[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2020/2021, grupa: mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Wołomin 17 37 11 4 2 32-17 7 2 0 22-7 4 2 2 10-10
2.  Wisła II Płock 16 35 11 2 3 46-20 6 1 1 31-8 5 1 2 15-12
3.  Mławianka Mława 17 34 11 1 5 45-23 8 0 1 35-9 3 1 4 10-14
4.  MKS Przasnysz 17 33 11 0 6 47-18 6 0 2 28-6 5 0 4 19-12
5.  Świt Staroźreby 16 31 9 4 3 33-17 5 1 2 18-9 4 3 1 15-8
6.  Hutnik Warszawa 17 29 8 5 4 38-22 4 2 2 17-7 4 3 2 21-15
7.  Wkra Żuromin 17 24 7 3 7 21-27 2 3 4 10-16 5 0 3 11-11
8.  KS CK Troszyn 16 22 6 4 6 31-24 4 2 2 16-9 2 2 4 15-15
9.  Żyrardowianka Żyrardów 16 18 5 3 8 27-37 2 2 4 15-20 3 1 4 12-17 2 3 1 0 1 7-4
10.  KS Łomianki 16 18 5 3 8 24-41 3 2 2 12-8 2 1 6 12-33 2 3 1 0 1 4-7
11.  Makowianka Maków Mazowiecki 17 15 3 6 8 22-40 1 2 5 11-17 2 4 3 11-23
12.  Nadnarwianka Pułtusk 17 14 3 5 9 22-34 2 2 4 10-16 1 3 5 12-18 2 4 1 1 0 5-3
13.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 17 14 4 2 11 23-37 1 2 6 12-20 3 0 5 11-17 2 1 0 1 1 3-5
14.  Kasztelan Sierpc 16 2 0 2 14 10-64 0 1 8 7-25 0 1 6 3-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Huragan Wołomin    0-0 1-1 4-1 3-1 3-1 5-1 2-1 1-0 3-1 
 2 Wisła II Płock5-1     3-0 1-1 4-2 2-0 4-2 1-2 11-0 
 3 Mławianka Mława2-1     3-2 0-2 3-2 3-0 8-1 9-0 2-1 5-0 
 4 MKS Przasnysz1-2 1-3 5-1     2-0 2-0 3-0 3-0 11-0 
 5 Świt Staroźreby0-2 1-0 3-2     2-3 3-2 5-0 0-0 4-0 
 6 Hutnik Warszawa0-0 5-0 0-1 2-0     1-0 2-2 2-4 5-0 
 7 Wkra Żuromin0-1 1-2 2-0 2-2 1-1     0-3 2-2 2-1 0-4 
 8 KS CK Troszyn1-2 1-0 2-2 3-0     1-3 5-0 1-1 2-1 
 9 Żyrardowianka Żyrardów2-2 0-3 3-2 2-7 0-2     6-0 1-3 1-1 
 10 KS Łomianki0-3 2-2 0-1 3-0 4-1     1-1 2-0 
 11 Makowianka Maków Mazowiecki2-2 2-1 2-3 1-2 0-2 2-2 1-2     1-3 
 12 Nadnarwianka Pułtusk0-1 1-2 0-4 0-4 3-1 1-1     3-1 2-2 
 13 Bzura Chodaków (Sochaczew)0-2 1-5 1-3 0-1 1-2 2-2 2-3 2-2     3-0* 
 14 Kasztelan Sierpc0-3 1-4 0-4 0-1 1-2 1-1 2-3 0-4 2-3     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 1 sierpnia, 16:00
Huragan Wołomin 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 1 sierpnia, 11:00
Hutnik Warszawa 2-0 MKS Przasnysz 2 sierpnia, 11:00
na stadionie Drukarza
Mławianka Mława 0-2 Świt Staroźreby 1 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 3-0 Wkra Żuromin 1 sierpnia, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-3 KS Łomianki 1 sierpnia, 13:30
Kasztelan Sierpc 0-3 Wisła II Płock 1 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Żyrardowianka Żyrardów 2-2 Wisła II Płock 8 sierpnia, 11:00
Wkra Żuromin 0-4 Bzura Chodaków (Sochaczew) 8 sierpnia, 11:00
Świt Staroźreby 3-2 KS CK Troszyn 8 sierpnia, 11:00
MKS Przasnysz 5-1 Mławianka Mława 19 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 14:00) odwołany
Nadnarwianka Pułtusk 0-4 Hutnik Warszawa 8 sierpnia, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 Huragan Wołomin 8 sierpnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 0-4 KS Łomianki 8 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Huragan Wołomin 3-1 Żyrardowianka Żyrardów 15 sierpnia, 11:00
Hutnik Warszawa 2-2 Makowianka Maków Mazowiecki 15 sierpnia, 11:00
na stadionie Drukarza
Mławianka Mława 2-1 Nadnarwianka Pułtusk 15 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 1-0 MKS Przasnysz 15 sierpnia, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-1 Świt Staroźreby 15 sierpnia, 11:00
Kasztelan Sierpc 1-2 Wkra Żuromin 15 sierpnia, 17:00
Wisła II Płock 2-0 KS Łomianki 15 sierpnia, 16:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Żyrardowianka Żyrardów 6-0 KS Łomianki 22 sierpnia, 11:00
Wkra Żuromin 1-2 Wisła II Płock 22 sierpnia, 16:00
Świt Staroźreby 4-0 Kasztelan Sierpc 22 sierpnia, 11:00
MKS Przasnysz 3-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 22 sierpnia, 11:00
Nadnarwianka Pułtusk 0-4 KS CK Troszyn 22 sierpnia, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-3 Mławianka Mława 22 sierpnia, 16:00
Huragan Wołomin 4-1 Hutnik Warszawa 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Hutnik Warszawa 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 29 sierpnia, 11:30
na stadionie Drukarza
Mławianka Mława 2-1 Huragan Wołomin 29 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 5-0 Makowianka Maków Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Nadnarwianka Pułtusk 29 sierpnia, 11:00
Kasztelan Sierpc 1-4 MKS Przasnysz 29 sierpnia, 16:00
Wisła II Płock 1-1 Świt Staroźreby 16 września, 17:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego / w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 16:00) odwołany
Wkra Żuromin 2-2 KS Łomianki 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Żyrardowianka Żyrardów 0-2 Wkra Żuromin 5 września, 11:00
Świt Staroźreby 5-0 KS Łomianki 5 września, 15:30
MKS Przasnysz 1-3 Wisła II Płock 5 września, 11:00
Nadnarwianka Pułtusk 2-2 Kasztelan Sierpc 5 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 5 września, 16:00
Huragan Wołomin 3-1 KS CK Troszyn 5 września, 11:00
Hutnik Warszawa 0-1 Mławianka Mława 6 września, 11:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 7 - 12-13 września

Mławianka Mława 3-0 Żyrardowianka Żyrardów 12 września, 16:00
KS CK Troszyn 2-2 Hutnik Warszawa 12 września, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-2 Huragan Wołomin 12 września, 11:00
Kasztelan Sierpc 2-3 Makowianka Maków Mazowiecki 12 września, 16:00
Wisła II Płock 4-2 Nadnarwianka Pułtusk 13 września, 11:00
KS Łomianki 0-3 MKS Przasnysz 12 września, 11:00
Wkra Żuromin 2-2 Świt Staroźreby 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Żyrardowianka Żyrardów 3-2 Świt Staroźreby 19 września, 11:00
MKS Przasnysz 2-0 Wkra Żuromin 19 września, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-1 KS Łomianki 19 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-1 Wisła II Płock 19 września, 11:00
Huragan Wołomin 3-1 Kasztelan Sierpc 19 września, 11:00
Hutnik Warszawa 5-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 20 września, 11:00
na stadionie Drukarza
Mławianka Mława 3-2 KS CK Troszyn 19 września, 11:00

Kolejka 9 - 26-27 września

KS CK Troszyn 1-3 Żyrardowianka Żyrardów 26 września, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-5 Mławianka Mława 26 września, 11:00
Kasztelan Sierpc 0-1 Hutnik Warszawa 26 września, 16:00
Wisła II Płock 5-1 Huragan Wołomin 26 września, 13:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
KS Łomianki 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 26 września, 11:00
Wkra Żuromin 2-1 Nadnarwianka Pułtusk 26 września, 15:00
Świt Staroźreby 3-2 MKS Przasnysz 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Żyrardowianka Żyrardów 0-3 MKS Przasnysz 3 października, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-2 Świt Staroźreby 3 października, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Wkra Żuromin 3 października, 14:00
Huragan Wołomin 5-1 KS Łomianki 3 października, 11:00
Hutnik Warszawa 5-0 Wisła II Płock 3 października, 12:00
na stadionie Drukarza
Mławianka Mława 5-0 Kasztelan Sierpc 3 października, 15:00
KS CK Troszyn 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 3 października, 11:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Żyrardowianka Żyrardów 10 października, 11:00
Kasztelan Sierpc 1-1 KS CK Troszyn 10 października, 15:00
Wisła II Płock 3-0 Mławianka Mława 11 października, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego
KS Łomianki 2-2 Hutnik Warszawa 10 października, 11:00
Wkra Żuromin 0-1 Huragan Wołomin 10 października, 14:00
Świt Staroźreby 0-0 Makowianka Maków Mazowiecki 10 października, 15:30
MKS Przasnysz 3-0 Nadnarwianka Pułtusk 10 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Żyrardowianka Żyrardów 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 17 października, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 MKS Przasnysz 17 października, 14:00
Huragan Wołomin 1-1 Świt Staroźreby 17 października, 11:00
Mławianka Mława 8-1 KS Łomianki 17 października, 15:00
KS CK Troszyn 1-2 Wisła II Płock 17 października, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Kasztelan Sierpc 11 listopada, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wkra Żuromin 1-1 Hutnik Warszawa 17 października, 11:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Kasztelan Sierpc 2-3 Żyrardowianka Żyrardów 24 października, 11:00
Wisła II Płock 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 31 października, 11:00
na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego / w pierwotnym terminie (25 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Łomianki 3-0 KS CK Troszyn 24 października, 11:00
Wkra Żuromin 2-0 Mławianka Mława 24 października, 12:00
Świt Staroźreby 2-3 Hutnik Warszawa 24 października, 15:00
MKS Przasnysz 1-2 Huragan Wołomin 24 października, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 24 października, 13:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Żyrardowianka Żyrardów 1-3 Makowianka Maków Mazowiecki 7 listopada, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk 0-1 Huragan Wołomin 7 listopada, 13:30
MKS Przasnysz 2-0 Hutnik Warszawa 7 listopada, 13:00
Świt Staroźreby 1-0 Mławianka Mława 14 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (20 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wkra Żuromin 0-3 KS CK Troszyn 21 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 13:00) odwołany
KS Łomianki 2-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 7 listopada, 11:00
Wisła II Płock 11-0 Kasztelan Sierpc 14 kwietnia, 15:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (7 listopada. 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 listopada, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (17 marca, 11:00) odwołany / w czwartym terminie (21 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 15 - 14-15 listopada

KS Łomianki - Kasztelan Sierpc 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (14 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (20 marca, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w czwartym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany
Wisła II Płock - Żyrardowianka Żyrardów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (13 marca, 11:00) odwołany / w trzecim terminie (27 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Wkra Żuromin 14 listopada, 11:00
KS CK Troszyn - Świt Staroźreby 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany / w drugim terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mławianka Mława 3-2 MKS Przasnysz 14 listopada, 13:00
Hutnik Warszawa 2-4 Nadnarwianka Pułtusk 31 października, 11:00
na stadionie MBOPN
Huragan Wołomin 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 14 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Żyrardowianka Żyrardów - Huragan Wołomin 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Makowianka Maków Mazowiecki - Hutnik Warszawa 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nadnarwianka Pułtusk - Mławianka Mława 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Przasnysz - KS CK Troszyn
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Świt Staroźreby - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Łomianki - Wisła II Płock
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 10-11 kwietnia

KS Łomianki 4-1 Żyrardowianka Żyrardów 10 kwietnia, 11:00
Wisła II Płock 4-2 Wkra Żuromin 11 kwietnia, 16:30
na bocznym boisku
Kasztelan Sierpc 0-4 Świt Staroźreby 10 kwietnia, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-3 MKS Przasnysz 10 kwietnia, 11:00
KS CK Troszyn 1-1 Nadnarwianka Pułtusk 10 kwietnia, 12:00
Mławianka Mława 9-0 Makowianka Maków Mazowiecki 10 kwietnia, 17:00
Hutnik Warszawa 0-0 Huragan Wołomin 10 kwietnia, 12:00
na stadionie Strefy Sportu

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

KS Łomianki 0-1 Wkra Żuromin 17 kwietnia, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-7 Hutnik Warszawa 17 kwietnia, 16:00
Huragan Wołomin 0-0 Mławianka Mława 17 kwietnia, 11:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 KS CK Troszyn 17 kwietnia, 15:00
Nadnarwianka Pułtusk 3-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 17 kwietnia, 16:00
MKS Przasnysz 11-0 Kasztelan Sierpc 17 kwietnia, 16:00
Świt Staroźreby 0-2 Wisła II Płock 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Wkra Żuromin - Żyrardowianka Żyrardów 24 kwietnia, 16:00
KS Łomianki - Świt Staroźreby 24 kwietnia, 11:00
Wisła II Płock - MKS Przasnysz 25 kwietnia, 11:00
Kasztelan Sierpc - Nadnarwianka Pułtusk 24 kwietnia, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Makowianka Maków Mazowiecki 24 kwietnia, 11:00
KS CK Troszyn - Huragan Wołomin 24 kwietnia, 16:00
Mławianka Mława - Hutnik Warszawa 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 1-2 maja

Żyrardowianka Żyrardów - Mławianka Mława
Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn
na stadionie Strefy Sportu
Huragan Wołomin - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Makowianka Maków Mazowiecki - Kasztelan Sierpc
Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - KS Łomianki
Świt Staroźreby - Wkra Żuromin

Kolejka 21 - 8-9 maja

Świt Staroźreby - Żyrardowianka Żyrardów
Wkra Żuromin - MKS Przasnysz
KS Łomianki - Nadnarwianka Pułtusk
Wisła II Płock - Makowianka Maków Mazowiecki
Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Hutnik Warszawa
KS CK Troszyn - Mławianka Mława

Kolejka 22 - 15-16 maja

Żyrardowianka Żyrardów - KS CK Troszyn
Mławianka Mława - Bzura Chodaków (Sochaczew)
Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc
na stadionie Strefy Sportu
Huragan Wołomin - Wisła II Płock
Makowianka Maków Mazowiecki - KS Łomianki
Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin
MKS Przasnysz - Świt Staroźreby

Kolejka 23 - 22-23 maja

MKS Przasnysz - Żyrardowianka Żyrardów
Świt Staroźreby - Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Żuromin - Makowianka Maków Mazowiecki
KS Łomianki - Huragan Wołomin
Wisła II Płock - Hutnik Warszawa
Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława
Bzura Chodaków (Sochaczew) - KS CK Troszyn

Kolejka 24 - 29-30 maja

Żyrardowianka Żyrardów - Bzura Chodaków (Sochaczew)
KS CK Troszyn - Kasztelan Sierpc
Mławianka Mława - Wisła II Płock
Hutnik Warszawa - KS Łomianki
na stadionie Strefy Sportu
Huragan Wołomin - Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki - Świt Staroźreby
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz

Kolejka 25 - 5-6 czerwca

Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin
na stadionie Strefy Sportu
Nadnarwianka Pułtusk - Żyrardowianka Żyrardów
MKS Przasnysz - Makowianka Maków Mazowiecki
Świt Staroźreby - Huragan Wołomin
KS Łomianki - Mławianka Mława
Wisła II Płock - KS CK Troszyn
Kasztelan Sierpc - Bzura Chodaków (Sochaczew)

Kolejka 26 - 12-13 czerwca

Żyrardowianka Żyrardów - Kasztelan Sierpc
Bzura Chodaków (Sochaczew) - Wisła II Płock
KS CK Troszyn - KS Łomianki
Mławianka Mława - Wkra Żuromin
Hutnik Warszawa - Świt Staroźreby
na stadionie Strefy Sportu
Huragan Wołomin - MKS Przasnysz
Makowianka Maków Mazowiecki - Nadnarwianka Pułtusk

Baraże o udział w III lidze (I)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2020/2021 (I)

IV liga 2020/2021 (łódzka)
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Radom, Siedlce))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Warszawa))
Keeza IV liga 2020/2021 (podlaska)
forBET IV liga 2020/2021 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa Keeza 2020/2021 (Ciechanów-Ostrołęka)
Klasa okręgowa 2020/2021 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas