[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 30-31 lipca

Zryw Woźniki 4-2 Astoria II Szczerców 30 lipca, 17:30
Kiełbikowa Strzecha Leonów 3-8 Start Niechcice 30 lipca, 17:30
Koguty Komorniki 0-3 Sport Bąkowa Góra 31 lipca, 11:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie mieli ważnych badań lekarskich
Emik Brudaki 5-5 Motor Bujniczki 31 lipca, 17:00
pd. k. 4-5
LZS Sulejów 3-1 IKS Inowłódz 31 lipca, 17:00
RKS Rzeczyca 5-3 LKS Mroczków 31 lipca, 17:00
GKS Rogi 1-3 Zapał Krzętów 30 lipca, 17:00
Błękitni Chabielice 1-6 Orzeł Wola Wiązowa 31 lipca, 17:00
Victoria Woźniki 0-3 Start Lgota Wielka 31 lipca, 17:00
Amatorzy Piotrków Trybunalski 2-3 Luciążanka Przygłów 31 lipca, 17:00

II runda - 7 sierpnia
LKS Czarnocin - wolny los

LZS Sulejów 4-2 Sport Bąkowa Góra 7 sierpnia, 17:00
Zryw Woźniki 0-5 LKS Wola Krzysztoporska 7 sierpnia, 17:00
Zapał Krzętów 1-4 Pilica II Przedbórz 7 sierpnia, 12:30
Start Niechcice 2-3 Czarni Rozprza 7 sierpnia, 17:00
Motor Bujniczki 2-1 Ruch Chrzanowice 7 sierpnia, 17:00
RKS Rzeczyca 3-2 Relax Czerniewice 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Wola Wiązowa 4-3 Hetman Rusiec 7 sierpnia, 17:00
Start Lgota Wielka 3-4 Victoria Żytno 7 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno (j) 10-0 Luciążanka Przygłów 7 sierpnia, 17:00
GKS Bełchatów (j) 6-0 KS Grocholice (Bełchatów) 7 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Tęcza Janków 2-0 Polonia Rokiciny 13 sierpnia, 17:00
pd.
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 17:00) przerwany w I połowie dogrywki przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych

III runda - 17 sierpnia

LZS Sulejów 2-1 Czarni Rozprza 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Wola Wiązowa 0-0 LKS Wola Krzysztoporska 17 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-1
Pilica II Przedbórz 3-0 Victoria Żytno 17 sierpnia, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 7-0 Motor Bujniczki 17 sierpnia, 17:00
RKS Rzeczyca 0-1 Tęcza Janków 17 sierpnia, 17:00

IV runda - 31 sierpnia

LZS Sulejów 2-2 Pilica Przedbórz 31 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
Orzeł Wola Wiązowa 1-1 Omega II Kleszczów 31 sierpnia, 17:00
pd. k. 6-5
Tęcza Janków 2-0 Szczerbiec Wolbórz 31 sierpnia, 17:00
Pilica II Przedbórz 4-2 GUKS Gorzkowice 31 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno (j) 1-3 KS Paradyż 31 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 0-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 sierpnia, 17:00
Kasztelan Żarnów 0-3 Skalnik Sulejów 31 sierpnia, 17:00
(wo)
LUKS Gomunice 1-4 Mechanik Radomsko 31 sierpnia, 17:00
KS Poświętne 0-2 Woy Bukowiec Opoczyński 31 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-2 LKS Mierzyn 31 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 2-3 Concordia Piotrków Trybunalski 31 sierpnia, 17:00
GKS Bełchatów (j) 5-0 Włókniarz II Zelów 31 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Zjednoczeni Bełchatów 0-4 Astoria Szczerców 31 sierpnia, 17:00
Grabka Grabica 3-4 Włókniarz Moszczenica 31 sierpnia, 17:00
pd.
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-6 Włókniarz Zelów 7 września, 16:30
GKS II Bełchatów 4-2 Omega Kleszczów 7 września, 16:30
pd.
na bocznym boisku

V runda - 14 września

Tęcza Janków 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 września, 16:00
Skalnik Sulejów 1-5 Woy Bukowiec Opoczyński 14 września, 16:00
Pilica II Przedbórz 2-0 KS Paradyż 14 września, 16:00
Mechanik Radomsko 3-0 Pilica Przedbórz 14 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-5 Włókniarz Moszczenica 14 września, 16:00
Orzeł Wola Wiązowa 4-5 GKS Bełchatów (j) 21 września, 16:00
pd.
w pierwotnym terminie (14 września, 16:00) odwołany z powodu meczu ligowego GKS-u
Astoria Szczerców 1-3 Włókniarz Zelów 14 września, 16:00
GKS II Bełchatów 3-2 Concordia Piotrków Trybunalski 14 września, 16:00
na bocznym boisku

1/4 finału - 5 października

GKS Bełchatów (j) 3-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 października, 15:30
Damian Warchoł 24, Szymon Serafin 60, Kamil Szulc 63 - Vuk Lukić 28, Krzysztof Chrzanowski 68
na boisku ze sztuczną nawierzchnią
GKS II Bełchatów 5-4 Włókniarz Moszczenica 5 października, 15:30
Łukasz Wroński 27, 90, Marcin Flis 45, Seweryn Michalski 67, Damian Zawieja 74 - nieznany ?, ?, ?, ?
na bocznym boisku
Mechanik Radomsko 2-1 Włókniarz Zelów 5 października, 15:30
Tomasz Walioszczyk 40, Adam Olejnik 55 - Dawid Pałyska 7
Pilica II Przedbórz 3-1 Woy Bukowiec Opoczyński 12 października, 15:00
Marek Jończyk 8, Sebastian Balcerek 12, Łukasz Włóka 68 - Grzegorz Piechna 67
w pierwotnym terminie (5 października, 15:30) odwołany z powodu meczu ligowego drużyny gości

1/2 finału - 19 października
(Losowanie - 13 października 2011, 16:15 - siedziba OZPN Piotrków Trybunalski)

Mechanik Radomsko 0-1 GKS II Bełchatów 19 października, 15:00
Piotr Piekarski 90
GKS Bełchatów (j) 1-2 Pilica II Przedbórz 19 października, 15:00
Łukasz Bąkowicz 63 - Sebastian Balcerek 40, Dawid Janowski 60
na boisku ze sztuczną nawierzchnią

Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2011/2012 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas