[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

I runda - 23-24 lipca

AKS Juve Warta (oldboje) 2-1 Unia Męka (Sieradz) 24 lipca, 17:00
UKS Ustków 3-0 LKS Kobierzycko 24 lipca, 13:00
(wo)
na boisku 1-5; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Hetman Żdżary 3-0 Gal Gaz Galewice 24 lipca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Sokolniki 0-7 Flormarbut Osiek 24 lipca, 17:00
Inter Woźniki (Sieradz) 2-3 LZS Rębieskie 24 lipca, 17:00
GKS Burzenin 1-0 Park Starzenice 23 lipca, 17:00
pierwotnie GKS Burzenin miał zagrać 24 lipca o 17:00 z MLKS-em Konopnica, który zdecydował się wycofać z rozgrywek
Ostrovia Ostrówek 2-5 Unia Sulmierzyce 24 lipca, 17:00
LZS Socha 1-4 KS Wągłczew 24 lipca, 17:00
RKS Rychłocice 0-11 Jutrzenka Warta 24 lipca, 17:00
TS Janiszewice 1-3 Victoria Szadek 24 lipca, 17:00
WKS Rokitnica 3-0 Orkan II Buczek 24 lipca, 17:00
(wo)
Orkan II wycofał się z rozgrywek
LZS Krzyworzeka 0-5 Warta Osjaków 24 lipca, 13:00
Oldboy Szadek 2-7 LKS Paprotnia 24 lipca, 17:00
LZS Masłowice 3-0 Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola 24 lipca, 17:00
(wo)
Pogoń-Ekolog II wycofała się z rozgrywek
KS Radoszewice 3-0 Czarni Rząśnia 24 lipca, 17:00
(wo)
Czarni wycofali się z rozgrywek
LZS Chrząstawa 3-8 GKS Siemkowice 24 lipca, 11:00
Rolnik Skąpa 2-0 GLKS Strzelce Wielkie 24 lipca, 17:00
LZS Pątnów 1-7 LZS Kiełczygłów 24 lipca, 17:00
LKS Chociw 0-1 Piast Ruda 24 lipca, 17:00
LKS Chojne 5-1 LZS Młynisko 24 lipca, 17:00
pierwotnie LKS Chojne - Prosna Wieruszów; ostatecznie Prosna wycofała się z rozgrywek
Sommer Zapole 0-3 Błyskawica Klonowa 24 lipca, 17:00
(wo)
Sommer wycofał się z rozgrywek
LZS Kurów 2-6 LZS Brąszewice 24 lipca, 17:00
Warta II Sieradz 7-0 Piast Błaszki 24 lipca, 17:00
LZS Słomków 1-2 Widavia Widawa 24 lipca, 13:00
Sparta Mokrsko 0-3 Warta II Działoszyn 23 lipca, 17:00
GKS Czastary 3-0 Jaga Lututów 24 lipca, 17:00
LZS Komorniki 3-12 ChKS Chotów 24 lipca, 17:00
Start Łubnice 5-0 Victoria Skomlin 24 lipca, 17:00
Klub Stu Sieradz 1-13 MULKS Łask 24 lipca, 17:00
Słowian Dworszowice 3-0 Orkan Buczek 24 lipca, 13:00
(wo)
Orkan wycofał się z rozgrywek
LZS Pyszków 1-2 LZS Wrońsko 24 lipca, 15:00
GKS Dubidze 3-0 LZS Łaszew 24 lipca, 17:00
(wo)
LZS Łaszew wycofał się z rozgrywek

II runda - 30-31 lipca

AKS Juve Warta (oldboje) 0-2 UKS Ustków 31 lipca, 17:00
Hetman Żdżary 0-3 Flormarbut Osiek 31 lipca, 13:00
GKS Burzenin 1-1 LZS Rębieskie 31 lipca, 17:00
pd. k. 1-3
KS Wągłczew 3-0 Unia Sulmierzyce 31 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Victoria Szadek 0-5 Jutrzenka Warta 31 lipca, 17:00
WKS Rokitnica 0-2 Warta Osjaków 31 lipca, 17:00
LZS Masłowice 5-5 LKS Paprotnia 31 lipca, 17:00
pd. k. 3-2
KS Radoszewice 0-2 GKS Siemkowice 31 lipca, 17:00
Rolnik Skąpa 0-0 LZS Kiełczygłów 30 lipca, 17:00
k. 4-5
LKS Chojne 7-4 Piast Ruda 2 sierpnia, 18:00
Błyskawica Klonowa 0-9 LZS Brąszewice 31 lipca, 17:00
Warta II Sieradz 4-1 Widavia Widawa 30 lipca, 16:00
GKS Czastary 0-5 Warta II Działoszyn 31 lipca, 17:00
ChKS Chotów 0-1 Start Łubnice 31 lipca, 17:00
Słowian Dworszowice 2-12 MULKS Łask 31 lipca, 14:00
LZS Wrońsko 0-8 GKS Dubidze 31 lipca, 17:00

III runda - 7 sierpnia

Flormarbut Osiek 1-1 UKS Ustków 7 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
KS Wągłczew 3-4 LZS Rębieskie 7 sierpnia, 11:00
Warta Osjaków 1-6 Jutrzenka Warta 7 sierpnia, 17:00
GKS Siemkowice 0-4 LZS Masłowice 7 sierpnia, 17:00
LZS Kiełczygłów 4-1 LKS Chojne 7 sierpnia, 17:00
Warta II Sieradz 3-2 LZS Brąszewice 7 sierpnia, 16:00
Start Łubnice 5-4 Warta II Działoszyn 7 sierpnia, 17:00
GKS Dubidze 1-3 MULKS Łask 7 sierpnia, 17:00

1/8 finału - 14 września
Jutrzenka Warta, MULKS Łask - wolny los

UKS Ustków 0-5 Warta Sieradz 14 września, 16:30
LZS Rębieskie 1-5 LKS Kwiatkowice 31 sierpnia
LZS Masłowice 1-2 Zawisza II Pajęczno 14 września, 16:30
LZS Kiełczygłów 0-8 Warta Działoszyn 14 września, 16:30
Warta II Sieradz 1-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 14 września, 16:30
Start Łubnice 0-3 WKS Wieluń 14 września, 16:30

1/4 finału - 5 października

Jutrzenka Warta 2-0 Zawisza Pajęczno 5 października, 15:30
Marcin Nowicki 40, Wojciech Matusiak 63
LKS Kwiatkowice 6-2 Warta Sieradz 19 października, 15:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Dawid Przezak ?, ?
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany / w drugim terminie (12 października, 15:30) odwołany
Warta II Sieradz 3-1 Warta Działoszyn 5 października, 15:30
Tomasz Swędrowski ?, Bartłomiej Bereżecki ?, Kamil Woźniak ? - Ariel Wiśniowski ?
MULKS Łask 0-4 WKS Wieluń 5 października, 15:30
Paweł Ciężki 42, Łukasz Rybak 71, Szymon Piotrowski 74 (k), Karol Dudek 83

1/2 finału - 2 listopada

Warta II Sieradz 1-1 WKS Wieluń 2 listopada, 14:00
pd. k. 7-6
Bartłomiej Bereżecki 47 - Marcin Adamczyk 87 (k)
na boisku MOSiR ze sztuczną nawierzchnią
Jutrzenka Warta 0-2 LKS Kwiatkowice 20 listopada, 13:00
Wojciech Kuświk 45, Daniel Cichosz 87
w pierwotnym terminie (2 listopada) odwołany

Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas