[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2020/2021, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Kutno 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Olimpia Zambrów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ruch Wysokie Mazowieckie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 RKS Radomsko 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jagiellonia II Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Wikielec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pelikan Łowicz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Błonianka Błonie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Concordia Elbląg 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legionovia Legionowo 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Broń Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 KS Wasilków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Znicz Biała Piska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia II Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Huragan Morąg 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Unia Skierniewice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
 1 KS Kutno    
 2 Olimpia Zambrów    
 3 Ruch Wysokie Mazowieckie    
 4 RKS Radomsko    
 5 Jagiellonia II Białystok    
 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki    
 7 GKS Wikielec    
 8 Pelikan Łowicz    
 9 Błonianka Błonie    
 10 Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
 11 Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
 12 Concordia Elbląg    
 13 Legionovia Legionowo    
 14 Ursus Warszawa    
 15 Broń Radom    
 16 KS Wasilków    
 17 Sokół Aleksandrów Łódzki    
 18 Znicz Biała Piska    
 19 Legia II Warszawa    
 20 Huragan Morąg    
 21 Unia Skierniewice    
 22 Polonia Warszawa    

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

KS Kutno - Polonia Warszawa 8 sierpnia, 16:00
Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice 8 sierpnia, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg 9 sierpnia, 16:00
RKS Radomsko - Legia II Warszawa 9 sierpnia, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska 8 sierpnia, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 9 sierpnia, 11:00
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
GKS Wikielec - KS Wasilków 8 sierpnia, 14:00
Pelikan Łowicz - Broń Radom 9 sierpnia, 11:15
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa 8 sierpnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legionovia Legionowo 19 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (8 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu meczu gości w Pucharze Polski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Polonia Warszawa - Concordia Elbląg 15 sierpnia, 19:00
Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
Broń Radom - Błonianka Błonie 15 sierpnia, 17:00
KS Wasilków - Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS Wikielec 15 sierpnia, 17:00
Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok 16 sierpnia, 11:00
Huragan Morąg - RKS Radomsko 15 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie 15 sierpnia, 17:00
KS Kutno - Olimpia Zambrów 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 22 sierpnia, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Kutno 23 sierpnia, 16:00
RKS Radomsko - Unia Skierniewice 23 sierpnia, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg 22 sierpnia, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 23 sierpnia, 11:00
GKS Wikielec - Znicz Biała Piska 22 sierpnia, 14:00
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki 23 sierpnia, 11:15
Błonianka Błonie - KS Wasilków 22 sierpnia, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 23 sierpnia, 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa 22 sierpnia, 16:00
Concordia Elbląg - Legionovia Legionowo 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo 29 sierpnia, 19:00
Ursus Warszawa - Concordia Elbląg 29 sierpnia, 11:00
Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 sierpnia, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Błonianka Błonie 29 sierpnia, 17:00
Znicz Biała Piska - Pelikan Łowicz 29 sierpnia, 15:00
Legia II Warszawa - GKS Wikielec 30 sierpnia, 12:00
Huragan Morąg - Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok 29 sierpnia, 17:00
KS Kutno - RKS Radomsko 29 sierpnia, 16:00
Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa 6 września, 16:00
RKS Radomsko - Olimpia Zambrów 6 września, 16:00
Jagiellonia II Białystok - KS Kutno 5 września, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice 6 września, 11:00
GKS Wikielec - Huragan Morąg 5 września, 17:00
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 6 września, 11:15
Błonianka Błonie - Znicz Biała Piska 5 września, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 5 września, 16:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Wasilków 5 września, 16:00
Concordia Elbląg - Broń Radom 5 września, 17:00
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 12 września, 18:00
Broń Radom - Legionovia Legionowo
KS Wasilków - Concordia Elbląg 12 września, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 września, 17:00
Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 września, 15:00
Legia II Warszawa - Błonianka Błonie 13 września, 11:00
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 12 września, 17:00
Unia Skierniewice - GKS Wikielec 12 września, 16:00
KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 września, 16:00
Olimpia Zambrów - Jagiellonia II Białystok 12 września, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - RKS Radomsko 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

RKS Radomsko - Polonia Warszawa 20 września, 15:00
Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 19 września, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów 20 września, 11:00
GKS Wikielec - KS Kutno 19 września, 18:00
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
Błonianka Błonie - Huragan Morąg 19 września, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legia II Warszawa 19 września, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska 19 września, 15:00
Concordia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września, 16:00
Legionovia Legionowo - KS Wasilków 20 września, 16:00
Ursus Warszawa - Broń Radom 19 września, 15:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Polonia Warszawa - Broń Radom 26 września, 18:00
KS Wasilków - Ursus Warszawa 26 września, 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo 26 września, 16:00
Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg 26 września, 16:00
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 września, 11:00
Huragan Morąg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 września, 16:00
Unia Skierniewice - Błonianka Błonie 26 września, 16:00
KS Kutno - Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów - GKS Wikielec 26 września, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 września, 16:00
RKS Radomsko - Jagiellonia II Białystok 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Jagiellonia II Białystok - Polonia Warszawa 3 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - RKS Radomsko 4 października, 11:00
GKS Wikielec - Ruch Wysokie Mazowieckie 3 października, 17:00
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 4 października, 11:15
Błonianka Błonie - KS Kutno 3 października, 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice 3 października, 15:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg 3 października, 14:00
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 3 października, 16:00
Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska 3 października, 15:30
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 3 października, 14:00
Broń Radom - KS Wasilków

Kolejka 10 - 10-11 października

Polonia Warszawa - KS Wasilków 10 października, 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 10 października, 15:00
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa 10 października, 14:00
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Huragan Morąg - Concordia Elbląg 10 października, 15:00
Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 października, 15:00
KS Kutno - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów - Błonianka Błonie 10 października, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 11 października, 16:00
RKS Radomsko - GKS Wikielec 11 października, 14:00
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa 18 października, 11:00
GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok 17 października, 15:00
Pelikan Łowicz - RKS Radomsko 18 października, 11:15
Błonianka Błonie - Ruch Wysokie Mazowieckie 17 października, 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Zambrów 17 października, 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno 17 października, 14:00
Concordia Elbląg - Unia Skierniewice 17 października, 15:00
Legionovia Legionowo - Huragan Morąg 17 października, 15:00
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 17 października, 14:00
Broń Radom - Znicz Biała Piska
KS Wasilków - Sokół Aleksandrów Łódzki 17 października, 14:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - KS Wasilków 24 października, 14:00
Legia II Warszawa - Broń Radom
Huragan Morąg - Ursus Warszawa 24 października, 14:00
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 24 października, 14:00
KS Kutno - Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 października, 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 października, 16:00
RKS Radomsko - Błonianka Błonie 25 października, 14:00
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz 24 października, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec 25 października, 11:00

Kolejka 13 - 31 października

GKS Wikielec - Polonia Warszawa 31 października, 14:00
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 października, 15:30
Błonianka Błonie - Jagiellonia II Białystok 31 października, 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - RKS Radomsko 31 października, 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie 31 października, 11:00
Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów 31 października, 14:00
Legionovia Legionowo - KS Kutno 31 października, 13:30
Ursus Warszawa - Unia Skierniewice 31 października, 13:00
Broń Radom - Huragan Morąg
KS Wasilków - Legia II Warszawa 31 października, 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska 7 listopada, 17:00
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg - KS Wasilków 7 listopada, 13:00
Unia Skierniewice - Broń Radom 7 listopada, 13:00
KS Kutno - Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 7 listopada, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Elbląg 8 listopada, 16:00
RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 listopada, 14:00
Jagiellonia II Białystok - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 listopada, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie 8 listopada, 11:00
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa 11 listopada, 13:30
Błonianka Błonie - GKS Wikielec 11 listopada, 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 listopada, 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg - RKS Radomsko 11 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 11 listopada, 12:00
Broń Radom - KS Kutno
KS Wasilków - Unia Skierniewice 11 listopada, 12:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg 11 listopada, 13:00
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 14 listopada, 17:00
Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 14 listopada, 13:00
Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów Łódzki 14 listopada, 13:00
KS Kutno - KS Wasilków
Olimpia Zambrów - Broń Radom 14 listopada, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 15 listopada, 16:00
RKS Radomsko - Legionovia Legionowo 15 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg 14 listopada, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 listopada, 11:00
GKS Wikielec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 listopada, 13:00
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie 15 listopada, 11:15

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Błonianka Błonie - Polonia Warszawa 21 listopada, 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz 21 listopada, 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec 21 listopada, 11:00
Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok 21 listopada, 13:00
Ursus Warszawa - RKS Radomsko 21 listopada, 12:00
Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków - Olimpia Zambrów 21 listopada, 12:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno 21 listopada, 13:00
Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 21 listopada, 13:00
Legia II Warszawa - Huragan Morąg

Kolejka 18 - 28-29 listopada

Polonia Warszawa - Huragan Morąg 28 listopada, 17:00
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa 28 listopada, 13:00
KS Kutno - Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów Łódzki 28 listopada, 12:30
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Wasilków 29 listopada, 16:00
RKS Radomsko - Broń Radom 29 listopada, 12:00
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa 28 listopada, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo 29 listopada, 11:00
GKS Wikielec - Concordia Elbląg 28 listopada, 13:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 listopada, 11:15
Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 13-14 marca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Polonia Warszawa 13 marca, 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie 13 marca, 12:00
Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz 13 marca, 14:00
Legionovia Legionowo - GKS Wikielec
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 marca, 13:00
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków - RKS Radomsko 13 marca, 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 13 marca, 15:00
Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 13 marca, 15:00
Legia II Warszawa - KS Kutno
Huragan Morąg - Unia Skierniewice 13 marca, 14:00

Kolejka 20 - 20-21 marca

Polonia Warszawa - Unia Skierniewice 20 marca, 17:00
KS Kutno - Huragan Morąg
Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa 20 marca, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biała Piska
RKS Radomsko - Sokół Aleksandrów Łódzki 21 marca, 12:00
Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom 21 marca, 11:00
GKS Wikielec - Ursus Warszawa 20 marca, 13:00
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 21 marca, 11:15
Błonianka Błonie - Concordia Elbląg 20 marca, 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 marca, 15:00

Kolejka 21 - 27-28 marca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 27 marca, 12:00
Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 marca, 15:00
Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 27 marca, 13:00
Broń Radom - GKS Wikielec
KS Wasilków - Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 marca, 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Jagiellonia II Białystok 27 marca, 15:00
Znicz Biała Piska - RKS Radomsko 27 marca, 15:00
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg - Olimpia Zambrów 27 marca, 15:00
Unia Skierniewice - KS Kutno 27 marca, 14:00

Kolejka 22

Kolejka 23

Kolejka 24

Kolejka 25

Kolejka 26

Kolejka 27

Kolejka 28

Kolejka 29

Kolejka 30

Kolejka 31

Kolejka 32

Kolejka 33

Kolejka 34

Kolejka 35

II liga 2020/2021

III liga 2020/2021 (II)
III liga 2020/2021 (III)
III liga 2020/2021 (IV)

IV liga 2020/2021 (łódzka)
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Radom, Siedlce))
IV liga 2020/2021 (mazowiecka (Warszawa))
IV liga 2020/2021 (podlaska)
forBET IV liga 2020/2021 (warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas