[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazovia Rawa Mazowiecka 28 77 25 2 1 137-13 13 1 0 84-6 12 1 1 53-7
2.  Widok Skierniewice 28 69 22 3 3 110-22 11 1 2 71-14 11 2 1 39-8
3.  Białka Biała Rawska 28 56 17 5 6 53-31 9 2 3 26-11 8 3 3 27-20
4.  Pogoń Bełchów 28 52 16 4 8 72-51 7 3 4 33-20 9 1 4 39-31
5.  Astra Zduny 28 51 16 3 9 85-55 9 1 4 51-24 7 2 5 34-31
6.  Czarni Bednary 28 50 16 2 10 61-40 8 1 5 35-18 8 1 5 26-22
7.  GKS Głuchów 28 40 12 4 12 52-49 7 1 6 26-20 5 3 6 26-29
8.  Macovia Maków 28 39 12 3 13 46-59 8 2 4 20-15 4 1 9 26-44
9.  Orlęta Cielądz 28 32 9 5 14 45-87 5 3 6 20-32 4 2 8 25-55
10.  Orzeł Nieborów 28 31 8 7 13 50-62 5 2 7 30-30 3 5 6 20-32
11.  Sokół Regnów 28 28 8 4 16 38-61 5 3 6 23-28 3 1 10 15-33 2 6 2 0 0 5-1
12.  Laktoza Łyszkowice 28 28 9 1 18 45-78 5 1 8 25-28 4 0 10 20-50 2 0 0 0 2 1-5
13.  Olimpia Chąśno 28 22 6 4 18 54-91 5 1 8 35-46 1 3 10 19-45
14.  GLKS Wołucza 28 17 5 2 21 37-106 5 1 8 27-38 0 1 13 10-68
15.  Sierakowianka Sierakowice 28 11 2 5 21 33-113 1 4 9 24-58 1 1 12 9-55
Styl Michowice nie otrzymał licencji i nie został dopuszczony do rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Mazovia Rawa Mazowiecka    2-2 6-0 7-1 10-0 2-0 4-1 5-0 8-1 6-1 4-0 7-0 5-0 7-0 11-0 
 2 Widok Skierniewice1-3     2-2 6-1 3-4 3-0 3-0 4-0 9-2 4-1 5-0 10-0 6-1 10-0 5-0 
 3 Białka Biała Rawska0-0 0-1     4-1 2-1 1-1 2-1 0-1 1-0 1-0 4-1 2-3 4-1 1-0 4-0 
 4 Pogoń Bełchów0-2 1-3 1-2     2-1 2-3 1-1 2-2 2-1 4-1 2-1 6-1 1-1 5-0 4-1 
 5 Astra Zduny1-5 0-5 5-1 2-1     1-2 2-4 6-1 14-1 0-0 5-2 4-0 3-2 6-0 2-0 
 6 Czarni Bednary0-1 0-3 2-2 3-4 3-1     3-0 2-1 1-2 0-2 2-0 4-1 2-0 6-1 7-0 
 7 GKS Głuchów4-2 0-5 0-1 1-3 1-2 1-0     0-1 3-1 2-3 0-0 3-1 4-1 1-0 6-0 
 8 Macovia Maków0-5 0-2 1-0 0-2 3-1 1-0 2-0     5-1 1-1 1-0 0-2 3-1 0-0 3-0 
 9 Orlęta Cielądz0-2 0-0 1-2 1-4 1-8 2-0 1-1 1-6     1-1 3-0 0-4 5-3 3-1 1-0 
 10 Orzeł Nieborów0-4 0-4 0-3 2-5 2-3 1-4 1-2 2-1 2-2     3-0 2-1 3-0* 11-0 1-1 
 11 Sokół Regnów1-5 0-1 1-4 1-5 1-1 1-2 3-0 3-2 1-2 1-1     3-0* 1-1 4-3 2-1 
 12 Laktoza Łyszkowice0-3 1-2 0-1 0-4 0-3 0-1 2-2 1-0 3-2 3-0 1-2     5-3 7-2 2-3 
 13 Olimpia Chąśno0-6 0-4 1-3 3-4 1-5 2-3 0-6 9-2 3-3 2-4 2-1 4-2     4-1 4-2 
 14 GLKS Wołucza0-5 3-1 0-0 0-3 0-2 3-5 2-3 6-3 2-3 4-2 0-5 3-2 1-3     3-1 
 15 Sierakowianka Sierakowice0-10 1-6 0-6 1-1 2-2 2-5 3-5 3-6 1-4 3-3 1-3 2-3 2-2 3-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Orlęta Cielądz.
 
Olimpia Chąśno 0-6 Mazovia Rawa Mazowiecka 21 sierpnia, 14:00
Czarni Bednary 4-1 Laktoza Łyszkowice 21 sierpnia, 15:00
Sierakowianka Sierakowice 2-2 Astra Zduny 21 sierpnia, 15:00
Widok Skierniewice 4-0 Macovia Maków 20 sierpnia, 17:00
GKS Głuchów 0-1 Białka Biała Rawska 21 sierpnia, 11:00
Sokół Regnów 1-1 Orzeł Nieborów 21 sierpnia, 17:00
Pogoń Bełchów 5-0 GLKS Wołucza 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: Mazovia Rawa Mazowiecka.
 
GLKS Wołucza 2-3 Orlęta Cielądz 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Nieborów 2-5 Pogoń Bełchów 24 sierpnia, 17:30
Białka Biała Rawska 4-1 Sokół Regnów 24 sierpnia, 17:30
Macovia Maków 2-0 GKS Głuchów 24 sierpnia, 17:30
Astra Zduny 0-5 Widok Skierniewice 24 sierpnia, 17:30
Laktoza Łyszkowice 2-3 Sierakowianka Sierakowice 24 sierpnia, 17:30
Mecz rozegrano w Sierakowicach.
Olimpia Chąśno 2-3 Czarni Bednary 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: GLKS Wołucza.
 
Czarni Bednary 0-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 28 sierpnia, 16:30
Sierakowianka Sierakowice 2-2 Olimpia Chąśno 28 sierpnia, 15:00
Widok Skierniewice 10-0 Laktoza Łyszkowice 27 sierpnia, 17:00
GKS Głuchów 1-2 Astra Zduny 28 sierpnia, 11:00
Sokół Regnów 3-2 Macovia Maków 28 sierpnia, 17:00
Pogoń Bełchów 1-2 Białka Biała Rawska 28 sierpnia, 11:00
Orlęta Cielądz 1-1 Orzeł Nieborów 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Orzeł Nieborów.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 7-0 GLKS Wołucza 3 września, 16:00
Białka Biała Rawska 1-0 Orlęta Cielądz 7 września, 17:00
Astra Zduny 5-2 Sokół Regnów 4 września, 16:00
Laktoza Łyszkowice 2-2 GKS Głuchów 4 września, 11:00
Olimpia Chąśno 0-4 Widok Skierniewice 4 września, 14:00
Czarni Bednary 7-0 Sierakowianka Sierakowice 4 września, 15:00
Pogoń Bełchów 2-2 Macovia Maków 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Białka Biała Rawska.
 
Sierakowianka Sierakowice 0-10 Mazovia Rawa Mazowiecka 11 września, 15:00
Widok Skierniewice 3-0 Czarni Bednary 10 września, 16:00
GKS Głuchów 4-1 Olimpia Chąśno 11 września, 11:00
Sokół Regnów 3-0 Laktoza Łyszkowice 11 września, 16:00
(wo)
Pogoń Bełchów 2-1 Astra Zduny 11 września, 11:00
Orlęta Cielądz 1-6 Macovia Maków 11 września, 15:00
GLKS Wołucza 4-2 Orzeł Nieborów 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Macovia Maków.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 6-1 Orzeł Nieborów 17 września, 16:00
Białka Biała Rawska 1-0 GLKS Wołucza 18 września, 14:00
Astra Zduny 14-1 Orlęta Cielądz 18 września, 16:00
Laktoza Łyszkowice 0-4 Pogoń Bełchów 18 września, 11:00
Olimpia Chąśno 2-1 Sokół Regnów 18 września, 14:00
Czarni Bednary 3-0 GKS Głuchów 18 września, 15:00
Sierakowianka Sierakowice 1-6 Widok Skierniewice 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Astra Zduny.
 
Widok Skierniewice 1-3 Mazovia Rawa Mazowiecka 24 września, 14:00
GKS Głuchów 6-0 Sierakowianka Sierakowice 25 września, 11:00
Sokół Regnów 1-2 Czarni Bednary 25 września, 15:00
Pogoń Bełchów 1-1 Olimpia Chąśno 25 września, 11:00
Orlęta Cielądz 0-4 Laktoza Łyszkowice 25 września, 15:00
GLKS Wołucza 6-3 Macovia Maków 24 września, 15:00
Orzeł Nieborów 0-3 Białka Biała Rawska 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Laktoza Łyszkowice.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 6-0 Białka Biała Rawska 1 października, 15:00
Macovia Maków 1-1 Orzeł Nieborów 2 października, 11:00
Astra Zduny 6-0 GLKS Wołucza 2 października, 15:00
Olimpia Chąśno 3-3 Orlęta Cielądz 2 października, 14:00
Czarni Bednary 3-4 Pogoń Bełchów 2 października, 16:30
Sierakowianka Sierakowice 1-3 Sokół Regnów 2 października, 15:00
Widok Skierniewice 3-0 GKS Głuchów 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Olimpia Chąśno.
 
GKS Głuchów 4-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 9 października, 11:00
Sokół Regnów 0-1 Widok Skierniewice 9 października, 15:00
Pogoń Bełchów 4-1 Sierakowianka Sierakowice 9 października, 11:00
Orlęta Cielądz 2-0 Czarni Bednary 9 października, 15:00
GLKS Wołucza 3-2 Laktoza Łyszkowice 8 października, 15:00
Orzeł Nieborów 2-3 Astra Zduny 8 października, 15:00
Białka Biała Rawska 0-1 Macovia Maków 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Czarni Bednary.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 5-0 Macovia Maków 15 października, 15:00
Astra Zduny 5-1 Białka Biała Rawska 20 listopada, 14:00
Laktoza Łyszkowice 3-0 Orzeł Nieborów 16 października, 11:00
Olimpia Chąśno 4-1 GLKS Wołucza 16 października, 14:00
Sierakowianka Sierakowice 1-4 Orlęta Cielądz 16 października, 15:00
Widok Skierniewice 6-1 Pogoń Bełchów 15 października, 15:00
GKS Głuchów 0-0 Sokół Regnów 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Sierakowianka Sierakowice.
 
Sokół Regnów 1-5 Mazovia Rawa Mazowiecka 23 października, 15:00
Pogoń Bełchów 1-1 GKS Głuchów 23 października, 11:00
Orlęta Cielądz 0-0 Widok Skierniewice 23 października, 15:00
GLKS Wołucza 3-5 Czarni Bednary 22 października, 15:00
Orzeł Nieborów 3-0 Olimpia Chąśno 23 października, 15:00
(wo)
Białka Biała Rawska 2-3 Laktoza Łyszkowice 23 października, 15:00
Macovia Maków 3-1 Astra Zduny 23 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Widok Skierniewice.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 10-0 Astra Zduny 29 października, 14:00
Laktoza Łyszkowice 1-0 Macovia Maków 30 października, 11:00
Olimpia Chąśno 1-3 Białka Biała Rawska 30 października, 14:00
Czarni Bednary 0-2 Orzeł Nieborów 30 października, 14:00
Sierakowianka Sierakowice 3-2 GLKS Wołucza 30 października, 14:00
GKS Głuchów 3-1 Orlęta Cielądz 30 października, 11:00
Sokół Regnów 1-5 Pogoń Bełchów 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: GKS Głuchów.
 
Pogoń Bełchów 0-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 6 listopada, 11:00
Orlęta Cielądz 3-0 Sokół Regnów 6 listopada, 14:00
GLKS Wołucza 3-1 Widok Skierniewice 5 listopada, 14:00
Orzeł Nieborów 1-1 Sierakowianka Sierakowice 6 listopada, 14:00
Białka Biała Rawska 1-1 Czarni Bednary 6 listopada, 14:00
Macovia Maków 3-1 Olimpia Chąśno 6 listopada, 11:00
Astra Zduny 4-0 Laktoza Łyszkowice 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: Sokół Regnów.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 7-0 Laktoza Łyszkowice 11 listopada, 11:00
Olimpia Chąśno 1-5 Astra Zduny 11 listopada, 11:00
Czarni Bednary 2-1 Macovia Maków 11 listopada, 11:00
Sierakowianka Sierakowice 0-6 Białka Biała Rawska 11 listopada, 11:00
Widok Skierniewice 4-1 Orzeł Nieborów 11 listopada, 11:00
GKS Głuchów 1-0 GLKS Wołucza 11 listopada, 11:00
Pogoń Bełchów 2-1 Orlęta Cielądz 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 13 listopada

Pauza: Pogoń Bełchów.
 
Orlęta Cielądz 0-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 13 listopada, 14:00
GLKS Wołucza 0-5 Sokół Regnów 13 listopada, 14:00
Orzeł Nieborów 1-2 GKS Głuchów 13 listopada, 14:00
Białka Biała Rawska 0-1 Widok Skierniewice 13 listopada, 14:00
Macovia Maków 3-0 Sierakowianka Sierakowice 13 listopada, 14:00
Astra Zduny 1-2 Czarni Bednary 13 listopada, 14:00
Laktoza Łyszkowice 5-3 Olimpia Chąśno 13 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10 maja

Pauza: Orlęta Cielądz.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 5-0 Olimpia Chąśno 10 maja, 17:00
Laktoza Łyszkowice 0-1 Czarni Bednary 10 maja, 17:00
Astra Zduny 2-0 Sierakowianka Sierakowice 10 maja, 17:00
Macovia Maków 0-2 Widok Skierniewice 10 maja, 17:00
Białka Biała Rawska 2-1 GKS Głuchów 10 maja, 17:00
Orzeł Nieborów 3-0 Sokół Regnów 10 maja, 17:00
GLKS Wołucza 0-3 Pogoń Bełchów 10 maja, 17:00

Kolejka 17 - 17 maja

Pauza: Mazovia Rawa Mazowiecka.
 
Orlęta Cielądz 3-1 GLKS Wołucza 17 maja, 17:30
Pogoń Bełchów 4-1 Orzeł Nieborów 17 maja, 17:30
Sokół Regnów 1-4 Białka Biała Rawska 17 maja, 17:30
GKS Głuchów 0-1 Macovia Maków 17 maja, 17:30
Widok Skierniewice 3-4 Astra Zduny 17 maja, 17:30
Sierakowianka Sierakowice 2-3 Laktoza Łyszkowice 17 maja, 17:30
Czarni Bednary 2-0 Olimpia Chąśno 17 maja, 17:30

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia

Pauza: GLKS Wołucza.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-0 Czarni Bednary 8 kwietnia, 16:00
Olimpia Chąśno 4-2 Sierakowianka Sierakowice 9 kwietnia, 14:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Widok Skierniewice 9 kwietnia, 11:00
Astra Zduny 2-4 GKS Głuchów 9 kwietnia, 16:00
Macovia Maków 1-0 Sokół Regnów 9 kwietnia, 11:00
Białka Biała Rawska 4-1 Pogoń Bełchów 9 kwietnia, 11:00
Orzeł Nieborów 2-2 Orlęta Cielądz 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Pauza: Orzeł Nieborów.
 
Macovia Maków 0-2 Pogoń Bełchów 19 kwietnia, 17:00
GLKS Wołucza 0-5 Mazovia Rawa Mazowiecka 19 kwietnia, 17:00
Orlęta Cielądz 1-2 Białka Biała Rawska 19 kwietnia, 17:00
Sokół Regnów 1-1 Astra Zduny 19 kwietnia, 17:00
GKS Głuchów 3-1 Laktoza Łyszkowice 19 kwietnia, 17:00
Widok Skierniewice 6-1 Olimpia Chąśno 19 kwietnia, 17:00
Sierakowianka Sierakowice 2-5 Czarni Bednary 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia

Pauza: Białka Biała Rawska.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 11-0 Sierakowianka Sierakowice 22 kwietnia, 16:00
Czarni Bednary 0-3 Widok Skierniewice 23 kwietnia, 16:00
Olimpia Chąśno 0-6 GKS Głuchów 23 kwietnia, 14:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Sokół Regnów 23 kwietnia, 11:00
Astra Zduny 2-1 Pogoń Bełchów 23 kwietnia, 16:00
Macovia Maków 5-1 Orlęta Cielądz 23 kwietnia, 11:00
Orzeł Nieborów 11-0 GLKS Wołucza 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Pauza: Macovia Maków.
 
Orzeł Nieborów 0-4 Mazovia Rawa Mazowiecka 30 kwietnia, 15:00
GLKS Wołucza 0-0 Białka Biała Rawska 29 kwietnia, 16:00
Orlęta Cielądz 1-8 Astra Zduny 30 kwietnia, 15:00
Pogoń Bełchów 6-1 Laktoza Łyszkowice 30 kwietnia, 11:00
Sokół Regnów 1-1 Olimpia Chąśno 30 kwietnia, 16:00
GKS Głuchów 1-0 Czarni Bednary 30 kwietnia, 11:00
Widok Skierniewice 5-0 Sierakowianka Sierakowice 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Pauza: Astra Zduny.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-2 Widok Skierniewice 3 maja, 17:00
Sierakowianka Sierakowice 3-5 GKS Głuchów 3 maja, 17:00
Czarni Bednary 2-0 Sokół Regnów 3 maja, 17:00
Olimpia Chąśno 3-4 Pogoń Bełchów 3 maja, 17:00
Laktoza Łyszkowice 3-2 Orlęta Cielądz 3 maja, 17:00
Macovia Maków 0-0 GLKS Wołucza 3 maja, 17:00
Białka Biała Rawska 1-0 Orzeł Nieborów 3 maja, 15:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Pauza: Laktoza Łyszkowice.
 
Białka Biała Rawska 0-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 7 maja, 11:00
Orzeł Nieborów 2-1 Macovia Maków 7 maja, 15:00
GLKS Wołucza 0-2 Astra Zduny 6 maja, 16:00
Orlęta Cielądz 5-3 Olimpia Chąśno 7 maja, 15:00
Pogoń Bełchów 2-3 Czarni Bednary 7 maja, 11:00
Sokół Regnów 2-1 Sierakowianka Sierakowice 7 maja, 16:00
GKS Głuchów 0-5 Widok Skierniewice 7 maja, 11:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Pauza: Olimpia Chąśno.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-1 GKS Głuchów 13 maja, 16:00
Widok Skierniewice 5-0 Sokół Regnów 13 maja, 14:00
Sierakowianka Sierakowice 1-1 Pogoń Bełchów 14 maja, 15:00
Czarni Bednary 1-2 Orlęta Cielądz 14 maja, 16:00
Laktoza Łyszkowice 7-2 GLKS Wołucza 14 maja, 11:00
Astra Zduny 0-0 Orzeł Nieborów 14 maja, 16:00
Macovia Maków 1-0 Białka Biała Rawska 14 maja, 11:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Pauza: Czarni Bednary.
 
Macovia Maków 0-5 Mazovia Rawa Mazowiecka 21 maja, 11:00
Białka Biała Rawska 2-1 Astra Zduny 21 maja, 14:00
Orzeł Nieborów 2-1 Laktoza Łyszkowice 20 maja, 17:30
GLKS Wołucza 1-3 Olimpia Chąśno 20 maja, 16:00
Orlęta Cielądz 1-0 Sierakowianka Sierakowice 21 maja, 15:00
Pogoń Bełchów 1-3 Widok Skierniewice 21 maja, 11:00
Sokół Regnów 3-0 GKS Głuchów 21 maja, 16:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

Pauza: Sierakowianka Sierakowice.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-0 Sokół Regnów 27 maja, 16:00
GKS Głuchów 1-3 Pogoń Bełchów 28 maja, 11:00
Widok Skierniewice 9-2 Orlęta Cielądz 27 maja, 14:00
Czarni Bednary 6-1 GLKS Wołucza 28 maja, 16:00
Olimpia Chąśno 2-4 Orzeł Nieborów 28 maja, 14:00
Mecz przerwany w 68. minucie przy wyniku 2-4. Mecz dokończono 14.06 o godz. 18.00, ale wynik nie uległ zmianie.
Laktoza Łyszkowice 0-1 Białka Biała Rawska 28 maja, 11:00
Astra Zduny 6-1 Macovia Maków 28 maja, 16:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Pauza: Widok Skierniewice.
 
Astra Zduny 1-5 Mazovia Rawa Mazowiecka 3 czerwca, 16:00
Macovia Maków 0-2 Laktoza Łyszkowice 4 czerwca, 11:00
Białka Biała Rawska 4-1 Olimpia Chąśno 4 czerwca, 11:00
Orzeł Nieborów 1-4 Czarni Bednary 4 czerwca, 16:00
GLKS Wołucza 3-1 Sierakowianka Sierakowice 3 czerwca, 16:00
Orlęta Cielądz 1-1 GKS Głuchów 4 czerwca, 15:00
Pogoń Bełchów 2-1 Sokół Regnów 4 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Pauza: GKS Głuchów.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 7-1 Pogoń Bełchów 10 czerwca, 16:00
Sokół Regnów 1-2 Orlęta Cielądz 11 czerwca, 16:00
Widok Skierniewice 10-0 GLKS Wołucza 10 czerwca, 16:00
mecz przerwany w 55. minucie z powodu zdekompletowania składu gości
Sierakowianka Sierakowice 3-3 Orzeł Nieborów 11 czerwca, 15:00
Czarni Bednary 2-2 Białka Biała Rawska 11 czerwca, 16:00
Olimpia Chąśno 9-2 Macovia Maków 11 czerwca, 14:00
Laktoza Łyszkowice 0-3 Astra Zduny 11 czerwca, 11:00
w Łowiczu

Kolejka 29 - 18 czerwca

Pauza: Sokół Regnów.
 
Laktoza Łyszkowice 0-3 Mazovia Rawa Mazowiecka 18 czerwca, 11:00
Astra Zduny 3-2 Olimpia Chąśno 18 czerwca, 11:00
Macovia Maków 1-0 Czarni Bednary 18 czerwca, 11:00
Białka Biała Rawska 4-0 Sierakowianka Sierakowice 18 czerwca, 11:00
Orzeł Nieborów 0-4 Widok Skierniewice 18 czerwca, 11:00
GLKS Wołucza 2-3 GKS Głuchów 18 czerwca, 11:00
Orlęta Cielądz 1-4 Pogoń Bełchów 18 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 25 czerwca

Pauza: Pogoń Bełchów.
 
Mazovia Rawa Mazowiecka 8-1 Orlęta Cielądz 24 czerwca, 16:00
Sokół Regnów 4-3 GLKS Wołucza 25 czerwca, 16:00
GKS Głuchów 2-3 Orzeł Nieborów 22 czerwca, 18:30
Widok Skierniewice 2-2 Białka Biała Rawska 25 czerwca, 16:00
Sierakowianka Sierakowice 3-6 Macovia Maków 25 czerwca, 16:00
Czarni Bednary 3-1 Astra Zduny 14 czerwca, 18:00
Olimpia Chąśno 4-2 Laktoza Łyszkowice 25 czerwca, 16:00

IV liga 2005/2006 (łódzka)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Łódź)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Sieradz)

Klasa A 2005/2006 (Skierniewice)

Autor: Paweł Doliński
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas