[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Zambrów 34 88 28 4 2 91-21 16 1 0 57-8 12 3 2 34-13
2.  Olimpia Elbląg 34 87 28 3 3 92-16 15 1 1 45-8 13 2 2 47-8
3.  Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 81 26 3 5 78-26 14 1 2 45-15 12 2 3 33-11
4.  Sokół Ostróda 34 65 19 8 7 62-33 11 4 2 37-15 8 4 5 25-18
5.  Płomień Ełk 34 59 17 8 9 71-52 10 4 3 36-20 7 4 6 35-32
6.  Znicz Biała Piska 34 53 15 8 11 62-55 10 6 1 35-15 5 2 10 27-40
7.  Jagiellonia II Białystok 34 51 15 6 13 60-45 9 2 6 34-23 6 4 7 26-22
8.  KS Wasilków 34 46 12 10 12 34-42 5 8 4 11-9 7 2 8 23-33
9.  ŁKS 1926 Łomża 34 45 13 6 15 53-64 8 3 6 32-28 5 3 9 21-36
10.  Concordia Elbląg 34 42 11 9 14 35-48 6 3 8 17-21 5 6 6 18-27
11.  Olimpia Olsztynek 34 40 10 10 14 39-55 4 5 8 24-33 6 5 6 15-22
12.  Huragan Morąg 34 39 9 12 13 44-48 5 6 6 25-21 4 6 7 19-27
13.  MKS Korsze 34 37 10 7 17 52-69 5 5 7 37-30 5 2 10 15-39
14.  Warmia Grajewo 34 31 7 10 17 33-62 3 4 10 18-26 4 6 7 15-36 2 6 2 0 0 4-2
15.  Rominta Gołdap 34 31 9 4 21 33-63 7 2 8 21-24 2 2 13 12-39 2 0 0 0 2 2-4
16.  Dąb Dąbrowa Białostocka 34 25 5 10 19 30-64 2 5 10 17-31 3 5 9 13-33
17.  Start Działdowo 34 22 5 7 22 31-63 4 3 10 15-28 1 4 12 16-35
18.  Puszcza Hajnówka 34 12 3 3 28 21-95 2 1 14 13-47 1 2 14 8-48
Barkas Tolkmicko występuje pod nazwą Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.
Wicemistrz IV ligi KS Michałowo zrezygnował z awansu do III ligi i w związku z rezygnacją z gry w III lidze Dębu Dąbrowa Białostocka dodatkowo utrzymał się Start Działdowo.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Olimpia Zambrów    1-1 2-0 2-0 4-1 1-0 1-0 5-0 5-2 4-1 2-1 2-0 9-0 5-0 3-0 2-0 2-1 7-1 
 2 Olimpia Elbląg1-0     1-0 2-0 4-1 3-1 4-1 4-0 2-1 1-1 4-0 0-1 3-0 3-0 2-1 5-1 2-0 4-0 
 3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie1-3 0-2     3-1 1-0 2-1 3-2 4-1 3-0 5-0 2-2 4-1 3-2 4-0 2-0 4-0 1-0 3-0* 
 4 Sokół Ostróda1-3 1-0 1-1     4-2 3-0 0-1 4-1 3-2 3-2 0-0 1-1 3-0 6-0 3-2 3-0 0-0 1-0 
 5 Płomień Ełk3-0 0-3 0-2 2-1     1-2 3-2 1-0 4-0 0-0 2-2 3-2 1-1 1-1 3-1 4-1 4-2 4-0 
 6 Znicz Biała Piska0-0 2-0 3-1 3-1 3-2     2-2 1-1 2-1 4-0 3-1 1-1 1-2 1-1 3-1 1-1 1-0 4-0 
 7 Jagiellonia II Białystok1-1 0-4 0-2 0-1 1-3 4-2     1-3 1-2 1-0 4-1 3-1 3-0 1-1 6-0 3-1 2-0 3-1 
 8 KS Wasilków0-0 0-1 0-1 0-0 0-0 2-0 0-4     1-0 0-0 0-1 3-1 0-0 3-0 0-0 0-0 2-1 0-0 
 9 ŁKS 1926 Łomża0-3 2-4 0-4 0-2 6-3 3-2 3-0 1-1     1-1 1-2 2-2 0-1 3-1 2-1 2-1 2-0 4-0 
 10 Concordia Elbląg0-2 0-2 1-2 1-2 1-1 1-4 1-0 0-4 1-2     0-0 0-1 1-0 3-0 0-0 3-0 3-1 1-0 
 11 Olimpia Olsztynek2-3 0-10 0-0 1-3 1-2 4-0 0-2 2-0 2-2 1-1     1-2 2-3 1-1 2-1 0-0 1-3 4-0 
 12 Huragan Morąg0-1 0-2 0-4 1-1 0-1 3-1 0-0 3-0 1-1 2-2 0-1     2-3 1-1 6-1 3-0 1-1 2-1 
 13 MKS Korsze1-4 1-6 1-2 1-1 3-3 7-1 0-0 4-2 7-0 1-2 2-0 1-1     1-2 0-1 0-3 2-2 5-0 
 14 Warmia Grajewo1-2 1-2 1-2 0-2 1-1 1-1 1-1 1-2 1-2 0-3 0-1 3-2 0-2     1-0 1-2 5-1 0-0 
 15 Rominta Gołdap0-1 0-1 0-1 0-3 2-4 1-3 3-2 0-3* 1-0 2-0 0-0 2-1 3-0 2-3     1-1 3-1 1-0 
 16 Dąb Dąbrowa Białostocka1-4 0-0 1-4 1-4 0-2 2-3 0-2 1-2 1-1 0-1 0-2 1-1 2-1 0-0 5-1     1-1 1-2 
 17 Start Działdowo1-2 0-2 0-3 0-0 0-3 1-1 0-5 1-2 0-2 1-2 2-0 0-0 3-0 1-2 1-0 0-1     4-3 
 18 Puszcza Hajnówka0-5 0-7 0-4 1-3 1-6 1-5 1-2 0-1 1-3 1-2 0-1 0-1 3-0 0-2 0-2 1-1 3-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

KS Wasilków 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 9 sierpnia, 17:00
Rominta Gołdap 2-4 Płomień Ełk 9 sierpnia, 14:00
Adam Pomian 52, 89 - Rafał Niedźwiecki 36, Kamil Jackiewicz 71, 74, 90
Puszcza Hajnówka 1-2 Jagiellonia II Białystok 10 sierpnia, 17:00
Marcin Strzeliński 56 (k) - Damian Kądzior 30, Taras Romanczuk 42
Olimpia Olsztynek 2-2 ŁKS 1926 Łomża 9 sierpnia, 17:00
Marcin Wronka 5, Paweł Alancewicz 78 - Rafał Maćkowski 58, Alex Rodier 87
Olimpia Zambrów 2-1 Start Działdowo 9 sierpnia, 17:00 (150)
Kamil Zapolnik 33 (k), Michał Hryszko 61 - Konrad Cichowski 10
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Concordia Elbląg 0-2 Olimpia Elbląg 10 sierpnia, 17:30 (900)
Kamil Graczyk 44, Patryk Wiliński 45 (s)
na Stadionie Miejskim
Znicz Biała Piska 3-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 9 sierpnia, 17:00
Paweł Adamiec 61, Daniel Świderski 66, Karol Janik 82 (k) - Paweł Piceluk 17
Warmia Grajewo 3-2 Huragan Morąg 8 sierpnia, 17:30 (200)
Tomasz Dzierzgowski 49 (k), 90, Paweł Sypytkowski 79 - Tomasz Śnieżawski 61, Artur Naczas 85 (k)
Sokół Ostróda 3-0 MKS Korsze 9 sierpnia, 18:00 (400)
Paweł Podhorodecki 12, Piotr Piceluk 45, Przemysław Płoszczuk 75

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 MKS Korsze 17 sierpnia, 15:00
Sebastian Budnik 62, Adrian Citko I 86 (k) - Piotr Trafarski 22
Huragan Morąg 1-1 Sokół Ostróda 16 sierpnia, 17:00 (250)
Mateusz Czorniej 54 - Piotr Piceluk 2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Warmia Grajewo 17 sierpnia, 17:00 (300)
Arkadiusz Kuciński 28, Michał Miller 40, Kacper Jagłowski 66 (s), Paweł Piceluk 68
Olimpia Elbląg 3-1 Znicz Biała Piska 16 sierpnia, 18:00 (300)
Kamil Graczyk 3, 36, Aleksander Lipowski 32 (s) - Mateusz Butkiewicz 76
Start Działdowo 1-2 Concordia Elbląg 16 sierpnia, 16:00
Michał Lepczak 30 (s) - Tomoki Fujikawa 75, Łukasz Łukaszewski 88 (s)
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Olimpia Zambrów 17 sierpnia, 17:00
Kamil Zapolnik 46, 90 (k), Michał Twardowski 90
Jagiellonia II Białystok 4-1 Olimpia Olsztynek 17 sierpnia, 13:00
Jan Pawłowski 39, Łukasz Tymiński 45, Adam Waszkiewicz 53, Patryk Malinowski 60 - Damian Skrodzki 42
w Surażu
Płomień Ełk 4-0 Puszcza Hajnówka 16 sierpnia, 17:00
Piotr Bondziul 12, Hubert Molski 41, Kamil Jackiewicz 59 (k), 80
KS Wasilków 0-0 Rominta Gołdap 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Rominta Gołdap 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 23 sierpnia, 17:00
Daniel Wierzbowski 60 - Maciej Orpik 40
Puszcza Hajnówka 0-1 KS Wasilków 23 sierpnia, 17:00
Karol Styś 17
Olimpia Olsztynek 1-2 Płomień Ełk 23 sierpnia, 17:00
Karol Narojczyk 43 - Hubert Molski 19, Kamil Jackiewicz 65
Olimpia Zambrów 1-0 Jagiellonia II Białystok 24 sierpnia, 11:00 (200)
Mateusz Gul 87
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Concordia Elbląg 1-2 ŁKS 1926 Łomża 23 sierpnia, 16:00 (100)
An Jinya 35 - Robert Speichler 65 (k), Marcin Świderski 89
Znicz Biała Piska 1-0 Start Działdowo 24 sierpnia, 17:00
Łukasz Gryko 35
Warmia Grajewo 1-2 Olimpia Elbląg 23 sierpnia, 16:00 (300)
Damian Gutowski 90 - Łukasz Pietroń 33, 42
Sokół Ostróda 1-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 sierpnia, 18:00 (635)
Kamil Smyt 64 - Paweł Piceluk 53
od 83. minuty w bramce gości stał Damian Kostkowski
MKS Korsze 1-1 Huragan Morąg 23 sierpnia, 17:00
Piotr Trafarski 18 - Jakub Lipka 1

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Huragan Morąg 27 sierpnia, 17:00
Marcin Dzitkowski 24 - Paweł Galik 12
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 MKS Korsze 27 sierpnia, 17:00
Michał Miller 5, Grzegorz Naczas 16, Paweł Piceluk 31 - Piotr Trafarski 3, 70
Olimpia Elbląg 2-0 Sokół Ostróda 27 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Sikora 62 (s), Łukasz Pietroń 85
Start Działdowo 1-2 Warmia Grajewo 27 sierpnia, 16:00 (70)
Mateusz Jurczak 35 - Paweł Sypytkowski 48, Daniel Tuzinowski 84
ŁKS 1926 Łomża 3-2 Znicz Biała Piska 27 sierpnia, 17:00 (270)
Alex Rodier 36, Mariusz Baranowski 37, Robert Speichler 68 (k) - Karol Janik 6 (k), Paweł Adamiec 81
Jagiellonia II Białystok 1-0 Concordia Elbląg 27 sierpnia, 15:00
Damian Kądzior 43
w Surażu
Płomień Ełk 3-0 Olimpia Zambrów 27 sierpnia, 17:00
Kamil Jackiewicz 8, 11, 27 (k)
KS Wasilków 0-1 Olimpia Olsztynek 27 sierpnia, 17:00
Karol Narojczyk 68
Rominta Gołdap 1-0 Puszcza Hajnówka 27 sierpnia, 17:00
Damian Sobolewski 83 (k)

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Puszcza Hajnówka 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 31 sierpnia, 17:00
Marcin Strzeliński 66 - Mariusz Łapiński 46
Olimpia Olsztynek 2-1 Rominta Gołdap 30 sierpnia, 17:00
Paweł Alancewicz 56, Damian Skrodzki 60 - Adam Pomian 10
Olimpia Zambrów 5-0 KS Wasilków 30 sierpnia, 17:00 (200)
Kamil Zapolnik 36, 38, Michał Twardowski 45, Michał Poduch 66, Przemysław Jastrzębski 90
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Concordia Elbląg 1-1 Płomień Ełk 30 sierpnia, 16:00 (100)
Tomoki Fujikawa 37 - Jakub Ciuńczyk 90
Znicz Biała Piska 2-2 Jagiellonia II Białystok 30 sierpnia, 17:00
Daniel Świderski 56, Karol Janik 72 (k) - Karol Świderski 35, 64
Warmia Grajewo 1-2 ŁKS 1926 Łomża 30 sierpnia, 16:00 (700)
Tomasz Dzierzgowski 15 (k) - Kamil Stankiewicz 10, Tomasz Brzozowski 33
Sokół Ostróda 0-0 Start Działdowo 30 sierpnia, 18:00 (400)
MKS Korsze 1-6 Olimpia Elbląg 30 sierpnia, 17:00
Mariusz Gąsiorowski 87 - Kamil Kopycki 23, 58, Łukasz Pietroń 31, Anton Kołosow 61, 69, Jakub Bojas 78
Huragan Morąg 0-4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 sierpnia, 14:00
Łukasz Kuśnierz 8, Paweł Piceluk 29, 43, 76

Kolejka 6 - 6-7 września

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 września, 16:30
Mariusz Łapiński 55 (k) - Jakub Sierzputowski 5, 34, Paweł Piceluk 48, 75
Olimpia Elbląg 0-1 Huragan Morąg 6 września, 17:00
Jakub Lipka 65
Start Działdowo 3-0 MKS Korsze 6 września, 13:00
Marcin Ogrodowczyk 49, 53, Mateusz Jurczak 67
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Sokół Ostróda 6 września, 17:00 (200)
Paweł Podhorodecki 33, Łukasz Gwiazda 73
Jagiellonia II Białystok 1-1 Warmia Grajewo 7 września, 13:00 (70)
Patryk Stypułkowski 45 - Tomasz Dzierzgowski 85
w Surażu
Płomień Ełk 1-2 Znicz Biała Piska 6 września, 17:00
Patryk Gondek 17 - Kamil Melka 45, Paweł Adamiec 56
KS Wasilków 0-0 Concordia Elbląg 6 września, 17:00
Rominta Gołdap 0-1 Olimpia Zambrów 7 września, 16:00
Przemysław Jastrzębski 58
Puszcza Hajnówka 0-1 Olimpia Olsztynek 6 września, 16:00
Łukasz Michałowski 17 (k)

Kolejka 7 - 10 września

Olimpia Olsztynek 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 10 września, 17:00
Olimpia Zambrów 7-1 Puszcza Hajnówka 10 września, 16:00 (150)
Kamil Zapolnik 15, 45, 52, Michał Kuczałek 23, 66, Michał Poduch 75, 80 - Marcin Strzeliński 65 (k)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Concordia Elbląg 0-0 Rominta Gołdap 10 września, 17:00
Znicz Biała Piska 1-1 KS Wasilków 10 września, 17:00
Łukasz Szczepanik 46 (s) - Andrzej Jakimczuk 19
Warmia Grajewo 1-1 Płomień Ełk 10 września, 17:00 (200)
Paweł Górski 24 - Kamil Jackiewicz 60 (k)
Sokół Ostróda 0-1 Jagiellonia II Białystok 10 września, 18:00 (280)
Damian Kądzior 90
MKS Korsze 7-0 ŁKS 1926 Łomża 10 września, 17:00
Paweł Sawicki 45 (k), Piotr Sawicki 47, 63, Piotr Trafarski 55, Mateusz Cyliński 66, Piotr Kozłowski 71, 80
Huragan Morąg 1-1 Start Działdowo 10 września, 17:00
Paweł Galik 83 - Hubert Kędzierski 17
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-2 Olimpia Elbląg 10 września, 16:00 (600)
Łukasz Pietroń 27, Jakub Bojas 36

Kolejka 8 - 13-14 września

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Olimpia Elbląg 14 września, 15:00
Start Działdowo 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 września, 15:00
Valentin Dah 45 (k), Paweł Piceluk 77, Michał Piceluk 81
ŁKS 1926 Łomża 2-2 Huragan Morąg 13 września, 17:00
Alex Rodier 32, 83 - Tomasz Śnieżawski 5, Mateusz Czorniej 73
Jagiellonia II Białystok 3-0 MKS Korsze 14 września, 13:00
Jan Pawłowski 18, Bartosz Giełażyn 56, Michał Pawlik 74
w Surażu
Płomień Ełk 2-1 Sokół Ostróda 13 września, 17:00 (120)
Damian Skołorzyński 27, Piotr Bondziul 57 - Przemysław Płoszczuk 82 (k)
KS Wasilków 3-0 Warmia Grajewo 13 września, 15:00 (70)
Rafał Kuleszczyk 75, Sebastian Rybnik 78, Bartosz Stachelski 83
Rominta Gołdap 1-3 Znicz Biała Piska 13 września, 17:00
Damian Sobolewski 70 (k) - Łukasz Gryko 55, Mateusz Butkiewicz 60, Karol Janik 79
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Radosław Gąsiorowski
Puszcza Hajnówka 1-2 Concordia Elbląg 13 września, 16:00
Marcin Grygoruk 5 - Hikaru Kawasakiya 36, Takeo Ogawa 62
Olimpia Olsztynek 2-3 Olimpia Zambrów 13 września, 13:00
Mateusz Różowicz 60, 68 - Łukasz Piłatowski 80, Przemysław Jastrzębski 89, Kamil Zapolnik 90

Kolejka 9 - 20-21 września

Olimpia Zambrów 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 września, 16:00 (150)
Michał Twardowski 76, Michał Hryszko 88
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Concordia Elbląg 0-0 Olimpia Olsztynek 20 września, 16:00
Znicz Biała Piska 4-0 Puszcza Hajnówka 20 września, 16:00
Łukasz Gryko 28, 90, Daniel Świderski 43, Mateusz Butkiewicz 55
Warmia Grajewo 1-0 Rominta Gołdap 20 września, 16:00 (200)
Damian Zubowski 26 (k)
Sokół Ostróda 4-1 KS Wasilków 20 września, 18:00
Maciej Szostek 22, 26 (k), 37, Piotr Piceluk 71 - Kamil Mrowiński 35
MKS Korsze 3-3 Płomień Ełk 20 września, 16:00
Paweł Sawicki 2 (k), Krzysztof Piwiszkis 44, Piotr Sawicki 83 - Piotr Bondziul 12, Damian Skołorzyński 38 (k), Mariusz Gąsiorowski 54 (s)
Huragan Morąg 0-0 Jagiellonia II Białystok 20 września, 17:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 ŁKS 1926 Łomża 20 września, 17:00
Jakub Sierzputowski 30, Paweł Piceluk 63, Łukasz Kuśnierz 81
Olimpia Elbląg 2-0 Start Działdowo 20 września, 17:00 (300)
Anton Kołosow 9, Łukasz Pietroń 52 (k)

Kolejka 10 - 27-28 września

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo 28 września, 15:00
Adrian Citko I 90 (k) - Bartosz Bartkowski 87
ŁKS 1926 Łomża 2-4 Olimpia Elbląg 27 września, 16:00 (600)
Rafał Maćkowski 20, Mariusz Baranowski 88 - Anton Kołosow 39, 56, Radosław Stępień 43, Jakub Bojas 84
Jagiellonia II Białystok 0-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28 września, 13:00
Damian Kostkowski 48, Paweł Piceluk 76
na stadionie MOSP-u
Płomień Ełk 3-2 Huragan Morąg 27 września, 15:00
Mateusz Furman 51, Marcin Trzaskalski 56, 67 - Mateusz Czorniej 28, Pawel Galik 49
KS Wasilków 0-0 MKS Korsze 27 września, 16:00
Rominta Gołdap 0-3 Sokół Ostróda 27 września, 14:00
Paweł Podhorodecki 20, Krystian Słowicki 25, Piotr Piceluk 38
Puszcza Hajnówka 0-2 Warmia Grajewo 28 września, 14:00 (130)
Rafał Kozikowski 56, Tomasz Dzierzgowski 83
Olimpia Olsztynek 4-0 Znicz Biała Piska 27 września, 16:00
Łukasz Michałowski 25 (k), Mateusz Różowicz 45, 80, Piotr Żórański 70
Olimpia Zambrów 4-1 Concordia Elbląg 27 września, 16:00 (380)
Michał Kuczałek 2, Kamil Zapolnik 22, 67 (k), Michał Poduch 83 - Jean-Claude Essomba 40

Kolejka 11 - 4-5 października

Concordia Elbląg 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 4 października, 16:00
Hikaru Kawasakiya 7, 53, Jean-Claude Essomba 10
Znicz Biała Piska 0-0 Olimpia Zambrów 4 października, 15:00
Warmia Grajewo 0-1 Olimpia Olsztynek 4 października, 15:00 (130)
Paweł Alancewicz 85
Sokół Ostróda 1-0 Puszcza Hajnówka 4 października, 18:00 (300)
Przemysław Płoszczuk 90
MKS Korsze 0-1 Rominta Gołdap 4 października, 15:00
Michał Mościński 14
Huragan Morąg 3-0 KS Wasilków 4 października, 16:00
Daniel Chiliński 11, Jakub Lipka 42, Tomasz Śnieżawski 61 (k)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Płomień Ełk 4 października, 15:30
Damian Kostkowski 36
Olimpia Elbląg 4-1 Jagiellonia II Białystok 4 października, 14:00
Kamil Kuczkowski 21, 69, Anton Kołosow 30, Kamil Piotrowski 90 - Damian Kądzior 54
Start Działdowo 0-2 ŁKS 1926 Łomża 4 października, 14:00
Daniel Lemański 30, 58

Kolejka 12 - 11-12 października

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 ŁKS 1926 Łomża 12 października, 14:00
Maciej Orpik 60 - Tomasz Brzozowski 18
Jagiellonia II Białystok 2-0 Start Działdowo 12 października, 13:00
Jan Pawłowski 11, Radosław Gulbierz 85
na stadionie MOSP-u
KS Wasilków 0-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 października, 14:00
Valentin Dah 67 (k)
Rominta Gołdap 2-1 Huragan Morąg 11 października, 15:00
Damian Sobolewski 51, 71 - Paweł Galik 15
Puszcza Hajnówka 3-0 MKS Korsze 11 października, 13:00
Adam Langa 17 (k), Rafał Babul 69, Mateusz Nakielski 89
Olimpia Olsztynek 1-3 Sokół Ostróda 11 października, 15:00 (250)
Piotr Żórański 5 - Łukasz Jarząbek 41 (s), Maciej Szostek 45 (k), 75 (k)
Olimpia Zambrów 5-0 Warmia Grajewo 11 października, 14:00 (150)
Kamil Zapolnik 21, 80 (k), Michał Twardowski 23, 48, 58
Concordia Elbląg 1-4 Znicz Biała Piska 11 października, 14:00
Hikaru Kawasakiya 44 - Daniel Świderski 40, 42, 64, 77
Olimpia Elbląg 4-1 Płomień Ełk 10 października, 16:10
Anton Kołosow 60, 63, Kamil Graczyk 90, Damian Szuprytowski 90 - Piotr Bondziul 10
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 13 - 18-19 października

Znicz Biała Piska 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 18 października, 14:00
Mateusz Butkiewicz 89 (k) - Jacek Markiewicz 45
Warmia Grajewo 0-3 Concordia Elbląg 18 października, 14:00 (130)
Krzysztof Niburski 43, Jean-Claude Essomba 63, Tomoki Fujikawa 85
Sokół Ostróda 1-3 Olimpia Zambrów 18 października, 18:00 (350)
Przemysław Płoszczuk 8 - Michał Twardowski 35, Michał Hryszko 48, Kamil Zapolnik 79 (k)
MKS Korsze 2-0 Olimpia Olsztynek 18 października, 15:00
Piotr Kozłowski 16, Paweł Sawicki 42
Huragan Morąg 2-1 Puszcza Hajnówka 18 października, 15:00
Tomasz Śnieżawski 29, Dariusz Boczko 69 - Rafał Babul 44
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Rominta Gołdap 18 października, 15:00
Valentin Dah 8 (k), Arkadiusz Kuciński 25
Olimpia Elbląg 4-0 KS Wasilków 18 października, 15:00
Łukasz Pietroń 32, Kamil Piotrowski 79, Kamil Graczyk 80 (k), Kiriłł Raduszko 88
Start Działdowo 0-3 Płomień Ełk 18 października, 14:00
Piotr Bondziul 75, Kamil Jackiewicz 90, 90
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Jagiellonia II Białystok 18 października, 15:00 (150)
Mariusz Baranowski 8, Kevin Ipina 19, Alex Rodier 56

Kolejka 14 - 25-26 października

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Jagiellonia II Białystok 25 października, 14:00
Patryk Kaczyński 15, Radosław Gulbierz 48
Płomień Ełk 4-0 ŁKS 1926 Łomża 25 października, 13:00
Kamil Jackiewicz 17, 58, Piotr Bondziul 27, Marcin Arciszewski 89
KS Wasilków 2-1 Start Działdowo 25 października, 14:00
Karol Styś 8, Piotr Dąbrowski 14 - Łukasz Łukaszewski 58
Rominta Gołdap 0-1 Olimpia Elbląg 25 października, 14:00
Jakub Bojas 2
Puszcza Hajnówka 0-4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 października, 13:00
Paweł Piceluk 22, 75, 85, Michał Piceluk 90
Olimpia Olsztynek 1-2 Huragan Morąg 25 października, 15:00
Łukasz Michałowski 60 (k) - Tomasz Śnieżawski 17, Piotr Bogdziewicz 26
Olimpia Zambrów 9-0 MKS Korsze 25 października, 14:00 (100)
Przemysław Jastrzębski 3, 59, Michał Twardowski 30, 41, 67, Kamil Zapolnik 52, 56, Krystian Przyborowski 81, Michał Poduch 85
Concordia Elbląg 1-2 Sokół Ostróda 25 października, 15:00
Hikaru Kawasakiya 40 - Michał Lepczak 64 (s), Maciej Szostek 72 (k)
Znicz Biała Piska 1-1 Warmia Grajewo 25 października, 14:00 (130)
Wojciech Łapiński 75 - Damian Zubowski 78

Kolejka 15 - 2 listopada

Warmia Grajewo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 2 listopada, 13:00 (80)
Tomasz Dzierzgowski 77 (k) - Michał Łabieniec 42, 75
Sokół Ostróda 3-0 Znicz Biała Piska 31 października, 18:00 (290)
Przemysław Płoszczuk 41, Maciej Szostek 78, Wojciech Figurski 90
MKS Korsze 1-2 Concordia Elbląg 31 października, 14:00
Rafał Solecki 15 - Hikaru Kawasakiya 25, An Jinya 39
Huragan Morąg 0-1 Olimpia Zambrów 31 października, 14:00
Michał Twardowski 85
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Olimpia Olsztynek 31 października, 14:00
Michał Miller 39, Jakub Sierzputowski 57 - Paweł Alancewicz 8, Mateusz Różowicz 78
Olimpia Elbląg 4-0 Puszcza Hajnówka 2 listopada, 13:30
Łukasz Pietroń 2 (k), 43, Anton Kołosow 53, Damian Szuprytowski 54
na stadionie przy ul. Moniuszki
Start Działdowo 1-0 Rominta Gołdap 2 listopada, 13:00
Marcin Ogrodowczyk 66
ŁKS 1926 Łomża 1-1 KS Wasilków 31 października, 13:00
Kamil Stankiewicz 12 - Adam Butkiewicz 59
Jagiellonia II Białystok 1-3 Płomień Ełk 2 listopada, 13:00
Jakub Waszkiewicz 41 (s) - Grzegorz Kowalewski 31 (s), Kamil Jackiewicz 47 (k), Piotr Bondziul 83
na stadionie MOSP-u

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Płomień Ełk 9 listopada, 13:00
Krzysztof Supiński 25, Piotr Bondziul 86
KS Wasilków 0-4 Jagiellonia II Białystok 8 listopada, 13:00
Damian Kądzior 9 (k), 80, Radosław Gulbierz 15, Bartosz Giełażyn 65
Rominta Gołdap 1-0 ŁKS 1926 Łomża 8 listopada, 13:00
Michał Mościński 36
Puszcza Hajnówka 3-2 Start Działdowo 8 listopada, 13:00
Mateusz Nakielski 26, Marcin Strzeliński 55, Rafał Babul 85 - Marcin Ogrodowczyk 30, Hubert Wieczorek 75
Olimpia Olsztynek 0-10 Olimpia Elbląg 8 listopada, 14:00
Anton Kołosow 5, 7, 31, Radosław Stępień 25, 39, Łukasz Michałowski 46 (s), Jakub Bojas 57, Kamil Graczyk 69, 73, 78 (k)
w Elblągu; Olimpia Olsztynek gospodarzem
Olimpia Zambrów 2-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 listopada, 13:00 (100)
Michał Twardowski 2, Michał Poduch 88
Concordia Elbląg 0-1 Huragan Morąg 8 listopada, 14:00
Tomasz Śnieżawski 42 (k)
Znicz Biała Piska 1-2 MKS Korsze 8 listopada, 13:00
Jacek Falkowski 64 - Piotr Trafarski 40, Paweł Sawicki 45 (k)
Warmia Grajewo 0-2 Sokół Ostróda 8 listopada, 13:00
Maciej Szostek 39 (k), Piotr Piceluk 85

Kolejka 17 - 11 listopada

Sokół Ostróda 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 11 listopada, 18:00 (350)
Krystian Słowicki 23, Grzegorz Nowajczyk 63 (s), Paweł Podhorodecki 80
MKS Korsze 1-2 Warmia Grajewo 11 listopada, 13:00 (50)
Piotr Trafarski 68 - Damian Zubowski 28 (k), Piotr Chyliński 44
Huragan Morąg 3-1 Znicz Biała Piska 11 listopada, 13:00
Jakub Lipka 68, 76, Tomasz Śnieżawski 90 - Mateusz Butkiewicz 51 (k)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Concordia Elbląg 11 listopada, 13:00
Grzegorz Naczas 30, 72, Valentin Dah 39, Paweł Piceluk 68, Michał Miller 90
Olimpia Elbląg 1-0 Olimpia Zambrów 11 listopada, 13:00 (900)
Jakub Bojas 82
Start Działdowo 2-0 Olimpia Olsztynek 11 listopada, 13:00
Łukasz Michałowski 23 (s), Andrzej Łochnicki 87
od 86. minuty w bramce gości stał Paweł Alancewicz
ŁKS 1926 Łomża 4-0 Puszcza Hajnówka 11 listopada, 13:00
Maciej Malinowski 1, Rafał Maćkowski 51, 90, Marcin Malinowski 79
Jagiellonia II Białystok 6-0 Rominta Gołdap 11 listopada, 13:00
Damian Kądzior 60, 68, 87, Radosław Gulbierz 62, Bartosz Byliński 78 (s), Tomasz Porębski 85
na stadionie MOSP-u
Płomień Ełk 1-0 KS Wasilków 11 listopada, 13:00
Sewak Safarjan 90

Kolejka 18 - 15-16 listopada

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 KS Wasilków 16 listopada, 12:00
Michał Łabieniec 13 - Hubert Karwacki 73, Piotr Skiepko 87 (k)
Płomień Ełk 3-1 Rominta Gołdap 15 listopada, 13:00
Kamil Jackiewicz 28 (k), 54, Piotr Bondziul 57 - Maciej Kisiel 85
Jagiellonia II Białystok 3-1 Puszcza Hajnówka 16 listopada, 13:00
Jan Pawłowski 4, Damian Kądzior 14, Radosław Gulbierz 60 - Rafał Babul 79 (k)
na stadionie MOSP-u
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Olimpia Olsztynek 15 listopada, 13:00
Mariusz Baranowski 8 - Mateusz Różowicz 11, Karol Najorczyk 61
Start Działdowo 1-2 Olimpia Zambrów 16 listopada, 13:00
Konrad Cichowski 88 - Kamil Zapolnik 52, Andrzej Łochnicki 90 (s)
Olimpia Elbląg 1-1 Concordia Elbląg 16 listopada, 13:30
Jakub Bojas 51 - Jean-Claude Essomba 48
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Znicz Biała Piska 16 listopada, 13:00
Paweł Piceluk 18, Łukasz Kuśnierz 78 - Michał Świderski 33
Huragan Morąg 1-1 Warmia Grajewo 15 listopada, 13:00 (80)
Tomasz Śnieżawski 6 - Mateusz Cybulski 43
MKS Korsze 1-1 Sokół Ostróda 15 listopada, 13:00 (100)
Krzysztof Piwiszkis 24 (k) - Krzysztof Filipek 34

Kolejka 19 - 22-23 listopada

MKS Korsze 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 22 listopada, 13:00
Michał Łabieniec 34 (k), 61, Adrian Citko I 84
Sokół Ostróda 1-1 Huragan Morąg 22 listopada, 18:00 (450)
Paweł Podhorodecki 9 - Tomasz Śnieżawski 4 (k)
Warmia Grajewo 1-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 marca, 15:00 (150)
Damian Zubowski 83 (k) - Paweł Piceluk 1, Michał Miller 54
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Znicz Biała Piska 2-0 Olimpia Elbląg 22 listopada, 13:00
Michał Świderski 57, Konrad Radzikowski 83
Concordia Elbląg 3-1 Start Działdowo 22 listopada, 13:00
Paweł Grela 15 (s), Jean-Claude Essomba 34, 62 - Łukasz Łukaszewski 83
Olimpia Zambrów 5-2 ŁKS 1926 Łomża 22 listopada, 12:00
Kamil Zapolnik 44, 45, 60 (k), Łukasz Grzybowski 52, Przemysław Jastrzębski 56 - Alex Rodier 8, Rafał Maćkowski 41
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Olimpia Olsztynek 0-2 Jagiellonia II Białystok 23 listopada, 13:00
Damian Kądzior 48, 78 (k)
Puszcza Hajnówka 1-6 Płomień Ełk 8 marca, 14:00
Mateusz Hajto 58 - Kamil Jackiewicz 12, 21, 45, Maciej Wilenta 33 (s), Patryk Gondek 81, Łukasz Wesołowski 83
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rominta Gołdap 0-3 KS Wasilków 15 kwietnia, 17:00
(wo)
Iwan Duran 55, Mateusz Dyniszuk 87
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 14-15 marca

Dąb Dąbrowa Białostocka 5-1 Rominta Gołdap 15 marca, 14:00
Mateusz Sołowiej 7, 68, Michał Łabieniec 22, Piotr Bondziul 76, Sebastian Budnik 84 - Marcin Kruczyk 80
KS Wasilków 0-0 Puszcza Hajnówka 14 marca, 14:00
Płomień Ełk 2-2 Olimpia Olsztynek 14 marca, 15:00
Kamil Jackiewicz 13, 80 - Piotr Żórański 18, Mateusz Różowicz 35
Jagiellonia II Białystok 1-1 Olimpia Zambrów 15 kwietnia, 16:00 (150)
Damian Grabowski 61 - Mariusz Gogol 90
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego / w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu epidemii grypy w drużynie gości
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Concordia Elbląg 14 marca, 14:00
Alex Rodier 71 - Mateusz Szmydt 41
Start Działdowo 1-1 Znicz Biała Piska 14 marca, 15:00
Hubert Wieczorek 64 - Aleksander Lipowski 80
Olimpia Elbląg 3-0 Warmia Grajewo 14 marca, 15:00 (400)
Tomasz Tuttas 82, Kamil Piotrowski 90, Jakub Bojas 90
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Sokół Ostróda 15 marca, 15:00
Paweł Piceluk 30, 68, Sebastian Zajączkowski 73 - Krzysztof Filipek 44
Huragan Morąg 2-3 MKS Korsze 14 marca, 15:00
Paweł Galik 18, Tomasz Śnieżawski 69 - Paweł Kowalewski 25, Paweł Sawicki 55 (k), Piotr Trafarski 57

Kolejka 21 - 21-22 marca

Huragan Morąg 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 21 marca, 15:00
Konrad Kierstan 27, Daniel Chiliński 60, Mateusz Czorniej 82
MKS Korsze 1-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 22 marca, 14:00
Piotr Trafarski 29 - Paweł Piceluk 62, Krystian Oleszko 89
Sokół Ostróda 1-0 Olimpia Elbląg 22 marca, 18:00 (1063)
Piotr Piceluk 80
Warmia Grajewo 5-1 Start Działdowo 21 marca, 15:00 (130)
Paweł Sypytkowski 10, Damian Zubowski 26, Kacper Jagłowski 55, Tomasz Dzierzgowski 65 (k), Łukasz Domurat 73 - Marcin Rogoziński 82
Znicz Biała Piska 2-1 ŁKS 1926 Łomża 21 marca, 15:00
Karol Janik 21, 36 - Kamil Prusinowski 58
Concordia Elbląg 1-0 Jagiellonia II Białystok 21 marca, 15:00
Mateusz Szmydt 55
Olimpia Zambrów 4-1 Płomień Ełk 21 marca, 15:00 (200)
Łukasz Grzybowski 23, 87 (k), Dominik Lemanek 40, 67 - Kamil Jackiewicz 60
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Olimpia Olsztynek 2-0 KS Wasilków 21 marca, 16:00
Mateusz Różowicz 27, Karol Narojczyk 65
Puszcza Hajnówka 0-2 Rominta Gołdap 22 marca, 14:00
Mariusz Łapiński 16, Aleksandr Popławskij 88

Kolejka 22 - 28-29 marca

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 Puszcza Hajnówka 29 marca, 14:00
Tomasz Hudoń 78 (s) - Mark Charmuszko 56, Mateusz Hajto 90 (k)
Rominta Gołdap 0-0 Olimpia Olsztynek 28 marca, 14:00
KS Wasilków 0-0 Olimpia Zambrów 28 marca, 15:00 (100)
Płomień Ełk 0-0 Concordia Elbląg 28 marca, 15:00
Jagiellonia II Białystok 4-2 Znicz Biała Piska 28 marca, 13:00
Łukasz Tymiński 27 (k), 28, 75, Taras Romanczuk 89 - Daniel Świderski 55, Konrad Radzikowski 80
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Warmia Grajewo 28 marca, 18:00 (800)
Krystian Pomorski 29, Daniel Kacprzyk 46, Przemysław Olesiński 61 - Paweł Sypytkowski 42
Start Działdowo 0-0 Sokół Ostróda 28 marca, 15:00 (180)
Olimpia Elbląg 3-0 MKS Korsze 28 marca, 16:00
Jakub Bojas 14, 45, Damian Szuprytowski 43
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Huragan Morąg 29 marca, 15:00
Valentin Dah 12, Paweł Piceluk 37, 72, Michał Piceluk 60 - Daniel Chiliński 45

Kolejka 23 - 2 kwietnia

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 2 kwietnia, 16:00
Grzegorz Naczas 52, Michał Miller 57, Paweł Piceluk 62, 90 (k)
Huragan Morąg 0-2 Olimpia Elbląg 3 kwietnia, 15:00
Łukasz Pietroń 73, Tomasz Tuttas 80
MKS Korsze 2-2 Start Działdowo 4 kwietnia, 13:00
Paweł Kowalewski 53, Piotr Kozłowski 69 - Marcin Kwaśniewski 9, Łukasz Szymański 43
Sokół Ostróda 3-2 ŁKS 1926 Łomża 2 kwietnia, 18:00 (250)
Krzysztof Filipek 57, 61, Przemysław Płoszczuk 65 - João Carlos 37, 74
Warmia Grajewo 1-1 Jagiellonia II Białystok 4 kwietnia, 15:00 (200)
Tomasz Dzierzgowski 19 - Karol Świderski 50
Znicz Biała Piska 3-2 Płomień Ełk 4 kwietnia, 15:00
Mateusz Butkiewicz 17 (k), 51, Daniel Świderski 90 - Aleksander Lipowski 45 (s), Hubert Molski 63
Concordia Elbląg 0-4 KS Wasilków 2 kwietnia, 16:00
Piotr Dąbrowski 5, Piotr Romaniuk 63, Hubert Karwacki 65, Piotr Skiepko 90
Olimpia Zambrów 3-0 Rominta Gołdap 4 kwietnia, 15:00 (150)
Michał Twardowski 22, Bartosz Byliński 71 (s), Krystian Przyborowski 90
Olimpia Olsztynek 4-0 Puszcza Hajnówka 2 kwietnia, 17:00
Mateusz Różowicz 43, Karol Narojczyk 53, Artur Szymula 85, Mateusz Szymański 89

Kolejka 24 - 11-12 kwietnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Olimpia Olsztynek 12 kwietnia, 15:00
Piotr Żórański 75, Filip Francuz 90
Puszcza Hajnówka 0-5 Olimpia Zambrów 11 kwietnia, 11:00
Przemysław Jastrzębski 16, Michał Poduch 42, Michał Twardowski 61, 88, 90
Rominta Gołdap 2-0 Concordia Elbląg 11 kwietnia, 15:00
Aleksandr Popławskij 60, Walerij Sarmont 85
KS Wasilków 2-0 Znicz Biała Piska 11 kwietnia, 16:00
Piotr Romaniuk 28, 62
Płomień Ełk 1-1 Warmia Grajewo 11 kwietnia, 16:00 (120)
Adam Finfando 26 - Tomasz Dzierzgowski 62
Jagiellonia II Białystok 0-1 Sokół Ostróda 12 kwietnia, 13:00
Krzysztof Filipek 17
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
ŁKS 1926 Łomża 0-1 MKS Korsze 11 kwietnia, 15:00
Paweł Kowalewski 59
Start Działdowo 0-0 Huragan Morąg 11 kwietnia, 16:00
Olimpia Elbląg 1-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 kwietnia, 17:00
Jakub Bojas 50

Kolejka 25 - 18-19 kwietnia

Olimpia Elbląg 5-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 18 kwietnia, 17:00
Tomasz Tuttas 4, 51, Jakub Bojas 38, Patryk Sokołowski 54, Paweł Kowalczyk 69 - Adrian Citko I 89
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-0 Start Działdowo 19 kwietnia, 15:00
Jakub Sierzputowski 90
Huragan Morąg 1-1 ŁKS 1926 Łomża 18 kwietnia, 16:00
Daniel Chiliński 76 - Przemysław Olesiński 41
MKS Korsze 0-0 Jagiellonia II Białystok 18 kwietnia, 13:00
Sokół Ostróda 4-2 Płomień Ełk 18 kwietnia, 18:00 (350)
Krzysztof Filipek 20, 24, 46, Jakub Błażewicz 28 - Bartłomiej Wierzbicki 62, Patryk Gondek 82
Warmia Grajewo 1-2 KS Wasilków 18 kwietnia, 16:00 (100)
Tomasz Dzierzgowski 68 (k) - Piotr Romaniuk 32, Karol Styś 77
Znicz Biała Piska 3-1 Rominta Gołdap 18 kwietnia, 13:00
Paweł Adamiec 11, Mateusz Butkiewicz 66, Daniel Świderski 85 - Mateusz Dyniszuk 58
Concordia Elbląg 1-0 Puszcza Hajnówka 19 kwietnia, 12:00
Mateusz Szmydt 62 (k)
Olimpia Zambrów 2-1 Olimpia Olsztynek 18 kwietnia, 16:00 (100)
Dominik Lemanek 58, Łukasz Grzybowski 65 - Paweł Alancewicz 15

Kolejka 26 - 22 kwietnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 Olimpia Zambrów 22 kwietnia, 17:00
Krzysztof Biernacki 1 - Dominik Lemanek 18, 61, Michał Hryszko 32, Dawid Korotkiewicz 85
Olimpia Olsztynek 1-1 Concordia Elbląg 22 kwietnia, 17:00
Karol Narojczyk 28 - Mateusz Szmydt 57 (k)
Puszcza Hajnówka 1-5 Znicz Biała Piska 22 kwietnia, 17:00
Adam Langa 44 - Mateusz Butkiewicz 14, 72, Maciej Kierznowski 29, Paweł Adamiec 56, 79
Rominta Gołdap 2-3 Warmia Grajewo 22 kwietnia, 17:00 (100)
Aleksandr Popławskij 42 (k), 79 (k) - Tomasz Dzierzgowski 44, 48, 82 (k)
KS Wasilków 0-0 Sokół Ostróda 22 kwietnia, 16:00 (60)
Płomień Ełk 1-1 MKS Korsze 22 kwietnia, 17:00
Patryk Gondek 53 - Piotr Kozłowski 13
Jagiellonia II Białystok 3-1 Huragan Morąg 22 kwietnia, 16:00
Karol Świderski 31 (k), 36 (k), Taras Romanczuk 38 - Daniel Chiliński 74 (k)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
ŁKS 1926 Łomża 0-4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 22 kwietnia, 16:00
João Carlos 37 (s), Grzegorz Naczas 48, Arkadiusz Kuciński 58, Paweł Piceluk 70 (k)
Start Działdowo 0-2 Olimpia Elbląg 22 kwietnia, 17:00
Patryk Sokołowski 23, Łukasz Pietroń 25

Kolejka 27 - 25-26 kwietnia

Start Działdowo 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 25 kwietnia, 16:00
Michał Łabieniec 68
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Grzegorz Nowajczyk
Olimpia Elbląg 2-1 ŁKS 1926 Łomża 25 kwietnia, 17:00
Dawid Kubowicz 21, Jakub Bojas 26 - Przemysław Olesiński 53
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Jagiellonia II Białystok 25 kwietnia, 15:00
Paweł Piceluk 4, 12 (k), Grzegorz Naczas 89 - Patryk Stypułkowski 38, Patryk Malinowski 90 (k)
Huragan Morąg 0-1 Płomień Ełk 26 kwietnia, 16:00
Sewak Safarjan 34
MKS Korsze 4-2 KS Wasilków 25 kwietnia, 16:00
Paweł Kowalewski 22, 60, 75, Paweł Tomkiewicz 31 - Piotr Skiepko 14, Bartosz Stachelski 84
Sokół Ostróda 3-2 Rominta Gołdap 25 kwietnia, 18:00 (420)
Maciej Szostek 48 (k), Łukasz Gwiazda 83, Krzysztof Filipek 87 - Damian Sobolewski 10, Michał Mościński 79
Warmia Grajewo 0-0 Puszcza Hajnówka 25 kwietnia, 16:00 (100)
Znicz Biała Piska 3-1 Olimpia Olsztynek 25 kwietnia, 16:00
Mateusz Butkiewicz 53, 69 (k), Jacek Falkowski 74 - Piotr Żórański 16
Concordia Elbląg 0-2 Olimpia Zambrów 26 kwietnia, 12:00
Dominik Lemanek 51, Michał Hryszko 87

Kolejka 28 - 1 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Concordia Elbląg 3 maja, 15:00
Krzysztof Niburski 15
Olimpia Zambrów 1-0 Znicz Biała Piska 2 maja, 17:00
Dominik Lemanek 64
Olimpia Olsztynek 1-1 Warmia Grajewo 1 maja, 12:00 (70)
Mateusz Różowicz 24 - Damian Zubowski 13
Puszcza Hajnówka 1-3 Sokół Ostróda 3 maja, 17:00 (100)
Patryk Sienkiewicz 80 - Krzysztof Filipek 30, 43, Maciej Szostek 67
Rominta Gołdap 3-0 MKS Korsze 1 maja, 14:00
Michał Mościński 36, Adam Gąsiorowski 45 (s), Maciej Kisiel 86
KS Wasilków 3-1 Huragan Morąg 1 maja, 16:00
Piotr Skiepko 65, Karol Styś 70, Piotr Romaniuk 82 - Daniel Chiliński 7
Płomień Ełk 0-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 maja, 17:00
Damian Kostkowski 63, Mariusz Baranowski 83
Jagiellonia II Białystok 0-4 Olimpia Elbląg 3 maja, 13:00
Kamil Graczyk 24, Jakub Bojas 37, Dawid Kubowicz 71, Kamil Kuczkowski 86
na bocznym boisku
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Start Działdowo 13 maja, 17:30
Rafał Maćkowski 38, Alex Rodier 89
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:00) odwołany z powodu epidemii w drużynie gości

Kolejka 29 - 9-10 maja

Płomień Ełk 0-3 Olimpia Elbląg 9 maja, 17:00
Kamil Graczyk 24 (k), Łukasz Pietroń 64, Kamil Piotrowski 78
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 9 maja, 17:00
João Carlos 51, Krystian Pomorski 63 - Michał Łabieniec 68
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Grzegorz Nowajczyk
Start Działdowo 0-5 Jagiellonia II Białystok 9 maja, 17:00
Przemysław Mystkowski 27, Radosław Gulbierz 62, 65, Rafał Augustyniak 73, Michał Pawlik 77
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 KS Wasilków 10 maja, 15:00
Mariusz Baranowski 9, Paweł Piceluk 24, 90, Grzegorz Naczas 36 - Rafał Szczepanik 31
Huragan Morąg 6-1 Rominta Gołdap 9 maja, 17:00
Wiktor Biedrzycki 30, Paweł Galik 44, Piotr Bogdziewicz 57, 60, Daniel Chiliński 81, Mateusz Czorniej 90 - Walerij Sarmont 45
MKS Korsze 5-0 Puszcza Hajnówka 9 maja, 17:00
Paweł Sawicki 20, Piotr Kozłowski 33, 40, 64 (k), Paweł Tomkiewicz 75 (k)
Sokół Ostróda 0-0 Olimpia Olsztynek 8 maja, 18:00 (400)
Warmia Grajewo 1-2 Olimpia Zambrów 9 maja, 16:00 (150)
Damian Zubowski 89 - Michał Poduch 9, Michał Hryszko 32
Znicz Biała Piska 4-0 Concordia Elbląg 9 maja, 16:00
Paweł Adamiec 6, Daniel Świderski 53, 55, 66

Kolejka 30 - 16-17 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-3 Znicz Biała Piska 17 maja, 15:00
Mateusz Jaremkiewicz 18, Maciej Orpik 57 - Michał Świderski 37, Konrad Radzikowski 68, Łukasz Gryko 88
Concordia Elbląg 3-0 Warmia Grajewo 16 maja, 17:00 (70)
Jean-Claude Essomba 38, 90, Mateusz Szmydt 73 (k)
Olimpia Zambrów 2-0 Sokół Ostróda 16 maja, 17:00 (200)
Przemysław Jastrzębski 20, Mariusz Gogol 48
Olimpia Olsztynek 2-3 MKS Korsze 16 maja, 16:00
Piotr Żórański 50, Mateusz Różowicz 64 - Damian Skrodzki 28 (s), Piotr Kozłowski 35, 88
Puszcza Hajnówka 0-1 Huragan Morąg 17 maja, 17:00
Mateusz Czorniej 6
Rominta Gołdap 0-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 maja, 14:00
Paweł Piceluk 28
KS Wasilków 0-1 Olimpia Elbląg 16 maja, 14:00
Dawid Kubowicz 40
Płomień Ełk 4-2 Start Działdowo 16 maja, 17:00
Kamil Jackiewicz 5, 75, Patryk Gondek 55 (k), Bartłomiej Wierzbicki 62 - Marcin Ogrodowczyk 46, Karol Stolarski 86
Jagiellonia II Białystok 1-2 ŁKS 1926 Łomża 17 maja, 13:00
Przemysław Mystkowski 90 - Michał Sadowski 31, Adam Radecki 80 (s)

Kolejka 31 - 20 maja

Jagiellonia II Białystok 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 20 maja, 16:00
Emil Gajko 31, 71, Pawieł Sawickij 62 - Michał Łabieniec 89 (k)
ŁKS 1926 Łomża 6-3 Płomień Ełk 20 maja, 17:00
João Carlos 17, Alex Rodier 24, 51, Michał Sadowski 56, Rafał Maćkowski 70, 87 - Patryk Gondek 29 (k), Kamil Jackiewicz 84, 90 (k)
Start Działdowo 1-2 KS Wasilków 3 czerwca, 17:30
Tomasz Chądzyński 19 - Adam Butkiewicz 25 (k), Karol Styś 49
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) przełożone na prośbę gospodarzy / w drugim terminie (27 maja, 17:30) przełożone na prośbę gości
Olimpia Elbląg 2-1 Rominta Gołdap 20 maja, 17:00
Jakub Bojas 61, Kamil Piotrowski 90 - Janusz Stankiewicz 80
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Puszcza Hajnówka 20 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Huragan Morąg 0-1 Olimpia Olsztynek 20 maja, 17:00
Artur Szymula 85
MKS Korsze 1-4 Olimpia Zambrów 20 maja, 17:00
Paweł Sawicki 76 - Michał Poduch 22, Przemysław Jastrzębski 69, Michał Twardowski 75, 78
Sokół Ostróda 3-2 Concordia Elbląg 20 maja, 18:00 (250)
Piotr Piceluk 18, 33, Krystian Słowicki 57 - Jean-Claude Essomba 6, Jinya An 68
Warmia Grajewo 1-1 Znicz Biała Piska 20 maja, 17:00 (300)
Damian Zubowski 7 - Daniel Świderski 30

Kolejka 32 - 23-24 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo 24 maja, 15:00 (70)
Znicz Biała Piska 3-1 Sokół Ostróda 23 maja, 17:00 (250)
Michał Świderski 2, Daniel Świderski 51, Konrad Radzikowski 73 - Maciej Szostek 42 (k)
Concordia Elbląg 1-0 MKS Korsze 23 maja, 17:00
Paweł Bociej 83 (s)
Olimpia Zambrów 2-0 Huragan Morąg 24 maja, 16:00 (300)
Przemysław Jastrzębski 37, Kacper Lachowicz 90
Olimpia Olsztynek 0-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-7 Olimpia Elbląg 24 maja, 17:00
Tomasz Tuttas 9, 37, Łukasz Pietroń 26, 88, Krzysztof Iwanowski 45, Jakub Bojas 70, Kamil Graczyk 79
Rominta Gołdap 3-1 Start Działdowo 23 maja, 14:00
Patryk Rynkiewicz 13, 66, Mariusz Łapiński 41 - Walerij Sarmont 31 (s)
KS Wasilków 1-0 ŁKS 1926 Łomża 23 maja, 14:00
Piotr Skiepko 66
Płomień Ełk 3-2 Jagiellonia II Białystok 23 maja, 17:00
Bartłomiej Wierzbicki 31, 60, Kamil Jackiewicz 83 - Pawieł Sawickij 13, Kacper Piechniak 32

Kolejka 33 - 30-31 maja

Płomień Ełk 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 30 maja, 17:00
Marcin Sirant 36, Bartłomiej Wierzbicki 47, Patryk Gondek 55, Kamil Jackiewicz 65 - Maciej Orpik 79
Jagiellonia II Białystok 1-3 KS Wasilków 30 maja, 17:00
Patryk Kaczyński 30 - Bartosz Maksimowski 24, Piotr Romaniuk 38, Rafał Szczepanik 60
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Rominta Gołdap 30 maja, 17:00
Przemysław Olesiński 51, Jakub Kamiński 79 - Aleksandr Popławskij 44
Start Działdowo 4-3 Puszcza Hajnówka 30 maja, 17:00
Marcin Ogrodowczyk 6, 21, Denys Sopitko 27, 30 - Łukasz Jendras 29, Tomasz Hudoń 78, Adam Korolko 84
Olimpia Elbląg 4-0 Olimpia Olsztynek 30 maja, 17:00
Kamil Graczyk 17, 66, Dawid Kubowicz 21, Jakub Bojas 62
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-3 Olimpia Zambrów 30 maja, 17:00
Paweł Piceluk 40 - Przemysław Jastrzębski 20, Michał Twardowski 51, Mariusz Gogol 85
Huragan Morąg 2-2 Concordia Elbląg 30 maja, 17:00
Paweł Przybylski 36, Konrad Kierstan 37 - Jean-Claude Essomba 23, Krzysztof Niburski 69
MKS Korsze 7-1 Znicz Biała Piska 29 maja, 17:00
Piotr Kozłowski 2, 45, 81, Paweł Kowalewski 20, 62, Paweł Tomkiewicz 22 (k), 85 (k) - Daniel Świderski 21
Sokół Ostróda 6-0 Warmia Grajewo 29 maja, 18:00 (200)
Jakub Błażewicz 21, Krystian Słowicki 52, Paweł Podhorodecki 58, 86, Michał Jankowski 69, Przemysław Płoszczuk 74

Kolejka 34 - 6 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 Sokół Ostróda 6 czerwca, 17:00
Maciej Orpik 11 - Łukasz Gwiazda 6, Przemysław Płoszczuk 8, Michał Jankowski 49, Maciej Szostek 77 (k)
od 53. minucie w bramce gospodarzy stał zawodnik z pola - Michał Łabieniec
Warmia Grajewo 0-2 MKS Korsze 6 czerwca, 17:00 (200)
Paweł Tomkiewicz 55, Mariusz Gąsiorowski 80
Znicz Biała Piska 1-1 Huragan Morąg 6 czerwca, 15:00
Daniel Świderski 16 - Radosław Stefanowicz 14
Concordia Elbląg 1-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 czerwca, 17:00
Martin Strach 88 - Michał Miller 49, 75
Olimpia Zambrów 1-1 Olimpia Elbląg 6 czerwca, 17:00 (900)
Michał Kuczałek 52 - Damian Szuprytowski 27
Olimpia Olsztynek 1-3 Start Działdowo 6 czerwca, 13:00
Paweł Duch 11 - Marcin Ogrodowczyk 24, 53, Kacper Ciesielski 76
Puszcza Hajnówka 1-3 ŁKS 1926 Łomża 6 czerwca, 17:00
Adam Korolko 45 - Daniel Kacprzyk 16, 22, Przemysław Olesiński 76
Rominta Gołdap 3-2 Jagiellonia II Białystok 6 czerwca, 17:00
Patryk Rynkiewicz 23, Walerij Sarmont 80, Michał Mościński 90 (k) - Emil Łupiński 46, Emil Gajko 60
KS Wasilków 0-0 Płomień Ełk 6 czerwca, 17:00

Baraże o udział w II lidze

II liga 2014/2015

III liga 2014/2015 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2014/2015 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2014/2015 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2014/2015 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2014/2015 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2014/2015 (opolsko-śląska)
III liga 2014/2015 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2014/2015 (podlaska)
IV liga 2014/2015 (warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas