[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2014/2015, grupa: łódzko-mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radomiak Radom 34 75 22 9 3 61-19 11 5 1 31-9 11 4 2 30-10
2.  Ursus Warszawa 34 58 16 10 8 51-27 10 4 3 28-14 6 6 5 23-13
3.  Broń Radom 34 57 16 9 9 65-47 9 5 3 35-19 7 4 6 30-28 2 4 1 1 0 3-2
4.  Pelikan Łowicz 34 57 16 9 9 52-32 10 5 2 27-11 6 4 7 25-21 2 1 0 1 1 2-3
5.  ŁKS Łódź 34 53 13 14 7 50-39 7 8 2 30-20 6 6 5 20-19
6.  Warta Sieradz 34 51 15 6 13 50-52 10 3 4 31-23 5 3 9 19-29
7.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 49 13 10 11 45-44 8 5 4 23-18 5 5 7 22-26 2 4 1 1 0 2-0
8.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 49 13 10 11 48-37 9 3 5 26-15 4 7 6 22-22 2 1 0 1 1 0-2
9.  Sokół Aleksandrów Łódzki 34 47 11 14 9 44-44 7 7 3 22-17 4 7 6 22-27
10.  Legia II Warszawa 34 46 13 7 14 51-55 4 4 9 18-28 9 3 5 33-27 2 6 2 0 0 5-1
11.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 46 12 10 12 51-48 6 6 5 30-24 6 4 7 21-24 2 0 0 0 2 1-5
12.  Pilica Białobrzegi 34 45 11 12 11 53-54 6 7 4 28-28 5 5 7 25-26 2 4 1 1 0 7-4
13.  Pogoń II Siedlce 34 45 13 6 15 51-61 8 5 4 31-22 5 1 11 20-39 2 1 0 1 1 4-7
14.  MKS Polonia Warszawa 34 42 11 9 14 57-49 7 1 9 32-26 4 8 5 25-23
15.  Omega Kleszczów 34 35 9 8 17 42-54 4 5 8 21-25 5 3 9 21-29
16.  WKS Wieluń 34 34 8 10 16 42-68 4 7 6 24-30 4 3 10 18-38
17.  Start Otwock 34 32 9 5 20 56-70 6 2 9 31-34 3 3 11 25-36
18.  GKP Targówek (Warszawa) 34 14 2 8 24 21-90 2 1 14 10-49 0 7 10 11-41
GKP Targówek wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Pogoń II Siedlce i Omega Kleszczów wycofały się po zakończeniu rozgrywek, a WKS Wieluń zrezygnował z dalszej gry w III lidze, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Start Otwock, a o drugie wolne miejsce zostały rozegrane baraże uzupełniające.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Radomiak Radom    2-0 4-0 1-1 3-0 1-1 3-1 0-1 1-0 1-1 1-0 2-1 4-0 2-2 1-0 1-1 1-0 3-0 
 2 Ursus Warszawa0-1     0-2 1-0 2-0 1-0 2-0 1-1 4-1 2-0 1-0 1-1 1-3 1-1 3-1 1-1 4-2 3-0* 
 3 Broń Radom1-1 0-3     2-1 2-2 2-0 8-1 2-2 0-0 1-3 3-0 1-1 2-1 2-1 3-0 1-2 2-1 3-0* 
 4 Pelikan Łowicz1-2 2-0 1-1     0-0 2-0 2-1 1-0 1-0 4-1 0-0 0-0 1-2 2-2 2-1 4-1 1-0 3-0* 
 5 ŁKS Łódź0-0 2-2 1-2 2-2     3-0 2-0 4-4 1-2 2-2 1-1 2-1 4-1 1-1 2-1 1-0 1-0 1-1 
 6 Warta Sieradz0-3 0-4 0-2 1-2 2-2     3-2 3-0* 2-2 2-1 3-2 1-0 2-0 2-0 1-0 3-0 2-2 4-1 
 7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki1-5 1-0 3-2 2-0 0-2 1-0     2-0 0-0 0-1 1-1 0-3 2-1 1-1 1-1 4-0 1-1 3-0* 
 8 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-2 0-0 3-2 2-0 0-1 3-1 0-0     1-1 5-1 0-2 1-0 2-1 0-2 4-0 1-2 1-0 3-0* 
 9 Sokół Aleksandrów Łódzki1-0 0-0 3-1 1-0 0-1 3-1 1-1 1-1     2-2 1-3 1-1 3-0 0-5 0-0 3-1 2-0 0-0 
 10 Legia II Warszawa0-3 0-2 0-3 0-1 3-2 3-0 0-0 0-3 1-1     1-0 4-2 0-2 2-3 0-1 0-0 2-3 2-2 
 11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki1-1 0-0 5-2 0-0 0-0 1-2 1-2 1-1 0-1 1-4     2-0 1-2 2-1 3-3 3-1 6-4 3-0* 
 12 Pilica Białobrzegi2-1 0-1 1-1 2-2 2-1 2-2 0-5 0-0 2-2 1-2 2-2     4-1 1-0 1-3 3-1 2-1 3-3 
 13 Pogoń II Siedlce0-0 0-0 1-1 1-5 0-1 1-0 1-0 0-3 3-1 0-3 4-1 3-3     0-0 5-2 5-0 4-2 3-0* 
 14 MKS Polonia Warszawa0-1 3-1 1-2 1-0 1-2 0-1 1-3 1-1 5-1 1-2 0-2 3-4 3-1     2-3 3-1 4-1 3-0* 
 15 Omega Kleszczów1-2 0-1 1-1 1-2 1-1 1-2 1-1 2-1 2-0 2-0 1-3 2-0 2-2 1-3     1-2 1-3 1-1 
 16 WKS Wieluń1-2 1-1 1-4 1-0 3-2 4-4 0-0 1-0 2-2 1-4 1-2 0-1 2-3 1-1 1-0     2-2 2-2 
 17 Start Otwock1-3 2-1 2-1 1-4 0-0 1-2 0-1 1-4 2-5 2-3 4-1 3-4 4-0 3-0 0-2 4-2     1-1 
 18 GKP Targówek (Warszawa)0-3* 0-7 1-3 2-5 0-3* 0-3* 1-4 2-0 0-3* 0-3* 0-1 0-3* 2-0 2-2 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

ŁKS Łódź 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 10 sierpnia, 18:00
Łukasz Staroń 56 - Przemysław Sieczko 84
bez udziału publiczności
Omega Kleszczów 0-1 Ursus Warszawa 9 sierpnia, 17:00 (50)
Radosław Jankiewicz 67
WKS Wieluń 1-4 Broń Radom 9 sierpnia, 17:00 (500)
Przemysław Szewczyk 60 - Mariusz Marczak 16, Dominik Leśniewski 26, Michał Bojek 59, Piotr Nowosielski 76
Legia II Warszawa 0-2 Pogoń II Siedlce 9 sierpnia, 11:00 (100)
Daniel Ciechański 14, Sylwester Buga 50
w Sulejówku
Start Otwock 4-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 sierpnia, 11:00 (200)
Paweł Bylak 39, Tomasz Karaś 49 (k), Dominik Dukalski 57, Bartosz Mroczek 59 - Jakub Kołaczek 45
Pilica Białobrzegi 2-2 Pelikan Łowicz 9 sierpnia, 17:00 (300)
Arkadiusz Oziewicz 22 (k), Kamil Tomas 47 - Konrad Kowalczyk 53, Damian Nowak 84
Radomiak Radom 3-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 sierpnia, 17:00 (1200)
Leândro 51, Maciej Świdzikowski 82, Kacper Wnuk 84 - Mateusz Zawiska 18
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 sierpnia, 16:00 (500)
Damian Pawlak 66 - Wiktor Żytek 56 (k)
Warta Sieradz 2-0 MKS Polonia Warszawa 9 sierpnia, 17:00 (1000)
Marcin Kobierski 63, Michał Stasiak 85

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

GKP Targówek (Warszawa) 2-2 MKS Polonia Warszawa 16 sierpnia, 16:30 (400)
Marcin Kolasiński 40, Jewhen Romanow 82 (k) - Dominik Lemanek 10, Piotr Augustyniak 22
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Warta Sieradz 16 sierpnia, 17:00 (500)
Marcin Mirecki 13, 86, Daniel Potakowski 18 - Michał Stasiak 52
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 sierpnia, 16:00 (200)
Pelikan Łowicz 1-2 Radomiak Radom 16 sierpnia, 17:00 (300)
Damian Kosiorek 20 - Daniel Barzyński 59, Szymon Stanisławski 78
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Pilica Białobrzegi 16 sierpnia, 17:00 (300)
Bartłomiej Czarnecki 59, Konrad Perzyna 88
Pogoń II Siedlce 4-2 Start Otwock 17 sierpnia, 17:00 (250)
Sebastian Olczak 30, Daniel Dybiec 34 (k), Wojciech Wocial 45, Bartosz Kaszubowski 57 - Filip Łuszczyński 23, Michał Gwiazda 36
Broń Radom 1-3 Legia II Warszawa 15 sierpnia, 19:00 (900)
Mikołaj Skórnicki 62 - Michał Kopczyński 23, Arkadiusz Piech 41, Robert Bartczak 90
Ursus Warszawa 1-1 WKS Wieluń 16 sierpnia, 17:00 (150)
Patryk Kamiński 20 - Błażej Karasiak 18 (k)
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 2-1 Omega Kleszczów 16 sierpnia, 18:00 (1420)
Łukasz Staroń 41, Tomasz Kowalski 68 - Mariusz Zawodziński 56

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Omega Kleszczów 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 20 sierpnia, 17:00 (50)
Jakub Rozwandowicz 42 - Jewhen Romanow 85
WKS Wieluń 3-2 ŁKS Łódź 20 sierpnia, 17:00 (600)
Dawid Przezak 20, Błażej Karasiak 81, Łukasz Rybak 85 - Robert Sierant 24 (k), Łukasz Staroń 37
Legia II Warszawa 0-2 Ursus Warszawa 20 sierpnia, 19:00 (350)
Jakub Kabala 27, Dawid Jarczak 47
w Sulejówku
Start Otwock 2-1 Broń Radom 20 sierpnia, 17:30 (250)
Dominik Dukalski 29 (k), 64 - Przemysław Nogaj 84
Pilica Białobrzegi 4-1 Pogoń II Siedlce 20 sierpnia, 17:30 (150)
Zbigniew Obłuski 45, 50, Konrad Rudnicki 48, Kamil Tomas 57 - Wojciech Wocial 23
Radomiak Radom 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 sierpnia, 17:00 (1500)
Leândro 32
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Pelikan Łowicz 20 sierpnia, 17:00 (400)
Łukasz Chojecki 17
Warta Sieradz 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 sierpnia, 17:00 (400)
Kamil Woźniak 43, Przemysław Sosnowski 59, Cezary Pankowski 89 - Reinaldo Melão 50, Przemysław Szabat 75 (k)
MKS Polonia Warszawa 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 20 sierpnia, 19:11 (1128)
Adam Czerkas 67 - Wiktor Żytek 90 (k)

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

GKP Targówek (Warszawa) 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 sierpnia, 15:00 (100)
Marcin Kolasiński 60, Mateusz Polit 81
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 MKS Polonia Warszawa 23 sierpnia, 17:15 (900)
Przemysław Szabat 48 (k) - Adam Czerkas 29
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Dominik Lemanek
Pelikan Łowicz 2-0 Warta Sieradz 23 sierpnia, 17:00 (200)
Michał Adamczyk 62, Bartosz Narożnik 71
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 23 sierpnia, 17:00 (250)
Samuel Uche Obi 26
Pogoń II Siedlce 0-0 Radomiak Radom 24 sierpnia, 17:00 (500)
Broń Radom 1-1 Pilica Białobrzegi 23 sierpnia, 19:00 (700)
Mariusz Marczak 9 - Kamil Tomas 90
Ursus Warszawa 4-2 Start Otwock 24 sierpnia, 17:00 (50)
Jewhen Radionow 14, Jakub Kabala 20, Patryk Kamiński 67, Przemysław Sztybrych 88 - Michał Gwiazda 3, Przemysław Sztybrych 90 (s)
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 2-2 Legia II Warszawa 24 sierpnia, 17:00 (1700)
Łukasz Staroń 60, Robert Sierant 79 - Jan Grzesik 4, Grzegorz Tomasiewicz 72
WKS Wieluń 1-0 Omega Kleszczów 23 sierpnia, 17:00 (200)
Dawid Przezak 22

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

WKS Wieluń 2-2 GKP Targówek (Warszawa) 30 sierpnia, 17:00 (250)
Dawid Przezak 78, 85 - Błażej Karasiak 18 (s), Michał Kropiewnicki 50
Start Otwock 0-0 ŁKS Łódź 29 sierpnia, 17:00 (300)
w 73. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gości - Łukasz Adamski
Pilica Białobrzegi 0-1 Ursus Warszawa 30 sierpnia, 17:00 (150)
Przemysław Bosak 90
Radomiak Radom 4-0 Broń Radom 31 sierpnia, 17:00 (4000)
Maciej Świdzikowski 52, Leândro 60, Szymon Stanisławski 86, 90
przerwa w meczu została przedłużona do 35 minut z powodu uszkodzenia ogrodzenia
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Pogoń II Siedlce 30 sierpnia, 16:00 (150)
Samuel Uche Obi 42, 50, Damian Pawlak 72
Warta Sieradz 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 sierpnia, 17:00 (250)
Przemysław Sosnowski 45, Kamil Woźniak 49, Marcin Kobierski 64 - Marek Lendzion 77, Jakub Gnoiński 84
MKS Polonia Warszawa 1-0 Pelikan Łowicz 31 sierpnia, 16:00 (880)
Marcin Stańczyk 46 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 sierpnia, 16:00 (350)
Omega Kleszczów 2-0 Legia II Warszawa 30 sierpnia, 16:00 (100)
Dominik Cukiernik 42, 86

Kolejka 6 - 3 września

GKP Targówek (Warszawa) 1-4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 września, 17:00 (150)
Mateusz Polit 11 - Przemysław Szabat 12, Patryk Koziara 39, 46, Jakub Stepnowski 85
Pelikan Łowicz 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 września, 17:00 (200)
Michał Adamczyk 73 (k)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 MKS Polonia Warszawa 3 września, 17:00 (500)
Marcin Gregorowicz 56, 76 - Adrian Ligienza 78
Pogoń II Siedlce 1-0 Warta Sieradz 3 września, 17:00 (150)
Kaby 74
Broń Radom 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 września, 19:00 (350)
Ursus Warszawa 0-1 Radomiak Radom 3 września, 17:00 (250)
Szymon Stanisławski 33
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 2-1 Pilica Białobrzegi 3 września, 17:00 (1100)
Artur Golański 28, Robert Sierant 53 - Kamil Matulka 65
Omega Kleszczów 1-3 Start Otwock 3 września, 17:00 (50)
Dominik Cukiernik 60 - Bartosz Mroczek 72, Michał Gwiazda 83, Dawid Brewczyński 90
WKS Wieluń 1-4 Legia II Warszawa 3 września, 17:00 (200)
Marcin Adamczyk 64 - Łukasz Moneta 29, Arkadiusz Piech 46, 65, Michał Bajdur 50

Kolejka 7 - 6-7 września

Legia II Warszawa 2-2 GKP Targówek (Warszawa) 6 września, 11:00 (200)
Michał Bajdur 37, Wojciech Kochański 42 - Mikołaj Tokaj 64, Mariusz Łukasiewicz 65
w Sulejówku
Start Otwock 4-2 WKS Wieluń 6 września, 16:15 (100)
Dominik Dukalski 15, Paweł Bylak 50, Michał Gwiazda 60, Tomasz Karaś 65 (k) - Damian Zawieja 43, Błażej Karasiak 52 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Pilica Białobrzegi 1-3 Omega Kleszczów 6 września, 17:00 (200)
Kamil Matulka 64 - Łukasz Marciniak 18, Dawid Berg 43, Jakub Rozwandowicz 51
Radomiak Radom 3-0 ŁKS Łódź 6 września, 17:00 (1500)
Leândro 19, Przemysław Śliwiński 51, Kacper Wnuk 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Ursus Warszawa 6 września, 15:30 (150)
Warta Sieradz 0-2 Broń Radom 6 września, 16:00 (250)
Piotr Nowosielski 14, Wajih Bouchniba 83
MKS Polonia Warszawa 3-1 Pogoń II Siedlce 5 września, 20:00 (910)
Dominik Lemanek 18 (k), Wojciech Szymanek 47, Rafał Kosiec 74 (k) - Wojciech Wocial 4
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 września, 17:00 (300)
Jakub Kołaczek 40, Konrad Perzyna 68
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Pelikan Łowicz 6 września, 16:00 (200)
Mateusz Zawiska 9, Marek Osiński 74

Kolejka 8 - 13-14 września

GKP Targówek (Warszawa) 2-5 Pelikan Łowicz 13 września, 14:00 (60)
Daniel Żurawski 60, Krystian Matuszewski 90 - Michał Adamczyk 45, Konrad Kowalczyk 54, 58, Daniel Bończak 68, Szymon Kiwała 82
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 września, 13:00 (250)
Piotr Maślanka 64 - Dawid Duda 43, Przemysław Szabat 52
Pogoń II Siedlce 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 września, 16:00 (120)
Maciej Prusinowski 38, Marcin Mirecki 56, 88
Broń Radom 2-1 MKS Polonia Warszawa 13 września, 19:00 (1100)
Piotr Nowosielski 70 (k), Mariusz Marczak 78 - Adrian Ligienza 1
Ursus Warszawa 1-0 Warta Sieradz 13 września, 16:30 (150)
Dawid Jarczak 39
na bocznym boisku
Omega Kleszczów 1-2 Radomiak Radom 13 września, 16:00 (180)
Michał Czaplarski 18 (k) - Daniel Barzyński 23, Szymon Stanisławski 40
WKS Wieluń 0-1 Pilica Białobrzegi 13 września, 17:00 (200)
Kamil Tomas 75
Legia II Warszawa 2-3 Start Otwock 12 września, 19:00 (250)
Łukasz Moneta 74, Michał Trąbka 90 - Dominik Dukalski 10, 86, Paweł Bylak 40
w Sulejówku
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 ŁKS Łódź 24 września, 16:00 (800)
Adam Patora 72

Kolejka 9 - 17 września

Start Otwock 1-1 GKP Targówek (Warszawa) 17 września, 17:00 (200)
Dominik Dukalski 62 - Mikołaj Tokaj 86
Pilica Białobrzegi 1-2 Legia II Warszawa 17 września, 16:30 (250)
Kamil Matulka 35 - Norbert Misiak 38 (k), Arkadiusz Piech 86
Radomiak Radom 1-1 WKS Wieluń 17 września, 16:30 (1000)
Szymon Stanisławski 4 - Dawid Przezak 17
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Omega Kleszczów 17 września, 16:00 (50)
Warta Sieradz 2-2 ŁKS Łódź 17 września, 16:00 (800)
Marcin Kobierski 22, Kamil Woźniak 57 - Arkadiusz Mysona 12, Robert Sierant 76 (k)
MKS Polonia Warszawa 3-1 Ursus Warszawa 16 września, 19:11 (806)
Piotr Tyburski 9, Adrian Ligienza 40, Adam Czerkas 52 (k) - Przemysław Sztybrych 64
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 Broń Radom 17 września, 16:30 (350)
Wiktor Żytek 53, Marcin Mirecki 79, Jardel 84 - Mariusz Marczak 8, Piotr Nowosielski 56
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Pogoń II Siedlce 17 września, 19:00 (200)
Przemysław Szabat 32, Patryk Koziara 36 - Mateusz Lubkowicz 43
Pelikan Łowicz 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 września, 17:00 (200)

Kolejka 10 - 20-21 września

GKP Targówek (Warszawa) 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 września, 14:00 (100)
Damian Jaroń 9 (k)
Pogoń II Siedlce 1-5 Pelikan Łowicz 21 września, 16:00 (100)
Piotr Krawczyk 57 - Szymon Kiwała 28, Damian Nowak 66, Grzegorz Wawrzyński 85, Bartosz Narożnik 90, 90
Broń Radom 8-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 września, 19:00 (900)
Wajih Bouchniba 17, Paweł Ankurowski 33, Damian Sałek 34, Mariusz Marczak 45 (k), Michał Bojek 55, Przemysław Nogaj 66, Piotr Nowosielski 69, 78 (k) - Mateusz Zawiska 25
Ursus Warszawa 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 września, 16:30 (100)
Kamil Rytel 85 - Jardel 88
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 1-1 MKS Polonia Warszawa 21 września, 16:00 (1600)
Marcin Zimoń 90 - Grzegorz Wojdyga 71
Omega Kleszczów 1-2 Warta Sieradz 20 września, 15:00 (30)
Mariusz Zawodziński 72 - Łukasz Mitek 7, 37
WKS Wieluń 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 września, 16:00 (150)
Kamil Wira 65, Marcin Adamczyk 72 - Piotr Golański 22, Michał Wrzesiński 38
Legia II Warszawa 0-3 Radomiak Radom 20 września, 18:00 (400)
Szymon Stanisławski 16, Jan Grzesik 66 (s), Leândro 68
w Nowym Dworze Mazowieckim
Start Otwock 3-4 Pilica Białobrzegi 20 września, 14:00 (80)
Piotr Żarów 3, Bartosz Mroczek 30, Dominik Dukalski 90 - Kamil Hernik 32, Przemysław Jakóbiak 38 (k), 62, Jacek Moryc 67

Kolejka 11 - 27-28 września

Pilica Białobrzegi 3-3 GKP Targówek (Warszawa) 27 września, 16:00 (300)
Jacek Moryc 11, Kamil Hernik 33, Konrad Rudnicki 90 - Daniel Żurawski 76, Mikołaj Tokaj 78, Martin Koćmierowski 84
Radomiak Radom 1-0 Start Otwock 27 września, 16:00 (1300)
Krystian Puton 27
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 Legia II Warszawa 27 września, 15:00 (350)
Mikołaj Zwoliński 41, Oskar Osowski 47 (k) - Krystian Bielik 5, 53
Warta Sieradz 3-0 WKS Wieluń 27 września, 16:00 (450)
Michał Bogdan 37, Cezary Pankowski 58, Łukasz Mitek 70
MKS Polonia Warszawa 2-3 Omega Kleszczów 26 września, 20:10 (822)
Aleksander Tomaszewski 30, Adam Czerkas 38 - Mariusz Solecki 33, 50, Dominik Cukiernik 44
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 ŁKS Łódź 27 września, 15:00 (700)
Aleksander Ślęzak 75
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Ursus Warszawa 27 września, 16:00 (150)
Patryk Koziara 13
Pelikan Łowicz 1-1 Broń Radom 28 września, 11:15 (300)
Grzegorz Wawrzyński 71 - Piotr Nowosielski 34
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Pogoń II Siedlce 27 września, 16:00 (150)
Marcin Gregorowicz 1 - Bartosz Kaszubowski 16, 20

Kolejka 12 - 4-5 października

GKP Targówek (Warszawa) 2-0 Pogoń II Siedlce 4 października, 13:00 (100)
Robert Rokicki 12, Dawid Sawicki 60
Broń Radom 3-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 października, 19:15 (400)
Michał Bojek 2, Mariusz Marczak 9, Piotr Nowosielski 84
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Ursus Warszawa 1-0 Pelikan Łowicz 5 października, 15:30 (150)
Przemysław Sztybrych 16
na stadionie GKP Targówek
ŁKS Łódź 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 października, 15:00 (1700)
Robert Sierant 55, Łukasz Staroń 90
Omega Kleszczów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 października, 15:00 (50)
Hubert Górski 43, Dawid Berg 67 - Maciej Prusinowski 65
WKS Wieluń 1-1 MKS Polonia Warszawa 4 października, 15:00 (220)
Dawid Przezak 11 - Piotr Augustyniak 74
Legia II Warszawa 3-0 Warta Sieradz 3 października, 19:20 (150)
Grzegorz Tomasiewicz 25, Michał Bajdur 39, Łukasz Moneta 62
w Sulejówku / mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Start Otwock 2-5 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 października, 14:00 (200)
Tomasz Karaś 23 (k), Przemysław Woźniczak 90 (s) - Samuel Uche Obi 12, Oskar Osowski 41, 90, Łukasz Chojecki 58, 81
Pilica Białobrzegi 2-1 Radomiak Radom 4 października, 15:00 (800)
Przemysław Jakóbiak 12 (k), 20 - Jakub Cieciura 45

Kolejka 13 - 11-12 października

Radomiak Radom 3-0 GKP Targówek (Warszawa) 12 października, 15:00 (1200)
Krystian Puton 24, Przemysław Śliwiński 50, Szymon Stanisławski 82
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Pilica Białobrzegi 11 października, 14:30 (300)
Samuel Uche Obi 60 - Jacek Moryc 65
Warta Sieradz 2-2 Start Otwock 11 października, 15:00 (250)
Michał Stasiak 60, 64 - Cezary Pankowski 53 (s), Mateusz Zieliński 70
MKS Polonia Warszawa 1-2 Legia II Warszawa 10 października, 20:00 (2300)
Piotr Augustyniak 72 - Arkadiusz Piech 15, Mateusz Szwoch 50
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-2 WKS Wieluń 12 października, 11:00 (150)
Marcin Mirecki 56 - Przemysław Szewczyk 49, Łukasz Koper 83
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Omega Kleszczów 10 października, 17:00 (220)
Mateusz Zawiska 27 - Dominik Cukiernik 44
Pelikan Łowicz 0-0 ŁKS Łódź 12 października, 11:15 (700)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Ursus Warszawa 11 października, 15:00 (250)
Pogoń II Siedlce 1-1 Broń Radom 12 października, 15:30 (100)
Sebastian Olczak 37 - Mariusz Marczak 45

Kolejka 14 - 18-19 października

GKP Targówek (Warszawa) 1-3 Broń Radom 18 października, 15:40 (70)
Mikołaj Tokaj 84 - Mariusz Marczak 32 (k), Michał Bojek 70, Przemysław Nogaj 82
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Ursus Warszawa 1-3 Pogoń II Siedlce 18 października, 15:30 (100)
Patryk Kamiński 8 - Hubert Tomalski 4, Daniel Ciechański 74, Kaby 79
ŁKS Łódź 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 października, 15:00 (1600)
Łukasz Staroń 2 - Damian Rakoczy 90
Omega Kleszczów 1-2 Pelikan Łowicz 18 października, 14:00 (50)
Jakub Rozwandowicz 85 - Marcin Nowak 79, Daniel Bończak 90
WKS Wieluń 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 października, 15:00 (100)
Legia II Warszawa 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 października, 19:15 (450)
Wiktor Żytek 12 (k), Kamil Szymczak 18, Jardel 19
w Sulejówku / mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Start Otwock 3-0 MKS Polonia Warszawa 18 października, 11:00 (300)
Dawid Brewczyński 13, 73, Szymon Maruszewski 75
Pilica Białobrzegi 2-2 Warta Sieradz 18 października, 14:30 (300)
Kamil Matulka 19, 72 - Łukasz Mitek 28, 70
Radomiak Radom 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 października, 14:00 (1200)
Krystian Puton 42

Kolejka 15 - 25-26 października

Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 GKP Targówek (Warszawa) 25 października, 11:00 (150)
Warta Sieradz 0-3 Radomiak Radom 25 października, 13:00 (150)
Leândro 9, Szymon Stanisławski 28, Maciej Świdzikowski 52
MKS Polonia Warszawa 3-4 Pilica Białobrzegi 25 października, 16:00 (430)
Michał Steć 34, Grzegorz Wojdyga 53, 81 - Zbigniew Obłuski 11, 58, 82, Jacek Moryc 36
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Start Otwock 26 października, 11:00 (300)
Marcin Mirecki 28
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Legia II Warszawa 25 października, 15:00 (300)
Michał Bajdur 87
Pelikan Łowicz 4-1 WKS Wieluń 26 października, 11:15 (200)
Grzegorz Wawrzyński 15, Bartosz Narożnik 36, Michał Adamczyk 65, Konrad Kowalczyk 82 - Dawid Przezak 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-3 Omega Kleszczów 25 października, 14:00 (150)
Jakub Kołaczek 32, 55, Damian Jaroń 45 - Adrian Pędziwiatr 15, Jakub Rozwandowicz 36, Michał Dryja 87
Pogoń II Siedlce 0-1 ŁKS Łódź 25 października, 14:00 (300)
Aleksander Ślęzak 67
na stadionie ARMS
Broń Radom 0-3 Ursus Warszawa 25 października, 17:00 (500)
Dawid Jarczak 44, Michał Ambrozik 73, Jarosław Łowicki 89 (k)

Kolejka 16 - 8-9 listopada

GKP Targówek (Warszawa) 0-7 Ursus Warszawa 8 listopada, 13:00 (50)
Przemysław Sztybrych 13, Jakub Kabala 30, 37, Michał Ambrozik 45, Patryk Kamiński 58, Łukasz Radomski 84, Jarosław Łowicki 86
ŁKS Łódź 1-2 Broń Radom 9 listopada, 13:00 (1700)
Tomasz Kowalski 2 - Damian Sałek 22, Michał Bojek 62
Omega Kleszczów 2-2 Pogoń II Siedlce 8 listopada, 13:00 (50)
Mariusz Solecki 48 (k), 76 (k) - Wojciech Wocial 20, Dawid Dzięgielewski 90
WKS Wieluń 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 listopada, 13:30 (50)
Dawid Przezak 88 - Jakub Sosnowski 20, 69
Legia II Warszawa 0-1 Pelikan Łowicz 7 listopada, 19:00 (80)
Damian Nowak 59
w Sulejówku
Start Otwock 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 listopada, 11:00 (80)
Kamil Szczepański 15
Pilica Białobrzegi 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 listopada, 13:00 (150)
Radomiak Radom 2-2 MKS Polonia Warszawa 9 listopada, 13:00 (2000)
Kacper Wnuk 58, Przemysław Śliwiński 81 - Jan Dźwigała 18, Krystian Pieczara 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Warta Sieradz 8 listopada, 12:00 (250)
Samuel Uche Obi 8, Łukasz Chojecki 43, Przemysław Woźniczak 56 - Kamil Woźniak 90

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Warta Sieradz 4-1 GKP Targówek (Warszawa) 15 listopada, 13:00 (150)
Michał Stasiak 7, 57, 72 (k), Marcin Kobierski 37 - Jewhen Romanow 15
MKS Polonia Warszawa 5-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 listopada, 16:00 (815)
Jan Dźwigała 15, Adrian Ligienza 31, 32, Adam Czerkas 76, 82 - Samuel Uche Obi 47
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Radomiak Radom 16 listopada, 11:00 (450)
Aleksiej Dubina 44, Jakub Cieciura 57 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 Pilica Białobrzegi 15 listopada, 15:00 (170)
Kamil Matulka 2, Arkadiusz Oziewicz 39 (k), Zbigniew Obłuski 89
Pelikan Łowicz 1-0 Start Otwock 16 listopada, 11:15 (200)
Patryk Pomianowski 72
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-4 Legia II Warszawa 15 listopada, 13:00 (300)
Tomasz Kołodziejski 12 - Kamil Kurowski 16, Norbert Misiak 55, 81, Łukasz Moneta 71
Pogoń II Siedlce 5-0 WKS Wieluń 16 listopada, 13:00 (100)
Marcin Paczkowski 6, 78, Bartosz Kaszubowski 16, Hubert Tomalski 26, Tomasz Lewandowski 63
Broń Radom 3-0 Omega Kleszczów 15 listopada, 17:00 (450)
Wajih Bouchniba 47, Piotr Nowosielski 61, Mikołaj Skórnicki 74
Ursus Warszawa 2-0 ŁKS Łódź 15 listopada, 13:00 (200)
Przemysław Sztybrych 43, 84

Kolejka 18 - 14-15 marca

GKP Targówek (Warszawa) 0-3 ŁKS Łódź
(wo)
Ursus Warszawa 3-1 Omega Kleszczów 14 marca, 15:00 (50)
Michał Ambrozik 23, Jakub Kabala 26 (k), Przemysław Sztybrych 69 - Dariusz Słomian 58 (k)
Broń Radom 1-2 WKS Wieluń 14 marca, 16:00 (300)
Damian Sałek 60 - Paweł Baraniak 80, Damian Zawieja 87
Pogoń II Siedlce 0-3 Legia II Warszawa 14 marca, 15:00 (150)
Michał Panufnik 14 (s), Konrad Michalak 49, Norbert Misiak 74
na stadionie ARMS
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6-4 Start Otwock 14 marca, 15:00 (70)
Maciej Tataj 13, 66, Łukasz Sierociński 70, 73, 87, Marcin Gregorowicz 90 - Sebastian Szerszeń 20, 60, Rafał Wiśniowski 43, Paweł Bylak 48
Pelikan Łowicz 0-0 Pilica Białobrzegi 15 marca, 11:15 (300)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-5 Radomiak Radom 14 marca, 15:00 (370)
Mateusz Zawiska 74 - Szymon Stanisławski 16, 49, 65, Chinonso Agu 42, Mateusz Radecki 81
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 marca, 11:00 (300)
Marcin Mirecki 72 (k) - Łukasz Chojecki 63
MKS Polonia Warszawa 0-1 Warta Sieradz 14 marca, 14:00 (943)
Marcin Kobierski 28

Kolejka 19 - 21-22 marca

MKS Polonia Warszawa 3-0 GKP Targówek (Warszawa)
(wo)
Warta Sieradz 3-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 marca, 15:00 (400)
(wo)
Przemysław Sosnowski 37, Łukasz Mitek 62 - Daniel Potakowski 9, Jardel 71, Wiktor Żytek 78 (k)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Łukasz Matuszczyk
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 marca, 15:00 (100)
Michał Wrzesiński 90 - Mateusz Zawiska 84
Radomiak Radom 1-1 Pelikan Łowicz 22 marca, 15:30 (2000)
Szymon Stanisławski 31 - Michał Żółtowski 59
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autokaru gości
Pilica Białobrzegi 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 marca, 15:00 (250)
Łukasz Krupnik 65, Zbigniew Obłuski 75 - Michał Janowski 77 (s), Maciej Tataj 81
Start Otwock 4-0 Pogoń II Siedlce 21 marca, 11:00 (100)
Szymon Maruszewski 55, Sebastian Szerszeń 58, Mateusz Zieliński 60, Bartłomiej Pacuszka 70
Legia II Warszawa 0-3 Broń Radom 21 marca, 15:00 (103)
Damian Sałek 41, 76, Dominik Leśniewski 72
w Nowym Dworze Mazowieckim
WKS Wieluń 1-1 Ursus Warszawa 22 marca, 12:00 (170)
Marcin Kiwak 68 - Patryk Kamiński 31
Omega Kleszczów 1-1 ŁKS Łódź 22 marca, 15:00 (300)
Mariusz Zawodziński 63 - Marcin Zimoń 75

Kolejka 20 - 28-29 marca

GKP Targówek (Warszawa) 0-3 Omega Kleszczów
(wo)
ŁKS Łódź 1-0 WKS Wieluń 28 marca, 16:00 (600)
Łukasz Staroń 55
Ursus Warszawa 2-0 Legia II Warszawa 28 marca, 16:00 (280)
Jakub Kabala 76, Michał Ambrozik 88
Broń Radom 2-1 Start Otwock 28 marca, 16:00 (300)
Piotr Nowosielski 71, Mariusz Marczak 80 (k) - Paweł Bylak 51
Pogoń II Siedlce 3-3 Pilica Białobrzegi 29 marca, 16:00 (100)
Mateusz Janusiewicz 55, Dawid Dzięgielewski 62, Adrian Zawadka 70 - Marcin Rawski 45 (k), Zbigniew Obłuski 57, Damian Guzek 73 (s)
na stadionie ARMS
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Radomiak Radom 28 marca, 16:00 (450)
Mateusz Sołtys 3 - Przemysław Śliwiński 90
Pelikan Łowicz 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 29 marca, 11:15 (300)
Bartosz Broniarek 69
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Warta Sieradz 28 marca, 15:00 (150)
Reinaldo Melão 82
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 MKS Polonia Warszawa 29 marca, 11:00 (350)
Mateusz Milczarek 31 (s), Przemysław Płacheta 80

Kolejka 21 - 1 kwietnia

Omega Kleszczów 1-2 WKS Wieluń 1 kwietnia, 16:00 (50)
Mariusz Zawodziński 74 - Paweł Baraniak 21, Dawid Przezak 90
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 GKP Targówek (Warszawa)
(wo)
MKS Polonia Warszawa 1-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 kwietnia, 19:11 (500)
Krystian Pieczara 83 (k) - Mateusz Zawiska 16, 79, Tomasz Rusakowicz 90
Warta Sieradz 1-2 Pelikan Łowicz 1 kwietnia, 16:00 (150)
Mikael Idzikowski 20 - Robert Kowalczyk 41, Bartosz Narożnik 73
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 kwietnia, 15:00 (100)
Przemysław Woźniczak 44 - Maciej Tataj 29, Mateusz Sołtys 40, Łukasz Sierociński 78
Radomiak Radom 4-0 Pogoń II Siedlce 1 kwietnia, 16:00 (500)
Leândro 31, Szymon Stanisławski 63, Przemysław Śliwiński 65, Jakub Cieciura 90 (k)
Pilica Białobrzegi 1-1 Broń Radom 1 kwietnia, 16:00 (150)
Konrad Rudnicki 29 - Konrad Rudnicki 14 (s)
Start Otwock 2-1 Ursus Warszawa 1 kwietnia, 17:00 (100)
Rafał Wiśniowski 62, Sebastian Szerszeń 70 (k) - Patryk Kamiński 2
Legia II Warszawa 3-2 ŁKS Łódź 1 kwietnia, 17:00 (300)
Michał Trąbka 10, Norbert Misiak 28 (k), 90 (k) - Kamil Cupriak 60, 77
w Nowym Dworze Mazowieckim

Kolejka 22 - 4 kwietnia

Legia II Warszawa 0-1 Omega Kleszczów 4 kwietnia, 15:30 (40)
Krystian Kolasa 32
w Nowym Dworze Mazowieckim
GKP Targówek (Warszawa) 0-3 WKS Wieluń
(wo)
ŁKS Łódź 1-0 Start Otwock 4 kwietnia, 17:00 (1000)
Kamil Cupriak 70
Ursus Warszawa 1-1 Pilica Białobrzegi 4 kwietnia, 12:00 (120)
Łukasz Radomski 56 - Zbigniew Obłuski 62
Broń Radom 1-1 Radomiak Radom 4 kwietnia, 15:00 (4000)
Paweł Ankurowski 19 - Przemysław Śliwiński 74
Pogoń II Siedlce 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 kwietnia, 17:00 (50)
Dawid Dzięgielewski 34, Hubert Tomalski 45, Sylwester Buga 69 - Michał Wrzesiński 87
na stadionie ARMS
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Warta Sieradz 4 kwietnia, 15:00 (200)
Maciej Tataj 25 - Mikael Idzikowski 37, Marcin Kobierski 42
Pelikan Łowicz 2-2 MKS Polonia Warszawa 4 kwietnia, 15:00 (400)
Michał Adamczyk 59, Tomasz Dąbrowski 90 - Piotr Augustyniak 65, Donatas Nakrošius 70
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 kwietnia, 11:00 (170)
Piotr Basiuk 31, Patryk Koziara 42

Kolejka 23 - 11-12 kwietnia

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 GKP Targówek (Warszawa)
(wo)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Pelikan Łowicz 12 kwietnia, 11:00 (300)
Marcin Nowak 24 (s), Jakub Rozwandowicz 53
MKS Polonia Warszawa 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 kwietnia, 16:00 (500)
Łukasz Sierociński 42, Maciej Tataj 66
Warta Sieradz 2-0 Pogoń II Siedlce 11 kwietnia, 16:00 (350)
Patryk Krymarys 13, Jarosław Szyc 17
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Broń Radom 11 kwietnia, 17:00 (200)
Michał Wrzesiński 29, Rafał Serwaciński 43, Samuel Uche Obi 61 - Michał Bojek 59
Radomiak Radom 2-0 Ursus Warszawa 11 kwietnia, 16:00 (2500)
Mateusz Radecki 1, Chinonso Agu 61
Pilica Białobrzegi 2-1 ŁKS Łódź 11 kwietnia, 16:30 (350)
Zbigniew Obłuski 13, Arkadiusz Oziewicz 18 (k) - Adam Patora 86
Start Otwock 0-2 Omega Kleszczów 11 kwietnia, 11:00 (100)
Krystian Kolasa 57, Marcin Kabziński 86
Legia II Warszawa 0-0 WKS Wieluń 10 kwietnia, 19:15 (100)
w Nowym Dworze Mazowieckim / mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości / żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Damian Dwornik

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

GKP Targówek (Warszawa) 0-3 Legia II Warszawa
(wo)
WKS Wieluń 2-2 Start Otwock 18 kwietnia, 16:00 (150)
Dawid Przezak 39, Paweł Baraniak 54 - Sebastian Szerszeń 12, Mikołaj Tokaj 75
Omega Kleszczów 2-0 Pilica Białobrzegi 19 kwietnia, 16:00 (100)
Łukasz Kominiak 38 (s), Mariusz Zawodziński 45
ŁKS Łódź 0-0 Radomiak Radom 18 kwietnia, 17:00 (1686)
Ursus Warszawa 4-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 kwietnia, 17:00 (80)
Patryk Kamiński 10, 68, 81, Jewhen Radionow 73 - Michał Łągiewczyk 78
Broń Radom 2-0 Warta Sieradz 18 kwietnia, 19:00 (250)
Mariusz Marczak 68, 75
Pogoń II Siedlce 0-0 MKS Polonia Warszawa 18 kwietnia, 16:00 (500)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 kwietnia, 15:00 (200)
Maciej Tataj 84 - Wiktor Żytek 73 (k)
Pelikan Łowicz 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 kwietnia, 11:15 (300)
Michał Adamczyk 9, Grzegorz Wawrzyński 40 - Patryk Koziara 39

Kolejka 25 - 22 kwietnia

ŁKS Łódź 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 kwietnia, 17:30 (742)
Tomasz Kowalski 21 (k) - Piotr Klepczarek 30, Oskar Osowski 35 (k)
Pelikan Łowicz 3-0 GKP Targówek (Warszawa)
(wo)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 kwietnia, 19:00 (220)
Patryk Koziara 79 - Maciej Tataj 76
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Pogoń II Siedlce 22 kwietnia, 17:00 (200)
Jakub Rozwandowicz 9, Mateusz Milczarek 77 - Piotr Krawczyk 69
MKS Polonia Warszawa 1-2 Broń Radom 22 kwietnia, 19:11 (726)
Konrad Cichowski 20 - Piotr Nowosielski 58, Mariusz Marczak 70
Warta Sieradz 0-4 Ursus Warszawa 22 kwietnia, 17:00 (250)
Patryk Kamiński 20, 37, Łukasz Radomski 31, Michał Ambrozik 41
Radomiak Radom 1-0 Omega Kleszczów 22 kwietnia, 17:00 (700)
Jakub Cieciura 46
Pilica Białobrzegi 3-1 WKS Wieluń 22 kwietnia, 17:00 (100)
Zbigniew Obłuski 27, 79, Arkadiusz Oziewicz 30 (k) - Dawid Przezak 87
Start Otwock 2-3 Legia II Warszawa 22 kwietnia, 17:00 (200)
Bartłomiej Pacuszka 45, Szymon Maruszewski 78 - Arkadiusz Madeński 55, Filip Karbowy 67, Mateusz Zawal 90 (k)
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Sebastian Szerszeń

Kolejka 26 - 25-26 kwietnia

GKP Targówek (Warszawa) 0-3 Start Otwock
(wo)
Legia II Warszawa 4-2 Pilica Białobrzegi 25 kwietnia, 11:00 (50)
Arkadiusz Madeński 18, 65, Kamil Anczewski 28, Miłosz Kozak 55 - Konrad Rudnicki 40, Zbigniew Obłuski 82 (k)
w Nowym Dworze Mazowieckim
WKS Wieluń 1-2 Radomiak Radom 25 kwietnia, 17:00 (200)
Dawid Przezak 79 - Przemysław Śliwiński 2, Maciej Świdzikowski 78
Omega Kleszczów 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 kwietnia, 16:00 (70)
Krystian Kolasa 2, Adrian Łucki 28
ŁKS Łódź 3-0 Warta Sieradz 26 kwietnia, 16:00 (563)
Maurício 16, Bartosz Bujalski 34 (k), 49
Ursus Warszawa 1-1 MKS Polonia Warszawa 25 kwietnia, 17:00 (500)
Łukasz Radomski 2 - Konrad Cichowski 14
Broń Radom 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 kwietnia, 19:00 (450)
Michał Bojek 32, Paweł Ankurowski 87 - Jakub Rozwandowicz 26, Marcin Mirecki 67
Pogoń II Siedlce 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26 kwietnia, 17:00 (130)
Hubert Tomalski 45
na stadionie ARMS
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Pelikan Łowicz 25 kwietnia, 17:00 (300)

Kolejka 27 - 1-3 maja

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 GKP Targówek (Warszawa)
(wo)
Pelikan Łowicz 1-2 Pogoń II Siedlce 3 maja, 11:15 (200)
Robert Kowalczyk 55 (k) - Hubert Tomalski 46, Michał Ogrodnik 80
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Broń Radom 2 maja, 12:00 (120)
Jakub Cesarek 35, Karol Drwęcki 72, Mateusz Zawiska 85 - Mariusz Marczak 39, 90
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Ursus Warszawa 3 maja, 16:00 (300)
MKS Polonia Warszawa 1-2 ŁKS Łódź 3 maja, 18:00 (1600)
Grzegorz Arłukowicz 75 - Dawid Sarafiński 14, Maurício 88 (k)
Warta Sieradz 1-0 Omega Kleszczów 2 maja, 13:00 (250)
Jarosław Szyc 76
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 WKS Wieluń 1 maja, 16:15 (250)
Samuel Uche Obi 8, Rafał Serwaciński 28, Damian Bierżyński 63 - Damian Dwornik 17
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Radomiak Radom 1-1 Legia II Warszawa 3 maja, 17:00 (2500)
Michał Kiełtyka 75 - Bartłomiej Kalinkowski 55
Pilica Białobrzegi 2-1 Start Otwock 1 maja, 14:30 (250)
Rafał Białecki 16, Konrad Rudnicki 65 - Bartosz Bobrowski 32

Kolejka 28 - 6 maja

GKP Targówek (Warszawa) 0-3 Pilica Białobrzegi
(wo)
Start Otwock 1-3 Radomiak Radom 6 maja, 17:00 (200)
Dawid Brewczyński 68 - Patryk Wolski 73, Michał Kiełtyka 77, Leândro 86
Legia II Warszawa 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 maja, 17:00 (40)
Kamil Anczewski 34 (k) - Marcin Pękała 70
w Nowym Dworze Mazowieckim
WKS Wieluń 4-4 Warta Sieradz 6 maja, 17:00 (300)
Damian Zawieja 26, 72, Dawid Przezak 43, Błażej Karasiak 79 - Jarosław Szyc 3, Michał Stasiak 58, 65 (k), 76
Omega Kleszczów 1-3 MKS Polonia Warszawa 6 maja, 17:00 (30)
Marcin Wałęski 84 - Michał Zapaśnik 43, Krystian Pieczara 64, Jan Dźwigała 78
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Aleksander Tomaszewski
ŁKS Łódź 4-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 maja, 18:00 (507)
Aleksander Ślęzak 23, Kamil Cupriak 55, Adam Patora 58, Maurício 66 - Jakub Rozwandowicz 10, Wiktor Żytek 62 (k), 71, Jardel 86
Ursus Warszawa 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 maja, 17:30 (120)
Jewhen Radionow 21, Łukasz Radomski 72
Broń Radom 2-1 Pelikan Łowicz 6 maja, 19:00 (150)
Piotr Dobosz 49, Mikołaj Skórnicki 59 - Robert Kowalczyk 72
Pogoń II Siedlce 4-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 maja, 17:00 (100)
Paweł Drażba 40, Michał Ogrodnik 53, Piotr Krawczyk 76, 87 - Marcin Gregorowicz 19

Kolejka 29 - 9-10 maja

Pogoń II Siedlce 3-0 GKP Targówek (Warszawa)
(wo)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-2 Broń Radom 9 maja, 17:00 (300)
Maciej Tataj 20, 65, Marek Lendzion 32, Mateusz Gliński 55, 61 - Mariusz Marczak 9, Damian Sałek 42
Pelikan Łowicz 2-0 Ursus Warszawa 9 maja, 17:00 (200)
Damian Kosiorek 52, Michał Adamczyk 84
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 ŁKS Łódź 12 maja, 19:00 (220)
Adam Patora 60, Robert Sierant 72
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 Omega Kleszczów 9 maja, 17:00 (200)
Jakub Rozwandowicz 32, 51, Jardel 45, Dawid Stańdo 90
MKS Polonia Warszawa 3-1 WKS Wieluń 26 maja, 19:43 (938)
Krystian Pieczara 40 (k), 60, 79 - Przemysław Szewczyk 71
w pierwotnym terminie (9 maja, 16:00) odwołany na wniosek policji / w drugim terminie mecz zaplanowany na 19:11 rozpoczął się z 32-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Warta Sieradz 2-1 Legia II Warszawa 9 maja, 17:00 (450)
Mikael Idzikowski 2, Tomasz Różycki 90 - Norbert Misiak 90 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Start Otwock 9 maja, 17:00 (300)
Samuel Uche Obi 39, Michał Wrzesiński 42
Radomiak Radom 2-1 Pilica Białobrzegi 9 maja, 17:00 (1500)
Aleksiej Dubina 36, Przemysław Śliwiński 40 - Arkadiusz Oziewicz 36

Kolejka 30 - 16-17 maja

GKP Targówek (Warszawa) 0-3 Radomiak Radom
(wo)
Pilica Białobrzegi 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 maja, 16:00 (150)
Konrad Rudnicki 1, Zbigniew Obłuski 72 - Rafał Serwaciński 20, 85
Start Otwock 1-2 Warta Sieradz 16 maja, 15:00 (100)
Bartosz Mroczek 64 - Mikael Idzikowski 86, Marcin Kobierski 90
Legia II Warszawa 2-3 MKS Polonia Warszawa 15 maja, 19:00 (150)
Kamil Anczewski 5, Bartłomiej Kalinkowski 28 - Krystian Pieczara 13, Przemysław Płacheta 59, Bartłomiej Urbański 73
w Nowym Dworze Mazowieckim
WKS Wieluń 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 maja, 15:00 (180)
Łukasz Rybak 54
Omega Kleszczów 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 maja, 16:00 (100)
Marcin Wałęski 70 - Rafał Pachelski 90
ŁKS Łódź 2-2 Pelikan Łowicz 17 maja, 16:00 (1300)
Marcin Zimoń 5, Adam Patora 35 - Michał Fabijański 62, Tomasz Dąbrowski 80
Ursus Warszawa 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 maja, 17:00 (150)
Przemysław Sztybrych 65
Broń Radom 2-1 Pogoń II Siedlce 16 maja, 19:00 (300)
Mikołaj Skórnicki 27, Mariusz Marczak 32 - Sylwester Buga 52

Kolejka 31 - 23-24 maja

Broń Radom 3-0 GKP Targówek (Warszawa)
(wo)
Pogoń II Siedlce 0-0 Ursus Warszawa 23 maja, 17:00 (100)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 ŁKS Łódź 23 maja, 17:00 (300)
Pelikan Łowicz 2-1 Omega Kleszczów 24 maja, 11:15 (150)
Konrad Kowalczyk 28, Robert Kowalczyk 90 - Marcin Kabziński 24
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-0 WKS Wieluń 23 maja, 17:00 (100)
Przemysław Szabat 23, 44, Mateusz Zawiska 36, Michał Złotkowski 87
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-1 Legia II Warszawa 23 maja, 17:00 (800)
Marcin Mirecki 2, 27, 58, Jardel 86, Maciej Prusinowski 90 - Arkadiusz Górka 37
MKS Polonia Warszawa 4-1 Start Otwock 23 maja, 19:11 (1000)
Krystian Pieczara 22 (k), 61, Bartosz Wybraniec 38, Marcin Kluska 89 - Grzegorz Janiszewski 77 (s)
Warta Sieradz 1-0 Pilica Białobrzegi 23 maja, 17:00 (300)
Jarosław Szyc 10
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Radomiak Radom 23 maja, 17:00 (250)
Michał Wrzesiński 71

Kolejka 32 - 30-31 maja

GKP Targówek (Warszawa) 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki
(wo)
Radomiak Radom 1-1 Warta Sieradz 30 maja, 17:00 (1000)
Karol Kucharski 56 - Michał Stasiak 65
Pilica Białobrzegi 1-0 MKS Polonia Warszawa 30 maja, 17:00 (150)
Kamil Hernik 45
Start Otwock 1-4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 maja, 17:00 (100)
Filip Łuszczyński 85 - Jakub Rozwandowicz 35, 62, Marcin Mirecki 41, 70
Legia II Warszawa 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 maja, 19:00 (230)
w Nowym Dworze Mazowieckim; Legia II gospodarzem
WKS Wieluń 1-0 Pelikan Łowicz 30 maja, 17:00 (150)
Marcin Kiwak 90
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Krystian Krzywda
Omega Kleszczów 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 maja, 16:00 (50)
Dariusz Słomian 45 - Maciej Tataj 1, 80 (k), George Enow 76
ŁKS Łódź 4-1 Pogoń II Siedlce 31 maja, 16:00 (1417)
Adam Patora 17, 21, 38, Mateusz Krysiński 90 - Piotr Krawczyk 82
Ursus Warszawa 0-2 Broń Radom 30 maja, 17:00 (220)
Bartosz Krukowski 13, Mariusz Marczak 64 (k)

Kolejka 33 - 3 czerwca

Ursus Warszawa 3-0 GKP Targówek (Warszawa)
(wo)
Broń Radom 2-2 ŁKS Łódź 3 czerwca, 17:00 (450)
Piotr Nowosielski 86 (k), 90 (k) - Adam Patora 53, Bartosz Bujalski 90 (k)
Pogoń II Siedlce 5-2 Omega Kleszczów 3 czerwca, 17:00 (70)
Piotr Krawczyk 49 (k), 80, Michał Ogrodnik 63, Dawid Dzięgielewski 70 (k), 89 - Paweł Kowalski 62, 85
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 WKS Wieluń 3 czerwca, 17:00 (300)
Maciej Tataj 15, Łukasz Sierociński 76, 90 - Dawid Przezak 90
Pelikan Łowicz 4-1 Legia II Warszawa 3 czerwca, 17:00 (200)
Robert Kowalczyk 4, 21, 55, 90 - Norbert Misiak 74 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Start Otwock 3 czerwca, 17:00 (130)
Karol Drwęcki 85 - Sebastian Szerszeń 30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Pilica Białobrzegi 3 czerwca, 17:00 (500)
Jardel 21
MKS Polonia Warszawa 0-1 Radomiak Radom 3 czerwca, 17:00 (1159)
Patryk Wolski 74
Warta Sieradz 2-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 czerwca, 17:00 (650)
Marcin Kobierski 15, Michał Pietras 67 - Mikołaj Zwoliński 5, Michał Wrzesiński 43

Kolejka 34 - 6 czerwca

GKP Targówek (Warszawa) 0-3 Warta Sieradz
(wo)
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-5 MKS Polonia Warszawa 6 czerwca, 17:00 (300)
Aleksander Tomaszewski 45, Karol Kwiatkowski 47 (s), Marcin Bochenek 62, Kamil Tomas 83, Krystian Pieczara 88 (k)
Radomiak Radom 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 czerwca, 17:00 (700)
Wiktor Żytek 80
Pilica Białobrzegi 0-5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 czerwca, 17:00 (200)
Michał Steć 21, Jakub Cesarek 28, 32, 40, Przemysław Szabat 61
Start Otwock 1-4 Pelikan Łowicz 6 czerwca, 17:00 (100)
Filip Łuszczyński 25 - Damian Kosiorek 45, Michał Adamczyk 63, Daniel Bończak 75, Bartosz Narożnik 89
Legia II Warszawa 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 czerwca, 17:00 (70)
Norbert Misiak 9
w Nowym Dworze Mazowieckim
WKS Wieluń 2-3 Pogoń II Siedlce 6 czerwca, 17:00 (200)
Marcin Kiwak 36, Damian Dwornik 79 - Piotr Krawczyk 33, Mateusz Lubkowicz 50, 60
Omega Kleszczów 1-1 Broń Radom 6 czerwca, 17:00 (54)
Michał Czaplarski 49 (k) - Wajih Bouchniba 58 (k)
ŁKS Łódź 2-2 Ursus Warszawa 6 czerwca, 17:00 (2400)
Adam Patora 11, Artur Golański 25 - Jewhen Radionow 10, 88

Baraże o udział w II lidze
Baraże uzupełniające o udział w III lidze (łódzko-mazowiecka)

II liga 2014/2015

III liga 2014/2015 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2014/2015 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2014/2015 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2014/2015 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2014/2015 (opolsko-śląska)
III liga 2014/2015 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2014/2015 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2014/2015 (łódzka)
IV liga 2014/2015 (mazowiecka (południe))
IV liga 2014/2015 (mazowiecka (północ))

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas