[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granica Kętrzyn 30 64 19 7 4 74-30 11 2 2 37-15 8 5 2 37-15
2.  GKS Wikielec 30 62 17 11 2 57-28 8 6 1 32-17 9 5 1 25-11
3.  Warmiak Łukta 30 56 16 8 6 64-38 9 5 1 34-14 7 3 5 30-24
4.  Błękitni Orneta 30 53 15 8 7 46-29 8 4 3 24-11 7 4 4 22-18
5.  Polonia Pasłęk 30 51 15 6 9 63-45 8 3 4 30-21 7 3 5 33-24
6.  Zatoka Braniewo 30 47 14 5 11 47-47 10 3 2 30-19 4 2 9 17-28
7.  Mrągowia Mrągowo 30 45 13 6 11 59-45 9 3 3 41-23 4 3 8 18-22
8.  Pisa Barczewo 30 37 9 10 11 40-46 7 4 4 24-15 2 6 7 16-31
9.  Motor Lubawa 30 36 9 9 12 34-41 4 8 3 17-15 5 1 9 17-26
10.  Start Kozłowo 30 35 9 8 13 35-41 6 4 5 24-20 3 4 8 11-21
11.  Mamry Giżycko 30 34 8 10 12 40-46 5 5 5 22-22 3 5 7 18-24
12.  DKS Dobre Miasto 30 33 8 9 13 35-44 5 3 7 16-15 3 6 6 19-29
13.  Omulew Wielbark 30 31 8 7 15 35-44 5 3 7 23-23 3 4 8 12-21 2 6 2 0 0 6-1
14.  Stomil II Olsztyn 30 31 9 4 17 51-61 9 1 5 36-21 0 3 12 15-40 2 0 0 0 2 1-6
15.  Warmia Olsztyn 30 26 7 5 18 34-81 4 3 8 18-37 3 2 10 16-44
16.  Victoria Bartoszyce 30 22 7 1 22 34-82 4 0 11 15-37 3 1 11 19-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Granica Kętrzyn    3-0 4-1 0-2 4-3 1-0 1-0 3-0 2-0 0-0 1-3 3-3 2-0 4-2 4-1 5-0 
 2 GKS Wikielec1-1     1-1 1-1 2-2 1-1 2-1 5-0 1-0 2-0 3-0 2-2 3-2 2-0 1-4 5-2 
 3 Warmiak Łukta1-1 0-1     0-0 3-0 3-1 3-2 1-1 3-1 1-1 2-1 1-1 2-1 2-0 7-2 5-1 
 4 Błękitni Orneta1-1 1-1 1-0     1-2 4-0 3-2 1-0 0-0 0-1 1-1 4-0 2-0 1-0 0-1 4-2 
 5 Polonia Pasłęk0-3 0-0 2-4 1-2     1-0 0-0 1-1 0-4 3-1 3-2 4-1 4-1 3-1 5-1 3-0 
 6 Zatoka Braniewo2-1 1-2 3-0 1-3 1-0     3-1 1-1 4-2 1-0 2-2 3-2 2-1 3-2 2-1 1-1 
 7 Mrągowia Mrągowo2-2 0-4 2-3 2-1 4-1 3-1     1-2 5-2 1-0 1-0 3-3 0-0 6-2 5-1 6-1 
 8 Pisa Barczewo1-2 1-1 0-5 1-0 2-1 5-0 1-0     0-1 5-1 0-0 0-0 2-0 3-3 3-0 0-1 
 9 Motor Lubawa0-0 2-2 0-1 1-1 0-2 1-2 1-1 1-1     1-0 3-0 1-0 0-0 2-2 2-2 2-1 
 10 Start Kozłowo2-3 0-2 2-1 2-2 1-2 2-0 1-1 4-0 1-0     2-0 1-2 1-1 3-1 1-1 1-4 
 11 Mamry Giżycko1-5 1-1 3-0 4-1 0-3 1-1 2-0 2-2 2-1 1-1     2-0 1-2 0-0 0-1 2-4 
 12 DKS Dobre Miasto0-2 0-1 0-2 0-1 1-1 3-0* 1-4 2-1 0-2 0-1 0-0     0-0 2-0 3-0 4-0 
 13 Omulew Wielbark0-6 0-1 1-1 0-2 1-4 1-3 1-2 3-0 2-0 0-0 1-1 1-3     4-0 5-0 3-0 
 14 Stomil II Olsztyn3-1 1-2 3-5 1-2 1-1 0-4 2-0 4-1 4-0 4-0 4-3 3-0 1-2     4-0 1-0 
 15 Warmia Olsztyn0-3 0-3 2-2 1-3 0-6 0-3 1-3 2-2 1-2 2-1 1-4 1-1 1-0 3-2     3-2 
 16 Victoria Bartoszyce1-6 1-4 0-4 3-1 3-5 2-1 0-1 0-4 1-2 0-4 0-1 0-1 0-2 2-0 2-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Mrągowia Mrągowo 3-3 DKS Dobre Miasto 9 sierpnia, 16:00
Motor Lubawa 1-1 Pisa Barczewo 10 sierpnia, 16:00
Granica Kętrzyn 3-0 GKS Wikielec 10 sierpnia, 16:00
Start Kozłowo 2-0 Mamry Giżycko 9 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 2-4 Warmiak Łukta 9 sierpnia, 18:00
Błękitni Orneta 2-0 Omulew Wielbark 8 sierpnia, 17:30
Victoria Bartoszyce 2-1 Zatoka Braniewo 9 sierpnia, 16:00
Stomil II Olsztyn 4-0 Warmia Olsztyn 9 sierpnia, 17:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 2 - 13 sierpnia

DKS Dobre Miasto 3-0 Zatoka Braniewo 13 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Omulew Wielbark 3-0 Victoria Bartoszyce 13 sierpnia, 17:00
Warmiak Łukta 0-0 Błękitni Orneta 13 sierpnia, 17:00
Stomil II Olsztyn 1-1 Polonia Pasłęk 13 sierpnia, 17:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Mamry Giżycko 0-1 Warmia Olsztyn 13 sierpnia, 17:00
w Rynie
GKS Wikielec 2-0 Start Kozłowo 13 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 1-2 Granica Kętrzyn 13 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 5-2 Motor Lubawa 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Motor Lubawa 1-0 DKS Dobre Miasto 17 sierpnia, 17:30
Granica Kętrzyn 1-0 Mrągowia Mrągowo 17 sierpnia, 16:00
Start Kozłowo 4-0 Pisa Barczewo 16 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 3-2 Mamry Giżycko 16 sierpnia, 16:00
Błękitni Orneta 1-0 Stomil II Olsztyn 16 sierpnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-4 Warmiak Łukta 16 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 2-1 Omulew Wielbark 16 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 1-4 Warmia Olsztyn 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

DKS Dobre Miasto 0-0 Omulew Wielbark 23 sierpnia, 16:00
Warmiak Łukta 3-1 Zatoka Braniewo 23 sierpnia, 17:00
Stomil II Olsztyn 1-0 Victoria Bartoszyce 24 sierpnia, 17:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Mamry Giżycko 4-1 Błękitni Orneta 23 sierpnia, 16:00
w Rynie
GKS Wikielec 2-2 Polonia Pasłęk 24 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 3-0 Warmia Olsztyn 23 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 1-0 Start Kozłowo 23 sierpnia, 16:00
Motor Lubawa 0-0 Granica Kętrzyn 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Granica Kętrzyn 3-3 DKS Dobre Miasto 27 sierpnia, 17:00
Start Kozłowo 1-0 Motor Lubawa 27 sierpnia, 17:00
Polonia Pasłęk 1-1 Pisa Barczewo 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 1-1 GKS Wikielec 27 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Mamry Giżycko 27 sierpnia, 17:00
Zatoka Braniewo 3-2 Stomil II Olsztyn 27 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 1-1 Warmiak Łukta 27 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 5-1 Warmia Olsztyn 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

DKS Dobre Miasto 0-2 Warmiak Łukta 30 sierpnia, 17:00
Mamry Giżycko 1-1 Zatoka Braniewo 30 sierpnia, 16:00
w Rynie
GKS Wikielec 5-2 Victoria Bartoszyce 30 sierpnia, 17:00
Pisa Barczewo 1-0 Błękitni Orneta 30 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 4-1 Polonia Pasłęk 30 sierpnia, 16:00
Motor Lubawa 2-2 Warmia Olsztyn 30 sierpnia, 16:00
Granica Kętrzyn 0-0 Start Kozłowo 31 sierpnia, 16:00
Omulew Wielbark 4-0 Stomil II Olsztyn 30 sierpnia, 16:30

Kolejka 7 - 6-7 września

Start Kozłowo 1-2 DKS Dobre Miasto 6 września, 17:00
Polonia Pasłęk 0-4 Motor Lubawa 6 września, 17:00
Błękitni Orneta 3-2 Mrągowia Mrągowo 6 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-4 Pisa Barczewo 6 września, 16:00
Zatoka Braniewo 1-2 GKS Wikielec 6 września, 16:00
Omulew Wielbark 1-1 Mamry Giżycko 7 września, 16:00
Warmiak Łukta 2-0 Stomil II Olsztyn 6 września, 17:00
Granica Kętrzyn 4-1 Warmia Olsztyn 6 września, 17:00

Kolejka 8 - 13-14 września

DKS Dobre Miasto 2-0 Stomil II Olsztyn 13 września, 16:00
Mamry Giżycko 3-0 Warmiak Łukta 13 września, 16:00
w Rynie
GKS Wikielec 3-2 Omulew Wielbark 13 września, 17:00
Pisa Barczewo 5-0 Zatoka Braniewo 13 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 6-1 Victoria Bartoszyce 13 września, 16:00
Motor Lubawa 1-1 Błękitni Orneta 13 września, 16:00
Granica Kętrzyn 4-3 Polonia Pasłęk 14 września, 16:00
Start Kozłowo 1-1 Warmia Olsztyn 13 września, 16:00

Kolejka 9 - 20-21 września

Warmia Olsztyn 1-1 DKS Dobre Miasto 20 września, 16:00
Polonia Pasłęk 3-1 Start Kozłowo 20 września, 16:30
Błękitni Orneta 1-1 Granica Kętrzyn 20 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-2 Motor Lubawa 20 września, 16:00
Zatoka Braniewo 3-1 Mrągowia Mrągowo 20 września, 16:00
Omulew Wielbark 3-0 Pisa Barczewo 20 września, 16:30
Warmiak Łukta 0-1 GKS Wikielec 20 września, 16:00
Stomil II Olsztyn 4-3 Mamry Giżycko 20 września, 13:00
w Barczewie

Kolejka 10 - 27-28 września

DKS Dobre Miasto 0-0 Mamry Giżycko 27 września, 16:00
GKS Wikielec 2-0 Stomil II Olsztyn 27 września, 16:00
Pisa Barczewo 0-5 Warmiak Łukta 27 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 Omulew Wielbark 27 września, 16:00
Motor Lubawa 1-2 Zatoka Braniewo 27 września, 16:00
Granica Kętrzyn 5-0 Victoria Bartoszyce 28 września, 16:00
Start Kozłowo 2-2 Błękitni Orneta 27 września, 16:00
Warmia Olsztyn 0-6 Polonia Pasłęk 28 września, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Polonia Pasłęk 4-1 DKS Dobre Miasto 4 października, 16:00
Błękitni Orneta 0-1 Warmia Olsztyn 4 października, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-4 Start Kozłowo 4 października, 16:00
Zatoka Braniewo 2-1 Granica Kętrzyn 4 października, 16:00
Omulew Wielbark 2-0 Motor Lubawa 5 października, 16:00
Warmiak Łukta 3-2 Mrągowia Mrągowo 4 października, 15:00
Stomil II Olsztyn 4-1 Pisa Barczewo 5 października, 14:30
w Barczewie; Stomil II gospodarzem
Mamry Giżycko 1-1 GKS Wikielec 4 października, 16:00
w Rynie

Kolejka 12 - 11-12 października

DKS Dobre Miasto 0-1 GKS Wikielec 12 października, 15:30
Pisa Barczewo 0-0 Mamry Giżycko 11 października, 14:00
Mrągowia Mrągowo 6-2 Stomil II Olsztyn 11 października, 12:00
Motor Lubawa 0-1 Warmiak Łukta 11 października, 15:30
Granica Kętrzyn 2-0 Omulew Wielbark 12 października, 15:30
Start Kozłowo 2-0 Zatoka Braniewo 11 października, 15:30
Warmia Olsztyn 3-2 Victoria Bartoszyce 11 października, 15:00
Polonia Pasłęk 1-2 Błękitni Orneta 11 października, 15:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Błękitni Orneta 4-0 DKS Dobre Miasto 18 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 3-5 Polonia Pasłęk 18 października, 15:00
Zatoka Braniewo 2-1 Warmia Olsztyn 18 października, 15:00
Omulew Wielbark 0-0 Start Kozłowo 19 października, 15:00
Warmiak Łukta 1-1 Granica Kętrzyn 18 października, 15:00
Stomil II Olsztyn 4-0 Motor Lubawa 19 października, 15:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Mamry Giżycko 2-0 Mrągowia Mrągowo 18 października, 15:00
w Rynie
GKS Wikielec 5-0 Pisa Barczewo 18 października, 17:00

Kolejka 14 - 25-26 października

DKS Dobre Miasto 2-1 Pisa Barczewo 25 października, 15:00
Mrągowia Mrągowo 0-4 GKS Wikielec 25 października, 15:00
Motor Lubawa 3-0 Mamry Giżycko 25 października, 15:00
Granica Kętrzyn 4-2 Stomil II Olsztyn 25 października, 13:20
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 13:00 rozpoczęło się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Start Kozłowo 2-1 Warmiak Łukta 25 października, 15:00
Warmia Olsztyn 1-0 Omulew Wielbark 25 października, 14:00
Polonia Pasłęk 1-0 Zatoka Braniewo 25 października, 15:00
Błękitni Orneta 4-2 Victoria Bartoszyce 25 października, 15:00

Kolejka 15 - 2 listopada

Victoria Bartoszyce 0-1 DKS Dobre Miasto 2 listopada, 13:30
Zatoka Braniewo 1-3 Błękitni Orneta 2 listopada, 13:30
Omulew Wielbark 1-4 Polonia Pasłęk 2 listopada, 13:30
Warmiak Łukta 7-2 Warmia Olsztyn 2 listopada, 13:30
Stomil II Olsztyn 4-0 Start Kozłowo 2 listopada, 13:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Mamry Giżycko 1-5 Granica Kętrzyn 2 listopada, 13:30
w Kętrzynie; Mamry gospodarzem
GKS Wikielec 1-0 Motor Lubawa 31 października, 18:00
Pisa Barczewo 1-0 Mrągowia Mrągowo 2 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Warmia Olsztyn 3-2 Stomil II Olsztyn 8 listopada, 13:30
DKS Dobre Miasto 1-4 Mrągowia Mrągowo 8 listopada, 13:30
Pisa Barczewo 0-1 Motor Lubawa 8 listopada, 13:30
GKS Wikielec 1-1 Granica Kętrzyn 7 listopada, 19:00
Mamry Giżycko 1-1 Start Kozłowo 8 listopada, 13:30
Warmiak Łukta 3-0 Polonia Pasłęk 8 listopada, 13:30
Omulew Wielbark 0-2 Błękitni Orneta 8 listopada, 13:30
Zatoka Braniewo 1-1 Victoria Bartoszyce 8 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 11 listopada

Zatoka Braniewo 3-2 DKS Dobre Miasto 11 listopada, 13:30
Victoria Bartoszyce 0-2 Omulew Wielbark 11 listopada, 13:30
Błękitni Orneta 1-0 Warmiak Łukta 11 listopada, 13:30
Polonia Pasłęk 3-1 Stomil II Olsztyn 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany na wniosek gospodarzy
Warmia Olsztyn 1-4 Mamry Giżycko 11 listopada, 13:30
Start Kozłowo 0-2 GKS Wikielec 11 listopada, 13:30
Granica Kętrzyn 3-0 Pisa Barczewo 11 listopada, 13:30
Motor Lubawa 1-1 Mrągowia Mrągowo 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 28-29 marca

Warmia Olsztyn 0-3 GKS Wikielec 28 marca, 15:00
DKS Dobre Miasto 0-2 Motor Lubawa 28 marca, 15:00
Mrągowia Mrągowo 2-2 Granica Kętrzyn 28 marca, 14:00 (600)
Pisa Barczewo 5-1 Start Kozłowo 28 marca, 15:00
Mamry Giżycko 0-3 Polonia Pasłęk 28 marca, 15:00
w Rynie
Stomil II Olsztyn 1-2 Błękitni Orneta 29 marca, 16:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Warmiak Łukta 5-1 Victoria Bartoszyce 28 marca, 15:00
Omulew Wielbark 1-3 Zatoka Braniewo 29 marca, 14:00

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Omulew Wielbark 1-3 DKS Dobre Miasto 4 kwietnia, 16:00
Zatoka Braniewo 3-0 Warmiak Łukta 4 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-0 Stomil II Olsztyn 3 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 1-1 Mamry Giżycko 3 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 0-0 GKS Wikielec 3 kwietnia, 16:30
Warmia Olsztyn 2-2 Pisa Barczewo 3 kwietnia, 17:00
Start Kozłowo 1-1 Mrągowia Mrągowo 3 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 2-0 Motor Lubawa 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Warmia Olsztyn 1-3 Mrągowia Mrągowo 11 kwietnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 0-2 Granica Kętrzyn 11 kwietnia, 16:00
Motor Lubawa 1-0 Start Kozłowo 11 kwietnia, 16:00
Pisa Barczewo 2-1 Polonia Pasłęk 11 kwietnia, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Błękitni Orneta 11 kwietnia, 17:30
Mamry Giżycko 2-4 Victoria Bartoszyce 11 kwietnia, 16:00
w Kruklankach
Stomil II Olsztyn 0-4 Zatoka Braniewo 12 kwietnia, 15:00
na Stadionie Warmii
Warmiak Łukta 2-1 Omulew Wielbark 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Stomil II Olsztyn 1-2 Omulew Wielbark 19 kwietnia, 13:00
w Wielbarku; Stomil II gospodarzem
Warmiak Łukta 1-1 DKS Dobre Miasto 18 kwietnia, 16:00
Zatoka Braniewo 2-2 Mamry Giżycko 18 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-4 GKS Wikielec 18 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 1-0 Pisa Barczewo 18 kwietnia, 16:00
Polonia Pasłęk 0-0 Mrągowia Mrągowo 18 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 1-2 Motor Lubawa 18 kwietnia, 17:00
Start Kozłowo 2-3 Granica Kętrzyn 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Warmia Olsztyn 0-3 Granica Kętrzyn 25 kwietnia, 17:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
DKS Dobre Miasto 0-1 Start Kozłowo 25 kwietnia, 16:00
Motor Lubawa 0-2 Polonia Pasłęk 25 kwietnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-1 Błękitni Orneta 25 kwietnia, 16:00
Pisa Barczewo 0-1 Victoria Bartoszyce 25 kwietnia, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Zatoka Braniewo 25 kwietnia, 17:30
Mamry Giżycko 1-2 Omulew Wielbark 25 kwietnia, 16:00
w Rynie
Stomil II Olsztyn 3-5 Warmiak Łukta 26 kwietnia, 14:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 23 - 1 maja

Stomil II Olsztyn 3-0 DKS Dobre Miasto 2 maja, 17:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Warmiak Łukta 2-1 Mamry Giżycko 1 maja, 14:00
Omulew Wielbark 0-1 GKS Wikielec 1 maja, 16:00
Zatoka Braniewo 1-1 Pisa Barczewo 1 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Mrągowia Mrągowo 1 maja, 17:00
Błękitni Orneta 0-0 Motor Lubawa 1 maja, 12:05
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 65-minutowym opóźnieniem z powodu braku kart zdrowia piłkarzy gości
Polonia Pasłęk 0-3 Granica Kętrzyn 1 maja, 16:30
Warmia Olsztyn 2-1 Start Kozłowo 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

DKS Dobre Miasto 3-0 Warmia Olsztyn 9 maja, 16:00
Start Kozłowo 1-2 Polonia Pasłęk 9 maja, 17:00
Granica Kętrzyn 0-2 Błękitni Orneta 10 maja, 16:00
Motor Lubawa 2-1 Victoria Bartoszyce 9 maja, 16:00
Mrągowia Mrągowo 3-1 Zatoka Braniewo 9 maja, 16:00
Pisa Barczewo 2-0 Omulew Wielbark 9 maja, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Warmiak Łukta 9 maja, 17:30
Mamry Giżycko 0-0 Stomil II Olsztyn 9 maja, 16:00
w Rynie

Kolejka 25 - 16-17 maja

Mamry Giżycko 2-0 DKS Dobre Miasto 16 maja, 16:00
w Rynie
Stomil II Olsztyn 1-2 GKS Wikielec 17 maja, 14:00
na Stadionie Warmii
Warmiak Łukta 1-1 Pisa Barczewo 16 maja, 16:00
Omulew Wielbark 1-2 Mrągowia Mrągowo 17 maja, 16:00
Zatoka Braniewo 4-2 Motor Lubawa 16 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 1-6 Granica Kętrzyn 16 maja, 17:00
Błękitni Orneta 0-1 Start Kozłowo 16 maja, 17:00
Polonia Pasłęk 5-1 Warmia Olsztyn 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

DKS Dobre Miasto 1-1 Polonia Pasłęk 23 maja, 16:00
Warmia Olsztyn 1-3 Błękitni Orneta 23 maja, 17:00
Start Kozłowo 1-4 Victoria Bartoszyce 23 maja, 17:00
Granica Kętrzyn 1-0 Zatoka Braniewo 24 maja, 16:00
Motor Lubawa 0-0 Omulew Wielbark 23 maja, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-3 Warmiak Łukta 23 maja, 15:00
Pisa Barczewo 3-3 Stomil II Olsztyn 23 maja, 17:00
GKS Wikielec 3-0 Mamry Giżycko 23 maja, 17:30

Kolejka 27 - 30-31 maja

GKS Wikielec 2-2 DKS Dobre Miasto 30 maja, 17:30
Mamry Giżycko 2-2 Pisa Barczewo 30 maja, 16:00
w Rynie
Stomil II Olsztyn 2-0 Mrągowia Mrągowo 31 maja, 15:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Warmiak Łukta 3-1 Motor Lubawa 30 maja, 18:00
Omulew Wielbark 0-6 Granica Kętrzyn 31 maja, 18:00
Zatoka Braniewo 1-0 Start Kozłowo 30 maja, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Warmia Olsztyn 30 maja, 17:00
Błękitni Orneta 1-2 Polonia Pasłęk 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

DKS Dobre Miasto 0-1 Błękitni Orneta 6 czerwca, 16:00
Polonia Pasłęk 3-0 Victoria Bartoszyce 6 czerwca, 17:00
Warmia Olsztyn 0-3 Zatoka Braniewo 6 czerwca, 17:00
Start Kozłowo 1-1 Omulew Wielbark 6 czerwca, 17:00
Granica Kętrzyn 4-1 Warmiak Łukta 7 czerwca, 16:00
Motor Lubawa 2-2 Stomil II Olsztyn 6 czerwca, 16:00
Mrągowia Mrągowo 1-0 Mamry Giżycko 6 czerwca, 17:00
Pisa Barczewo 1-1 GKS Wikielec 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Pisa Barczewo 0-0 DKS Dobre Miasto 13 czerwca, 17:00
GKS Wikielec 2-1 Mrągowia Mrągowo 12 czerwca, 20:00
Mamry Giżycko 2-1 Motor Lubawa 13 czerwca, 16:00
w Rynie
Stomil II Olsztyn 3-1 Granica Kętrzyn 14 czerwca, 16:55
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu meczu młodzików
Warmiak Łukta 1-1 Start Kozłowo 13 czerwca, 16:00
Omulew Wielbark 5-0 Warmia Olsztyn 14 czerwca, 16:00
Zatoka Braniewo 1-0 Polonia Pasłęk 14 czerwca, 17:30
Victoria Bartoszyce 3-1 Błękitni Orneta 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

DKS Dobre Miasto 4-0 Victoria Bartoszyce 20 czerwca, 16:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3 z powodu gry nieuprawnionego zawodnika
Błękitni Orneta 4-0 Zatoka Braniewo 20 czerwca, 16:00
Polonia Pasłęk 4-1 Omulew Wielbark 20 czerwca, 16:00
Warmia Olsztyn 2-2 Warmiak Łukta 20 czerwca, 16:00
Start Kozłowo 3-1 Stomil II Olsztyn 20 czerwca, 16:00
Granica Kętrzyn 1-3 Mamry Giżycko 20 czerwca, 16:00
Motor Lubawa 2-2 GKS Wikielec 20 czerwca, 16:00
Mrągowia Mrągowo 1-2 Pisa Barczewo 20 czerwca, 16:00

III liga 2014/2015 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2014/2015 (podlaska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (warmińsko-mazurska I)
Klasa okręgowa 2014/2015 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas