[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gal Gaz Galewice 30 69 21 6 3 75-24 11 3 1 38-11 10 3 2 37-13
2.  Mabudo Suchoczasy 30 62 19 5 6 56-28 11 3 1 36-14 8 2 5 20-14
3.  Korab Łask 30 54 16 6 8 74-37 9 1 5 43-16 7 5 3 31-21
4.  Warta Osjaków 30 53 16 5 9 49-41 11 3 1 32-16 5 2 8 17-25 2 6 2 0 0 3-0
5.  Pogoń Łask Kolumna 30 53 15 8 7 63-26 9 4 2 43-11 6 4 5 20-15 2 0 0 0 2 0-3
6.  LKS Kwiatkowice 30 51 15 6 9 53-36 9 4 2 35-15 6 2 7 18-21
7.  Zawisza Pajęczno 30 48 13 9 8 59-29 9 4 2 41-11 4 5 6 18-18
8.  Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 30 46 12 10 8 45-40 6 5 4 25-21 6 5 4 20-19
9.  Jutrzenka Warta 30 45 12 9 9 49-47 10 2 3 29-15 2 7 6 20-32
10.  LGKS Charłupia Mała 30 41 12 5 13 61-49 9 3 3 46-17 3 2 10 15-32
11.  Piast Błaszki 30 36 11 3 16 46-72 7 2 6 29-23 4 1 10 17-49
12.  Złoczevia Złoczew 30 34 10 4 16 50-76 7 3 5 27-29 3 1 11 23-47
13.  Unia Sulmierzyce 30 27 7 6 17 39-64 5 3 7 18-28 2 3 10 21-36
14.  LKS Chojne 30 26 6 8 16 28-51 2 6 7 14-23 4 2 9 14-28
15.  Prosna Wieruszów 30 14 4 2 24 30-81 2 1 12 16-32 2 1 12 14-49
16.  LKS Kobierzycko 30 12 2 6 22 21-97 1 2 12 7-37 1 4 10 14-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gal Gaz Galewice    0-0 2-0 4-1 1-1 2-0 1-1 1-3 5-1 2-1 2-0 2-0 3-2 3-1 1-0 9-0 
 2 Mabudo Suchoczasy3-3     0-2 2-0 3-1 3-1 3-2 1-1 3-1 3-0 1-0 3-1 2-1 2-0 6-0 1-1 
 3 Korab Łask0-4 1-0     0-1 0-1 3-2 3-1 1-1 5-0 4-1 11-0 5-1 0-1 0-2 5-1 5-0 
 4 Warta Osjaków2-0 3-1 3-3     1-0 2-1 0-0 0-1 0-0 2-0 3-1 4-2 4-3 1-0 2-1 5-3 
 5 Pogoń Łask Kolumna0-1 0-0 2-0 0-2     2-1 1-1 0-0 9-2 1-0 5-1 3-1 6-1 1-1 4-0 9-0 
 6 LKS Kwiatkowice2-0 2-0 3-4 2-0 1-1     2-1 1-1 2-2 2-1 1-1 2-0 5-2 0-1 3-0 7-1 
 7 Zawisza Pajęczno0-0 0-1 1-1 1-0 3-1 0-0     0-1 3-2 5-2 8-0 3-0* 2-2 3-0 7-1 5-0 
 8 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola)0-0 0-3 1-1 3-5 2-1 0-2 2-1     1-0 1-2 4-0 3-0* 2-2 2-2 1-1 3-1 
 9 Jutrzenka Warta2-4 1-2 2-1 3-0 0-0 1-1 3-1 2-0     0-1 3-1 3-2 1-0 1-0 4-1 3-1 
 10 LGKS Charłupia Mała1-2 1-0 1-4 1-1 1-1 2-0 1-0 1-2 1-1     7-0 9-2 3-2 7-0 4-1 6-1 
 11 Piast Błaszki0-3 1-2 2-2 3-1 2-0 2-3 0-4 3-0 1-1 4-1     1-2 3-1 2-0 4-1 1-2 
 12 Złoczevia Złoczew1-3 2-1 2-2 1-2 0-5 0-2 0-2 3-2 2-2 4-3 2-1     2-0 3-1 3-1 2-2 
 13 Unia Sulmierzyce0-5 1-4 0-4 2-1 0-1 1-2 0-0 4-2 0-0 4-2 0-3 3-1     2-0 0-2 1-1 
 14 LKS Chojne0-5 1-2 1-2 0-0 0-3 1-2 0-1 1-1 0-0 0-0 0-1 2-2 1-1     4-2 3-1 
 15 Prosna Wieruszów2-6 1-3 1-3 1-3 0-1 2-0 1-2 1-2 0-1 0-1 2-3 2-4 2-1 1-2     0-0 
 16 LKS Kobierzycko0-1 0-1 0-2 2-0 1-3 0-1 1-1 0-3 0-7 0-0 0-5 2-5 0-2 0-4 1-2     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Zawisza Pajęczno 0-1 Mabudo Suchoczasy 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 3-1 Złoczevia Złoczew 7 sierpnia, 17:00
LKS Kobierzycko 0-1 Gal Gaz Galewice 7 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 4-1 LGKS Charłupia Mała 7 sierpnia, 17:00
Warta Osjaków 0-0 Jutrzenka Warta 7 sierpnia, 17:00
LKS Chojne 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 7 sierpnia, 17:00
Prosna Wieruszów 2-0 LKS Kwiatkowice 7 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 0-4 Korab Łask 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Mabudo Suchoczasy 0-2 Korab Łask 13 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 5-2 Unia Sulmierzyce 14 sierpnia, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 Prosna Wieruszów 14 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 1-0 LKS Chojne 14 sierpnia, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-1 Warta Osjaków 14 sierpnia, 15:00
Gal Gaz Galewice 2-0 Piast Błaszki 13 sierpnia, 17:00
Złoczevia Złoczew 2-2 LKS Kobierzycko 14 sierpnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 3-1 Pogoń Łask Kolumna 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Pogoń Łask Kolumna 0-0 Mabudo Suchoczasy 20 sierpnia, 17:00
LKS Kobierzycko 1-1 Zawisza Pajęczno 21 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 1-2 Złoczevia Złoczew 21 sierpnia, 17:00
Warta Osjaków 2-0 Gal Gaz Galewice 21 sierpnia, 17:00
LKS Chojne 0-0 LGKS Charłupia Mała 21 sierpnia, 11:00
Prosna Wieruszów 0-1 Jutrzenka Warta 21 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 4-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 20 sierpnia, 17:00
Korab Łask 3-2 LKS Kwiatkowice 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Mabudo Suchoczasy 3-1 LKS Kwiatkowice 24 sierpnia, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-1 Korab Łask 24 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 1-0 Unia Sulmierzyce 24 sierpnia, 17:00
LGKS Charłupia Mała 4-1 Prosna Wieruszów 24 sierpnia, 17:00
Gal Gaz Galewice 3-1 LKS Chojne 14 września
Złoczevia Złoczew 1-2 Warta Osjaków 24 sierpnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 8-0 Piast Błaszki 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 9-0 LKS Kobierzycko 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

LKS Kobierzycko 0-1 Mabudo Suchoczasy 28 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 2-0 Pogoń Łask Kolumna 28 sierpnia, 17:00
Warta Osjaków 0-0 Zawisza Pajęczno 28 sierpnia, 17:00
LKS Chojne 2-2 Złoczevia Złoczew 28 sierpnia, 17:00
Prosna Wieruszów 2-6 Gal Gaz Galewice 27 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 4-2 LGKS Charłupia Mała 27 sierpnia, 17:00
Korab Łask 5-0 Jutrzenka Warta 28 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Mabudo Suchoczasy 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3 września, 17:00
Jutrzenka Warta 1-1 LKS Kwiatkowice 4 września, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-4 Korab Łask 4 września, 15:00
Gal Gaz Galewice 3-2 Unia Sulmierzyce 3 września, 17:00
Złoczevia Złoczew 3-1 Prosna Wieruszów 4 września, 17:00
Zawisza Pajęczno 3-0 LKS Chojne 3 września, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 0-2 Warta Osjaków 4 września, 17:00
LKS Kobierzycko 0-5 Piast Błaszki 4 września, 17:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Piast Błaszki 1-2 Mabudo Suchoczasy 11 września, 17:00
Warta Osjaków 5-3 LKS Kobierzycko 11 września, 17:00
LKS Chojne 0-3 Pogoń Łask Kolumna 11 września, 17:00
Prosna Wieruszów 1-2 Zawisza Pajęczno 10 września, 17:00
Unia Sulmierzyce 3-1 Złoczevia Złoczew 11 września, 17:00
Korab Łask 0-4 Gal Gaz Galewice 10 września, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-1 LGKS Charłupia Mała 11 września, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-0 Jutrzenka Warta 11 września, 17:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Mabudo Suchoczasy 3-1 Jutrzenka Warta 18 września, 16:30
LGKS Charłupia Mała 1-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 18 września, 15:00
Gal Gaz Galewice 2-0 LKS Kwiatkowice 18 września, 16:30
Złoczevia Złoczew 2-2 Korab Łask 18 września, 16:30
Zawisza Pajęczno 2-2 Unia Sulmierzyce 17 września, 16:30
Pogoń Łask Kolumna 4-0 Prosna Wieruszów 17 września, 16:30
LKS Kobierzycko 0-4 LKS Chojne 18 września, 16:30
Piast Błaszki 3-1 Warta Osjaków 18 września, 16:30

Kolejka 9 - 24-25 września

Warta Osjaków 3-1 Mabudo Suchoczasy 25 września, 16:30
LKS Chojne 0-1 Piast Błaszki 25 września, 16:30
Prosna Wieruszów 0-0 LKS Kobierzycko 25 września, 16:30
Unia Sulmierzyce 0-1 Pogoń Łask Kolumna 24 września, 16:30
Korab Łask 3-1 Zawisza Pajęczno 24 września, 16:30
LKS Kwiatkowice 2-0 Złoczevia Złoczew 25 września, 16:30
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-0 Gal Gaz Galewice 24 września, 16:30
Jutrzenka Warta 0-1 LGKS Charłupia Mała 25 września, 16:30

Kolejka 10 - 1-2 października

Gal Gaz Galewice 5-1 Jutrzenka Warta 2 października, 16:00
Złoczevia Złoczew 3-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2 października, 16:00
Zawisza Pajęczno 0-0 LKS Kwiatkowice 2 października, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 2-0 Korab Łask 1 października, 16:00
LKS Kobierzycko 0-2 Unia Sulmierzyce 2 października, 16:00
Piast Błaszki 4-1 Prosna Wieruszów 2 października, 16:00
Warta Osjaków 1-0 LKS Chojne 2 października, 16:00
LGKS Charłupia Mała 1-0 Mabudo Suchoczasy 2 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

LKS Chojne 1-2 Mabudo Suchoczasy 9 października, 16:00
Prosna Wieruszów 1-3 Warta Osjaków 9 października, 16:00
Unia Sulmierzyce 0-3 Piast Błaszki 8 października, 16:00
Korab Łask 5-0 LKS Kobierzycko 8 października, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-1 Zawisza Pajęczno 8 października, 16:00
Jutrzenka Warta 3-2 Złoczevia Złoczew 9 października, 16:00
LGKS Charłupia Mała 1-2 Gal Gaz Galewice 9 października, 15:00
Pogoń Łask Kolumna 2-1 LKS Kwiatkowice 9 października, 16:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Mabudo Suchoczasy 3-3 Gal Gaz Galewice 15 października, 15:30
Złoczevia Złoczew 4-3 LGKS Charłupia Mała 16 października, 15:30
Zawisza Pajęczno 3-2 Jutrzenka Warta 16 października, 15:30
Pogoń Łask Kolumna 0-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 15 października, 15:30
LKS Kobierzycko 0-1 LKS Kwiatkowice 16 października, 15:30
Piast Błaszki 2-2 Korab Łask 16 października, 15:30
Warta Osjaków 4-3 Unia Sulmierzyce 16 października, 15:30
LKS Chojne 4-2 Prosna Wieruszów 16 października, 15:30

Kolejka 13 - 22-23 października

Unia Sulmierzyce 2-0 LKS Chojne 22 października, 15:30
Korab Łask 0-1 Warta Osjaków 23 października, 15:30
LKS Kwiatkowice 1-1 Piast Błaszki 23 października, 15:30
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-1 LKS Kobierzycko 23 października, 15:30
Jutrzenka Warta 0-0 Pogoń Łask Kolumna 23 października, 15:30
LGKS Charłupia Mała 1-0 Zawisza Pajęczno 23 października, 15:30
Gal Gaz Galewice 2-0 Złoczevia Złoczew 23 października, 15:30
Mabudo Suchoczasy 6-0 Prosna Wieruszów 22 października, 15:30

Kolejka 14 - 29-30 października

Zawisza Pajęczno 0-0 Gal Gaz Galewice 29 października, 14:00
Pogoń Łask Kolumna 1-0 LGKS Charłupia Mała 29 października, 14:00
LKS Kobierzycko 0-7 Jutrzenka Warta 30 października, 14:00
Piast Błaszki 3-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 30 października, 14:00
Warta Osjaków 2-1 LKS Kwiatkowice 30 października, 14:00
LKS Chojne 1-2 Korab Łask 30 października, 14:00
Prosna Wieruszów 2-1 Unia Sulmierzyce 30 października, 14:00
Złoczevia Złoczew 2-1 Mabudo Suchoczasy 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Korab Łask 5-1 Prosna Wieruszów 5 listopada, 14:00
LKS Kwiatkowice 0-1 LKS Chojne 6 listopada, 14:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-5 Warta Osjaków 6 listopada, 14:00
Jutrzenka Warta 3-1 Piast Błaszki 6 listopada, 14:00
LGKS Charłupia Mała 6-1 LKS Kobierzycko 6 listopada, 14:00
Gal Gaz Galewice 1-1 Pogoń Łask Kolumna 5 listopada, 14:00
Złoczevia Złoczew 0-2 Zawisza Pajęczno 6 listopada, 14:00
Mabudo Suchoczasy 2-1 Unia Sulmierzyce 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Mabudo Suchoczasy 3-2 Zawisza Pajęczno 6 kwietnia, 17:00
Złoczevia Złoczew 0-5 Pogoń Łask Kolumna 5 kwietnia, 17:00
Gal Gaz Galewice 9-0 LKS Kobierzycko 5 kwietnia, 17:00
LGKS Charłupia Mała 7-0 Piast Błaszki 5 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Warta 3-0 Warta Osjaków 5 kwietnia, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-2 LKS Chojne 5 kwietnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-0 Prosna Wieruszów 5 kwietnia, 17:00
Korab Łask 0-1 Unia Sulmierzyce 5 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Korab Łask 1-0 Mabudo Suchoczasy 17 maja, 18:00
Unia Sulmierzyce 1-2 LKS Kwiatkowice 15 kwietnia, 16:00
Prosna Wieruszów 1-2 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 15 kwietnia, 16:00
LKS Chojne 0-0 Jutrzenka Warta 15 kwietnia, 16:00
Warta Osjaków 2-0 LGKS Charłupia Mała 15 kwietnia, 16:00
Piast Błaszki 0-3 Gal Gaz Galewice 15 kwietnia, 16:00
LKS Kobierzycko 2-5 Złoczevia Złoczew 15 kwietnia, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 1-1 Zawisza Pajęczno 10 maja, 18:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Mabudo Suchoczasy 3-1 Pogoń Łask Kolumna 1 kwietnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 5-0 LKS Kobierzycko 2 kwietnia, 16:00
Złoczevia Złoczew 2-1 Piast Błaszki 2 kwietnia, 16:00
Gal Gaz Galewice 4-1 Warta Osjaków 2 kwietnia, 16:00
LGKS Charłupia Mała 7-0 LKS Chojne 2 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Warta 4-1 Prosna Wieruszów 2 kwietnia, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-2 Unia Sulmierzyce 2 kwietnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-4 Korab Łask 10 maja, 18:00

Kolejka 19 - 9 kwietnia

LKS Kwiatkowice 2-0 Mabudo Suchoczasy 9 kwietnia, 16:00
Korab Łask 1-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 9 kwietnia, 16:00
Unia Sulmierzyce 0-0 Jutrzenka Warta 9 kwietnia, 16:00
Prosna Wieruszów 0-1 LGKS Charłupia Mała 9 kwietnia, 17:00
LKS Chojne 0-5 Gal Gaz Galewice 9 kwietnia, 16:00
Warta Osjaków 4-2 Złoczevia Złoczew 9 kwietnia, 16:00
Piast Błaszki 0-4 Zawisza Pajęczno 9 kwietnia, 16:00
LKS Kobierzycko 1-3 Pogoń Łask Kolumna 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 23 kwietnia

Mabudo Suchoczasy 1-1 LKS Kobierzycko 23 kwietnia, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 5-1 Piast Błaszki 23 kwietnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 1-0 Warta Osjaków 23 kwietnia, 16:00
Złoczevia Złoczew 3-1 LKS Chojne 23 kwietnia, 16:00
Gal Gaz Galewice 1-0 Prosna Wieruszów 23 kwietnia, 14:00
LGKS Charłupia Mała 3-2 Unia Sulmierzyce 23 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Warta 2-1 Korab Łask 23 kwietnia, 16:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-2 LKS Kwiatkowice 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia

Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 0-3 Mabudo Suchoczasy 30 kwietnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-2 Jutrzenka Warta 30 kwietnia, 16:00
Korab Łask 4-1 LGKS Charłupia Mała 30 kwietnia, 16:00
Unia Sulmierzyce 0-5 Gal Gaz Galewice 30 kwietnia, 17:00
Prosna Wieruszów 2-4 Złoczevia Złoczew 30 kwietnia, 17:00
LKS Chojne 0-1 Zawisza Pajęczno 17 maja
Warta Osjaków 1-0 Pogoń Łask Kolumna 30 kwietnia, 16:00
Piast Błaszki 1-2 LKS Kobierzycko 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Mabudo Suchoczasy 1-0 Piast Błaszki 3 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 2-0 Warta Osjaków 3 maja, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 1-1 LKS Chojne 3 maja, 17:00
Zawisza Pajęczno 7-1 Prosna Wieruszów 3 maja, 16:00
Złoczevia Złoczew 2-0 Unia Sulmierzyce 3 maja, 17:00
Gal Gaz Galewice 2-0 Korab Łask 3 maja, 17:00
LGKS Charłupia Mała 2-0 LKS Kwiatkowice 3 maja, 15:00
Jutrzenka Warta 2-0 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 7 maja

Jutrzenka Warta 1-2 Mabudo Suchoczasy 7 maja, 12:00
w Suchoczasach
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 1-2 LGKS Charłupia Mała 7 maja, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-0 Gal Gaz Galewice 7 maja, 17:00
Korab Łask 5-1 Złoczevia Złoczew 7 maja, 16:00
Unia Sulmierzyce 0-0 Zawisza Pajęczno 7 maja, 17:00
Prosna Wieruszów 0-1 Pogoń Łask Kolumna 7 maja, 17:00
LKS Chojne 3-1 LKS Kobierzycko 7 maja, 17:00
Warta Osjaków 3-1 Piast Błaszki 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 13-14 maja

Mabudo Suchoczasy 2-0 Warta Osjaków 14 maja, 17:00
Piast Błaszki 2-0 LKS Chojne 14 maja, 16:00
LKS Kobierzycko 1-2 Prosna Wieruszów 14 maja, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 6-1 Unia Sulmierzyce 14 maja, 17:00
Zawisza Pajęczno 1-1 Korab Łask 14 maja, 17:00
Złoczevia Złoczew 0-2 LKS Kwiatkowice 14 maja, 17:00
Gal Gaz Galewice 1-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 13 maja, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-1 Jutrzenka Warta 14 maja, 15:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Mabudo Suchoczasy 3-0 LGKS Charłupia Mała 20 maja, 17:00
Jutrzenka Warta 2-4 Gal Gaz Galewice 21 maja, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 3-0 Złoczevia Złoczew 21 maja, 17:00
(wo)
LKS Kwiatkowice 2-1 Zawisza Pajęczno 21 maja, 17:00
Korab Łask 0-1 Pogoń Łask Kolumna 21 maja, 17:00
Unia Sulmierzyce 1-1 LKS Kobierzycko 21 maja, 17:00
Prosna Wieruszów 2-3 Piast Błaszki 21 maja, 17:00
LKS Chojne 0-0 Warta Osjaków 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27-28 maja

LKS Kwiatkowice 1-1 Pogoń Łask Kolumna 28 maja, 17:00
Mabudo Suchoczasy 2-0 LKS Chojne 27 maja, 17:30
Warta Osjaków 2-1 Prosna Wieruszów 28 maja, 17:00
Piast Błaszki 3-1 Unia Sulmierzyce 28 maja, 16:00
LKS Kobierzycko 0-2 Korab Łask 28 maja, 16:00
Zawisza Pajęczno 0-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 27 maja, 17:00
Złoczevia Złoczew 2-2 Jutrzenka Warta 28 maja, 17:00
Gal Gaz Galewice 2-1 LGKS Charłupia Mała 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca

Gal Gaz Galewice 0-0 Mabudo Suchoczasy 3 czerwca, 17:00
LGKS Charłupia Mała 9-2 Złoczevia Złoczew 4 czerwca, 15:00
Jutrzenka Warta 3-1 Zawisza Pajęczno 4 czerwca, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 2-1 Pogoń Łask Kolumna 4 czerwca, 17:00
LKS Kwiatkowice 7-1 LKS Kobierzycko 4 czerwca, 17:00
Korab Łask 11-0 Piast Błaszki 4 czerwca, 17:00
Unia Sulmierzyce 2-1 Warta Osjaków 4 czerwca, 17:00
Prosna Wieruszów 1-2 LKS Chojne 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Prosna Wieruszów 1-3 Mabudo Suchoczasy 11 czerwca, 17:00
LKS Chojne 1-1 Unia Sulmierzyce 11 czerwca, 17:00
Warta Osjaków 3-3 Korab Łask 11 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 2-3 LKS Kwiatkowice 11 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 0-3 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 11 czerwca, 16:00
Pogoń Łask Kolumna 9-2 Jutrzenka Warta 11 czerwca, 17:00
Zawisza Pajęczno 5-2 LGKS Charłupia Mała 10 czerwca, 17:00
Złoczevia Złoczew 1-3 Gal Gaz Galewice 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Mabudo Suchoczasy 3-1 Złoczevia Złoczew 15 czerwca, 17:00
Gal Gaz Galewice 1-1 Zawisza Pajęczno 15 czerwca, 17:00
LGKS Charłupia Mała 1-1 Pogoń Łask Kolumna 15 czerwca, 17:00
Jutrzenka Warta 3-1 LKS Kobierzycko 15 czerwca, 17:00
Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 4-0 Piast Błaszki 15 czerwca, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-0 Warta Osjaków 15 czerwca, 17:00
Korab Łask 0-2 LKS Chojne 15 czerwca, 17:00
Unia Sulmierzyce 0-2 Prosna Wieruszów 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Unia Sulmierzyce 1-4 Mabudo Suchoczasy 18 czerwca, 17:00
Prosna Wieruszów 1-3 Korab Łask 18 czerwca, 17:00
LKS Chojne 1-2 LKS Kwiatkowice 18 czerwca, 17:00
Warta Osjaków 0-1 Olimpia Karsznice (Zduńska Wola) 18 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 1-1 Jutrzenka Warta 18 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 0-0 LGKS Charłupia Mała 18 czerwca, 17:00
Pogoń Łask Kolumna 0-1 Gal Gaz Galewice 18 czerwca, 17:00
Zawisza Pajęczno 3-0 Złoczevia Złoczew 18 czerwca, 17:00
(wo)

IV liga 2005/2006 (łódzka)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Łódź)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Skierniewice)

Klasa A 2005/2006 (Sieradz I)
Klasa A 2005/2006 (Sieradz II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas