[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: mazowiecka (Radom, Siedlce)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pilica Białobrzegi 26 68 22 2 2 90-34 11 1 1 42-15 11 1 1 48-19
2.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 26 54 15 9 2 90-29 7 4 2 33-15 8 5 0 57-14
3.  Mszczonowianka Mszczonów 26 45 13 6 7 58-37 7 3 3 31-15 6 3 4 27-22
4.  Oskar Przysucha 26 41 11 8 7 60-35 8 2 3 36-11 3 6 4 24-24
5.  Podlasie Sokołów Podlaski 26 39 11 6 9 54-46 5 6 2 31-23 6 0 7 23-23
6.  Zamłynie Radom 26 37 11 4 11 54-62 10 1 2 36-24 1 3 9 18-38
7.  Wilga Garwolin 26 36 10 6 10 48-43 5 4 4 27-18 5 2 6 21-25
8.  Tygrys Huta Mińska 26 33 10 3 13 39-41 6 1 6 22-18 4 2 7 17-23 2 6 2 0 0 6-0
9.  Pogoń II Siedlce 26 33 10 3 13 43-56 6 0 7 27-28 4 3 6 16-28 2 0 0 0 2 0-6
10.  KS Warka 26 32 9 5 12 47-50 6 2 5 32-24 3 3 7 15-26
11.  Mazowsze Grójec 26 30 8 6 12 36-45 5 5 3 21-13 3 1 9 15-32
12.  Proch Pionki 26 28 8 4 14 37-52 5 0 8 22-32 3 4 6 15-20
13.  Hutnik Huta Czechy 26 21 6 3 17 21-82 4 3 6 14-38 2 0 11 7-44
14.  Radomiak II Radom 26 14 3 5 18 24-89 3 3 7 15-38 0 2 11 9-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pilica Białobrzegi    3-4 4-2 3-1 6-0 5-2 0-0 5-1 2-1 2-0 3-1 4-0 1-0 4-3 
 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki0-3     4-0 2-2 1-0 2-2 5-0 1-2 3-1 4-1 4-1 1-1 4-0 2-2 
 3 Mszczonowianka Mszczonów1-4 2-2     0-0 2-0 4-2 1-1 1-0 0-1 2-1 3-0 0-2 5-1 10-1 
 4 Oskar Przysucha1-2 3-3 1-1     1-0 4-0 5-1 5-1 1-2 2-0 1-0 0-1 3-0 9-0 
 5 Podlasie Sokołów Podlaski1-4 3-3 2-2 6-1     4-1 2-1 1-1 2-2 0-3 5-2 1-1 3-1 1-1 
 6 Zamłynie Radom2-8 0-6 3-0 1-1 3-1     4-2 2-1 4-1 4-3 2-0 3-1 7-0 1-0 
 7 Wilga Garwolin2-3 0-0 0-0 2-2 4-3 4-1     3-0 1-2 1-3 2-3 0-0 4-0 4-1 
 8 Tygrys Huta Mińska1-3 0-4 0-2 4-2 1-3 2-0 0-1     3-0 1-1 4-0 3-1 0-1 3-0 
 9 Pogoń II Siedlce1-5 1-4 1-4 1-0 0-2 1-3 5-2 0-3     5-0 3-1 1-4 5-0 3-0 
 10 KS Warka4-1 1-7 3-0 1-2 1-4 4-1 0-1 2-1 7-1     1-1 2-2 2-3 4-0 
 11 Mazowsze Grójec0-0 1-1 1-2 2-2 3-1 3-3 1-0 0-2 0-0 1-2     1-0 4-0 4-0 
 12 Proch Pionki4-5 0-3 1-5 1-5 0-2 2-1 1-3 2-1 2-3 3-0 2-3     2-1 2-0 
 13 Hutnik Huta Czechy2-4 0-14 1-4 0-5 0-4 1-1 1-3 1-1 1-0 0-0 1-0 2-1     4-1 
 14 Radomiak II Radom0-6 0-6 1-5 1-1 1-3 2-1 0-6 0-3 2-2 1-1 1-3 2-1 4-0     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Tygrys Huta Mińska 3-0 Pogoń II Siedlce 1 sierpnia, 17:00
Zamłynie Radom 3-1 Proch Pionki 26 sierpnia, 16:30
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie (19 sierpnia, 16:30) odwołany
Podlasie Sokołów Podlaski 1-4 Pilica Białobrzegi 14 października, 15:30
w pierwotnym terminie (1 sierpnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany
Hutnik Huta Czechy 0-0 KS Warka 1 sierpnia, 15:00
w Trąbkach
Mazowsze Grójec 4-0 Radomiak II Radom 1 sierpnia, 17:00
Oskar Przysucha 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 1 sierpnia, 11:00
Wilga Garwolin 0-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Pogoń II Siedlce 1-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Wilga Garwolin 8 sierpnia, 13:00
KS Warka 1-1 Mazowsze Grójec 9 sierpnia, 17:00
Pilica Białobrzegi 1-0 Hutnik Huta Czechy 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:00) odwołany
Proch Pionki 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 2 września, 17:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (9 września, 16:30) odwołany
Tygrys Huta Mińska 2-0 Zamłynie Radom 9 sierpnia, 17:00
Oskar Przysucha 9-0 Radomiak II Radom 8 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Zamłynie Radom 4-1 Pogoń II Siedlce 2 września, 15:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Tygrys Huta Mińska 15 sierpnia, 15:00
Hutnik Huta Czechy 2-1 Proch Pionki 16 września, 16:30
w Trąbkach / w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 16:00) odwołany
Mazowsze Grójec 0-0 Pilica Białobrzegi 16 września, 16:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 11:00) odwołany
Oskar Przysucha 2-0 KS Warka 15 sierpnia, 14:00
Wilga Garwolin 4-1 Radomiak II Radom 15 sierpnia, 18:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-0 Mszczonowianka Mszczonów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pogoń II Siedlce 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 22 sierpnia, 17:00
Radomiak II Radom 0-6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 sierpnia, 12:00
KS Warka 0-1 Wilga Garwolin 22 sierpnia, 11:00
Pilica Białobrzegi 3-1 Oskar Przysucha 30 września, 16:30
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Proch Pionki 2-3 Mazowsze Grójec 22 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Hutnik Huta Czechy 22 sierpnia, 17:00
Zamłynie Radom 3-1 Podlasie Sokołów Podlaski 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Pogoń II Siedlce 29 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Zamłynie Radom 29 sierpnia, 17:00
w Trąbkach
Mazowsze Grójec 0-2 Tygrys Huta Mińska 29 sierpnia, 16:00
Oskar Przysucha 0-1 Proch Pionki 29 sierpnia, 14:00
Wilga Garwolin 2-3 Pilica Białobrzegi 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (28 października, 13:30) odwołany
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 KS Warka 29 sierpnia, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 10-1 Radomiak II Radom 29 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Pogoń II Siedlce 3-0 Radomiak II Radom 6 września, 11:00
KS Warka 3-0 Mszczonowianka Mszczonów 5 września, 16:00
Pilica Białobrzegi 3-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 września, 15:00
Proch Pionki 1-3 Wilga Garwolin 5 września, 16:00
Tygrys Huta Mińska 4-2 Oskar Przysucha 5 września, 15:00
Zamłynie Radom 2-0 Mazowsze Grójec 5 września, 16:15
Podlasie Sokołów Podlaski 3-1 Hutnik Huta Czechy 5 września, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Hutnik Huta Czechy 1-0 Pogoń II Siedlce 12 września, 15:00
w Trąbkach
Mazowsze Grójec 3-1 Podlasie Sokołów Podlaski 12 września, 16:00
Oskar Przysucha 4-0 Zamłynie Radom 12 września, 14:00
Wilga Garwolin 3-0 Tygrys Huta Mińska 12 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Proch Pionki 12 września, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-4 Pilica Białobrzegi 12 września, 13:00
KS Warka 4-0 Radomiak II Radom 12 września, 14:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Pogoń II Siedlce 5-0 KS Warka 20 września, 11:00
Pilica Białobrzegi 4-3 Radomiak II Radom 19 września, 16:00
Proch Pionki 1-5 Mszczonowianka Mszczonów 19 września, 11:00
Tygrys Huta Mińska 0-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 września, 16:00
Zamłynie Radom 4-2 Wilga Garwolin 19 września, 16:00
Podlasie Sokołów Podlaski 6-1 Oskar Przysucha 19 września, 16:00
Hutnik Huta Czechy 1-0 Mazowsze Grójec 19 września, 16:00
w Trąbkach

Kolejka 9 - 26-27 września

Mazowsze Grójec 0-0 Pogoń II Siedlce 26 września, 16:00
Oskar Przysucha 3-0 Hutnik Huta Czechy 26 września, 11:00
Wilga Garwolin 4-3 Podlasie Sokołów Podlaski 26 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-2 Zamłynie Radom 26 września, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Tygrys Huta Mińska 26 września, 13:00
Radomiak II Radom 2-1 Proch Pionki 27 września, 11:00
KS Warka 4-1 Pilica Białobrzegi 26 września, 15:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Pogoń II Siedlce 1-5 Pilica Białobrzegi 4 października, 11:00
Proch Pionki 3-0 KS Warka 3 października, 15:00
Tygrys Huta Mińska 3-0 Radomiak II Radom 3 października, 12:00
Zamłynie Radom 3-0 Mszczonowianka Mszczonów 3 października, 15:00
Podlasie Sokołów Podlaski 3-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 1-3 Wilga Garwolin 3 października, 15:00
w Trąbkach
Mazowsze Grójec 2-2 Oskar Przysucha 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Oskar Przysucha 1-2 Pogoń II Siedlce 10 października, 14:00
Wilga Garwolin 2-3 Mazowsze Grójec 10 października, 15:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-0 Hutnik Huta Czechy 10 października, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Podlasie Sokołów Podlaski 10 października, 13:00
Radomiak II Radom 2-1 Zamłynie Radom 11 października, 11:00
KS Warka 2-1 Tygrys Huta Mińska 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pilica Białobrzegi 4-0 Proch Pionki 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Pogoń II Siedlce 1-4 Proch Pionki 18 października, 11:00
Tygrys Huta Mińska 1-3 Pilica Białobrzegi 17 października, 15:00
w Trąbkach
Zamłynie Radom 4-3 KS Warka 17 października, 13:30
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Radomiak II Radom 17 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 1-4 Mszczonowianka Mszczonów 17 października, 12:30
Mazowsze Grójec 1-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 października, 15:00
Oskar Przysucha 5-1 Wilga Garwolin 17 października, 14:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Wilga Garwolin 1-2 Pogoń II Siedlce 24 października, 13:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-2 Oskar Przysucha 24 października, 13:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Mazowsze Grójec 24 października, 15:00
Radomiak II Radom 4-0 Hutnik Huta Czechy 25 października, 11:00
w Pionkach
KS Warka 1-4 Podlasie Sokołów Podlaski 24 października, 14:30
Pilica Białobrzegi 5-2 Zamłynie Radom 24 października, 14:30
Proch Pionki 2-1 Tygrys Huta Mińska 24 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Pogoń II Siedlce 0-3 Tygrys Huta Mińska 8 listopada, 11:00
Proch Pionki 2-1 Zamłynie Radom 7 listopada, 13:00
Pilica Białobrzegi 6-0 Podlasie Sokołów Podlaski 7 listopada, 13:00
KS Warka 2-3 Hutnik Huta Czechy 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Radomiak II Radom 1-3 Mazowsze Grójec 8 listopada, 11:00
w Pionkach
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Oskar Przysucha 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (20 marca, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (27 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-0 Wilga Garwolin 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Radomiak II Radom 1-1 Oskar Przysucha 15 listopada, 11:00
w Pionkach
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3-1 Pogoń II Siedlce 14 listopada, 12:00
Wilga Garwolin 0-0 Mszczonowianka Mszczonów 14 listopada, 13:00
Mazowsze Grójec 1-2 KS Warka 14 listopada, 13:00
Hutnik Huta Czechy 2-4 Pilica Białobrzegi 14 listopada, 13:00
w Trąbkach
Podlasie Sokołów Podlaski 1-1 Proch Pionki 14 listopada, 13:00
Zamłynie Radom 2-1 Tygrys Huta Mińska 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Pogoń II Siedlce 1-3 Zamłynie Radom 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tygrys Huta Mińska 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski 5 maja, 17:30
Proch Pionki 2-1 Hutnik Huta Czechy 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pilica Białobrzegi 3-1 Mazowsze Grójec 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Warka 1-2 Oskar Przysucha 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Radomiak II Radom 0-6 Wilga Garwolin 19 maja, 18:00
w Pionkach / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 maja, 17:30

Kolejka 17 - 10-11 kwietnia

Mszczonowianka Mszczonów 0-1 Pogoń II Siedlce 10 kwietnia, 12:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-2 Radomiak II Radom 10 kwietnia, 17:00
Wilga Garwolin 1-3 KS Warka 10 kwietnia, 17:00
Oskar Przysucha 1-2 Pilica Białobrzegi 10 kwietnia, 14:00
Mazowsze Grójec 1-0 Proch Pionki 10 kwietnia, 13:00
Hutnik Huta Czechy 1-1 Tygrys Huta Mińska 10 kwietnia, 16:00
w Trąbkach
Podlasie Sokołów Podlaski 4-1 Zamłynie Radom 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Pogoń II Siedlce 0-2 Podlasie Sokołów Podlaski 18 kwietnia, 11:00
Zamłynie Radom 7-0 Hutnik Huta Czechy 18 kwietnia, 15:00
Tygrys Huta Mińska 4-0 Mazowsze Grójec 17 kwietnia, 16:00
Proch Pionki 1-5 Oskar Przysucha 17 kwietnia, 17:00
Pilica Białobrzegi 0-0 Wilga Garwolin 17 kwietnia, 16:00
KS Warka 1-7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 kwietnia, 16:00
w Grójcu
Radomiak II Radom 1-5 Mszczonowianka Mszczonów 18 kwietnia, 12:00
w Pionkach

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Radomiak II Radom 2-2 Pogoń II Siedlce 25 kwietnia, 11:00
w Pionkach
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 KS Warka 24 kwietnia, 12:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-3 Pilica Białobrzegi 24 kwietnia, 17:00
Wilga Garwolin 0-0 Proch Pionki 24 kwietnia, 11:00
Oskar Przysucha 5-1 Tygrys Huta Mińska 24 kwietnia, 11:00
Mazowsze Grójec 3-3 Zamłynie Radom 25 kwietnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 0-4 Podlasie Sokołów Podlaski 24 kwietnia, 16:00
w Trąbkach

Kolejka 20 - 1-2 maja

Radomiak II Radom 1-1 KS Warka 2 maja, 11:00
w Pionkach
Pogoń II Siedlce 5-0 Hutnik Huta Czechy 1 maja, 20:00
Podlasie Sokołów Podlaski 5-2 Mazowsze Grójec 1 maja, 17:00
Zamłynie Radom 1-1 Oskar Przysucha 1 maja, 13:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Wilga Garwolin 1 maja, 17:00
Proch Pionki 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 maja, 13:00
Pilica Białobrzegi 4-2 Mszczonowianka Mszczonów 1 maja, 11:00

Kolejka 21 - 8-9 maja

KS Warka 7-1 Pogoń II Siedlce 8 maja, 14:30
Radomiak II Radom 0-6 Pilica Białobrzegi 9 maja, 11:00
w Pionkach
Mszczonowianka Mszczonów 0-2 Proch Pionki 8 maja, 12:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-2 Tygrys Huta Mińska 8 maja, 18:00
Wilga Garwolin 4-1 Zamłynie Radom 8 maja, 17:00
Oskar Przysucha 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 8 maja, 11:00
Mazowsze Grójec 4-0 Hutnik Huta Czechy 9 maja, 16:00

Kolejka 22 - 15-16 maja

Pogoń II Siedlce 3-1 Mazowsze Grójec 16 maja, 11:00
Hutnik Huta Czechy 0-5 Oskar Przysucha 15 maja, 11:00
w Trąbkach
Podlasie Sokołów Podlaski 2-1 Wilga Garwolin 15 maja, 17:00
Zamłynie Radom 0-6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 15 maja, 17:30
Proch Pionki 2-0 Radomiak II Radom 16 maja, 17:00
Pilica Białobrzegi 2-0 KS Warka 15 maja, 17:00

Kolejka 23 - 22-23 maja

Pilica Białobrzegi 2-1 Pogoń II Siedlce 22 maja, 17:00
KS Warka 2-2 Proch Pionki 23 maja, 18:00
Radomiak II Radom 0-3 Tygrys Huta Mińska 23 maja, 11:00
w Pionkach
Mszczonowianka Mszczonów 4-2 Zamłynie Radom 22 maja, 12:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Podlasie Sokołów Podlaski 22 maja, 18:00
Wilga Garwolin 4-0 Hutnik Huta Czechy 22 maja, 17:00
Oskar Przysucha 1-0 Mazowsze Grójec 22 maja, 14:00

Kolejka 24 - 29-30 maja

Pogoń II Siedlce 1-0 Oskar Przysucha 30 maja, 11:00
Mazowsze Grójec 1-0 Wilga Garwolin 29 maja, 17:00
Hutnik Huta Czechy 0-14 Mazovia Mińsk Mazowiecki 29 maja, 16:00
w Trąbkach
Podlasie Sokołów Podlaski 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 29 maja, 17:00
Zamłynie Radom 1-0 Radomiak II Radom 30 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-1 KS Warka 29 maja, 18:00
Proch Pionki 4-5 Pilica Białobrzegi 29 maja, 16:00

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Proch Pionki 2-3 Pogoń II Siedlce 5 czerwca, 17:00
Pilica Białobrzegi 5-1 Tygrys Huta Mińska 5 czerwca, 17:00
KS Warka 4-1 Zamłynie Radom 5 czerwca, 17:00
Radomiak II Radom 1-3 Podlasie Sokołów Podlaski 5 czerwca, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 5-1 Hutnik Huta Czechy 2 czerwca, 18:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4-1 Mazowsze Grójec 5 czerwca, 17:00
Wilga Garwolin 2-2 Oskar Przysucha 3 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Pogoń II Siedlce 5-2 Wilga Garwolin 12 czerwca, 17:00
Oskar Przysucha 3-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 12 czerwca, 17:00
Mazowsze Grójec 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 12 czerwca, 17:00
Hutnik Huta Czechy 4-1 Radomiak II Radom 12 czerwca, 17:00
w Trąbkach
Podlasie Sokołów Podlaski 0-3 KS Warka 12 czerwca, 17:00
Zamłynie Radom 2-8 Pilica Białobrzegi 11 czerwca, 18:00
w Białobrzegach; Zamłynie gospodarzem
Tygrys Huta Mińska 3-1 Proch Pionki 12 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (I)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2020/2021 (I)

IV liga 2020/2021 (łódzka)
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Warszawa))
Keeza IV liga 2020/2021 (podlaska)
forBET IV liga 2020/2021 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa Tymex 2020/2021 (Radom)
Klasa okręgowa Keeza 2020/2021 (Siedlce)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas