[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pilica Przedbórz 26 67 21 4 1 75-10 12 1 0 43-2 9 3 1 32-8
2.  Skalnik Sulejów 26 60 18 6 2 64-18 10 2 1 37-7 8 4 1 27-11
3.  Błysk Aleksandrów 26 48 15 3 8 47-27 10 1 2 27-6 5 2 6 20-21
4.  Omega II Kleszczów 26 44 14 2 10 59-51 8 1 4 29-21 6 1 6 30-30
5.  GUKS Gorzkowice 26 40 12 4 10 47-34 7 3 3 30-16 5 1 7 17-18
6.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 37 11 4 11 50-43 7 2 4 35-18 4 2 7 15-25 4 7 2 1 1 9-4
7.  LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 26 37 11 4 11 36-46 7 2 4 20-17 4 2 7 16-29 4 6 2 0 2 5-6
8.  LKS Wola Krzysztoporska 26 37 10 7 9 29-34 8 3 2 18-11 2 4 7 11-23 4 4 1 1 2 4-8
9.  Włókniarz Zelów 26 32 9 5 12 36-42 6 3 4 24-22 3 2 8 12-20 4 7 2 1 1 7-5
10.  LKS Mierzyn 26 32 8 8 10 27-30 6 4 3 18-14 2 4 7 9-16 4 5 1 2 1 4-4
11.  LKS Żarnów 26 32 9 5 12 42-45 5 3 5 23-21 4 2 7 19-24 4 4 1 1 2 4-6
12.  KS Mniszków 26 27 8 3 15 23-49 5 0 8 13-17 3 3 7 10-32
13.  Szczerbiec Wolbórz 26 21 5 6 15 18-47 3 5 5 7-11 2 1 10 11-36
14.  Warta Pławno 26 1 0 1 25 16-93 0 1 12 10-52 0 0 13 6-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pilica Przedbórz    3-0 1-1 5-0 2-1 3-0 5-0 3-0 1-0 2-0 4-0 7-0 1-0 6-0 
 2 Skalnik Sulejów0-0     1-0 4-0 3-0 3-1 2-1 4-1 1-2 2-0 1-1 6-0 7-1 3-0* 
 3 Błysk Aleksandrów2-2 0-1     1-0 1-2 3-0 3-1 3-0 2-0 1-0 1-0 2-0 3-0 5-0 
 4 Omega II Kleszczów1-4 1-3 5-3     2-1 0-3 5-2 1-0 1-2 2-1 2-1 1-1 5-0 3-0* 
 5 GUKS Gorzkowice0-2 0-1 5-1 1-3     2-2 5-0 1-1 2-1 2-1 1-1 3-0 5-1 3-2 
 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-2 2-2 1-2 3-5 1-3     4-0 4-1 2-0 1-1 5-1 5-0 4-0 3-1 
 7 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)1-1 1-5 1-3 4-1 1-0 2-0     3-1 2-0 0-2 0-1 2-2 1-0 2-1 
 8 LKS Wola Krzysztoporska1-4 0-0 1-0 1-0 2-1 1-1 1-0     3-1 2-0 3-2 0-1 1-1 2-0 
 9 Włókniarz Zelów1-4 0-3 0-0 3-6 1-1 5-2 0-2 1-1     1-0 4-2 1-0 3-1 4-0 
 10 LKS Mierzyn0-2 1-1 2-1 3-1 1-0 1-2 1-1 1-1 2-2     1-0 1-2 2-1 2-0 
 11 LKS Żarnów0-1 2-4 3-2 2-2 1-2 2-0 2-2 1-2 1-0 1-1     4-1 2-3 2-1 
 12 KS Mniszków0-1 0-3 0-2 2-3 1-2 2-1 0-1 1-0 1-0 0-1 2-3     2-0 2-0 
 13 Szczerbiec Wolbórz1-0 0-0 0-1 0-1 2-1 0-1 0-3 0-0 0-0 0-0 0-3* 0-0     4-1 
 14 Warta Pławno1-9 1-4 1-4 1-8 0-3 1-2 1-3 0-3 2-4 2-2 0-4 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Warta Pławno
Omega II Kleszczów 2-1 LKS Mierzyn
LKS Żarnów 1-0 Włókniarz Zelów
GUKS Gorzkowice 3-0 KS Mniszków
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 3-1 LKS Wola Krzysztoporska
Skalnik Sulejów 7-1 Szczerbiec Wolbórz
Pilica Przedbórz 1-1 Błysk Aleksandrów

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Warta Pławno 1-4 Błysk Aleksandrów
Szczerbiec Wolbórz 1-0 Pilica Przedbórz
LKS Wola Krzysztoporska 0-0 Skalnik Sulejów
KS Mniszków 0-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Włókniarz Zelów 1-1 GUKS Gorzkowice
LKS Mierzyn 1-0 LKS Żarnów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-5 Omega II Kleszczów

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Omega II Kleszczów 3-0 Warta Pławno
(wo)
na boisku 3-1
LKS Żarnów 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
GUKS Gorzkowice 2-1 LKS Mierzyn
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-0 Włókniarz Zelów
Skalnik Sulejów 6-0 KS Mniszków
Pilica Przedbórz 3-0 LKS Wola Krzysztoporska
Błysk Aleksandrów 3-0 Szczerbiec Wolbórz

Kolejka 4 - 3-4 września

Warta Pławno 0-3 Szczerbiec Wolbórz
(wo)
na boisku 0-2
LKS Wola Krzysztoporska 1-0 Błysk Aleksandrów
KS Mniszków 0-1 Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów 0-3 Skalnik Sulejów
LKS Mierzyn 1-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 GUKS Gorzkowice
Omega II Kleszczów 2-1 LKS Żarnów

Kolejka 5 - 10-11 września

LKS Żarnów 2-1 Warta Pławno
GUKS Gorzkowice 1-3 Omega II Kleszczów
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Skalnik Sulejów 2-0 LKS Mierzyn
Pilica Przedbórz 1-0 Włókniarz Zelów
Błysk Aleksandrów 2-0 KS Mniszków
Szczerbiec Wolbórz 0-0 LKS Wola Krzysztoporska

Kolejka 6 - 17-18 września

Warta Pławno 0-3 LKS Wola Krzysztoporska
KS Mniszków 2-0 Szczerbiec Wolbórz
Włókniarz Zelów 0-0 Błysk Aleksandrów
LKS Mierzyn 0-2 Pilica Przedbórz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Skalnik Sulejów
Omega II Kleszczów 5-2 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
LKS Żarnów 1-2 GUKS Gorzkowice

Kolejka 7 - 24-25 września

GUKS Gorzkowice 3-2 Warta Pławno
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-1 LKS Żarnów
Skalnik Sulejów 4-0 Omega II Kleszczów
Pilica Przedbórz 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błysk Aleksandrów 1-0 LKS Mierzyn
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Włókniarz Zelów
LKS Wola Krzysztoporska 0-1 KS Mniszków

Kolejka 8 - 1-2 października

Warta Pławno 0-3 KS Mniszków
(wo)
na boisku 1-0
Włókniarz Zelów 1-1 LKS Wola Krzysztoporska
LKS Mierzyn 2-1 Szczerbiec Wolbórz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 Błysk Aleksandrów
Omega II Kleszczów 1-4 Pilica Przedbórz
LKS Żarnów 2-4 Skalnik Sulejów
GUKS Gorzkowice 5-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)

Kolejka 9 - 8-9 października

LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-1 Warta Pławno
Skalnik Sulejów 3-0 GUKS Gorzkowice
Pilica Przedbórz 4-0 LKS Żarnów
Błysk Aleksandrów 1-0 Omega II Kleszczów
Szczerbiec Wolbórz 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Wola Krzysztoporska 2-0 LKS Mierzyn
KS Mniszków 1-0 Włókniarz Zelów

Kolejka 10 - 15-16 października

Warta Pławno 2-4 Włókniarz Zelów
LKS Mierzyn 1-2 KS Mniszków
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 LKS Wola Krzysztoporska
Omega II Kleszczów 5-0 Szczerbiec Wolbórz
LKS Żarnów 3-2 Błysk Aleksandrów
GUKS Gorzkowice 0-2 Pilica Przedbórz
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-5 Skalnik Sulejów

Kolejka 11 - 22-23 października

Skalnik Sulejów 3-0 Warta Pławno
(wo)
Pilica Przedbórz 5-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
Błysk Aleksandrów 1-2 GUKS Gorzkowice
Szczerbiec Wolbórz 0-3 LKS Żarnów
(wo)
na boisku 3-2
LKS Wola Krzysztoporska 1-0 Omega II Kleszczów
KS Mniszków 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Zelów 1-0 LKS Mierzyn

Kolejka 12 - 29-30 października

Warta Pławno 2-2 LKS Mierzyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Włókniarz Zelów
Omega II Kleszczów 1-1 KS Mniszków
LKS Żarnów 1-2 LKS Wola Krzysztoporska
przełożony z powodu śmierci trenera LKS Żarnów
GUKS Gorzkowice 5-1 Szczerbiec Wolbórz
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-3 Błysk Aleksandrów
Skalnik Sulejów 0-0 Pilica Przedbórz

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pilica Przedbórz 6-0 Warta Pławno
Błysk Aleksandrów 0-1 Skalnik Sulejów
Szczerbiec Wolbórz 0-3 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
LKS Wola Krzysztoporska 2-1 GUKS Gorzkowice
KS Mniszków 2-3 LKS Żarnów
Włókniarz Zelów 3-6 Omega II Kleszczów
LKS Mierzyn 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14 - 11 listopada

Warta Pławno 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 listopada, 13:00
LKS Mierzyn 3-1 Omega II Kleszczów 11 listopada, 13:00
Włókniarz Zelów 4-2 LKS Żarnów 11 listopada, 13:00
KS Mniszków 1-2 GUKS Gorzkowice 11 listopada, 13:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 11 listopada, 13:00
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Skalnik Sulejów 11 listopada, 13:00
Błysk Aleksandrów 2-2 Pilica Przedbórz 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Błysk Aleksandrów 5-0 Warta Pławno 9 kwietnia, 17:00
Pilica Przedbórz 1-0 Szczerbiec Wolbórz 8 kwietnia, 16:00
Skalnik Sulejów 4-1 LKS Wola Krzysztoporska 9 kwietnia, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-2 KS Mniszków 9 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-1 Włókniarz Zelów 8 kwietnia, 15:00
LKS Żarnów 1-1 LKS Mierzyn 9 kwietnia, 15:00
Omega II Kleszczów 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Warta Pławno 1-8 Omega II Kleszczów 15 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-1 LKS Żarnów 15 kwietnia, 16:00
LKS Mierzyn 1-0 GUKS Gorzkowice 15 kwietnia, 13:00
Włókniarz Zelów 0-2 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 15 kwietnia, 16:00
KS Mniszków 0-3 Skalnik Sulejów 15 kwietnia, 14:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-4 Pilica Przedbórz 15 kwietnia, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 0-1 Błysk Aleksandrów 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Szczerbiec Wolbórz 4-1 Warta Pławno 23 kwietnia, 16:00
Błysk Aleksandrów 3-0 LKS Wola Krzysztoporska 23 kwietnia, 17:00
Pilica Przedbórz 7-0 KS Mniszków 22 kwietnia, 17:00
Skalnik Sulejów 1-2 Włókniarz Zelów 23 kwietnia, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-2 LKS Mierzyn 23 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 kwietnia, 15:00
LKS Żarnów 2-2 Omega II Kleszczów 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Warta Pławno 0-4 LKS Żarnów 29 kwietnia, 16:00
Omega II Kleszczów 2-1 GUKS Gorzkowice 29 kwietnia, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 29 kwietnia, 17:00
LKS Mierzyn 1-1 Skalnik Sulejów 30 kwietnia, 16:00
Włókniarz Zelów 1-4 Pilica Przedbórz 29 kwietnia, 17:00
KS Mniszków 0-2 Błysk Aleksandrów 29 kwietnia, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Szczerbiec Wolbórz 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

LKS Wola Krzysztoporska 2-0 Warta Pławno 3 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-0 KS Mniszków 3 maja, 17:00
Błysk Aleksandrów 2-0 Włókniarz Zelów 3 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 2-0 LKS Mierzyn 3 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 maja, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 4-1 Omega II Kleszczów 3 maja, 16:00
GUKS Gorzkowice 1-1 LKS Żarnów 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Warta Pławno 0-3 GUKS Gorzkowice 7 maja, 17:00
LKS Żarnów 2-2 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 7 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 1-3 Skalnik Sulejów 6 maja, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Pilica Przedbórz 6 maja, 17:00
LKS Mierzyn 2-1 Błysk Aleksandrów 7 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 3-1 Szczerbiec Wolbórz 6 maja, 17:00
KS Mniszków 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

KS Mniszków 2-0 Warta Pławno 13 maja, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 3-1 Włókniarz Zelów 13 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-0 LKS Mierzyn 14 maja, 17:00
Błysk Aleksandrów 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 5-0 Omega II Kleszczów 13 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 1-1 LKS Żarnów 14 maja, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-0 GUKS Gorzkowice 14 maja, 16:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Warta Pławno 1-3 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 21 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 0-1 Skalnik Sulejów 20 maja, 15:00
LKS Żarnów 0-1 Pilica Przedbórz 21 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 5-3 Błysk Aleksandrów 20 maja, 16:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 Szczerbiec Wolbórz 20 maja, 17:00
LKS Mierzyn 1-1 LKS Wola Krzysztoporska 21 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 1-0 KS Mniszków 20 maja, 17:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Włókniarz Zelów 4-0 Warta Pławno 27 maja, 17:00
KS Mniszków 0-1 LKS Mierzyn 27 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-1 Omega II Kleszczów 28 maja, 17:00
Błysk Aleksandrów 1-0 LKS Żarnów 28 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 2-1 GUKS Gorzkowice 27 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 2-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 28 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Warta Pławno 1-4 Skalnik Sulejów 4 czerwca, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-1 Pilica Przedbórz 4 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 5-1 Błysk Aleksandrów 3 czerwca, 17:00
LKS Żarnów 2-3 Szczerbiec Wolbórz 4 czerwca, 17:00
Omega II Kleszczów 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 3 czerwca, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-0 KS Mniszków 3 czerwca, 17:00
LKS Mierzyn 2-2 Włókniarz Zelów 4 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

LKS Mierzyn 2-0 Warta Pławno 10 czerwca, 17:00
Włókniarz Zelów 5-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 czerwca, 17:00
KS Mniszków 2-3 Omega II Kleszczów 10 czerwca, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 3-2 LKS Żarnów 10 czerwca, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 2-1 GUKS Gorzkowice 10 czerwca, 17:00
Błysk Aleksandrów 3-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 10 czerwca, 17:00
Pilica Przedbórz 3-0 Skalnik Sulejów 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

Warta Pławno 1-9 Pilica Przedbórz 14 czerwca, 18:00
Skalnik Sulejów 1-0 Błysk Aleksandrów 14 czerwca, 18:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-0 Szczerbiec Wolbórz 14 czerwca, 18:00
GUKS Gorzkowice 1-1 LKS Wola Krzysztoporska 14 czerwca, 18:00
LKS Żarnów 4-1 KS Mniszków 14 czerwca, 18:00
Omega II Kleszczów 1-2 Włókniarz Zelów 14 czerwca, 18:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 LKS Mierzyn 14 czerwca, 18:00

IV liga 2005/2006 (łódzka)

Klasa okręgowa 2005/2006 (Łódź)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2005/2006 (Skierniewice)

Klasa A 2005/2006 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2005/2006 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas