[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik Warszawa 2 6 2 0 0 6-0 1 0 0 2-0 1 0 0 4-0
2.  KS Łomianki 2 6 2 0 0 7-2 0 0 0 0-0 2 0 0 7-2
3.  Świt Staroźreby 2 6 2 0 0 5-2 1 0 0 3-2 1 0 0 2-0
4.  Wisła II Płock 2 4 1 1 0 5-2 0 0 0 0-0 1 1 0 5-2 1 1 0 1 0 2-2
5.  Żyrardowianka Żyrardów 2 4 1 1 0 4-3 0 1 0 2-2 1 0 0 2-1 1 1 0 1 0 2-2
6.  Huragan Wołomin 2 4 1 1 0 3-2 1 0 0 1-0 0 1 0 2-2
7.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 2 3 1 0 1 6-3 0 0 1 2-3 1 0 0 4-0
8.  KS CK Troszyn 2 3 1 0 1 5-3 1 0 0 3-0 0 0 1 2-3
9.  Makowianka Maków Mazowiecki 2 1 0 1 1 3-4 0 1 1 3-4 0 0 0 0-0
10.  Mławianka Mława 1 0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
 MKS Przasnysz 1 0 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0 0 0 1 0-2
12.  Nadnarwianka Pułtusk 2 0 0 0 2 0-5 0 0 1 0-4 0 0 1 0-1
13.  Kasztelan Sierpc 2 0 0 0 2 0-7 0 0 2 0-7 0 0 0 0-0
 Wkra Żuromin 2 0 0 0 2 0-7 0 0 1 0-4 0 0 1 0-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Hutnik Warszawa    2-0 
 2 KS Łomianki    
 3 Świt Staroźreby    3-2 
 4 Wisła II Płock    
 5 Żyrardowianka Żyrardów2-2     
 6 Huragan Wołomin    1-0 
 7 Bzura Chodaków (Sochaczew)2-3     
 8 KS CK Troszyn    3-0 
 9 Makowianka Maków Mazowiecki1-2 2-2     
 10 Mławianka Mława0-2     
 11 MKS Przasnysz    
 12 Nadnarwianka Pułtusk0-4     
 13 Kasztelan Sierpc0-4 0-3     
 14 Wkra Żuromin0-4     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 1 sierpnia, 16:00
Huragan Wołomin 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 1 sierpnia, 11:00
Hutnik Warszawa 2-0 MKS Przasnysz 2 sierpnia, 11:00
na stadionie Drukarza
Mławianka Mława 0-2 Świt Staroźreby 1 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 3-0 Wkra Żuromin 1 sierpnia, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-3 KS Łomianki 1 sierpnia, 13:30
Kasztelan Sierpc 0-3 Wisła II Płock 1 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Żyrardowianka Żyrardów 2-2 Wisła II Płock 8 sierpnia, 11:00
Wkra Żuromin 0-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 8 sierpnia, 11:00
Świt Staroźreby 3-2 KS CK Troszyn 8 sierpnia, 11:00
MKS Przasnysz - Mławianka Mława 19 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 14:00) odwołany
Nadnarwianka Pułtusk 0-4 Hutnik Warszawa 8 sierpnia, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Huragan Wołomin 8 sierpnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 0-4 KS Łomianki 8 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Huragan Wołomin - Żyrardowianka Żyrardów 15 sierpnia, 11:00
Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki 15 sierpnia, 11:00
Mławianka Mława - Nadnarwianka Pułtusk 15 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn - MKS Przasnysz 15 sierpnia, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Świt Staroźreby 15 sierpnia, 11:00
Kasztelan Sierpc - Wkra Żuromin 15 sierpnia, 17:00
Wisła II Płock - KS Łomianki 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Żyrardowianka Żyrardów - KS Łomianki
Wkra Żuromin - Wisła II Płock
Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc
MKS Przasnysz - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Nadnarwianka Pułtusk - KS CK Troszyn
Makowianka Maków Mazowiecki - Mławianka Mława
Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Hutnik Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów
Mławianka Mława - Huragan Wołomin
KS CK Troszyn - Makowianka Maków Mazowiecki
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Nadnarwianka Pułtusk
Kasztelan Sierpc - MKS Przasnysz
Wisła II Płock - Świt Staroźreby
KS Łomianki - Wkra Żuromin

Kolejka 6 - 5-6 września

Żyrardowianka Żyrardów - Wkra Żuromin
Świt Staroźreby - KS Łomianki
MKS Przasnysz - Wisła II Płock
Nadnarwianka Pułtusk - Kasztelan Sierpc
Makowianka Maków Mazowiecki - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Huragan Wołomin - KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa - Mławianka Mława

Kolejka 7 - 12-13 września

Mławianka Mława - Żyrardowianka Żyrardów
KS CK Troszyn - Hutnik Warszawa
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Huragan Wołomin
Kasztelan Sierpc - Makowianka Maków Mazowiecki
Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk
KS Łomianki - MKS Przasnysz
Wkra Żuromin - Świt Staroźreby

Kolejka 8 - 19-20 września

Żyrardowianka Żyrardów - Świt Staroźreby
MKS Przasnysz - Wkra Żuromin
Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki
Makowianka Maków Mazowiecki - Wisła II Płock
Huragan Wołomin - Kasztelan Sierpc
Hutnik Warszawa - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Mławianka Mława - KS CK Troszyn

Kolejka 9 - 26-27 września

KS CK Troszyn - Żyrardowianka Żyrardów
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Mławianka Mława
Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa
Wisła II Płock - Huragan Wołomin
KS Łomianki - Makowianka Maków Mazowiecki
Wkra Żuromin - Nadnarwianka Pułtusk
Świt Staroźreby - MKS Przasnysz

Kolejka 10 - 3-4 października

Żyrardowianka Żyrardów - MKS Przasnysz
Nadnarwianka Pułtusk - Świt Staroźreby
Makowianka Maków Mazowiecki - Wkra Żuromin
Huragan Wołomin - KS Łomianki
Hutnik Warszawa - Wisła II Płock
Mławianka Mława - Kasztelan Sierpc
KS CK Troszyn - Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 11 - 10-11 października

Bzura Chodaków (Sochaczew) - Żyrardowianka Żyrardów
Kasztelan Sierpc - KS CK Troszyn
Wisła II Płock - Mławianka Mława
KS Łomianki - Hutnik Warszawa
Wkra Żuromin - Huragan Wołomin
Świt Staroźreby - Makowianka Maków Mazowiecki
MKS Przasnysz - Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 12 - 17-18 października

Żyrardowianka Żyrardów - Nadnarwianka Pułtusk
Makowianka Maków Mazowiecki - MKS Przasnysz
Huragan Wołomin - Świt Staroźreby
Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin
Mławianka Mława - KS Łomianki
KS CK Troszyn - Wisła II Płock
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Kasztelan Sierpc

Kolejka 13 - 24-25 października

Kasztelan Sierpc - Żyrardowianka Żyrardów
Wisła II Płock - Bzura Chodaków (Sochaczew)
KS Łomianki - KS CK Troszyn
Wkra Żuromin - Mławianka Mława
Świt Staroźreby - Hutnik Warszawa
MKS Przasnysz - Huragan Wołomin
Nadnarwianka Pułtusk - Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 14

Żyrardowianka Żyrardów - Makowianka Maków Mazowiecki
Nadnarwianka Pułtusk - Huragan Wołomin
MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa
Świt Staroźreby - Mławianka Mława
Wkra Żuromin - KS CK Troszyn
KS Łomianki - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc

Kolejka 15

KS Łomianki - Kasztelan Sierpc
Wisła II Płock - Żyrardowianka Żyrardów
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Wkra Żuromin
KS CK Troszyn - Świt Staroźreby
Mławianka Mława - MKS Przasnysz
Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk
Huragan Wołomin - Makowianka Maków Mazowiecki

Kolejka 16

Żyrardowianka Żyrardów - Huragan Wołomin
Makowianka Maków Mazowiecki - Hutnik Warszawa
Nadnarwianka Pułtusk - Mławianka Mława
MKS Przasnysz - KS CK Troszyn
Świt Staroźreby - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc
KS Łomianki - Wisła II Płock

Kolejka 17

KS Łomianki - Żyrardowianka Żyrardów
Wisła II Płock - Wkra Żuromin
Kasztelan Sierpc - Świt Staroźreby
Bzura Chodaków (Sochaczew) - MKS Przasnysz
KS CK Troszyn - Nadnarwianka Pułtusk
Mławianka Mława - Makowianka Maków Mazowiecki
Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin

Kolejka 18

Żyrardowianka Żyrardów - Hutnik Warszawa
Huragan Wołomin - Mławianka Mława
Makowianka Maków Mazowiecki - KS CK Troszyn
Nadnarwianka Pułtusk - Bzura Chodaków (Sochaczew)
MKS Przasnysz - Kasztelan Sierpc
Świt Staroźreby - Wisła II Płock
Wkra Żuromin - KS Łomianki

Kolejka 19

Wkra Żuromin - Żyrardowianka Żyrardów
KS Łomianki - Świt Staroźreby
Wisła II Płock - MKS Przasnysz
Kasztelan Sierpc - Nadnarwianka Pułtusk
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Makowianka Maków Mazowiecki
KS CK Troszyn - Huragan Wołomin
Mławianka Mława - Hutnik Warszawa

Kolejka 20

Żyrardowianka Żyrardów - Mławianka Mława
Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn
Huragan Wołomin - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Makowianka Maków Mazowiecki - Kasztelan Sierpc
Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - KS Łomianki
Świt Staroźreby - Wkra Żuromin

Kolejka 21

Świt Staroźreby - Żyrardowianka Żyrardów
Wkra Żuromin - MKS Przasnysz
KS Łomianki - Nadnarwianka Pułtusk
Wisła II Płock - Makowianka Maków Mazowiecki
Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn - Mławianka Mława

Kolejka 22

Żyrardowianka Żyrardów - KS CK Troszyn
Mławianka Mława - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc
Huragan Wołomin - Wisła II Płock
Makowianka Maków Mazowiecki - KS Łomianki
Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin
MKS Przasnysz - Świt Staroźreby

Kolejka 23

MKS Przasnysz - Żyrardowianka Żyrardów
Świt Staroźreby - Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Żuromin - Makowianka Maków Mazowiecki
KS Łomianki - Huragan Wołomin
Wisła II Płock - Hutnik Warszawa
Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława
Bzura Chodaków (Sochaczew) - KS CK Troszyn

Kolejka 24

Żyrardowianka Żyrardów - Bzura Chodaków (Sochaczew)
KS CK Troszyn - Kasztelan Sierpc
Mławianka Mława - Wisła II Płock
Hutnik Warszawa - KS Łomianki
Huragan Wołomin - Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki - Świt Staroźreby
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz

Kolejka 25

Nadnarwianka Pułtusk - Żyrardowianka Żyrardów
MKS Przasnysz - Makowianka Maków Mazowiecki
Świt Staroźreby - Huragan Wołomin
Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa
KS Łomianki - Mławianka Mława
Wisła II Płock - KS CK Troszyn
Kasztelan Sierpc - Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 26

Żyrardowianka Żyrardów - Kasztelan Sierpc
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Wisła II Płock
KS CK Troszyn - KS Łomianki
Mławianka Mława - Wkra Żuromin
Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby
Huragan Wołomin - MKS Przasnysz
Makowianka Maków Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk

III liga 2020/2021 (I)

IV liga 2020/2021 (łódzka)
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Radom, Siedlce))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Warszawa))
IV liga 2020/2021 (podlaska)
forBET IV liga 2020/2021 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2020/2021 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas