[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Piotrków Trybunalski I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Moszczenica 22 46 14 4 4 49-25 7 3 1 30-12 7 1 3 19-13
2.  Sparta Ostrów 22 39 12 3 7 42-29 8 0 3 26-11 4 3 4 16-18
3.  LKS Lubochnia 22 33 10 3 9 45-36 5 1 5 17-14 5 2 4 28-22
4.  LKS Radzice 22 32 9 5 8 34-34 5 4 2 14-11 4 1 6 20-23
5.  Tęcza Janków 22 30 9 3 10 37-39 7 0 4 25-14 2 3 6 12-25
6.  LKS Sławno 22 29 7 8 7 27-36 3 5 3 12-18 4 3 4 15-18 4 9 3 0 1 7-5
7.  Relax Czerniewice 22 29 8 5 9 30-27 6 3 2 18-9 2 2 7 12-18 4 7 2 1 1 6-3
8.  Polonia Rokiciny 22 29 8 5 9 33-39 5 3 3 21-18 3 2 6 12-21 4 1 0 1 3 3-8
9.  KS Opoczno-Gorzałków 22 28 7 7 8 35-42 5 2 4 21-26 2 5 4 14-16 2 4 1 1 0 1-0
10.  KS Poświętne 22 28 8 4 10 29-37 4 2 5 14-17 4 2 5 15-20 2 1 0 1 1 0-1
11.  Gerlach Drzewica 22 26 7 5 10 46-40 6 3 2 31-15 1 2 8 15-25
12.  Polonia Piotrków Trybunalski 22 20 6 2 14 31-54 5 1 5 22-22 1 1 9 9-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Włókniarz Moszczenica    2-1 6-1 4-1 4-0 2-2 1-1 2-1 1-1 2-3 4-0 2-1 
 2 Sparta Ostrów1-3     1-2 1-2 7-1 1-0 1-0 2-0 2-0 4-1 2-1 4-1 
 3 LKS Lubochnia0-2 1-2     0-2 0-0 1-2 2-0 1-0 1-2 5-2 4-2 2-0 
 4 LKS Radzice1-2 1-1 1-0     1-0 1-3 1-1 0-0 3-2 1-1 2-1 2-0 
 5 Tęcza Janków0-2 1-2 3-2 1-0     5-0 2-0 1-2 4-2 1-3 1-0 6-1 
 6 LKS Sławno0-3 2-0 1-7 0-0 1-2     2-1 2-1 1-1 1-1 0-0 2-2 
 7 Relax Czerniewice0-1 2-3 2-0 3-2 1-1 2-0     1-1 1-1 3-0 1-0 2-0 
 8 Polonia Rokiciny4-2 1-1 1-1 3-2 1-1 1-3 0-2     1-4 2-0 4-1 3-1 
 9 KS Opoczno-Gorzałków2-1 2-1 1-5 3-6 3-2 0-0 3-2 1-3     1-0 3-3 2-3 
 10 KS Poświętne1-1 0-1 2-5 3-2 2-3 0-2 2-1 0-1 0-0     3-1 1-0 
 11 Gerlach Drzewica1-2 2-2 2-2 4-0 3-1 3-1 3-1 6-2 1-1 0-3     6-0 
 12 Polonia Piotrków Trybunalski3-0 4-2 2-3 1-3 2-1 2-2 1-3 5-1 1-0 0-1 1-6     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Gerlach Drzewica 6-0 Polonia Piotrków Trybunalski
Tęcza Janków 1-3 KS Poświętne
KS Opoczno-Gorzałków 3-2 Relax Czerniewice
LKS Radzice 1-1 Sparta Ostrów
przełożony
Włókniarz Moszczenica 2-2 LKS Sławno
Polonia Rokiciny 1-1 LKS Lubochnia

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Polonia Piotrków Trybunalski 2-3 LKS Lubochnia
LKS Sławno 2-1 Polonia Rokiciny
Sparta Ostrów 1-3 Włókniarz Moszczenica
Relax Czerniewice 3-2 LKS Radzice
KS Poświętne 0-0 KS Opoczno-Gorzałków
Gerlach Drzewica 3-1 Tęcza Janków

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Tęcza Janków 6-1 Polonia Piotrków Trybunalski
KS Opoczno-Gorzałków 3-3 Gerlach Drzewica
LKS Radzice 1-1 KS Poświętne
Włókniarz Moszczenica 1-1 Relax Czerniewice
Polonia Rokiciny 1-1 Sparta Ostrów
LKS Lubochnia 1-2 LKS Sławno

Kolejka 4 - 3-4 września

Polonia Piotrków Trybunalski 2-2 LKS Sławno
Sparta Ostrów 1-2 LKS Lubochnia
Relax Czerniewice 1-1 Polonia Rokiciny
KS Poświętne 1-1 Włókniarz Moszczenica
Gerlach Drzewica 4-0 LKS Radzice
Tęcza Janków 4-2 KS Opoczno-Gorzałków

Kolejka 5 - 10-11 września

KS Opoczno-Gorzałków 2-3 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Radzice 1-0 Tęcza Janków
Włókniarz Moszczenica 4-0 Gerlach Drzewica
Polonia Rokiciny 2-0 KS Poświętne
LKS Lubochnia 2-0 Relax Czerniewice
LKS Sławno 2-0 Sparta Ostrów

Kolejka 6 - 17-18 września

Polonia Piotrków Trybunalski 4-2 Sparta Ostrów
Relax Czerniewice 2-0 LKS Sławno
KS Poświętne 2-5 LKS Lubochnia
Gerlach Drzewica 6-2 Polonia Rokiciny
Tęcza Janków 0-2 Włókniarz Moszczenica
KS Opoczno-Gorzałków 3-6 LKS Radzice

Kolejka 7 - 24-25 września

LKS Radzice 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Moszczenica 1-1 KS Opoczno-Gorzałków
Polonia Rokiciny 1-1 Tęcza Janków
LKS Lubochnia 4-2 Gerlach Drzewica
LKS Sławno 1-1 KS Poświętne
Sparta Ostrów 1-0 Relax Czerniewice

Kolejka 8 - 1-2 października

Polonia Piotrków Trybunalski 1-3 Relax Czerniewice
KS Poświętne 0-1 Sparta Ostrów
Gerlach Drzewica 3-1 LKS Sławno
Tęcza Janków 3-2 LKS Lubochnia
KS Opoczno-Gorzałków 1-3 Polonia Rokiciny
LKS Radzice 1-2 Włókniarz Moszczenica

Kolejka 9 - 8-9 października

Włókniarz Moszczenica 2-1 Polonia Piotrków Trybunalski
Polonia Rokiciny 3-2 LKS Radzice
LKS Lubochnia 1-2 KS Opoczno-Gorzałków
LKS Sławno 1-2 Tęcza Janków
Sparta Ostrów 2-1 Gerlach Drzewica
Relax Czerniewice 3-0 KS Poświętne

Kolejka 10 - 15-16 października

Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 KS Poświętne
Gerlach Drzewica 3-1 Relax Czerniewice
Tęcza Janków 1-2 Sparta Ostrów
KS Opoczno-Gorzałków 0-0 LKS Sławno
LKS Radzice 1-0 LKS Lubochnia
Włókniarz Moszczenica 2-1 Polonia Rokiciny

Kolejka 11 - 22-23 października

Polonia Rokiciny 3-1 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Lubochnia 0-2 Włókniarz Moszczenica
LKS Sławno 0-0 LKS Radzice
Sparta Ostrów 2-0 KS Opoczno-Gorzałków
Relax Czerniewice 1-1 Tęcza Janków
KS Poświętne 3-1 Gerlach Drzewica

Kolejka 12 - 15 kwietnia

Polonia Piotrków Trybunalski 1-6 Gerlach Drzewica
KS Poświętne 2-3 Tęcza Janków
Relax Czerniewice 1-1 KS Opoczno-Gorzałków
Sparta Ostrów 1-2 LKS Radzice
LKS Sławno 0-3 Włókniarz Moszczenica
LKS Lubochnia 1-0 Polonia Rokiciny

Kolejka 13 - 23 kwietnia

LKS Lubochnia 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski
Polonia Rokiciny 1-3 LKS Sławno
Włókniarz Moszczenica 2-1 Sparta Ostrów
LKS Radzice 1-1 Relax Czerniewice
KS Opoczno-Gorzałków 1-0 KS Poświętne
Tęcza Janków 1-0 Gerlach Drzewica

Kolejka 14 - 30 kwietnia

Polonia Piotrków Trybunalski 2-1 Tęcza Janków
Gerlach Drzewica 1-1 KS Opoczno-Gorzałków
KS Poświętne 3-2 LKS Radzice
Relax Czerniewice 0-1 Włókniarz Moszczenica
Sparta Ostrów 2-0 Polonia Rokiciny
LKS Sławno 1-7 LKS Lubochnia

Kolejka 15 - 3 maja

LKS Sławno 2-2 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Lubochnia 1-2 Sparta Ostrów
Polonia Rokiciny 0-2 Relax Czerniewice
Włókniarz Moszczenica 2-3 KS Poświętne
LKS Radzice 2-1 Gerlach Drzewica
KS Opoczno-Gorzałków 3-2 Tęcza Janków

Kolejka 16 - 6-7 maja

Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 KS Opoczno-Gorzałków
Tęcza Janków 1-0 LKS Radzice
Gerlach Drzewica 1-2 Włókniarz Moszczenica
KS Poświętne 0-1 Polonia Rokiciny
Relax Czerniewice 2-0 LKS Lubochnia
Sparta Ostrów 1-0 LKS Sławno

Kolejka 17 - 13-14 maja

Sparta Ostrów 4-1 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Sławno 2-1 Relax Czerniewice
LKS Lubochnia 5-2 KS Poświętne
Polonia Rokiciny 4-1 Gerlach Drzewica
Włókniarz Moszczenica 4-0 Tęcza Janków
LKS Radzice 3-2 KS Opoczno-Gorzałków

Kolejka 18 - 21 maja

Polonia Piotrków Trybunalski 1-3 LKS Radzice
KS Opoczno-Gorzałków 2-1 Włókniarz Moszczenica
Tęcza Janków 1-2 Polonia Rokiciny
Gerlach Drzewica 2-2 LKS Lubochnia
KS Poświętne 0-2 LKS Sławno
Relax Czerniewice 2-3 Sparta Ostrów

Kolejka 19 - 28 maja

Relax Czerniewice 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski
Sparta Ostrów 4-1 KS Poświętne
LKS Sławno 0-0 Gerlach Drzewica
LKS Lubochnia 0-0 Tęcza Janków
Polonia Rokiciny 1-4 KS Opoczno-Gorzałków
Włókniarz Moszczenica 4-1 LKS Radzice

Kolejka 20 - 4 czerwca

Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Włókniarz Moszczenica
LKS Radzice 0-0 Polonia Rokiciny
KS Opoczno-Gorzałków 1-5 LKS Lubochnia
Tęcza Janków 5-0 LKS Sławno
Gerlach Drzewica 2-2 Sparta Ostrów
KS Poświętne 2-1 Relax Czerniewice

Kolejka 21 - 11 czerwca

KS Poświętne 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski
Relax Czerniewice 1-0 Gerlach Drzewica
Sparta Ostrów 7-1 Tęcza Janków
LKS Sławno 1-1 KS Opoczno-Gorzałków
LKS Lubochnia 0-2 LKS Radzice
Polonia Rokiciny 4-2 Włókniarz Moszczenica

Kolejka 22 - 15 czerwca

Polonia Piotrków Trybunalski 5-1 Polonia Rokiciny
Włókniarz Moszczenica 6-1 LKS Lubochnia
LKS Radzice 1-3 LKS Sławno
KS Opoczno-Gorzałków 2-1 Sparta Ostrów
Tęcza Janków 2-0 Relax Czerniewice
Gerlach Drzewica 0-3 KS Poświętne

Klasa okręgowa 2005/2006 (Piotrków Trybunalski)

Klasa A 2005/2006 (Piotrków Trybunalski II)

Klasa B 2005/2006 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa B 2005/2006 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Łukasz Czuku

 

Napisz do nas