[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stoczniowiec Płock 26 68 21 5 0 152-27 12 1 0 96-9 9 4 0 56-18
2.  Delta Słupno 26 61 18 7 1 75-27 8 4 1 36-16 10 3 0 39-11
3.  Zryw Bielsk 26 53 17 2 7 95-45 9 1 3 46-23 8 1 4 49-22
4.  Mazur Gostynin 26 50 16 2 8 71-49 9 1 3 42-19 7 1 5 29-30
5.  Orzeł Goleszyn 26 42 12 6 8 61-41 8 2 3 37-19 4 4 5 24-22
6.  Unia Iłów 26 40 13 1 12 75-82 8 1 4 47-45 5 0 8 28-37
7.  Skrwa Łukomie 26 35 10 5 11 62-82 5 5 3 31-21 5 0 8 31-61
8.  Amator Maszewo 26 31 10 1 15 68-81 6 1 6 41-40 4 0 9 27-41
9.  Stegny Wyszogród 26 30 8 6 12 53-77 6 1 6 29-31 2 5 6 24-46
10.  Unia Czermno 26 28 8 4 14 60-84 4 3 6 36-34 4 1 8 24-50
11.  Błękitni Gąbin 26 27 8 3 15 51-56 5 2 6 28-26 3 1 9 23-30 2 3 1 0 1 7-3
12.  Skra Drobin 26 27 8 3 15 62-93 6 1 6 35-41 2 2 9 27-52 2 3 1 0 1 3-7
13.  Orkan Sochaczew 26 17 5 2 19 36-76 2 0 11 19-41 3 2 8 17-35
14.  Pogoń Słupia 26 11 2 5 19 32-133 2 3 8 15-50 0 2 11 17-83

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stoczniowiec Płock    0-0 3-1 5-1 3-0 5-1 18-1 8-2 6-0 17-0 4-2 5-1 5-0 17-0 
 2 Delta Słupno2-2     1-2 1-1 0-0 2-1 5-1 5-1 3-3 6-2 2-1 1-0 5-1 3-1 
 3 Zryw Bielsk2-2 1-2     0-2 2-1 6-3 4-5 3-2 7-0 7-1 3-2 3-2 3-0* 5-1 
 4 Mazur Gostynin2-3 0-3 3-1     5-0 2-4 5-2 3-0 6-2 1-1 4-1 5-2 2-0 4-0 
 5 Orzeł Goleszyn1-2 1-4 2-1 0-4     3-0* 4-1 4-2 1-1 3-1 3-1 3-2 0-0 12-0 
 6 Unia Iłów2-5 1-6 3-2 5-1 3-3     5-3 5-2 1-7 0-2 5-3 5-3 5-3 7-5 
 7 Skrwa Łukomie3-3 4-4 1-4 5-1 2-1 0-1     5-0 1-1 2-4 2-0 1-1 4-0 1-1 
 8 Amator Maszewo2-5 1-1 3-6 3-0 0-4 2-5 8-2     7-1 2-0 2-7 6-3 1-4 4-2 
 9 Stegny Wyszogród1-2 1-2 3-9 1-2 0-3 1-4 3-2 1-0     3-2 2-0 2-2 4-2 7-1 
 10 Unia Czermno2-2 1-4 1-7 1-3 4-1 4-3 1-3 1-2 6-0     1-1 11-3 1-3 2-2 
 11 Błękitni Gąbin0-1 0-4 2-2 4-1 1-1 5-0 1-3 0-5 2-4 1-0     7-1 2-3 3-1 
 12 Skra Drobin1-9 0-3 0-6 2-3 1-5 3-2 4-1 1-4 3-3 5-2 2-0     2-0 11-3 
 13 Orkan Sochaczew0-2 1-2 0-5 2-4 0-4 1-2 2-5 0-6 1-0 2-5 0-2 3-4     7-0 
 14 Pogoń Słupia0-18 0-4 0-3 1-6 1-1 3-2 1-2 5-1 2-2 1-4 0-3 0-3 1-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Orkan Sochaczew 1-2 Unia Iłów 26 sierpnia, 18:00
Amator Maszewo 2-7 Błękitni Gąbin 15 sierpnia, 11:00
Stegny Wyszogród 3-2 Skrwa Łukomie 15 sierpnia, 17:00
Zryw Bielsk 0-2 Mazur Gostynin 15 sierpnia, 16:00
Delta Słupno 0-0 Orzeł Goleszyn 15 sierpnia, 11:00
w Wykowie
Skra Drobin 1-9 Stoczniowiec Płock 16 sierpnia, 17:30
Pogoń Słupia 1-4 Unia Czermno 15 sierpnia, 11:00
w Czermnie

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Unia Iłów 2-5 Stoczniowiec Płock 23 sierpnia, 13:00
Orzeł Goleszyn 3-2 Skra Drobin 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Słupia 0-4 Delta Słupno 23 sierpnia, 13:00
Mazur Gostynin 1-1 Unia Czermno 22 sierpnia, 11:00
Skrwa Łukomie 1-4 Zryw Bielsk 22 sierpnia, 12:00
Błękitni Gąbin 2-4 Stegny Wyszogród 22 sierpnia, 11:00
Orkan Sochaczew 0-6 Amator Maszewo 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Amator Maszewo 2-5 Unia Iłów 29 sierpnia, 15:00
Stegny Wyszogród 4-2 Orkan Sochaczew 29 sierpnia, 11:00
Zryw Bielsk 3-2 Błękitni Gąbin 29 sierpnia, 16:00
Unia Czermno 1-3 Skrwa Łukomie 30 sierpnia, 18:00
Delta Słupno 1-1 Mazur Gostynin 29 sierpnia, 11:00
w Wykowie
Skra Drobin 11-3 Pogoń Słupia 30 sierpnia, 17:00
Stoczniowiec Płock 3-0 Orzeł Goleszyn 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Unia Iłów 3-3 Orzeł Goleszyn 5 września, 13:00
Pogoń Słupia 0-18 Stoczniowiec Płock 6 września, 11:00
Mazur Gostynin 5-2 Skra Drobin 5 września, 17:00
Skrwa Łukomie 4-4 Delta Słupno 5 września, 11:00
Błękitni Gąbin 1-0 Unia Czermno 6 września, 11:00
Orkan Sochaczew 0-5 Zryw Bielsk 5 września, 15:00
Amator Maszewo 7-1 Stegny Wyszogród 5 września, 11:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Stegny Wyszogród 1-4 Unia Iłów 12 września, 15:00
Zryw Bielsk 3-2 Amator Maszewo 12 września, 16:00
Unia Czermno 1-3 Orkan Sochaczew 13 września, 16:00
Delta Słupno 2-1 Błękitni Gąbin 12 września, 11:00
w Wykowie
Skra Drobin 4-1 Skrwa Łukomie 13 września, 16:30
Stoczniowiec Płock 5-1 Mazur Gostynin 12 września, 16:30
Orzeł Goleszyn 12-0 Pogoń Słupia 12 września, 10:30

Kolejka 6 - 19-20 września

Unia Iłów 7-5 Pogoń Słupia 19 września, 13:00
Mazur Gostynin 5-0 Orzeł Goleszyn 19 września, 16:30
Skrwa Łukomie 3-3 Stoczniowiec Płock 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (20 września, 12:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gości
Błękitni Gąbin 7-1 Skra Drobin 19 września, 11:00
Orkan Sochaczew 1-2 Delta Słupno 19 września, 16:00
Amator Maszewo 2-0 Unia Czermno 19 września, 15:00
Stegny Wyszogród 3-9 Zryw Bielsk 19 września, 13:30

Kolejka 7 - 26-27 września

Zryw Bielsk 6-3 Unia Iłów 26 września, 14:00
Unia Czermno 6-0 Stegny Wyszogród 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (27 września, 11:00) odwołany z powodu zalania boiska
Delta Słupno 5-1 Amator Maszewo 27 września, 14:00
w Wykowie
Skra Drobin 2-0 Orkan Sochaczew 27 września, 16:00
Stoczniowiec Płock 4-2 Błękitni Gąbin 27 września, 16:00
Orzeł Goleszyn 4-1 Skrwa Łukomie 27 września, 11:00
Pogoń Słupia 1-6 Mazur Gostynin 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Unia Iłów 5-1 Mazur Gostynin 4 października, 13:00
Skrwa Łukomie 1-1 Pogoń Słupia 4 października, 15:00
Błękitni Gąbin 1-1 Orzeł Goleszyn 3 października, 11:30
Orkan Sochaczew 0-2 Stoczniowiec Płock 3 października, 16:00
Amator Maszewo 6-3 Skra Drobin 3 października, 11:00
Stegny Wyszogród 1-2 Delta Słupno 3 października, 11:00
Zryw Bielsk 7-1 Unia Czermno 3 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Unia Czermno 4-3 Unia Iłów 11 października, 11:00
Delta Słupno 1-2 Zryw Bielsk 11 października, 13:00
w Wykowie
Skra Drobin 3-3 Stegny Wyszogród 11 października, 15:30
Stoczniowiec Płock 8-2 Amator Maszewo 10 października, 15:30
Orzeł Goleszyn 0-0 Orkan Sochaczew 10 października, 11:00
Pogoń Słupia 0-3 Błękitni Gąbin 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 13:00) odwołany
Mazur Gostynin 5-2 Skrwa Łukomie 10 października, 15:30

Kolejka 10 - 17-18 października

Unia Iłów 5-3 Skrwa Łukomie 18 października, 13:00
Błękitni Gąbin 4-1 Mazur Gostynin 17 października, 11:00
Orkan Sochaczew 7-0 Pogoń Słupia 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Amator Maszewo 0-4 Orzeł Goleszyn 17 października, 11:00
Stegny Wyszogród 1-2 Stoczniowiec Płock 18 października, 11:00
Zryw Bielsk 3-2 Skra Drobin 17 października, 15:00
Unia Czermno 1-4 Delta Słupno 17 października, 11:30

Kolejka 11 - 24-25 października

Delta Słupno 2-1 Unia Iłów 24 października, 15:00
w Wykowie
Skra Drobin 5-2 Unia Czermno 25 października, 11:00
Stoczniowiec Płock 3-1 Zryw Bielsk 24 października, 11:00
Orzeł Goleszyn 1-1 Stegny Wyszogród 24 października, 11:00
Pogoń Słupia 5-1 Amator Maszewo 25 października, 13:00
Mazur Gostynin 2-0 Orkan Sochaczew 24 października, 13:30
Skrwa Łukomie 2-0 Błękitni Gąbin 24 października, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Unia Iłów 5-3 Błękitni Gąbin 7 listopada, 11:00
Orkan Sochaczew 2-5 Skrwa Łukomie 7 listopada, 13:00
Amator Maszewo 3-0 Mazur Gostynin 8 listopada, 13:00
Stegny Wyszogród 7-1 Pogoń Słupia 7 listopada, 13:30
Zryw Bielsk 2-1 Orzeł Goleszyn 7 listopada, 13:00
Unia Czermno 2-2 Stoczniowiec Płock 8 listopada, 11:00
Delta Słupno 1-0 Skra Drobin 7 listopada, 11:00
w Wykowie

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Skra Drobin 3-2 Unia Iłów 31 października, 11:00
Stoczniowiec Płock 0-0 Delta Słupno 14 listopada, 13:00
Orzeł Goleszyn 3-1 Unia Czermno 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 11:00) odwołany
Pogoń Słupia 0-3 Zryw Bielsk 15 listopada, 13:00
Mazur Gostynin 6-2 Stegny Wyszogród 14 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 5-0 Amator Maszewo 15 listopada, 11:00
Błękitni Gąbin 2-3 Orkan Sochaczew 14 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 27-28 marca

Unia Czermno 2-2 Pogoń Słupia 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Unia Iłów 5-3 Orkan Sochaczew 16 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany / w trzecim terminie (5 maja, 19:00) odwołany
Błękitni Gąbin 0-5 Amator Maszewo 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Skrwa Łukomie 1-1 Stegny Wyszogród 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Mazur Gostynin 3-1 Zryw Bielsk 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Orzeł Goleszyn 1-4 Delta Słupno 5 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Stoczniowiec Płock 5-1 Skra Drobin 5 maja, 19:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 15 - 3 kwietnia

Stoczniowiec Płock 5-1 Unia Iłów 26 maja, 19:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (5 maja, 19:30) odwołany
Skra Drobin 1-5 Orzeł Goleszyn 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (5 maja, 17:00) odwołany
Delta Słupno 3-1 Pogoń Słupia 26 maja, 18:00
w Wykowie / w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (5 maja, 17:00) odwołany
Unia Czermno 1-3 Mazur Gostynin 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (5 maja, 17:00) odwołany
Zryw Bielsk 4-5 Skrwa Łukomie 26 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (5 maja, 17:00) odwołany
Stegny Wyszogród 2-0 Błękitni Gąbin 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (5 maja, 17:00) odwołany
Amator Maszewo 1-4 Orkan Sochaczew 26 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (5 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 16 - 10-11 kwietnia

Unia Iłów 5-2 Amator Maszewo 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orkan Sochaczew 1-0 Stegny Wyszogród 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Gąbin 2-2 Zryw Bielsk 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Skrwa Łukomie 2-4 Unia Czermno 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mazur Gostynin 0-3 Delta Słupno 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Słupia 0-3 Skra Drobin 2 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Orzeł Goleszyn 1-2 Stoczniowiec Płock 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 17 - 17-18 kwietnia

Orzeł Goleszyn 3-0 Unia Iłów 26 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Stoczniowiec Płock 17-0 Pogoń Słupia 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Skra Drobin 2-3 Mazur Gostynin 22 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (26 czerwca, 17:00) odwołany
Delta Słupno 5-1 Skrwa Łukomie 26 czerwca, 11:00
w Wykowie / w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Unia Czermno 1-1 Błękitni Gąbin 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Zryw Bielsk 3-0 Orkan Sochaczew 26 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście nie dojechali
Stegny Wyszogród 1-0 Amator Maszewo 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Unia Iłów 1-7 Stegny Wyszogród 24 kwietnia, 11:00
Amator Maszewo 3-6 Zryw Bielsk 24 kwietnia, 15:00
Orkan Sochaczew 2-5 Unia Czermno 24 kwietnia, 17:00
Błękitni Gąbin 0-4 Delta Słupno 24 kwietnia, 11:00
Skrwa Łukomie 1-1 Skra Drobin 25 kwietnia, 11:00
Mazur Gostynin 2-3 Stoczniowiec Płock 24 kwietnia, 11:00
Pogoń Słupia 1-1 Orzeł Goleszyn 25 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 1-2 maja

Pogoń Słupia 3-2 Unia Iłów 2 maja, 11:00
Orzeł Goleszyn 0-4 Mazur Gostynin 1 maja, 11:00
Stoczniowiec Płock 18-1 Skrwa Łukomie 2 maja, 17:30
w Płocku; na bocznym boisku Stadionu im. Kazimierza Górskiego
Skra Drobin 2-0 Błękitni Gąbin 1 maja, 11:00
Delta Słupno 5-1 Orkan Sochaczew 1 maja, 11:00
w Wykowie
Unia Czermno 1-2 Amator Maszewo 22 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (2 maja, 17:00) odwołany
Zryw Bielsk 7-0 Stegny Wyszogród 30 kwietnia, 17:45

Kolejka 20 - 8-9 maja

Unia Iłów 3-2 Zryw Bielsk 8 maja, 17:00
Stegny Wyszogród 3-2 Unia Czermno 8 maja, 12:00
Amator Maszewo 1-1 Delta Słupno 8 maja, 15:00
Orkan Sochaczew 3-4 Skra Drobin 8 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 0-1 Stoczniowiec Płock 9 maja, 11:00
Skrwa Łukomie 2-1 Orzeł Goleszyn 9 maja, 11:00
Mazur Gostynin 4-0 Pogoń Słupia 8 maja, 16:00

Kolejka 21 - 15-16 maja

Mazur Gostynin 2-4 Unia Iłów 15 maja, 17:00
Pogoń Słupia 1-2 Skrwa Łukomie 16 maja, 11:00
Orzeł Goleszyn 3-1 Błękitni Gąbin 15 maja, 11:00
Stoczniowiec Płock 5-0 Orkan Sochaczew 15 maja, 15:00
Skra Drobin 1-4 Amator Maszewo 15 maja, 11:00
Delta Słupno 3-3 Stegny Wyszogród 15 maja, 12:00
w Wykowie
Unia Czermno 1-7 Zryw Bielsk 16 maja, 17:30

Kolejka 22 - 22-23 maja

Unia Iłów 0-2 Unia Czermno 21 maja, 18:00
Zryw Bielsk 1-2 Delta Słupno 22 maja, 17:00
Stegny Wyszogród 2-2 Skra Drobin 22 maja, 17:30
Amator Maszewo 2-5 Stoczniowiec Płock 22 maja, 11:00
Orkan Sochaczew 0-4 Orzeł Goleszyn 22 maja, 17:00
Błękitni Gąbin 3-1 Pogoń Słupia 23 maja, 11:00
Skrwa Łukomie 5-1 Mazur Gostynin 23 maja, 15:00

Kolejka 23 - 29-30 maja

Skrwa Łukomie 0-1 Unia Iłów 29 maja, 17:00
Mazur Gostynin 4-1 Błękitni Gąbin 29 maja, 18:00
Pogoń Słupia 1-1 Orkan Sochaczew 29 maja, 11:00
Orzeł Goleszyn 4-2 Amator Maszewo 29 maja, 11:00
Stoczniowiec Płock 6-0 Stegny Wyszogród 30 maja, 15:00
Skra Drobin 0-6 Zryw Bielsk 30 maja, 11:00
Delta Słupno 6-2 Unia Czermno 29 maja, 11:00
w Wykowie

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Unia Iłów 1-6 Delta Słupno 5 czerwca, 10:00
Unia Czermno 11-3 Skra Drobin 5 czerwca, 18:00
Zryw Bielsk 2-2 Stoczniowiec Płock 22 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 18:30) odwołany
Stegny Wyszogród 0-3 Orzeł Goleszyn 5 czerwca, 18:00
Amator Maszewo 4-2 Pogoń Słupia 5 czerwca, 16:00
Orkan Sochaczew 2-4 Mazur Gostynin 5 czerwca, 17:00
Błękitni Gąbin 1-3 Skrwa Łukomie 5 czerwca, 17:30

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Błękitni Gąbin 5-0 Unia Iłów 12 czerwca, 11:00
Skrwa Łukomie 4-0 Orkan Sochaczew 13 czerwca, 11:00
Mazur Gostynin 3-0 Amator Maszewo 12 czerwca, 11:00
Pogoń Słupia 2-2 Stegny Wyszogród 13 czerwca, 11:00
Orzeł Goleszyn 2-1 Zryw Bielsk 12 czerwca, 18:30
Stoczniowiec Płock 17-0 Unia Czermno 12 czerwca, 18:30
Skra Drobin 0-3 Delta Słupno 13 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 19-20 czerwca

Unia Iłów 5-3 Skra Drobin 19 czerwca, 11:00
Delta Słupno 2-2 Stoczniowiec Płock 19 czerwca, 18:00
w Wykowie
Unia Czermno 4-1 Orzeł Goleszyn 19 czerwca, 11:00
Zryw Bielsk 5-1 Pogoń Słupia 19 czerwca, 17:00
Stegny Wyszogród 1-2 Mazur Gostynin 19 czerwca, 10:00
Amator Maszewo 8-2 Skrwa Łukomie 19 czerwca, 15:00
Orkan Sochaczew 0-2 Błękitni Gąbin 19 czerwca, 18:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock))

Klasa okręgowa Keeza 2020/2021 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa A 2020/2021 (Płock)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas