[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

Runda wstępna - 14 sierpnia

Olimpia Oporów 4-3 Sparta Dobrzelin 14 sierpnia, 16:00
Bzura Ozorków 4-0 Kobra Leźnica Wielka 14 sierpnia, 16:00
Sazan Pęczniew 4-4 Pisia Zygry 14 sierpnia, 16:00
pd. k. 2-4
Hetman Łódź 2-3 Lipiniacy Lipiny 14 sierpnia, 16:00

I runda - 24 sierpnia

Olimpia Oporów 1-6 GKS Bedlno 24 sierpnia, 17:30
Bzura Ozorków 2-0 Kotan Ozorków 24 sierpnia, 17:30
Pisia Zygry 2-6 Ner Poddębice 24 sierpnia, 17:30
Lipiniacy Lipiny 3-5 Krośniewianka Krośniewice 24 sierpnia, 17:30
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Pogoń Rogów 24 sierpnia, 17:30
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Witonianka Witonia 1-8 Victoria Grabów 24 sierpnia, 17:30
Huragan Swędów 4-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 24 sierpnia, 17:30
Orzeł II Parzęczew 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 24 sierpnia, 17:30
LKS Świnice Warckie 6-5 Malina Piątek 24 sierpnia, 17:30
LKS Rosanów 7-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 sierpnia, 17:30
Victoria Łódź 0-5 Start Brzeziny 24 sierpnia, 17:30
Iskra Dobroń 4-0 GLKS Dłutów 24 sierpnia, 17:30
Orlik Sobień 0-5 Victoria Rąbień 24 sierpnia, 17:30
Dąbrowianka Dąbrowice 0-11 MKS II Kutno 24 sierpnia, 17:30

II runda - 21 września

GKS Bedlno 1-4 MKS Kutno 28 września, 16:30
Bzura Ozorków 4-3 Orzeł II Parzęczew 21 września, 16:30
Ner Poddębice 7-1 PTC Pabianice 21 września, 16:30
Krośniewianka Krośniewice 3-0 AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 21 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Grabów 1-6 Górnik Łęczyca 21 września, 16:30
MKS 2000 Tuszyn 1-3 Zawisza Rzgów 28 września, 16:30
pd.
Huragan Swędów 0-4 KKS Koluszki 21 września, 16:30
Orzeł II Parzęczew 3-0 LKS Różyca 21 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LKS Świnice Warckie 3-2 Boruta Zgierz 21 września, 16:30
pd.
LKS Rosanów 0-1 Włókniarz Zgierz 21 września, 16:30
Iskra Dobroń 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 21 września, 16:30
Victoria Rąbień 0-9 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 września, 16:30
MKS II Kutno 1-1 Włókniarz Pabianice 21 września, 16:30
pd. k. 3-5
Start Brzeziny 3-2 LKS Gałkówek 21 września, 16:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 4-0 UKS SMS Łódź 21 września, 16:30
Stal Głowno 4-2 Zjednoczeni Stryków 21 września, 16:30

III runda - 12 października

Bzura Ozorków 3-1 Włókniarz Zgierz 12 października, 16:00
Rafał Chmielecki ?, Damian Ziemniak ?, Daniel Kurzawski ? - nieznany ?
KKS Koluszki 1-0 Zawisza Rzgów 12 października, 16:00
Jacek Wojtaszek 67
Ner Poddębice 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 października, 16:00
pd.
Konrad Trzęsiara 99, Kacper Daros 101, Piotr Piotrowicz 118
Krośniewianka Krośniewice 1-0 MKS Kutno 12 października, 16:00
Tomasz Pląskowski 40
Start Brzeziny 4-4 Stal Głowno 12 października, 16:00
k. 2-4
Łukasz Wojtasik 51, Maciej Pakulski 57, 79, 106 - Łukasz Kluska 5, Przemysław Gibała 71, 90, 118
Iskra Dobroń 5-6 Włókniarz Pabianice 12 października, 16:00
Przemysław Sójka 37, 56, Tomasz Matusiak 51, Marcin Warwas 63, Dawid Wojciechowski 69 - Patryk Olszewski 8, Damian Sztandor 29, Damian Kozłewski 42, 44, 73, Mateusz Żabolicki 54
Orzeł II Parzęczew 3-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 19 października, 16:00
k. 4-3
w pierwotnym terminie (12 października, 16:00) przerwany w drugiej połowie dogrywki przy stanie 3-3 z powodu zapadających ciemności; w drugim terminie dokończony
LKS Świnice Warckie 0-6 Górnik Łęczyca 12 października, 16:00
Paweł Pałczyński 8, 17, 39, Mariusz Wdowiak 43, Kacper Brzeziński 76 (k), Robert Czekalski 84

1/4 finału - 26 października

Bzura Ozorków 1-7 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 października, 15:00
Damian Ziemniak 88 - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Krośniewianka Krośniewice 3-0 Górnik Łęczyca 26 października, 15:00
Jakub Molik 16, Krzysztof Hyzopski 21, Mateusz Zwierzchowski 43
KKS Koluszki 5-3 Włókniarz Pabianice 26 października, 15:00
Konrad Bryszewski 38, Adrian Gaugier 52 (k), Przemysław Cębrzyński 69, Michał Dymowicz 79, Paweł Chrustowski 85 - Kacper Kosmala 29, Maksymilian Rozwandowicz 37, Witold Kurzawa 89
Orzeł II Parzęczew 0-2 Stal Głowno 26 października, 15:00

1/2 finału - 16-20 listopada

Stal Głowno 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 listopada, 13:00
Patryk Gozdera 39 - Konrad Łagodziński 79, Piotr Piotrowicz 90
w pierwotnym terminie (16 listopada, 13:30) odwołany
Krośniewianka Krośniewice 3-1 KKS Koluszki 20 listopada, 13:00
Łukasz Hartwich 24, Przemysław Borzuchowski 39, Łukasz Nowicki 90 - Damian Waszczykowski 35

Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas