[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2014/2015, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wissa Szczuczyn 30 69 21 6 3 70-28 11 3 1 40-15 10 3 2 30-13
2.  KS Michałowo 30 63 19 6 5 73-37 10 3 2 44-17 9 3 3 29-20
3.  Ruch Wysokie Mazowieckie 30 54 15 9 6 54-39 8 4 3 26-15 7 5 3 28-24
4.  Wigry II Suwałki 30 52 16 4 10 56-44 12 0 3 44-16 4 4 7 12-28
5.  Cresovia Siemiatycze 30 51 15 6 9 54-45 11 2 2 37-12 4 4 7 17-33
6.  Tur Bielsk Podlaski 30 50 14 8 8 62-39 6 5 4 28-16 8 3 4 34-23
7.  Hetman Tykocin 30 43 13 4 13 44-53 9 3 3 30-17 4 1 10 14-36
8.  Sparta 1951 Szepietowo 30 42 10 12 8 47-36 8 4 3 27-14 2 8 5 20-22
9.  Magnat Juchnowiec Kościelny 30 40 10 10 10 32-38 5 5 5 11-16 5 5 5 21-22
10.  MKS Mielnik 30 39 11 6 13 44-43 6 5 4 24-17 5 1 9 20-26
11.  KS Śniadowo 30 37 11 4 15 59-67 8 1 6 37-28 3 3 9 22-39
12.  Pogoń Łapy 30 33 9 6 15 37-45 4 4 7 22-21 5 2 8 15-24
13.  Promień Mońki 30 28 7 7 16 33-51 4 5 6 20-21 3 2 10 13-30
14.  Sokół Sokółka 30 26 7 5 18 49-69 7 3 5 40-27 0 2 13 9-42
15.  Sparta Augustów 30 23 6 5 19 37-55 5 1 9 19-20 1 4 10 18-35
16.  Gryf Gródek 30 19 5 4 21 23-85 2 3 10 12-41 3 1 11 11-44
KS Michałowo zrezygnował z awansu do III ligi.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wissa Szczuczyn    2-0 1-2 1-0 3-0 3-2 4-1 2-1 1-1 1-1 3-3 3-2 3-0 5-1 5-1 3-0* 
 2 KS Michałowo1-5     3-0 5-1 6-1 1-1 3-0 1-1 1-1 4-0 1-4 4-1 4-0 4-1 2-1 4-0 
 3 Ruch Wysokie Mazowieckie0-3 1-2     4-1 2-1 1-1 5-1 1-1 0-0 1-3 2-0 5-1 2-1 1-0 1-0 0-0 
 4 Wigry II Suwałki3-2 0-1 1-2     3-0 3-2 4-1 2-1 0-2 3-0* 5-1 3-0 5-1 3-1 6-2 3-0* 
 5 Cresovia Siemiatycze2-0 2-3 0-1 5-0     5-2 2-0 0-0 3-1 2-0 1-0 0-0 3-2 3-1 2-1 7-1 
 6 Tur Bielsk Podlaski2-3 3-0 0-0 1-1 0-0     3-0 1-1 2-3 1-2 3-2 0-1 0-0 4-0 2-1 6-2 
 7 Hetman Tykocin1-1 1-1 3-0* 2-0 0-2 3-2     4-3 3-2 2-0 1-1 0-1 1-2 3-0 4-1 2-1 
 8 Sparta 1951 Szepietowo1-1 1-1 2-2 1-2 6-1 1-2 1-0     2-1 2-1 3-0 1-0 2-1 3-0 1-1 0-1 
 9 Magnat Juchnowiec Kościelny0-0 0-3 0-5 1-1 0-0 1-2 0-2 1-1     2-0 1-1 1-0 1-0 2-0 1-0 0-1 
 10 MKS Mielnik0-1 2-0 1-1 1-2 0-0 1-5 4-0 3-2 1-1     5-0 1-3 0-0 2-0 1-1 2-1 
 11 KS Śniadowo1-6 2-4 7-1 2-0 0-2 1-2 0-1 1-1 4-0 0-1     3-2 3-2 6-1 3-2 4-3 
 12 Pogoń Łapy0-1 0-3 0-1 0-1 4-2 0-2 1-3 0-0 2-2 2-1 6-1     0-1 2-2 1-1 4-0 
 13 Promień Mońki1-2 0-0 2-3 0-0 6-1 0-4 1-1 2-1 0-1 2-0 1-3 0-0     2-1 3-3 0-1 
 14 Sokół Sokółka0-2 3-4 3-3 3-0 2-5 0-0 1-4 3-3 1-0 3-1 5-0 3-2 5-1     0-2 8-0 
 15 Sparta Augustów0-1 1-3 1-1 2-3 0-1 2-3 5-0 1-2 1-3 1-2 2-0 0-1 1-0 1-0     1-0 
 16 Gryf Gródek1-2 2-4 0-6 0-0 1-1 1-4 2-0 0-2 1-3 0-8 0-6 0-1 0-2 1-1 3-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Cresovia Siemiatycze 10 sierpnia, 17:00
Wigry II Suwałki 3-1 Sokół Sokółka 9 sierpnia, 11:00
KS Śniadowo 4-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 10 sierpnia, 17:00
Pogoń Łapy 0-3 KS Michałowo 10 sierpnia, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-2 Tur Bielsk Podlaski 10 września, 17:00
Gryf Gródek 2-0 Hetman Tykocin 8 sierpnia, 18:00
Wissa Szczuczyn 1-1 MKS Mielnik 9 sierpnia, 17:00
Promień Mońki 3-3 Sparta Augustów 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 2-1 Sparta Augustów 17 sierpnia, 16:00
MKS Mielnik 0-0 Promień Mońki 17 sierpnia, 17:00
Hetman Tykocin 1-1 Wissa Szczuczyn 17 sierpnia, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 6-2 Gryf Gródek 17 sierpnia, 17:00
KS Michałowo 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 16 sierpnia, 11:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Pogoń Łapy 17 sierpnia, 12:00
Sokół Sokółka 5-0 KS Śniadowo 17 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 4-1 Wigry II Suwałki 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Wigry II Suwałki 3-0 Cresovia Siemiatycze 24 sierpnia, 16:00
KS Śniadowo 7-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 24 sierpnia, 16:00
Pogoń Łapy 2-2 Sokół Sokółka 24 sierpnia, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 23 sierpnia, 17:00
Gryf Gródek 2-4 KS Michałowo 24 sierpnia, 17:00
Wissa Szczuczyn 3-2 Tur Bielsk Podlaski 23 sierpnia, 17:00
Promień Mońki 1-1 Hetman Tykocin 23 sierpnia, 17:00
Sparta Augustów 1-2 MKS Mielnik 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 2-0 MKS Mielnik 31 sierpnia, 16:00
Hetman Tykocin 4-1 Sparta Augustów 31 sierpnia, 17:00
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Promień Mońki 30 sierpnia, 16:00
KS Michałowo 1-5 Wissa Szczuczyn 30 sierpnia, 11:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-1 Gryf Gródek 31 sierpnia, 12:00
Sokół Sokółka 3-3 Sparta 1951 Szepietowo 31 sierpnia, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 5-1 Pogoń Łapy 31 sierpnia, 16:00
Wigry II Suwałki 5-1 KS Śniadowo 31 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 6-7 września

KS Śniadowo 0-2 Cresovia Siemiatycze 7 września, 15:00
Pogoń Łapy 0-1 Wigry II Suwałki 6 września, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 września, 16:00
Gryf Gródek 1-1 Sokół Sokółka 6 września, 16:00
Wissa Szczuczyn 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 6 września, 16:00
Promień Mońki 0-0 KS Michałowo 6 września, 17:00
Sparta Augustów 2-3 Tur Bielsk Podlaski 6 września, 16:00
MKS Mielnik 4-0 Hetman Tykocin 7 września, 15:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Cresovia Siemiatycze 2-0 Hetman Tykocin 14 września, 16:30
Tur Bielsk Podlaski 1-2 MKS Mielnik 14 września, 16:30
KS Michałowo 2-1 Sparta Augustów 13 września, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Promień Mońki 12 września, 19:00
Sokół Sokółka 0-2 Wissa Szczuczyn 14 września, 14:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0 Gryf Gródek 14 września, 16:00
Wigry II Suwałki 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 14 września, 16:00
na bocznym boisku
KS Śniadowo 3-2 Pogoń Łapy 14 września, 15:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Pogoń Łapy 4-2 Cresovia Siemiatycze 21 września, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 KS Śniadowo 21 września, 16:00
Gryf Gródek 0-0 Wigry II Suwałki 20 września, 16:00
Wissa Szczuczyn 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 września, 16:00
Promień Mońki 2-1 Sokół Sokółka 20 września, 16:00
Sparta Augustów 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 20 września, 16:00
MKS Mielnik 2-0 KS Michałowo 21 września, 14:00
Hetman Tykocin 3-2 Tur Bielsk Podlaski 21 września, 17:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Cresovia Siemiatycze 5-2 Tur Bielsk Podlaski 28 września, 15:00
KS Michałowo 3-0 Hetman Tykocin 28 września, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 MKS Mielnik 26 września, 19:00
Sokół Sokółka 0-2 Sparta Augustów 28 września, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-1 Promień Mońki 28 września, 15:00
Wigry II Suwałki 3-2 Wissa Szczuczyn 28 września, 14:00
KS Śniadowo 4-3 Gryf Gródek 28 września, 14:00
Pogoń Łapy 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Sparta 1951 Szepietowo 6-1 Cresovia Siemiatycze 5 października, 12:00
Gryf Gródek 0-1 Pogoń Łapy 5 października, 15:00
Wissa Szczuczyn 3-3 KS Śniadowo 4 października, 15:00
Promień Mońki 0-0 Wigry II Suwałki 4 października, 15:30
Sparta Augustów 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 października, 11:00
MKS Mielnik 2-0 Sokół Sokółka 5 października, 13:00
Hetman Tykocin 3-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 października, 15:00
Tur Bielsk Podlaski 3-0 KS Michałowo 4 października, 14:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Cresovia Siemiatycze 2-3 KS Michałowo 12 października, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-2 Tur Bielsk Podlaski 11 października, 18:00
Sokół Sokółka 1-4 Hetman Tykocin 12 października, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 MKS Mielnik 12 października, 15:00
KS Śniadowo 3-2 Promień Mońki 11 października, 13:00
Pogoń Łapy 0-1 Wissa Szczuczyn 12 października, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-1 Gryf Gródek 12 października, 15:00
Sparta Augustów 2-3 Wigry II Suwałki 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Gryf Gródek 1-1 Cresovia Siemiatycze 19 października, 15:00
Wissa Szczuczyn 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 18 października, 13:30
Promień Mońki 0-0 Pogoń Łapy 18 października, 14:30
Sparta Augustów 2-0 KS Śniadowo 18 października, 14:00
MKS Mielnik 1-2 Wigry II Suwałki 18 października, 13:00
Hetman Tykocin 3-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 43. minucie z powodu wtargnięcia kibiców gości na boisko
Tur Bielsk Podlaski 4-0 Sokół Sokółka 19 października, 15:00
KS Michałowo 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 18 października, 11:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Cresovia Siemiatycze 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 26 października, 14:00
Sokół Sokółka 3-4 KS Michałowo 26 października, 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Tur Bielsk Podlaski 26 października, 14:00
Wigry II Suwałki 4-1 Hetman Tykocin 26 października, 13:00
na bocznym boisku
KS Śniadowo 0-1 MKS Mielnik 26 października, 13:00
Pogoń Łapy 1-1 Sparta Augustów 26 października, 14:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-1 Promień Mońki 26 października, 14:00
Gryf Gródek 1-2 Wissa Szczuczyn 26 października, 11:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Wissa Szczuczyn 3-0 Cresovia Siemiatycze 2 listopada, 13:00
Promień Mońki 0-1 Gryf Gródek 31 października, 13:00
Sparta Augustów 1-2 Sparta 1951 Szepietowo 31 października, 13:30
MKS Mielnik 1-3 Pogoń Łapy 2 listopada, 13:00
Hetman Tykocin 1-1 KS Śniadowo 2 listopada, 13:00
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Wigry II Suwałki 31 października, 14:00
KS Michałowo 3-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 listopada, 12:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-0 Sokół Sokółka 31 października, 19:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Cresovia Siemiatycze 3-1 Sokół Sokółka 8 listopada, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 8 listopada, 13:00
Wigry II Suwałki 0-1 KS Michałowo 9 listopada, 12:00
KS Śniadowo 1-2 Tur Bielsk Podlaski 9 listopada, 13:00
Pogoń Łapy 1-3 Hetman Tykocin 8 listopada, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-1 MKS Mielnik 9 listopada, 13:00
Gryf Gródek 3-1 Sparta Augustów 8 listopada, 14:00
Wissa Szczuczyn 3-0 Promień Mońki 8 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Promień Mońki 6-1 Cresovia Siemiatycze 11 listopada, 12:00
Sparta Augustów 0-1 Wissa Szczuczyn 11 listopada, 12:00
MKS Mielnik 2-1 Gryf Gródek 11 listopada, 13:00
Hetman Tykocin 4-3 Sparta 1951 Szepietowo 11 listopada, 13:00
Tur Bielsk Podlaski 0-1 Pogoń Łapy 11 listopada, 13:00
KS Michałowo 1-4 KS Śniadowo 11 listopada, 12:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Wigry II Suwałki 11 listopada, 17:00
Sokół Sokółka 3-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 listopada, 18:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Cresovia Siemiatycze 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 listopada, 13:00
Sokół Sokółka 3-0 Wigry II Suwałki 15 listopada, 11:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 KS Śniadowo 14 listopada, 19:00
KS Michałowo 4-1 Pogoń Łapy 15 listopada, 11:00
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 15 listopada, 13:00
Hetman Tykocin 2-1 Gryf Gródek 15 listopada, 13:00
MKS Mielnik 0-1 Wissa Szczuczyn 15 listopada, 11:00
Sparta Augustów 1-0 Promień Mońki 15 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 22-23 listopada

Sparta Augustów 0-1 Cresovia Siemiatycze 21 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Mońki 2-0 MKS Mielnik 22 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wissa Szczuczyn 4-1 Hetman Tykocin 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Gródek 1-4 Tur Bielsk Podlaski 22 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 KS Michałowo 22 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Łapy 2-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 22 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Śniadowo 6-1 Sokół Sokółka 22 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wigry II Suwałki 1-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 marca, 14:30
w pierwotnym terminie (23 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 28-29 marca

Cresovia Siemiatycze 5-0 Wigry II Suwałki 28 marca, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 KS Śniadowo 29 marca, 15:00
Sokół Sokółka 3-2 Pogoń Łapy 29 marca, 16:30
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 29 marca, 14:30
KS Michałowo 4-0 Gryf Gródek 28 marca, 11:00
Tur Bielsk Podlaski 2-3 Wissa Szczuczyn 28 marca, 16:00
Hetman Tykocin 1-2 Promień Mońki 29 marca, 15:00
MKS Mielnik 1-1 Sparta Augustów 29 marca, 13:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

MKS Mielnik 0-0 Cresovia Siemiatycze 2 kwietnia, 17:00
Sparta Augustów 5-0 Hetman Tykocin 3 kwietnia, 16:00
Promień Mońki 0-4 Tur Bielsk Podlaski 2 kwietnia, 16:00
Wissa Szczuczyn 2-0 KS Michałowo 4 kwietnia, 16:00
Gryf Gródek 1-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 4 kwietnia, 11:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Sokół Sokółka 4 kwietnia, 14:00
Pogoń Łapy 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 kwietnia, 16:30
KS Śniadowo 2-0 Wigry II Suwałki 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Cresovia Siemiatycze 1-0 KS Śniadowo 11 kwietnia, 15:00
Wigry II Suwałki 3-0 Pogoń Łapy 11 kwietnia, 14:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 12 kwietnia, 15:00
Sokół Sokółka 8-0 Gryf Gródek 11 kwietnia, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Wissa Szczuczyn 11 kwietnia, 16:30
KS Michałowo 4-0 Promień Mońki 11 kwietnia, 11:00
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Sparta Augustów 11 kwietnia, 16:00
Hetman Tykocin 2-0 MKS Mielnik 4 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie odwołany

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Hetman Tykocin 0-2 Cresovia Siemiatycze 18 kwietnia, 16:00
MKS Mielnik 1-5 Tur Bielsk Podlaski 19 kwietnia, 16:00
Sparta Augustów 1-3 KS Michałowo 18 kwietnia, 16:00
Promień Mońki 0-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 18 kwietnia, 17:00
Wissa Szczuczyn 5-1 Sokół Sokółka 18 kwietnia, 16:00
Gryf Gródek 0-6 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 kwietnia, 15:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-2 Wigry II Suwałki 18 kwietnia, 14:00
Pogoń Łapy 6-1 KS Śniadowo 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Cresovia Siemiatycze 0-0 Pogoń Łapy 26 kwietnia, 15:00
KS Śniadowo 1-1 Sparta 1951 Szepietowo 26 kwietnia, 14:00
Wigry II Suwałki 3-0 Gryf Gródek 26 kwietnia, 17:00
(wo)
na bocznym boisku / goście nie dojechali
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Wissa Szczuczyn 26 kwietnia, 16:00
Sokół Sokółka 5-1 Promień Mońki 26 kwietnia, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-0 Sparta Augustów 25 kwietnia, 16:00
KS Michałowo 4-0 MKS Mielnik 25 kwietnia, 11:00
Tur Bielsk Podlaski 3-0 Hetman Tykocin 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Tur Bielsk Podlaski 0-0 Cresovia Siemiatycze 1 maja, 17:00
Hetman Tykocin 1-1 KS Michałowo 1 maja, 17:00
MKS Mielnik 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 1 maja, 16:00
Sparta Augustów 1-0 Sokół Sokółka 1 maja, 12:00
Promień Mońki 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 maja, 17:00
Wissa Szczuczyn 1-0 Wigry II Suwałki 1 maja, 17:00
Gryf Gródek 0-6 KS Śniadowo 3 maja, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-0 Pogoń Łapy 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Cresovia Siemiatycze 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 10 maja, 16:00
Pogoń Łapy 4-0 Gryf Gródek 10 maja, 16:00
KS Śniadowo 1-6 Wissa Szczuczyn 9 maja, 11:00
Wigry II Suwałki 5-1 Promień Mońki 10 maja, 17:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Sparta Augustów 10 maja, 16:00
Sokół Sokółka 3-1 MKS Mielnik 10 maja, 17:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-2 Hetman Tykocin 9 maja, 17:00
KS Michałowo 1-1 Tur Bielsk Podlaski 10 maja, 12:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Wigry II Suwałki 6-2 Sparta Augustów 17 maja, 12:00
KS Michałowo 6-1 Cresovia Siemiatycze 16 maja, 11:00
Tur Bielsk Podlaski 2-3 Magnat Juchnowiec Kościelny 16 maja, 17:00
Hetman Tykocin 3-0 Sokół Sokółka 16 maja, 17:00
MKS Mielnik 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 maja, 16:00
Promień Mońki 1-3 KS Śniadowo 16 maja, 17:00
Wissa Szczuczyn 3-2 Pogoń Łapy 16 maja, 12:00
Gryf Gródek 0-2 Sparta 1951 Szepietowo 17 maja, 16:00

Kolejka 26 - 20 maja

Cresovia Siemiatycze 7-1 Gryf Gródek 20 maja, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 Wissa Szczuczyn 20 maja, 17:00
Pogoń Łapy 0-1 Promień Mońki 20 maja, 18:00
KS Śniadowo 3-2 Sparta Augustów 20 maja, 17:00
Wigry II Suwałki 3-0 MKS Mielnik 20 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Ruch Wysokie Mazowieckie 5-1 Hetman Tykocin 20 maja, 17:00
Sokół Sokółka 0-0 Tur Bielsk Podlaski 20 maja, 18:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-3 KS Michałowo 20 maja, 18:30

Kolejka 27 - 23-24 maja

Magnat Juchnowiec Kościelny 0-0 Cresovia Siemiatycze 24 maja, 16:00
KS Michałowo 4-1 Sokół Sokółka 23 maja, 11:00
Tur Bielsk Podlaski 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 23 maja, 14:00
Hetman Tykocin 2-0 Wigry II Suwałki 24 maja, 17:00
MKS Mielnik 5-0 KS Śniadowo 24 maja, 16:00
Sparta Augustów 0-1 Pogoń Łapy 23 maja, 16:00
Promień Mońki 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 23 maja, 17:00
Wissa Szczuczyn 3-0 Gryf Gródek 23 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 28 - 30-31 maja

Cresovia Siemiatycze 2-0 Wissa Szczuczyn 31 maja, 16:00
Gryf Gródek 0-2 Promień Mońki 31 maja, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-1 Sparta Augustów 31 maja, 17:00
Pogoń Łapy 2-1 MKS Mielnik 31 maja, 16:00
KS Śniadowo 0-1 Hetman Tykocin 31 maja, 12:00
Wigry II Suwałki 3-2 Tur Bielsk Podlaski 31 maja, 14:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 KS Michałowo 31 maja, 17:00
Sokół Sokółka 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 6-7 czerwca

Sokół Sokółka 2-5 Cresovia Siemiatycze 7 czerwca, 18:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-5 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 czerwca, 17:00
KS Michałowo 5-1 Wigry II Suwałki 6 czerwca, 12:00
Tur Bielsk Podlaski 3-2 KS Śniadowo 4 czerwca, 11:00
Hetman Tykocin 0-1 Pogoń Łapy 7 czerwca, 17:00
MKS Mielnik 3-2 Sparta 1951 Szepietowo 7 czerwca, 16:00
Sparta Augustów 1-0 Gryf Gródek 6 czerwca, 16:00
Promień Mońki 1-2 Wissa Szczuczyn 3 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 13-14 czerwca

Cresovia Siemiatycze 3-2 Promień Mońki 14 czerwca, 16:00
Wissa Szczuczyn 5-1 Sparta Augustów 13 czerwca, 11:00
Gryf Gródek 0-8 MKS Mielnik 13 czerwca, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-0 Hetman Tykocin 14 czerwca, 17:00
Pogoń Łapy 0-2 Tur Bielsk Podlaski 13 czerwca, 15:00
KS Śniadowo 2-4 KS Michałowo 13 czerwca, 18:00
Wigry II Suwałki 0-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 czerwca, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Sokół Sokółka 11 czerwca, 18:00

III liga 2014/2015 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2014/2015 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (podlaska I)
Klasa okręgowa 2014/2015 (podlaska II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas