[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa Keeza 2020/2021, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Narew 1962 Ostrołęka 30 75 24 3 3 85-16 13 2 0 51-5 11 1 3 34-11 2 6 2 0 0 6-0
2.  Żbik Nasielsk 30 75 24 3 3 98-31 13 1 1 42-11 11 2 2 56-20 2 0 0 0 2 0-6
3.  MKS Ciechanów 30 56 17 5 8 72-35 11 1 3 46-14 6 4 5 26-21
4.  Sona Nowe Miasto 30 55 16 7 7 72-64 8 6 1 45-25 8 1 6 27-39
5.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 46 14 4 12 54-47 7 2 6 31-20 7 2 6 23-27
6.  Wkra Bieżuń 30 45 13 6 11 64-49 8 2 5 40-23 5 4 6 24-26
7.  Konopianka Konopki 30 41 11 8 11 57-55 6 2 7 30-28 5 6 4 27-27 2 3 1 0 1 6-4
8.  Korona Szydłowo 30 41 12 5 13 76-69 7 3 5 49-30 5 2 8 27-39 2 3 1 0 1 4-6
9.  Kryształ Glinojeck 30 39 10 9 11 71-49 8 5 2 52-17 2 4 9 19-32 2 3 1 0 1 7-2
10.  Iskra Krasne 30 39 12 3 15 48-64 8 3 4 27-24 4 0 11 21-40 2 3 1 0 1 2-7
11.  Błękitni Raciąż 30 37 10 7 13 38-43 5 2 8 19-22 5 5 5 19-21
12.  PAF Płońsk 30 35 10 5 15 47-61 9 0 6 26-22 1 5 9 21-39
13.  GKS Strzegowo 30 29 8 5 17 42-70 2 3 10 17-36 6 2 7 25-34
14.  KS Wąsewo 30 25 7 4 19 34-86 5 3 7 25-36 2 1 12 9-50
15.  Tęcza Ojrzeń 30 23 6 5 19 47-89 3 5 7 25-37 3 0 12 22-52
16.  GKS Pokrzywnica 30 18 5 3 22 35-112 3 1 11 16-49 2 2 11 19-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Narew 1962 Ostrołęka    5-0 4-2 4-0 4-0 3-0 1-1 5-0 4-0 3-0 0-0 3-2 2-0 3-0 4-0 6-0 
 2 Żbik Nasielsk0-1     0-0 3-1 3-0 4-1 2-0 5-3 4-1 2-1 3-1 4-0 1-0 3-0 3-2 5-0 
 3 MKS Ciechanów1-0 0-4     2-3 5-1 2-0 3-0 0-1 3-1 5-0 3-3 4-0 8-0 4-0 3-1 3-0* 
 4 Sona Nowe Miasto1-1 2-2 3-3     1-3 4-1 2-2 5-0 3-2 3-0 2-1 2-2 3-1 5-0 6-4 3-3 
 5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka1-0 1-4 1-2 7-1     1-1 5-0 2-1 0-0 0-2 1-2 3-0 0-4 3-0 2-3 4-0 
 6 Wkra Bieżuń0-1 3-2 0-1 1-1 1-2     2-1 4-2 2-1 2-0 1-1 4-1 3-5 9-1 2-3 6-1 
 7 Konopianka Konopki0-1 1-3 4-3 1-3 2-1 2-2     2-3 3-2 0-3* 3-0 1-1 0-1 1-2 2-1 8-2 
 8 Korona Szydłowo4-1 2-6 2-2 8-0 2-4 1-3 1-4     1-1 4-1 0-3 3-3 3-0 4-2 11-0 3-0 
 9 Kryształ Glinojeck1-4 1-3 1-1 8-0 4-1 1-1 1-1 1-1     7-1 3-3 3-1 7-0 5-0 6-0 3-0* 
 10 Iskra Krasne0-4 1-1 2-1 2-1 3-2 0-3 1-1 1-4 1-0     2-0 2-2 0-3 4-1 1-0 7-1 
 11 Błękitni Raciąż0-4 2-3 1-0 0-1 1-1 0-1 0-0 0-2 1-2 2-1     2-1 0-3 0-1 3-1 7-1 
 12 PAF Płońsk0-2 1-4 2-0 0-1 1-2 3-1 2-3 3-2 4-2 2-1 0-3     2-0 1-0 1-0 4-1 
 13 GKS Strzegowo1-4 0-9 0-2 1-2 0-1 0-3 1-3 4-1 1-1 1-2 3-0 1-1     1-1 2-3 1-3 
 14 KS Wąsewo0-3 1-5 0-5 1-2 0-0 1-1 3-4 3-2 3-1 5-4 0-1 2-0 1-4     3-2 2-2 
 15 Tęcza Ojrzeń0-2 0-2 1-3 1-5 0-3 3-2 3-3 1-1 2-2 1-4 0-0 5-3 2-2 5-0     1-5 
 16 GKS Pokrzywnica2-6 0-8 0-1 0-6 0-2 1-4 0-4 3-4 0-3 3-1 0-1 0-4 2-2 2-1 3-2     

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Korona Szydłowo 8-0 Sona Nowe Miasto 1 sierpnia, 16:00
Wkra Bieżuń 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 sierpnia, 16:00
KS Wąsewo 5-4 Iskra Krasne 2 sierpnia, 16:00
Żbik Nasielsk 3-2 Tęcza Ojrzeń 1 sierpnia, 13:00
Błękitni Raciąż 1-2 Kryształ Glinojeck 1 sierpnia, 15:00
Konopianka Konopki 1-1 PAF Płońsk 1 sierpnia, 16:00
w Morawach
MKS Ciechanów 8-0 GKS Strzegowo 1 sierpnia, 11:00
Narew 1962 Ostrołęka 6-0 GKS Pokrzywnica 1 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Sona Nowe Miasto 3-3 GKS Pokrzywnica 8 sierpnia, 11:00
GKS Strzegowo 1-4 Narew 1962 Ostrołęka 8 sierpnia, 16:00
PAF Płońsk 2-0 MKS Ciechanów 8 sierpnia, 15:00
Kryształ Glinojeck 1-1 Konopianka Konopki 8 sierpnia, 17:00
Tęcza Ojrzeń 0-0 Błękitni Raciąż 8 sierpnia, 11:00
Iskra Krasne 1-1 Żbik Nasielsk 8 sierpnia, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 KS Wąsewo 8 sierpnia, 11:00
w Małkini Górnej
Korona Szydłowo 1-3 Wkra Bieżuń 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Wkra Bieżuń 1-1 Sona Nowe Miasto 16 sierpnia, 14:00
KS Wąsewo 3-2 Korona Szydłowo 16 sierpnia, 16:00
Żbik Nasielsk 3-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż 2-1 Iskra Krasne 15 sierpnia, 14:00
Konopianka Konopki 2-1 Tęcza Ojrzeń 15 sierpnia, 16:00
w Morawach
MKS Ciechanów 3-1 Kryształ Glinojeck 15 sierpnia, 12:00
Narew 1962 Ostrołęka 3-2 PAF Płońsk 15 sierpnia, 17:40
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
GKS Pokrzywnica 2-2 GKS Strzegowo 15 sierpnia, 16:00
w Pułtusku

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Sona Nowe Miasto 3-1 GKS Strzegowo 22 sierpnia, 11:00
PAF Płońsk 4-1 GKS Pokrzywnica 22 sierpnia, 13:30
Kryształ Glinojeck 1-4 Narew 1962 Ostrołęka 22 sierpnia, 11:00
Tęcza Ojrzeń 1-3 MKS Ciechanów 22 sierpnia, 14:00
Iskra Krasne 1-1 Konopianka Konopki 22 sierpnia, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 Błękitni Raciąż 22 sierpnia, 14:00
w Małkini Górnej
Korona Szydłowo 2-6 Żbik Nasielsk 22 sierpnia, 11:00
Wkra Bieżuń 9-1 KS Wąsewo 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

KS Wąsewo 1-2 Sona Nowe Miasto 29 sierpnia, 17:30
Żbik Nasielsk 4-1 Wkra Bieżuń 29 sierpnia, 13:00
Błękitni Raciąż 0-2 Korona Szydłowo 29 sierpnia, 11:00
Konopianka Konopki 2-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 29 sierpnia, 11:00
w Morawach
MKS Ciechanów 5-0 Iskra Krasne 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 14:00) odwołany
Narew 1962 Ostrołęka 4-0 Tęcza Ojrzeń 29 sierpnia, 17:00
GKS Pokrzywnica 0-3 Kryształ Glinojeck 29 sierpnia, 16:30
w Pułtusku
GKS Strzegowo 1-1 PAF Płońsk 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Sona Nowe Miasto 2-2 PAF Płońsk 5 września, 11:00
Kryształ Glinojeck 7-0 GKS Strzegowo 5 września, 11:00
Tęcza Ojrzeń 1-5 GKS Pokrzywnica 5 września, 14:00
Iskra Krasne 0-4 Narew 1962 Ostrołęka 5 września, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-2 MKS Ciechanów 5 września, 13:30
w Małkini Górnej
Korona Szydłowo 1-4 Konopianka Konopki 5 września, 16:00
Wkra Bieżuń 1-1 Błękitni Raciąż 5 września, 17:00
KS Wąsewo 1-5 Żbik Nasielsk 6 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Żbik Nasielsk 3-1 Sona Nowe Miasto 12 września, 15:00
Błękitni Raciąż 0-1 KS Wąsewo 12 września, 15:00
Konopianka Konopki 2-2 Wkra Bieżuń 12 września, 15:00
w Morawach
MKS Ciechanów 0-1 Korona Szydłowo 13 września, 16:00
Narew 1962 Ostrołęka 4-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12 września, 16:00
GKS Pokrzywnica 3-1 Iskra Krasne 12 września, 16:00
w Pułtusku
GKS Strzegowo 2-3 Tęcza Ojrzeń 12 września, 16:00
PAF Płońsk 4-2 Kryształ Glinojeck 12 września, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Sona Nowe Miasto 3-2 Kryształ Glinojeck 19 września, 15:00
Tęcza Ojrzeń 5-3 PAF Płońsk 19 września, 14:00
Iskra Krasne 0-3 GKS Strzegowo 19 września, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-0 GKS Pokrzywnica 20 września, 13:00
w Małkini Górnej
Korona Szydłowo 4-1 Narew 1962 Ostrołęka 20 września, 13:00
Wkra Bieżuń 0-1 MKS Ciechanów 19 września, 11:00
KS Wąsewo 3-4 Konopianka Konopki 19 września, 16:00
Żbik Nasielsk 3-1 Błękitni Raciąż 19 września, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Błękitni Raciąż 0-1 Sona Nowe Miasto 27 września, 11:00
Konopianka Konopki 1-3 Żbik Nasielsk 26 września, 15:00
w Morawach
MKS Ciechanów 4-0 KS Wąsewo 26 września, 16:00
Narew 1962 Ostrołęka 3-0 Wkra Bieżuń 26 września, 16:00
GKS Pokrzywnica 3-4 Korona Szydłowo 26 września, 15:00
w Pułtusku
GKS Strzegowo 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 26 września, 16:00
PAF Płońsk 2-1 Iskra Krasne 26 września, 16:00
Kryształ Glinojeck 6-0 Tęcza Ojrzeń 26 września, 16:30

Kolejka 10 - 3-4 października

Sona Nowe Miasto 6-4 Tęcza Ojrzeń 4 października, 15:30
Iskra Krasne 1-0 Kryształ Glinojeck 3 października, 14:30
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 PAF Płońsk 3 października, 12:30
w Małkini Górnej
Korona Szydłowo 3-0 GKS Strzegowo 3 października, 15:00
Wkra Bieżuń 6-1 GKS Pokrzywnica 3 października, 12:00
KS Wąsewo 0-3 Narew 1962 Ostrołęka 3 października, 16:00
Żbik Nasielsk 0-0 MKS Ciechanów 3 października, 15:00
Błękitni Raciąż 0-0 Konopianka Konopki 3 października, 14:30

Kolejka 11 - 10-11 października

Konopianka Konopki 1-3 Sona Nowe Miasto 10 października, 14:00
w Morawach
MKS Ciechanów 3-3 Błękitni Raciąż 10 października, 15:00
Narew 1962 Ostrołęka 5-0 Żbik Nasielsk 10 października, 15:00
GKS Pokrzywnica 2-1 KS Wąsewo 11 października, 15:00
w Pułtusku
GKS Strzegowo 0-3 Wkra Bieżuń 10 października, 15:30
PAF Płońsk 3-2 Korona Szydłowo 10 października, 15:30
Kryształ Glinojeck 4-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 10 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 1-4 Iskra Krasne 10 października, 11:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Sona Nowe Miasto 3-0 Iskra Krasne 17 października, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-3 Tęcza Ojrzeń 17 października, 15:00
w Małkini Górnej
Korona Szydłowo 1-1 Kryształ Glinojeck 17 października, 15:00
Wkra Bieżuń 4-1 PAF Płońsk 17 października, 15:30
KS Wąsewo 1-4 GKS Strzegowo 18 października, 12:00
Żbik Nasielsk 5-0 GKS Pokrzywnica 17 października, 13:00
Błękitni Raciąż 0-4 Narew 1962 Ostrołęka 17 października, 15:00
Konopianka Konopki 4-3 MKS Ciechanów 17 października, 15:00
w Morawach

Kolejka 13 - 24-25 października

MKS Ciechanów 2-3 Sona Nowe Miasto 24 października, 15:00
Narew 1962 Ostrołęka 1-1 Konopianka Konopki 24 października, 13:30
GKS Pokrzywnica 0-1 Błękitni Raciąż 25 października, 14:00
w Pułtusku
GKS Strzegowo 0-9 Żbik Nasielsk 24 października, 14:00
PAF Płońsk 1-0 KS Wąsewo 24 października, 13:30
Kryształ Glinojeck 1-1 Wkra Bieżuń 24 października, 11:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Korona Szydłowo 24 października, 13:00
Iskra Krasne 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 24 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Sona Nowe Miasto 1-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7 listopada, 12:00
Korona Szydłowo 4-1 Iskra Krasne 8 listopada, 13:00
Wkra Bieżuń 2-3 Tęcza Ojrzeń 7 listopada, 11:00
KS Wąsewo 3-1 Kryształ Glinojeck 8 listopada, 14:00
Żbik Nasielsk 4-0 PAF Płońsk 7 listopada, 12:00
Błękitni Raciąż 0-3 GKS Strzegowo 7 listopada, 14:00
Konopianka Konopki 8-2 GKS Pokrzywnica 7 listopada, 14:00
w Morawach
MKS Ciechanów 1-0 Narew 1962 Ostrołęka 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Narew 1962 Ostrołęka 4-0 Sona Nowe Miasto 14 listopada, 12:00
GKS Pokrzywnica 0-1 MKS Ciechanów 15 listopada, 12:00
w Pułtusku
GKS Strzegowo 1-3 Konopianka Konopki 14 listopada, 13:30
PAF Płońsk 0-3 Błękitni Raciąż 14 listopada, 13:00
Kryształ Glinojeck 1-3 Żbik Nasielsk 14 listopada, 13:00
Tęcza Ojrzeń 5-0 KS Wąsewo 14 listopada, 13:00
Iskra Krasne 0-3 Wkra Bieżuń 31 października, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 Korona Szydłowo 11 listopada, 13:00
w Małkini Górnej / w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 16 - 13-14 marca

Sona Nowe Miasto 5-0 Korona Szydłowo 19 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 11:00) odwołany / w drugim terminie (21 kwietnia, 17:00) odwołany
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Wkra Bieżuń 13 marca, 15:30
w Długosiodle
Iskra Krasne 4-1 KS Wąsewo 13 marca, 11:00
w Przasnyszu
Tęcza Ojrzeń 0-2 Żbik Nasielsk 13 marca, 12:00
w Kraszewie
Kryształ Glinojeck 3-3 Błękitni Raciąż 13 marca, 14:30
PAF Płońsk 2-3 Konopianka Konopki 13 marca, 14:30
w Kraszewie
GKS Strzegowo 0-2 MKS Ciechanów 13 marca, 14:00
GKS Pokrzywnica 2-6 Narew 1962 Ostrołęka 13 marca, 16:00
w Ostrołęce

Kolejka 17 - 20-21 marca

GKS Pokrzywnica 0-6 Sona Nowe Miasto 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Narew 1962 Ostrołęka 2-0 GKS Strzegowo 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Ciechanów 4-0 PAF Płońsk 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Konopianka Konopki 3-2 Kryształ Glinojeck 21 kwietnia, 17:30
w Morawach / w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Błękitni Raciąż 3-1 Tęcza Ojrzeń 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Żbik Nasielsk 2-1 Iskra Krasne 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Wąsewo 0-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wkra Bieżuń 4-2 Korona Szydłowo 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 18 - 27-28 marca

Sona Nowe Miasto 4-1 Wkra Bieżuń 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Szydłowo 4-2 KS Wąsewo 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-4 Żbik Nasielsk 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Krasne 2-0 Błękitni Raciąż 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tęcza Ojrzeń 3-3 Konopianka Konopki 5 maja, 17:30
w Kraszewie / w pierwotnym terminie (27 marca, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kryształ Glinojeck 1-1 MKS Ciechanów 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
PAF Płońsk 0-2 Narew 1962 Ostrołęka 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Strzegowo 1-3 GKS Pokrzywnica 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (27 marca, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 19 - 3 kwietnia

GKS Strzegowo 1-2 Sona Nowe Miasto 26 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Pokrzywnica 0-4 PAF Płońsk 26 maja, 18:00
Narew 1962 Ostrołęka 4-0 Kryształ Glinojeck 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Ciechanów 3-1 Tęcza Ojrzeń 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (26 maja, 18:00) odwołany
Konopianka Konopki 0-3 Iskra Krasne 26 maja, 18:00
(wo)
w Morawach / w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie przerwany w 81. minucie przy stanie 2-2 z powodu wtargnięcia kibica na boisko
Błękitni Raciąż 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 26 maja, 18:00
Żbik Nasielsk 5-3 Korona Szydłowo 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
KS Wąsewo 1-1 Wkra Bieżuń 26 maja, 18:00

Kolejka 20 - 10-11 kwietnia

Sona Nowe Miasto 5-0 KS Wąsewo 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Wkra Bieżuń 3-2 Żbik Nasielsk 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona Szydłowo 0-3 Błękitni Raciąż 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-0 Konopianka Konopki 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Krasne 2-1 MKS Ciechanów 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tęcza Ojrzeń 0-2 Narew 1962 Ostrołęka 9 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kryształ Glinojeck 3-0 GKS Pokrzywnica 9 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
PAF Płońsk 2-0 GKS Strzegowo 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 21 - 17-18 kwietnia

PAF Płońsk 0-1 Sona Nowe Miasto 26 czerwca, 14:30
GKS Strzegowo 1-1 Kryształ Glinojeck 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Pokrzywnica 3-2 Tęcza Ojrzeń 26 czerwca, 17:00
Narew 1962 Ostrołęka 3-0 Iskra Krasne 26 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
MKS Ciechanów 5-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 26 czerwca, 13:00
Konopianka Konopki 2-3 Korona Szydłowo 26 czerwca, 17:00
w Morawach
Błękitni Raciąż 0-1 Wkra Bieżuń 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Żbik Nasielsk 3-0 KS Wąsewo 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Sona Nowe Miasto 2-2 Żbik Nasielsk 24 kwietnia, 12:00
KS Wąsewo 0-1 Błękitni Raciąż 24 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 2-1 Konopianka Konopki 24 kwietnia, 16:00
Korona Szydłowo 2-2 MKS Ciechanów 25 kwietnia, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Narew 1962 Ostrołęka 24 kwietnia, 11:00
Iskra Krasne 7-1 GKS Pokrzywnica 24 kwietnia, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-2 GKS Strzegowo 24 kwietnia, 13:00
Kryształ Glinojeck 3-1 PAF Płońsk 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1-2 maja

Kryształ Glinojeck 8-0 Sona Nowe Miasto 1 maja, 16:00
PAF Płońsk 1-0 Tęcza Ojrzeń 1 maja, 15:00
GKS Strzegowo 1-2 Iskra Krasne 1 maja, 16:00
GKS Pokrzywnica 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 maja, 16:00
Narew 1962 Ostrołęka 5-0 Korona Szydłowo 1 maja, 16:00
MKS Ciechanów 2-0 Wkra Bieżuń 1 maja, 14:00
Konopianka Konopki 1-2 KS Wąsewo 1 maja, 12:30
w Morawach
Błękitni Raciąż 2-3 Żbik Nasielsk 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

Sona Nowe Miasto 2-1 Błękitni Raciąż 8 maja, 12:00
Żbik Nasielsk 2-0 Konopianka Konopki 8 maja, 14:00
KS Wąsewo 0-5 MKS Ciechanów 8 maja, 12:00
Wkra Bieżuń 0-1 Narew 1962 Ostrołęka 8 maja, 17:00
Korona Szydłowo 3-0 GKS Pokrzywnica 8 maja, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-4 GKS Strzegowo 8 maja, 17:00
Iskra Krasne 2-2 PAF Płońsk 8 maja, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-2 Kryształ Glinojeck 8 maja, 15:30

Kolejka 25 - 15-16 maja

Tęcza Ojrzeń 1-5 Sona Nowe Miasto 15 maja, 13:00
Kryształ Glinojeck 7-1 Iskra Krasne 15 maja, 13:30
PAF Płońsk 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 maja, 16:00
GKS Strzegowo 4-1 Korona Szydłowo 15 maja, 16:00
GKS Pokrzywnica 1-4 Wkra Bieżuń 15 maja, 15:00
Narew 1962 Ostrołęka 3-0 KS Wąsewo 15 maja, 17:00
MKS Ciechanów 0-4 Żbik Nasielsk 15 maja, 14:00
Konopianka Konopki 3-0 Błękitni Raciąż 16 maja, 15:00
w Morawach

Kolejka 26 - 22-23 maja

Sona Nowe Miasto 2-2 Konopianka Konopki 22 maja, 12:00
Błękitni Raciąż 1-0 MKS Ciechanów 22 maja, 16:00
Żbik Nasielsk 0-1 Narew 1962 Ostrołęka 22 maja, 17:00
KS Wąsewo 2-2 GKS Pokrzywnica 22 maja, 13:30
Wkra Bieżuń 3-5 GKS Strzegowo 22 maja, 17:00
Korona Szydłowo 3-3 PAF Płońsk 22 maja, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-0 Kryształ Glinojeck 22 maja, 17:30
Iskra Krasne 1-0 Tęcza Ojrzeń 22 maja, 16:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Iskra Krasne 2-1 Sona Nowe Miasto 29 maja, 16:00
Tęcza Ojrzeń 0-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 maja, 15:00
Kryształ Glinojeck 1-1 Korona Szydłowo 29 maja, 11:00
PAF Płońsk 3-1 Wkra Bieżuń 29 maja, 16:00
GKS Strzegowo 1-1 KS Wąsewo 29 maja, 16:00
GKS Pokrzywnica 0-8 Żbik Nasielsk 29 maja, 16:00
Narew 1962 Ostrołęka 0-0 Błękitni Raciąż 29 maja, 17:00
MKS Ciechanów 3-0 Konopianka Konopki 29 maja, 14:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Sona Nowe Miasto 3-3 MKS Ciechanów 5 czerwca, 12:00
Konopianka Konopki 0-1 Narew 1962 Ostrołęka 5 czerwca, 13:00
w Morawach
Błękitni Raciąż 7-1 GKS Pokrzywnica 6 czerwca, 11:00
Żbik Nasielsk 1-0 GKS Strzegowo 5 czerwca, 14:00
KS Wąsewo 2-0 PAF Płońsk 6 czerwca, 18:00
Wkra Bieżuń 2-1 Kryształ Glinojeck 5 czerwca, 13:00
Korona Szydłowo 11-0 Tęcza Ojrzeń 5 czerwca, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Iskra Krasne 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12-13 czerwca

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7-1 Sona Nowe Miasto 13 czerwca, 11:00
Iskra Krasne 1-4 Korona Szydłowo 12 czerwca, 12:00
Tęcza Ojrzeń 3-2 Wkra Bieżuń 13 czerwca, 16:00
Kryształ Glinojeck 5-0 KS Wąsewo 12 czerwca, 11:00
PAF Płońsk 1-4 Żbik Nasielsk 12 czerwca, 17:00
GKS Strzegowo 3-0 Błękitni Raciąż 12 czerwca, 17:00
GKS Pokrzywnica 0-4 Konopianka Konopki 12 czerwca, 15:00
Narew 1962 Ostrołęka 4-2 MKS Ciechanów 12 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19-20 czerwca

Sona Nowe Miasto 1-1 Narew 1962 Ostrołęka 19 czerwca, 17:00
MKS Ciechanów 3-0 GKS Pokrzywnica 19 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Konopianka Konopki 0-1 GKS Strzegowo 19 czerwca, 17:00
w Morawach
Błękitni Raciąż 2-1 PAF Płońsk 19 czerwca, 17:00
Żbik Nasielsk 4-1 Kryształ Glinojeck 19 czerwca, 15:00
KS Wąsewo 3-2 Tęcza Ojrzeń 20 czerwca, 15:00
Wkra Bieżuń 2-0 Iskra Krasne 19 czerwca, 17:00
Korona Szydłowo 2-4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 19 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o udział w klasie okręgowej Keeza (Ciechanów-Ostrołęka)

IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock))

Klasa okręgowa 2020/2021 (Płock)

Klasa A Keeza 2020/2021 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas