[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

GKS Wikielec Gminny Klub Sportowy Wikielec
Rok założenia: 1958
Barwy: zielono-żółto-czerwone
Adres: Wikielec, 14-200 Iława
WWW: http://www.wikielecgks.pl (oficj.)
https://pl-pl.facebook.com/GKSWikielecOfficial/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 600 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - 520 lx / boisko - 102 m x 65 m
Prezes: Krzysztof Bączek (od 24 lipca 2018)
Trener: Wojciech Tarnowski (od 25 czerwca 2019), Łukasz Suchocki (od 12 kwietnia 2021)


Sukcesy

11. miejsce w III lidze - 2015/16
Puchar Polski - Warmińsko-Mazurski ZPN - 2012/13
 
Kadra


Bramkarze: Błażej Caban (11.01.01, J), Kamil Jędrzejewski (09.12.89, 182/77, brak klubu), Marcin Wieczerzak (23.04.97, 183/78, Wisłok Wiśniowa), Krystian Wojno (16.01.01, 185/75, W, Sokół Ostróda).
Obrońcy: Kamil Cistowski (01.06.01, Wisła II Płock), Paweł Ewertowski (21.09.99, 192/87, Olimpia Grudziądz, J -> Motor Lubawa), Jakub Górski (24.06.95, 189/80, J -> Unia Susz), Cezary Jajkowski (08.03.04, juniorzy), Mateusz Jajkowski (03.03.98), Jakub Jurczak (08.05.00, 180/74, J -> Stomil II Olsztyn), Piotr Kacperek (12.06.90, 184/82), Adrian Korzeniewski (15.04.90, 185/74), Dawid Krajnik (11.11.00), Paweł Zaroślak (14.03.01, 175/62, W, Kasztelan Sierpc).
Pomocnicy: Paweł Grzybowski (29.06.99, W, Huragan Morąg), Szymon Jajkowski (06.02.01, 180/72), Michał Jankowski (06.02.94, 183/72), Adam Kucznier (14.05.01, J -> DKS Dobre Miasto), Hubert Otręba (27.07.94, 184/74, W, Concordia Elbląg), Patryk Rosoliński (18.09.97, 176/71), Maciej Serbintowicz (09.09.01, 176/69, W, Stomil Olsztyn), Łukasz Suchocki (03.02.87, 178/68), Patryk Szczepański (17.11.98, 177/76, W, Kasztelan Sierpc), Sebastian Szypulski (15.01.98, 180/73), Tomasz Wacławski (07.11.99, 182/80), Dominik Wasiak (29.03.02, 178/73, W, Olimpia Zambrów), Filip Wójcik (25.05.01, 174/69, Mrągovia Mrągowo).
Napastnicy: Michał Bartkowski (20.09.97, 190/81), Szymon Modrzewski (04.11.01, Huragan Morąg), Remigiusz Sobociński (11.03.74, 180/74).
Brak danych o pozycji: Maciej Jackowski (17.11.04, W, juniorzy), Miłosz Jackowski (27.06.02, W, brak klubu), Jakub Sadowski (24.01.03, W, brak klubu).
 
Uwagi

• Inauguracja sztucznego oświetlenia: 20 października 2012 (IV liga, GKS Wikielec 1-0 DKS Dobre Miasto)
 
Dane z sezonu: 2020/21
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: warmińsko-mazurska II
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2003/04 - Liga okręgowa 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska II
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Baraże o udział w IV lidze, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Liga okręgowa 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska II
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - III liga 2017/2018, grupa: I
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2018/19 - forBET IV liga 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2019/20 - forBET IV liga 2019/2020, grupa: warmińsko-mazurska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2020/21 - III liga 2020/2021, grupa: I
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas