[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS II Łódź 19 49 15 4 0 62-18 8 1 0 32-4 7 3 0 30-14
2.  Warta Sieradz 19 47 15 2 2 60-20 6 2 1 27-15 9 0 1 33-5
3.  Boruta Zgierz 19 44 13 5 1 45-16 7 2 0 20-7 6 3 1 25-9 1 3 1 0 0 2-0
4.  Orkan Buczek 19 44 14 2 3 66-26 8 0 1 33-11 6 2 2 33-15 1 0 0 0 1 0-2
5.  Omega Kleszczów 19 34 10 4 5 46-23 5 3 2 26-13 5 1 3 20-10
6.  Zjednoczeni Stryków 19 33 9 6 4 32-19 6 1 2 18-8 3 5 2 14-11 1 1 0 1 0 2-2
7.  Stal Głowno 19 33 10 3 6 31-27 5 3 2 17-11 5 0 4 14-16 1 1 0 1 0 2-2
8.  LKS Kwiatkowice 19 31 9 4 6 47-25 5 2 3 24-11 4 2 3 23-14
9.  Włókniarz Zelów 19 27 7 6 6 27-25 3 2 3 11-10 4 4 3 16-15
10.  Pogoń Zduńska Wola 19 26 7 5 7 32-30 5 2 3 21-15 2 3 4 11-15
11.  Polonia Piotrków Trybunalski 19 23 7 2 10 28-38 4 1 5 14-18 3 1 5 14-20
12.  Orzeł Nieborów 19 21 5 6 8 32-36 3 4 2 18-13 2 2 6 14-23
13.  Skalnik Sulejów 19 20 6 2 11 27-33 3 2 4 12-6 3 0 7 15-27
14.  Jutrzenka Warta 19 19 5 4 10 27-46 4 2 4 20-20 1 2 6 7-26
15.  Ner Poddębice 19 16 5 1 13 27-70 3 0 7 14-36 2 1 6 13-34 2 6 2 0 0 8-6
16.  Warta Działoszyn 19 16 3 7 9 31-42 2 4 4 15-19 1 3 5 16-23 2 1 0 1 1 5-6
17.  Andrespolia Wiśniowa Góra 19 16 3 7 9 32-44 2 4 4 23-30 1 3 5 9-14 2 1 0 1 1 3-4
18.  Czarni Rząśnia 19 13 4 1 14 21-54 2 1 7 14-24 2 0 7 7-30
19.  Jutrzenka Drzewce 19 11 3 2 14 20-63 1 1 8 11-35 2 1 6 9-28
20.  Ceramika Opoczno 19 9 2 3 14 18-56 1 1 7 5-30 1 2 7 13-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 ŁKS II Łódź    1-1 2-0 1-0 3-2 4-1 8-0 8-0 1-0 4-0 
 2 Warta Sieradz3-6     1-0 1-1 3-2 3-0 5-3 3-3 2-0 6-0 
 3 Boruta Zgierz1-1     2-0 1-1 1-0 3-2 3-1 3-1 2-0 4-1 
 4 Orkan Buczek0-1     3-1 6-2 5-2 4-2 3-0 5-3 4-0 3-0 
 5 Omega Kleszczów2-4 1-1 2-3     1-1 1-1 2-0 3-0 5-2 3-0 6-1 
 6 Zjednoczeni Stryków0-2 1-3 1-0     1-0 5-0 2-2 1-0 5-0 2-1 
 7 Stal Głowno0-2 1-2 1-0 2-2     1-1 2-0 3-1 2-2 3-0 2-1 
 8 LKS Kwiatkowice0-1 0-3 1-1     1-1 1-0 3-4 5-0 2-0 9-1 2-0 
 9 Włókniarz Zelów1-1 1-2 0-2 2-1     0-1 2-1 2-2 3-0 
 10 Pogoń Zduńska Wola1-2 3-3 3-3 0-3     2-0 0-1 3-1 6-1 1-0 2-1 
 11 Polonia Piotrków Trybunalski2-0 1-5 2-5 0-1 1-0 1-2 3-1     1-0 2-2 1-2 
 12 Orzeł Nieborów2-3 3-2 0-0 2-3 0-0 1-1     3-1 1-1 6-2 
 13 Skalnik Sulejów0-1 1-2 0-0 0-1 4-1     4-0 0-1 3-0 0-0 
 14 Jutrzenka Warta2-5 2-4 1-2 1-2 3-2 4-1     2-1 1-1 2-2 2-0 
 15 Ner Poddębice0-4 0-3 0-7 0-6 0-2 2-3 3-2     5-4 3-2 1-3 
 16 Warta Działoszyn3-3 2-4 2-0 0-2 2-2 2-2 0-2 1-0     1-2 2-2 
 17 Andrespolia Wiśniowa Góra0-8 1-1 2-2 3-4 2-3 3-3 4-1 3-5 1-1     4-2 
 18 Czarni Rząśnia0-3 0-2 0-3 1-2 0-2 3-0 1-2 3-3 1-4     5-3 
 19 Jutrzenka Drzewce2-3 0-4 1-6 1-7 2-1 3-3 0-2 1-4 0-1     1-4 
 20 Ceramika Opoczno0-7 0-6 0-9 0-1 0-2 0-2 3-0 2-3 0-0     

Kolejka 1 - 25-26 lipca

Zjednoczeni Stryków 2-1 Ceramika Opoczno 24 lipca, 18:30
Warta Działoszyn 2-2 Orzeł Nieborów 24 lipca, 18:30
Stal Głowno 3-1 Ner Poddębice 25 lipca, 18:00
Boruta Zgierz 1-1 Włókniarz Zelów 25 lipca, 16:00
Jutrzenka Warta 1-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 26 lipca, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Orkan Buczek 26 lipca, 17:00
Skalnik Sulejów 4-1 Polonia Piotrków Trybunalski 25 lipca, 17:00
Jutrzenka Drzewce 2-3 ŁKS II Łódź 25 lipca, 16:00
Czarni Rząśnia 0-3 Warta Sieradz 16 września, 17:00
w pierwotnym terminie (25 lipca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Omega Kleszczów 2-0 Pogoń Zduńska Wola 25 lipca, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 sierpnia

Ceramika Opoczno 0-2 Pogoń Zduńska Wola 1 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz 3-2 Omega Kleszczów 1 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź 4-0 Czarni Rząśnia 1 sierpnia, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 Jutrzenka Drzewce 1 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 4-2 Skalnik Sulejów 2 sierpnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-4 LKS Kwiatkowice 1 sierpnia, 18:00
Włókniarz Zelów 2-2 Jutrzenka Warta 1 sierpnia, 12:00
Ner Poddębice 0-3 Boruta Zgierz 31 lipca, 18:00
Orzeł Nieborów 2-3 Stal Głowno 31 lipca, 18:30
Zjednoczeni Stryków 2-2 Warta Działoszyn 1 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

Warta Działoszyn 2-2 Ceramika Opoczno 8 sierpnia, 17:00
Stal Głowno 2-2 Zjednoczeni Stryków 8 sierpnia, 17:30
Boruta Zgierz 1-0 Orzeł Nieborów 8 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Warta 2-1 Ner Poddębice 8 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Włókniarz Zelów 9 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 1-6 Orkan Buczek 9 sierpnia, 16:00
Czarni Rząśnia 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 8 sierpnia, 16:00
Omega Kleszczów 2-4 ŁKS II Łódź 8 sierpnia, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 1-2 Warta Sieradz 8 sierpnia, 18:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-5 Skalnik Sulejów 8 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Ceramika Opoczno 0-6 Warta Sieradz 15 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź 1-0 Pogoń Zduńska Wola 15 sierpnia, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 Omega Kleszczów 15 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 3-0 Czarni Rząśnia 16 sierpnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-2 Jutrzenka Drzewce 14 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 2-1 Skalnik Sulejów 15 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice 0-6 LKS Kwiatkowice 14 sierpnia, 18:30
Orzeł Nieborów 1-1 Jutrzenka Warta 15 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Stryków 1-3 Boruta Zgierz 14 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 2-0 Stal Głowno 14 sierpnia, 18:15

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Stal Głowno 2-1 Ceramika Opoczno 22 sierpnia, 17:00
Boruta Zgierz 3-1 Warta Działoszyn 22 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Warta 1-2 Zjednoczeni Stryków 23 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-4 Orzeł Nieborów 23 sierpnia, 17:00
Skalnik Sulejów 0-1 Ner Poddębice 22 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Włókniarz Zelów 22 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 1-4 Andrespolia Wiśniowa Góra 22 sierpnia, 16:00
Omega Kleszczów 2-3 Orkan Buczek 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski 22 sierpnia, 16:00
Warta Sieradz 3-6 ŁKS II Łódź 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 26 sierpnia

Ceramika Opoczno 0-7 ŁKS II Łódź 26 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 Warta Sieradz 26 sierpnia, 17:30
Orkan Buczek 5-2 Pogoń Zduńska Wola 26 sierpnia, 17:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-2 Omega Kleszczów 26 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 3-0 Czarni Rząśnia 26 sierpnia, 17:30
Ner Poddębice 1-3 Jutrzenka Drzewce 26 sierpnia, 18:30
Orzeł Nieborów 3-1 Skalnik Sulejów 26 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Stryków 1-0 LKS Kwiatkowice 26 sierpnia, 17:30
Warta Działoszyn 1-0 Jutrzenka Warta 26 sierpnia, 17:00
Stal Głowno 1-2 Boruta Zgierz 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 7 - 29-30 sierpnia

Boruta Zgierz 4-1 Ceramika Opoczno 29 sierpnia, 17:30
Jutrzenka Warta 1-2 Stal Głowno 30 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-0 Warta Działoszyn 30 sierpnia, 17:00
Skalnik Sulejów 0-0 Zjednoczeni Stryków 29 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Orzeł Nieborów 30 sierpnia, 16:00
Czarni Rząśnia 3-3 Ner Poddębice 29 sierpnia, 16:00
Omega Kleszczów 1-1 Włókniarz Zelów 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 30 sierpnia, 11:00
Warta Sieradz 1-1 Orkan Buczek 29 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź 3-2 Polonia Piotrków Trybunalski 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 8 - 5-6 września

Ceramika Opoczno 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 5 września, 16:00
Orkan Buczek 0-1 ŁKS II Łódź 5 września, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-8 Warta Sieradz 5 września, 17:00
Włókniarz Zelów 0-1 Pogoń Zduńska Wola 5 września, 15:00
Ner Poddębice 0-7 Omega Kleszczów 5 września, 16:00
Orzeł Nieborów 6-2 Czarni Rząśnia 5 września, 17:00
Zjednoczeni Stryków 5-0 Jutrzenka Drzewce 16 września, 17:30
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) przerwany po I połowie przy stanie 1-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Warta Działoszyn 0-2 Skalnik Sulejów 5 września, 17:00
Stal Głowno 1-1 LKS Kwiatkowice 4 września, 17:00
Boruta Zgierz 3-1 Jutrzenka Warta 5 września, 16:00

Kolejka 9 - 12-13 września

Jutrzenka Warta 2-0 Ceramika Opoczno 12 września, 16:30
LKS Kwiatkowice 0-3 Boruta Zgierz 13 września, 16:00
Skalnik Sulejów 0-1 Stal Głowno 12 września, 16:30
Jutrzenka Drzewce 1-4 Warta Działoszyn 13 września, 16:00
Czarni Rząśnia 0-3 Zjednoczeni Stryków 12 września, 14:30
Omega Kleszczów 3-0 Orzeł Nieborów 12 września, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 6-1 Ner Poddębice 12 września, 16:30
Warta Sieradz 5-3 Włókniarz Zelów 12 września, 19:00
ŁKS II Łódź 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 września, 19:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-5 Orkan Buczek 12 września, 16:30

Kolejka 10 - 19-20 września

Ceramika Opoczno 0-9 Orkan Buczek 19 września, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-3 Polonia Piotrków Trybunalski 19 września, 16:30
Włókniarz Zelów 1-1 ŁKS II Łódź 19 września, 16:30
Ner Poddębice 0-4 Warta Sieradz 19 września, 15:00
Orzeł Nieborów 1-1 Pogoń Zduńska Wola 19 września, 16:30
Zjednoczeni Stryków 1-0 Omega Kleszczów 19 września, 13:00
Warta Działoszyn 1-2 Czarni Rząśnia 19 września, 16:00
Stal Głowno 3-0 Jutrzenka Drzewce 19 września, 16:30
Boruta Zgierz 3-2 Skalnik Sulejów 19 września, 16:00
Jutrzenka Warta 3-2 LKS Kwiatkowice 20 września, 16:15

Kolejka 11 - 26-27 września

LKS Kwiatkowice 2-0 Ceramika Opoczno 27 września, 16:00
Skalnik Sulejów 4-0 Jutrzenka Warta 26 września, 12:00
Jutrzenka Drzewce 0-4 Boruta Zgierz 27 września, 16:00
Czarni Rząśnia 1-2 Stal Głowno 26 września, 16:00
Omega Kleszczów 5-2 Warta Działoszyn 25 września, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 3-3 Zjednoczeni Stryków 26 września, 14:00
Warta Sieradz 3-3 Orzeł Nieborów 26 września, 19:00
ŁKS II Łódź 8-0 Ner Poddębice 26 września, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-1 Włókniarz Zelów 26 września, 16:00
Orkan Buczek 4-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 września, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 października

Ceramika Opoczno 0-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 października, 15:00
Włókniarz Zelów 1-2 Orkan Buczek 3 października, 16:00
Ner Poddębice 2-3 Polonia Piotrków Trybunalski 3 października, 15:00
Orzeł Nieborów 2-3 ŁKS II Łódź 3 października, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-2 Warta Sieradz 3 października, 16:00
Warta Działoszyn 2-2 Pogoń Zduńska Wola 3 października, 15:00
Stal Głowno 1-0 Omega Kleszczów 3 października, 15:00
Boruta Zgierz 2-0 Czarni Rząśnia 3 października, 16:00
Jutrzenka Warta 2-2 Jutrzenka Drzewce 4 października, 15:00
LKS Kwiatkowice 5-0 Skalnik Sulejów 4 października, 15:00

Kolejka 13 - 10-11 października

Skalnik Sulejów 0-0 Ceramika Opoczno 10 października, 15:30
Jutrzenka Drzewce 1-7 LKS Kwiatkowice 11 października, 15:00
Czarni Rząśnia 1-2 Jutrzenka Warta 10 października, 15:00
Omega Kleszczów 1-1 Boruta Zgierz 10 października, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Stal Głowno 10 października, 13:00
Warta Sieradz 2-0 Warta Działoszyn 10 października, 17:30
ŁKS II Łódź 1-1 Zjednoczeni Stryków 10 października, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Orzeł Nieborów 10 października, 15:30
Orkan Buczek 5-3 Ner Poddębice 11 października, 14:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-3 Włókniarz Zelów 10 października, 15:30

Kolejka 14 - 17-18 października

Ceramika Opoczno 0-1 Włókniarz Zelów 17 października, 15:00
Ner Poddębice 3-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 października, 15:00
Orzeł Nieborów 3-2 Orkan Buczek 17 października, 15:00
Warta Działoszyn 3-3 ŁKS II Łódź 17 października, 15:00
Stal Głowno 0-2 Warta Sieradz 17 października, 15:00
Jutrzenka Warta 2-4 Omega Kleszczów 18 października, 15:00
LKS Kwiatkowice 9-1 Czarni Rząśnia 18 października, 15:00
Skalnik Sulejów 3-0 Jutrzenka Drzewce 17 października, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Zjednoczeni Stryków 17 października, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 3-3 Boruta Zgierz 18 października, 12:00

Kolejka 15 - 24-25 października

Jutrzenka Drzewce 1-4 Ceramika Opoczno 25 października, 12:00
Czarni Rząśnia 3-0 Skalnik Sulejów 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 16:00) odwołany
Omega Kleszczów 1-1 LKS Kwiatkowice 24 października, 14:00
Pogoń Zduńska Wola 3-1 Jutrzenka Warta 24 października, 15:00
Warta Sieradz 1-0 Boruta Zgierz 24 października, 17:30
ŁKS II Łódź 2-0 Stal Głowno 24 października, 14:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-2 Warta Działoszyn 24 października, 15:00
Orkan Buczek 3-1 Zjednoczeni Stryków 25 października, 14:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-1 Orzeł Nieborów 24 października, 15:00
Ner Poddębice 0-2 Włókniarz Zelów 3 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) w Zelowie odwołany

Kolejka 16 - 31 października

Ceramika Opoczno 2-3 Ner Poddębice 31 października, 13:00
Orzeł Nieborów 0-0 Włókniarz Zelów 31 października, 14:00
Zjednoczeni Stryków 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 31 października, 14:00
Warta Działoszyn 2-4 Orkan Buczek 31 października, 14:00
Stal Głowno 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski 31 października, 14:00
Boruta Zgierz 1-1 ŁKS II Łódź 31 października, 14:00
Jutrzenka Warta 2-5 Warta Sieradz 31 października, 14:00
LKS Kwiatkowice 1-0 Pogoń Zduńska Wola 31 października, 14:00
Skalnik Sulejów 1-2 Omega Kleszczów 31 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Czarni Rząśnia 31 października, 12:00

Kolejka 17 - 7-8 listopada

Czarni Rząśnia 5-3 Ceramika Opoczno 7 listopada, 14:00
Omega Kleszczów 3-0 Jutrzenka Drzewce 7 listopada, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 0-1 Skalnik Sulejów 7 listopada, 14:00
Warta Sieradz 3-0 LKS Kwiatkowice 8 listopada, 13:00
ŁKS II Łódź 8-0 Jutrzenka Warta 7 listopada, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-5 Boruta Zgierz 7 listopada, 14:00
Orkan Buczek 6-2 Stal Głowno 7 listopada, 11:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 Warta Działoszyn 7 listopada, 14:00
Włókniarz Zelów 0-2 Zjednoczeni Stryków 7 listopada, 14:00
Ner Poddębice 3-2 Orzeł Nieborów 6 listopada, 18:30

Kolejka 18 - 11 listopada

Ceramika Opoczno 3-0 Orzeł Nieborów 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Stryków 5-0 Ner Poddębice 10 listopada, 19:00
Warta Działoszyn 0-2 Włókniarz Zelów 11 listopada, 13:00
Stal Głowno 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 listopada, 13:00
Boruta Zgierz 2-0 Orkan Buczek 11 listopada, 13:00
Jutrzenka Warta 4-1 Polonia Piotrków Trybunalski 11 listopada, 13:00
LKS Kwiatkowice 0-1 ŁKS II Łódź 11 listopada, 11:00
Skalnik Sulejów 0-1 Warta Sieradz 11 listopada, 13:00
Jutrzenka Drzewce 3-3 Pogoń Zduńska Wola 11 listopada, 13:00
Czarni Rząśnia 0-2 Omega Kleszczów 11 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 14-15 listopada

Omega Kleszczów 6-1 Ceramika Opoczno 14 listopada, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 2-1 Czarni Rząśnia 14 listopada, 13:00
Warta Sieradz 6-0 Jutrzenka Drzewce 14 listopada, 13:00
ŁKS II Łódź 4-1 Skalnik Sulejów 14 listopada, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 LKS Kwiatkowice 14 listopada, 13:00
Orkan Buczek 3-0 Jutrzenka Warta 14 listopada, 13:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 Boruta Zgierz 14 listopada, 13:00
Włókniarz Zelów 2-1 Stal Głowno 14 listopada, 13:00
Ner Poddębice 5-4 Warta Działoszyn 14 listopada, 13:00
Orzeł Nieborów 0-0 Zjednoczeni Stryków 14 listopada, 13:00

Kolejka 20

Ceramika Opoczno - Zjednoczeni Stryków
Orzeł Nieborów - Warta Działoszyn
Ner Poddębice - Stal Głowno
Włókniarz Zelów - Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra - Jutrzenka Warta
Orkan Buczek - LKS Kwiatkowice
Polonia Piotrków Trybunalski - Skalnik Sulejów
ŁKS II Łódź - Jutrzenka Drzewce
Warta Sieradz - Czarni Rząśnia
Pogoń Zduńska Wola - Omega Kleszczów

Kolejka 21

Pogoń Zduńska Wola - Ceramika Opoczno
Omega Kleszczów - Warta Sieradz
Czarni Rząśnia - ŁKS II Łódź
Jutrzenka Drzewce - Polonia Piotrków Trybunalski
Skalnik Sulejów - Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice - Andrespolia Wiśniowa Góra
Jutrzenka Warta - Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz - Ner Poddębice
Stal Głowno - Orzeł Nieborów
Warta Działoszyn - Zjednoczeni Stryków

Kolejka 22

Skalnik Sulejów - Andrespolia Wiśniowa Góra
Ceramika Opoczno - Warta Działoszyn
Zjednoczeni Stryków - Stal Głowno
Orzeł Nieborów - Boruta Zgierz
Ner Poddębice - Jutrzenka Warta
Włókniarz Zelów - LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek - Jutrzenka Drzewce
Polonia Piotrków Trybunalski - Czarni Rząśnia
ŁKS II Łódź - Omega Kleszczów
Warta Sieradz - Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 23

Warta Sieradz - Ceramika Opoczno
Pogoń Zduńska Wola - ŁKS II Łódź
Omega Kleszczów - Polonia Piotrków Trybunalski
Czarni Rząśnia - Orkan Buczek
Jutrzenka Drzewce - Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów - Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice - Ner Poddębice
Jutrzenka Warta - Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz - Zjednoczeni Stryków
Stal Głowno - Warta Działoszyn

Kolejka 24

Ceramika Opoczno - Stal Głowno
Warta Działoszyn - Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków - Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów - LKS Kwiatkowice
Ner Poddębice - Skalnik Sulejów
Włókniarz Zelów - Jutrzenka Drzewce
Andrespolia Wiśniowa Góra - Czarni Rząśnia
Orkan Buczek - Omega Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski - Pogoń Zduńska Wola
ŁKS II Łódź - Warta Sieradz

Kolejka 25

ŁKS II Łódź - Ceramika Opoczno
Warta Sieradz - Polonia Piotrków Trybunalski
Pogoń Zduńska Wola - Orkan Buczek
Omega Kleszczów - Andrespolia Wiśniowa Góra
Czarni Rząśnia - Włókniarz Zelów
Jutrzenka Drzewce - Ner Poddębice
Skalnik Sulejów - Orzeł Nieborów
LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Stryków
Jutrzenka Warta - Warta Działoszyn
Boruta Zgierz - Stal Głowno

Kolejka 26

Ceramika Opoczno - Boruta Zgierz
Stal Głowno - Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn - LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków - Skalnik Sulejów
Orzeł Nieborów - Jutrzenka Drzewce
Ner Poddębice - Czarni Rząśnia
Włókniarz Zelów - Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra - Pogoń Zduńska Wola
Orkan Buczek - Warta Sieradz
Polonia Piotrków Trybunalski - ŁKS II Łódź

Kolejka 27

Polonia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno
ŁKS II Łódź - Orkan Buczek
Warta Sieradz - Andrespolia Wiśniowa Góra
Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz Zelów
Omega Kleszczów - Ner Poddębice
Czarni Rząśnia - Orzeł Nieborów
Jutrzenka Drzewce - Zjednoczeni Stryków
Skalnik Sulejów - Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice - Stal Głowno
Jutrzenka Warta - Boruta Zgierz

Kolejka 28

Ceramika Opoczno - Jutrzenka Warta
Boruta Zgierz - LKS Kwiatkowice
Stal Głowno - Skalnik Sulejów
Warta Działoszyn - Jutrzenka Drzewce
Zjednoczeni Stryków - Czarni Rząśnia
Orzeł Nieborów - Omega Kleszczów
Ner Poddębice - Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów - Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra - ŁKS II Łódź
Orkan Buczek - Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 29

Orkan Buczek - Ceramika Opoczno
Polonia Piotrków Trybunalski - Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS II Łódź - Włókniarz Zelów
Warta Sieradz - Ner Poddębice
Pogoń Zduńska Wola - Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów - Zjednoczeni Stryków
Czarni Rząśnia - Warta Działoszyn
Jutrzenka Drzewce - Stal Głowno
Skalnik Sulejów - Boruta Zgierz
LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Warta

Kolejka 30

Ceramika Opoczno - LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Warta - Skalnik Sulejów
Boruta Zgierz - Jutrzenka Drzewce
Stal Głowno - Czarni Rząśnia
Warta Działoszyn - Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków - Pogoń Zduńska Wola
Orzeł Nieborów - Warta Sieradz
Ner Poddębice - ŁKS II Łódź
Włókniarz Zelów - Polonia Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra - Orkan Buczek

Kolejka 31

Andrespolia Wiśniowa Góra - Ceramika Opoczno
Orkan Buczek - Włókniarz Zelów
Polonia Piotrków Trybunalski - Ner Poddębice
ŁKS II Łódź - Orzeł Nieborów
Warta Sieradz - Zjednoczeni Stryków
Pogoń Zduńska Wola - Warta Działoszyn
Omega Kleszczów - Stal Głowno
Czarni Rząśnia - Boruta Zgierz
Jutrzenka Drzewce - Jutrzenka Warta
Skalnik Sulejów - LKS Kwiatkowice

Kolejka 32

Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów
LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Drzewce
Jutrzenka Warta - Czarni Rząśnia
Boruta Zgierz - Omega Kleszczów
Stal Głowno - Pogoń Zduńska Wola
Warta Działoszyn - Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków - ŁKS II Łódź
Orzeł Nieborów - Polonia Piotrków Trybunalski
Ner Poddębice - Orkan Buczek
Włókniarz Zelów - Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 33

Zjednoczeni Stryków - Polonia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz - Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów - Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra - Ner Poddębice
Orkan Buczek - Orzeł Nieborów
ŁKS II Łódź - Warta Działoszyn
Warta Sieradz - Stal Głowno
Omega Kleszczów - Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia - LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Drzewce - Skalnik Sulejów

Kolejka 34

Włókniarz Zelów - Ner Poddębice
Ceramika Opoczno - Jutrzenka Drzewce
Skalnik Sulejów - Czarni Rząśnia
LKS Kwiatkowice - Omega Kleszczów
Jutrzenka Warta - Pogoń Zduńska Wola
Boruta Zgierz - Warta Sieradz
Stal Głowno - ŁKS II Łódź
Warta Działoszyn - Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków - Orkan Buczek
Orzeł Nieborów - Andrespolia Wiśniowa Góra

Kolejka 35

Ner Poddębice - Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów - Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek - Warta Działoszyn
Polonia Piotrków Trybunalski - Stal Głowno
ŁKS II Łódź - Boruta Zgierz
Warta Sieradz - Jutrzenka Warta
Pogoń Zduńska Wola - LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów - Skalnik Sulejów
Czarni Rząśnia - Jutrzenka Drzewce

Kolejka 36

Ceramika Opoczno - Czarni Rząśnia
Jutrzenka Drzewce - Omega Kleszczów
Skalnik Sulejów - Pogoń Zduńska Wola
LKS Kwiatkowice - Warta Sieradz
Jutrzenka Warta - ŁKS II Łódź
Boruta Zgierz - Polonia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno - Orkan Buczek
Warta Działoszyn - Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów - Ner Poddębice

Kolejka 37

Orzeł Nieborów - Ceramika Opoczno
Ner Poddębice - Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów - Warta Działoszyn
Andrespolia Wiśniowa Góra - Stal Głowno
Orkan Buczek - Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski - Jutrzenka Warta
ŁKS II Łódź - LKS Kwiatkowice
Warta Sieradz - Skalnik Sulejów
Pogoń Zduńska Wola - Jutrzenka Drzewce
Omega Kleszczów - Czarni Rząśnia

Kolejka 38

Ceramika Opoczno - Omega Kleszczów
Czarni Rząśnia - Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Drzewce - Warta Sieradz
Skalnik Sulejów - ŁKS II Łódź
LKS Kwiatkowice - Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Warta - Orkan Buczek
Boruta Zgierz - Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno - Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn - Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków - Orzeł Nieborów

III liga 2020/2021 (I)

IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Radom, Siedlce))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Warszawa))
Keeza IV liga 2020/2021 (podlaska)
forBET IV liga 2020/2021 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Łódź)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Skierniewice)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas