[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Amator Maszewo 28 67 21 4 3 90-39 12 2 0 47-19 9 2 3 43-20
2.  Orzeł Goleszyn 28 60 18 6 4 81-41 13 0 1 55-16 5 6 3 26-25 2 4 1 1 0 2-1
3.  Skra Drobin 28 60 19 3 6 70-36 9 2 3 34-14 10 1 3 36-22 2 1 0 1 1 1-2
4.  Mazur Gostynin 28 53 16 5 7 55-35 9 3 2 29-15 7 2 5 26-20
5.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 28 44 14 2 12 76-63 8 0 6 42-28 6 2 6 34-35
6.  Stoczniowiec Płock 28 43 13 4 11 49-46 7 3 4 28-15 6 1 7 21-31
7.  Wisła Nowy Duninów 28 37 12 1 15 52-71 8 1 5 33-23 4 0 10 19-48 4 9 3 0 1 8-11
8.  Wicher Cieszewo 28 37 11 4 13 72-54 10 0 4 49-19 1 4 9 23-35 4 6 2 0 2 15-6
9.  Kormoran Łąck 28 37 11 4 13 60-57 7 3 4 34-20 4 1 9 26-37 4 3 1 0 3 6-12
10.  Świt Staroźreby 28 35 10 5 13 51-59 4 3 7 24-30 6 2 6 27-29
11.  Polonia Radzanowo 28 31 9 4 15 41-60 7 2 5 27-24 2 2 10 14-36
12.  Unia Iłów 28 30 8 6 14 49-68 5 5 4 30-26 3 1 10 19-42
13.  ULKS Ciółkowo 28 28 8 4 16 53-76 4 2 8 28-36 4 2 8 25-40
14.  Orkan Lelice 28 22 6 4 18 48-100 5 2 7 31-40 1 2 11 17-60
15.  Limit Rybno 28 17 5 2 21 62-104 4 1 9 46-47 1 1 12 16-57
Mazowsze II Płock wycofało się przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Amator Maszewo    3-3 3-1 4-2 1-1 5-4 5-1 3-2 4-2 1-0 4-1 3-0* 3-1 5-1 3-0* 
 2 Orzeł Goleszyn3-2     2-1 3-1 4-1 3-0* 2-0 4-0 1-2 6-1 2-1 5-0 4-3 11-2 5-2 
 3 Skra Drobin1-2 0-0     0-1 3-2 0-0 3-1 3-1 0-1 2-1 6-1 3-0 4-0 3-2 6-2 
 4 Mazur Gostynin0-3 3-2 2-1     2-3 2-1 2-1 0-0 3-2 0-0 3-0 3-1 1-1 4-0 4-0 
 5 Bzura Chodaków (Sochaczew)3-4 6-1 3-5 2-0     1-2 0-3 4-1 4-2 2-4 2-0 2-5 3-0* 6-0 4-1 
 6 Stoczniowiec Płock0-3 1-1 1-2 0-0 3-0     1-2 2-0 3-1 2-1 4-1 2-0 0-2 2-2 7-0 
 7 Wisła Nowy Duninów2-1 1-2 2-3 0-0 3-4 1-2     2-1 3-2 2-4 4-2 5-0 2-1 3-0 3-1 
 8 Wicher Cieszewo4-2 1-3 1-2 2-3 3-1 0-1 8-0     6-2 2-0 4-1 7-2 3-0 3-2 5-0 
 9 Kormoran Łąck2-2 5-1 0-1 1-0 2-2 5-0 0-3 2-0     2-4 2-0 1-2 4-1 2-2 6-2 
 10 Świt Staroźreby1-5 1-1 1-5 0-5 1-2 0-1 3-0 3-2 3-0     0-0 1-2 2-3 6-2 2-2 
 11 Polonia Radzanowo1-4 0-2 1-2 2-1 3-1 3-0 5-2 1-1 4-2 0-2     3-2 2-2 2-1 0-2 
 12 Unia Iłów0-0 1-1 0-3 3-4 2-3 0-3 3-0 3-2 3-3 1-1 1-1     6-3 4-1 3-1 
 13 ULKS Ciółkowo0-6 0-3 2-2 0-2 4-7 6-1 7-0 0-0 2-3 1-6 1-2 3-2     0-1 2-1 
 14 Orkan Lelice0-4 1-1 1-4 1-4 0-5 0-4 5-1 5-5 1-0 1-2 3-2 3-2 3-4     7-2 
 15 Limit Rybno3-5 2-5 3-4 2-3 4-2 5-2 4-5 3-8 0-4 7-1 0-2 1-1 3-4 9-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Unia Iłów.
 
Polonia Radzanowo 2-2 ULKS Ciółkowo
Amator Maszewo 5-4 Stoczniowiec Płock
Wisła Nowy Duninów 1-2 Orzeł Goleszyn
Wicher Cieszewo 1-2 Skra Drobin
Świt Staroźreby 2-2 Limit Rybno
Orkan Lelice 0-5 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Mazur Gostynin 3-2 Kormoran Łąck

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Pauza: Limit Rybno.
 
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-0 Polonia Radzanowo
Unia Iłów 4-1 Orkan Lelice
Skra Drobin 2-1 Świt Staroźreby
Orzeł Goleszyn 4-0 Wicher Cieszewo
Mazur Gostynin 2-1 Wisła Nowy Duninów
Stoczniowiec Płock 3-1 Kormoran Łąck
ULKS Ciółkowo 0-6 Amator Maszewo

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Pauza: Skra Drobin.
 
Polonia Radzanowo 1-4 Amator Maszewo
Wisła Nowy Duninów 1-2 Stoczniowiec Płock
Wicher Cieszewo 2-3 Mazur Gostynin
Świt Staroźreby 1-1 Orzeł Goleszyn
Orkan Lelice 7-2 Limit Rybno
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-5 Unia Iłów
ULKS Ciółkowo 2-3 Kormoran Łąck

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pauza: Orzeł Goleszyn.
 
Unia Iłów 1-1 Polonia Radzanowo
Limit Rybno 4-2 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Skra Drobin 3-2 Orkan Lelice
Mazur Gostynin 0-0 Świt Staroźreby
Stoczniowiec Płock 2-0 Wicher Cieszewo
ULKS Ciółkowo 7-0 Wisła Nowy Duninów
Amator Maszewo 4-2 Kormoran Łąck

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: Mazur Gostynin.
 
Polonia Radzanowo 4-2 Kormoran Łąck
Wisła Nowy Duninów 2-1 Amator Maszewo 23 września
Wicher Cieszewo 3-0 ULKS Ciółkowo
Świt Staroźreby 0-1 Stoczniowiec Płock
Orkan Lelice 1-1 Orzeł Goleszyn
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-5 Skra Drobin
Unia Iłów 3-1 Limit Rybno

Kolejka 6 - 10-11 września

Pauza: Stoczniowiec Płock.
 
Limit Rybno 0-2 Polonia Radzanowo
Skra Drobin 3-0 Unia Iłów
Orzeł Goleszyn 4-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Mazur Gostynin 4-0 Orkan Lelice
Amator Maszewo 3-2 Wicher Cieszewo
Kormoran Łąck 0-3 Wisła Nowy Duninów
Świt Staroźreby 2-3 ULKS Ciółkowo

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: ULKS Ciółkowo.
 
Polonia Radzanowo 5-2 Wisła Nowy Duninów
Wicher Cieszewo 6-2 Kormoran Łąck
Świt Staroźreby 1-5 Amator Maszewo
Orkan Lelice 0-4 Stoczniowiec Płock
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-0 Mazur Gostynin
Unia Iłów 1-1 Orzeł Goleszyn
Limit Rybno 3-4 Skra Drobin

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: Amator Maszewo.
 
Skra Drobin 6-1 Polonia Radzanowo
Orzeł Goleszyn 5-2 Limit Rybno
Mazur Gostynin 3-1 Unia Iłów
Stoczniowiec Płock 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew)
ULKS Ciółkowo 0-1 Orkan Lelice
Kormoran Łąck 2-4 Świt Staroźreby
Wisła Nowy Duninów 2-1 Wicher Cieszewo

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Kormoran Łąck.
 
Polonia Radzanowo 1-1 Wicher Cieszewo
Świt Staroźreby 3-0 Wisła Nowy Duninów
Orkan Lelice 0-4 Amator Maszewo
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 ULKS Ciółkowo
(wo)
Unia Iłów 0-3 Stoczniowiec Płock
Limit Rybno 2-3 Mazur Gostynin
Skra Drobin 0-0 Orzeł Goleszyn

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Wisła Nowy Duninów.
 
Orzeł Goleszyn 2-1 Polonia Radzanowo
Mazur Gostynin 2-1 Skra Drobin
Stoczniowiec Płock 7-0 Limit Rybno
ULKS Ciółkowo 3-2 Unia Iłów
Amator Maszewo 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Kormoran Łąck 2-2 Orkan Lelice
Wicher Cieszewo 2-0 Świt Staroźreby

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: Wicher Cieszewo.
 
Polonia Radzanowo 0-2 Świt Staroźreby
Orkan Lelice 5-1 Wisła Nowy Duninów
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-2 Kormoran Łąck
Unia Iłów 0-0 Amator Maszewo
Limit Rybno 3-4 ULKS Ciółkowo
w Ciółkowie z powodu zawieszenia boiska w Rybnie
Skra Drobin 0-0 Stoczniowiec Płock
Orzeł Goleszyn 3-1 Mazur Gostynin

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: Świt Staroźreby.
 
Mazur Gostynin 3-0 Polonia Radzanowo
Stoczniowiec Płock 1-1 Orzeł Goleszyn
ULKS Ciółkowo 2-2 Skra Drobin
Amator Maszewo 3-0 Limit Rybno
(wo)
Kormoran Łąck 1-2 Unia Iłów
Wisła Nowy Duninów 3-4 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wicher Cieszewo 3-2 Orkan Lelice

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: Polonia Radzanowo.
 
Orkan Lelice 1-2 Świt Staroźreby
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-1 Wicher Cieszewo
Unia Iłów 3-0 Wisła Nowy Duninów
Skra Drobin 1-2 Amator Maszewo
Orzeł Goleszyn 4-3 ULKS Ciółkowo
Mazur Gostynin 2-1 Stoczniowiec Płock
Kormoran Łąck 6-2 Limit Rybno

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: Orkan Lelice.
 
Stoczniowiec Płock 4-1 Polonia Radzanowo
ULKS Ciółkowo 0-2 Mazur Gostynin
Amator Maszewo 3-3 Orzeł Goleszyn
Kormoran Łąck 0-1 Skra Drobin
Wisła Nowy Duninów 3-1 Limit Rybno
Wicher Cieszewo 7-2 Unia Iłów
Świt Staroźreby 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Bzura Chodaków (Sochaczew).
 
Polonia Radzanowo 2-1 Orkan Lelice
Unia Iłów 1-1 Świt Staroźreby
Limit Rybno 3-8 Wicher Cieszewo
w Cieszewie - Limit gospodarzem
Skra Drobin 3-1 Wisła Nowy Duninów
Orzeł Goleszyn 1-2 Kormoran Łąck
Mazur Gostynin 0-3 Amator Maszewo
Stoczniowiec Płock 0-2 ULKS Ciółkowo

Kolejka 16 - 10 maja

Pauza: Unia Iłów.
 
Kormoran Łąck 1-0 Mazur Gostynin
ULKS Ciółkowo 1-2 Polonia Radzanowo
Stoczniowiec Płock 0-3 Amator Maszewo
lub 0-4
Orzeł Goleszyn 2-0 Wisła Nowy Duninów
Skra Drobin 3-1 Wicher Cieszewo
Limit Rybno 7-1 Świt Staroźreby
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-0 Orkan Lelice

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Pauza: Limit Rybno.
 
Polonia Radzanowo 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Orkan Lelice 3-2 Unia Iłów
Świt Staroźreby 1-5 Skra Drobin
Wicher Cieszewo 1-3 Orzeł Goleszyn
Wisła Nowy Duninów 0-0 Mazur Gostynin
Kormoran Łąck 5-0 Stoczniowiec Płock
Amator Maszewo 3-1 ULKS Ciółkowo

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Pauza: Skra Drobin.
 
Kormoran Łąck 4-1 ULKS Ciółkowo
Amator Maszewo 4-1 Polonia Radzanowo
Stoczniowiec Płock 1-2 Wisła Nowy Duninów 27 kwietnia
Mazur Gostynin 0-0 Wicher Cieszewo 27 kwietnia
Orzeł Goleszyn 6-1 Świt Staroźreby
Limit Rybno 9-1 Orkan Lelice
Unia Iłów 2-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 27 kwietnia

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pauza: Orzeł Goleszyn.
 
Polonia Radzanowo 3-2 Unia Iłów
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-1 Limit Rybno
Orkan Lelice 1-4 Skra Drobin
Świt Staroźreby 0-5 Mazur Gostynin
Wicher Cieszewo 0-1 Stoczniowiec Płock
Wisła Nowy Duninów 2-1 ULKS Ciółkowo
Kormoran Łąck 2-2 Amator Maszewo

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Pauza: Mazur Gostynin.
 
Kormoran Łąck 2-0 Polonia Radzanowo 24 maja
Amator Maszewo 5-1 Wisła Nowy Duninów
ULKS Ciółkowo 0-0 Wicher Cieszewo
Stoczniowiec Płock 2-1 Świt Staroźreby 24 maja
Orzeł Goleszyn 11-2 Orkan Lelice
Skra Drobin 3-2 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Limit Rybno 1-1 Unia Iłów

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: Stoczniowiec Płock.
 
ULKS Ciółkowo 1-6 Świt Staroźreby
Polonia Radzanowo 0-2 Limit Rybno
Unia Iłów 0-3 Skra Drobin
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-1 Orzeł Goleszyn
Orkan Lelice 1-4 Mazur Gostynin
Wicher Cieszewo 4-2 Amator Maszewo
Wisła Nowy Duninów 3-2 Kormoran Łąck

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pauza: ULKS Ciółkowo.
 
Wisła Nowy Duninów 4-2 Polonia Radzanowo
Kormoran Łąck 2-0 Wicher Cieszewo
Amator Maszewo 1-0 Świt Staroźreby
Stoczniowiec Płock 2-2 Orkan Lelice
Mazur Gostynin 2-3 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Orzeł Goleszyn 5-0 Unia Iłów
Skra Drobin 6-2 Limit Rybno

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Amator Maszewo.
 
Polonia Radzanowo 1-2 Skra Drobin
Limit Rybno 2-5 Orzeł Goleszyn
Unia Iłów 3-4 Mazur Gostynin
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Stoczniowiec Płock
Orkan Lelice 3-4 ULKS Ciółkowo
Świt Staroźreby 3-0 Kormoran Łąck
Wicher Cieszewo 8-0 Wisła Nowy Duninów

Kolejka 24 - 6-7 maja

Pauza: Kormoran Łąck.
 
Wicher Cieszewo 4-1 Polonia Radzanowo
Wisła Nowy Duninów 2-4 Świt Staroźreby
Amator Maszewo 5-1 Orkan Lelice
ULKS Ciółkowo 4-7 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Stoczniowiec Płock 2-0 Unia Iłów
Mazur Gostynin 4-0 Limit Rybno
Orzeł Goleszyn 2-1 Skra Drobin

Kolejka 25 - 13-14 maja

Pauza: Wisła Nowy Duninów.
 
Polonia Radzanowo 0-2 Orzeł Goleszyn
Skra Drobin 0-1 Mazur Gostynin
Limit Rybno 5-2 Stoczniowiec Płock
Unia Iłów 6-3 ULKS Ciółkowo
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-4 Amator Maszewo
Orkan Lelice 1-0 Kormoran Łąck
Świt Staroźreby 3-2 Wicher Cieszewo

Kolejka 26 - 17 maja

Pauza: Wicher Cieszewo.
 
Świt Staroźreby 0-0 Polonia Radzanowo
Wisła Nowy Duninów 3-0 Orkan Lelice
Kormoran Łąck 2-2 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Amator Maszewo 3-0 Unia Iłów
(wo)
ULKS Ciółkowo 2-1 Limit Rybno
Stoczniowiec Płock 1-2 Skra Drobin
Mazur Gostynin 3-2 Orzeł Goleszyn

Kolejka 27 - 20-21 maja

Pauza: Świt Staroźreby.
 
Polonia Radzanowo 2-1 Mazur Gostynin
Orzeł Goleszyn 3-0 Stoczniowiec Płock
(wo)
goście nie dojechali
Skra Drobin 4-0 ULKS Ciółkowo
Limit Rybno 3-5 Amator Maszewo
Unia Iłów 3-3 Kormoran Łąck
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-3 Wisła Nowy Duninów
Orkan Lelice 5-5 Wicher Cieszewo

Kolejka 28 - 27-28 maja

Pauza: Polonia Radzanowo.
 
Limit Rybno 0-4 Kormoran Łąck
Świt Staroźreby 6-2 Orkan Lelice
Wicher Cieszewo 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wisła Nowy Duninów 5-0 Unia Iłów
Amator Maszewo 3-1 Skra Drobin
ULKS Ciółkowo 0-3 Orzeł Goleszyn
Stoczniowiec Płock 0-0 Mazur Gostynin

Kolejka 29 - 4 czerwca

Pauza: Orkan Lelice.
 
Polonia Radzanowo 3-0 Stoczniowiec Płock
Mazur Gostynin 1-1 ULKS Ciółkowo
Orzeł Goleszyn 3-2 Amator Maszewo
Skra Drobin 0-1 Kormoran Łąck
Limit Rybno 4-5 Wisła Nowy Duninów
Unia Iłów 3-2 Wicher Cieszewo
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-4 Świt Staroźreby

REKLAMA

Kolejka 30 - 11 czerwca

Pauza: Bzura Chodaków (Sochaczew).
 
Orkan Lelice 3-2 Polonia Radzanowo
Świt Staroźreby 1-2 Unia Iłów
Wicher Cieszewo 5-0 Limit Rybno
Wisła Nowy Duninów 2-3 Skra Drobin
Kormoran Łąck 5-1 Orzeł Goleszyn
Amator Maszewo 4-2 Mazur Gostynin
ULKS Ciółkowo 6-1 Stoczniowiec Płock

Baraże o udział w V lidze (mazowiecka)

V liga 2005/2006 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2005/2006 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2005/2006 (Warszawa II)

Klasa A 2005/2006 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas