2 1-0 1-3 0-1 1-1 2-1 1-1 1-0 2-0 0-1     1-2 1-0 4-4 5-1 
 13 NTP Wyszków2-3 1-1 2-1 2-3 3-5 0-1 1-2 1-0 1-1 1-0 2-4 3-0*     1-2 1-1 2-0 
 14 Makowianka Maków Mazowiecki1-2 0-5 1-5 0-3 1-2 2-4 0-1 2-0 1-1 2-5 1-3 0-1 3-1     4-2 2-0 
 15 KS Łomianki1-2 1-1 1-4 2-3 0-1 3-6 0-2 0-3 0-5 2-0 2-4 0-0 0-5 0-0     1-1 
 16 Legionovia II Legionowo0-5 2-6 1-1 1-4 1-10 2-4 1-2 0-1 1-2 1-1 1-2 4-1 0-2 1-0 0-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

MKS Ciechanów 3-0 Tęcza 34 Płońsk
Kasztelan Sierpc 2-1 Legionovia II Legionowo
Mazowsze Płock 4-0 KS Łomianki
Wkra Żuromin 3-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Ursus Warszawa 0-1 Piast Piastów
Orkan Sochaczew 4-2 Naprzód Zielonki
Błękitni Gąbin 2-1 Błękitni Raciąż
NTP Wyszków 0-1 Huragan Wołomin

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Tęcza 34 Płońsk 1-5 Huragan Wołomin
Błękitni Raciąż 1-2 NTP Wyszków 31 sierpnia
Naprzód Zielonki 5-1 Błękitni Gąbin
Piast Piastów 2-1 Orkan Sochaczew
Makowianka Maków Mazowiecki 0-5 Ursus Warszawa
KS Łomianki 0-3 Wkra Żuromin
Legionovia II Legionowo 1-4 Mazowsze Płock
MKS Ciechanów 2-1 Kasztelan Sierpc

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Kasztelan Sierpc 1-1 Tęcza 34 Płońsk
Mazowsze Płock 0-1 MKS Ciechanów
Wkra Żuromin 1-0 Legionovia II Legionowo
Ursus Warszawa 2-1 KS Łomianki
Orkan Sochaczew 4-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Błękitni Gąbin 1-4 Piast Piastów
NTP Wyszków 2-1 Naprzód Zielonki
Huragan Wołomin 5-2 Błękitni Raciąż

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Tęcza 34 Płońsk 0-1 Błękitni Raciąż
Naprzód Zielonki 2-0 Huragan Wołomin
Piast Piastów 3-0 NTP Wyszków
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Błękitni Gąbin
KS Łomianki 0-2 Orkan Sochaczew
Legionovia II Legionowo 2-6 Ursus Warszawa
Kasztelan Sierpc 1-0 Mazowsze Płock
Wkra Żuromin 1-1 MKS Ciechanów

Kolejka 5 - 3-4 września

Mazowsze Płock 6-0 Tęcza 34 Płońsk
Wkra Żuromin 3-1 Kasztelan Sierpc
Ursus Warszawa 3-3 MKS Ciechanów
Orkan Sochaczew 6-0 Legionovia II Legionowo
Błękitni Gąbin 0-0 KS Łomianki
NTP Wyszków 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki
Huragan Wołomin 0-0 Piast Piastów
Błękitni Raciąż 1-0 Naprzód Zielonki

Kolejka 6 - 10-11 września

Tęcza 34 Płońsk 1-2 Naprzód Zielonki
Piast Piastów 2-1 Błękitni Raciąż
Makowianka Maków Mazowiecki 2-4 Huragan Wołomin
KS Łomianki 0-5 NTP Wyszków
Legionovia II Legionowo 1-2 Błękitni Gąbin
MKS Ciechanów 3-0 Orkan Sochaczew 12 września
w Makowie Mazowieckim
Kasztelan Sierpc 1-3 Ursus Warszawa
Mazowsze Płock 2-1 Wkra Żuromin

Kolejka 7 - 17-18 września

Wkra Żuromin 2-1 Tęcza 34 Płońsk
Ursus Warszawa 2-3 Mazowsze Płock
Orkan Sochaczew 2-1 Kasztelan Sierpc
Błękitni Gąbin 4-1 MKS Ciechanów
NTP Wyszków 2-0 Legionovia II Legionowo
Huragan Wołomin 5-2 KS Łomianki
Błękitni Raciąż 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Naprzód Zielonki 2-1 Piast Piastów 16 września

Kolejka 8 - 24-25 września

Tęcza 34 Płońsk 1-4 Piast Piastów
Makowianka Maków Mazowiecki 1-5 Naprzód Zielonki
KS Łomianki 0-0 Błękitni Raciąż
Legionovia II Legionowo 2-4 Huragan Wołomin
Kasztelan Sierpc 2-1 Błękitni Gąbin
Mazowsze Płock 0-1 Orkan Sochaczew
Wkra Żuromin 3-0 Ursus Warszawa
(wo)
goście nie dysponowali kartami zdrowia
NTP Wyszków 3-5 MKS Ciechanów

Kolejka 9 - 1-2 października

Ursus Warszawa 1-0 Tęcza 34 Płońsk
Orkan Sochaczew 4-0 Wkra Żuromin
Błękitni Gąbin 1-4 Mazowsze Płock
NTP Wyszków 1-0 Kasztelan Sierpc
Huragan Wołomin 4-2 MKS Ciechanów
Naprzód Zielonki 2-0 KS Łomianki
Piast Piastów 6-2 Makowianka Maków Mazowiecki
Legionovia II Legionowo 4-1 Błękitni Raciąż

Kolejka 10 - 8-9 października

Tęcza 34 Płońsk 3-1 Makowianka Maków Mazowiecki
KS Łomianki 1-2 Piast Piastów
Legionovia II Legionowo 1-1 Naprzód Zielonki
Kasztelan Sierpc 4-0 Huragan Wołomin
Mazowsze Płock 4-1 NTP Wyszków
Wkra Żuromin 2-0 Błękitni Gąbin
Ursus Warszawa 4-1 Orkan Sochaczew
Błękitni Raciąż 0-1 MKS Ciechanów

Kolejka 11 - 15-16 października

Orkan Sochaczew 3-2 Tęcza 34 Płońsk
Błękitni Gąbin 2-1 Ursus Warszawa
NTP Wyszków 1-0 Wkra Żuromin
Huragan Wołomin 2-2 Mazowsze Płock
Błękitni Raciąż 2-0 Kasztelan Sierpc
Naprzód Zielonki 3-2 MKS Ciechanów
Piast Piastów 3-1 Legionovia II Legionowo
Makowianka Maków Mazowiecki 4-2 KS Łomianki

Kolejka 12 - 22-23 października

Tęcza 34 Płońsk 4-1 KS Łomianki
Legionovia II Legionowo 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Kasztelan Sierpc 2-2 Naprzód Zielonki
Mazowsze Płock 0-3 Błękitni Raciąż
(wo)
na boisku 4-0, zweryfikowany na walkower 0-3 za... zbyt słabe oświetlenie w czasie meczu
Wkra Żuromin 1-1 Huragan Wołomin
Ursus Warszawa 3-0 NTP Wyszków
Orkan Sochaczew 0-1 Błękitni Gąbin
Piast Piastów 1-0 MKS Ciechanów

Kolejka 13 - 29-30 października

Błękitni Gąbin 0-0 Tęcza 34 Płońsk
NTP Wyszków 1-2 Orkan Sochaczew
Huragan Wołomin 1-4 Ursus Warszawa
Błękitni Raciąż 1-1 Wkra Żuromin
Naprzód Zielonki 2-1 Mazowsze Płock
Piast Piastów 2-1 Kasztelan Sierpc
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 MKS Ciechanów
KS Łomianki 1-1 Legionovia II Legionowo

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Tęcza 34 Płońsk 1-1 Legionovia II Legionowo
Kasztelan Sierpc 4-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Mazowsze Płock 2-0 Piast Piastów
Wkra Żuromin 1-1 Naprzód Zielonki
Ursus Warszawa 3-1 Błękitni Raciąż
Orkan Sochaczew 3-3 Huragan Wołomin
Błękitni Gąbin 4-0 NTP Wyszków
KS Łomianki 0-1 MKS Ciechanów

Kolejka 15 - 12-13 listopada

NTP Wyszków 2-4 Tęcza 34 Płońsk 11 listopada
Huragan Wołomin 3-1 Błękitni Gąbin 11 listopada
Błękitni Raciąż 2-1 Orkan Sochaczew 11 listopada
Naprzód Zielonki 1-5 Ursus Warszawa 11 listopada
Piast Piastów 1-0 Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki 0-3 Mazowsze Płock 11 listopada
KS Łomianki 2-0 Kasztelan Sierpc
Legionovia II Legionowo 1-10 MKS Ciechanów

Kolejka 16 - 26 kwietnia

Tęcza 34 Płońsk 2-2 MKS Ciechanów
Legionovia II Legionowo 1-1 Kasztelan Sierpc
KS Łomianki 2-3 Mazowsze Płock
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Wkra Żuromin
Piast Piastów 1-0 Ursus Warszawa
Naprzód Zielonki 1-1 Orkan Sochaczew
Błękitni Raciąż 1-0 Błękitni Gąbin
Huragan Wołomin 3-2 NTP Wyszków

Kolejka 17 - 25-26 marca

Huragan Wołomin 4-3 Tęcza 34 Płońsk 10 maja
NTP Wyszków 3-0 Błękitni Raciąż 10 maja
(wo)
na boisku 2-1
Błękitni Gąbin 3-1 Naprzód Zielonki 17 maja
Orkan Sochaczew 1-3 Piast Piastów 24 maja
Ursus Warszawa 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 10 maja
Wkra Żuromin 2-0 KS Łomianki 17 maja
Mazowsze Płock 5-0 Legionovia II Legionowo
Kasztelan Sierpc 0-2 MKS Ciechanów

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Tęcza 34 Płońsk 1-1 Kasztelan Sierpc
MKS Ciechanów 0-0 Mazowsze Płock
w Makowie Mazowieckim
Legionovia II Legionowo 0-1 Wkra Żuromin
KS Łomianki 1-1 Ursus Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Orkan Sochaczew
Piast Piastów 3-1 Błękitni Gąbin
Naprzód Zielonki 2-1 NTP Wyszków 24 maja
Błękitni Raciąż 1-1 Huragan Wołomin

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

MKS Ciechanów 2-1 Wkra Żuromin
Błękitni Raciąż 0-1 Tęcza 34 Płońsk
Huragan Wołomin 1-1 Naprzód Zielonki
NTP Wyszków 2-3 Piast Piastów
Błękitni Gąbin 2-0 Makowianka Maków Mazowiecki
Orkan Sochaczew 3-0 KS Łomianki
Ursus Warszawa 4-0 Legionovia II Legionowo
Mazowsze Płock 0-1 Kasztelan Sierpc

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Tęcza 34 Płońsk 1-4 Mazowsze Płock 14 kwietnia
Kasztelan Sierpc 3-1 Wkra Żuromin
MKS Ciechanów 2-4 Ursus Warszawa 14 kwietnia
Legionovia II Legionowo 1-2 Orkan Sochaczew 14 kwietnia
KS Łomianki 0-5 Błękitni Gąbin 14 kwietnia
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 NTP Wyszków 13 kwietnia
Piast Piastów 2-0 Huragan Wołomin
Naprzód Zielonki 4-0 Błękitni Raciąż 13 kwietnia

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Naprzód Zielonki 1-0 Tęcza 34 Płońsk
Błękitni Raciąż 1-2 Piast Piastów
Huragan Wołomin 1-0 Makowianka Maków Mazowiecki
NTP Wyszków 1-1 KS Łomianki
Błękitni Gąbin 3-0 Legionovia II Legionowo
Orkan Sochaczew 2-1 MKS Ciechanów
Ursus Warszawa 2-0 Kasztelan Sierpc
Wkra Żuromin 0-2 Mazowsze Płock

Kolejka 22 - 29 kwietnia-1 maja

Tęcza 34 Płońsk 3-2 Wkra Żuromin
Mazowsze Płock 0-0 Ursus Warszawa
Kasztelan Sierpc 0-1 Orkan Sochaczew
MKS Ciechanów 0-1 Błękitni Gąbin
Legionovia II Legionowo 0-2 NTP Wyszków
KS Łomianki 3-6 Huragan Wołomin
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Błękitni Raciąż
Piast Piastów 1-0 Naprzód Zielonki

Kolejka 23 - 3-4 maja

MKS Ciechanów 0-0 NTP Wyszków
Piast Piastów 2-0 Tęcza 34 Płońsk
Naprzód Zielonki 6-1 Makowianka Maków Mazowiecki
Błękitni Raciąż 4-4 KS Łomianki
Huragan Wołomin 2-0 Legionovia II Legionowo
Błękitni Gąbin 0-3 Kasztelan Sierpc
Orkan Sochaczew 0-2 Mazowsze Płock 16 maja
Ursus Warszawa 3-1 Wkra Żuromin

Kolejka 24 - 6-7 maja

Błękitni Raciąż 5-1 Legionovia II Legionowo
Tęcza 34 Płońsk 0-5 Ursus Warszawa
Wkra Żuromin 1-0 Orkan Sochaczew
Mazowsze Płock 7-1 Błękitni Gąbin
Kasztelan Sierpc 4-3 NTP Wyszków
MKS Ciechanów 2-2 Huragan Wołomin
KS Łomianki 1-4 Naprzód Zielonki
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Piast Piastów

Kolejka 25 - 13-14 maja

MKS Ciechanów 6-1 Błękitni Raciąż
Makowianka Maków Mazowiecki 1-3 Tęcza 34 Płońsk
Piast Piastów 2-1 KS Łomianki
Naprzód Zielonki 8-0 Legionovia II Legionowo
Huragan Wołomin 3-0 Kasztelan Sierpc
NTP Wyszków 2-3 Mazowsze Płock
Błękitni Gąbin 1-1 Wkra Żuromin
Orkan Sochaczew 1-3 Ursus Warszawa

Kolejka 26 - 20-21 maja

Tęcza 34 Płońsk 3-0 Orkan Sochaczew
Ursus Warszawa 3-0 Błękitni Gąbin
Wkra Żuromin 0-0 NTP Wyszków
Mazowsze Płock 0-1 Huragan Wołomin
Kasztelan Sierpc 3-1 Błękitni Raciąż
MKS Ciechanów 3-4 Naprzód Zielonki
Legionovia II Legionowo 0-5 Piast Piastów
KS Łomianki 0-0 Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 27 - 27-28 maja

MKS Ciechanów 3-0 Piast Piastów
KS Łomianki 2-4 Tęcza 34 Płońsk
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Legionovia II Legionowo
Naprzód Zielonki 5-1 Kasztelan Sierpc
Błękitni Raciąż 1-3 Mazowsze Płock
Huragan Wołomin 0-0 Wkra Żuromin
NTP Wyszków 1-1 Ursus Warszawa
Błękitni Gąbin 2-2 Orkan Sochaczew

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Tęcza 34 Płońsk 4-2 Błękitni Gąbin
Orkan Sochaczew 2-2 NTP Wyszków
Ursus Warszawa 3-0 Huragan Wołomin
Wkra Żuromin 0-0 Błękitni Raciąż
Mazowsze Płock 2-4 Naprzód Zielonki
Kasztelan Sierpc 0-0 Piast Piastów
MKS Ciechanów 3-2 Makowianka Maków Mazowiecki
Legionovia II Legionowo 0-1 KS Łomianki 7 czerwca

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

MKS Ciechanów 4-2 KS Łomianki
Legionovia II Legionowo 1-2 Tęcza 34 Płońsk
Makowianka Maków Mazowiecki 2-5 Kasztelan Sierpc
Piast Piastów 1-1 Mazowsze Płock
Naprzód Zielonki 1-1 Wkra Żuromin
Błękitni Raciąż 2-2 Ursus Warszawa
Huragan Wołomin 1-2 Orkan Sochaczew
NTP Wyszków 1-1 Błękitni Gąbin

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Tęcza 34 Płońsk 5-1 NTP Wyszków
Błękitni Gąbin 2-1 Huragan Wołomin
Orkan Sochaczew 0-0 Błękitni Raciąż
Ursus Warszawa 0-3 Naprzód Zielonki
Wkra Żuromin 2-0 Piast Piastów
Mazowsze Płock 2-3 Makowianka Maków Mazowiecki
Kasztelan Sierpc 6-1 KS Łomianki
MKS Ciechanów 8-1 Legionovia II Legionowo

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

IV liga 2005/2006 (mazowiecka)

V liga 2005/2006 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2005/2006 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Płock)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas